0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #285 Prieš 5 metus »
Elijah sedėjo ir mįslijo apie tai, kada tas laiškas pagaliau pasieks jaunuolius, nes laukimas laukte žudė. Ir štai staiga iš kažkur nusileidžia laiškas, vaikinas nieko nelaukęs atsistoja ir jį nugrebia..
Citata
Sveikas Elijah,
Negi mes taip aukėjome tuos parazitus, klausyk, nepergyvenk aš pasirūpinsiu tuojaus tuo reikalu ir tavo draugė bus laisva, tik dar kai kas, jos jie neskriaus, žinok tai..
Laiške tėvas parašė viską, ko grifas ir tikėjosi, tad jam tas leido atsipūsti ir išgirdęs kitus merginos žodžius jis tik kvailai nusišypsojo..
- Gal nereikia bučiuoti, nežinia kuo man pasibaigs.. man patinkanti mergina yra ten kur tėvas, kaip ten nusigauti, kad ją pabučiuoti. - Kilstelėjo vieną antakį berniūkštis ir klausiamu žvilgsniu nužvelgė merginą, jis stengėsi ją teuputį paerzinti.. 
- Sakai tave buvo pagrobe ir tu dabar tokia rami? Na sakyčiau optimizmas tyška pro šonus, - nusijuokė Dawson' as ir įsmeigė akis į merginą.. - Šaunu girdėti, - pritardamai kilstelėjo lupų kampučiais.
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #286 Prieš 5 metus »
Atsakymo laukimas varė Luna iš proto. Atrodė, kad sekundės virto ištisomis valandomis, o šios-dienomis. Nebegalėdama daugiau taip ramiai sėdėti mergina jau ruošėsi stotis, kai tiesiai į vaikino rankas nusileido ilgai lauktas (žinoma, kad ne ilgai, taip atrodė, tik juodaplaukei) laiškas. Akimis perbėgusi per tekstą mėlynakė nurimo. Džesikos ieškojo visa Pusmėnulio gauja, o dabar prie jų prisijungė ir grynakraujai vampyrai. Turbūt jei kas nors kitas būtų tai pasakęs, mergina nebūtų patikėjusi, tačiau dabar pats Elijah'aus tėvas parašė, kad suras Džesiką ir padės vilkolakiams. Gal suvienyti vampyrus su vilkolakiais nebus taip ir sunku? Šyptelėjusi ir pagaliau galutinai nurimusi mergina žvilgtelėjo į rudaplaukį.
-Dėkui,-Lunos veide atsirado nuoširdi šypsena.
-Bijai, kad iškels tokį patį skandalą, kaip ir Anika?-kandžiai paklausė juodaplaukė.-Beje, juk sakei, kad nenorėtum draugauti su vampyre,-klausiamai kilstelėjo antakį mėlynakė. Erzindama grifą Luna prisiminė vakarą Uždraustajame miške, kai abu jaunuoliai stengėsi vienas kitam, kaip galima labiau "įkąsti". Prisiminus tą vakarą merginos veide atsirado šypsena, tačiau netrukus dingo, lygiai taip pat greitai, kaip ir atsirado.
-O ką turėčiau daryti? Vasaris, kaip ir aš gyvas ir sveikas, keli medžiotojai mirę, tad regis, viskas gerai,-gūžtelėjo pečiais jaunoji anglė ir šyptelėjo.
-Beje, žinau, kad Rajanas su Džesika buvo ir tave aplankę, kai Džesika leido laiką pas Rajaną namuose,-kilstelėjo savo lūpų kampučius mergina.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #287 Prieš 5 metus »
Elijah pats netikėjo, kad jo tėvas taip pasikeitė ir dabar pritaria Rajano ir Džesikos draugystei, tas vaikiną labai džiugino..
- Nėra už ką, nieko nepadariau, - šyptelėjo Dawson' as ir pažvelgė į merginą.. Jis jaudinosi ir truputį nerimavo dėl savo draugo savijautos, tačiau žinojo, kad tėvui turi paklusti visi, o jei ne tada jau sudie.. Kas per kvailys drįstu liesti Džesiką, žinodamas, kad grynakraujis tam pritaria, gal jis susipyko su savimi?
