0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • IV kursas
 • *
 • 429
 • Taškai: 164
 • 237 teleskopai (22-01-09)
Ats: Astronomijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #75 Prieš 1 savaitę »
Elliw ėjo paskui Vėtratrūnę ir svarstė, kur jos einančios. Ieškoti teleskopo? Bet ne, prietaisas juk buvo įsitaisęs jos rankose. Taisyti teleskopo? Irgi ne, brangenybė buvo sveikut sveikutėlė. Na, bet Elliw ėjo. O ką jai beliko daryti? Neprisiminė, kur prieš tai buvo, neprisiminė, kodėl buvo būtent čia (kad ir kur tas “čia” yra). Ji niekaip negalėjo suprasti, kodėl naujai atrasta gera mergaitė kažką šneka, o jai pradėjus šaukti dar ir išsigando.
- Reikia mandagiai paklausti! - sušuko Elliw, nors jau neprisiminė, koks buvo klausimas. Dėl visa ko nutarė pridurti: - Elliw.
Neįsivaizdavo, ar Vėtratrūnė klausė ko nors susijusio su vardu, ar ne, tačiau susipažinti reikėjo. Juk naujosios draugės vardą iš kažkur sužinojo.
Velsietė, žinoma, netruko pamiršti, apie ką čia mąstė, tad tiesiog lipo laiptais. Priėjusi kažkokias duris nepagalvojo jų atidaryti. Trenkėsi į tas duris ir garsiai suriko:
- AUČ!
Neprisiminė, kur ir kodėl atėjo, tad atsisuko į draugę.
- Kur mes? - rimtu tonu paklausė ir tučtuojau klausimą pamiršo. Nusprendusi pabandyti atidaryti iš nežinia kur atsidariusias duris, taip ir padarė. Keista buvo tai, kad jos sėkmingai atsidarė, nors kai mergaitė jas paleido, durys perlūžo pusiau. Gūžtelėjusi pečiais velsietė įėjo į kabinetą, kuriame iš karto pamatė didelį teleskopą.
- Mano teleskopas! - baisiausiai apsidžiaugė mergaitė ir pripuolė prie prietaiso. Neprisiminė kada turėjusi tokį didelį prietaisą, bet o koks skirtumas? Bet koks teleskopas yra gerai.
- Ko mes čia atėjome? - atsisukusi į Vėtratrūnę paklausė klastuolė.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

 • V kursas
 • *
 • 133
 • Taškai: 48
 • Pirmoji taisyklė - nėra jokių taisyklių
Ats: Astronomijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #76 Prieš 1 savaitę »
[Vėtrūnės Kristinos Džeinės de Leighi asmenybė]

     Idėja, kad naujoji draugė taps Nežiniukė, ne itin viliojo, tačiau buvo labai reali. Vėtrūnė dėl šios minties liūdnokai toliau kopė laiptais, tačiau būtent tuo metu, kai ji jau buvo praradusi visas viltis sužinoti merginos vardą, šioji paėmė ir prisistatė.
     - Elliw! - džiaugsmingai ištarė pagaliau sužinotąjį vardą. - Jugi nebūti taip sunku, Elliw?
     Džiaugdamasi, jog Nežiniukė tapo Elliw ir nuo šiol Kristė žino klastuolės vardą, de Leighi ėmė svarstyti kur galėtų jas nutempti kita užuomina. Didžiojoje salėje jos jau buvo, kita, galimai, vieta bus astronomijos profesoriaus kabinetas, kuris yra aukščiausiame bokšte. Taigi žemai ir aukštai jos jau pasibuvo - gal kita užuomina ves į kokį trečią aukštą, per viduriuką? Arba į požemius... Būtų durna iš pradžių užsikabaroti į tokią aukštymę, o tada leistis taip giliai po žeme, taigi galbūt, vis dėl to, ne. Nepažinodama gerai pilies, Vėtrūnė negalėjo spėlioti taip plačiai, taigi ėmė ir nejučia išėjo už pilies ribų. Lauke ji praleisdavo tikrai nemažai laiko, ypač turint omeny, kaip jai ten patinka ir, kad turi kiekvieną dieną vedžioti Efę. Taigi, jeigu kita užuomina būtų lauke, Kristina, turbūt, tikrai gerai susigaudytų. Bet vėlgi, ar st... Muzikantės mąstymus nutraukė garsus „AUČ!“ šūksnis ir dėjimosi ir sieną, duris ar dar bala žino ką garsas. Nerangioji mergiote Elliw, ar tau viskas gerai, kad taip trankaisi? Negali būti akla kaip aš, nes aiškiai skaitei užuominą, tačiau elgiesi taip, tarsi tokia būtum. Jau žiojosi tai ištarti balsu, tačiau tą pačią akimirką Elliw, lyg katik nebūtų skaudžiai trenkusisi į kietą paviršių, lyg niekur nieko uždavė visiškai nelogišką klausimą tokią akimirką - kur mes?
