0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Markas Moore

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 390
 • Lytis: Vyras
 • Vienišas girtuoklis po tiltu.
Ats: ANJM profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #315 Prieš mėnesį »
 Ne visi moka taip skaniai ir išraiškingai aprašyti kesadilijų vaikų darymą. Žinoma, visą tą procesą galima pateikti be romantiškų fejerverkų Vikipedijos straipsnio ištrauka (ką padaryti ne kartą buvo kilusi pagunda), bet vasariško karščio iškankintos autorės smegenys tesugeba išspausti: įsivaizduokite patys. Du žmonės, seniai vienas kito nematę ir nelietę, na, to ir užtenka, kad romantikos galbūt būtų mažiau nei proto pas žmones, kurie parduotuvėse vaikšto nosies neprisidengę kauke.
 Ir kai tai buvo padaryta ir kelias savaites trukęs šių nelaimingų sielų išsiskyrimas - užmirštas, Markas labai norėjo pasikeisti paklodę, mat jokiam į psichopatiją nelinkusiam padarui nebuvo malonu gulėt šiokioje tokioje baloje. Tik va, jo mintis apie paklodes, balas ir gyvenimo klaidas pertraukė Adelės žodžiai. Vaikinas, panikos kupinomis akimis, atsisuko į blondinę:
-Pala, tu rimtai?-ak, tik spėjo pasijusti šis kvailys laimingu,-Tu... Na.. Šūdas. Ne ne, vaikas dabar būtų tragiškai negerai. Kaip tu nėščia dirbtum su tais parazitais?
Markas jau norėjo šokti iš lovos ir kažką daryti, bet tiesiog nutilo ir sušnabždėjo:
-Tai ką darysim, jei bus?

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

 • Transfigūracijos profesorė
 • *
 • 387
 • Lytis: Moteris
 • extra meilės kamuoliukas
Ats: ANJM profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #316 Prieš mėnesį »
  Vaikino reakcija Adelei pasirodė kiek juokinga, tad ši tyliai prunkštelėjo. Lėtai pasikėlė nuo lovos, graibstė nuo grindų visokius matytus ir nematytus drabužius, juk vis tiek visada bendra ta jų spinta būdavo. Na, gal tik Markas nelabai nešiojo blondinės sijonus. Veržė kiek gebėjo plačiųjų šortų raištelį, ant profesorės jie atrodė kaip klouno kelnės.
- Visų pirma, aš nesu šūdas, Markai,- puikiai žinojo, jog šis ne ją ten tada taip pavadino. Tiesiog labai norėjo numeruoti sakomus dalykus.- Antra, pf, dirbčiau tik tol kol pajusčiau, jog tas kleckutis gimdoj irgi galvoja apie juos kaip apie besmegenius buožgalvius,- priėjo arčiau profesoriaus.- Trečia, mano tam žiobariškame telefone dar nerodė, jog šiandien hai čens tu get pregnant, taip, kad nusiramink. Ir užveržk, krenta mane jie,- atkišo raištelius prieš šio nosį.
  Kol laukė, susimąstė apie apsilankymą pas gydytoją, profilaktiškai, gal kokius tyrimus atliktų ir įsitikintų, jog ši sveika. Po pradėtų santykių su Marku, taip ir nesilankė toje šlykščioje aplinkoje, nors turėjo. Ką gi, dar buvo į valias laiko, žinant, jog šiosios berniukas galvojo, kad vaiko idėja visai tragiška. O blondinė tam pritarė. Dievaži, ji su savimi vos susitvarko, nieko neišmano apie tuos mažus padarėlius, kuriuos tik ir norisi suvalgyt.
- Galėsim kurią dieną pas gydytoją apsilankyt? Jaučiu, pasiilgo jis manęs,- nusipūtė sruogą, krentančią ant akių.
 Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.
                                                                            

