0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Marina Sfinks

  • VII kursas
  • *
  • 215
  • Taškai:
  • Ruwr, kitties
Re: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #30 Prieš 8 metus »
Afroditė, slinkdama šešėliais ir pakampiais (nors nežmogiška balta oda ją išdavė) slinko link profesorės kabineto. Išgirdusi kažką einant mokinė greitai šmurkštelėjo už šarvų, laukdama kol praeis klegančios mokinės. Įsitikinusi kad saugu, Afroditė tyliai pabeldė į kabineto duris. Nelaukdama atsako ji pravėrė jas ir įkišo violetinę galvą į vidų. Akimis susirasdama profesorč, ji tarsi nebyliai paklausė ar galinti užeiti. Galiausiai užėjusi ji tyliai uždarė duris ir sužiuro į profesorę.
-Labas vakaras,-ji pasisveikino, pati kiek išsigąsdama savo balso. Visi pastebėdavo, kad jos balsas buvo per sodrus tokiai smulkiai mažai mergaičiukei.-Atėjau pasipraktikuoti gynėjo kerų,-ji galiausiai ištarė, violetinėmis akimis skvarbiai žvelgdama į profesorę. Ji suvokė, kad šioji buvo kitokia, kaip ir pati Afroditė. Profesorė buvo vampyrė, kitai vampyrei buvo gana paprasta tai pastebėti. Nors tiesą sakant, Afroditė buvo kitokia kubu. Juk ne kasdien sutiksi violetinplaukę homoseksualią vampyrę.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #31 Prieš 8 metus »
- "Myliu, turbūt aš tave myliu, kažkoks keistas jaudulys dabar, mano krūtinėj, mano meilė, jos širdis neapgaus, mano siela priklauso nuo šiol tik tau. Myliu...", - niūniavo profesorė, o jos skambus, melodingas balsas užliejo kiekvieną jos kabineto kampelį. Net ir patį atokiausią, kurio nepasiekdavo net saulės šviesa, nors langai buvo dideli ir pro juos patekdavo itin daug šiltos saulės spinduliukų.
Į kabinetą užsuko violetinplaukė mergaitė ir iš karto buvo apdovanota plačia, šilta šypsena.
- Sveika, - dar vis lyg dainuodama pasisveikino Gabriella. - Užeik, Afrodite, nesidrovėk. Gali mane vadinti Gabriella. Atėjai čia pasipraktikuoti gynėjo kerų? Gal nori arbatos? Spėju, kad ne. nes vis dėlto esi vampyrė...
Profesorė maloniai nusišypsojo ir pažvelgė Afroditei į akis.

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Marina Sfinks

  • VII kursas
  • *
  • 215
  • Taškai:
  • Ruwr, kitties
Re: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #32 Prieš 8 metus »
Afroditė nesmagiai pažvelgė į profesorę. Ši daimavo. Pirmakursė kažką panosei suburbėjo (,,Negi aš čia vienintelė Hogvartse nemoku dainuoti?"), tačiau šiai atsisukus, mergaitė greitai pasislėpė po šypsenos kauke. Jos rankose tyliai snaudė triušiukas Mėnulis, suglaudęs ilgas baltas ausytes ir sapnuodamas tikriausiai kokias morkas ar salotų lapus.
-Taip, profesore,-ji kiek per iškilmingai pasakė net nekindama jos vadinti vardu, vos nepadariusi tūpsnio. Prunkštelėjusi ji violetinėnis akimis bandė perprasti Gabriellą.- Matote, man niekaip nesiseka Gynėjo kerai,-Gal dėl to, kad mano gyvenime nėra nieko laimingo?-Man išeina tik mažas, varganas debesėlis. Jo tikrai nepalyginčiau su Chinatsu drakonu ar Lunos kate. Vargu ar su tokiu silpnu gynėju gebėčiau apsiginti,-violetinplaukė oficialiai šnekėjo nesąmones.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #33 Prieš 8 metus »
- Kokia tau profesorė? Man tik devyniolika, vadink mane vardu, - nusijuokė Morris ir nužengė link Afroditės. - O, koks gražus, - ir skanus. - triušiukas, koks jo vardas?
Gabriella paglostė mažą padarėlį ir šyptelėjo Afroditei.
- Manimi gali pasitikėti, nieko blogo tau nepadarysiu, nereikia į mane žiūrėti tokiu žvilgsniu, - profesorė padarė šiokią tokią pauzę. - Na, tai padėk triušį kur nors ir trauk lazdelę į dienos šviesą. Iš pradžių niekam nesiseka kviesti gynėjo. Viskas ateina su laiku, taipogi ir patirtis. Niekas negimsta mokėdamas, - paguodė devyniolikmetė. - Taigi. Galvok apie labai stiprų įvykį. Geriausia, kad jausmai būtų teigiami, nes jei bus neigiami, gynėjas gali būti tamsus ir blogas. Tokiais gynėjais negalima pasitikėti, jie kartais susivienija su juodaja magija.

