0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Ashley Shaw

  • ****
  • 241
  • Lytis: Moteris
  • a wizard soul trapped inside a muggle body
-Informacija-
« Prieš 6 metus »
Svarbiausia informacija mokiniams

  • Pamokos RPG pranešimai turi būti rašomi lietuviškais rašmenimis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž).
  • Forume griežtai draudžiama vartoti necenzūrinius žodžius, taip pat įvairius jų išvedžiojimus (pvz. tik dalį žodžio, „nukandant“ žodžio galūnę, dalį raidžių pakeičiant žvaigždutėmis ar kitais simboliais), kai iš konteksto yra aišku, koks žodis turėtas omenyje.
  • Pamokos RPG pranešimai turi būti rašomi trečiuoju asmeniu, būtuoju kartiniu laiku.
  • Pamokos RPG pranešimas turi būti ne trumpesnis, nei 600 simbolių (be tarpų).
  • Draudžiama rašyti keletą pranešimų iš eilės iš to pačio veikėjo, kai nėra praėjusi para nuo paskutinio pranešimo.
  • Pamokos RPG pranešimų skyryba:
    • Jūsų personažo mintys išskiriamos pasviruoju šriftu.
    • Visi burtažodžiai išskiriami paryškintu šriftu.
    • Žodžių pabrėžimas išskiriamas brūkšniu po jais.
    • Pokalbiai su kitais personažais išskiriami pagal visas lietuvių kalbos dialogo skyrybos taisykles.
  • RPG pamokų temose galite rašyti tik už savo personažą, t.y., negalite aprašyti kito dalyvaujančio pamokoje veikėjo minčių, jo reakcijos į jūsų paleistus kerus, ar atsakymo į jūsų žodžius. Kiekvienas kuriame savo personažą ir už jį esame atsakingi tik patys.
  • RPG pamokų temose aprašinėti, kaip veikėjas eina į klasę ar vėluoja, galima tik prisiminimo forma.
  • Pamokos RPG pranešimuose negali būti minimi jokie vulgarūs ar ne visoms amžiaus grupėms skirti dalykai.
  • Pamokos gali būti RPG ir laisvojo stilių.
  • Laisvojo stiliaus pamokoje gali būti iki 5 teorinių klausimų. RPG stiliaus pamokoje iki 2 teorinių klausimų.
  • Pamokoje galima gauti iki 14 taškų. 4 už teorinę ir 10 už praktinę dalį.
  • Pamokų vertinimas:
    • Teorinės dalies vertinimas:
      Pamokoje už atsakymą į vieną teorinį klausimą galima gauti nuo 0 iki 2 taškų:
      • 0 taškų – jei į teorijos klausimą atsakyta neteisingai.
      • 1 taškas – jei į teorijos klausimą atsakyta iš dalies teisingai.
      • 2 taškai – jei į teorijos klausimą atsakyta teisingai.
    • Praktinės dalies vertinimas:
      • Už vienos pamokos praktinę dalį (nepriklausomai nuo to, kiek praktikos užduočių atliekama) mokinys gali būti įvertintas maksimaliai iki 10 taškų
  • Už pasikartojančius atsakymus pamokos teorinėje dalyje taškai nebus skiriami.
  • Atliekamose namų darbų užduotyse negalima minėti forume egzistuojančių personažų vardų, koledžų ar koledžų simbolikos minint, jog tai susiję su koledžu, nebent profesoriaus užduotis reikalauja kitaip. Apie atliktas arba tuo metu daromas namų darbų užduotis taip pat nepatartina diskutuoti viešai matomose vietose, tokiose kaip Pelėdynas, nes tai darbus tikrinančiam profesoriui gali sukelti neaiškumų, įtarimų ar paprasčiausiai jį klaidinti.
  • Vertinimų lentelė:
    • Nuostabiai (N) - 9-10 taškų.
    • Geriau nei tikėtasi (G) - 7-8 taškai.
    • Vidutiniškai (V) - 5-6 taškai.
    • Prastai (P) - 3-4 taškai.
    • Siaubingai (S) - 1-2 taškai.
    • Trolis (T) - 0 taškų.
  • Jei manote, kad Jūsų pamokos ar namų darbas buvo įvertintas nekorektiškai, dėl to reikia kreiptis į atsakingus asmenis pagal nustatytą tvarką.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Ashley Tonks »
P. S.I hope you're happy.

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

  • V kursas
  • *
  • 693
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • My strategy? I don't give up.
Ats: Informacija
« Atsakymas #1 Prieš 5 metus »
Ashley Tonks pranešimas

Sveiki,
Kaip jau turbūt ir supratote, šiais mokslo metais garbė vesti astronomijos pamokas, atiteko man.