*

Neprisijungęs Markas Moore

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 390
 • Lytis: Vyras
 • Vienišas girtuoklis po tiltu.
Ats: ANJM profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #317 Prieš mėnesį »
 Siaubas, Markas čia gulėjo, galvoje sukdamas blogiausius scenarijus apie neplanuotą vaiką, o ta motera tik prunkštelėjo, tarsi visa tai būtų niekis. Eh, gaila, kad neįmanoma atsuki laiko atgal ir duoti sau į galvą už negalvojimą apie pasekmes, tad dabar belieka prisiimt atsakomybę už savo durnus veiksmus kaip normaliam suaugusiam žmogui. Košmaras.
 Adelei pajudėjus, liūdnai sugirgždėjo čiužinys. Markas akimis nusekė jam tobulai atrodančią merginos figūrą. Mėlynakė, žinoma, pirmai progai pasitaikius pradėjo raustis jo rūbuose ir netrukus prisistatė su kalba ir paliepimais. Verždamas itin per didelius savo šortus blondinei ant liemens, vaikinas tik atsiduso ir tarė:
-Adele, po velnių, tai negąsdink taip. Ir kai vaikas pradės galvoti, jis seniai bus iš tavęs išropojęs.
Kad ir kiek ten nelabai nutuokė apie moterų anatomijos subtilybes, Markas norėjo tikėti, kad mergina jam iš oro nenumes mažo klykiančio pabaisiuko ant galvos. Ne, jau tada geriau eit pajodinėt ant chimeros arba maudytis su laumėm.
-Mes? Nori, kad už rankos palaikyčiau?-vaikinas nusijuokė. Nieko apie gydytoją nesakė - žmogus tiesiog daro savo darbą, panašiai kaip ir balzamuotojas, dirbdamas su lavonais. Net nežiūri kur kas ir kaip, tiesiog dirbi.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš mėnesį sukūrė Markas Moore »

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

 • Transfigūracijos profesorė
 • *
 • 387
 • Lytis: Moteris
 • extra meilės kamuoliukas
Ats: ANJM profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #318 Prieš mėnesį »
  Pavarčiusi akis nieko neatsakė. Pati pažiūrėtų kaip jam malonu būtų skerėčiotis prieš nepažįstamo diedo akis. Burbtelėjo tylų ‘ačiū’ šiam baigus rišti šortų raištelius, o vaikų temą nustūmė už smegenų spintos. Bus laikas, bus ir vaikas. O tam dar nebuvo laiko. Nupėdino atgal prie spintos. Joje buvo siaubingas jovalas, khem, kažkas nesitvarkė dar nuo pirmojo Adelės apsilankymo, kai baldo turinys buvo išverstas smulkių jos rankų. Nu, o ką, vis tiek Markas bent pusės jų nenešioja. Ir pati blondinė prisiėmusi iš jo tiek rūbų, jog suabejotum, kad pati savų turi. Sukikeno pamačiusi savus apatinius.
- Ehehei, jie mano!- pamosavo apatiniu trikotažu.- Jėga, pasiimsiu, galvojau, kur aš juos praganiau.
  Prisėlino prie vis dar drybsančio garbaniaus, įsispraudė į megztinį. Pasilenkusi apdovanojo savo dievaitį dar vienu bučiniu, o tuomet truktelėjo už rankų, tačiau tas visiškai atsipalaidavęs mėsos gabalas kažkaip sunkiai kėlėsi. Dar akimirką stengėsi, o tuomet sudribo kaip maišas ant sėdimosios. Užmatė šalia kažkokį drabužį, gal ir batą, nelabai tuo metu gilinosi. Tik griebusi į rankas paleido į savo vyrą.
- Kelkis jau, noriu valgyt,- lyg kokia pasaulio karalienė išsakė savo norus. Ir tikrai suabejotum, kad jai jau aštuoniolika. Proto dar vis nebuvo rasta.
 Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.
                                                                            

