0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

 • VII kursas
 • *
 • 15
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Pirma pamoka visiems kursams
« Prieš 4 metus »
Gavusi naują ir seną darbą, koridoriumi žingsniavo Kasiopėja Evers, vidury nakties išsiruošusi į astronomijos paskaitą. Būnant pelėda, jai tikrai nebuvo didelių sunkumų naktį keltis iš šiltos lovos ir keliauti į astronomijos bokštą.
Tylioje pilyje atrakinusi kabineto duris, Kasiopėja pasidėjo daiktus ant stalo, ir atsirėmusi į stalą, pasirąžė. Šiandien norėjo imti temą, labiau tinkamą dienai, bet ką darysi, tvarkaraštis yra tvarkaraštis.
Ištraukusi iš dėžės saulės ir mėnulio gaublius, Kasiopėja prisėdo už stalo, laukdama mokinių. Po penkiolikos minučių pradėjus rinktis labai jau apsimiegojusiems mokiniams, Kasiopėja tik sukikeno ir atsistojo.
-Labas..-kiek suglumusi profesorė pažvelgė į laikroduką.-Naktis? Žodžiu, aš esu naujoji senbuvė, daugelis mane pažįsta iš ateities būrimo pamokų, bet šiais metais dėstau ir astronomiją. Taigi, šiandienai, tokiai kaip įvadinei pamokai, nusprendžiau parinkti tai kas yra arčiau mūsų. tai saulė ir mėnulis. Kas man gali pasakyti, kokia įtaką jie daro burtininkų pasaulyje?

*

Neprisijungęs Meibelė Casarano

 • V kursas
 • *
 • 16
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • All I wanted was the world.
Re: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #1 Prieš 4 metus »
Kažkodėl žvali Amelia žingsniavo link Astronomijos kabineto - tiesą sakant, jai žymiai sunkiau buvo užkopti į bokštą, nei nemiegoti iki pat pamokos pradžios. Šis laikas prabėgo gana greitai - varniukė kartu su kitais koledžiečiais visą vakarą prasiginčijo ir prasidiskutavo Varno Nago kambaryje. Klestelėjusi į pirmą suolą ir išklausiusi klausimą, raudonplaukė iš karto pakėlė ranką - atsakymas, kaip jai rodėsi, buvo tiesiog akivaizdus.
-Mėnulio padėtis ypač svarbi eliksyrams - pavyzdžiui, per pilnatį eliksyrai būna stipriausi, geriausiai atlieka savo paskirtį. O štai per jaunatį atvirkščiai - būna silpnesni. Taip pat, žinoma, pilnatis labai svarbi vilkolakiams. Jau nekalbant apie paprastus žmones - jau ir šiaip mėnulis sukelia potvynius ir atoslūgius, todėl taip pat veikia ir žmones. Juk mes sudaryti iš didžiosios dalies vandens! Būtent todėl per pilnatis žmonės būna irzlesni, piktesni, lunatikuoja, o kartais ir visai atvirkščiai,-įsijautusi pasakojo trečiakursė.

*

Neprisijungęs Emily Arcanus Vėlė

 • IV kursas
 • *
 • 593
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Re: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #2 Prieš 4 metus »
Visai budri klastuolė užkopė į bokštą kuriame radosi astronomijos klasė. Mergaitė naktimis jautėsi kur kas žvalesnė nei dienomis, todėl labai džiaugėsi, kad šios pamokos vyksta taip vėlai. Prasidėjus pamokai mergaitė pažvelgė į du gaublių ir gan greitai suprato apie ką bus kalbama pamokoje. Taigi, saulė ir mėnulis... Neturėtų būti labai sunki pamoka. - įvertino klastuolė. Mokytojai uždavus klausimą antrakursė senu žiobarišku įpročiu pakėlė ranką ir gavusi leidimą šnekėti atsakė:
- Mėnulis taip pat veikia ir augalus. Mėnulio fazė ypač svarbi tuo metu, kai ketiname juos sodinti arba persodinti, nes nuo jos priklauso kaip greitai augalas prigis, išleis pirmus daigus ir ims augti, ar užaugs stiprus, o gal išvis prastai augs ir galiausiai visiškai nuvys. Saulė taip pat yra gyvybiškai svarbi augalams - be jos jie paprasčiausiai nuvystų, mat būtent iš jos gauna visą augimui ir žydėjimui reikalingą energiją. Nors be abejo saulė išvis visiems organizmams yra gyvybiškai svarbi, pirmiausia jau vien dėl to, kad į šildo žemę.

*

Neprisijungęs Ethan Coy

 • *
 • 23
 • Taškai:
Re: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #3 Prieš 4 metus »
Nors ir kaip Ethan dievino mielus savo širdžiai pasivaikščiojimus naktį, šiąnakt jis jautėsi neapsakomai prislėgtas, o ir labiau troško bėgti į lauką, o ne tupėti jam nykiai atrodančioje kabinete .Vos vilkdamas kojas stačiais laiptais ,plačiai žiovaudamas ir kasydamas pakaušį, nė nežiūrėdamas kur eina vaikinukas niekur neskubėdamas ,jam įprastais lėtais žingsniais žingsniavo link astronomijos pamokos kabineto. Pravėręs sunkias duris tik sumurmėjo kažką panašaus į pasisveikinimą ir kaip tylus šešėlis nuslinko į galinį suolą. Pirštais perbėgęs per baltus plaukus atsisėdo ir pasirėmęs galvą pradėjo stebėti profesorę. Daugmaž praleidęs pro ausis jos klausimą ir kitų mokinių atsakymus jis tik vėl nusižiovavo nė negalvodamas užsidengti. Lėtai sumirksėjęs dar užsimiegojusiomis akimis .Bandė susikaupti, nors mintys skrajojo visai kitur. Du gaubliai- saulė ir mėnulis. Ethan dar kart sumirksėjo ,kad tie du gaubliai nepranyktų jam įlūžus į miegą. Bandydamas neužsnūsti kumščiais pasitrynė akis ir tik dar plačiau ištempė ausis, nenorėdamas daugiau praleisti kokio nors klausimo.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

 • ***
 • 123
 • Lytis: Moteris
 • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #4 Prieš 4 metus »
   Jekaterina, tingiai kramsnodama iš salės per vakarienę pasičiuptą keksiuką (turjėo problemų, kodėl vėlavo vakarienės), pabaigė jį prie durų ir įžengė į kabinetą. Pasisveikinusi su profesore atsisėdo į vietą ir atsikvėpusi laukė varpo. Deja, jis neskambėjo (kur tau skambės naktį) ir pamoka prasidėjo.
 - Saulė ir mėlnulis kartu sudaro saulės arba mėnulio užtemimą. Jų metu vyksta keisčiausi reiškiniai visame pasualyje, kinta žmonių mąstysena ir protas. Tiksliau, mąstymas ir proto blaivumas. Saulės ir mėnulio užtemimai gali įvykti abu per vieną savaitę, kas yra beveik neįmanoma, bet netikėtai vis taip nutinka. Tuo metu (tą savaitę) itin atsargiai reikia naudoti eliksyrus, burtus ir visa kita, nes viskas yra sustiprėję, visos energijos tarsi pakrautos. Tai tinkamas metas naudoti baltąją magiją, bet dar tinkamesnis juodąjai, - papasakojo tai, kas šovė į galvą juodaplaukė ir nutilo. Jai visada buvo labai aktualus dalykas saulės ir mėnulio užtemimai per vieną savaitę.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Gabi Meyl

