0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Dovis

Ats: Palatos
« Atsakymas #15 Prieš 14 metus »
Neo pastebėjo kaip su apkabinimu Miley elgesys šiek tiek pasikeitė, jam pasidarė nejauku. Į galvą pradėjo lįsti mintys, kad jis padarė kažką netaip, kad ji pyksta ir panašiai,todėl jo kūnu perėjo šiurpuliukai. Jis sudrebėjo, bet stengėsi nemalonumą nuslėpti, tačiau nepavyko.
- Hm.. Kažkaip keistai jaučiuosi, manau geriau netrugdysiu. - sumurmėjo Neo ir išbėgo palikdamas juodu dviese.

*

Jay Wildfire

Ats: Palatos
« Atsakymas #16 Prieš 14 metus »
-gal nori begti?durys juk neuzrakintos,galime lengvai iseiti!ar jau nebenori?-paklause jay.durys buvo praviros.uz lango sviete saule,girdejosi kaip kazkas maudosi ezere.

[[ Mi: rašyk ilgesnius post'us ]]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Miriana Lendal »

*

just

Ats: Palatos
« Atsakymas #17 Prieš 14 metus »
Miley niekaip nesuprato, kas atsitiko Neo. Pirmai jis buvo linksmas, o dabar staiga pasijuto blogai. "Turbūt pastebėjo, jog sutrikau dėl apkabinimo. Bet ko norėt, mes juk pažįstami tik dvi ar tris dienas." Į galvą įlindo mintis. Tada mergaitė išgirdo Jay žodžius ir suraukė antakius. Jai jau kilo įtarimas, kad šis skaito mintis. Ir ši mintis varnanagei visai nepatiko. Atsidususi žioptelėjo.
- Pirma pasveiksiu. Tada jau galėsiu išeiti. - sugargė. - O tu tikriausiai nori išeiti. - tarė. Atsidengusi veidą, tiriamai pažiūrėjo jam į akis. Susiraukusi vėl tėškė pagalvę į veidą, ir atsidususi nutilo.

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

 • VII kursas
 • *
 • 604
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
  • YOUSHOULDBURN
Ats: Palatos
« Atsakymas #18 Prieš 14 metus »
Miriana atėjo į Ligoninę ir iškart pasuko palatų link. Ten ji matė vaikus. Pirmakursiai turbūt. Miriana priėjo prie vienos lovos, atsisėdo ant jos taip, jog galėtų akis kampučiu pamatyti, ką veikia mokiniai. Mergina čia atėjo, kadangi blogai pasijuto - ėmė svaigti galva, sunkiai pastovėjo ant kojų bei siaubingai skaudėjo galvą. Savo makaulę ji padėjo ant švarios pagalvės ir laukė, kol ateis Madam Pomfri, ar kokia kita gydytoja. Tikiuosi, kad neapsivemsiu. Būtų mirtinai gėda... Miriana atsigulusi apžvelgė ligoninės lubas. Jos buvo įspūdingos Mirianos manymu. Keli, tačiau labai gražūs raižiniai ant sienų bei lubų pakerėjo Mirianą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Miriana Lendal »

*

Jay Wildfire

Ats: Palatos
« Atsakymas #19 Prieš 14 metus »
jay lauke kol mil atsakys.po minuteles ji atsake.jay galvoje sukosi ivairios mintys.-ne,as tikrai nenoriu eiti,vistiek,neturiu jokiu draugu...-liudnai nutese jis.ir is tikruju-jis juk atkeliavo i hogvartsa vos pries kelias dienas,todel nors ir neturejo daugiau draugu reikejo likti,vis idomiau.o tuo labiau,jis norejo likti prie mil.

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

 • VII kursas
 • *
 • 604
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
  • YOUSHOULDBURN
Ats: Palatos
« Atsakymas #20 Prieš 14 metus »
Miriana ir toliau tyliai gulėjo ant lovos. Hm... Gal man nueiti pas juos? Nebūtų taip nobuodu bei niūru... Miriana pakėlė galvą ir pažvelgė į du vaikus. Kaip ji įžiūrėjo, ten buvo du varniukai. Mergina ir vaikinas. Aišku, jeigu Mirianos akys jos neapgavo. Ji tyliai atsistojo ir priėjo prie vaikų. Šiek tiek svyruodama, tačiau besilaikydama ant kojų, Miriana prisistatė vaikams.
- Sveiki. Aš Miriana. Lendal,- prisistačiusi pasakė.

*

Jay Wildfire

Ats: Palatos
« Atsakymas #21 Prieš 14 metus »
sededamas jay isgirdo balsa.bet jis buvo ne mil,jis tikrai tai zinojo.apsizvalges pamate prie  ju priejusia mergaite.atrodo,grifu guztos pirmakurse.jay nebuvo labai patenkintas,kad ji juos sutrugde,bet vis delto,del mandagumo pasisveikino-aaa,as Jay,Jay Wildfire,varno nagas,


[[Mi: mokomės rašyti lietuviškai, be gramatinių klaidų. Rašyk ilgesnius post'us]]

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 14 metus sukūrė Miriana Lendal »

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

 • VII kursas
 • *
 • 604
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
  • YOUSHOULDBURN
Ats: Palatos
« Atsakymas #22 Prieš 14 metus »
- Malonu susipažinti,- šyptelėjo.
Tikiuosi, kad jiems nesutrukdžiau. Nenorėčiau, jog taip būtų.
- Em... Gal aš jums sutrukdžiau?- paklausė Miriana abiejų vaikų, tačiau atsakymo tikėjosi iš vaikinuko.
Taigi, jis Jay. Gana populiarus vardas, nes ten, kur mes gyvenome keli kaimynų vaikai buvo vardu Jay, tik pavardžių neprisimenu. Gal šis Jay buvo mano kaimynas? Ką gali žinoti...