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Tae Yeon Min

  • Bibliotekininkas
  • ****
  • 278
  • Lytis: Vyras
  • you need to calm down
Re: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #34 Prieš 8 metus »
Sirėja net neketindama belstis, atplėšė profesorės Morris kabineto duris ir vėsteldama raudonais lyg kraujas plaukais įgriuvo vidun. Išvydusi ten Afroditę Darkblūm, naujausią savo kūrinį, mergaitė sustojo lyg įbesta vidury lauko ir kaip kaliausė palikta varnų baidyti. Po kelių sekundžių tylos, užklupusios kabinetą, Sirėja atsipeikėjo ir prisiminusi mandagumą atsiprašė:
- Atsiprašau, mem, - tarė ji Gabriellai. - Šiaip ar taip, nors ir nebuvau jūsų pamokoje (kažin, kodėl..?), išgirdau, jog čia galima išmokti gynėjo kerų. Taigi, - trumpai drūtai pasiaiškino Sirėja ir skersu keistu žvilgsniu nužvelgė lillą, violetinių plaukų nešiotoją. Šioji, Sirėjos akimis, nuo paskutinio jų susitikimo buvo gerokai sulieknėjusi, tarytum laikiusis specialios dietos. Priėjusi prie Afroditės, varniukė jai piktai sušnypštė (be abejonės, profesorė išgirdo):
- Dite, tu bent kokį skrebutį retkarčiais suvalgai? Nes atrodo, kad iš tavęs liks tik dūmas.
Dirbtinai šyptelėjusi profesorei Sirėja pastebėjo įtartinos spalvos jos akis. Pati pavarčiusi savąsias samanų žalumo, atsiduso.
- Mem, aš iš Velso, savo gimdytojų kūrinėlis. O jūs? - nieko nebandydama nuslėpti išpyškino mergaitė.
민태연


*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #35 Prieš 8 metus »
Ir kur mandagumas šiais laikais dingsta... pagalvojo jaunoji profesorė ir šyptelėjo į kabinetą užsukusiai Sirėjai.
- Labas, tu pataikei kaip tik ten, kur reikia. Kodėl nebuvai pamokoje? Esi kada nors bandžiusi iškviesti gynėją? - apibėrė klausimais profesorė.
- Aš? - visa, rodos, nutirpo Gabriella. - Nesvarbu. Galų gale, argi tai tau įdomu? - paslaptingai šyptelėjo.
Ar čia tik ne toji, nuo kurios Sorenas mane apsaugojo miške?
- Tai jei jau čia susirinko vampyrai, galvoju, gal norit užkąsti? Arba šiaip paplepėti apie vampyriškus dalykėlius? Afrodite, kada tave pavertė ir kas? - nelaukdama atsakymo, mat grifė atrodė lyg kažkur nuklydusi, savo žaliai auksinį žvilgsnį nukreipė į Sirėjos pusę.