 • III kursas
 • *
 • 208
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Re: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #5 Prieš 4 metus »
   Gabi užsiropštė į astronomijos bokštą. Kaip sunku po atostogų vėl kibti į mokslus, galvojo klastuolė, gal reiktų pabandyti kokių vimdomųjų pastilių ar dar ko nors, kad galėčiau nusimuilinti nuo pamokų, svarstė trečiakursė.
- Labas vakaras, - pasisveikino su visais.
   Profesorė uždavė klausimą apie Saulę ir Mėnulį, daugelis teikėsi atsakyti. Gabi irgi pabandė kažką suvelti:
- Saulė ir Mėnulis daro nepaprastai didelę įtaką būtent burtininkų pasauliui, o viso to pasekoje tam tikra įtaka atsiranda ir žiobarų atžvilgiu, - ėmė kalbėti Gabi. - Visų pirma, Saulė yra nepaprastai svarbi burtininkams, norintiems burti ateitį. Kai saulė stipriai šviečia, jos pagalba burtininkai buriasi ir sukuria tam tikrą atmosferą, kuri veikia ir pačius burtininkus, ir žiobarus, susikuria labai stipri energija, dažniausiai ji teigiama. O štai mėnulis dažnu atveju skleidžia neigiamą energiją, dėl to per pilnatį žmonės, ypač žiobarai, būna labai pikti, nes pilnaties metu, kaip jau kažkas minėjo, žmonės virsta vilkolakiais, padažnėja eliksyrų naudojimas ir panašiai.

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

 • VII kursas
 • *
 • 15
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #6 Prieš 4 metus »
Kasiopėja laisvai atsirėmė į stalą, klausydama mokinių atsakymų ir retkarčiais krestelėdama atgal garbanėles.
-Kiekvienas buvot savotiškai teisūs,-galiausiai prabilo Kasiopėja, kai rankų miškas gerokai išretėjo.-Kiekvienas kalbėjęs gauna po du taškus. Taigi, taigi, taigi.
Kažkas ten minėjo užtemimus. Užtemimai yra pats pavojingiausias metas burti. Tiek saulės, tiek mėnulio užtemimas sumažina kerų pasipriešinimą, kitaip tariant - jau nebe burtininkas valdo kerus, o kerai burtininką. Net ir elementariausi burtažodžiai būna žymiai galingesni, pavyzdžiui, gerai žinomas Lumos burtažodis, uždegantis šviesą lazdelės gale, užtemimo metu būna dešimteriopai stipresnis - švieselė žymiai didesnė ir pavojingai ryški, žiūrint plika akimi galima ir apakti. Jeigu vien tik lengviausias burtažodis palieka tokias pasekmės, galima tik pasvajoti ką paliktų juodosios magijos kerai. Nors saulės užtemimas susilpnina šviesiuosius kerus, o mėnulio - tamsiuosius, tiek šviesia, tiek tamsia magija per užtemimą žaisti nepatartina.
Šiandien mes pasimokysim sudaryti tyčinį užtemimą. Patys galėsite pasirinkti, kurį norėsite sudaryti - mėnulio ar saulės. Žinoma, tikrjo saulės ar mėnulio jūs tikrai neužtemdysit, šitai gali atlikti tik didelis būrys aukšto rango burtininkų, ilgai studijavusių tą burtą, bet modeliukus atlikti galėsite, pasekmių kaip tikrasis jūsų užtemimai nesukels, o vaizdas labai gražus.
Dabar dėmesio, burtas yra sunkus, nesitikiu, kad jums pavyks pirmuoju bandymu,-profesorė mostelėjo lazdele ir dėžėje buvę modeliai išsidalino po visą klasę. Modelis buvo gana paprastas - viduje buvo saulė, aplink ją sukosi žemė, o aplink šią - mėnulis.-Burtažodis yra Eclipse. Gal iš pradžių atrodo lengva, kas čia tėra, mostelėti lazdele ir suburbėti burtažodį, tačiau patikėkit manim, tai yra žymiai sudėtingiau nei atrodo,-Kasiopėja išsitraukė kiek didesnį modelį, ir pastačiusi ant stalo, pademonstravo minėtąjį burtažodį. Modelyje žemė ir mėnulis pasislinko, sudarydami mėnulio užtemimą.-Turėtų gautis toks rezultatas, arba bent į tą pusę. Tas pats galioja ir su saulės užtemimu. Sėkmės.

((Iškart sakau JOKIŲ VUNDERKINDŲ. Minėta kelis kartus, burtas sudėtingas, taigi prašau man iš pirmo bandymo tobulo užtemimo neišgavinėt.))

