0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Noel Nathan Takemi

  • VI kursas
  • *
  • 851
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Niekas nėra tobulas
Smėlėtas takas
« Prieš 8 metus »
Takelis buvo mažas, siauras, bet labai ilgas. Takelis buvo smėlėtas, geltona spalva maišėsi su gelsva spalva. Keliukas buvo žvyruotas, nelygus, apaugęs žolėmis. Prie takelio žydėjo gėlės, padangėje lekiojo paukščiai, pažeme skraidžiojo drugeliai. Linksmai čiurleno upelis leidžiantis nuo kalno, subėgantis į netoliese esantį ežerą. Šiuo taku neilgai einama. Gali pereiti per kokias penkias minutes. Kai šis takas baigdavosi kiekvienas galėdavo prieš nosį pamatyti stūksantį didžiulį, didingą, dvidešimties aukštų milžiną. Pažvelgus kalnui į jo nematomas akis galėdavo gėrėtis, didžiuotis, stebėti, tyrinėti, suprasti kaip gamta reikalinga. Šis kalnas buvęs nuo senų senovės kai atsirado pirmykščiai žmonės. Jokių laiptukų nebuvo. Užlipus ant kalno galėdavo gėrėtis paranorama. Matėsi Hogvartso pilis. Ir visa kita. Kas atsisukdavo tas pamatydavo niekam nežinomą dvarą. Dvaras buvo paslaptingas, slaptas, senokas, prakeiktas. Nes šiame dvare vaidenosi, buvo kažkam siųstos žinutės su užuominomis, gradinimais, pagyrimais, paslaptimis. Dvaro vidus buvo įdomus. Tačiau dabar niekas nebežino apie dvarą. Visi užmiršo apie tai. Net keliukas neberandamas.
***

Vakaras. Pradėjo saulė leistis. Drakas pažvelgė į ežerą kuris yra netoli Hogvartso pilies. Drakas atsisėdo ant žolės ir pradėjo akmenėlius svaidyti. Svaidė kol jam nusibodo. Vaikinukas atsistojo ir ėmė vaikščioti. Beeidamas kažko sustojo. Jis apsidairė nieko nebuvo. Bet akys užkliūva už smėlėto kelio.  Jis prieina prie takelio ir galvoja ar ištyrinėti ar ne. Jis apsisprendė : ištyrinėti. Eina, eina žydraplaukis. Jis mato, kad keliukas smėlėtas, žvyruotas . Po to didelį kalną. Baigėsi keliukas, prieš nosį kalnas. Drakui tingėjosi kopti į kalną žiobariškai. Jūs iš kišenės išsitraukė burtų lazdelę. Ja sumosavo po to paburbėjo burtažodį. Beregint atsirado laiptai. Drakas pradėjo lipti laiptais į kalno viršūnę. Tas kalnas kokių dvidešimties aukšto dydžio. Liko dešimt aukštų... Liko penki aukštai... Pagaliau užkopė. Drakas atsisėdo trumpam pažvelgti į vaizdą. Vaizdas buvo nuostabus. Pažiūrėjęs pakilo nuo žemės ir atsisuko į kitą pusę . Neteko žado. Stovėjo dvaras. Drakas ieškojo durų. Rado. Bandė įeiti į vidų. Laužė duris. Regis čia seniai kas besilankė. Jis pradėjo šūkauti :
— Ar kas nors yra ? —baigęs šūkauti jis atsisėdo ant fotelio ir užmigo...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Drakas Įkyrėlis »

