0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Ats: Von Sjuardų šeimos namas
« Atsakymas #15 Prieš 8 metus »
- O Dieve, tau reikia spalvotų rūbų! Tu tuoj būsi kaip kokia gotė, vaje vaje, turėsi vaikščioti į kapines, aukoti savo kraują, į jas neštis raudoną vyną, turėsi nustot šypsotis ir panašiai, ne, Džeine, tau reikia spalvų. Aš irgi atsipalaiduosiu dar kelias dieneles, pabūsiu su vyru, galėsim ir į parduotuvę nueit, ar dar kur nors. O kam tau taip knieti pamatyt mano vyrą? - nusijuokė šviesiaplaukė, atmesdama savo garbanas ant nugaros. - Tai kas tada buvo Liucijus? Berniukas, kuris dovanojo tau visokias dovanėles ir buvo kaip koks šuniukas prie kojų..? Negalima taip elgtis su vyrais, Džeine, nežaisk jų jausmais, jei myli - mylėk, jei ne - paleisk, galbūt dėl to, dėl karmos, dabar neturi to, kurį galėtum apkabinti šaltais žiemos vakarais, ar degintis kartu vasarą, - šyptelėjo ji, tuo ypatingu savo žvilgsniu žvelgdama į savo mylimąjį.

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Meibelė Casarano

  • V kursas
  • *
  • 11
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • All I wanted was the world.
Ats: Von Sjuardų šeimos namas
« Atsakymas #16 Prieš 8 metus »
Amelia kaip užhipnotizuota uostė orą. Kvepėjo keksiukais - nuostabiais, šokoladiniais keksiukais su šokolado gabaliukais. Mergaitės mintis užvaldė šokoladas - ji jau įsivaizdavo, kaip džiaugiasi, juokiasi, tada valgo, valgo, valgo... Varniukę iš susimąstymo pažadino Gabriellos balsas - jau besirengdama pagirti suknelę ir viską kitką, trečiakursė suprato, kad pavėlavo. Profesorė Morris - dabar jau von Sjuard - regis, jau buvo užsiėmusi Džeine, kurios vestuvėse kažkodėl nebuvo. Nusprendusi, kad vis dėlto reiktų su ja pasikalbėti, raudonplaukė tiesiai link jos ir patraukė.
-Sveika, profesore Meko,-mandagiai kreipėsi į naują viešnią Amy. Atsigręžusi į nuotaką, mergaitė visą dėmesį sutelkė tik į ją, stengdamasi nekreipti dėmesio į nuostabų keksiukų dvelksmą.-Jūs nuostabiai atrodote, profesore Morris. Sveikinu pradėjus naują... Emm... Pradėjus naują šeimyninį gyvenimą.
Supratusi, kad šiek tiek nusišnekėjo, varniukė šyptelėjo. Kągi, sveikinimas buvo ne itin vykęs, bet ji bent jau buvo nuoširdi.
-Beje, kokių skonių yra keksiukų kepurėlės?-pagaliau labiausiai rūpimą klausimą uždavė mergaitė. Ji ne itin mėgo braškines kepurėles, mat buvo joms alergiška, todėl tikėjosi, kad bent jau galės keksiukus valgyti. Nebūtų itin malonu, jei ji staiga pradėtų dusti vidury vestuvių šventės.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Ats: Von Sjuardų šeimos namas
« Atsakymas #17 Prieš 8 metus »
- Ačiū, Amelia, bet aš jau... profesorė von Sjuard? - nusijuokė Gabriella. - Bet vadink mane paprasčiausiai Gabriella. Nemėgstu, kai tarp mokytojų ir mokinių yra kažkokia riba. Žinoma, pagarba yra būtina, bet nesu aš kokia nors Anglijos karalienė, kad į mane kreiptųsi pavarde ir pareigomis. - Oi, net nežinau, visokių keksiukų yra. Ir vanillinių, ir šokoladinių, ir su karamelės įdaru, ir su riešutais, o kepurėlės... Hmm, yra šokoladinės, karamelinės gal, vanilinės... Pasirinkimas platus, nežinau, kas tiek suvalgys, bet pasirinkimo laisvė yra svarbi. O Dieve, kodėl aš tiek daug kalbu, gal dėl to, kad aš labai laiminga? - visa švytėdama iš laimės apsikabino varniukę profesorė ir vos neapsiverkė iš laimės.
- Juk čia mano vestuvės... Niekada nesitikėjau, kad ištekėsiu taip anksti...

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Ats: Von Sjuardų šeimos namas
« Atsakymas #18 Prieš 8 metus »
Per visą tą laiką kažkur prašapusi, bet vis dėlto laiku atsiradusi, Kasiopėja prasibrovė link Gabriellos.
-Gabriella!-sucypė garbanė tvirtai suspausdama geriausią draugę glėbyje. Atsitraukusi, tačiau vis dar laikydama rankas šviesiaplaukei už rankų, Kasiopėja įkvėpė, prieš pradėdama visą monologą.-Aš labai labai labai labai labai labai labai labai...-dar kelias minutes kartodama žodį "Labai" Kasiopėja užvertė akis.-Labai džiaugiuosi dėl tavęs. Sveikinu iš visos širdies, dūšenka mano. Myliu tave, padėsiu kuo tik galėdama jei reikės,-Kasiopėja dar kartą suspaudė nuotaką glėbyje, prieš atsitraukdama.-O dabar manoji prigimtis mane šaukia,-garbanė nusijuokė ir nuėjo link saldaus stalo.

*

Neprisijungęs Meibelė Casarano

  • V kursas
  • *
  • 11
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • All I wanted was the world.
Ats: Von Sjuardų šeimos namas
« Atsakymas #19 Prieš 8 metus »
Gabriellai vardinant keksiukų ir jų kepurėlių rūšis bei skonius, Amelios akys išsiplėtė, taip leisdamos suprasti, kad jai ši tema itin "skani".
-Aš Rojuj,-pagaliau sušnibždėjo mergaitė, vis labiau ir labiau pasiduodama keksiukų svaiginamam aromatui.-Beje, jums devyniolika? O Sorenui tikriausiai irgi panašiai?
Turėtų būti panašiai, dingtelėjo varniukei. Jie abu buvo graži pora, ypač dabar, jau susituokus - visas Hogvartsas šią porą šipino. Apsidairiusi Jekaterinos ir aplink jos nepastebėjusi, trečiakursė gūžtelėjo pečiais. Kągi, pasikalbės su profesore, kol atsiras jos draugė. Ne bėda.
-Aš suvalgysiu,-lyg tarp kitko, juokaudama, bet iš tiesų - visiškai rimtai pratarė raudonplaukė.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Ats: Von Sjuardų šeimos namas
« Atsakymas #20 Prieš 8 metus »
   Jekaterina tikriausiai viena pirmųjų išgirdo motociklo ūžesį. Kas gi daugiau taip dramatiškai pasirodys, jei ne Džeinė Meko, nušvilpdama visą dėmesį iš nuotakos. Pavarčiusi akis Klastuolė nusprendė kur nors pvaikštinėti ir pasižvalgyti po namus. Vedama nuojautos ketvirtakursė susirado galines duris ir trumpai pavaikštinėjo po galinį sodą ir sumanė dar vieną dalyką - na, jai juoda spalva tiko dėl snieguoliškos išvaizdos, bet mėlyna irgi buvo ,,iš tos serijos". Tereikėjo ją patamsinti. Jekaterina kėlė lazdelę, kai prisiminė, kad už Hogvartso ribų negalinti burti. Trinktelėjusi sau į kaktą tyliai kikendama parėjo į vidų, nuo stalo nusigriebusi keksiuką, šviesiai geltonos, citrinų spalvos. Nežymiai kramsnodama prikaukšėjo prie Amelios.
 - Žinai, aš galvojau, kad tau labai patinka keksiukai ir, žinai, keksiukai čia nuostabūs. Ypatingai citrinininiai, - pastebėjimą išreiškė Klastuolė. - Beje, Gabriella, jei tau patinka gamta... jūsų galinis sodas fantastiškas.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Ats: Von Sjuardų šeimos namas
« Atsakymas #21 Prieš 8 metus »
- Kasiopėjaaa!! - stipriai apkabino savo geriausią draugę Gabriella. - Aww, man teks dalinti savo meilę Sorenui ir tau... Aš irgi tave myliu! - dar stipriau apsikabino Kasiopėją ji ir jai nueinant dar spėjo palinkėti skanaus, kai jos dėmesį vėl atitraukė Amelia ir Jekaterina.
- Man devyniolika, o Sorenui... - mergina greitai nukreipė temą. - Taip, mergaitės, valgykit ką norit, - maloniai pasiūlė šviesiaplaukė. - Amm, mes turim galinį sodą? - nustebo ji.
Mergina priėjo prie vaišių stalo ir nugriebė vieną šokoladinį kesiuką su karameliniu įdaru. Jaunoji prisigretino prie Kasiopėjos ir pradėjo pokalbį:
- Tai pasakok, kaip tau sekasi? Ką nuveikei per tas dienas, kol aš ruošiausi ir nesusitikom? Kaip tau su širdies reikalais? - draugiškai patraukė per dantį garbanėlę, nesmarkiai kumštelėdama į petį. - Skanūs keksiukai?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Gabriella von Sjuard »