- Ne, abejoju ar iškeltų, juk Anika iškėlė skandalą ne dėl bučinio, o dėl tavęs, - šyptelėjo vaikis, vos galėdamas laikytis nenusijuokęs garsiai, - juk dabar tu mano mergina, - vos nepratrūko.. Jis erzino merginą, kaip ir šį ji..
- Jei viskas gerai tau ir Vasariui, tada gerai, svarbu abu gyvi, - kilstelėjo lupų kampučiais grifas ir išgirdęs sekantį klausimą nusišypsojo..
- Taip, jie buvo pas mane atvykę, o jie tau kažką pasakojo? - Kiek sunerimęs klaustelėjo vaikis, žinodamas, kad šie bando jį su Luna suvesti, tačiau Elijah ir taip laikėsi slėpdamas savo jausmus, kurie neaišku prie ko vedė, tačiau šie jam gali pridaryti daug bėdų.
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #288 Prieš 5 metus »
Mintis, kad Džesikos ieško ir vampyrai, Lunai vis dar atrodė keista. Kelis šimtus metų kariavusios gaujos dabar kartu ieškojo dingusios vilkolakės. Kas toliau? Vampyrai nustos gerti kraują ir taps vegetarais? Tyliai nusijuokusi mėlynakė žvilgtelėjo į šalia sėdintį vaikiną. Įdomu, ką Elijah'us atsakytų į tokius mano žodžius? Deja, atsakymo juodaplaukė nenorėjo. Tikriausiai grifas būtų įsižeidęs, tad savo klausimą šešiolikmetė pasiliko sau. Atsirėmusi viena ranka į sofos atlošą Luna pasisuko šonu ir kryptelėjo galvą į grifą.
-Ar tai reiškia, kad turėsiu pasirodyti visur ir visada, vos tik tu pabučiuosi kokią nors merginą?-nusijuokė juodaplaukė.-Tavo mergina? Norėtum,-prunkštelėjo šešiolikmetė ir šyptelėjo išgirdusi sekančius vaikino žodžius.
-Hmm...Gal ir pasakojo,-paslaptingai nusišypsojo mėlynakė. Galvoje nuskambėjo Džesikos ir Rajano balsai, tačiau juodaplaukė greitai pasistengė šiuos nustumti į šalį.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #289 Prieš 5 metus »
Dabartinis dialogas tarp jaunuolių buvo kiek keistokas, bučiniai, meilės reikalai ar nėra ko įdomesnio? Juk jie dar gana jauni, tačiau panelę susirasti jaunajam vampyrui buvo laikas..
- Na jei taip nori, gali pasirodyti, kai bučiuosiu kitas merginas, bet tai tavo reikalas, - šyptelėjo vaikis, - jei tau patinka į tai žiūrėti, tai žiūrėk, - erzindamas nuprunkštė Elijah ir kilstelėjo galvą į Luną.. O dar išgirdęs kitus žodžius kiek suglumo, juk Rajanas jam vis piršo Luną, o jei ši dabar žino, tai bus tikrai labai gėda..
- Am.. Tai ką tau jie pasakojo? - kiek suglumęs tarstelėjo Dawson' as, - juk smagu sužinoti kokius gandus nešioja, tačiau žinok tai netiesa, - pats sau meluodamas ištarė vaikinas, tačiau pats nesuprato, kodėl taip keistai jaučiasi.. Pastaruoju metu jis i vilkė pasidarė artimesni, o tas turbūt leido kiek suartėti, dėl Chris' as dabar keistai jaučiasi ir pats savęs nesupranta..
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Elijah Chris Dawson »
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #290 Prieš 5 metus »
Klausydamasi vaikino atsakymo Luna ėmė juoktis ir prireikė kelių akimirkų, jog nurimtų.
-Žinai, atsisakysiu tokio pasiūlymo, man užteko ir paskutinio įvykio su Anika, daugiau į visą tai veltis nebenoriu, be to man užtenka ir Džesikos su Rajanu-šyptelėjo mėlynakė ir nusuko žvilgsnį į židinį. Užmerkusi akis kelias akimirkas juodaplaukė klausėsi tylaus spragsėjimo ir Elijah'aus širdies plakimo. Jei ne vaikino žodžiai, turbūt dar kelios akimirkos ir mėlynakė būtų užsnūdusi. Atmerkusi rudas akis, kurios slėpė išskirtinę spalvą, šešiolikmetė žvilgtelėjo į vaikiną.