*

Neprisijungęs Benedict Greasley

  • III kursas
  • *
  • 155
  • Taškai:
Benedict vaikštinėjo ežero pakrante. Buvo šeštadienis, ketvirta valanda vakaro. Varniukas ieškojo gėlių - gražių, mielų lauko gėlių Chinatsu. Gėlės buvo privalomas vakarienės atributas - berniukas pagal visas eitiketo taisykles privalėjo įteikti jų mergaitei.
O kas gi čia, susidomėjo pirmakursis. Prieš jo akis buvo takelis - rodėsi, seniai apleistas, bet vis dar toks pat mielas. Ir ramunės aplinkui auga, dingtelėjo tamsiaplaukiui. Jis neskubėdamas pasuko smėlėtuoju takeliu. Jo laimei, aplink buvo ne tik ramunėlių, bet ir saulučių, dobilėlių ir kitų tinkamų augalų. Benedict bėgiojo po pievą lyg kokia seniai gamtos nemačiusi mergaitė, nuolat kikendamas ir nuskindamas kokią gražesnę pievų gyventoją.
Staiga jo regėjimo lauką sutrikdė dvaras. Tikrių tikriausias dvaras.
Varniukas su gėlėmis rankoje nuskubėjo link pastato.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Benedict Greasley »

*

Neprisijungęs Noel Nathan Takemi

  • VI kursas
  • *
  • 851
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Niekas nėra tobulas
Bumbt! Bumbt! Pasigirdo triukšmas. Drakas piktai suurzgė. Jis atsikėlė. Visų pirma pažvelgė pro langą. Kada patekės pilnatis. Jisprivalėjo būti kuo toliau nuo žmonių kai buna vilku. Jis kai pasiverčia  vilku šiaip buna nepavojingu.  Pavojingu tada kai jį skriaudžia. Bet niekas nėra nuskriaudę jo. Drakas matė kaip saulė po truputį daugiau leidžiasi. Jis apskaičiavo laiką. Jam liko pusvalandis. Drakas begalvodamas pajuto kažką rankoje turint. Jis pažvelgė į jį ten buvo popierius. Drakas bandė perskaityti:
Citata
— Aūūū aūūū. Kas čia ? Vilkolakis ? Žinok tu ne vienas. Dar lauke kai kas yra. Eik ir žiūrėk. S.K.
Drakas perskaitė ir iš pykčio sugniaužė lapą. Po to tą lapą įsidėjo į marškinėlių kišenę. Ir bėgo į lauką. Ten pamatė  jo amžiaus vaikinuką. Įsižiūrėjo. Jis mokosi Varnanagės koledže. Jo rankose gėlių puokštė. Žydraplaukis prabilo :
— Atsiprašau, kas tu ? Aš Drakas Įkyrėlis, —  berniukas prisistatė...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Drakas Įkyrėlis »

*

Neprisijungęs Benedict Greasley

  • III kursas
  • *
  • 155
  • Taškai:
Re: Smėlėtas takas
« Atsakymas #3 Prieš 8 metus »
Berniukas pamatė prie jo besiartinantį grifą. Na ir ką gi mes čia veikiame, mąstė varniukas. Nuo kažko slepiasi? Kažko prisidirbo? Šiaip atėjo pailsėti?
-Benedict Greasley,-pirmakursis, vis dar pakilios nuotaikos, juokais padarė reveransą.-Ką tu čia veiki? Tikriausiai ne senelio atėjai aplankyti? Ne, žinoma, ne. Jokie seneliai Hogvartso teritorijoje negyvena. Kodėl tavo plaukai žydri? Čia kažkokia nauja mada? Jau daug kartų mačiau mergaites su tokiomis šukuosenomis, bet nei karto neteko matyti berniuko,-neatsikvėpdamas lyg sėmkes (literatūriškai - saulėgražų sėklas) bėrė Benedict. Jis pats minėtųjų saulėgrąžų sėklų nemėgo.-Ne, rimtai, iš kur tu čia atsiradai?
Pirmakursis rūpestingai puokštę apvyniojo ilgu žolės stiebu. Jai turėtų patikti.