Taigi, o dabar, kaip jau tapę ir įprasta, šiek tiek priminsiu taisykles, vertinimo sistemą ir dar šį bei tą.

Taisyklės
1. Kadangi visko čia neišvardinsiu, siūlyčiau visiems dar su jomis nesusipažinusiems, pasiskaityti forumo taisykles.   
2. Neribokite vaizduotės!! Ši jums atneš tik didesnius pažymius, tačiau nepamirškime, jog visko reikia su saiku.
3. Būkite tolerantiški vieni kitiems, neskleiskite neapykantos, o norėdami pamokoje sukelti ginčą su kitu mokiniu ar šiaip įdomesnį reikalą, reikalingą jūsų personažo istorijai, praneškite man, kadangi galiu ir ne taip suprasti.

Kartais po jūsų post'ais gali atsirasti ir pastabėlės, tačiau, jei atsitiktų taip, kad jos nepastebėsite, dėl visa ko pranešiu ir į asmenines žinutes. Tokiu atveju laiko, ištaisyti savo klaidą, turėsite iki pamokos galo.

Vertinimas
Už pamokos praktinę dalį galite gauti 10 taškų. Į juos įeina:
•   Minimalius reikalavimus atitinkantis darbo atlikimas (5 t.)
•   Taisyklingumas (2 t.)
•   Darbo apimtis. Minimali – 600 simbolių (1 t.)
•   Originalumas ir kūrybingumas (2 t.)

Taigi, tiek iš mano pusės. Jei ko nors nepaminėjau, persiprašau, tačiau visada galite kreiptis dėl neaiškumų į asmenines. Na, o jeigu viskas suprantama, tuomet labaaaai lauksiu savo pamokose! :)

Catrille Devina de Liuka pranešimas

Hey visiems!

Turbūt ir taip aišku, ką aš čia veikiu (ar ne?). Taigi, žiemos sezoną vesiu astronomiją ir bandysiu šio bei to išmokyti burtininkų makaules apie dangaus platybes ir dar daugiau.

Priminsiu jums forumo taisykles ir šiek tiek papasakosiu apie savo ketinimus, ko norėčiau iš jūsų . :)

Taigi, pradėsiu taip:

1. Atkreipkite dėmesį, kokiu paros metu viskas vyksta. Tokiu būdu neatsiras "skylių": pamoka vyks nakties metu, o mokiniai jokiu būdu nesėdės dienos metu.

2. Nebijokite rašyti man pasiūlymų pamokų metu, norėdami kažką įterpti. Niekad negniaužkite kūrybiškumo!

Pamokos gali vykti įvairiu paros metu (todėl, pabrėžiu, skaitykit pilnus postus), įvairių stilių. Dirbti galite kaip norite, poromis, po vieną grupėmis, nebent būtinai nurodysiu, jog taip ir ne kitaip.

Jeigu norite pasilinksminti pamokose, praneškite ir aptarsime.

Dėl areštų galiu pridurti ta patį: jeigu tik turite noro, mielai prašom. Tik sakykit. :)

Taigi, tik tiek.

Čiao, lauksiu pamokose! :)

Edit:
Kartais papildysiu šį postą ar čionai kelsiu su pamokomis susijusią informaciją.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Catrille Devina de Liuka »

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

  • V kursas
  • *
  • 693
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • My strategy? I don't give up.
Ats: Informacija
« Atsakymas #2 Prieš 5 metus »
Jeigu atsirastų klausimų dėl naujametinio namų darbo:

Vienas raktinis žodis yra vienas meme, o tai reiškia, jog visos trys memes turi turėti vis kitokį raktinį žodį. :)

*

Neprisijungęs Matthew Turner

  • Herbologas
  • *****
  • 814
  • Lytis: Vyras
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Informacija
« Atsakymas #3 Prieš 5 metus »
Sveiki,
Šiek tiek pavėluotas postas iš manęs. Turbūt akivaizdu, kad astronomijos pamokas šiais metais vedu aš.
Visose pamokose turi būti laikomasi forumo taisyklių. Visas žinutes peržiūriu ir jeigu yra kažkas negerai, redaguoju žinutę. Stengiuosi parašyti ir asmeniškai, tačiau dėl visa ko siūlau kartais pasitikrinti, ar nėra palikto komentaro (ypač aktualu naujokams!).
VISADA pasižiūrėkite, ar pamoka, į kurią atėjote, yra skirta jūsų kursui. Jeigu atėjote į ne tą pamoką, jūsų postas bus tiesiog nevertinamas.
Realybėje turiu daugiau background'o astronomijos ir fizikos srityje daugiau negu daugelis (o gal ir bet kuris) iš jūsų. Tai reiškia, kad aš galiu nesuprasti, kad pamokos ar namų darbai yra pernelyg sudėtingi. Jeigu kyla klausimų (kvailų klausimų nėra!), rašykite asmeniškai. Jeigu matysiu, kad daug kas nesupranta tų pačių dalykų, bandysiu į tai atsižvelgti.
Matthew nėra stiprus burtininkas, dėl to bus tik įdomiau, jeigu ką nors sulaužysite ar sugadinsite. Tačiau viskam yra ribos. Ir jeigu reikia profesoriaus pagalbos, drąsiai galite tą daryti. Tačiau tokiais atvejais visada parašykite asmeninę žinutę, kad galėčiau greičiau atsakyti į jūsų postą.
Jeigu yra noro (personažo plėtojimui ar pan.), galite per praktiką nieko neveikti. Tačiau taškų už tai negausite.
Namų darbai NĖRA PRIVALOMI. Todėl nekelkite ten nesąmonių. Jeigu tingite, nežinote ar nenorite, kaip daryti, ir nedarykite. Negaiškite tiek savo, tiek mano laiko.
Iškilus klausimams, drąsiai rašykite asmeninę žinutę. Kai turėsiu laiko, mielai atsakysiu. Naujokams: jeigu nežinote, kaip rašyti į pamokas, geriau prieš tai paklauskite asmeniškai.