-Aš pirma paklausiau, tad tu pirmas ir atsakyk,-šyptelėjo juodaplaukė,-o gal vis dėl to reikėtų patikėti tais gandais?-kilstelėjo antakį ir plačiai nusišypsojo. Tiesa, Luna nė nežinojo apie ką kalbėjo Elijah'us, tačiau nusprendė paerzinti šį. Galbūt pavyks išsiaiškinti, ką vaikinas turėjo omenyje?
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #291 Prieš 5 metus »
Elijah kiek nustebo išgirdęs varnės atsakymą, jis manė, kad ji dar tikrai norės tokių "romantiškų" scenų..
- Ar tu tuo tikra? Žinai, man reik tavo pagalbos, man reikia susirasti merginą, tačiau nesugebu išsirinkti tarp jų, gal galėtum man padėti? - Gana mielu žvilgsniu nužvelgė merginą, - tada galėsi prie mūsų sėdėti, kaip prie Rajano su Džesika.. - dar sykį šyptelėjo erzindamas merginą..
- Gerai, jei nori galiu atsakyti, bet manau tu tikrai žinai, - išgirdęs sekančiais gandai vaikis tik atsikosėjo, - patikėti? Tu ką, gal juokauji, mes kartu? Man rodos be šansų, - jis gana garsiai nusijuokė, tačiau kažkodėl jam buvo kiek keista ištarti tuos žodžius.. - Pala, nutuokiu tu net nežinai apie ką kalbu? Gerai papasakosiu.. Kai Rajanas buvo atvažiavęs dar prieš Džesikai atvykstant jis iš manęs lazdavojosi.. Tave man prikišinėjo, sakė nebloga pora būtume, - grifas neiškentė nenusijuokęs.
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #292 Prieš 5 metus »
Išgirdusi vaikino žodžius juodaplaukė ėmė juoktis.
-Aš visiškai tikra, man jau užtenka romantikos...-šyptelėjo mėlynakė ir išgirdusi sekančius grifo žodžius klausiamai žvilgtelėjo į šį,-juk sakei, kad tau patinkanti mergina, dabar yra su tavo tėvu, tad manau, tu jau išsirinkai,-kilstelėjo savo lūpų kampučius šešiolikmetė ir nusuko žvilgsnį nuo Elijah'aus.
-Mielai prie jūsų prisijungsiu,-kandžiai atkirto Luna ir įsmeigė žvilgsnį į netoliese esančią knygų lentyną. Tamsaus medžio lentynoje gulėjo begalę įvairių knygų, kurios skyrėsi ne tik savo pavadinimais, bet ir viršelių spalvomis. Žvilgsniu bėgdama per šių viršelius mergina klausėsi vaikino.
-Ne, iki šiol nežinojau apie ką tu kalbi, dabar jau žinau,-šelmiškai nusišypsojo mėlynakė. Vadinasi, Džesika su Rajanu ne tik man prikišinėja Elijah'ų, šaunu... Paskutiniai vaikino žodžiai privertė ir šešiolikmetę pradėti juoktis.
-Kur gi ne,-juokdamasi atsakė Luna.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #293 Prieš 5 metus »
- Kaži, manau tau jos maža, nes pati dar vaikino kaip ir neturi,- tik pašaipiai numykė Elijah ir žvilgtelėjo į Luną.. - Tai taip ji yra, tačiau kol aš čia, kažką galima ir čia dar paturėti, - kiek rimčiau pasakė vaikis, tačiau tai buvo tik apsimetinėjimas..
- Šaunu,, kad prisijungsi, - šyptelėjo vaikinas ir tęsė toliau, - tačiau tu tikra, kad tau patiks būti kompanijoje žmonių, kurie viens nuo kito neatitraukia žvilgsnių? - Kiek intriguojančiai pasakė jaunasis vampyras ir greit perėjo prie kitos temos.
- Nežinojai ir man pritarei, na sakyčiau tu keista, - kilstelėjo lupų kampučiais ir pažvelgė į rusenančią ugnį.. Vaikinas buvo linksmas ir šmaikštavo su šalia sėdinčia mergina, tačiau vis jam ramybės nedavė mintys apie Džesiką, jis laukė kokių žinių, kad ji sveika ir jai viskas gerai.. Elijah gailėjosi, kad negali grįžti ir pats to padaryti, jis turbūt nužudytu visus, kurie būtų prie to prisidėję, grifas nemėgo išdavikų ir melagių, nors pats jis buvo ir mergišius ir savanaudis kaip sakė Anika, tačiau Luna, Džesika jam tikrai rūpėjo.
- Klausyk.. - vos tik ištarė vieną žodį iš kažkur nusileido laiškas, grifas nieko nelaukęs šoktelėjo nuo sofos, sugavo jį ir atplėšė, tačiau laiško nugriebti nebepaspėjo..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #294 Prieš 5 metus »
-Aš ir be vaikino sugebu papulti į tokias romantiškas vietas, kad tokių ir filmuose nebūna,-nusijuokė mėlynakė ir žvilgtelėjo į grifą.-Žinai, nuoširdžiai užjaučiu tavo būsimą merginą, net Keitas atrodo ne toks mergišius, palyginus su tavimi,-kandžiai atkirto juodaplaukė. Nė pati nežinojo, kodėl prisiminė tą juodaplaukį.
-Tuomet man net neteks su jumis bendrauti ir galėsiu pamiegoti,-šyptelėjo vilkė ir erzindama nusižiovavo. Tik turbūt žiovolys nebuvo tik erzinimui skirtas, nes jausdama nuo židiniio sklindančią šilumą mergina išties jautėsi apsimiegojusi.
-Sakai taip, tarsi manęs nepažinotum,-gūžtelėjo pečiais jaunoji anglė ir žvilgtelėjo į vaikiną, kurio žvilgsnis buvo nukreiptas į židinį. Žaliai melsvose grifo akyse šokčiojo liepsnos šešėliai. Nusekusi Elijah'aus žvilgsnį Luna taip pat įsmeigė žvilgsnį į židinį, kai staiga tiesiai prieš juos ėmė leistis laiškas. Vaikinui sugavus šį mergina nieko nelaukdama pašoko iš vietos ir sugriebė laišką. Iš pradžių išsigandusi, jog Džesikos nepavyko išgelbėti juodaplaukės širdis ėmė daužytis, kaip pašėlusi, tačiau netrukus nurimo. Šįkart laišką rašė ne kas kitas, kaip pati Džesika. Perskaičiusi ranka rašytą tekstą mergina susmuko ant sofos.
-Jai viskas gerai...-šyptelėjo mėlynakė.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #295 Prieš 5 metus »
- Tai tau tiesiog sekasi, - nusišypsojo vaikinukas, - nes man patekti į romantiškas vietas yra labai sudėtinga, nes dažniausiai jas pats ir sukuriu, - nusijuokė grifas ir žvilgtelėjo į šokinėjančią ugnį.. - Gal mergišius aš ir neblogai, tačiau mano būsimai merginai tau pavydėti tikrai nereikia.. - tarstelėjo Chris' as..
- Taip, galėsi pamiegoti ir ne tik, galėsi... aj nieko, - pats nežinodamas ką norėjo sakyti numykė vaikinas ir atsistojo, nes nuo sėdėjimo nuspaudė nugarą ir šiaip buvo nelabai patogu..
- Gal ir tu nori truputį pastovėti, nes kaip matau tuoj užmigsi, gal nori ką nuveikti, nes išties tai nuobodoka.. Dabar jau žinome, kad Džesikai jau viskas gerai ir ji kartu su Rajanu šildosi savo kampelyje, - kiek pavydžiai numykė jaunasis vampyras, tačiau tuo pat metu ir šypsojosi..
- Kartais suabejoju ar tave pažįstu, kartais atrodai miela ir geraširdė mergina, nors prie širdies dėk, kitą akimirką jau pikta ir atstumianti.. - kiek liūdnokai šmėstelėjo Dawson' as ir nužvelgė varnę, kuri šįkart atrodė jau atsipalaidavusi ir nusiraminusi.
- Tai ką nuveikiam geresnio? Bučiuotis nenoriu, miegot irgi.. - juokaudamas ištarė vaikis ir gana garsiai nusijuokė.. - Kažkaip kalbėti nuobodu, geriau kažką įdomesnio nuveikti..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #296 Prieš 5 metus »
-Maniau, kad nebenori papulti į romantinę vietą,-šyptelėjo mėlynakė ir nužvelgė kambarį.
-Iš kur ištraukei, kad aš pavydžiu tavęs?-įsmeigė žvilgsnį į šalia sėdintį vaikiną ir suraukė antakius. Gal jei Elijah'us susiras merginą, pagaliau pripažinsi tai, ką vis bandai nuslėpti nuo savęs? Nieko aš nebandau nuslėpti. Luna suirzusi nusisuko nuo rudaplaukio ir eilinį kartą žvilgtelėjo į ugnį. Vidinis balsas tarsi bjauri gyvatė nuolat primindavo merginai tai, ko ši nenorėjo girdėti. Žvelgdama į šokinėjančią ugnį juodaplaukė klausėsi grifo ir šiam nepabaigus minties kryptelėjo galvą į šio pusę.
-Ką galėsiu?-neleisdama išsisukti nuo atsakymo jaunoji anglė įsmeigė žvilgsnį į žaliai melsvas vaikino akis, tačiau šis netrukus pakilo nuo sofos palikdamas sėdėti tik mėlynakę.
-Pavydi Rajanui, kad jis leidžia laiką su savo mylimąją?-plačiai nusišypsojo juodaplaukė erzindama grifą ir taip pat atsistojo. Praėjusi pro Elijah'ų šešiolikmetė pasuko link spragsinčio židinio. Atsitūpusi šalia jo mergina įsmeigė žvilgsnį į šokčiojančias liepsnas, kurios tarsi sveikindamosios apgobė mėlynakę savo šiluma. Būnant taip arti ugnies Luna jautė skaudžiai besikandžiojančią šilumą, tačiau neatsitraukė. Išgirdusi vaikino žodžius mergina kryptelėjo galvą ir atsistojo išsivaduodama iš karšto šilumos glėbio.
-Nesu nei miela, nei geraširdė,-papurtė galvą jaunoji anglė.-Puikiai žinai, kad per mane žuvo daugybė nekaltų žmonių, tad jei kas ir esu, tai tik šaltakraujė žudikė,-nusuko žvilgsnį nuo vaikino ir sustojo prie kambaryje stovinčių fotelių.
-Nuobodu? Tuoj aš tau parodysiu nuobodu,-šyptelėjo juodaplaukė ir paėmusi nuo fotelio vieną pagalvę staigiai pasisuko šonu ir sviedė šią į grifą.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #297 Prieš 5 metus »
- Aš nenoriu, na žinai jai nors kartą mane kas pabučiuotu, būtu tikrai šaunu, - juokaudamas šyptelėjo vaikinas nužvelgdamas Luną..
- Iš kur ištraukiau? Aš taip nesakiau net, - šyptelėjo Elijah, - tu pati jau taip galvoji, žinai, aš tuoj pradėsiu tikėti tuom, ką sakė Aniką, - nusijuokė vaikinukas ir pažvelgė į rusenančią ugnį.. Jam buvo keista, kad mergina taip mano, ji turbūt ne taip suprato jo žodžius ir dar kaip juos pavertė buvo šiek tiek juokinga, jaunasis vampyras nė negalvojo,kad ši galėtu jo pavydėti..
- Nieko negalėsi, - bandydamas nukreipti temą atšovė vaikinas, nes pats nežinojo ką norėjo pasakyti.
- Taip, pavydžiu, - juokaudamas numykė Dawson' as, - juk jis tokia bent jau turi, o aš mėtausi nuo vienos prie kitos... Netgi per atostogas sugebėjau suvilioti keletą panų, kurios vos manęs.. - vaikis tik kostelėjo ir nebaigė sakinio, nes mergina turėjo suprasti ką šis turi omenyje.. - turbūt supratai, - šyptelėjo vaikis tokia šypsena, kad merginai pasidarytu aišku..
- Esi ir miela ir geraširdė, juk tu vilkolakė, ko tu nori, kad būtum šventa.. Norėtum, taip nebūna.. Aš irgi esu nužudęs daug žmonių ir esu daug daugiau už tave, net šią vasarą nužudžiau gal netgi septynis, - sau ramiai ištarė vaikis ir išgirdęs merginos pakartojančią frazę jis suprato, kad ši jau kažką sugalvojo..
