0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #420 Prieš 2 metus »
Dori ramiai skaitė knygą ir gurkšnojo kakavą, kai jis įėjo į kambarj. Po velnių. Indio. Pamačius vaikiną pilvą aplankė diegliai, tačiau tikrai ne tokie, kokie pasirodydavo praeitais metais per kvidičo treniruotes. Šitie buvo nepaprastai nemalonūs.
Kai Mendel viską ramiai apsvarstė apie tą bučinį per kvidičo varžybas su Varno nagu ir apie tolimesnį Indio elgesį, mat jis akivaizdžiai ėmė vengti Dori, klastuolei kuo toliau, tuo labiau darėsi gėda. Ji save kaltino, kad šitaip pasielgė, nes būti atstumai nebuvo pats maloniausias jausmas pasaulyje. Juk ji pasirodė kaip tikrų tikriausia kvaiša. O dar padėjo Indio išsisukti nuo tos vandens pabaisos nemalonės. Idiotė! Dabar tikrai to nedaryčiau!
Laikui bėgant tas įvykis pasimiršo, ypač dabar, kai Dori supo nemažas būrys naujai pažįstamų žmonių, kai ji apturėjo tokias vasaros atostogas, kurių metu teko apsilankyti Magijos Ministerijoje ir pabuvoti teisiamųjų suole. Tiesą pasakius, atvykusi į Hogvartsą kaip trečiakursė Dori apie Indio net nepagalvojo. Nesutiko jo nei Klastūnyno bendrajame kambaryje, nei didžiojoje salėje, nei dar kur nors.
Tačiau dabar... Dabar jis įėjo į kambarį, kur vietą jau buvo užsiėmusi trylikmetė. Dori į vaikiną pažvelgė tik akies krašteliu. Iš pradžių jis jos nematė. Pasinaudojusi proga Mendel nusuko žvilgsnį ir nusprendė Indio ignoruoti. Kodėl ji pirma turėtų rodyti kažkokią reakciją? Juk tai jis įsiveržė į kambarį. Ne Dori.
Netrukus Indio prabilo. Kaip ir reikėjo tikėtis, balsas buvo kupinas nepasitenkinimo, o gal ir pasišlykštėjimo. Dori žiūrėjo į knygą. Neva skaitė, tačiau tuo metu toje knygoje nieko nematė apart nesuprantamo raidžių kratinio. Jos skruostai vos vos paraudo, o lūpos siaurai susičiaupė. Kurių galų Indio Dori taip nekentė? Vis tik praėjo šitiek laiko. Jeigu jau taip manęs nemėgsta, galėtų tiesiog ignoruoti.
Dori galvojo, kaip pasielgti. Akimirką ji norėjo bendrakoledžiui įkąsti kokia nors žeidžiančia replika. Kitą akimirką galvojo, kad geriausia būtų tiesiog pirštu parodyti į duris. Tačiau vis tik mergaitė nedarė nei to, nei ano. Jai nepatiko būti nemėgiamai, o tas, kuris jos nemėgo ir dabar buvo kartu kambaryje, Dori nuomone, šiuo metu nenusipelnė visiškai jokios mergaitės reakcijos, ypač po to, kai jo balsas skambėjo taip nemaloniai į Mendel pusę. Todėl mergaitė stengėsi nusiraminti ir vaidino, kad toliau skaito knygą.