*

varpelis

Ats: -Informacija-
« Atsakymas #4 Prieš 3 metus »
Labasrytas.
Devintas profesoriavimo sezonas. Turbūt kaip katei paskutinė gyvybė. Dar pats tiksliai pasakyti negaliu.

Kaip visad, čia vargu ar pamatysite kažką originalaus, tačiau paskaityti verta.
Forumo taisyklių ištrauka yra pirmame šios temos pranešime. Šiame pranešime tik įtrauksiu informacijos apie savo pamokas ir namų darbus šiems mokslo metams.

  • Pranešimų ilgio mano pamokose reikalavimai (praktikos darbo metu):
        • 1 pranešimas. Bent 3000 simbolių ilgio.
        • 2 pranešimai. Kiekvienas bent 1500 simbolių ilgio.
        • 3 pranešimai. Kiekvienas bent 1000 simbolių ilgio.
        • 4 pranešimai. Kiekvienas bent 750 simbolių ilgio.
        • Pamokoje gali būti įrašytas kitoks reikalavimas, tokiu atveju vadovaukitės ne šiuo, o pamokoje įrašytu.
  • Pamokos praktikos vertinimas:
        • Atliktas darbas. Nebūtinai pabaigtas ir idealus. (6 t.)
        • Forumo taisyklės. Pranešimas atitinka visas Forumo taisykles. (1 t.)
        • Pranešimų ilgis. Pranešimai ne trumpesni nei nurodyta aukščiau esančiame numeruotame punkte. (2 t.)
        • Įdomus pranešimas. Nesikartojama su kitų Forumo narių pranešimais. Jeigu vienas numeta teleskopą, kitas to paties daryti neturėtų. (1 t.)
  • Įdėmiai skaitykite pamokos pradžios pranešimą. Nepraleiskite aprašomos aplinkos, paros laiko, metų laiko ir t.t.
  • Pastabos ir komentarai bus rašomi oranžine spalva. Taisydami savo pranešimą, kuriame yra mano pastaba, šios netrinkite.
  • Stiprių smurto ir turto gadinimo scenų netoleruoju, tačiau netrukdau susimušti, sulaužyti kėdę ar nuversti stalą ir panašiai.
  • Jeigu pamokoje bus darbas poromis, pageidautina susirasti į porą tikrą forumo narį. Nepavykus to padaryti leidžiu naudoti NPC.
  • Namų darbų vertinimas:
        • Atliktas darbas. (4 t.)
        • Darbo ilgis. (3 t.)
        • Kitų užduotyje minimų reikalavimų įvykdymas. (3 t.)
  • Jeigu jūsų netenkina namų darbo įvertinimas ir manote, kad įvertinau nekorektiškai, susisiekite su manimi ir bandysime išsiaiškinti.
  • Jeigu labai norite arešto, galite su manimi susisiekti, tačiau nepažadu, kad jis bus įdomus. Areštai tėra veikėjo nuosmukių įrašymai į istoriją. Esu atviras ir paprastiems RPG pasiūlymams - išgerti arbatos, pasikalbėti apie gyvenimą, padiskutuoti apie mano dėstomą dalyką arba meną.
  • Pamokų ir namų darbų datos bus surašytos į tvarkaraštį. Dėl įvairių priežasčių galiu perkelti pamoką arba namų darbą, todėl jeigu šių neradote - patikrinkite tvarkaraštį.

