0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Juliet Dark

  • II kursas
  • *
  • 40
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Tiesa yra tai , kuo tiki
- Nieko keisto, jeigu seni daiktai tau brangūs ir sukeliantys prisiminimų.
Mostelėjusi ranka, tarsi nubaidydama įkyrų vabaliūkštį, klastuolė prakalbo
- Grifų Gūžta? Įdomu...
Apie savo koledžą raudonplaukė stengėsi neužsiminti, bet išgirdus naują grifiukės klausimą, to nuslėpti buvo nebeįmanoma
- Aš esu pirmakursė ir... mokausi Klastūnyne.- kiek patylėjusi, mergaitė prabilo tarsi bandydama teisintis - Ten nėra jau taip blogai. Žinau, kad visi yra nusistatę priešais tą koledžą, bet teisą sakant, ten man patinka.
Kiek nudžiugusį dėl sausainių, Juliet paėmė vieną gardumynų.
- Ačiū. Aš irgi turiu sausainių, bet jie su šokoladu. Nori? - raudonplaukė klastuolė padėjo priešais Gintą dėžutę su sausainiais - taigi kokia tavo mėgstamiausia pamoka?
Miau

*

Neprisijungęs Ginta Tauškalė

  • VI kursas
  • *
  • 403
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • „Ateitis sutinkama su praeities našta.“ Peral S. B
- Klastūnyne?- užspringusi sausainiu tarė Ginta.
Jos draugai dažnai sakydavo, kad bet ką padarytu dėl garantijos nepatekti į Klastūnyną. Ir šiaip, apie šį koledžą niekados gerai neatsiliepdavo. Ką jie pasakys jei sužinos, kad draugauju su klastuole?- mąstė Tauškalė. Bet galiausiai nutarusi, kad nevisi klastūnyno mokiniai blogi prakalbo:
- Na, taip. Daugelis šneka, kad ten mokosi pašaipūnų ir turtingų šeimų vaikai. Bet sprendžiant iš tavęs, manau nevisi ten jau tokie blogi,- greit pridūrė ji,- taip, labai norėčiau su šokoladu,- tarė kai Juliet pasiūlė šokoladinių sausainių.
Jai juos išsitraukus Ginta tarė:
-Ačiū. Mano mėgstamiausia pamoka seniau buvo kerėjimas, bet dabar atėjus mokyti Tyler mane ši pamoka "atbaidė". Šiuo metu gal mėgstamiausia pamoka būtų magiškų gyvūnų priežiūra. O tau kuri labiausiai patinka?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Ginta Tauškalė »

*

Neprisijungęs Juliet Dark

  • II kursas
  • *
  • 40
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Tiesa yra tai , kuo tiki
- Taip, klastūnyne ne visi blogi. Taip pat, ne visi tokie geručiai Varno Nage ar Grifų Gūžtoje. Tiesa, nelabai įsivaizduoju pikto Švilpynuko.
Raudonplaukė nusijuokė, įsivaizduodama rėkaujantį ir visus įžeidinėjantį Švilpynuką...
- O kodėl tau nepatinka naujas kerėjimo profesorius? Mano mėgstamiausia pamoka - nuodai ir vaistai bei herbatologija. Šitie dalykai geriausiai sekasi, tiesa, magiškųjų gyvūnų priežiūra man irgi labai patinka.
Joms bevalgant sausainius klastuolė nusprendė ar kiek paklausinėti
- O tau patinka Grifų Gūžtos koledžas? Tavo tėvai burtininkai ar žiobarai? Tiesa, neturiu nieko prieš žiobarų kilmės burtininkus, ir nesuprantu juos niekinančių žmonių.
O tokių mūsų koledže gana daug.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Juliet Dark »
Miau

*

Neprisijungęs Ginta Tauškalė

  • VI kursas
  • *
  • 403
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • „Ateitis sutinkama su praeities našta.“ Peral S. B
Ginta nusijuokė.
- Aš taip pat neįsivaizduoju pikto švilpiaus,- juokdamasi tarė,- Nežinau. Tiesiog labai norėjau, kad liktų mokytojauti profesorė Poter. Naujasis mokytojas man kaip sakant ne prie širdies. Man kaip tik herbologija nelabai patinka ir galiu pasakyt sekasi irgi nelabai.
Ginta pasiėmė kuprinę ir išsitraukė apelsinų sulčių.
- Užmiršau pasiūlyti, nori prie sausainių?- tarė Ginta rodydama į sultis.
Išgirdusi klausimą mergaitė vėl pradėjo tauškėti:
- Ah, taip. Grifų Gūžta man patinka. Bet pasakysiu atvirai: labiau norėjau patekti į Varno Nagą. Mano tėtis burtininkas, o mama kilusi iš žiobarų šeimos. Bet ji burtininkė. Man taip pat atrodo nieko blogo turėti žiobariško kraujo. Be to girdėjau gandų, kad klastūnynas mažiau niekina žiobariško kraujo vaikus. Netiesa?