*

Neprisijungęs Indio Dellso

  • III kursas
  • *
  • 80
  • Taškai:
  • Why so serious?
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #421 Prieš 2 metus »
Kad Indio visais įmanomais būdais vengė Dori, turbūt matė bet kas. Tik mergaitė ateidavo į tą pačią patalpą, kurioje būdavo tamasiaplaukis, šis tuoj pat pasišalindavo arba nuleisdavo galvą į grindis. Tačiau ar galima kaltinti berniuką? Kokią gėdą jam pridarė Dori su savo kvailu išsišokimu prieš visą mokyklą. Kiekvienas hogietis matė, kaip ši įsisiurbė berniukui į lupas, o šis ją atstūmė, ir tiesiogine prasme ir ne. Nuo pat pradžių žinojo, kad toje kvidičo komandoje buvo keistos mergaitė, bet nesitikėjo tokio dalyko. Kelias dienas po to berniuko galvoje sukosi begalė minčių, klausinėjančių kodėl Dori taip pasielgė, ar Indio davė kažkokį ženklą, kad jai reiktų taip elgtis, tačiau nieko išganingo nesugalvojo.
Dori apsimetė, kad nemato klastuolio. Apsimetė, kad toliau skaito knygą kai berniukas jos akyse įžvelgė sutrikimą ir išsiblaškymą. Klastuolės šviesūs žandai šiek tiek paraudo, o tai išdavė, kad ji jaučiasi nepatogiai, bet mergaitė nieko neatsakė. Indio tikrai nežadėjo tęsti pokalbio, jei Dori nenori, vadinasi jie nešnekės. Tačiau tamsiaplaukis niekur neis.
Indio nebuvo pasiemęs jokios knygos ar kažkokio kito užsiėmimo, tad teko atsisėsti ant priešais esančio fotelio ir įtemptai imti stebėti Dori.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #422 Prieš 2 metus »
Dori galvojo, kad Indio išeis. Dėl Merlino barzdos, klastuolė tikrai taip galvojo, mat jau seniai suprato, jog vaikinui ji nepatiko ir įprastai šis jos vengdavo. Tai kurių galų dabar jis turėtų būti tame pačiame kambaryje, kuriame yra ir ji? Tačiau Mendel nelaimei, bendrakoledžis atsisėdo priešais trylikmetę. Ji į vaikiną nepažvelgė, tačiau jautė į save įsmeigtas Indio akis. Tai buvo keista, nes šiaip jau Indio vengdavo akių kontakto. Na, bent jau su Dori.
Mergaitė nutarė ir toliau nekreipti dėmesio. Ji buvo išties pasimetusi. Pagal savo temperamentą Dori seniai turėjo kažką sakyti. Tačiau nenorėjo. Kodėl ji turi kalbėtis su žmogumi, kuriam ji nepatinka? Kita Dori pusė liepė atsistoti ir išeiti. Kam kankintis? Bet čia jau neleido savigarba. Juk ne Dori turėtų iš čia išeiti! Šis kambarys dabar priklausė jai, nes ji pirma jame įsikūrė!
Praėjo jau šiek tiek laiko, tačiau Indio, regis, neketino nei išeiti, nei imtis kokių nors kalbų ar veiksmų. Galiausiai Dori neištvėrė ir įsmeigė akis į atėjūną.
- Ko? - piktai paklausė. - Ko tu iš manęs nori? Ar tai dėl to nutikimo per kvidičo rungtynes su varniais? Dėl suknistų sodo nykštukų, aš atsiprašau! - Dori padėjo knygą į šalį ir užsidengė delnais akis. - Aš labai labai atsiprašau! Nežinau, kas man tada buvo užėję... Aš taip džiaugiausi, buvau apimta emocijų... Na, juk žinai mane. Emocingoji plepė Dori, - prunkštelėjo. - Pameni, aš juk apkabinau visas mergaites. Pameni, taip? Na, o tu kadangi ne mergaitė... Siaubas, aš atsiprašau. Praėjo tikrai daug laiko, Indio. Pamirškim, gerai?
Kokia gėda. Kaip Dori buvo gėda. Kodėl Indio verčia ją tai prisiminti?