*

Jay Wildfire

Ats: Palatos
« Atsakymas #23 Prieš 14 metus »
jay nenorejo buti nemandagus,todel prisiverte save atsakyti kitaip negu jis norejo
-ne,nesutrukdei-tuomet gailiu zvilgsniu pasiziurejo i mil,nes nezinojo ka daryti.nenorejo jau trecia ar antra diena jau  tureti priesu.

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

 • VII kursas
 • *
 • 604
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
  • YOUSHOULDBURN
Ats: Palatos
« Atsakymas #24 Prieš 14 metus »
Mirianos nenudžiugino Jay atsakymas, kadangi jiems nesutrukdė. Ji manė kitaip. Čia sėdi vaikinas su mergina. Jie kalbėjosi. Manau, jie šiek tiek meluoja. Nebūdinga varniams. Miriana pamatė, kaip Jay žiūrėjo į merginą. Norėdama nutraukti šią tylą, Miriana nusprendė paklausti paprasto klausimo.
- Gal žinot kur seselė? Man reikėtų su ja šiek tiek pakalbėti. Na, kaip ir pasikonsultuoti,- paklausė Miriana vaikų.
Tikiuosi, jie žino kur ta motriška.

*

Jay Wildfire

Ats: Palatos
« Atsakymas #25 Prieš 14 metus »
Jay buvo pavarges,vos nusedejo vietoje,norejo gultis.bet prisiverte sedet.buvo jau beuzmingas,tik tyla sudrumste grifes balsas.atsiduses jay sunkiai atsimerke ir burbtelejo-ne neisivaizduoju...galetu ateiti,rodos uzkimau...-jay norejo vel uz migti,bet staigiai atsistojo,nusispurte ir staigiai atsisedo-kad neimtu miegas.

*

just

Ats: Palatos
« Atsakymas #26 Prieš 14 metus »
Miley išgirdusi kitą balsą, nušveitė pagalvę kažkur, o pati atsisėdo. Mergaitė baisiai apsidžiaugė pamačiusi mokinę. Kurį laiką, patylėjusi ir pažiūrėjusi kaip bendrauja Jay ir grifukė, Miley susiraukė. Tuomet prisiminė, kaip greitai apsigalvojo Jay. "Kas jam darosi?" purkštelėjo ir pasislinko.
- Sėskis. - patapšnojo vietą šalia savęs ir nusišypsojo grifukei. - Aš esu Miley. Miley Sanel, Iš varno nago. Malonu susipažinti.
"Nauji draugai ligoninėje. Neblogai. "  linksmai pagalvojo ir pasisukusi į grifukę, nusuko žvilgsnį į ją, kad pamatytu tik ji. Mil akyse lakstė kibirkštėlės. Mergaitė reikšmingai pažiūrėjo į Mirianą, ir jos akys aiškiai sakė "gal dingstam iš čia?"

*

Jay Wildfire

Ats: Palatos
« Atsakymas #27 Prieš 14 metus »
isgirdes mil balsa jay pralinksmejo.jo nebetrikde grifiuke,jis jai nusisypsojo.-turbut buvau uzsnudes,todel toks piktas.as jay,jay wildfire.-tuomet susirauke.atrodo,kad jis jau tai sake.-atrodo ,kad as tai sakiau..na nesvarbu...-tuomet linksmas kaip niekada atsistojo ir apsokinejes visa ligonine grizo ir atsisedo ant lovos.-atrodo lyg butu kas sugirdes man linksmuju duju.-tare jay ir nusisjuoke.-tau geriau?-susirupines paklause jis miley

*

Neprisijungęs Beatrice Mae Peck

 • VII kursas
 • *
 • 604
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
  • YOUSHOULDBURN
Ats: Palatos
« Atsakymas #28 Prieš 14 metus »
- Gaila,- numykė mergina, sužinojusi, jog jie nenumano kur ta seselė.
Kai mergina pasiųlė prisėsti, Miriana sutiko. Miley Sanel. Iš Varno Nago. Turbūt bus į naudą turėti draugų iš kito koledžo. Mirianadairėsi aplink. Tuomet Miriana pagavo Miley žvilgsnį. Jis kažką reiškė, tarsi kalbėjo. Ji turbūt nori iš čia pabėgti... Gal ir man derėtų? Nors labai blogai jaučiuosi. Miriana trumpam atsistojo užsirišti bato, kurio raišteliai tarsi susipykę niekad dorai neužsirišdavo. Gaila, kad nemoku kerų, kurie sutrambytų šiuos padaužas. Šiaip ne taip, tačiau tik trumpam, kaip žinojo Miriana, užsirišusi batų raištelius, ji norėjo pasitvarkyti megztinį, tačiau staiga nualpo ir griuvo ant šaltų bei kietų grindų.

*

just

Ats: Palatos
« Atsakymas #29 Prieš 14 metus »
Miley pakėlusi antakį žiūrėjo ir akimis sekė Jay. "Kažkas čia netaip. Visai nebeaišku" šmėstelėjo jos galvoje. Mergaitė nurijo seilės.
- Taip, geriau. - linktelėjo ir  pažiūrėjo į grifukę. "prašau" maldaujamai pažiūrėjo į mokinę. Mergaitė stebėjo, kaip grifukė rišasi batų raištelius.
- Gražūs batai. - šyptelėjo Mil ir staiga pašoko, mergaitėi nualpus. Varnanagė atsiklaupė ant grindų ir pasodinusi Miriana, ją papurtė.
- Miriana! Pabusk! - šūktelėjo ir pažiūrėjo į Jay. - Reikia seselės. - vėl susirūpinusi nuleido akis į be samonės tysančią grifę.