     - Ar tau viskas gerai?! Katik trenkeisi į bala žino ką, o dabar jau „kur mes“! Jau geriau klaustum į ką įsitrenkiau, ar sakytum kaip skauda, ar dar ką, bet ne „kur mes“, dunduk Elliw! - netikėdama ir išgąsčio apimta ispaniškai suriko Vėtrūnė. Nespėjo baltaplaukė nė atsakyti kur jos randasi, Elliw jau atlapojo duris - į kurias matyt katik trenkėsi - ir garsiausiai suspigo vėl tą „mano telekažkas!“. Kad ir kas jai sukėlė tokį džiaugsmą, ji vis vien sugebėjo paklausti kažko, ko Kristė angliškai nesuprato. Negalėdama atsakyti į klausimą, nes nežinojo ko tas klausimas klausia, Vėtrūnė nedrąsiai žengė paskui Elliw į astronomijos profesoriaus kabinetą. Čia nebuvo erdvu, veikiau maža jauki patalpėlė. Eidama tolyn Vėtrūnė nematydama netyčia atsitrenkė į kažkokį didžiulį daiktą [teleskopą]. Persigandusi klastuolė suspigo ir atšokdama nuo prietaiso kliudė jį ranka (iš bruožų ir ilgumo, bei vietos - astronomijos kabineto -  buvo galima spręsti, kad tai turbūt teleskopas), o šis neišlaikęs su didžiuliu trenksmu parvirto ant grindų ir sudužo. Krisdamas matyt kažką užkliudė, nes tas kažkas pradėjo šnekėti belyčiu balsu:
     - Delfinai ir kalmarai nardo giliai.
       Ateiki čia, gi žinai,
       Kur mes laukiam jūsų ratu,
       Kur sausas lopinėlis, ten mus rastumėt kartu.
     Persigandusi, kad nudaužė ir sudaužė teleskopą ir to šiurpaus belyčio balso, Vėtrūnė visą laikąm kol anas kalbėjo, cypė iš baimės. Tik tada, kai baigė cypti, suvokė, jog tai galimai buvo kita užuomina, o ji jos neišgirdo...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 savaitę sukūrė Vėtrūnė Kristė de Leighi »
Nėra nieko stipriau už norą gyventi


*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • IV kursas
 • *
 • 429
 • Taškai: 164
 • 237 teleskopai (22-01-09)
Ats: Astronomijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #77 Prieš 1 savaitę »
Elliw niekaip negalėjo suprasti, kodėl Vėtratrūnė taip apsidžiaugė. Ir iš kur žino jos vardą?! Velsietė niekaip negalėjo prisiminti prisistačiusi, tad dabar kiek sutriko. Gal ši mergaitė ne tokia jau ir gera? Bet... Ji sutaisė teleskopą, ar ne? Vadinasi, ji tiesiog privalo būti gera.
Tai buvo pernelyg sudėtinga situacija, tad klastuolė nusprendė jos nespręsti. Netrukus šį sprendimą pamiršo, tad niekaip negalėjo suprasti, kodėl Vėtratrūnė kažką šneka.
- Kur mes? - sugebėjo dalį žodžių įsiminti Elliw. - Nežinau!
Už viską svarbiausia buvo gerai apžiūrėti teleskopą. Jis buvo tikrai įspūdingas, tad velsietė jautėsi visai patenkinta. Kad ir kur jos buvo, čia yra astronomijos prietaisų. Ko daugiau reikia, kad Elliw pasijustų esanti laiminga?
Atsakymas į šį klausimą netrukus nelauktai atėjo pats: Vėtratrūnė sudaužė teleskopą! Tada rudaplaukė suprato: iki visiškos laimės jai trūksta sveiko teleskopo. Tas, kuris jos vis dar tūnojo jos rankose, kaip tik toks ir buvo, tačiau kam reikia daužyti kitą prietaisą?! Pasirodo, Vėtratrūnė visai nėra gera mergaitė!
- Kur Liucija? - griežtai paklausė Elliw, nė neatkreipusi dėmesio, kad kažkas pradėjo šnekėti. Galbūt būtų tą faktą ir pamiršusi, bet sugebėjo suvokti, kad kažkas vyksta.