*

Neprisijungęs Indio Dellso

  • III kursas
  • *
  • 80
  • Taškai:
  • Why so serious?
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #423 Prieš 2 metus »
Vaikinas praktiškai nemirksėjo, tiek susikaupęs stebeilyjo į Dori. Akims pradėjus ašaroti vis dėlto teko sumirksėti, nes apsiverkti būtų didesnė gėda nei prarast įtemptą akių kontaktą. Žinojo, kad jis negali pykti ant merginos, kad ji atėjo į tą patį kambarį kaip ir Indio, kuris buvo bendroje pilies teritorijoje, tačiau tai buvo vienas vienintelis saugus kampelis likęs Hogvartse Indio susidėlioti mintis ir šiek tiek atsikvėpti, tad normalu, kad berniukas nenori, jog čia kažkas būtų, tuomet kai nori jis.
Abu mokiniai buvo klastuoliai, abu žinojo, kad artimiausiu metu tikrai nenusileis ir neatiduos kambario kitam, tad įtampa mažoje patalpoje tik stiprėjo.
- Aš norėjau tik kad nepridarytum man gėdos prieš visą Hogvartsą, tik tiek, - į labai ilgą ir varginantį Dori monologą piktai ir susiraukęs, tačiau jau nebe pakeltu tonu, atsakė Indio. - Nu bet jau koks skirtumas, daug laiko praėjo galim pamiršti.
Juodaplaukis pats nusistebėjo kaip šie žodžiai išėjo iš jo burnos, tačiau berniukas žinojo, kad yra pavargęs laikyti pagiežą ir tiek pykčio dėl kažkokio durno įvykio, apie kurį jau turbūt visi pamiršę yra. Išsakius tuos žodžius net lengviau pasidarė.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #424 Prieš 2 metus »
Regis, Indio veidas ėmė švelnėti, tačiau Dori tai nei kiek nedžiugino. Ji viską būtų atidavusi, kad daugiau niekada su šiuo vaikinu nereikėtų susidurti, juolab akis į akį. Kai Dori išsikalbėjo, manė, kad vaikinas pradės arba pulti Dori, arba pamokslauti, na, trylikmetė tikėjosi neigiamos reakcijos ir mintyse jau ėmė regztis žodžiai, ką jam toliau reikės sakyti, jeigu šis pradės ginčytis ir panašiai. Kuo jį išvadinti, kad šis įsižeistų? Tačiau Indio nepradėjo pulti ir tada Dori ramiau atsiduso, jai sumažėjo įtampa. Net pamanė, kad gal ir gerai, jog jiedu pagaliau pasikalbėjo. Galbūt nebereikės vienas kito vengti ir tai padės lengviau gyventi.
- Nejau laikai mane tokia baisia? - vyptelėjo. - Vienintelė, kas šitoje situacijoje gali jausti gėdą, tai esu aš. Negi negirdėjai, ką kalbėjo kiti klastuoliai? Kad tau pasisekė, koks tu kietas ir bla bla bla, - prisiminė mergaitė ir vėl gerokai pabalo. - Bet dabar visi jau seniai pamiršę ir niekam tai nerūpi. Niekam, išskyrus mane, nes man vis tiek suknistai gėda.
Dori stebėjosi, kodėl Indio dėl šio įvykio jautė kažkokią tai gėdą prieš kitus. Ar neturėtų berniukas džiaugtis, kad jį pabučiavo mergaitė, juolab kitų akivaizdoje? Na, nebent būtų kokia nors pabaisa, bet Dori tokia nesijautė. Ji sau atrodė pakankamai graži. Po velnių, tai gal aš baisi? Gal aš negraži? Mendel išpūtė akis. Ji niekada nebuvo apie tai pagalvojusi. Kad taip galėtų būti. Galbūt aš graži tik sau?
- Indio, ar aš esu negraži? - išsprūdo klastuolei klausimas kupinas susirūpinimo.

*

Neprisijungęs Indio Dellso

  • III kursas
  • *
  • 80
  • Taškai:
  • Why so serious?
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #425 Prieš 2 metus »
Įtampa mažame kambarėlyje ūmai nuslūgo. Toks jausmas lyg kas būtų įjungęs kondicionierių ir sumažinęs slėgį. Norėdamas apsimesti kuo abejigesnis visai situacijai Indio visiškai atpalaidavo akis ir stebeilyjo Dori tuo savo smerkiamu, tačiau neperprantamu žvilgsniu. Kad ir pamiršo situaciją vykusią prieš labai ilgą laiką bei atleido mergaitei už jos kvailą elgesį, tai nereiškė, kad Indio nori būti viename kambaryje su kažkuo, kas nėra pačio Indio šešėlis.
- Ai tik nepradėk, nebūk ta komplimentų žvejotoja, gerai, negaliu tokių pakęsti, - susiraukęs atsakė Indio į Dori klausimą. Aišku, kad jis nemanė, kad mergaitė yra negraži, tačiau kai bandoma komplimentus ištraukti per gailestį Indio nori vemti. Aišku, juodaplaukis nežinojo, gad mergaitė turi rimtų problemų su pasitikėjimu savimi, tačiau Indio tikrai nėra tas žmogus pas kurį reiktų eit su tokiom problemom. - Ne, nesi negraži.
Labai rimtu balsu atsakęs Indio galvojo ką čia padarius, kad kuo greičiau Dori dingtų lauk. Žinoma, variantas yra ir jam pačiam palikti šį kamabarį, tačiau taip būtų nesąžininga.
Taip maloniai židinio šilumos apstuptame kamabaryje Indio tikėjosi, kad mergaitė moka skaityt mintis ir netrukus paliks kambarį.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Indio Dellso »

