0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #300 Prieš 5 metus »
-Ak, žinoma, kad ne, leisčiau jam pirma mane pabučiuoti, kokioje nors romantiškoje vietoje,-prunkštelėjo mergina ir žvilgtelėjo į vaikiną, kuris keistai žvilgtelėjęs nužvelgė tamsiaplaukę.
-Ne man kilo tokia mintis, o merginai, kurią bučiavai,-šyptelėjo mėlynakė ir pašaipiai žvilgtelėjo į grifą,-gali manyti, ką tik nori, tik žinok, kad mergišiai manęs nežavi,-nusijuokė šešiolikmetė ir sukryžiavo rankas aiškiai parodydama, kad nesileis erzinama.
-Mažiausiai, ko tuo metu ten reikėjo, tai kad būčiau įniršusi ir aš, vargu ar mūsų išsiskyrimas tuomet būtų pasibaigęs taip gražiai...-vos kilstelėjusi savo lūpų kampučius atsakė mėlynakė ir šyptelėjo išgirdusi vaikino žodžius. Laikyti vampyrą surakintomis rankomis išties buvo smagu, ypač, kai tai buvo Elijah.
-Maniau, kad vyrams patinka merginos, kurias reikia saugoti ir ginti,-šyptelėjo mergina ir pajuto, kaip ką tik stovėjusi ant tvirtos žemės atsiduria tiesiai po vaikinu ir išsitiesia visu ūgiu. Pabandžiusi ištraukti rankas Luna tyliai suurzgė.
-Ar tikrai?-žaviai nusišypsojo grifui ir kryptelėjo galvą įsmeigdama rudas akis į žaliai melsvas.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #301 Prieš 5 metus »
- Matai leistum pirmam, - šyptelėjo Elijah, - dabar supranti, kodėl merginos laukia kol jas pabučiuosi.. - dar sykį žvilgtelėjo į varnę.. Vaikinui buvo keista, kad pastaruoju metu su Luna jo temos nukrypsta romantine kryptimi..
- Žinau, kad jai, tačiau.. aj nieko, - bandė nustoti erzinti mergaičiukę, tačiau nesusilaikė, - sakai mergišiai tavęs nežavi, o jei tie mergišiai tau bus per amžius ištikimi, tačiau kol neranda savo išrinktosios mėtosi po visas? - Kiek suklusęs pažvelgė į merginos akis ir šyptelėjo..
- Vargu ar būtų pasibaigęs taip gražiai, - pakartojo Elijah pats nesuprasdamas ką tuo norėjo pasakyti..
- Taip, kai kuriems patinka silpnos, tačiau ne man, tai supratau visai neseniai, todėl dabar suprantu, kad man reikia stiprios panelės, tad geriausiai šiuo atveju tinka vampyrė, ji juk amžina ir stipri, tai ko man reikia, tačiau galėtu būti ir kai kas kita, tačiau gal kaip nors.. - šyptelėjo vaikis ir gulėdamas virš Lunos žvelgė tiesiai į ją..
- Nesu tuo tikras, - nusišypsojo ir pasikėlė nuo merginos, nes manė, kad ši gali jaustis kiek nepatogiai.. - Na va tu laisva, - norėdamas padėti merginai atsistoti ištiesė ranką, tačiau žinojo, kad to daryti tikrai nereikia, tačiau mandagumas yra mandagumas..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #302 Prieš 5 metus »
Į pirmuosius vaikino žodžius mergina nieko nebeatsakė. Nebenorėjo daugiau gilintis į tą pokalbį. Temų apie bučinius ir visa kita Lunai jau užteko. Vis dėl to progos paerzinti grifą, tikrai neketino praleisti.
-Tačiau?-klausiamai žvilgtelėjo į Elijah'ų ir šįkart nė neketino leisti jam išsisukti nuo atsakymo.
-Mergišiai ir ištikimybė? Vargu ar tai suderinama,-gūžtelėjusi pečiais atsakė šešiolikmetė ir žvilgtelėjo į Elijah'ų,-nejaugi, Kazanova, ketinti būti ištikimas savo išrinktajai?-kandžiai paklausė juodaplaukė ir kilstelėjo antakį. Išgirdusi kitus vaikino žodžius mergina nusijuokė.