Su Rugsėjo pirmąja! Sėkmės moksluose!
Nojus Erikas Amneta

*

Neprisijungęs Roma Keit

  • Burtininkė
  • ****
  • 289
  • Personažas priklausė Erkai Forrm
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #5 Prieš 2 metus »
Sveiki. Šiemet dėstysiu astronomiją. Aišku visos taisyklės. Praktikoje prašysiu mažiausiai trijų postų. Jei norite arešto parašykite. Išdaigas galite krėsti laisvai.

*

Neprisijungęs Roma Keit

  • Burtininkė
  • ****
  • 289
  • Personažas priklausė Erkai Forrm
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #6 Prieš 2 metus »
Sveiki. Pamoką pratęsiu iki 20d.

*

Neprisijungęs Roma Keit

  • Burtininkė
  • ****
  • 289
  • Personažas priklausė Erkai Forrm
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #7 Prieš 2 metus »
Sveiki. Antrą pamoką pratęsiu iki 04-05.

*

Neprisijungęs Andrew Elijah Roux

  • Astronomas
  • ***
  • 45
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #8 Prieš 1 metus »
Laba diena, brangieji…
Tikrai netikėjau, kad vėl būsiu atrinktas profesoriauti, tačiau mane atrinko ir tikrai negalima nesidžiaugti! Šį sezoną apleidžiu Transfigūraciją ir dėstysiu Astronomiją. Galiu pažadėti, kad bus linksma… Šiek tiek informacijos:

- Rekomenduoju laikytis visų RPG taisyklių, jeigu nenorite gauti meilės laiškelio iš Magiškų įstatymų priežiūros departamento.
- Jeigu nuspręsite nugriauti ar kitaip pašalinti Atsronomijos bokštą, būkit mieli ir praneškit.
- Skyrybos klaidos, gramatika nėra svarbus aspektas, bet būkit malonūs ir bandykit rašyt tvarkingai.
- Būsiu malonus ir vykdysiu visus profesoriams keliamus reikalavimus. Laukite 3 (arba daugiau) pamokų ir 5 namų darbų + egzamino per visus mokslo metus (sezoną arba 3 mėnesius).
- Pastabos po įrašais bus rašomos žalsvai melsva spalva.
- Pamokų ir namų darbų datos galimai bus įrašytos į pamokų tvarkaraštį. Šį sezoną pamokų ilgio netęsiu, tad pasistenkite spėti rašyti postus jeigu norisi taškų.
- Taipogi, nesiruošiu rašyti ilgiausių litanijų prie namų darbų ir pamokų komentarų, jeigu netenkina gautas įvertinimas arba manote, kad vertindamas padariau klaidą kreipkitės asmeniškai.
- Su manimi galite susisiekti per forumo asmenines žinutes ir per Discord. Mane rasite lengvai, jeigu esate forumo serveryje.

Manau tai viskas, labai ačiū už dėmesį! Gerų Jums mokslo metų,
Tikrai negeriantis Astronomijos profesorius Andrew
Être adulte, c’est être seul.

*

Neprisijungęs Katerina Petrova

  • Burtininkė
  • ***
  • 32
  • Lytis: Moteris
  • ,,Sėkmė neateina pas tave... tu eini pas ją
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #9 Prieš 1 metus »
Sveiki, kaip jau tūrėjote suprasti šiais mokslo metais aš jums dėstysiu astronomija. Tikiuosi visi sutarsim ir nebus jokių pykčių ar nesusipratimu.  Jei kils kokių klausimų drąsiai rašykite man į IH asmenines žinutes, o aš pasistengsiu kuo greičiau atsakyti.
•   Nepamirškime laikytis forumo taisyklių.
•   Per mano pamokas galima bus pajuokaut, paišdykaut, bet viskas turi būti su saiku. Nepamirškim to, kad darbą vis tiek reikės atlikti.
•   Pastabos ir komentarai bus rašomi raudona spalva.
•   Jeigu bus taip, kad reikės jums savo darbą pataisyti, laiko tūrėsite iki pamokos galo. Jei darbas bus nepataisytas pamokai pasibaigus, tokiu atveju teks atimti 1t.
•   Bus trys pamokos, penki namų darbai ir egzaminas. Viskas kaip priklauso. Pasistengsiu viską sužymėti tvarkaraštį, kad jums būtu aiškiau.
•   Jeigu manote, kad jumis įvertinau neteisingai, rašykite man ir viską išspręsim.
Na manau viską susakiau pagrinde. Kaip minėjau jei kils kokių klausimų rašykite man į IH asmenines žinutes. Padėsiu kuo galėsiu. Sėkmės moksluose !!! ;)
„Vengdami problemų niekada nebūsite tais, kurie jas įveikė“ KP


 

*

Neprisijungęs Roma Keit

  • Burtininkė
  • ****
  • 289
  • Personažas priklausė Erkai Forrm
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #10 Prieš 1 metus »
Sveiki, I astronomijos pamokos praktiką pratęsiu iki kovo 15d.