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #426 Prieš 2 metus »
- Aš nesu komplimentų žvejotoja! - susiraukė. - Tiesiog... tiesiog tu privertei mane pagalvoti, kad gal kitiems aš negraži. O ar graži tau, - piktai debtelėjo į bendrakoledžį, - hm. Man tas pats! - aukštai iškėlė galvą.
Ne, nesi negraži, pakartojo mintyse Mendel. Bet jis nepasakė, kad esu graži! Tai kokia aš?! Dori pradėjo nervuotis. Jau ėmė gailėtis, kad atėjo į šitą kambarį. Tačiau kur ji dar galėjo eiti? Juk čia beveik niekada nieko nebūna! Ir, dėl Merlino barzdos, tai Dori vis tik graži ar ne?! Visą laiką manė, kad taip, bet dabar... dabar jau tikra nebuvo. Kaži, o ar aš esu graži Alanui, sukirbėjo mintis galvoje.
Dori atsiduso.
- Kurių galų tu čia dabar sėdi? Pasikalbėjome. Išsiaiškinome. Viskas, galime pamiršti, - pažiūrėjo į berniuką. - Nejau tu tikiesi, kad aš iš čia išeisiu? Šiaip tai jau aš į šitą kambarį atėjau pirma. Ar tau patiktų, jeigu tu čia sėdėtum, aš įsiraučiau ir į tave vėpsočiau? Šiandien čia užimta. Ateik kitą kartą. Nejau Hogvartse maža erdvės?
Tikrai, visa šita situacija jau pradėjo varginti ir erzinti. Ko Indio iš Dori nori? Toks jau tas gyvenimas, vieną dieną kambarys su židiniu laisvas, kitą - užimtas. Dėl Merlino barzdos, ar jis negali užsukti čia kitą kartą, kai kambarys bus tuščias?
Dori taip susierzino, kad nusprendė nusileisti. Susirinkusi savo daiktus ji atsistojo ir pasakė:
- Na, ir sėdėk čia sau, o aš susirasiu geresnę vietą, - ir iškėlusi galvą išėjo iš kambario.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Dori Mendel »

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #427 Prieš 1 metus »
Prieš kelias dienas Dori pagalvojo apie jaukią vietelę - kambarį su židiniu. Šiame kambaryje Mendel jau teko kažkada būti, tačiau laikui bėgant visai apie šią vietą užmiršo. Ir prisiminė visai neseniai, kai svarstė, kur galėtų pasveikinti Alaną su gimtadieniu, mat kambarys iki pareikalavimo buvo šiek tiek atsibodęs.
- Taigi, - prabilo ji tada, kuomet jau jiedu įėjo į kambarį. - Išties jauki vietelė, ar ne? Ar esi čia kada nors buvęs? - paklausė.
Šeštakursė atsisėdo ant violetinės sofos. Viską jau buvo paruošusi iš anksčiau. Ant stalo stovėjo ąsotėlis moliūgų sulčių bei dvi stiklinės ir lėkštė su šokoladiniais keksiukais. O už vieno iš fotelių narve slėpėsi Spanguolė. Na, tiksliau Dori norėjo, kad ji slėptųsi. Tačiau ši krebždėjo norėdama kuo skubiau apie save pranešti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Dori Mendel »

