0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Ats: Muzikos instrumentų salė
« Atsakymas #15 Prieš 8 metus »
Tigriukas užšoko ant Gabriellos raudonos, nėriniuotos suknelės, nesiekiančios kelių. Mufasa pradėjo žaisti su suknelės dirželiu ir dabar jį lengvai kramsnojo.
- O, labas, Jekaterina, - nustojusi dainuoti, pasisveikino šviesiaplaukė.
Netrukus į salę atėjo ir daugiau mokinių, be abejo, klastuolių. Profesorė su visais pasisveikino, vaišino pačios keptu rudeniniu pyragu. Tiksliau, jų buvo netgi du. Vienas - obuolių, o kitas iš moliūgų, cinamono ir sausainių. Mergina tikėjosi, kad visi bus patenkinti švente, tad nusprendė ir pradėti.
- Pagalvojau... Gal norit pažaisti žaidimą? Apibūdinkite save kaip metų laiką ir gyvūną. Jūs net neįsivaizduojat, kiek tai daug duoda informacijos apie jus.
Gabriella subūrė visus į ratuką ir paprašė Olympios pradėti.

Baby it's cold outside~

*

Olympia Brye

Ats: Muzikos instrumentų salė
« Atsakymas #16 Prieš 8 metus »
Mergaitė buvo tikro belgo įsikūnijimas. Olympia grakščiai atsikėlė nuo fotelio ir būriavosi į ratelį. Jos pintas vainikas iš lelijų vis dar neprarado formos.
Atsistojusi prie Gabriellos ir Dano mergaitė pradėjo žaidimą.
-Esu, šaltų, šiltų jausmų žmogus.Mano protas žydi kaip pavasarį medžių pumpurai.. Save priskirčiau visiems metų laikams.- tai nebuvo pats banaliausias atsakymas, kokį ji galėjo tik pasakyti.
Mergaitė dar šiek tiek pagalvojusi, atsikvėpusi sako:
-Aš esu drąsi, šmaikšti, smalsi, rami mane gali apibūdinti tikri draugai..Pagrindinės: drąsi ir pabudusi visada būnu irzli (tai priskirčiau prie savybių).Esu grynakraujė meška,- tai pasakiusi ji truputį susiviepė ir nužvelgė visus savo klastinga šypsena.
Kadangi jai teko sakyti pirmai tai nebuvo pats išradingiausias pasakymas.Visi darome klaidų..
-Dabar tegu pasisako Dan.Sėkmės,- tai palinkėjusi mergaitė jam pamirksėjo.

*

Neprisijungęs Noel Nathan Takemi

  • VI kursas
  • *
  • 851
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Niekas nėra tobulas
Ats: Muzikos instrumentų salė
« Atsakymas #17 Prieš 8 metus »
Johnny nepatenkintas ėjo painiais koridoriais. Jis nemėgo švenčių. Jam geriau pabūt vienam arba su Jekaterina. Tik su Jekaterina. Kur eiti jis žinojo, nes neseniai čia besilankė. Priėjo salę. Nuėjo prie paveikslo, jame pavaidino jog groja. Ir atsivėrė. Dar suskambėjo skambi muzika. Jis praėjo ja. Galiausiai pamatė stalus nukrautus vaišėmis. Dar žmonių buvo. Taip pat ir savo brangiąją - Jekateriną. Pasisveikino:
- Laba diena, - tik tiek tepasakęs jis atsisėdo ant pufo šalia Jekaterinos. Kol kiti kalbėjo jis atsisuko į draugę. Ir linksmai pamerkė akį. Klastuolis bandė susigaudyti apie ką kalba klastuoliai. Regis apie save pasakosim. Fui, kaip nemėgstu pasakot apie save. Gal, kaip nors išsisuksiu nuo to.Toptelėjo jam. Jis labai tyliai kiūtojo, tartum jo net nebuvo...

*

Neprisijungęs Gabriella von Sjuard

  • **
  • 6
  • Lytis: Moteris
  • There is a little bit of devil in her angel eyes
Ats: Muzikos instrumentų salė
« Atsakymas #18 Prieš 8 metus »
Gabriella atsiduso. Taip ir galvojo, kad berniukai, besimokantys Klastūnyne, šiandien nenorės pasireikšti.
- Supratau... Dan nenori kalbėti apie save, tad ką nors pasakyti galiu aš. Jei būčiau metų laikas, būčiau pavasaris, nes tada gražu ir šilta, viskas bunda, pakyla iš žiemos miego, atsigauna augalai... O jei būčiau gyvūnas... Būčiau pantera. Jos charakteris labai panašus į mano. Hmm, Johny, kaip matau, tu čia nelabai įsilieji. Gal nori papasakot apie save? Arba Jekaterina? Chinatsu?
Gabriella von Sjuard paėmė arbatos puodelį į rankas ir gurkštelėjo. Norėjo, kad šis vakaras būtų jaukus, visi būtų linksmi, susiburtų ir susipažintų artimiau. Juk neveltui visi mokosi tame pačiame koledže. Mokinių charakteriai labai panašūs.