*

Neprisijungęs Juliet Dark

  • II kursas
  • *
  • 40
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Tiesa yra tai , kuo tiki
- Taip, profesorė Poter man irgi labai patiko.
Raudonplaukė lėtai atsigulė ant žolės, pamažu nukreipdama žvilgnsį nuo Gintos ir pradedama žiūrėti į danguje viens po kito plaukiančius debesis.
Hm... tas debesis man primena pelėdą...

- Ne, bet ačiū. Nesu ištroškusi.
Nenukreipdama žvilgsnio nuo dangaus žydrynės klastuolė kiek pasiknisusi kuprinėje rado šokoladinių varlių paketėlį. Paėmusi vieną numetė Gintai į rankas, o kitą paėmė sau
- Žinoma, nieko blogo turėti žiobarų karaujo. Tiesa sakant, tai netgi visai šaunu. Šauniau, negu būti iš ilgos grynakraujų dinastijos...
Išpakavusi varlių paketėlį raudonplaukė kiek nusivylė
- Ech, vėl Haris Poteris, man regis, turiu jų virs dvidešimties. Man atrodo, kad kitokių paveikslėlių į  varles jau net nebededa... O beja, koks paveikslėlis pas tave?
Miau

*

Neprisijungęs Ginta Tauškalė

  • VI kursas
  • *
  • 403
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • „Ateitis sutinkama su praeities našta.“ Peral S. B
Juliet atsisakius sulčių Ginta pati jas išmaukė prie sausainių.
- Ką gi, nebėra sausainių.
Grifiukė paėmė pakelį kur buvo sausainiai ir išmetė į šalia esančią šiukšlinę. Kiek vėliau klastuolė jai pametė šokoladinę varlę.
- O, ačiū! Aš jas labai mėgstu.
Ginta atsargiai ją išlupo ir rado Severo Sneipo paveiksliuką.
- Aš radau profesorių Sneipą. Pirmą kart. Daugiausia turiu A. Dumbuldoro paveikslėlių.
Juliet pasakius, kad ji daugiausiai turi H.Poterio paveiksliukų Ginta nustebo.
- Rimtai? Aš dar nei vieno Hario paveiksliuko neturiu! Nors visada Kiauliasodyje perku šokoladinių varlių...
Ginta suvalgiusi šokoladinę varlę tarė:
- Na gerai, jau vakaroja, o antrakursiams negalima ilgai vaikščioti koridoriais. Iki ir sėkmės.
Tauškalė nubėgo į Grifų Gūžtos bendrąjį kambarį.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Pasimetusi ir suglumusi, tarsi iš lizdo iškritęs paukštis, Gabriella von Sjuard bėgo Uždraustuoju mišku. Klupo, kilo ir vėl klupo, rankomis plonyte srovele tekėjo kraujas, kojos buvo subraižytos medžių šakų ir krūmų. Šviesiose garbanose - lapų ir samanų vainikas. Galiausiai palikusi Uždraustąjį mišką toli už nugaros, mergina pribėgo prie ežero. Na, jei tiksliau, suklupo ties sutriušusiu, niekieno neprižiūrimu suoleliu.
Merginos skruostais nepaliaujamai bėgo ašaros. Ji kniūpsčia griuvo ant žolės ir pradėjo kūkčioti. Jai nebuvo gaila savęs, ji bjaurėjosi, nekentė savęs už tai, ką padarė. Šviesiaplaukė atrodė tragiškai, tačiau jautėsi dar blogiau. Galvoje dar kartą išvydo nužudytos Gabijos Poter kūną ir girdėjo jos paskutinius žodžius...