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1023
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #428 Prieš 1 metus »
Šiandien buvo Alano gimtadienis. Už lango truputį snigo. Bet pilyje buvo jauku ir šilta. Dabar vaikinas ėjo kažkur su Dori. O kambaryje iki pareikalavimo laukė visi jo daiktai. Ir puikus tomas apie įvairiausius kerėjimus. Kurį atsiuntė tėvai. Nors jie regis tarėsi, kad gimtadienio proga nieko negaus. Nes juk mokslo metų pradžioje jie nupirko jam šluotą. Su kuria ir skraidė per kvidičą.
Jų tikslas buvo kambarys antrame aukšte. Ir Alanas žvalgėsi stoviniuodamas tame gyvenime nematytame kambaryje. Matė židinį, tik tas nedegė. Matė stalą su keksiukais ir ąsotėliu. Vadinosi, kad Dori arba kas kitas viską čia padėjo kažkada seniau. Viskas, ką dabar matė ant stalo priminė kitą gimtadienį, prieš porą metų. Kai jie abu jį šventė kambaryje iki pareikalavimo. Alanas tai prisiminęs ėmė šypsotis.
- Ne. O keista, kad jo neužtikau. Juk bastausi naktimis po šitą pilį. Bet klausyk, čia jau kažkieno būta. - Linksmai prabilo -  Matai, ant stalo maistas. - Kažkur kambario gilumoje girdėjosi kažkas brazdantis. Alanas sukluso.
- Girdi? - Paklausė Dori. Blogiausia būtų, jei iš tamsios pakampės išnirtų Akilanda ir apmėtytų juos kokiais nors daiktais. Na, svarbiausia, kad tik tai nebūtų rašalinės pilnos rašalo. Pamanė. Dori kuo ramiausiai klestelėjo ant sofos. O jis nesisėdo. Vis dar dairėsi ieškodamas triukšmo šaltinio.
- Vieta tai tikrai jauki. Bet kažkas čia yra be mūsų. - Konstatavo faktą. Dori neatrodė sunerimusi dėl to garso. Taigi pasekdamas merginos pavyzdžiu vaikinas visgi prisėdo šalia ant sofos krašto.
- O tu žinai ką nors apie šitą kambarį? Buvai čia kada nors? - Paklausė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Alanas Senkleris »