*

Neprisijungęs Markas Moore

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 390
 • Lytis: Vyras
 • Vienišas girtuoklis po tiltu.
Ats: ANJM profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #319 Prieš mėnesį »
 Trumpas ačiū ir Markas vėl buvo pamirštas kai Adelės dėmesys sugrįžo prie spintos. Pasinaudodamas proga, vaikinas pasigriebė ant žemės buvusius apatinius. Bet vis tiek tingėjo keltis. Norėjo nebent nušliaužti iki dušo ir tai, verčiau jau kur ant grindų pagulėtų.
 Adelei pradėjus mosuot savo triusikėliais, Marko akys išsiplėtė. Ne, jis tikrai nepasiliko jų specialiai - pačiam tokio daikto egzistavimas jo aplinkoje buvo naujiena. Vis tiek, šiek tiek susigėdęs, profesorius nukreipė akis į šalį. Tik kai blondinė prisiglaudė savo lūpomis prie jo, vaikinas vėl drįso pažvelgti į tą nuostabią būtybę. Tik ji nebebuvo tokia nuostabi, kai bandė jį kaip kokį maišą pakelti. Gerai buvo bent tiek, kad Adelė greitai pasidavė. Na, nepasidavė, mat netrukus į garbaniaus pusę atskrido batas. Sugavęs jį, Markas iškart numetė ant grindų ir pašoko iš lovos.
-Gerai, gerai, tik neužmušk manęs,-rinkdamasis rūbus, kalbėjo profesorius.
 Kai jau atrodė beveik kaip žmogus, garbanius paėmė Adelę ant rankų ir nukulniavo iki Didžiosios salės.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 savaites sukūrė Markas Moore »

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

 • VII kursas
 • *
 • 427
 • Taškai: 17
 • Lytis: Moteris
 • Statusas - išmestas iš Hogvartso.
Ats: ANJM profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #320 Prieš 1 savaitę »
Gavęs Moorepalaikio raštelį su pranešimu, kad reikia ateiti į kabinetą, Dafydd suirzo. Ir ko tam kvailiui gali reikėti? Ilgą laiką vaikinas galvojo ten tiesiog neiti, tačiau nutarė, kad arešto geriau neužsidirbti. Ne dėl to, kad tokios nesąmonės jam rūpėjo. Tiesiog areštas pas Moorepalaikį reikštų daugiau laiko, kada tas idiotas yra netoliese.
Tad klastuolis nenoromis pėdino apsigynimo nuo juodosios magijos kabineto link. Neįsivaizdavo, kodėl profesoriūkštis nori jį matyti. Tiesą sakant, kažin ar tai galima apibūdinti kaip "nori", tačiau ką daryti, kai laiškelyje buvo tiesiog reikalaujama pasirodyti?
Pakeliui Dafydd apmąstė visus įmanomus variantus. Tiksliau, jam atrodė, kad apmąstė visus, nors kas ten žino? Raudonplaukis įtikinėjo save, kad profesoriūkštis nežino nieko apie tai, kas vyksta Kiauliasodyje. Žinoma, turėjo pastebėti, kad per pamokas Dafydd nėra pats darbščiausias žmogus, tačiau negi dėl tokio menkniekio kviesis pas save? Nesąmonė!
Sunkiai atsidusęs Dafydd nė nesibeldęs paklebeno durų rankeną. Tos atsidarė.
- Viso gero, - burbtelėjo vaikinas ir įėjo į kabinetą.

*

Neprisijungęs Markas Moore

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 390
 • Lytis: Vyras
 • Vienišas girtuoklis po tiltu.
Ats: ANJM profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #321 Prieš 1 savaitę »
 Buvo tik laiko klausimas, kada Markas gaus iš dangaus tokius raštus apie Šeušelą. Profesorius, iš tiesų, pats stebėjosi, kaip ši tragedija žmonijai dar nelėkė iš Hogvartso, kad ir kiek kartų jo elgesį jis buvo iškėlęs su prašymu, kad būtų daroma kažkas. Regis, Dievas jo šiokias tokias maldas išklausė ir dabar visi raštai, kaltinimai ir nurodymai gulėjo priešais Klastūnyno vadovo akis. Žinoma, kam gi daugiau pavesi tokį darbą?
 Su jam nebūdingu greitumu, klastuolis pasirodė kabinete. O mokytojas jau buvo pasiruošęs kerais tą velnio neštą ir pamestą vaikį atsitempti pas save.
-Sėskis,-net nepakėlęs akių nuo popierių šaltai tarė Dafydd Markas. Jis nesiruošė terliotis su tuo vaikėzu.-Lazdelę ant stalo. Dukart neprašysiu.
Pakėlęs porcelianinį puodelį (pasirodo, motinos servizą tėvas jam įkišo kartu su kitais jos daiktais. Kaip patogu) prie lūpų, profesorius nurijo gurkšnį arbatos. Jam šiandien prireiks jos suteikiamos kantrybės, ypač po to, kai cigaretės buvo labai gražiai išmestos iš gyvenimo.
-Dafydd Carwyn Lllewellyn, sveikinu. Hogvartso vadovybės sprendimu, esi išmetamas iš mokyklos.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 savaitę sukūrė Markas Moore »