Baby it's cold outside~

*

Olympia Brye

Ats: Muzikos instrumentų salė
« Atsakymas #19 Prieš 8 metus »
 Gurkšnodama ,,Etno" arbatą žolelių skonio Olympia stebėjo visus klastuolius, kurie buvo susirinkę į instrumentų salę. Ji grakščiai sėdėjo, užsikėlė koją ant kojos ir klastingai šypsojosi. Tai buvo tylus vakaras, kuris teikė malonumo. Gabriella bandė visus suaktyvinti, bet mums taip norėjosi pabūti ramiai ir viską apgalvoti.
-Gabriella,- mergaitė kreipėsi į ją. Nesivargink, jie šiandien nenusiteikę žaisti.Geriau ramiai pasėdėkim, pagurkšnokim arbatą,paskanaukime sausainukais ir kitais skanumynais,- tyliai ji patarė Gabriellai.
Mergaitė Gabriellai paslaugiai ištiesė lėkštę, kurioje buvo jos gamybos keksiukai.
-Vaišinkis, šie keksiukai labai tinka prie tavo arbatos skonio,- tai ištarusi mergaitė pamirksėjo akimi.
 Laime, kad Olympia buvo pratusi prie tylos ir ji net nestresavo dėl kitų neaktyvumo.

*

Neprisijungęs Kota Lunalight

  • V kursas
  • *
  • 167
  • Taškai:
Ats: Muzikos instrumentų salė
« Atsakymas #20 Prieš 8 metus »
Tyliai įslinkusi į instrumentų salę, Kota nusišypsojusi apsižvalgė. Geresnės vietos praktikavimuisi ji nebūtų kitaip įsivaizdavusi.
Mažais žingsneliais, ant pirštų galų, sidabraplaukė lėtai prisiartino prie pianino ir taukštelėjo per jį lazdele. Kiek palaukusi ji nusišypsojo, kai pianinas pats pradėjo groti Fėjos Dražė šokį, iš Čaikovskio Spragtuko. Nebuvo sunku atspėti kuo šis kūrinys taip patiko mažąjai varnanagei - fėjos, klasika ir baletas, kas galėjo būti geriau?
Patipenusi ant pirštų galų, pirmakursė dailiai šoktelėjo plevėsuojant baltam sijonui, nusileisdama ant vienos kojos ir netrukus padarydama piruetą. Užsimerkusi mergaitė užsimerkė, švystelėdama sidabrinėmis garbanomis, kai vėl liuoktelėjo išrietusi nugarą.

*

Neprisijungęs Kajus Stefanas Andersonas

  • VII kursas
  • *
  • 84
  • Taškai:
Ats: Muzikos instrumentų salė
« Atsakymas #21 Prieš 8 metus »
Kajus įžengė į salę, kuri kaip jis spėjo, buvo instrumentų salė. Joje vaikinas pamatė keistą reiškinį - šokančią merginą. Bet šokančią ne tam, kad pasipuikuot, o galbūt tam, kad nusiramint, atsipalaiduot. Jis pradėjo ploti, tikėdamasis, jog ji nepamanys, kad varniukas iš jos šaiposi.
- Šaunuolė! Labai gerai šoki. Grakštūs judesiai, taisyklinga laikysena. Jei ne paslaptis, tai kuriame kurse mokaisi ir iš kokio koledžo esi?
Tamsiaplaukis lėtai nužingsniavo prie pianino ir atsisėdęs perbraukė per klaviatūrą.
- Šimtas metų praėjo po paskutinio karto kai bandžiau groti... Panele, ar nesupyktumėte jeigu pakviesčiau jus šokiui, - pasiūlė pirmakursis bakstelėdamas į pianiną, kuris pradėjo groti lėtą melodiją. Jis atkišo savo ranką laukdamas, kol balerina dovanos jam šokį.

*

Neprisijungęs Kota Lunalight

  • V kursas
  • *
  • 167
  • Taškai:
Ats: Muzikos instrumentų salė
« Atsakymas #22 Prieš 8 metus »
Kota mažais žingsneliais apėjo ratą, nuolatos sukdamasi ir ritmiškai iškeldama koją. Ji buvo taip įsijautusi į šokį ir muziką, kad nekreipė dėmesio į aplinką. Ir tik išgirdusi plojimą, sidabraplaukė iš išgąsčio šoktelėjo viršun, tačiau sėkmingai nusileidusi, pakėlė tamsiai mėlynas akis į įsibrovėlį.
-Aš... Ačiū,-išraudusi sumekeno Kota, pamažu, įprastu savo šokio žingsneliu judėdama berniuko link.-Aš iš Varno Nago, dar pirmakursė. O tu?-nusišypsojusi sidabraplaukė, pasitvarkė garbanas. -Visai nesupykčiau, ponaiti,-vėl sukikenusi Kota, kiek išraudusi, padavė ranką.
Droviai šyptelėjusi, mat, tiesą sakant, dar niekada nešoko porinio šokio. Vėl krestelėjusi spiralines garbanas ji nuleido žvilgsnį į savo puantus, prieš pakeldama akis į berniuką, kurio net vardo nežinojo.