*

Melody

Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #7 Prieš 4 metus »
  Eclipse,  Eclipse,  Eclipse,  Eclipse Bandė įsidėmėti pirmakursė. Kuomet ant jos stalo nutūpė modeliukas mergina išsitraukusi burtų lazdelę ištarė:
 - Eclipse
Nieko. Kiek palaukusi, rimtesniu tonu pakartojo.
 - Eclipse
Miniatiūrinė saulės, mėnulio ir žemės sistemėlė nė kiek nepakrutėjo.
 - Eclipse
Kiek užsikirtusi tarstelėjo Melody.
 - Eclipse
 - Eclipse
Kartojo ir kartojo mergina nematydama norimo rezultato.
 - Eclipse
Galiausiai visai rimtu balsu išspjovė burtažodį mergina. Jau buvo pasirengusi nusivilti, bet staiga mėnuliukas pajudėjo pasislėpdamas žemės šešėlyje.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

 • ***
 • 123
 • Lytis: Moteris
 • Intellectual passion drives out sensuality.
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #8 Prieš 4 metus »
   Kiekvienas žodis, kuris buvo ištartas apie saulės ir mėnulio užtemimus saugiai gulė pas Jekateriną į galvą. Apie tai jai viskas buvo neregėtai įdomu ir smagu žinoti, o ypatingai todėl, kad, kaip paaiškėjo, jie turės sukurti nedidelį saulės arba mėnulio užtemimą. Klastuolė su užslėptu džiaugsmu priėmė modeliuką. Mintyse nesprendė, kokį rinksis užtemimą, bet būtų laiminga, jei būtų galėjusi padaryti saulės užtemimą. Tas juodas skritulys šviesiame dangaus fone su žibančiais baltais lyg aureolė karštais ją žavėjo be galo be krašto. Ypatingai sužinojus, kad saulės užtemimas silpnina šviesiuosius kerus (turint omenyje tai, kad jos aura buvo juoda - tuo Jekaterina įsitkino Ateities Būrimo pamokoje).
   Taigi modeliukui atsiradus ant jos stalo ketvirtakursė mintyse įsivaizdavo fantastišką saulės užtemimą ir ramiai mostelėjo lazdele, kaupdamasi burtažodžiui.
 - Eclipse, - tiesiog fantastiškai nenustebindamas Klastuoėls modeliukas net nepajudėjo, tik vėjeliui pūstelėjus pro langą saulė ir mėnulis kiek suvirpėjo. Jekaterina valdėsi vos nenusikvatojusi garsiai ir pratisai. Dėkui dievui, susivaldė.
 - Eclipse, - bandė burtažodį. - Eclipse. Eclipse. Eclipse. Eclipse. Eclipse.
Rodos, juodaplaukei nei trupučio nenusibodo tai kartoti ir vis bandyti. Galbūt burtų veikiamas mėnulis pajudėjo per milimetrą, bet to nesimatė.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Katerina Atėnė Sabel

 • ***
 • 151
 • Lytis: Moteris
 • Your enemy might be your own mind.
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #9 Prieš 4 metus »
   Gabija pažiūrėjo rimtai į modelį tardama:
- Ar daug ketini man bėdų pridaryti? Tikiuosi, kad ne, nors žinau, kad bus atvirkščiai.
   Mergina atsikrenkštė ir pasakė:
- Eclipse.
   Kaip ir buvo tikėtasi nieko neįvyko. Blondinė nutarė pabandyt dar sykį.
- Eclipse!
   Merginai pasirodė, jog Mėnulis šiek tiek pajudėjo, bet tikriausiai tik pasirodė. Burtažodis , kaip ir mokytoja sakė, tikrai buvo sunkus. Tiksliau velniškai sunkus.
- Eclipse. O Dieve Mėnulis pajudėjo! - o tada šiek tiek susigėdo ir tarė: atsiprašau...
   Šitai jai padėjo patikėti, jog galbūt jai pavyks tas burtažodis. Ji nutarė paskaityti apie tai knygoje.
- Na bandome... Eclipse!
   Mėnulis pasistūmė truputį tolėliau.
- Eclipse!!!
   Jai pavyko! Įvyko Saulės užtemimas. Bet žinoma nepilnas, net nepasakyčiau, kad buvo uždengta bent puse Saulės, bet svarbiausia tai, jog jai pavyko.
Pasaulis nėra padalytas į gerus žmones ir Mirties Valgytojus.