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: Von Sjuardų šeimos namas
« Atsakymas #22 Prieš 8 metus »
Sorenas von Sjuardas pilnai sutikdamas linktelėjo.
- Eikim,- tarė jis Gabriellai, apkabindamas per liemenį. Nuo svečių gausos vaikinas kartais suglumdavo, bet vis vien to neparodydamas šypsojosi ir su visais kalbėjo, nusišypsojęs padėkojo Jekaterinai, kai ši išsijuosusi gyrė namus. Po kiek laiko jis pastebėjo į vestuves su trenksmu atvažiavusią ir Džeinę Meko - prisiminė gyvybės ir linksmumo pilną jos veidą iš senų Burtų Trikovės Turnyro, o vėliau ir iš profesoriavimo Hogvartse pradžios laikų. Supratęs, kad Gabriella nori pasikalbėti su draugėmis, vyras atsitraukė, nuėjo į virtuvę pasisveikint su mama, susirado dar kelis senokai bematytus giminaičius. Praeidamas išgirdo savo žmonos ir moksleivės pokalbį: ir labiausiai įstrigo Gabriellos keista pauzė, nutylint, kiek gi metų Sorenui. Liūdnai šyptelėjęs, vyras nužygiavo pro duris į svetainę.
Po dar kelių valandų muzikos, pokalbių, juoko, vestuvinių žaidimų ir panašiai, šventė baigėsi.
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Ats: Von Sjuardų šeimos namas
« Atsakymas #23 Prieš 8 metus »
Gabriella laisvai skraidžiojo po namus vis šnekteldama su kokia geresne drauge, mokine, ar Soreno gimine. Deja, jos pačios giminaičiai negalėjo atvykti, į jos naująjį vyrą pažiūrėti atvažiavo tik jos mama. Jaunoji, ilgai nekalbėjusi ir labai jos išsiilgusi, atpasakojo kiekvieną jos ir jos vyro pasimatymą, papasakojo kaip šiaip klostosi reikalai Hogvartse.
Laikas, tos kelios valandos, prabėgo greitai kaip vienas akimirksnis ir Gabriellai jau teko atsisveikinti su svečiais. Palinkėjusi visiems sėkmės ir įdėjusi po nemažą torto gabaliuką (o mokinėms ir kelis keksiukus), mergina išlydėjo visus į lauką ir atsisveikino.
Lengviau atsidususi ir grįžusi vidun, von Sjuard atsipjovė torto gabaliuką (kurio taip ir nespėjo paragauti šventės metu).
- Keista, kad mes turim savo bendrą namą... - kažkaip keistai pokalbį pradėjo žaliaakė.

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: Von Sjuardų šeimos namas
« Atsakymas #24 Prieš 8 metus »
Sorenas, grįžęs kartu su Gabriella namo po Helovino šventės, veikiai nusimetė sunkią požemių dievo Hado kaukę - ji buvo visapusiškai įgrįsusi. Helovinas praėjo visai neblogai, juolab, kad jis šventė (jeigu taip galima pasakyti) Heloviną su savo žmona. Sorenas prisėdo ant sofos šalia Gabriellos ir užčiuopė kišenėje medalioną.
- Keista, bet smagu,- nuoširdžiai, gal kiek išdidžiai šyptelėjo Sorenas. - Beje, ką tada darom su šituo?- parodė į ištrauktą iš kišenės amuletą.
Sorenas pasijuto keistai - ant riešo vis dar nebuvo pranykusi lyg ir magiška kompaso tatuiruotė nuo Burtų Trikovės Turnyro, ir ant delno tebeegzistavo svastika. Lyg tai dauguma jo svarbesnių gyvenimo įvykių būtų sužymėti paveikslėliais ant rankų. Pastebėjęs tebesmilkstančią barzdą, Sorenas mostelėjo lazdele, užgesindamas, ir suteikdamas jai įprastinę išvaizdą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Sorenas von Sjuardas »
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Ats: Von Sjuardų šeimos namas
« Atsakymas #25 Prieš 8 metus »
((Pas Soreną ant delno svastika))
Gabriella kartu su vyru grįžo namo ir iš karto nuėjo prie veidrodžio - reikėjo susigrąžint įprastą veido spalvą ir nusiimti kaukę bei ragus. Po keleto minučių, kai viskas buvo baigta (ir mergina net pati savimi stebėjosi), šviesiaplaukė prisėdo šalia Soreno ir padėjo jam galvą ant peties. Visai buvo pamiršusi apie auksinį žaibą ant delno. Mergina įdėjo savo delną į Soreno ir laukė, kas nutiks. Šįkart jausmas buvo kitoks, šilta srovelė nebedegino ir perbėgo nebe per odos paviršių, bet nutekėjo kažkur viduje.
- Keista... - tarstelėjo Gabriella von Sjuard. - Ar šis medalionas gali būti susijęs su mūsų vestuvėmis? Juk tai būtų neįtikėtina.
Von Sjuard pakėlė žalias akis į vyrą ir kažkokiu baimę slepiančiu žvilgsniu jo akyse ieškojo atsakymo.