*

Neprisijungęs Noel Nathan Takemi

  • VI kursas
  • *
  • 851
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Niekas nėra tobulas
Re: Smėlėtas takas
« Atsakymas #4 Prieš 8 metus »
Drakas nepastebimai prunkštelėjo. Surimtėjęs atsakė :
- Nežinau. Aš atradau ir noriu ištyrinėti. Gal ir yra koks senelis. Aš gimęs toks. Nežinau ar yra žydrų plaukų mada. Ai, toks gimiau. Berniukai su žydros spalvos plaukais yra reti. Aš  norėjau pasivaikščiot tai ir atradau. Gal nori su manimi ištyrinėti šią vietovę ? Beje gali būti šiame dvare vilkolakių. Jų nebijai ? Aš ne. Be to šis dvaras siunčia raštelius, vaidenasi, gąsdina. Beje, kam tau tos gėlės? Panelę susiradai ? Žinoma, juokauju. Atsiprašau jei įžeidžiau.  Būnam draugais ? Ir leidžiamės tyrinėti. Gerai? - Drakas paragino juodaplaukį. Pats išsitraukė burtų lazdelę ir nusėlino link dvaro pusės. Praėjo pro tas duris kur anksčiau buvo praėjęs ir pažvelgė į tą kambarį. Kambarys buvo senas, ant sienų buvo įvairūs plakatai. Drakas vėl pajuto rankoj popierių. Jis išvyniojo ir pradėjo skaityt :
Citata
Labas. Ir vėl tau rašau. Žinau viską apie tave. Eik su Benediktu tyrinėt antro aukšto. S.K.

Drakas baigęs skaityt laukė Benedikto ...

*

Neprisijungęs Benedict Greasley

  • III kursas
  • *
  • 155
  • Taškai:
Re: Smėlėtas takas
« Atsakymas #5 Prieš 8 metus »
-Žinoma!-į kvietimą viską apžiūrėti džiaugsmingai atsakė Benedict.-Tik turiu nelabai daug laiko - lygiai vieną valandą. Kaip manai, spėsim?
Pats pirmakursis neabejojo, kad spės. Juk namui ištyrinėti nereikia visos dienos, o blogiausiu atveju galima ir kitą dieną ateiti. Berniukas atsargiai pasidėjo gėles.
-Vilkolakių? Jei jie neagresyvūs - tada nelabai... Juk jie nėra labai baisūs? Haris Poteris gi irgi bendravo su vilkolakiu, ir nieko blogo jam neatsitiko, tai kas gali atsitikti jį tik pamačius?-klausimą apie panelę Benedict praleido pro ausis. Tikrai nenorėjo apie tai šnekėti su kątik sutiktu žmogumi.-Žinoma, eime.
Berniukas nusekė paskui Draką - šis rankoje laikė kažkokį popierėlį.
-Kas čia parašyta? Iš kur jį gavai?-susidomėjo tamsiaplaukis.

*

Neprisijungęs Noel Nathan Takemi

  • VI kursas
  • *
  • 851
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Niekas nėra tobulas
Re: Smėlėtas takas
« Atsakymas #6 Prieš 8 metus »
Drakas pagaliau sulaukė Benekdito atsakymo. Drakas prabilo :
— Oi, mes ir taip turime laiko. Šiandien neištyrinėsime  tai kitą dieną ištyrinėsime. Manau, tu tikrai susidursi, — klastingai šyptelėjo Drakas. Jis patarė :  — Jei pamatysi žydrą vilką tai jam burtais suteik žmogišką balsą. Jei pamatysi kaip vyksta virsmas nieko nedaryk. Tiesog stovėk ramiai ir taškas. Aš esu su juo susidūręs,— gudriai, nesuprantamai, melagingai kalbėjo Drakas. Klausėsi Benekdito kuris kalbėjo apie Hario Poterio susidūrimą su vilkolakiu. Jis patarė dar : — Jei pamatysi žydrą vilką kuris bus piktas tai sakyk, kad čia tu Benediktas. Ne visi vilkolakiai grėsmingi . Beje iki pilnaties liko mažai minučių. Kokios dešimt minučių. Aha, einam tyrinėt. Apie raštelį ne viską pasakysiu. Rašo mums tyrinėt antrą aukštą. Daugiau nesakysiu. Kas raštelyje bus parašyta tu atspėsi sutikęs vilkolakį, — rimtai tarė Drakas. Jis  ieškojo laiptų. Vedančius į antrą aukštą. Drakas landžiojo po visus kambarius. Sustojo tik virtuvėje mat pamatė laiptus. Jis žengė vieną žingsnį ant laiptų įsitikinti ar tie laiptai nesupūvo. Jis pamojo Benekditui kviesdamas  ateiti. Drakas lipo laiptais į antrą aukštą . Ir tame aukšte laukė Benedikto...