-Ne visos vampyrės amžinos, tik grynakraujės,-priminė pamirštą faktą,-tuomet ko dar lauki? Turi patinkančią merginą, ji vampyrė, tai kas dar negerai?-šaltu balsu paklausė mėlynakė ir pati nustebo dėl tokio savo tono. Sutrikusi Luna stebėjo, kaip Elijah'us pasitraukia nuo jos ir ištiesia ranką norėdamas padėti. Tik žvilgtelėusi į ištiestą ranką mergina lengvai pašoko ant kojų ir nusukusi žvilgsnį nuo vaikino čiupo ant žemės numestą pagalvę ir trenkė šia vaikinui per nugarą.
-Karas tik prasidėjo,-šyptelėjo mėlynakė.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #303 Prieš 5 metus »
Pasijutęs paignoruotas, vaikis ketino pasielgti taip pat, kaip ir Luna, tačiau nenusileido iki tokio lygio ir jei ji prašo užbaigti sakinį, kodėl gi ne..
- Tačiau ta mintis man rodos tau įstrigo, - erzindamas varnę numykė Elijah.. - Dabar gerai? - Gana šaltai paklausė vaikis, tačiau apsimesti jam nepavyko ir po kelių sekundžių ėmė prunkšti..
- O kodėl ne? Kodėl tu manai, kad aš mergišius, kai neturiu nei vienos panos? Gal aplink mane ir daug merginų, tačiau aš su visom iš eilės nedraugauju. - Dabar jau kiek rimčiau šnekėjo Dawson' as.. - Jos gal ir sukais aplink mane, bet dėmesio joms nerodau, kol kas jo daugiausiai gauna tik viena panelė, - kilstelėjo antakį, mesdamas žvilgsnį į pačia Luną.. Iš tiesų Elijah buvo savanaudis ir keistas berniūkštis, tačiau save laikė mergišiumi tik šiaip sau erzindamas Luną, tačiau rodosi tai tapo tikra..
- Kas negerai? Gerai, pasakysiu.. Negerai tai, kad nesuprantu pats savęs, nesuprantu savo jausmų.. - bandė rimtai kalbėti šešiolikmetis, tačiau sunkiai sekėsi.. - Sakyčiau tavo balso tonas labai šaltas ir šiurkštus, kas tau blogai, - šyptelėdamas paklausė Elijah ir greit atsisukęs sugavo pagalvę kuri skrido link jo..
- Sakai prasideda karas? Na gerai, - vaikis nieko nelaukęs sugriebė tvirtai pagalvę ir paleido ją tiesiai mergiotei į veidą, tačiau pagalvojęs, kad tai jai per mažai visų greičiu pasileido link jos kol jie kartu neatsitrenkė į sieną ir Elijah lupos netyčia prilietė Lunos skruostą.. Jis tik nieko nelaukęs greit atsitraukė ir bandydamas nekreipti į tai dėmesio, vėlei paleido pagalvę į ją..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #304 Prieš 5 metus »
Išgirdusi vaikino atsakymą, kurio ir laukė, mergina šyptelėjo.
-Sunku išmesti tokius žodžius,-gūžtelėjo pečiais vis dar erzindama vaikiną,-manau iš šono geriau matosi, ką kitas jaučia,-plačiai nusišypsojo juodaplaukė.
-Pats prisipažinai, kad tau patinka daugybė merginų, tai ką man galvoti?-kilstelėjo savo lūpų kampučius ir žvilgtelėjo į vaikiną, kuris kaip tik stebėjo ją pačią,-esu be galo laiminga, jog kol kas gaunu didžiąją dalį tavo dėmesio,-kandžiai atkirto mergina ir šyptelėjo. Išgirdusi grifo žodžius mergina kryptelėjo galvą.
-Nebesuprantu tavęs, neseniai sakei, kad tau patinka mergina, kuri yra su savo tėvu, o dabar sakai, jog nesupranti savęs? Kas yra, Elijah'au? Nors gali neatsakyti,-papurtė galvą ir nusisuko  nuo vaikino išgirdusi šio klausimą.