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

 • VII kursas
 • *
 • 427
 • Taškai: 17
 • Lytis: Moteris
 • Statusas - išmestas iš Hogvartso.
Ats: ANJM profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #322 Prieš 1 savaitę »
Atrodo, Moorepalaikis buvo nusiteikęs rimtai. Kaip jis čia praleido progą įgelti dėl ne itin mandagaus pasisveikinimo. Dafydd atsisėdo, nors ir nebūtų pripažinęs, kad tą padarė dėl profesoriaus prašymo. Tuo labiau, kad antras prašymas (galbūt reikėtų sakyti reikalavimas?) vaikinui visiškai nepatiko.
- Ne tavo reikalas, kur aš laikau lazdelę, - burbtelėjo Dafydd, nė neketinantis dabar traukti ginklo. Tikrai neprovokuos nežinia kokių šito idioto veiksmų!
Klastuolis nekantriai laukė, kada gi kas nors paaiškės. Juk tikrai nebuvo griežtai iškviestas tam, kad pažiūrėtų, kaip Moorepalaikis laka savo arbatą! Velsietis jau užvertė akis, kai jo ausis pasiekė nauji žodžiai. O jie buvo tokie netikėti, kad Dafydd nežinojo, kaip reaguoti.
- Už ką? - galiausiai išspaudė jis. Labai norėjosi tikėti, kad kvailys sugalvojo šitaip idiotiškai pajuokauti. Vis dėlto nusiteikęs atrodė rimtai. Be to... Net ir šitam idiotui neateitų į galvą švaistytis tokiais juokeliais. - Aš nieko nepadariau, - pridūrė Dafydd.
Galvoje praskriejo gal penkiasdešimt variantų, už ką galėtų grėsti išmetimas iš mokyklos. Vis dėlto klastuolis neabejojo, kad nei direktorė, nei šitas prakeiktas profesorpalaikis daugelio iš tų dalykų nežino. Kas, po galais, čia vyksta?

*

Neprisijungęs Markas Moore

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 390
 • Lytis: Vyras
 • Vienišas girtuoklis po tiltu.
Ats: ANJM profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #323 Prieš 1 savaitę »
 Panašu, kad ir Dafydd suvokė situacijos rimtumą, mat per daug neburbėjęs klestelėjo į priešais stalą pastatytą kėdę. Bet vis tiek tais keliais smegenų vingiais informacija dar pilnai nesuvaikščiojo.
-Padedi lazdelę arba nutempsiu į Ministeriją, kur išieškos ir tokias skyles, apie kurių egzistavimą dar nežinojai!-Markas nerėkė, ne, bet kalbėjo pakankamai garsiai, kad visu gražumu pasirodytų jo nepasitenkinimas ir kantrybės trūkumas. Dar čia ko! Sveikas atvykęs į suaugusiųjų pasaulį, Dafydd. Niekas daugiau su tavimi nesicackys.
-Ak, malonu, kad paklausei,-Markas vėl gurkštelėjo arbatos ir atvertė pirmą lapą,-Pradėkim nuo smulkesnių, pasikartojančių nusižengimų. Nepagarbus elgesys kitų mokinių ir mokyklos personalo atžvilgiu. Pamokų praleidinėjimas be pateisinamos priežasties,-profesorius pervertė kitą lapą. Tingėjo vardinti visus pasiskundusius.-Pasikartojantys konfliktai su mokiniais ir profesoriais. Klastūnyno bendrojo kambario suniokojimas ir pavojaus kitų mokinių gyvybei sukėlimas,-dar kartą pervertė lapą ir vardino toliau,-Įsilaužimas į magiškųjų gyvūnų priežiūros profesoriaus kabinetą ir, vyšnaitė ant šitos šūdo krūvos, nelegali prekyba narkotinėmis medžiagomis ir lazdelėmis,-Markas atsigėrė arbatos. Nuo kalbėjimo be pertraukos troškino.-Taigi, Dafydd, kokių nors klausimų turi?

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

 • VII kursas
 • *
 • 427
 • Taškai: 17
 • Lytis: Moteris
 • Statusas - išmestas iš Hogvartso.
Ats: ANJM profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #324 Prieš 1 savaitę »
- Kam tau ta mano lazdelė, idiote tu neraliuotas? - burbtelėjo Dafydd, tačiau vis dėlto padėjo ją ant stalo - visiškai šalia savęs. Itin nesinorėjo prarasti ir šito ginklo. Ir iš viso - kokias čia nesąmones tas Moorepalaikis tauškia? Dafydd sunkiai ir demonstratyviai atsiduso.
- Koks dar nepagarbus elgesys?! - nesusilaikęs užriko velsietis. Sukirbėjo mintis, kad jeigu sprendimas priimtas, jis nieko nepakeis, tačiau šitas kvailys su tokiu paaiškinimu neišsisuks. - O tą prakeiktą kambarį sugriovė ta isterikė. Kaip ten ją... Na ta... Wallflower ar kokia ten. Na, žinot, ta beprotė.
Raudonplaukis puse ausies klausėsi toliau ir nutirpo. Iš kur jis sužinojo apie lazdeles? Kaidenas tikrai negalėjo išpliurpti - juk įkliūtų ir pats. O apie kokias medžiagas jis kalba? Ne, Dafydd šito taip praleisti negalėjo.
- Klausykit, - gerokai ramiau vėl prabilo jis, žiūrėdamas, kaip kvailys Moore gurkšnoja dar kvailesnę savo arbatą. Vis dėlto tikėjosi, kad ramus balsas šiek tiek nuramins tą idiotą. Gal net teiksis išklausyti? - Nežinau, iš kur jūs traukiate tokius skiedalus, tačiau galiu prisiekti, kad jokiomis nesąmonėmis neprekiauju.
Burtų lazdelės nėra nesąmonė, ar ne? paklausė savęs vaikinas, tačiau garsiai to, žinoma, nepasakė.

*

Neprisijungęs Markas Moore

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 390
 • Lytis: Vyras
 • Vienišas girtuoklis po tiltu.
Ats: ANJM profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #325 Prieš 1 savaitę »
 Su Dafydd nebus lengva, tą Markas suprato, ypač kai klastuoliui į akis teškiama tokia nelabai maloni žinia. Bet ką jis tikėjosi su savo tokiu elgesiu pasiekti? Paglostymo ir padrąsinančio žodžio? Pakartotinai nusižengus bausmė didėja, tas parašyta net taisyklėse. Todėl galiausiai Hogvartso vadovybė ir priėmė tokį sprendimą. Ir dar su Magijos Ministerijos pritarimu. Taigi, Dafydd pakeisti savo likimą šansų beveik nebuvo.
-Visų pirma, kad nepradėtum įtūžęs švaistytis kerais. O antra, šį kartą nuoširdžiai sveikinu, Ministerija tau leido pasilikti lazdelę ir toliau naudotis magija. Tokia malonė retai suteikiama iš mokyklos išmetamam mokiniui.
 O kaltinimų sąrašiukas matyt užgavo kokią jautresnę stygą, mat Dafydd nuotaika pasikeitė neįtikėtinai greitai. Jis net drįso tai neigti!
-Dafydd, ne aš dariau tyrimą, ne aš rinkau įrodymus ir ne aš priėmiau galutinį sprendimą. Jei nepatinka, gali eiti pas direktorę arba kad ir į pačią Ministeriją. O kuo tu užsiimi po pamokų, ne mano reikalas. Kad ir Bezoaro akmenis į užpakalį kišk, man nei šilta, nei šalta. Dėl nelegalios prekybos žygiuosi į Ministeriją ir tarsiesi ten. Kadangi esi pilnametis, tikėkis teismo. Geriausiu atveju įtikinsi, kad nepakanka įrodymų ir kelis metus nieko nedarysi, kad vėl nepapultum į jų akiratį. Pasirašysi, kad supažindinau su viskuo?
Markas paskutinį lapą apsuko ir pastūmė Dafydd link, kartu tiesdamas jam plunksną.