*

Neprisijungęs Kajus Stefanas Andersonas

  • VII kursas
  • *
  • 84
  • Taškai:
Ats: Muzikos instrumentų salė
« Atsakymas #23 Prieš 8 metus »
Kajus apkabino per liemenį bendraklasę ir pradėjo lėtais gan grakščiais judesiais suktis ratu. Jis nebuvo šokių profesionalas, bet nebuvo ir visiškas liurbis, tad šokti šiek tiek mokėjo.
- Aš taip pat esu pirmakursis iš Varno Nago. Gal galėčiau paklausti, koks yra šios nuostabios panelės vardas? Mano vardas Kajus Stefanas Andersonas, bet gali vadinti tiesiog Kajumi.
Jis apsuko ją ratu. Kodėl mane tokį blogą žmogų traukia tokios mielos, gerutės mergaitės? Jis pasilenkė link jos ir sušnabždėjo:
- Šiandien nuostabiai atrodai, nors tikiu, jog visada atrodai tobulai. Tokia prie visko prisitaikanti, bet kartu ir iš visų išsiskirianti. Tarsi nenuspręstum ar būti kaip visi ar būti išskirtine. Net neabejoju, jog tau tiktų, būti pačia galingiausia, bet juodžiausios sielos burtininke.

*

Neprisijungęs Kota Lunalight

  • V kursas
  • *
  • 167
  • Taškai:
Ats: Muzikos instrumentų salė
« Atsakymas #24 Prieš 8 metus »
Kota švelniai uždėjo ranką ant Kajaus peties, sukdamasi kartu su juo salėje.
-Esu Kota. Kota Lunalight, jeigu tiksliau,-svajingai ištarė Kota, beveik išdainuodama savo vardą. Nusišypsojusi ji apsisuko, vėl padėdama ranką ant berniuko peties. -Malonu susipažinti, Kajau Stefanai Andersonai,-kažkodėl mažoji balerina kreipėsi į varnangį pilnu vardu. Kelis kartus suklapsėjusi tamsiomis akutėmis, ji raustelėjo ir nusuko žvilgsnį.
-Dėkoju,-skaisčiai nuraudusi vėl pakėlė žvilgsnį į jo akis Kota. Varnanagė giliai atsiduso, stengdamasi nepaleisti liežuvio.-O, tu nė neįsivaizduoji ką aš sugebu,-tyliai leptelėjo ji, tą pačią minutę gailėdamasi savo žodžių ir tikėdamasi, kad Kajus jų neišgirdo.

*

Neprisijungęs Kajus Stefanas Andersonas

  • VII kursas
  • *
  • 84
  • Taškai:
Ats: Muzikos instrumentų salė
« Atsakymas #25 Prieš 8 metus »
Kajus pagalvojo:Kodėl ji tiek daug rausta? Jie buvo visiškai kitokie. Kajus buvo dviveidis, kerštingas, žiaurus, neturintis sąžinės jausmo, o Kota tokia miela, gerutė, nekaltutė, atrodo negalėtų nė musės nuskriausti. Na žinoma, priešingybės traukia. Nuo šokio pirmakursiui pradėjo skaudėti kojas. Varnanagis nukreipė lazdelę į suoliuką, kuris buvo pačiame instrumentų salės kampe. Atrodo lyg suoliukas norėtų būti kuo toliau nuo jo.
- Accio!
Suoliukas atskrido link jų ir tamsiaplaukis, kaip koks džentelmenas, mostelėdamas ranka pasiūlė damai sėstis pirmai. Jis atsisėdo, apkabino ją per pečius ir su ranka nubraukė nuo veido jos nuostabius sidabrinius plaukus.
-Aš mielai išklausysiu apie jūsų sugebėjimus, panele Lunalight. Nė neabejoju, jog jūs esate labai talentinga ragana.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Kajus Andersonas »