- Taip, nuobodu.. Turi minčių? - vos tik grifas jos klaustelėjo šis pajuto minkštą pagalvės smūgį.. - Klausyk tu, - šyptelėjo Elijah ir sviedė pagalvę tiesiai merginai į veidą, o tuo met greitai pargriovė ją ant žemės, trauktelėdamas vieną koją..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #298 Prieš 5 metus »
Išgirdusi vaikino žodžius Luna ėmė juoktis.
-Esi apsuptas daugybės merginų ir nė viena tavęs nepabučiuoja? Tuomet gal nesi toks patrauklus, kaip pats manai?-juokdamasi paklausė šešiolikmetė ir perbraukė ranka per juodus plaukus.
-Tuomet ir aš turėčiau ja patikėti, juk ne šiaip sau ją pabučiavai, bandei sukelti pavydą man,-sukryžiavusi rankas šyptelėjo mėlynakė. Į savo klausimą nesulaukusi atsakymo, arba bent jau ne tokio, kokio tikėjosi, Luna nieko nebeatsakė. Vaikinui nukreipus temą mergina nesipriešino. Negi praleis progą jį paerzinti?
-Pats kaltas,-gūžtelėjo pečiais ir pašaipiai žvilgtelėjo į grifą.-Abejoju ar labai priešinaisi,-merginos veide atsirado dar platesnė šypsena, tačiau netrukus ši dingo vos tik Elijah'us ištarė sekančius žodžius.
-Būtent, aš vilkolakė, o vilkolakiai tikrai nebūna mieli,-papurtė galvą juodaplaukė ir žvilgtelėjo į ugnį. Ši, kaip ir ankščiau kėsinosi iššokti iš židinio, tačiau nesėkmingai.
-Taip, aš klausau,-pradėjo juoktis mergina ir pajuto, kaip toji pati pagalvė atskrieja į ją ir šiai nespėjus jos sugauti plojasi ant grindų.
-Elijah'au! Atsiimsi už tai,-juokdamasi mergina pašoko ant koų ir nieko nelaukdama puolė prie vaikino. Užlaužusi abi rankas grifui už nugaros šešiolimetė šyptelėjo.
-Papuolei,-nusijuokė mėlynakė.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #299 Prieš 5 metus »
- Žinai, o aš manau jos yra per kuklios tam, juk tu nepultum pirma bučiuoti vaikino, kad šis tau ir labai patiktu.. taip? - keistu žvilgsniu nužvelgė merginą.. Kokia mergina puola bučiuoti vaikiną, būtų iš ties keista, pamįslijo vaikis ir išgirdęs kitus žodžius prunkštelėjo negalėjęs išlaikyti juoko..
- Sukelti pavydą tau? Kodėl tau kyla tokios mintys, aš kažkaip to nesugalvočiau, žinai aš pradedu manyti, kad tau patinku, tačiau deja, tu man priešingai.. - šyptelėjo Elijah bandydamas nepasiduoti jos poveikiui..
- Tai jo, aš kaltas, vyrai visada dėl visko kalti, - šyptelėjo Chris' as ir nužvelgė Luną nuo kurios veido šypsena buvo jau dingusi... Ką aš gal ne taip pasakiau, juk kritinis mąstymas apie save yra blogas ženklas..
- Žinai, o aš manau priešingai, tu miela ir gera, juk kai Anika prieš tave šoko tu jai nieko nesakei, - kilstelėjęs antakį atidžiai pažvelgė į juodaplaukės akis.. - Gal tu truputį būk daugiau optimistė..
- Ką? - Išgirdęs savo vardą klaustelėjo berniūkštis.. - Atsiimsiu aš tikiu, - šyptelėjo kai tik pajautė, kad jo abi rankos yra užlaužtos.. - Žinai tu moteris, tačiau labai stipri, kad turbūt tikrai žavi vyrus, - šyptelėjo ir nieko nelaukęs permetė mergina per savo nugarą, vienos rankos pirštukas gal ir lūžo, tačiau neilgam, labai greit užgijo,o dabar ši gulėjo tiesiai po vaikinu, o jos abi rankos buvo prispausto prie žemės..
- Sakyčiau dabar jau atvirkščiai, papuolei tu vilke.. - nusijuokė melsvai - žalsvų akių savininkas..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“