0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Luna Moonlight

  • I kursas
  • *
  • 52
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #135 Prieš 8 metus »
Luna įėjo į kabinetą. Apsižvalgė, bet nieko įdomaus nepamatė. Bet jau jai taip atrodė. Šiaip Hogvartse mokytis visai įdomu, nes reikia žiūrėti į pačią pamokos esmę, o ne į kabinetą ar mokytojų. Bet negalima sakyti, kad šis kabinetas negražus. Tiesą sakant jis labai gražus. Tik labai daug lentynų.
-Tai bent. Galima sakyti, čia biblioteka, o ne Apsigynimo nuo juodosios magijos kabinetas...
Ji pasiėmė vieną knygą, kuri buvo padėta ant stalelio gražiai atremta į sieną. Turbūt ji buvo pati svarbiausia šiam kabinete, nes jos pavadinimas buvo "Apsigynimas nuo juodosios magijos". O gal dėl to, kad autorius pats mokytojas? Turbūt tinka abu atsakymai. Taigi, Luna pasiėmė tą knygą. Perskaitė puslapį.
-Nelabai įdomi,-nusprendė.
Pasiėmė kitą. Taip pat neįdomi. Neįdomi, neįdomi, neįdomi...
-Kaip suprast? Apsigynimo nuo juodosios magijos pamokos įdomios, o knygos ne?
Ji išėjo iš kabineto ir patraukė tiesiai į biblioteką. Gal būt ten bus įdomesnių knygų?..
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Luna Moonlight »
Dažnai narsiausi giliai širdyje yra bailiai, ieškantys prieglobsčio po meilumo sparnu.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Ats: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #136 Prieš 8 metus »
((Emily, malonu tave matyt :) )
Gabriella, jau visai sutemus ir prasidėjus nakčiai, grįžo į Hogvartso pilį, o jei tiksliau - į savo kabinetą, kadangi pamiršo pasiimti savo slaptų užrašų knygą. Užrašai buvo padėti pačioje aukščiausioje lentynoje ir kaip reikiant apkerėti pačiais įvairiausiais burtais, kad jos niekas nerastų. Ką aiškinosi ir tyrinėjo profesorė, žinojo tik ji ir jos užrašų knygos lapai, tačiau ten užrašyta informacija tikriausiai buvo labai vertinga.
Šviesiaplaukė neatrodė pavargusi ar nusikalusi po sunkios dienos, jos veide buvo matyti šioks toks šypsnis, o ir apranga bei šukuosena irgi atrodė nepriekaištingai. Ką padarysi, kad ji tokia buvo ir neleido sau nei akimirką būti netvarkingai. Von Sjuard nustebo savo kabinete išvydusi Emily.
- Sveika, - pasisveikino žaliaakė ir nusišypsojo. - Atleisk, jei reikėjo ilgai laukti... Turėjau daug darbų. Kaip sekasi?

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Luna Moonlight

  • I kursas
  • *
  • 52
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #137 Prieš 8 metus »
Luna įėjo į kabinetą ir ten užtiko Emily ir profesorę Gabriellą.
-Laba diena. -pasisveikino. Emily ir profesorė atsakė tuo pačiu. -Gal... sakau... Čia juk tiek daug knygų... Ką skaitysit? Aš gal... apie juoduosius magus... O jūs ką? -nedrąsiai ištarė grifė. Gabriella nusisuko prie savo dienoraščio, kurio, aišku Luna nematė, o Emily nuėjo prie lentynos. Luna pasiėmė savo mėgstamiausią knygą "Viduramžių ir šių laikų Juodųjų magų palyginimai", nuėjo prie sienos, atsirėmė į ją ir pradėjo skaityti. O puslapių visai nemažai buvo. Kažkur virš tūkstančio penkių šimtų devyniasdešimt devynių. Bet Luna kažkodėl tokią knygą sukirto per savaitę. Mergaitei ši knyga labai patiko, tad rekomendavo ją draugams, bet šie, pamatę, kiek daug puslapių, žinoma neimdavo. Luna perskaitė virš keturiasdešimties puslapių ir pakėlė akis į profesorę ir Emily.
Dažnai narsiausi giliai širdyje yra bailiai, ieškantys prieglobsčio po meilumo sparnu.