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #429 Prieš 1 metus »
Dori šypsojosi. Manė, kad Alanas puikiai žino, kas ant stalo padėjo vaišes ir ko jiedu čia atėjo.
- Nesimaivyk, - draugiškai kumštelėjo vaikinui per petį.
Tada išsitraukė burtų lazdelę ir vienu mostu uždegė židinį.
- Ne, nieko negirdžiu, - pamelavo. - O tu kažką girdi? - vaidino neva nustebusią. - Nieko čia nėra, - apsidairė. - Tik aš ir tu, - nedaug trūko, kad pradėtų kikenti. - Nežinai, kokia šiandien diena? - paklausė.
Grifui pasiteiravus apie tai, ar tamsiaplaukė ką nors žino apie šį kambarį ir ar yra čia buvusi, klastuolę aplankė prisiminimai. Apie tai, kaip ji čia kartais užeidavo gal antrame, o gal trečiame kurse. Kaip jai nelabai patiko šita vieta, nes atrodė per jauki. Tačiau patikdavo čia būti, jeigu neateidavo žmonių. Galvojo apie tai, kad dabar šitas kambarys jai labai patinka.
Susimąstė, ar tikrai anksčiau mėgo šaltas ir niūrias vietas kaip olos bei tuneliai, ar tiesiog stengėsi įtikinti save ir kitus, kad yra labai klastuoliška. Suprunkštė. Siaubas, na ir mažvaikė buvau, mintyse pasakė sau. Sunku patikėti, kokia Dori buvo mažytė ir kaip gera, kai dabar ji jau yra netoli pilnametystės, kai netrukus galės naudoti burtų lazdelę už mokyklos ribų, kai moka šitiek įvairiausių kerų...
- Žinau tik tiek, kad kiti jį vadina jaukiu, - nusijuokė atsakydama. - Esu čia buvusi, bet labai seniai.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1023
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #430 Prieš 1 metus »
Nuotaika tvyrojo kuo geriausia. Ir jei jau Dori nekreipė dėmesio į tą garsą. Juk būtų keista, jei jo negirdėtų. Reiškė, kad nėra dėl ko žvalgytis ir jo ieškoti. Nors vis tiek jam buvo įdomu kas ten yra.
- Diena? Na nežinau. Vasaris. - Toliau kvailiojo jis. - Va pavyzdžiui rytoj Valentino diena. Ir aš tikiuosi, kad nenorėsi eiti pas Madam lepečkoją. - Tos vietos Alanas negalėjo pakęsti.
- Bet gi tikrai jauku. Dar ir židinys pleška. Smagu. Šilta. - Nuostabi diena. Jam šešiolika. Truputį gąsdina, kad jau tuojau pilnametystė. Ir pažįstamas hogvartso pasaulėlis tuojau nuo jo pasitrauks. Bet vis tiek smagu. O dabar, kai jie čia sėdėjo kartu, prie židinio patiko dar labiau. Jau ir taip kartais neištaikydavo laiko pabūti su Dori. Nes darbo prieš egzaminus pasidarė tiesiog kalnai.
- Man atrodo, kad tu žinai kas ten taip nori pabėgti. - Pasakė. Nes vis labiau norėjo išsiaiškinti kas ten dedasi.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #431 Prieš 1 metus »
Dori Valentino diena nieko nereiškė. Pirma, šiuo metu vykdavo daug didesnė šventė už Valentino dieną - tai Alano gimtadienis. Antra, Dori nekentė to perdėto saldumo. Ne jai buvo skirta ši dienelė ir tik dabar ji pagalvojo, kad šiuo metu, kai klastuolė ir grifas jau yra pora, galbūt Alanas bus jai ką nors paruošęs. Ar turėtų paruošti ir Dori?
- Kaip tai nenorėsiu? - surimtėjusi paklausė ji. - Žinoma, kad norėsiu! Juk visos porelės ten eis, aš ir noriu! - bandė vaidinti pasipiktinusią, tačiau galiausiai prapliupo kvatotis. - Aišku, kad nenorėsiu, Alanai, - nustojusi vaidinti patikino ji. - O žiūrėk, gal rytoj ir rožinę suknelę apsivilksiu, - vis dar šmaikštavo. - Nieko nežinau, kas ir kur nori pabėgti, - gūžtelėjo pečiais. - Nesuprantu, apie ką tu kalbi.
Mergina neketino taip greit parodyti Spanguolės. Norėjo pilnai sužadinti raudonplaukio smalsumą, draugiškai jį paerzinti.
- Taigi, šešiolika... - Mendel prisislinko arčiau, pradėjo pirštais žaisti su Alano plaukais. - Ir ko norėtų dovanų šis žavus šešiolikmetis?
Pelėda truputį aprimo. Tikriausiai susitaikė su tuo, kad niekas į ją dabar nekreips dėmesio. Ir gerai, mintyse pamanė paauglė. Tegul būna rami, neaikštinga augintinė. Kuri netrukdys mums bučiuotis, užbaigė mintis galvoje ir savo lūpas prispaudė prie Alano lūpų.

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1023
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #432 Prieš 1 metus »
Alanui patiko žaisti šitą žaidimą. Todėl tęsė toliau.
- Gal visos porelės ten ir trauks. Bet mes tikrai ne. Norėtum, kad tie kvaili amūrai apšaudytu tave konfeti? - Ne. Jis ten tiesiog savęs neįsivaizdavo. Aišku Dori greitai pasakė, kad eiti ten nenori. Jis ir jos neįsivaizdavo toje kavinėje.
- O tu ką turi rožinę suknelę? Gal man reiktų tada kažkaip prisiderinti? Galėčiau persirengti Kupidonu ar kuo panašiu. Bet tada jau tektų traukti į tą kvailą kavinę. - Pasakė besijuokdamas.
kažkas, kas norėjo pasprukti iš kambario kertės regis aprimo. O ir Alanui dabar jau nebuvo kada apie tai galvoti. Kažkiek laiko jie praleido negalėdami atsitraukti nuo viens kito. Bet paskui jis pasakė.
- Ką tik padovanojai man puikią dovaną. - Pasakė tai glostydamas jos plaukus, veidą. Nenorėjo jis jokių dovanų. Labiausiai dabar troško jai laimės. Norėjo, kad pagaliau pamirštų praeitį. Kad jaustųsi laiminga ir tiek.