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Tae Yeon Min

  • Bibliotekininkas
  • ****
  • 278
  • Lytis: Vyras
  • you need to calm down
Re: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #36 Prieš 8 metus »
- Man? Neįdomu? Na jau atsiprašau, mem... - pasipūtė Sirėja ir grėsmingai sužybčiojo dantukais. Palauk, o argi tave ne tasai, kurį iš visos širdies bučiavai ten kakur pamiškėj, perkūrė iš naujo? pamintijo Sirėja, tačiau garsiai to nepasakė. Nutarusi atsakyti į klausimą apie gynėjus, apsimetė minutėlę mąstanti, o paskui išsišiepė visu gražumu parodydama smailius dantukus.
- Iškviesti? Žinoma, kad ne. Turbūt net burtažodžio gerai nemoku, - linksmai tarė mergaičiukė. - Espresso patronum, ar kažkas panašaus, manyčiau.
Pasisukinėjusi vietoje Sirėja raudono konverso kulnu pabandė išsukti skylę profeorės kilime, tačiau suvokė, kad tam prireiktų kone visos dienos darbo. Morris uždavus klausimėlį apie maistą, Sirėjos giliose žaliose akyse sužybčiojo alkio kibirkštėlės.
- Nejaugi, mem, turite kraujo? Dar šilto galbūt? - maldajaumai pažvelgė į profesorę.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Sirėja Valin »
민태연


*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #37 Prieš 8 metus »
- Na, jei jau taip prašai... - Gabriella sekundę pagalvojo. - Vistiek nepasakysiu, tebūnie mažytė paslaptis, - kurią visada nešiosiu savo širdyje. Užbaigė mintyse šviesiaplaukė. - Galiu pasakyti tik tai, kad tikrai tokia negimiau, o ir pasikeičiau savo noru. Dėl kito žmogaus...
Devyniolikmetė perėjo per savo kabinetą ir iš spintos gilumos išsitraukė narvą su keliais rudų plunksnų paukščiais jame. Gabriella atidarė juodą metalinį narvą ir iš jo atsargiai išėmė gyvūną.
- Aš jums ne koks maisto bankas, - nusijuokė profesorė. - Bet turiu šviežio ir šilto kraujo. Gaudyk.
Mergina metė Sirėjai ne didelį, bet ir ne mažą, vidutinio dydžio paukštį, o pati įsitaisė krėsle.
- Skanaus. O tu, Afrodite, nori?

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Marina Sfinks

  • VII kursas
  • *
  • 215
  • Taškai:
  • Ruwr, kitties
Re: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #38 Prieš 8 metus »
Afroditė kreivai vyptelėjo į atėjusią Sirėją. Nors jas siejo didis reikalas, Afroditė dar negalėjo pasigirti tvirtai pasitikinti varnanage.
-Mėnulis. Ir ji nevalgomas,-ji galiausiai pratarė profesorei paklausus triušiuko vardo. Piktai ištarusi žodį ,,nevalgomas" ir dar grėsmingai žybtelėjusi violetinėmis akimis, Afroditė padėjo triušiuką ant mokytojos stalo, palikdama paglosčiusi baltą gyvūnėlio kailiuką.-Nesijaudink. Dėl mano mitybos tau mažiausiai derėtų rūpintis,-ji sušnypštė Sirėjai, Gabriellai dar nusisukus. -O, kas mane sukūrė laikau paslaptyje, profesore Morris,-ji vėl kreipėsi į profesorę. Šiai ten kažkur besikuičiant, Afro lyg ir nugirdo viliojančią frazę.-Žinoma, šiek tiek kraujo neatsisakyčiau, profesore.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #39 Prieš 8 metus »
Sirėja, įdomu, ar tik ne pati padarei šį violetinį kūrinėlį..? Kitaip taip nesirūpintum.
- Afrodite, tave pavertė ši miela raudonplaukė mergužėlė? - kreivai šyptelėjo šviesiaplaukė. - Imk.
Gabriella Morris padavė dar vieną rudomis plunksnomis dengtą paukštelį ir nuėjo prie savo stalo. Akimis permetusi kelias šūsnis lapų, pagaliau rado reikiamą krūvą ir per ją perbraukė pirštais. Radusi jos ieškomą lapą, profesorė atsisėdo į savo darbo kėdę. Ji peržvelgė jį ir šyptelėjo. Paskui stebuklingai padariusi lapo kopijas, vieną davė Afroditei, o kitą Sirėjai.
- Kokiu būdu tave, Afrodite, pavertė į vampyre? Kada tai įvyko? Manimi gali pasitikėti, aš niekam neprasitarsiu, - užtikrino profesorė Morris. - Šiuos lapus perskaitykite, kai jūsų nestebės mirtingieji. Kad ir dabar, - tarė tyliau, kad niekas neišgirstų, nors buvo tikra, kad jos niekas kitas nesiklauso.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Gabriella Morris »