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Kasiopėja tyliai naktį išlindo iš pilies - ar tai jau tapo jos įprotis per visus tuos metus dėstant astronomiją, o gal ji lunatikavo - nieks gerai ir nežino. Kad ir kaip ten bebūtų, garbanė visa širdimi juto, kad kažkas ne taip.
Taigi, ji leido savo nuojautai rodyti jai kelią.
Tvirtai susisupusi į pūkuotą violetinį chalatą, įsispyrusi į ugus ir trindama akis, Kasiopėja slinko prie ežero. Jos nuojauta retai kada meluodavo, tad moteris ((huehuehue)) buvo linkusi ja pasikliauti.
Ir išties, išgirdus verksmą, garbanėlė suvokė, kad ir šįkart neklydo.
-Gabriella?-tyliai kreipėsi į draugę ji. Atsiklaupusi šalia ji pažvelgė į šviesiaplaukę. Jos akys greitai apsiprasdavo su tamsa - dar vienas privalumas dėstant astronomiją - tad nenuostabu, kad Kasiopėja buvo gerokai sunerimusi, kai išvydo tamsias dėmes ant Gabriellos kūno, kurios labai panašėjo į kraują.
Nedrąsiai palietusi jos petį, ji apkabino draugę.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Gabriella nepaliaujamai verkė, tačiau nė nematė prasmės šluostyti ašarų - jos ritosi skruostais žemyn ir kapsėjo ant vėsaus žolių patalo. Iš merginos lūpų išsiveržė tylus atodūsis ir garsesnis sukūkčiojimas, kurio jai nepavyko sulaikyti viduje. Buvusi Hogvartso profesorė tvirčiau suspaudė Gabijos Poter pakabuką - šį daiktą paėmė tarsi prisiminimą, kad nepamirštų, kokia ji yra iš tiesų.
Gabriella von Sjuard sukluso ir išgirdo tarsi medžių šakų traškesį ar kažką panašaus į lapų šnaresį, tačiau nepakėlė galvos. Galbūt ji jautėsi išsekusi, o gal tiesiog nekreipė į aplinkinį pasaulį dėmesio. Jos pačios mintys ją žudė viduje.
Galiausiai Gabriella prisivertė pakelti akis, kai pajuto vėsų delną ant savo peties, o paskui ir šiltą apkabinimą.
- Aš... - tik tiek tesugebėjo pasakyti žaliaakė ir jos pečiai vėl sutrūkčiojo.

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Kasiopėja tvirtai suspaudė draugę glėbyje, sūpuodama ją pirmyn ir atgal. Ji juto, kad po šios nakties jos chalatas bus ašarotas ir snarglinas (laimei, ji bent plaukus susirišusi buvo), tačiau jai tai visiškai nerūpėjo - kaip gi gali rūpėti chalatas, kai geriausia draugė baigia akis išverkti?
Taigi, Kasiopėja laikė ją apkabinusi, leisdama Gabriellai verkti ant jos peties. Jai knietėjo sužinoti, kas gi atsitiko, bet nenorėjo spausti. Garbanei taip pat norėjosi pasakyti, jog viskas bus gerai, bet šiuo pažadu taip švaistantis į kairę ir į dešinę jis tapo visai bereikšmiu, o ir tie du žodeliai taip visiems nusibodę, kad net per gerklę lipo.
O gal nieko sakyti ir nereikėjo? Bent jau Kasiopėja tikėjosi, kad ne.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
- Palik mane vieną, - sukuždėjo Gabriella, sutelkusi visas jėgas, kad vėl nepraskystų. - Aš nenusipelniau tavo kompanijos, aš nieko neverta, - pasakė vampyrė ir švelniai patraukė draugės rankas nuo savęs.
Žaliaakė susisuko į kamuoliuką (būtų susisukusi ir į liūdesio lavašą / kebabą, jei tik būtų tokį turėjusi) ir pakreipė galvą tos pusės link, kur Kasiopėja negalėtų matyti jos raudonų akių, paburkusios odos ir raudonų dėmelių ant veido. Gabriella verkdavo nedaug, tačiau jei verkdavo, tam būdavo labai didelė priežastis ir Kasiopėja tai tikriausiai žinojo.
- Supranti? Aš neverta tokio gyvenimo, kai pati esu tokia... - Gabriella net pati nerado žodžių apibūdinimui užbaigti, tačiau jos geriausia draugė suprasdavo merginą iš pusės žodžio. Supras ir dabar.

