0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Ot koksai... Nedorbsiu, MM buvo atsarginis variantas.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Sanguinary Black

  • Hogvartso ūkvedys
  • *
  • 486
  • Lytis: Vyras
  • The one and only!
Reikia reputaciją pateisint... :D O tai tave tam 5 lygį palikti ar nebe?
(\__/) (+'.'+) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny to your signature help him gain world domination.
Taip mano triušis sukapotas į tris dalis...

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Nepalik.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Bandysiu ir aš įsigrūsti į ministeriją.

Norima užimti pozicija (pareigos, MM skyrius) 4 lygis (magiškųjų gyvūnų kontrolės departamentas), kol kas užtektų ir kokio pavaduotojo pareigų, bet, žinoma, vadovo pareigų irgi neatsisakyčiau.
Kodėl nori užimti būtent šią vietą? Tiek man, kiek asmeniui, tiek Džeisonui, kaip personažui, gyvūnai yra prie širdies, juo labiau magiškieji. Gal departamentas kiek per ,,bobiškas" kaip pačiam personažui, bet bent jau norisi pabandyti.
Kodėl šią vietą turėtume skirti tau? Va čia kiek sudėtingesnis klausimas. Realiai, kiekvienas yra vertas šios vietos, bet kandidatuoju aš. Amm, gal dėl to, kad viena mano personažė - mokinė, kita - profesorė, taigi gal metas išbandyti savo jėgas ir ministerijoje? O ir šiaip, galėčiau dažnai pasirodyti Hogvartse - Uždraustąjame miške visada knibždėte knibžda įvairiausių gyvių, ar ne?
Kodėl nori būti MM darbuotoju.
Kaip ir minėjau anksčiau - noriu išskirstyti personažus po skirtingus darbus. Ir šiaip, niekada nebuvus ministerijoj, norisi pabandyt.

*

Neprisijungęs Nichol Elkhai Syberg

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Everybody is just a nobody
It's a totally over complicated statement here.

*

Neprisijungęs Danielle Ophelia Devereux

  • ***
  • 144
  • Lytis: Moteris
  • it was heaven a moment ago
Norima užimti pozicija (pareigos, MM skyrius): 9 lygis (paslapčių departamentas). Amm, kažkokių eilinių pareigų. Dani tikrai nenori niekam vadovauti (nors net nebūtų kam). Nebent ateityje.
Kodėl nori užimti būtent šią vietą? Nes niekur daugiau Danielės neįsivaizduoju.
Kodėl šią vietą turėtume skirti tau? Na, mano antras personažas vis dar mokinys ir su juo dalyvaučiau pamokose, tad noriu įvairovės. Galbūt bus įdomiau.
Kodėl nori būti MM darbuotoju. Visada norėjau pabandyti pabūti MM darbuotoja ir ypač šiame skyriuje. Be to, kaip ir minėjau kiek anksčiau, norisi įvairovės. Turiu vieną mokinę (ko keisti nė nesiruošiu), o su šiuo personažu dar ir siekiu mokytojos vietos, tad tai puikus atsarginis variantas, jei nepasisektų mokytojų atrankoje.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Danielė Klementin »

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Daniele, jei vis dar nori būt, tai gal aurorė kokia?

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Danielle Ophelia Devereux

  • ***
  • 144
  • Lytis: Moteris
  • it was heaven a moment ago
Nah. Nelimpa man tie aurorai :D

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
...dėkui :DDD
Bet siaip gal Sanguinary nepamatė tavo posto cia tai parašyk jam ir Arwen į pm gal pamatys ;)

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Danielle Ophelia Devereux

  • ***
  • 144
  • Lytis: Moteris
  • it was heaven a moment ago
Meh, apsieisiu. Pagyvensim, pamatysim.
Vis tik, nauji mokslo metai dar nepaskelbti, tai laiko yra (:

*

zaibas2000

Ar ir šiais metais rinksit naujus MM darbuotojus?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė urte gedvilaite »

*

Neprisijungęs Danielle Ophelia Devereux

  • ***
  • 144
  • Lytis: Moteris
  • it was heaven a moment ago
Na, kadangi anąkart likau neišgirsta, tai bandau vėl.
Norima užimti pozicija (pareigos, MM skyrius); 9 lygis: Paslapčių departamentas. Eilinė baisiukė, manau, būtų pats tas.
Kodėl nori užimti būtent šią vietą? Profesorės darbas nesužavėjo, o šis skyrius visuomet mane traukė. Be to, Danielės, kaip ir minėjau anksčiau, kitur nė neįsivaizduoju.
Kodėl šią vietą turėtume skirti tau? Dievas mato, MM tikrai neaktyvi (nors ir aš pati dažnai pritingiu). Tačiau, atsirastų naujų temų RPG rašymui, tai gal kas ir išeitų ta linkme. Na, bet gerais norais ir pragaras grįstas, tad nedaugžodžiausiu.
Kodėl nori būti MM darbuotoju. Kadangi mano pagrindinis personažas išlieka mokiniu, o toliau eiti profesorės pareigų netraukia, tai norisi paragauti ir šio amato.

David: paskyriau.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė David Lockwood »

*

Dakota Jackson

Norima užimti pozicija (pareigos, MM skyrius); 3 lygis. Eilinė darbuotoja, nenoriu jokių ypatingų pareigų, kaip, sakykime, vadovės ar jos pavaduotojos.
Kodėl nori užimti būtent šią vietą? Jau esu pabuvojusi profesore Magijos Istorijoje, tačiau šis darbas prie Autumn nelipo, tad nutariau pabandyti kažką naujo.
Kodėl šią vietą turėtume skirti tau? Kaip sakiau, jau buvau Magijos Istorijos profesorė ir man šis darbas nelipo, tad sumaniau pabandyti kažko naujo ir patikrinti savo jėgas Magijos Ministerijoje, kadangi norisi įvairovės.
Kodėl nori būti MM darbuotoju. Visada troškau pabūti Magijos Ministerijoje, būtent šiame skyriuje ir tos svajonės nė nežadu keisti tol, kol nepasieksiu savo tikslo. Vienas būtinas dalykas,  kurį dar paminėsiu, yra tai, kad turiu kitą personažą mokinį, su kuriuo aktyviai dalyvausiu pamokose ir tikrai neapleisiu,  jei gausiu darbą čia.


*

Neprisijungęs Fasiras von Sjuardas

  • *****
  • 1110
  • Lytis: Vyras
  • Per ilgai užsibuvote su manim, ilsėkitės ramybėje
1. Magiškųjų nelaimių ir katastrofų departamento viršininkas arba Aurorų štabo vadovas (jeigu vieta laisva, būtų įdomesnis variantas, o jeigu ne - tada užimsiu ankstesnį savo postą).
2. Baigiau Hogvartsą ir šiek tiek darbavausi Magijos Ministerijoje, norėčiau tęsti savo darbą toje pačioje vietoje.
3. Pasistengsiu būti aktyvus Magijos Ministerijos darbuotojas, rašysiu neaktyvioje Magijos ministerijos skiltyje.
4. Mėgstu rpg, kur kovojama, palaikyti tvarką ir ramybę, aiškintis nusikaltimus.

„Kuris iš jų yra tikrasis košmaras – gąsdinantis sapnas, kurį regėjai, kai miegojai, ar nemaloni realybė, laukianti, kol nubusi?“

*

Neprisijungęs Lukas Ichiro Donovan

  • V kursas
  • *
  • 82
  • Taškai:
1. Norima užimti pozicija (pareigos, MM skyrius). Teisėjas įvairiuose teismuose. 10 lygis.
2. Kodėl nori užimti būtent šią vietą?
 Na, kiti mano personažai yra mokiniai. Vienas - profesorius. Taip pat esu neblogai patyrusi apie gyvenimą Hogvartse. Be to būtų smagu teisti nusikaltėlius ir visa kita.
3. Kodėl šią vietą turėtume skirti tau?
Manau, nes tada būtų daugiau RPG magijos ministerijoje ir visur kitur. Taip pat gal padaugėtų nusikaltėlių ar ko ir tada būtų įmanoma juos teisti. Taip pat ir Azkabanas jau egzistuoja, kur būtų galima patupdyti nusikaltėlius ir visa kita.
4. Kodėl nori būti MM darbuotoju.
Nekantrauju žinoti ką reiškia būti magijos minsiterijos darbuotoju. Būtų daugiau RPG, sukurtų temų.