-Man viskas gerai,-šyptelėjo ir pajuto, kaip ore iškelta pagalvė sustoja sugauta grifo. Vos spėjusi pati pagauti pagalvę, kuri būtų trenkusis į veidą, mergina pajuto, kaip atsitrenkia į sieną. Deja, į tai nespėjo sureaguoti, kaip ir į tolimesnį veiksmą.  Elijah'aus lūpoms palietus juodaplaukės skruostą ši pravėrė lūpas ruošdamasi kandžiai įkąsti, tačiau sulaukė tik dar vieno pagalvės smūgio, kuris privertė šyptelėti. Sugavusi pagalvę Luna sviedė šią į grifą ir nusijuokė.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #305 Prieš 5 metus »
- Jei tau nerūpėtu, būtum išmetus tuos žodžius iškarto, o dabar dar galvoji.. kažkas su tavimi negerai.. Gal tu kažką įsimylėjai? - Šyptelėjo Dawson' as ir nukreipė žvilgsnį į rusenančią ugnį, tačiau neilgam..
- Taip man patinka, kaip gali nepatikti merginos, aš gi tos pakrypties atstovas, o žavėtis merginomis juk galima.. - atkirto vaikis, o išgirdęs tolimesnius žodžius tik kilstelėjo lupų kampučius.. - Sakai laiminga? Ir kodėl gi tu laiminga? - Klaustelėjo Dawson' as..
- Taip ji man patinka, tačiau yra dar viena, kuri irgi patinka, bet aš susipainiojęs visiškai, - tik šyptelėjo grifas ir pažvelgė į Luną..
- Šaunu, kad tau gerai.. - kandžiai atkirto paauglys.. Jis buvo kiek nesavas, prisilietimas prie merginos privertė kažką pajausti, tačiau šis stengėsi laikytis iš paskutiniųjų neišsidavęs, tačiau laiko klausimas kada šis pabučiuos merginą..
- Tikiuosi nepyksti dėl? Na žinai, kas nesenai įvyko, - kiek ramiau jau ir be šypsenos veide paklausė jaunasis vampyras..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #306 Prieš 5 metus »
-Negi, manai, kad imsiu ir pamiršiu Anikos žodžius, kuriuos galiu panaudoti prieš tave?-linksmai nusijuokė mėlynakė ir perbraukė ranka per juodus plaukus. Šviesiaplaukės žodžiai vis dar buvo įstrigę Lunos galvoje. Nė pati nesuprato, kodėl negali jų išmesti iš galvos. Išgirdusi vaikino klausimą mergina kilstelėjo galvą į šį.
-Jei taip ir būtų, tu paskutinis apie tai sužinotum,-nusijuokė šešiolikmetė ir šyptelėjo. Arba pirmas... Galvoje eilinį kartą nuskambėjo vidinis balsas. Nekreipdama į jį dėmesio Luna klausėsi grifo.
-O turėčiau liūdėti, kad esu išskirtinė ir gaunu tiek daug tavo dėmesio?-žvilgtelėjo į vaikiną ir pašaipiai nusišypsojo. Atsirėmusi klubu į arčiausiai stovėjusį fotelį mergina stebėjo rudaplaukį.
-Turbūt turėčiau jas užjausti,-nusijuokė varnė ir kryptelėjo galvą į židinio pusę, tačiau netrukus ir vėl buvo priversta žvilgtelėti į vaikiną.
-Elijah'au, juk nieko neįvyko, neturiu dėl ko pykti,-gūžtelėjo pečiais mėlynakė norėdama kuo greičiau baigti tą temą. Vaikino prisilietimas privertė Luną susipainiuoti savo jausmuose ir išmušė šią iš vėžių. Nenorėdama išsiduoti mėlynakė stengėsi į tai nekreipti dėmesio.
-Beje, ar matei Aniką po visko?-bandydama nukreipti temą paklausė mergina.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #307 Prieš 5 metus »
- Panaudoti prieš mane, kam, kokiu tikslu? - Kiek susidomėjęs ir nieko nesupratęs klaustelėjo Elijah ir nužvelgė Luną..