*

Neprisijungęs Benedict Greasley

  • III kursas
  • *
  • 155
  • Taškai:
Re: Smėlėtas takas
« Atsakymas #7 Prieš 8 metus »
-Iš kur žinai?-lyg niekur nieko linksmai paklausė Benedict, bet stipriau sugniaužė lazdelę. Visgi Hogvartse mokausi, nenumirsiu gi tą vilkolakį pamatęs, kreiva šypsenėle nusišypsojo varniukas.-Tai tu vilkolakis? Rimtai, davei pakankamai užuominų. Jei taip, bent jau leisk pasiruošti. Jei ne, tada gerai,-berniukas nusijuokė.
-Taigi raštelyje liepiama ištyrinėti antrą aukštą... Bet kaip tu gali žinoti, ar to raštelio autorius nelinki tau blogo? Kad antrame aukšte neslypi kokie spąstai?-juk mes dar tik pirmakursiai. Nenustebčiau, jei ten - koks antrasis Voldemortas, žinoma, jau su nosimi, kad grėsmingiau atrodytų, sėdi ir tyko nekaltų aukų, iš kurių galėtų išsiurbti kraują. Arba dar blogiau - Magijos Ministerijos darbuotojas, gaudantis taisyklėms nusižengiančius mokinius... Nepaisant visų abejonių ir įtarimų, Benedict vis tiek pakilo į antrą aukštą ir lengviau atsikvėpė neradęs jokio Magijos Ministerijos darbuotojo ar Ambridž.

*

Neprisijungęs Noel Nathan Takemi

  • VI kursas
  • *
  • 851
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Niekas nėra tobulas
Re: Smėlėtas takas
« Atsakymas #8 Prieš 8 metus »
Drakas suprato, kad Benediktas yra gudrus. Jie sarkastiškai pamanė ...Juk, jis neveltui iš Varno Nago... Drakas pažiūrėjo į gudruolį. Ir sakė:
— Taip man sako nuojauta, — Drakas matė kodėl varniukas šypsojosi. Žydraplaukis nusisukęs sau pliaukštelėjo per galvą. Kodėl per daug davė suprantamų užuominų. Jis galvojo ką pasakyti. Ir sugalvojo:
— Niekada negali žinoti kas nutiks. Gal būsiu, o gal ne, tad geriau pasiruošk. Gi, atsarga gėdos nedaro —  postringavo Drakas. Žydraplaukis apmąstė Benedikto žodžius. Drakas pripažino :
— Tu teisus! ! Net nežinome kas gali atsitikti. Geriau pasiruošiu lazdelę. Oi, skauda man, — Drakas sugriebė ant krūtinės esantį medalioną. Tas raudonavo karščiavosi. Drakas suėmė už grandinėlių kurios buvo šaltos. Ir pakėlė, kad nedegintų krūtinės. Paėjėjęs kelis žingsnius medalionas atšalo. Drakas paruošęs burtus atidarė vienas duris. Atidaręs jis išsižiojo. Ten buvo kažkos senolis...

*

Neprisijungęs Benedict Greasley

  • III kursas
  • *
  • 155
  • Taškai:
Re: Smėlėtas takas
« Atsakymas #9 Prieš 8 metus »
-Įspėk prieš virsdamas,-mandagiai, šiek tiek sarkastiškai paprašė Benedict ir įėjo pro Drako atidarytas duris.
-Laba diena! Tai Jūs tas Drako senelis? Ar, palaukit, dėdė? Na, nesvarbu. Kodėl niekas apie Jus nežino Hogvartse?-berniuko galvoje klausimai netikėtai atrastam senoliui virte virė.-Ką Jūs čia veikiat? Tikriausiai ne gyvenat? Žinoma, ne, šis pastatas toooks apleistas, be to, visi apie Jus kalbėtų.
Varniukas smalsiai apsidairė. Jei čia dar Drakas vilkolakiu virs, iš viso chaosas bus. Bardakas, liaudiškai tariant. Kambarys buvo apšiuręs, labai šaltas, nors degė židinys (kas buvo gana keista - jie juk buvo antrame aukšte). Sienos apsilupinėjusios, per vieną jų tiesėsi ilga lentyna, prigrūsta knygų. Tirkiausiai visos suėstos knygų žiurkių, konstatavo pirmakursis.
-Bet išplanavimas pas Jus tai keistas. Kas Jūs toks? Kodėl Jūs čia? Tikriausiai Jūs ir įdavėt kažkokiu būdu Drakui raštelį? Jei taip, ko Jums iš jo reikia?-toliau varė tamsiaplaukis.