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: Von Sjuardų šeimos namas
« Atsakymas #26 Prieš 8 metus »
((Dėkui, pamiršęs buvau...))
Sorenas žvilgtelėjo į žaibą ant Gabriellos rankos - spėjo žvilgtelti, jai dedant delną į Soreno. Pajuto keistą šilumą, kurios niekad anksčiau nebuvo jutęs ir nusistebėjo.
- Nežinau, bet abejoju,- atsakė vyras, žiūrėdamas žmonai į akis.- Apskritai buvau visą šitą reikalą su medalionu primiršęs. Galgi būtų pats laikas išsiaiškinti? - šyptelėjo jis, smalsiai nužvelgdamas Gabriellos veidą. Mostelėjęs lazdele, židinyje užkūrė ugnį. Iš tirkųjų mėgo ugnį įžiebti žiobarišku būdu, jausti gyvą ją... bet dabar nenorėjo kažkur trauktis nuo Gabriellos.
- Nereikia bijot.- švelniai šypteldamas pasakė Sorenas.- Nemanau, kad mums gali kas nors nutikti. O išsiaiškinti tai turėtume.
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Ats: Von Sjuardų šeimos namas
« Atsakymas #27 Prieš 8 metus »
- Bet tos datos ant medaliono... Jos turi kažką reikšti. Ir būtų visai neblogai, jei atsiminčiau kodėl man jį padovanojo močiutė, kokia proga, kaip aš jį vėl radau ir kodėl... O kad galėčiau dabar paklausti savo močiutės, - liūdnai tarė Gabriella ir atsiduso.
Mergina prisiglaudė prie vyro, jos kūną užliejo šiluma ir ramybė. Galbūt tai buvo pati saugiausia vieta žemėje, kai visi rūpesčiai nuplaukia it debesys po lietaus. Von Sjuard buvo dėkinga savo mylimajam, tik jis suprasdavo jos jausmus iš akių, žinodavo, kada jai neramu, ar baugu, visada mokėjo paguosti, rūpinosi ja ir suteikė pačias gražiausias akimirkas jos gyvenime. Gabriella pakėlė akis ir ilgai stebėjo ramų, užtikrintą tamsiaplaukio žvilgsnį.
- Myliu tave, - sušnabždėjo Gabriella von Sjuard ir priglaudė lūpas prie Soreno. Mylėsiu tave amžinai...

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: Von Sjuardų šeimos namas
« Atsakymas #28 Prieš 8 metus »
Sorenas gūžtelėjo pečiais - ,,iš kurgi aš galiu žinot..." - mintyse sumurmėjo jis.
- Neįsivaizduoju, bet greičiausiai taip ir yra. - tarstelėjo vyras, apversdamas medalioną kita puse. Čia buvo itin dailiai išgraviruotas kažkoks įdomus ženklas - lyg senovinė germaniška runa, lyg kažkas kita...
- Užjaučiu, Gabriella... labai sutarei su močiute?- paklausė Sorenas, kaip įmanydamas švelniau, kad jos neįžeistų, nesukeltų blogų prisiminimų. Tiesą sakant, vaikinas niekad nemokėjo kalbėti apie tuos dalykus, kurie žmones skaudina, graudina.
Von Sjuardas dėbsojo į tai į kompaso tatuiruotėje besisukančią žavingą rodyklę - jau seniai ji nebeveikė pagal savo funkciją, buvo tragiškai išsiderinusi, nors dėl šito jis ir nepergyveno.
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Ats: Von Sjuardų šeimos namas
« Atsakymas #29 Prieš 8 metus »
- Gerai? Aš pas ją praleisdavau kiekvieną vasarą, mes daug kalbėdavomės, dainuodavom dainas, kartu eidavom pasivaikščioti, turėjom daug bendra. Man visi sakė, kad aš į ją panašesnė labiau, nei į mamą... Ji buvo mano idealas, visuomet norėjau būti panaši į ją, - kalbėjo von Sjuard, sunkiai beslėpdama ašaras, tačiau buvo pasižadėjusi sau, kad nebebus tokia emocionali. - Šį medalioną ji man įteikė prieš pat mirtį, - atsiminė ji. - Sakė, kad kai kažkas atsitiks... Kaip norėčiau viską atsiminti... Medalionas pradės veikt. Ta jos šypsena - tokia nuoširdi, bet kartu ir kažkuo paslaptinga...
Mergina prisiglaudė prie vyro ir nusiramino.
- Reikia kažką daryti, pameni, bibliotekoj buvom radę kažkokią knygą. Taip ir neišsiaiškinom iki galo.

Baby it's cold outside~