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
-Nepaliksiu,-tyliai sukuždėjo ji, pasitrindrama rankas, kai draugė patraukė jas nuo savęs. Arčiau prisislinkusi, ji vėl prisiglaudė prie Gabriellos, šįkart stipriau ir tvirčiau.-Ne, Gabriella, aš tavęs nepaliksiu.
Kasiopėja kiek suraukė antakius. Jai pačiai buvo skaudu matyti savo geriausią draugę tokią - ji hau spėjo pasiilgti žavios blondinės šypsenos. Bet, vargeli, Kasiopėja nebuvo iš tų, kurie mokėtų žmones paguosti.
-Gabriella, tu verta visos visatos ir dar daugiau,-tyliai tarė garbanė.-Žinau, gal dabar ir nepasakysi, kas buvo, bet aš tavęs nepaleisiu.
Jeigu įmanoma, dar tvirčiau suspaudusi Gabriellą, Kasiopėja kaip koks katinas įsigrūdo į mažą gabriellišką kebabiuką.
-Niekada,-iškvepė ji.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
- Jei tu žinotum, ką aš padariau... - Gabriella sušniurkščiojo ir atsiduso. - ...su manim taip tikrai nekalbėtum. Gal ir tave veikia vampyriški apžavai? Kai žiūri į mane, ką galvoji?
Von Sjuard atsilošė ir gerai įsižiūrėjo į rudas kaip šokoladas Kasiopėjos akis.
- Ar jauti baimę, bet kartu ir keistą trauką? Ar jauti prieštaringus jausmus? - rimtai paklausė šviesiaplaukė ir delne dar tvirčiau suspaudė Gabijos Poter pakabuką. - Ką aš padariau...
Buvusi Hogvartso profesorė tvirčiau įsikabino į geriausios draugė pečius ir stengėsi užsimiršti, nors akimirką pasijusti gerai, pasijusti taip, tarsi būtų krauju nesutepta, mažytė Gabriella. Kai didžiausia problema buvo nusipirktas ne tas pudros atspalvis ar per daug blizgūs akių šešėliai.
- Kaip tu išvis sugebi mane pakęst? - pro ašaras paklausė Gabriella ir dar kartą sukūkčiojo.

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Kasiopėja iškišo galvą ir padėjo smakrą ant šviesiaplaukės pakaušio. Ji negalėjo didžiuotis gebėjimu guosti, tad viskas, ką šiuo metu jos smegenys sumąstė, buvo tiesiog ramus sūpavimas.
- Neveikia manęs jokie apžavai, - atsiduso ji, ir švelniai pakštelėjo į draugės viršugalvį. - Aš tave matau kaip  savo geriausią draugę. Nebijau tavęs. Abejoju, ar kada nors išvis bijosiu, - tęsė garbanė, nors pati nežinojo ką sakyti. Jos lūpos šnibždėjo tuos žodžius, kurie nuskambėdavo jos mintyse. - Žinai, visada gali man išsipasakot, - laimei, Kasiopėja nebuvo ta, kuri spaudžia, tačiau giliai širdyje tikėjosi, kad Gabriella atsivers. - Gabriella, tu mano pati geriausia draugė, kokią man tik teko turėti gyvenime. Pakęsti tave? Brangioji, tave turėti yra kažkas, ką ne kiekvienas gauna. Esi man be galo brangi.

*

Neprisijungęs Juliet Thompson

  • III kursas
  • *
  • 41
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • HB2 - gėrio pusė
 Oras tądien nebuvo itin geras. Kai kas pasakytų, jog jis buvo tiesiog siaubingas. Pūtė žvarbus vėjas, dangaus per debesis visiškai nesimatė, galėjai pamanyti, jog jis niekada ir nebuvo baltas, jame niekada nebuvo saulės. O kai kam tai buvo nusispjauti. Apsivilkusi paltą ir apsimuturiavusi storu Varno Nago šaliku, Džiulieta sėdėjo ant suoliuko netoli kalvos ir skaitė knygą. Dauguma mokinių buvo Didžiojoje salėje arba bendravo su vasarą nematytais draugais, o šviežiai iškeptai antrakursei mokslo metų pradžia nekėlė itin didelio džiaugsmo. Kol mergaitė bandė storomis pirštinėmis perversti knygos lapą, ant suolelio atlošo purptelėjo mažas paukštelis.
 -Sveikas, mažyli. Ruošiesi skristi žiemoti?- paklausė ji paukščio, nors jis ir negalėjo suprasti. -Tu išskrisi, o aš pasiliksiu. Sėdėsiu čia ir lauksiu tavęs sugrįžtant...
 Džiulieta ištiesė ranką ir švelniai perbraukė per pilkšvas jo plunksnas. Keista, bet jos nebijojo net ir patys baikščiausi gyvūnai. Tik prisiartinus svetimiems žingsniams mažylis staigiai nuskrido tolyn.