- Paskutinis, malonu iš tavo draugiškosios pusės, tu irgi viską apie mane sužinosi paskutinė, - atkirto vaikis ir sukryžiavęs rankas nusisukė į krosnies pusę.. Ši ugnis buvo labai energinga ir rodėsi tuoj iššoks..
- Ne, nežinau, - gūžtelėjo pečiais vaikinas, - kas nori tas gauna mano dėmesio, kad nenori negauna, tai paprasta matematika, - šyptelėjo, - be to norėtum būti dar labiau išskirtinė? - Klausiamai nužvelgė juodaplaukė, pats nesuprasdamas ką turėjo omenyje..
- Nieko neįvyko? - pasitikslino, gal ji neužpyktu jei aš pabučiuočiau jai ir į lupas.. - na taip tu teisi, juk nieko nebuvo, juk nepabučiavau specialiai ar į lupas, kaip Anikos, - pašaipiai numykė Elijah ir išgirdęs kitą klausimą kiek sutriko..
- Ne, nemačiau, juk viskas tuo ir pasibaigė, be to pasakysiu tiesą tau, aš iš tiesų nežinau kodėl ją pabučiavau..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #308 Prieš 5 metus »
Išgirdusi vaikino klausimą ir išvydusi jo akyse susidomėjimą Luna nusijuokė.
-Kad galėčiau paerzinti tave,-nekaltai nusišypsojo mėlynakė ir gūžtelėjo pečiais. Nors vaikinas ir paneigė Anikos žodžius, tačiau keista nuojauta, neapleidžianti merginos, nuolat primindavo, jog tai galėjo būti tiesa. Tiesa? Turbūt būtų lengviau patikėti, kad tu per pilnatį virsti mielu, pūkuotu kačiuku, o ne vilke... Priešingai nei kitus kartus dabar juodaplaukė sutiko su savo vidiniu balsu. Turbūt tokia teorija atrodė labiau įtikinama. Išvydusi, kaip žaliaakis nusisuka nuo jos šešiolikmetė suprato, kad įskaudino savo žodžiais vaikiną, tačiau šiai nespėjus nieko atsakyti išgirdo kitus rudaplaukio žodžius.
-Labiau išskirtinė? Turi omenyje, kad tuomet galėčiau praleisti su tavimi 25 valandas per parą arba net ir daugiau?-ėmė juoktis mergina. Tikėjosi, jog šįkart grifas nesureaguos per jautriai. Galbūt turėčiau elgtis bent šiek tiek švelniau?.. Kilstelėjusi galvą Luna nieko neatsakė, tik šyptelėjo. Išgirdusi atsakymą į savo klausimą varnė klausiamai žvilgtelėjo į vaikiną.
-Maniau, kad pabučiavai ją, nes ji tau patinka,-iš merginos veido dingo šypsena kartu su savimi pradangindama linksmą balsą.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #309 Prieš 5 metus »
- Aš suprantu, kad nori mane paerzinti, bet nesuprantu kokiu tikslu, kam? - Dar sykį klaustelėjo vaikis bandydamas išgauti nors kokį atsakymą, nes šita mergiūkštė suprast darėsi vis sunkiau, jis jau nebesusigaudė, kada ši juokauja, kada kalba tiesą..
- Taip labiau išskirtinė gaus visą mano dėmesį per parą, - atsakė vaikinas taip pat nepamesdamas juoko į šalį.. Ši tikrai jau rodos peržengė visas ribas, tačiau Chris' as stengėsi laikytis iš paskutiniųjų pats nesuprato kas su juo negerai..
- Aš irgi taip galvojau, bet turbūt, kad klydau, ji man visiškai nepatinka. - Taip pat šaltai atsakė vaikis, - yra mergina kuri man patinka, tačiau ji manęs neprisileidžia.. Ką tokiu atveju galėtum pasiūlyti? - šyptelėjo vaikinas bandydamas išgauti atsakymą, nes šis jam labai rūpėjo, nežinojo, kaip gautis jos pačios dėmesį..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #310 Prieš 5 metus »
-Nežinau,-gūžtelėjo pečiais ir nusuko žvilgsnį nuo vaikino. Jautėsi, kaip kokia pelytė užspeista į kampą ir toks jausmas merginą erzino, tačiau nurimusi pasistengė to neparodyti. Nuo kada vilkas jaučiasi, kaip pelė? Išgirdusi vidinį balsą juodaplaukė, tik žvigltelėjo į šokčiojančią liespną. Vos prieš kelias akimirkas bandžiusi ištrukti, dabar ši ramiai rangėsi židinyje. Išgirdusi Elijah'aus žodžius mergina žvilgtelėjo į šį ir šyptelėjusi nieko nebeatsakė. Nusprendė, kad pakankamai jau ilgai buvo kandi su šiuo vaikinu. Juk vis dar galėjo būti ir švelnesnė. Turbūt.