*

Neprisijungęs Lukas Linkolnas

 • II kursas
 • *
 • 11
 • Taškai:
 • Lytis: Vyras
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #10 Prieš 4 metus »
Lukas pasižiurėjo rimtai ir kimba į darbą. Prieš pradėdamas dirbti jis atsivertė knygą ir susirado burtažodį Eclipse. Eclipse- tai burtažodis kuris gali pajudinti saulę, mėnulį. Burtažodis sunkokas todėl berniukas turės nemažai laiko padirbėti:
- O dabar į darbą.-sako Lukas ir pradeda.
- Eclipse.
Kaip visada iš pirmo sykio nepavyks. Lukas pabandė dar syki:
- Eclipse.
Geriau nei praeita syki, bet vistiek nepavyko:
- Eclipse, Eclipse, Eclipse
Taip sakydamas tikrai nieko nepadarysipasisakė sau Lukas
- Eclipse
Mėnulis truputėli pajudėjo, Lukas tokio rezultato norėjo, bet jis pamanė: kodėl dar syki nepabandžius?
- Eclipse
Po gerų 15 sykių jam pavyko padaryti saulės užtemimą. Mėnulis uždengė nemažai saulės.
   
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 metus sukūrė Lukas Linkolnas »

*

Neprisijungęs Laira Rectus

 • *
 • 33
 • Taškai:
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #11 Prieš 4 metus »
Laira atėjo į pamoką pačiu laiku prieš pat jai prasidedant. Tai buvo gana neįprasta mergaitei, kuri visuomet ateidavo anksčiau. Kaip visada tyliai įėjusi į klasę mergaitė susmuko viename iš galinių suolų. Išgirdusi klausimą nors pati žinoma rankos nekėlė, bet atidžiai klausėsi kitų mokinių atsakymų. Vėliau išklausiusi praktinę užduotį paėmė į rankas lazdelę. Žinoma kol kas ji ne itin džiaugėsi išgirdusi, kad reiks naudoti burtažodžius, tačiau tai ne taip stipriai gąsdino kaip darbas porose. Nors mergaitė net ir tyliai nesakė burto pavadinimo, tačiau mėgino jį atlikti bežodžiais kerais. Žinoma, sėkmės nesitikėjo, bet bent jau bus pabandžiusi. Apie bežodžius kerus daug informacijos mergaitė rado bibliotekoje ir teoriškai apie juos žinojo beveik viską. Praktiškai - vienintelis jai pavykęs burtažodis buvo vingardium leviosa, ir tas ne tobulai. Taigi, apie tai kad gali pasisekti mergaitė nė negalvojo. Tačiau vis dėlto nukreipus lazdelę į mini mėnulį vis kartojo burtažodį savo mintyse. Akimirką jai pasirodė, kad tas sustojo ir gal net ketino atsistoti reikiamoje pozicijoje, bet vargu ar tai vyko iš tikrųjų. Mergaitė ir toliau stengėsi, nors ir pati suprato, kad tai beviltiška.