*

Neprisijungęs Noel Nathan Takemi

  • VI kursas
  • *
  • 851
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Niekas nėra tobulas
Re: Smėlėtas takas
« Atsakymas #10 Prieš 8 metus »
Drakas matė nepažįstamą senolį. Drakas apstulbo juk šio senolio plaukai tebebuvo žydri. Kaip ir jo pačio. Drakas rimtai pasisveikino :
— Labas vakaras. Atsiprašau, kas jūs ? Ar mes pažįstami ? — Drakas ištaręs šiuos žodžius pamatė kaip dėdė atsistojo. Nustebo, mat tas senolis buvo gana aukštas. Drakas jam galva siekė vos iki pažastų. Šiaip berniukas gana aukštas buvo. Stebėjo senolio judesius. Tas dėdė nusišypsojo ir prakalbo :
— Drakai, Drakai. Pagaliau susitikom. Kur sesuo tavo? Beje aš prisistatau. Silvestras Karlikanovas. Aš esu tavo dėdė. Tavo pavardė iš tikrųjų yra kaip ir mano. Aš esu tavo tėvo brolis. Paskutinį kartą matėmės kai tau buvo septyneri. Man atrodo jau rėksi ant manęs, — senolis buvo ramus. Drakui atvėpo burna...Negali būti. Gi mano tėtis Įkyrėlis. O ne Karlikanovas. Pala pala. Kažkas ne taip. Miškas. Ką ? Tai jis mane pavertė vilkolakiu? Oi, reikia perspėti Benediktą.  ..Drakas priėjo prie Benedikto ir tyliai perspėjo :
— Ruoškis lazdeles. Be to gali būti, kad tas senolis gali taip pat būti vilkolakis. Virsmai bus už kokių trijų minučių..Taigi, ruoškis, — Drakas pažvelgė nepatikliu žvilgsnių į senolį ir paklausė jo :
— Neskriausi draugo ? — Drakas norėjo įsitikinti ar Benediktui nebus pavojaus. Senis sulingavo ir atvėrė burną :
— Aha, jau supratai kas aš. Kas žino ar skriausiu ar neskriausiu. Čia mano namai.Turiu teisės turėt paslaptį, — senolis atsikvėpė ir išsiviepė, nes nujautė, kad artėja virsmas...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Drakas Įkyrėlis »

*

Neprisijungęs Lily James

  • *
  • 15
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • It's good,to be bad :'))
Re: Smėlėtas takas
« Atsakymas #11 Prieš 8 metus »
Lily išėjo į lauką.Ji čia beveik savaitę,bet jaučiasi kaip namie.Raudonplaukė mergaitė nuėjo prie ežero kranto.Ji pamatė smėlėtą takelį kurio šonai buvo  akmenimis.                                                                                                                                            Visi akmenys buvo skirtingų dydžių,tačiau išdėlioti taip,jog atrodo vienodo dydžio.Po kojomis mėtėsi kriauklės.Jos buvo koralų spalvos.                                                                                                                                                                                                                     -Ar Tamsiajame ežere būna  koralų?-tyliai sau tarė Lily.-Bet galbūt jos iš Europos?-pagalvojo mergaitė.                                       Lily takeliu ėja dar penkioliką minučių.Lily pamatė baltą,raižytą suolelį.Ant suolelio galėjo sutilpti trys žmonės.Suolelio ranktūriai buvo išraityti visokiausiomis formomis.Mergaitė klestelėjo į baltajį suolelį.Iš po apsiausto ji išsiėmė stiklainį nuo džemo,kuriame šoko ugninės fėjos.Jos šildė raudonplaukės rankytes.                                                                                                         Saulę užtemdė tamsūs debesys.Dangus apniuko.Lauke visai pasidarė šaltą.Lily nuo žemės pasimė keloas kriaukleles ir pradėja jas vartyti tarp pirštų.Tačiau ant triejų kriauklyčių buvo išgraviruoti kažkokie simboliai.
-Prisimink ką tau sakė tėvelis.Niekur nesikišk,kol nieko nemoki.Nors blogiausias visų laikų burtininkas nugalėtas,vistiek jo pasekėjai dar žudo.-prisiminė Lily.-Brrr,kaip baisu.-nusipurtė ir pasitrynė sušalusius delnukus.-Bet aš taip negaliu,turiu sužinoti kas tai. Netoli mano lovos yra mergaitė,mačiau ji turėjo Skiemenų žodyną,paprašysių jos kad paskolintų man jį arba padėtų išsiaiškinti,kas tai.
Lily atsistojo,kriauklytes įsikišo į kišenę ir išėjo atgal į Hogvartsą.

