0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Emily Arcanus Vėlė

  • IV kursas
  • *
  • 590
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #15 Prieš 8 metus »
Bandyti dar kartą? Ne, nei už ką... Juk... Aš ir noriu paslėpti save... O kas čia blogo? Vieniems patinka būti pastebėtiems, o kitiems ne. Va ir viskas. Taip paprasta. Bet kodėl ji man tokia gera? Ji nerėkė, nepyko... Bet kodėl? Ji visada man tokia gera... Ir aš užaugusi norėčiau būti į ją panaši. Bet aš nesugebėčiau... Ne, man tai neįmanoma. Be to... Tam reiktų užaugti. O aš tiek ilgai negyvensiu... Tikrai tikrai ne. Nuklydusi į savo mintis mergaitė net neprilietė jai padėto naujo buteliuko su eliksyru. Ji tik žvelgė kažkur į tolį ir laukė kol pasibaigs pamoka. O laikas slinko lėtai lėtai. Tarsi kas nors specialiai jį būtų sulėtinęs. Mergaitė pažvelgė į mokytoją norėdama sužinoti ar ji ketina leisti jai nieko neveikti. Bet juk žinoma tai atsilieps jos taškams. Klastūnyno taškams... Tačiau Emily negalėjo leisti kam nors suprasti kai blogai ji jaučiasi šiomis dienomis. O juk jos aura tą spindėte spindėjo: depresija, gilus liūdesys, nepakankama energija, vienatvė, melancholija, prislopintos emocijos, jautimąsis palikta, apleista...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Cessiondi Shetaka Khanna »

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Ats: Pirma pamoka visiems kursams
« Atsakymas #16 Prieš 8 metus »
Likus kelioms minutėms iki pamokos pabaigos, Kasiopėja, kaip visada, atsistojo prieš klasę.
-Gerai, galit tvarkytis, pamoka tuoj baigsis,-prakalbo profesorė, apžvelgdama kiekvieną.-Visi dirbusieji gaunat po penkis taškus, atsakę gauna dar po du. Buteliukas galit pasilikt, o jeigu nenorit, išmeskit, šiukšliadėžė štai ten, vis tiek po jūsų niekas jais negalės naudotis,-trumpai paaiškino Kesė garbanota galva mostelėdama į šiukšliadėžę. Trumpam žvilgtelėjusi į laikrodį, ji vėl atsisuko į mokinius,-Kita pamoka vyks lauke. Galit eiti, liko minutė.
Sulyg tais žodžiais, visi mokiniai pakilo nuo pufų ir kažkam atidarius liuką grindyse, visi gražiai po vieną kopečiomis nulipo žemyn. Atsidususi Kasiopėja susirinko daiktus ir nukurnėjo į savo kabinetą.

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Cessiondi Shetaka Khanna »