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Marina Sfinks

  • VII kursas
  • *
  • 215
  • Taškai:
  • Ruwr, kitties
Re: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #40 Prieš 8 metus »
Nepraėjo nė penkios minutės, kai bekraujis paukščio kūnelis ilsėjosi vienuolikmetės rankose. Nieko neklausdama Afroditė priėjo prie lango, plačiai jį atlapojo, ir su nežmogiška jėga sviedė negyvą paukštį tolyn.
-Ups, netyčia iškrito,-ji uždarė langą. Grįžusi atgal prie stalo, Afroditė pastvėrė savo triušiuką - ji pati jo nesuvalgys, tačiau prie kito vampyro tikrai neprileis. Paėmusi į laisvą ranką lapus, ji skeptiškai į juos pažvelgė. Puiku. Mokykimės būti vampyrais.-Atleiskite, profesore, bet nemanote, kad kas mane pavertė tai tik mano ir to asmens reikalas?-buvusi žaliaakė piktai pažvelgė į profesorė. Šios net klaust nereikėjo kas ją pavertė. Visas Hogvartsas skamba nuo jos ir kito profesoriaus meilės istorijos. Ak, kaip romantiška.-Įkando,-ji pavartė akis. Įkandimas buvo pats paprasčiausias pasivertimo vampyru būdas, profesorė juk turėjo tai žinoti. Afroditė perbraukė per savo visada tiesius, violetinius plaukus.

*

Neprisijungęs Tae Yeon Min

  • Bibliotekininkas
  • ****
  • 278
  • Lytis: Vyras
  • you need to calm down
Re: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #41 Prieš 8 metus »
Taip ir yra. Ten tasai, dailiosios lyties vampyres laikantis kone gyvuliais. mintyse burbtelėjo Sirėja ir gavusi paukštį paprasčiausiai nusuko jam sprandą, o tada... Na, toliau buvo šlykštu paprasto žmogaus akims.
- Ak, sakai nederėtų! - net nesistengdama šnypšti, šūktelėjo raudonplaukė, vaizduodama didžiai pasipiktinusią. Nusekusi akimis pro langą ,,skrendantį" paukštelio lavoną, ji tik pavartė akis dėl tokio Ditės neatsargumo, tačiau nieko nesakė. Šiaip ar taip, tai tikrai buvo ganėtinai neatsargu. Juk bekraujai paukšteliai lyg niekur nieko iš dangaus nekrenta...
Paėmusi iš profesorės įtartinai atrodantį pergamento lapą, pasižiūrėjo. Permetusi akimis tik prunkštelėjo ir grąžino lapą profesorei.
- Mem, jau minėjau, kad esu tokia mažiausiai dešimt metų, o man dvylika žmogiškaisiais mąstais, taigi... - pakraipė galvą Sirėja. - Šiaip ar taip... Expecto patronum! - prisiminusi kažką laimingo, šūktelėjo mergaitė. Iš jos lazdelės išlėkė plonutis sidabrinis dūmelis ir tuoj pat išnyko.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Sirėja Valin »
민태연


*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #42 Prieš 8 metus »
- Rodos, vampyrės kaip vampyrės, bet elgtis visiškai nemokat. Norit, kad jus atpažintų? Ir taip užtenka, kai pusė Hogvartso (ar dar daugiau) į mus su Sorenu žiūri kaip į kokius "tautos priešus", - neteko kantrybės profesorė. - Mergaitės, aš įžvelgiu jumyse kažką... tokio. Jūs geros mergaitės, tiesiog atsiribojate nuo viso pasaulio jį kaltindamos. Bet nėra taip blogai. Viskas turi ir šviesiąją pusę. Afrodite, turi labai gražius plaukus ir akis. Bet tų akių nuostabaus žvilgsnio nesimato po pykčiu. Matau, kaip į mane žaibuoji akimis. Sirėja, tu taip pat gero charakterio, aš jį įžvelgiu. Bet tu taip priešiškai nusistačiusi prieš mane, kad jei būčiau žmogus, bijočiau, kad tuojau pat nusuksi man sprandą. Pasaulis nėra blogas ir žiaurus. Tai tėra tiesiog jūsų nuomonė, kuri gali pasikeisti.
Nusiraminusi profesorė negalėjo ilgai būti rami, nes ją suerzino grąžinti lapai:
- Jūs bent jau perskaitot lapus, prieš juos grąžindamos?! - suraukė antakius moteris. - Čia nerašoma, kaip būti vampyru, ar kaip elgtis. Čia parašyta informacija, kurią turi žinoti vampyrai, gyvenantys Hogvartso teritorijoje. Taip sakant, vampyriškosios taisyklės, - nusivaipė susarkazmindama. - Geriau kvieskit gynėjus ir čiuožkit iš mano kabineto. - Teisingai Sorenas sakė, kad tokios mergaitės visada būna nepatenkintos gyvenimu...
Nieko neišeis, kai toks nervų kamuolys bando iškviesti gynėją net nenusiraminęs, pagalvojo Morris, bet nusprendė nieko nesakyti ir leido mergaitei susikaupti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Gabriella Morris »

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Marina Sfinks

  • VII kursas
  • *
  • 215
  • Taškai:
  • Ruwr, kitties
Re: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #43 Prieš 8 metus »
Afroditė pažvelgė į Gabriellą. Keista, tačiau atrodė, kad moteris ją suprato. Afroditė niekada dar nebuvo patyrusi tokio tyro, švelnaus jausmo. Rodos, šitas, mažas Gabriellos ištartas sakinys pasakė daugiau nei grifės vyresnėlė sesuo Liusė kada nors galėjo pasakyti. Pagaliau kažkas Afrodite tikėjo.
Pirmą kartą nusišypsojusi tikra šypsena, Afroditė vėl paleido Mėnulį, šalia padėdama gautus lapus. Jos akys spindėjo džiugesiu, regis, pirmąkart.
Dėkingai žvilgtelėjusi į profesorę, Afroditė pagaliau išsitraukė lazdelę.
-Expecto patronum!-ji galiausiai ištarė burtažodį, galvodama apie šią akimirką. Iš lazdelės galo siūbtelėjo beformis debėsėlis - žymiai didesnis nei tasai pamokoje. Šiaip ir nėra ko stebėtis, juk tada, kaip ir visuomet, ji buvo surūgusi kaip saulėkaitoje paliktas pienas.
 Afroditė tvirtai įsikibo lazdelės, kol Gynėjas išblėso, ji taip nenorėjo paleisti to beformio debesėlio.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Re: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #44 Prieš 8 metus »
Gabriella nuoširdžiai nusišypsojo Afroditei, skvarbiai pažiūrėdama į jos violetines akis, kuriose šį kartą spindėjo laimės, o ne pykčio kibirkštėlės.
- Šaunuolė, Afrodite, - pagyrė mokytoja. - Tik pasarei kelias smulkias klaidas, dėl kurių tavo gynėjas neįgavo savo formos. Pirma, tavo jausmas buvo trumpalaikis, beveik emocija. Turi tą jausmą išpuoselėti, saugoti, sustoti pačioje stipriausioje ir daugiausiai energijos turinčioje akimirkoje. Antra, lazdelę spausk ne taip stipriai. Atpalaiduok ranką.
Profesorė priėjo prie grifiukės ir suėmusi jos šaltą, smulkią ranką, parodė kaip reikia valdyti lazdelę, jei nori iškviesti gynėją. - Na, tau pavyks, bandyk dar kartą.
Gabriella drąsinamai nusišypsojo ir atsistojo greta mergaitės.

Baby it's cold outside~