- Kokie delfinai?! Kokie kalmarai?! Koks sausas lopinėlis?! - pradėjo šaukti Elliw. Nesuprato nė vieno iš šitų žodžių, tad kodėl Vėtratrūnė ją taip gąsdina?! Tai buvo tiesiog siaubingai nemandagu. Jeigu tik atmintis neapgavo, būtent ta mergaitė sudaužė teleskopą. O dabar dar gąsdina! Ir kaip ji patikėjo, kad Vėtratrūnė yra gera mergaitė?..
- Tu sudaužei teleskopą! - sušuko Elliw ir priėjo prie lango. Tikėjosi ten rasianti daugiau astronomijos prietaisų. Deja, nepasisekė. Et, nekokia ši diena... Klastuolė jau neprisiminė visų nesėkmių, bet buvo tikra, kad jų šiandien buvo pernelyg daug. Šiaip ar taip, teleskopas tai sudužęs!
- Aš einu iš čia, - garsiai pasakė, nors visai pamiršo, kad kabinete yra ir dar viena mergaitė. Norėjo išeiti lauk, bet nepastebėjo ant žemės gulėjusių teleskopo duženų, tad užkliuvo ir visa jėga plojosi ant grindų.
- AUČ! - dar kartą garsiai suriko Elliw.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 savaitę sukūrė Elliw Gwawr Dwynwen Goff »
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Vėtrūnė Kristė de Leighi

 • V kursas
 • *
 • 133
 • Taškai: 48
 • Pirmoji taisyklė - nėra jokių taisyklių
Ats: Astronomijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #78 Prieš 6 dienas »
[Vėtrūnės Kristinos Džeinės de Leighi asmenybė]

     Supanikavusi dėl visko - dėl sudaužyto teleskopo, dėl Elliw sveikatos (ar teleskopas tik neužkrito ant jos? Neįpjovė šukės?), dėl neišgirstos užuominos -, Vėtrūnė nebežinojo kur dėtis. Jokios mintys nelindo jai į galvą kaip elgtis toliau. Gal (kad ir kaip ji to nenorėtų), norint išgirsti dar kartą užuominą, reiktų iš naujo sudaužyti teleskopą?.. Visa laimė, jog mąstymus apie dar vieno teleskopo gyvenimo pabaigą  nutraukė Elliw. Ir dar ne bent kaip, o atkartodama užuominą!
     - Delfinai? - šį žodį suprato tik todėl, nes be galo panašiai jis skambėjo ir ispaniškai. Kur Hogvartse gali būti delfinų?.. Gal kalba eina apie transfigūracijos pamokas, kur neretai būna transfigūruojama į gyvūnus ar iš jų? O gal Magiškų gyvūnų priežiūrą? Visokios mintys lindo Vėtrūnės galvon, deja ji negalėjo būti pilnai tikra, kuri iš jų yra teisinga. Tuo pat metu Kristė užfiksavo ir katik išgirstus Elliw žodžius - sausas lopinėlis. Jeigu jau minima, kad sausas, vadinasi jis turi būti prie kažko, o gal ant kažko, o gal net kažkame, kas yra šlapias, antraip nebūtų minima, kad jis yra sausas, nes tai jokios vertės nesuteiktų. Na nebent, jeigu tas daiktas paprastai būna šlapias, tik dabar yra sausas. Kaip... Kempinė? Ar tai reiškia, kad kita užuomina yra duše? Nea... Dušuose gi nebūna delfinų! Tai kas tada?.. Atsakymų variantų galėtų būti begalę, tačiau bėda ta, kad Elliw nesiruošia nė vienos užuominos įminti! Net ir šios, kurią išgirdo ji viena. Jau prasižiojusi pabarti Elliw už tai, kad nepadeda išnarplioti angliškos užuominos, tačiau tą pačią akimirką ji prisiminė savo svarstymus apie galimą kitą užuominą - jos spėjimai buvo laukas! O lauke jugi yra...
     - Ežeras! Tai ežeras!
     Baltaplaukė jau norėjo griebti Elliw ir liepti jai vesti Kristę prie ežero, tačiau tuomet naujoji draugė ėmė rėkti apie kažkokį teleskopą. Vėtrūnė žiojosi sakyti, kad ji ne teleskopas (ji nesuprato žodžio „sudaužei“), tačiau prisiminė didįjį teleskopą, kurį labai (ne)sėkmingai neseniai sudaužė. Ispaniškai nusikeikusi de Leighi išsitraukė lazdelę ir nukreipusi į tą pusę, kur turėjo būti teleskopo liekanos, suriko:
     - Reparo! - tuomet atsigręžė į Elliw ir išraudusiais skruostais sumurmėjo: - Atsiprašau...