*

Neprisijungęs Kota Lunalight

  • V kursas
  • *
  • 167
  • Taškai:
Ats: Muzikos instrumentų salė
« Atsakymas #26 Prieš 8 metus »
Nervingai sukikenusi, Kota nejaukiai nukreipė žvilgsnį į savaime grojantį pianiną. Šyptelėjusi ji, netardama nė žodžio, tiesiog vėl pasinėrė į muzikos ir šokio sūkuryje, vėl užsimerkusi tik retkarčiais pakeldama akis į savo šokio partnerį.
Mielai nusišysojusi ji klestelėjo ant suolo, išlaikydama tiesią pozociją. Pradėjusi žaisti su savo garbanomis, iš paskutiniųjų stengdamasi per daug nereaguoti į vaikinuko prisilietimus.
-Tai ilga istorija,-bandydama išsukti uodegą iš ne itin malonios situacijos tarstelėjo sidabraplaukė, sūpuodama kojas pirmyn ir atgal. Vengdama Kajaus žvilgsnio, Kota kiek susiraukė, tačiau vėl papuošė veidą maža šypsenėle.-Bet ir pats atrodote nepėsčias, ponaiti Andersonai. Gal malonėtumėte šį tą papasakoti?

*

Neprisijungęs Kajus Stefanas Andersonas

  • VII kursas
  • *
  • 84
  • Taškai:
Ats: Muzikos instrumentų salė
« Atsakymas #27 Prieš 8 metus »
Kajus pastebėjo, jog Kota bando išsisukti. Ar ji slepia kažką tamsaus? Nors taip negali būt... Ji per gera. Arba labai gera aktorė.
- Aš esu tikras, jog išklausysiu ir neužmigsiu, - patikino tamsiaplaukis. Mergaitei pasiūlius papasakoti apie save, pirmakursis sunerimo. Tiesos juk nesakysi, bet labai meluot irgi negalima.
- Aš nesu pats įdomiausias asmuo pasaulyje, brangioji. Na gerai... Domiuosi tokiais žiobarų išradimais: internetu, mobiliaisiais telefonais, kompiuteriais ir taip toliau. Bet pačiais žiobarais per labiausiai nesidomiu. Na nesu toks, kuris labai mėgtų atvirauti. Savo vilką Starką radau sužeistą miške. Aš jį išgelbėjau ir jis tiesiog priprato prie manęs. Ai, taip pat turiu tatuiruotę. Galėčiau parodyt, bet bijau, kad tu labai susigėsi. O gal tu nori pamatyt? - paklausė pakeldamas antakius.

*

Neprisijungęs Kota Lunalight

  • V kursas
  • *
  • 167
  • Taškai:
Ats: Muzikos instrumentų salė
« Atsakymas #28 Prieš 8 metus »
Kota išgąstingai išplėtė akis.
-Tai kad...-suvapėjo ji, bandydama sugalvoti bent vieną pateisinamą priežastį, dėl kurios ji negalėtų papasakoti, veikiau parodyti, ką ji sugeba. Vis tik, sidabraplaukė žinojo, kad meluoti jai nesiseka. -Tiesiog žiūrėk,-varnanagė atsiduso ištiesdama davo delną. Dar kartą atsidususi, Kota perspėjančiu žvilgsniu pažiūrėjo į Kajų, tardi duodama ženklą, kad tai nėra normalu. Mergaitės ranka, nuo pirštų galiukų ėmė ledėti - šerkšnas slinko delnu aukštyn, jau ruošdamasis pasiglemžti ir visą plaštaką. Pavarčiusi akis, Kota tik papurtė ranką, ledui nykstant ir nepaliekant nė ženklo, kad jis ten buvo.-Visai norėčiau pamatyti,-sidabraplaukė nusišypsojo, nervingai žaisdama su garbanomis.

*

Neprisijungęs Kajus Stefanas Andersonas

  • VII kursas
  • *
  • 84
  • Taškai:
Ats: Muzikos instrumentų salė
« Atsakymas #29 Prieš 8 metus »
Kajus išplėtė akis iš nuostabos. To dar jis nebuvo matęs. Gal ji dar ką nors moka?
- O tu moki praplėsti savo galių ribas? Pavyzdžiui padaryt, kad šioj patalpoj, o gal ir visam Hogvartse snigtų? O gal moki padaryti ledo skulptūrą?
Kotai paprašius parodyt tatuiruotę tamsiaplaukis nusišypsojo šelmiška šypsena. Bijau, kad po to bijosi man į akis pažiūrėt, mieloji. Varnanagis nusirengė marškinius ir pasidėjo ant stalo.  Jis vedžiojo pirštu per tatuiruotę ir aiškino:
- Ji prasideda nuo riešo. Štai žiūrėk. Gyvatė apsivijus visą ranką ir baigiasi ties širdimi. Atrodo lyg ruoštųsi man kąsti į širdį? Kad būtų aiškiau tam yra prie jos snukelio nupiešta širdis. Reikšmės neaiškinsiu, nes tu visai susimaišysi ir nežinosi nė ką galvoti.
Po valandėlės prisiminęs, jog jis sėdi be marškinių, nusijuokė ir apsirengė marškinius, kol vėl nepamiršo.