*

Neprisijungęs Benedict Greasley

  • III kursas
  • *
  • 155
  • Taškai:
Re: Smėlėtas takas
« Atsakymas #12 Prieš 8 metus »
-Jūs... Jūs - jo dėdė? Rimtai jo dėdė?-Benedict niekaip negalėjo patikėti, kad šis senolis čia gyvena niekieno nepastebimas... Ir dar rašo keistus raštelius Drakui. Deja, kaip berniukas pats jau ir suprato, gali tikėti, gali netikėti - nieko nepakeisi.-Kągi. Gerai. Jūs - jo dėdė. Taigi... Iš viso to tikriausiai galima daryti išvadą, kad Drakas tikriausiai įvai...
Antrakursis prikando lūpą ir save sukeikė. Žinoma, jo draugas tikrai nenorėjo šito girdėti - bet tai buvo įmanoma.
-Taigi jūs abu vilkolakiai,-berniukas stipriau sugniaužė lazdelę. Žinoma, ką gali padaryti antrakursis prieš du vilkolakius? Ir vis dėlto, tai buvo vienintelė jo galimybė, jei po virsmo abu jo neatpažins.-Jūs abu vilkolakiai, o aš tiesiog stoviu čia su lazdele ir laukiu, kol mane nužudys... Skamba linksmai.

*

Neprisijungęs Noel Nathan Takemi

  • VI kursas
  • *
  • 851
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Niekas nėra tobulas
Re: Smėlėtas takas
« Atsakymas #13 Prieš 8 metus »
(( nieko))
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Luna Įkyrėlė »

*

Neprisijungęs Noel Nathan Takemi

  • VI kursas
  • *
  • 851
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Niekas nėra tobulas
Re: Smėlėtas takas
« Atsakymas #14 Prieš 8 metus »
Drakas negalėjo patikėti jog senolis taip pat vilkolakis. Drako vilkolakio rūšis buvo iš tokių kurie geba atpažint, blaiviai galvot vilko kūne. Taigi Drakas nepavojingas draugams. Buvo bėda jog nežino koks senolio rūšis. Drakas iśgirdo Benedict pralemenimą. Jis neįsižeidė. Drakas suriko:
- Nebijok, aš nesu pavojingas. Šis dėdulė gali būt. Aš tavo pusėje. Ruoškis. Virsmas prasideda, - žydraplaukis padrąsino bei perspėjo draugą. Drakas jau buvo apžėlęs tankiu kailiu. Drabužius nusiplėśė. Senolis nusikvatojo:
- Ką jūs man padarysit! Gi  jūs mailiai, - pasišaipė vilkolakis. Jo galva virto seilėjančia, bjauria, beplauke. Iškrypo kupra, stuburas. Jau letenos atsirado. Galiausiai virsmaa baigės. Vilkolakis pavojingai puolė Benedict. Drakas kai senolis virto jis taip pat virtosi. Pas jį susiformavo letenos, galva, ir visa kita. Drakas nedelsdamas puolė senąjį vilkolakį nubloškė nuo Benedikto. Apkandžiojo ir Benediktą greitai stūmė į pirmą aukštą link išėjimo iš prakeikto dvaro..