*

Neprisijungęs Dori Mendel

  • *****
  • 1771
  • Lytis: Moteris
  • Pasiūlyk RPG
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #433 Prieš 1 metus »
Dori juokėsi įsivaizduodama save ir Alaną su tokia apranga ir sėdinčius toje kavinėje. Ne, visi šitie reikalai tikrai ne jiems. Tiesa, ji mielai būtų nuėjusi į kokį prabangų restoraną, tačiau jau tada, kuomet juodu būtų vyresni.
Mergina prisiminė Velykų šventę Senklerių dvare praeitais metais. Viduje pasijuto džiugesys. Toks šiek tiek pamaiviškas. Jai tikrai nebuvo liūdna dėl to, kad jos vaikinas yra iš senos, kilmingos ir turtingos giminės. Nors, žinoma, ji Alanu draugautų ir tada, jeigu raudonplaukio namai ir tikrųjų būtų ta apgriuvusi trobelė, kaip jis ir privertė ją pamanyti dar trečiame kurse.
- Šitą dovaną dovanojame vienas kitam kasdien, - dar kartelį prisiglaudusi prie Alano lūpų pasakė šešiolikmetė. - O juk tavo gimtadienis! Reikia ir tikros dovanos! - sušuko šoktelėdama nuo sofos ant kojų.
Nuėjo už fotelio. Paėmė Spanguolės narvą ir padėjo jį prie sofos. Išleido pelėdą, kuri iškart atsitūpė Alanui ant rankos.
- Protingas paukštis, - tarė. - Taip, taip, tai tavo naujasis šeimininkas. Čia Spanguolė, - pristatė grifui augintinę. - Su gimtadieniu! - išsišiepė iki ausų.
Šiek tiek nusigando, nes tik dabar pagalvojo: o jeigu Alanui nepatiks?

*

Neprisijungęs Alanas Senkleris

  • Magizoologas
  • *****
  • 1023
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #434 Prieš 1 metus »
- Bet man vis tiek tokios akimirkos yra kaip dovana. - Pasakė. O tada Dori nuėjusi į tą kertę atsinešė narvą. Iš jo išleistoji pelėda nutūpė jam ant rankos ir pradėjo ūkauti. Jos balsas kaip ir būdinga tokiai rūšiai skambėjo neįprastai. Gana melodingai, ne taip šiurpiai, kaip paprastas pelėdos ūkimas.
- Vaje... - Pratarė džiugiai. Laisvąja ranka paglostė pelėdą. Toji ir vėl ūktelėjo.
- Kokia ji puiki. - Pasakė. Išties pelėda jam patiko. Ji buvo tokia neįprasta. Ketursparnės pelėdos magiškos. Ir ne bet kas galėtų tapti šio paukščio šeimininku.
- Ačiū. - Pasakė. Jis plačiai šypsojosi. Pabandė Dori apkabinti, Tai Spanguolei nepatiko. Jei nepatiko tai, kad jis staigiai ištiesė ranką, ant kurios jį tupėjo. Išreiškusi tai trumpu pasipiktinimo kupinu ūktelėjimu pakilo nuo jo rankos ir nusileido ant sofos atlošo. Alanas vis dar besišypsodamas vis tiek apkabino Dori.
- Žinai, šitos pelėdos labai ypatingos. Jos atskiria ar žmogus geraširdis ar ne. Tai tikriausiai ne bet kas gali tapti jos šeimininku. Ačiū. Man ji labai patinka. Bet kada spėjai ją nupirkti? Juk negalėjai išlėkti iš mokyklos į Londoną. - Spanguolė tupėjo ir spoksojo į juos.
- Supyko mat... - Pasakė. Jautėsi išties laimingas. Ir manė, kad gavusi ką nors skanaus pelėdžiukė greitai atlyš.