     Elliw tai nė kiek nerūpėjo ir ji garsiai paskelbusi, jog eina iš čia (ak, kokia ji gera draugė - Vėtrūnė nemato, todėl ji būtinai pasako, ko ji nemato! Ačiū, Elliw! Man tikrai pravartu žinoti.) patraukė link durų (gal). Kristina apsidžiaugusi, kad žaidimo kolegė jau keliauja prie ežero nuskubėjo paskui, tačiau toli jos nenuėjo - netrukus Elliw vėl trenkėsi kažkur.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 dienas sukūrė Vėtrūnė Kristė de Leighi »
Nėra nieko stipriau už norą gyventi


*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • IV kursas
 • *
 • 429
 • Taškai: 164
 • 237 teleskopai (22-01-09)
Ats: Astronomijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #79 Prieš 4 dienas »
Elliw jautėsi visiškai sutrikusi. Niekaip negalėjo prisiminti, kodėl atsidūrė kažkur. Ir kodėl vis dar yra su Vėtratrūne. Ji, tiesa, buvo gera mergaitė, tad dėl šito skųstis nebuvo būtina. Vis dėlto velsietė buvo pasimetusi ir nutarė žūtbūt išsiaiškinti, kas čia vyksta.
Deja, panašu, kad naujoji draugė (juk jos susidraugavo neseniai, ar ne?) buvo nusiteikusi visiškai sutrikdyti Elliw. Kodėl ji staiga pradėjo kalbėti apie… Apie ką ji ten kalbėjo? Velsietė šito neprisiminė, bet žinojo, kad situacija yra tiesiog siaubingai trikdanti. Kažkas buvo negerai. Ką ten gali žinoti, galbūt tai mergaitei reikia pagalbos?
- Ar tau padėti? - paklausė Elliw atsisukusi į Vėtratrūnę, bet ji staiga pradėjo kažką šaukti. Velsietė pamiršo tiek savo klausimą, tiek tai, ką šaukė draugė. Galų gale ji supyko: kodėl Vėtratrūnė negali būti bent kiek normalesnė?!
Laimei, ji sutaisė teleskopą, tad šiokį tokį keistumą buvo galima atleisti. Elliw pamiršo, kad pargriuvo, tad kurį laiką nesuprato, kodėl guli ant žemės. Viskas buvo pernelyg keista ir sudėtinga. Ką jai daryti dabar? Kiek pasvarsčiusi pamiršo, kad tai daro, bet viena žinojo puikiai: reikia atsistoti. Bandė tai padaryti, bet susipainiojo kojose ir vėl drėbėsi.
- AUČ! - garsiai sušuko mergaitė. Dar kartą pabandė atsistoti ir pagaliau pasisekė tai padaryti. Apsižvalgiusi velsietė nesuprato, kur esanti, kas vėlgi kiek sutrikdė. Sunkus tas gyvenimas…
- Kur mes? - garsiai pratarė klastuolė, pamiršusi, kad glabūt šį klausimą jau uždavė. Sunkiai atsidusi ir pamačiusi teleskopą apsidžiaugė. Buvo tokia laiminga, kad visai pamiršo apie savąjį, kuris dabar liūdnai gulėjo ant grindų. Susužęs ir pamirštas.
- Mano teleskopas! - riktelėjo Elliw ir priėjusi prie prietaiso bandė jį paimti. Tas, deja, pasirodė esantis per didelis, tad jį pakelti buvo ne taip jau ir paprasta. Tiksliau, netgi labai sudėtinga, ir Elliw taip ir nepavyko to padaryti.
- Padėk! - garsiai paprašė draugės velsietė, tačiau netrukus apsigalvojo. Jeigu teleskopas yra toks nemandagus, kad nė neketina su ja eiti, ji ir pati bus nemandagi. Paliks čia prietaisą, ir tiek.
Apsižvalgiusi pamatė Vėtratrūnę. Kiek nustebo, mat neįsivaizdavo, kaip naujoji draugė galėjo čia atsidurti.
- Einame! - ryžtingai pratarė Elliw ir čiupo tą gerą mergaitę už rankos. Kol kas neįsivaizdavo, kur eina, bet vis tiek buvo patenkinta. Negalvojo netgi apie tai, kad į tą vietą atėjo nešina teleskopu, o iš jos išėjo jau be astronomijos prietaiso.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko