0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Athena OConnor

• IV kursas
  • *
  • 99
  • Taškai: 32
Ats: ANJM profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #390 Prieš 6 mėnesius »
O'Connor pavardės nešiotoja gurkštelėjo arbatos. Prieš tai, žinoma, išsiėmė arbatos pakelį, kadangi nesinorėjo gerti per stiprios arbatos. Plius arbatą ji gerdavo tik Hogvartse, tad nenorėjo įprasti prie stipriaus skonio. Namie geriausiu atveju gaudavo penkis kartus išmirkytą pakelį kitų žmonių arbatose. Tad tai ką ji gerdavo tebūdavo kažkoks keistas ir tikrai nelabai skanus birzgalas. O'Connor tyliai atsiduso eilinį kartą gailėdamasi, jog gimė būtent tokioje šeimoje. Kodėl ji negalėjo gimti kokioje nors turtigų burtininkų šeimoje ar bent jau turtingų žiobarų šeimoje? Kodėl jai taip nepasisekė?
Išgirdusi profesoriaus atsakymą, klastuolė susimąstė. Nežinojo ką turėtų atsakyti. Ji galėtų padirbėti, kadangi buvo įpratusi prie darbo, bet jei vėliau jei tektų susimokėti? Nors ji abejojo, jog piligrimų namuose jai reikėtų mokėti. Na, nebent palikti auką... Tiek ji tikrai kaip nors sukrapštytų.
- Man svarbu vasarą leisti kuo toliau nuo namų, - galiausiai kiek pamąsčiusi ištarė mergaitė. Kol mąstė kaip galėtų išsisukti nuo klausimo, kurią jos koledžo vadovas jai uždavė, tačiau nesugalvojo. Galiausiai giliai įkvėpė ir pasiruošė atsakyti.
- Mano brolis mane muša ir bijau, kad jei grįšiu namo šią vasarą, greičiausiai nebegalėsiu sugrįžti į Hogvartsą, - išbėrė viską greitai, bet labai tyliai rudaplaukė. Tada gurkštelėjo arbatos, nes suprato, jog gali turėti dar daugiau pasisakyti apie tai.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 mėnesius sukūrė Athena OConnor »

*

Neprisijungęs Markas Moore

• Burtininkas
  • 499
  • Lytis: Vyras
« Atsakymas #391 Prieš 6 mėnesius »
 Įtarimai, kad Athenos namai nebuvo itin gera vieta, deja, pasitvirtino. Išgirdęs apie smurtą, Markas paspringo arbatos gurkšniu ir pasilenkęs ėmė garsiai kosėti. Kai šiek tiek atgavo kvapą, bandė atrodyti ramus, tačiau kunigo galvoje skambėjo visi pavojaus varpai.
 Klastuolės ištarti žodžiai tarsi paaiškino viską. Tą jos nedrąsų ir baikštų elgesį. Ir prašymą negrįžti namo. Tačiau ką jam, visiškai su tuo nesusijusiam žmogui, apie tai padaryti? Ar jis gali kaip nors padėti auklėtinei? Žinoma, galėtų ją priimti gyventi svečių namuose, tačiau ji - nepilnametė ir jei kas nors pasiskųstų, kad mergaitė dingo... Na, tuomet jis nieko negalėtų padaryti. Athenai tektų grįžti namo.
 Ir turbūt po tokio akibrokšto ir visiems laikams palikti Hogvartsą.
 Istorija mėgsta kartotis, ane?
 Iš įpročio pasitaisęs kolaretę, Markas prabilo:
-Na, taip, situacija rimta. Athena, žinok, kad visada būsi laukiama bažnyčioje. Vasarą gali pasilikti piligrimų namuose, daug vargti nereikės, tik kartais padėti su aplinkos tvarkymu. Maistu, drabužiais, jei dar ko nors reikės pasirūpinsiu. Tik žinok, kad jei tavo tėvai pareikalaus tave grąžinti namo, mano rankos surištos. Niekuo padėti negalėsiu, nebent pranešti žiobariškosioms įstaigoms. O dabar kitas klausimas... Ar tu krikštyta?

*

• IV kursas
  • *
  • 99
« Atsakymas #392 Prieš 6 mėnesius »
Dar keli gurkšniai nuriedėjo Athenos gerkle. Ji nebežinojo ką galėtų pridurti, kadangi viską kaip ir pasakė. Jos brolis tiesiog buvo beprotis, kuris niekaip neleisdavo rudaplaukei pabūti ramiai. Niekada neleisdavo jai būti tiesiog paprastu vaiku, vien todėl, kad ji mokosi Hogvartse, o jis ne. Smaragdinių akių savininkė tyliai atsiduso nuleisdama savo akis į žemę.
- Man tinka gyvenimas piligrimų namuose, - pasakė O'Connor pavardės savininkė, nors labiau ir norėjo likti Hogvartse. O jei liktų viena pilyje? Kaip būtų smagu ir įdomu vienai tyrinėti Hogvartsą... Na, bet ir gyvenimas piligrimų namuose jai skambėjo gerai, kadangi tai buvo ne jos namai, tai buvo stogas be brolio. tas vaikiškas gyvenimas apie kurį ji svajojo buvo tiesiog ranka pasiekiamas. Gyvenimas be brolio skriaudų ir panašių dalykų...
- Ne, aš nesu krikštyta. Mano šeima to neišgalėjo, - tarė rudaplaukė nuleisdama savo akis ir pabaigdama arbatą. Jai buvo gėda dėl savo šeimos neturtingumo ir neišprūsimo. Ir buvo gėda netgi dėl jos brolio elgesio su ja, tačiau jaunuolė negalėjo nieko pakeisti.

*

• Burtininkas
  • 499
« Atsakymas #393 Prieš 6 mėnesius »
 Markas galvojo apie piligrimų namus. Žinoma, leisti mergaitei gyventi nykiame kambaryje, kur miega po tris žmones, jis nenorėjo. Galėtų vieną mažesnįjį dvigulį padaryti į jos asmeninį. Perdažytų sienas Athenos pasirinkta spalva, įstatytų užraktą (visiems juk reikia privatumo), gal net kokią mažą spintelę užkandžiams rastų. Jei reikės, nusiveš į Londoną ir nupirks rūbų. O jei dar labai graudžiai papasakotų sugalvotą istoriją, kaimo bobutės mergaitę pačios išmyluotų, aprengtų ir dar nušertų.
 Kaip tikros močiutės.
-O moki nors kokią maldą? Kad ir Tėve mūsų?-pabaigęs arbatą prabilo Markas. Dabar jau pabudo ir kunigiška pareiga - mergaitę būtinai reikėjo pakrikštyti ir mokyti krikščioniško gyvenimo. Nors dauguma anglų nebuvo katalikai, krikščionybės pamatas vis tiek toks pat.
 Tačiau, žinoma, jei Athena pasakys ne, jis jos krikštytis nevers. Tačiau pro duris ir nemis. Reikėjo tik tikėtis, kad mergaitė išdrįs pasakyti savo nuomonę.

*

• IV kursas
  • *
  • 99
« Atsakymas #394 Prieš 6 mėnesius »
Baimė ir vėl pasklido po Athenos kūną. Ji nežinojo ko bijojo, tačiau bijojo. Galbūt bijojo, jog profesorius būtent dabar ims ir apsigalvos. Būtent dabar nuspręs ją paskųsti jos tėvams ir išsiųs namo. Rudaplaukė tyliai atsiduso ir pradėjo žaisti su savo pirštais.
- Na, aš moku Tėve mūsų. Mes keliskart buvome bažnyčioje, bet daugiau maldų nemoku, - ištarė po užduoto klausimo klastuolė. Ji per daug nesureikšmino tikėjimo, kadangi nemanė, jog bažnyčia gali jai padėti - kunigas, kuris ten buvo viršiausias buvo labai nemalonus ir nedraugiškas. Kartais O'Connor jo netgi prisibijojo.
Smaragdinių akių savininkė pasitvarkė savo plaukus. Bijojo, kad jei jau nemoka maldų, ji bus išmesta ir nepriimta.
- Jei reikia, aš galiu greitai išmokti ir daug kitų maldų, - pridūrė ilgaplaukė trumpai šypteldama.

*

• Burtininkas
  • 499
« Atsakymas #395 Prieš 6 mėnesius »
 Markas nusišypsojo. Tėve mūsų buvo gera pradžia. Vadinasi, ir tikėjimo pagrindus klastuolė greičiausiai žino. Pakilęs nuo kėdės, kunigas trumpam dingo savo kambaryje. Kilnodamas storus lotyniškus raštus, jis ieškojo vienos, plonos knygelės anglų kalba. Naujausiasis leidimas.
 Katekizmas.
 Patenkintas, jis grįžo pas auklėtinę ir padėjo priešais ją knygutę. Žinojo, kad teksto ten mažiau nei įvairių paveikslėlių, o ir viskas, ką mergaitė turėjo žinoti prieš krikštą buvo gražiai ir glaudžiai aprašyta.
-Čia katekizmas. Naujausio leidimo, skirtas Jungtinei Karalystei ir Airijai. Jeigu norėtum pasikrikštyti, siūlyčiau jį perskaityti. Kai iškyla koks nors klausimas, gali belstis į mano duris kad ir naktį. Taip pat, jeigu nori, sekmadienį galiu nusivesti į Kiauliasodžio bažnyčią, kur laikysiu mišias. Galėtum susipažinti su bendruomene. Garantuoju, kad tos senos bobutės tave iškart pamils ir įgysi visą kaimelį močiučių. Jei nenori, vis tiek esi laukiama tiek mano kabinete, tiek bažnyčioje. Padėsiu kuo galėsiu. Ar dar yra kokių klausimų?-kalbėjo kunigas, darydamasis dar vieną arbatos puodelį. Ir nuoširdžiai šypsodamasis.
 Galbūt pasaulis nebuvo toks beviltiškas.