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

 • VII kursas
 • *
 • 427
 • Taškai: 17
 • Lytis: Moteris
 • Statusas - išmestas iš Hogvartso.
Ats: ANJM profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #326 Prieš 1 savaitę »
Išgirdus, kad lazdelės nepraras, Dafydd atlėgo širdis. Žinoma, nebūtų problemos gauti naują lazdelę, bet iš kur gali žinoti, kokios kokybės ji būtų? Ne, geriau jau pasilikti šitą.
Vis dėlto tai nereiškė, kad vaikinas ketino sutikti su visomis nesąmonėmis, kurias šnekėjo Moorepalaikis.
- Ak, ne jūs darėte tyrimą? Neatrodo! - suirzo vaikinas. Negi tikrai Magijos ministerija kišasi į tokias nesąmones? Buvo kažkaip sunku patikėti. Nors argi šitas idiotas, vadinantis save profesoriumi, tiesiog meluotų? Atrodė lygiai taip pat keistai. Žinoma, teismai, kuriais maloningai pradėjo grasinti Klastūnyno vadovas, nebuvo itin viliojanti mintis. Vis dėlto ir pati ateitis neatrodė labai viliojanti. Dafydd tik dabar susiprato, kad visiškai nežino, kas jo dabar laukia. Juk namo grįžti negalės! Dabar vaikinas bus ne tik niekam nereikalingas, bet neturės net ir kur dėtis. Situacija atrodė tokia beviltiška, kad Dafydd griebėsi vienintelio "tinkamo" metodo su ja tvarkytis - pykčio. Jis čiupo lapą, kurį jo pusėn pastūmė Moore ir permetė akimis.
- Nieko aš nepasirašinėsiu, - rėžė vaikinas. Plunksnos jis net nepalietė, o štai labas perplyšo per pusę ir nukrito ant žemės.

*

Neprisijungęs Markas Moore

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 390
 • Lytis: Vyras
 • Vienišas girtuoklis po tiltu.
Ats: ANJM profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #327 Prieš 1 savaitę »
 Tam kvailiui sekėsi taip, kad praeiti mokiniai, kuriuos išmetė už pusiau mažesnius nusižengimus, galėjo tik pasvajoti! O jis dar ožiuojasi!
-Kaip tau kas atrodo man nerūpi. Kontrabanda pilyje nepraslysta pro profesorių akis, o ir pats esi kaltas, kad įkliuvai.
 Mažvaikis. Markas tikėjosi, kad Dafydd bent per daug nesispyriojęs pasirašys, bet kur tau! Turbūt greičiau panaikins Slaptumo statutą, nei šis vaikis suaugs. Lapas, kurį profesorius pastūmė klastuolio link, išleido bjaurų garsą ir dvejomis dalimis nusileido ant grindų. Labai dažnas elgesys tų, kuriems jis pakišamas, tad popierius trūktelėjo, vėl gražiai sulipo ir nugulė ant stalo.
-Jei nepasirašai, tai pažymėsiu ir tada skųskis kiek nori,-mokytojas plunksną grąžino į rašalinę.-Pirmą kartą gyvenime įjunk smegenis, Dafydd. Jei dabar tyliai ramiai pasirašai, susikrauni daiktus ir dingsti, tada mažiau problemų ateityje. Gal net darbą rasi. Jei labai norėsi, apskųsi sprendimą. Nepasirašai ir visų akyse lieki besiožiuojančiu vaiku. Nenustebčiau, jei tokiu atveju būtų peržiūrėtas sprendimas ir iš tavęs atimta lazdelė. O tada legaliai magijos negalėsi naudoti. Ir tos, kurias čia pardavinėji, tikrai nėra geriausios kokybės. Galėsi iškart į kerų traumų skyrių užsirašyti. O normaliai lazdelei vargu ar sukrapštysi pinigų. Gerai dar kartą pagalvok.

*

Neprisijungęs Dafydd Carwyn Llewellyn

 • VII kursas
 • *
 • 427
 • Taškai: 17
 • Lytis: Moteris
 • Statusas - išmestas iš Hogvartso.
Ats: ANJM profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #328 Prieš 1 savaitę »
Dafydd iš nevilties dūsavo. Atrodo, tas nelemtas Moorepalaikis mėgaujasi šita akimirka. Klastuolis puikiai suprato, kad nieko negalės pakeisti, tad bandymas priešintis tėra mažo vaiko rodomi ožiai. Bet negi taip imsi ir pasiduosi šitam kvailiui, kuris kažkokiais būdais tapo ne tik profesoriumi, bet ir Klastūnyno vadovu?
Kokia dar kontrabanda? Apie ką tu kalbi, idiote? norėjo garsiai paklausti raudonplaukis, bet vis dėlto šį kartą pasiliko šiuos žodžius sau. Mintys nebuvo pačios maloniausios, dėl to ant stalo grįžusį ir "pasveikusį" lapą vaikinas nulydėjo ne pačiu maloniausiu žvilgsniu. Vis dėlto tai, ką kalbėjo koledžo vadovas, skambėjo logiškai - tą teko pripažinti.
Žinia, kad galėtų skųsti sprendimą, atrodo, turėjo būti gera, tačiau velsietis suprato, kad jeigu jis išties išmestas iš mokyklos, grįžti čia nebenorės. Juk jeigu sutiktų bet kokį pažįstamą asmenį, kad ir šitą kvailį, sėdintį priešais, jis būtų žeminamas visais įmanomais būdais. Ne, jis geriau ramiai pasišalins ir pamirš, kad Hogvartsas iš viso egzistuoja. Kas dėl darbo... Gal pavyks pagyvinti prakeiktą lazdelių verslą. Jeigu ne, jis ką nors sugalvos. Juk jau devyniolika metų kankinasi šiame pasaulyje, pripratęs.
Dafydd piktai ištraukė plunksną iš rašalinės ir atsidusęs išraitė parašą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 savaitę sukūrė Dafydd Carwyn Llewellyn »

*

Neprisijungęs Markas Moore

 • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
 • *
 • 390
 • Lytis: Vyras
 • Vienišas girtuoklis po tiltu.
Ats: ANJM profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #329 Prieš 6 dienas »
 Regis, Dafydd tikrai įjungė smegenis ir nebesispyriodamas suraitė savo parašą. Markas iškart atsiėmė lapą ir plunksną. Kabinete stojo tyla, mat dėdamas paskutinius taškus ant i dokumentuose profesorius susimąstęs tylėjo. Kurį laiką girdėjosi tik plunksnos skrebenimas.
-Iki devintos vakaro turi susikrauti daiktus ir išvykti. Vakarienė tau nebepriklauso. Prieš išeidamas paskutinį kartą ateini pas mane, turėsiu išlydėti iš mokyklos teritorijos,-baigęs tvarkyti popierius prabilo Markas. Negalėjo pasakyti, kad visas šis susitikimas jam buvo labai malonus. Žinoma, norėjo, kad kažkas būtų padaryta dėl Dafydd, bet išmetimas iš mokyklos? Tai buvo... Stipru. Matyt tikrai nesuveikė jokios tramdymo priemonės. Bet Markui dabar jau buvusio mokinio nebuvo gaila, mat vaikėzas pats sau išsikasė tokią duobę.
-Viskas. Laisvas,-sulygiuodamas popierius, tarė profesorius, nebepakeldamas akių į Dafydd. Jį viduje truputį graužė sąžinė. Negi tikrai nieko negalėjo padaryti, kad vaikinas bent pabaigtų mokyklą? Kiek liko, pusmetis?
 Vis dar paskendęs savo apmąstymuose, mokytojas gurkštelėjo jau atšalusios arbatos. Tikėjosi, kad Dafydd išmetimas iš Hogvartso jam ilgai ant sąžinės negulės.