*

Neprisijungęs Emily Arcanus Vėlė

 • IV kursas
 • *
 • 593
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #12 Prieš 4 metus »
Emily atidžiai išklausiusi mokytojos nurodymų ėmė tyrinėti modeliuką. Įdomu, kokiais kerais jis užkerėtas? Ir kažin ar sunku būtų pačiai tokį padaryti? Reiks po pamokos paklausti Kasiopėjos. Kol mergaitė apžiūrinėjo modeliukus kiti mokiniai jau pradėjo darbą, tad sugrįžusi iš apmąstymų ir spėliojimų mergaitė taip pat ėmėsi burtų. Nukreipusi lazdelę į mėnulį mokinė tyliai tarė:
- Eclipse
Tačiau nieko neįvyko. Ji bandė dar kartą ir dar kartą, kaskart tardama burtažodį vis aiškiau ir truputį garsiau, tačiau jos mėnuliukas neparodė jokio noro paklusti.
- Eclipse - jau gana garsiai pakartojo antrakursė.
Ničnieko. Tuo tarpu daugelio mokinių modeliukai jau užteminėjo, o kai kuriuose jau buvo susiformavęs pilnas užtemimas. Nagi judėk. Daryk ką nors. Prašaaaau. Tačiau mėnuo nepajudėjo.
- Ką darau blogai?- galiausiai paklausė profesorės mergaitė.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

 • ***
 • 123
 • Lytis: Moteris
 • Intellectual passion drives out sensuality.
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #13 Prieš 4 metus »
   Jekaterina įbedė piktą žvilgsnį į tą saulės užtemimo modeliuką ir pasipiktinusi spitrijo į jį. Kodėl jai neišeina? Štai ten jau pirmakursis padarė tą užduotį, o Jekaterina... net nepradėjo normaliai daryti.
 - Eclipse, - sumosavo lazdele ir planetėlės truputį pajudėjo. Ketvirtakursė išsižiojo. Rodos, burtui tereikėjo labai daug ryžto ir emocijų, susikaupimo ir viso kito. Mergina primerkė akis ir nusitekė, jog šį kartą jai turi pavykti.
 - Eclipse, - modleiukas dar labiau pajudėjo. Džiaugsmingai išsišiepusi Klastuolė bandė dar kartą, dar kartą ir dar kartą ir kiekvieną sykį modleiukas vis labiau pajudėdavo, kol galiausiai pamažėle ėmė dengti vienas kitą. Tuomet mergina pastebėjo, kad gaunasi mėnulio užtemimas, o ne saulės.
 - Eclipse! - valdingai riktelėjo ir gavosi pilnas mėnulio užtemimas. Ne bet koks, o kruvinasis. Blood moon ecpilse... wow, pagalvojo apžiūrinėdama savo mažąjį kūrinį. Jis atrodė tiesiog nerealiai. Lyg būtų apipiltas su pomidorų padažu. Klastuolė spitrijosi į jį ir nutuokė, kad ilgai kerai tikrai nesilaikys, tad žaibiškai pakėlė ranką kviesdama profesorę, mat norėjo, kad ji pamatytų tą fantastišką, kad ir visai miniatiūrinį reiškinį.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Ethan Flavius

 • VII kursas
 • *
 • 208
 • Taškai:
 • Just for once, I wanna be somebody's first choice.
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #14 Prieš 4 metus »
Chinatsu atėjo į pamoką prieš pat suskambant varpui. Japonė buvo tas žmogus, kuris labai mėgo miegoti ir dabar buvo tokia pat apsimiegojusi, kaip ir per visas Astronomijos pamokas, į kurias nori nenori eidavo be atsikalbinėjimų. Per tą jos mieguistumą sugebėjo ir nuo visų žmonių atsilikti. Net kai kurie pirmakurisiai jau buvo atlikę užtemimą, bet tik ne ji. Atsidususi Klastuolė iškėlė lazdelę.
 - Eclipse, - sumurmėjo, miego pagautą žvilgsnį sutelkusi į modeliuką. Ir jis pajudėjo. Bėda tik ta, kad visai ne į tą pusę, kaip kad turėjo gautis užtemimas. Spoksodama į saulę ir mėnulį ji bandė dar kartą. - Eclipse. Eclipse.
Dar gražiau - modeliukas ėmė suktis ir net neartėjo vienas prie kito. Antrakursė suformavo ,,o" raidę . Kas čia vyksta? Ką aš negerai darau? suglumo japonė ir pakėlė ranką.
 - Profesore, čia kažkas labai keisto gaunasi. Gal galėtumėt prieiti? - paklausė Chinatsu. Ji taip lengvai nepaliks to modeliuko.