*

Neprisijungęs Lėja Laputė

  • III kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • metamorfmagė
Ats: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #138 Prieš 7 metus »
Lėja tyliai žingsnaivo koridoriumi .Nuo jos šlapių plaukų varvėjo vanduo , visur po jos palikdamas balutes .Už lango barbeno lietus.
Jos galvoje mašėsi liudnos mintys. Nežinomybė , baimė.
Tamsūs neapšviesti mokyklos koridoriai Lejai visai neatrodė baugūs.Ją tai kaip tik ramino .Juk taip gera pabūti vienai su savo mintimis .
Eidama pro visokiausias duris Lėja stabtelėjo prie durų su užrašu "Gabriellos Morris kabinetas " .
Ji sustojo.
Galvoje knibždėjo tik vienas klausimas - belstis ,ar nesibelsti....
Sukaupusi visą drąsą Lėja susikaupė , pasibeldė ir atidarė duris.
Ir ižengė į tvarkingą profesorės kabineta.
-Laba diena - išlemeno - galiu užeiti ?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Lėja Laputė »
Net geriausi išduoda, mylimiausi palieka, net nuoširdžiausi pamiršta. Toks jau tas gyvenimas.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Ats: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #139 Prieš 7 metus »
Apsigynimo nuo juodosios magijos kabinete, dantyse sukandusi tušinuką (plunksnos jai nebuvo prie širdies) ir skaitydama savo užrašus, už stalo sėdėjo Klastūnyno vadovė Gabriella Morris. Nors dar vis buvo dienos metas, o ne koks vėlus vakaras, po visų mokslo metų mergina jautėsi pavargusi ir nusikalusi. Nuolatinės pamokos, mokinių srautai, naujų temų dėstymas bei burtų mokymas šviesiaplaukę iškamavo ir išblaškė. Dabar tikriausiai kiekvienas Hogvartse dėstytojaujantis profesorius meldė, kad vasara ateitų greičiau.
- Labas, - pasisveikino von Sjuard maloniai nusišypsodama. - Tau nešalta? - paklausė, pamačiusi, kad klastuoliukė nuo galvos iki kojų permirkusi. Pati Gabriella jau seniai nebesirūpino šalčiu, žiemą galėdavo vaikščioti nors ir su šortais, vienintelė bėda vampyrei buvo permainingas Anglijos klimatas, galintis sukelti slogą ar dar kokį tai velnią.

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Lėja Laputė

  • III kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • metamorfmagė
Ats: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #140 Prieš 7 metus »
Išgirdusi susirūpinusį profesorės balsą Lėja kiek nustebo.
-Ne - ištarė - nalabai .Buvau lauke , ėjau iki ežero .Bet upuolė lietus....Tikiuosi , labai nesupyksite , jeigu kiek sušlapinsiu jūsu kabinetą...
Eidama prie kėdės priešais profesorės stalą Leją žvalgėsi po kabinetą.Ją žavėjo tokia tvarka ir kažkokia
įpatinga atmosfera , tvyranti čia .
"Įdomu-pamanė Lėja - jeigu čia būtų mano kabinetas , jis tikrai nebūtų toks tvarkingas....''
Priėjusi prie kėdės Lėja paklausė :
-Aš , jeigu galima, prisėsiu...
Prisėdusi Lėja pradėjo pokalbį
-Gerbiama profesore,Tikuosi jums , kaip mūsų koledžo , Klastūnyno vadovei galiu sakyti viska ? Visas savo problemas ir tikėtis pagalbos ?Juk taip ?
Mergaitė pakėlė akis į profesorę ir laukė atsakymo.
Net geriausi išduoda, mylimiausi palieka, net nuoširdžiausi pamiršta. Toks jau tas gyvenimas.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Ats: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #141 Prieš 7 metus »
Von Sjuard nusijuokė.
- Na, nieko tokio, juk čia tik vanduo, - atsakė profesorė. - Žinoma, kad gali. Sakyk viską, kas susikaupė širdelėje. Vien tai, kad esu Klastūnyno vadovė, nepadaro manęs bjauria ragana, ar ne? - šviesiaplaukė švelniai nusišypsojo Lėjai ir užvertė savo užrašus - vis tiek nieko gero be susikaupimo nebūtų nuveikusi.
Žaliaakė nuėjo link didelės spintos, kurioje turėjo kelis puodelius, arbatos, netgi savo geriausios draugės Kasiopėjos kepto pyrago gabaliukas buvo likęs (pasisekė mergaitei, profesorės Evers kepiniai vieni skaniausių Hogvartse). Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorė padėjo karštos arbatos puodelį klastuolei prieš nosį ir maloniai nusišypsojo.
- Jauskis kaip namie.

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Lėja Laputė

  • III kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • metamorfmagė
Ats: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #142 Prieš 7 metus »
Lėja sunišypsojo profesorei ir paėmė puodelį
-Ačiū , jūs labai gera.
Gurkštelėjusi arbatos mergaitė pastatė puodelį ant stalo ( ne todėl kad būtų neskanu , tai buvo vienas skaniausių gėrimų turbūt visame pasaulyje) ir prabilo
-Aš nuo pat mažens gyvenau žiobarų šeimoje. Dar net visai neseniai sužionojau , kad esu ragana ir manaiu , kad tai tikroji mano šeima , bet....
Lėjai išdžiuvo gerklė , JI dar sykį gurštelėjo gėrimo ir tęsė :
- Bet tame laiške , kuriame rašoma , kad aš burtininkė , ir ką reikia susipirkti , buvo parašyta..._Mergaitė padarė pauzę_..kad aš esu įvaikinta
Lėjos akys sudrėko , bet ji nenorėjo apsiverkti matant profesorei
-Ten buvo parašyta , kad mano tėvai burtininkai.Bet kas jie tokie , ten parašyta nebuvo.Ar jūs...Ar jūs negalėtumet man padėti išsiaiškinti , kas yra mano tikrieji tėvai..?
Lėja pakėlė savo rudas akis į profesoę. Nrs mergaitė to namatė , bet vieną akimirka jos akių spalva bu pasikeitųsi- jos tapo raudonos , vyzdžai susiaurėjo. Bet po sekundės viskas vėl buvo kaip buvę.
- Ar galėtumėte man padėti ?

Net geriausi išduoda, mylimiausi palieka, net nuoširdžiausi pamiršta. Toks jau tas gyvenimas.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Ats: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #143 Prieš 7 metus »
Gabriella vėl atsisėdo į savo kėdę, prieš tai šiek tiek pravėrusi langą. Ji nusišypsojo Lėjai - nežinia, kodėl visi bijosi Klastūnyno vadovų ir kodėl mano, kad jie visuomet turi būti pikti bei atšiaurūs. Vampyrė skvarbiai pažvelgė klastuolei į akis. Jose galėjo įžvelgti liūdesį, susijaudinimą, gal šiokią tokią baimę (juk klastuoliai irgi gyvi padarai ir tikrai nėra bejausmiai).
- Suprantu tave, - pasakė Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorė ir nuvalė skruostu bepradančią ristis ašarą. - Padėsiu kaip tik galėsiu, tačiau, deja, nežinau, kaip... - atsiduso mergina.
Von Sjuard pasirausė tarp savo sąsiuvinių bei užrašų knygučių, tačiau nieko naudingo nerado. - Galėtumėm nueiti į biblioteką ir ten paieškoti informacijos... - pasiūlė šviesiaplaukė.

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Lėja Laputė

  • III kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • metamorfmagė
Ats: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #144 Prieš 7 metus »
Lėją tai mažumėlę nustebino. Ji tikrai nesitikėjo tokio supratingumo.
-Tikrai ? Jūs nejuokaujate ? - jos balse galima buvo išgirsti džiaugsmą - Galime eiti kad ir iškart !
Lėja vėl pasijautė laiminga, ašarų kaip nebūta
Bet ji pasistengė nusiraminti ir vėl nustatė ramią veido išraišką ir ramų toną.
- Aš turiu kelias versijas - pradėjo mergaitė - manau , tai turėtų būti grynakraujai burtininkai , nes hogvartso istorijoje , skyriuje apie mokyklos sūkurimą skaičiau , kaip visų koledžų įkūrėjai rinkosi vaikus. Varnanagei tiko tik protingieji , Grifui - drąsuoliai , Švilpynei - visi , kurie tik ateis , o Klastuolis...jis sakė kad jis priims tik gryno kraujo vaikus. Tai aš turbūt grynakraujė , tiesa ? Ar pasitaiko , kad klastūnyne mokosi ir negryno kraujo vaikai ?
Net geriausi išduoda, mylimiausi palieka, net nuoširdžiausi pamiršta. Toks jau tas gyvenimas.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Ats: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #145 Prieš 7 metus »
- O kodėl tu manai, kad turėčiau juokauti? - nusijuokė mergina, pažvelgdama pirmakursei į akis. - Žinoma, kad mokosi. Nuo to laiko nutekėjo daug vandenų, dabar Klastūnyne mokosi ne tik grynakraujai burtininkų vaikai, bet ir tie, kurio tik vienas tėvas buvo burtininkas.
Žinoma, Gabriella nenorėjo ištarti to bjauraus žodžio, kuria pati buvo vadinama pirmuose kursuose. Prieš jos akis vėl stojo tie besityčiojančių klastuolių vaizdai, įkyriai į šoną baksnojama burtų lazdelė, visos kalbos, visi juokai... Profesorei dažnai buvo teigiama, kad ji yra pati prasčiausia, kad ji nieko nepasieks. Profesorė pakilo nuo savo kėdės ir priėjo prie lango, galvojo apie literatūrą, kuri galėtų padėti mergaitei bent kažką sužinoti apie tėvus.

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Lėja Laputė

  • III kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • metamorfmagė
Ats: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #146 Prieš 7 metus »
- Na...tuomet atkrenta versija , kad reikėtų ieškoti tik knygose apie grynakraujus burtininkus. -pasakė klastūnyno mokinė , akimis sekdama profesorę - tiesa , dar turiu vieną versiją. Aš , man regis , esu metamorfmagė.Na , dar tiksliai nežinau , nes kol kas tesugebu tik kiek patamsint ar pašvieisnt plaukus ar vos vos pakeisti akių spalvą. Tiesa , nevisada išeina. O ar tiesa  , kad vienas metamorfmagų tevų irgi turi būti metamorfmagas ? Ar tai gali pasitaikyti bet kur , bet kokioje giminėje , kurioje iki tol nėra buvę metamorfmagų ? Mat jei tai paveldima , tai gali būti lengva .Juk tai reta , tiesa ? Reikėtų peržiūrėti tik tas giminių linijas , kuriose yra metamorfmagų . Atleiskite , aš taip greit viską sumaliau , kad turbūt Jūs nė nesupratot ką noriu pasakyti.
Net geriausi išduoda, mylimiausi palieka, net nuoširdžiausi pamiršta. Toks jau tas gyvenimas.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Ats: Gabriellos Morris kabinetas
« Atsakymas #147 Prieš 7 metus »
- Metamorfmagė? - nustebo Gabriella, o jos žvilgsnis paliko Uždraustojo miško tankmes, mergina pažvelgė į mergaitę. - Na, metamorfmagu gimstama, o ne tampama, tas tiesa. Tačiau tavo tėvai nebūtinai turėjo būti metamorfmagai. Taigi... Mes vėl sau apsisunkiname darbą, - pagalvojo profesorė von Sjuard. - Manau, geriausia mums būtų tiesiog eiti iki bibliotekos ir paklausti bibliotekininkės. Gal bus koks nors burtas aprašytas, - pasiūlė šviesiaplaukė. - Nors ir esu profesorė, tikrai nesu tobula ir visų burtų tikrai nemoku, kad ir kaip to kiekvienas norėtų.
Vampyrė susidėjo savo daiktus, apsitvarkė prieš išeidama, nes jau nebežadėjo grįžti į savo kabinetą šiandieną. Praleidusi mergaitę pirmą ir užvėrusi duris po savęs, Gabriella kartu su Lėja nuėjo link bibliotekos.
((Gali iškart ten rašyt, į pm nuorodą nusiųsk))

Baby it's cold outside~

*

Neprisijungęs Elias Andrew Ravengrave

  • Burtininkas
  • ****
  • 258
  • Lytis: Moteris
  • to the wee hours of morning
Ats: Firielės a.k.a. Kasandros kabinetas
« Atsakymas #148 Prieš 7 metus »
Visa pilis miegojo, buvo gili naktis. Kažkurio aukšto koridoriumi greitai ir beveik be garso nužingsniavo pilkai apsisiautusi būtybė, veikiai susiliejusi su sienomis ir tamsa. Netrukus ji pasiekė uždarytas, galbūt užrakintas duris, pasišvitino lazdele į ant jų prilipintą lentelę. ,,Gabriellos Morris kabinetas" perskaitė. Morris kabinetas, mat. Dabar jis mano. Elfė bakstelėjo lazdele tą paprastutę lentelę, užrašas ant jos pakito į ,,Kasandra". Šitokiu vardu ji nusprendė vadintis Hogvartse, nieko tokio, jeigu bus žmonių ar būtybių, prisimenančių ją kitu vardu.
Galiausiai Lučiena pravėrė duris ir pro mažutėlaitį tarpelį įsmuko vidun. Padarius porą nereikšmingų mostelėjimų, palubėj įsižiebė šviestuvas, rodos, tik jis vienas tebuvo likęs iš visos buvusios kabineto savininkės mantos. Firielė patenkinta apžvelgė dailių proporcijų kambarį. O tada ėmė įnirtingai makaluoti lazdele ir murmėti įvairius burtaodžius.
Po gerų dešimties minučių viskas buvo savo vietose. Elfė nusišypsojo nuvargusia šypsena. Liko padaryti tik dar vieną mažutėlytį darbelį. Iš kišenės, esančios kažkur apsiausto gilumoje, išsitraukė iš juodo kristalo pagamintą mažutį durklą, priėjusi prie durų ant jų ir ant staktos įrėžė dvi vienodas, tačiau atbulas runas, kažką murmtelėjo ir jos sužibo rusvai raudonai, pažibėjo keletą sekundžių, paskui švytėjimas išnyko.
Elfė pavargusi nusižiovavo ir sudribo į fotelį. Po kelių minutėlių ji jau miegojo.
"the gratifying relief of being forgotten"

*

Neprisijungęs Rubby Sara Gorwin

  • V kursas
  • *
  • 33
  • Taškai:
  • *Atšildytas personažas*
Ats: Firielės a.k.a. Kasandros kabinetas
« Atsakymas #149 Prieš 7 metus »
 Dar vieni metai Hogvartse - geriausioje pasaulio burtų ir kerėjimo mokykloje į kurią vienišiui buvo nusispjaut. Na, nevisai į mokyklą, bet į pamokas, o tuo labiau taisykles tai jau tikrai. Bet kaip ir visur, šių, ateinančių, kankynę žadančių mokslo metų pradžioje nušvito pragiedrulys.
 Po paskutinio, tai yra pirmo ir paskutinio elfės ir pamišėlio susitikimo praėjo vos keletas dienų, nors yra didelė tikimybė, kad po baisiai migloto vaikino galvoje likusio išsiskyrimo ir dar neaiškesnio būtybės, tarsi skradžiai žemėn išnykimo iš akiračio praėjo keli dailūs tūkstantmečiai. Bet štai, prasagstytais marškiniais, atraitotomis rankovėmis, kiek žemėtais batais, pašonėje karant kalavijui, iš paskos skuodžiant kovinei pelei, savo keistai inteligentiška ir tuo pačiu tikrai ne šiais laikais dvelkiančia išvaizda išsiskiriantis sutvėrimas žingsniavo tamsoje skendinčiu koridoriumi link savo šviesos. Koks skirtumas kiek praėjo laiko, koks skirtumas, kad protas vis prikaišioja prigimtį, koks skirtumas? Svarbiausia, kad viduje išliko tas jausmas, ta pabudinta šiluma verčianti kraują trykšte trykšti gyslomis.
 Sunkiai besikilnojančia krūtine, jaunuolis ryžtingai, bet tyliai ir atsargiai pasuko, seniai nelankyto, nenorėto lankyti kabineto, besiskelbiančio priklausant Kasandrai durų rankeną. Ši švelniai trekštelėjo, lengva ranka įleisdama nekviestą įsibrovėlį. Keista buvo čia sugrįžti, keista savo noru peržengti slenkstį, keista priežastis buvo jo savininkė. Akys prilipo prie snaudžiančios žemės dukros, medinės durys tyliai užsivėrė už tvirtos nugaros, kojos nunešė artyn, rankos pačiupo kėdę ir parimęs pamišėlis tiesiog stebėjo savo miegančią žaltvykslę, lyg matydamas didžiausią stebuklą.
Duokit man nors truputį to nuvalkioto ir taip banaliai skabančio žodžio MEILĖ. Nedaug prašau, tik truputį… Aš dirbsiu, viską darysiu, tik prašau, mylėkit kas nors. Mylėkit… Jūs… Ei, jūs, jūs, tetos, einančios už tvoros su pilnom produktų tašėm ir skubančios pas savo vaikus, ištraukite mane iš smirdančio naktinio ketvirto aukšto tualeto. Nenoriu ašaromis plauti apsnargliotų sienų. Nuplėškite visus numerius nuo pažymėtų drabužių: treningų, apatinių, kojinių, pižamų… Išlaisvinkite, prašau…