-Kai ją bučiavai, tikrai neatrodė, kad tau ji nepatiktų,-Lunos balsas nuskambėjo ramiai, tačiau su liūdesio gaidele. Tikėdamasi, jog vaikinas į tai nekreips dėmesio jaunoji anglė sutriko išgirdusi sekantį rudaplaukio klausimą.
-Vargu, ar tokioje situacijoje galiu tau padėti, nesu meilės ekspertė,-nusijuokė mėlynakė ir pakilusi nuo fotelio priėjo prie židinio atsisukdama į jį veidu. Maloni šiluma ir vėl apgobė merginą švelniai kandžiodama šios odą. Šyptelėjusi juodaplaukė stebėjo šokčiojančią ugnį.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #311 Prieš 5 metus »
- Kalbi, bet nežinai ką, įdomu, - susidomėjęs pažvelgė į merginą Elijah, jis nesuprato, kodėl ši mergina jam pradėjo rūpėti daugiau nei kaip draugė, tačiau suprasti jis negalėjo, nors ir norėjo..
- Gal ir neatrodžiau, tačiau imu tikėti jos žodžiais, ji minėjo, kad aš bučiavau ją tik dėl to, kad pavydėtum tu, žinok pats savyje nebesusigaudau, o jei tai tiesa? - Kiek susirūpinęs klaustelėjo vaikinas, nes tikrai jautėsi keistai.. O išgirdęs Lunos balse šiek tiek liūdesio suprato, kad turbūt jo tas neplanuotas planas pavyko
- Aš tikrai nežinau ką daryti, kai nereikia visos kariasi ant kaklo, o tos, kurios patinka man nei pro plyšį neprasileidžia.. Ir aš neturiu minčių ką man daryti.. Ar tiesiog ją pamiršti ar kovoti iki galo? - Šyptelėjo vaikinukas ir susirangė ant sofos..
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Elijah Chris Dawson »
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #312 Prieš 5 metus »
-Aš žinau, ką kalbu,-atkirto juodaplaukė, tačiau šios balsas nebuvo nei šiurkštus, nei šaltas. Priešingai, išliko ramus ir gana švelnus. Turbūt net gi per švelnus, kaip šiai mėlynakei. Išgirdusi vaikino žodžius mergina pasijuto taip, tarsi kas nors būtų užpylęs ant jos šalto vandens kibirą. Jautėsi sutrikusi ir pasimetusi. Žinoma, giliai viduje ir pati jautė, kad tai tiesa, tačiau nė neketino to pripažinti. Tikrai nemanė, kad grifas bučiuos Aniką tik dėl to, jog norėjo sukelti pavydą.
-Eee...Abejoju,-tyliai atsakė juodaplaukė žvelgdama į liepsną. Pokalbis apie meilę kalbant apie Džesiką ir Rajaną arba kitus atrodė kur kas paprastesnis, nei pokalbis apie juos pačius. Mintyse prašydama baigti šią temą Luna pasiekė sekantys žaliaakio žodžiai.
-Čia spręsti tau, jei ji tau tikrai patinka, tu kovosi, jei ne, tuomet pirmas variantas,-nė nežvilgtelėdama į grifą atsakė mergina ir susikišo rankas į užpakalines džinsų kišenes.
I am a wolf and I am stronger than fear.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #313 Prieš 5 metus »
- Tai šaunu, jau kiek susinervavęs atkirto Elijah, - tačiau ar pati tuo neabejoji? - Pasidomėjo Dawson' as, tačiau laikėsi atstumo..
- Aš jau tuo nebeabejoju, kodėl tu tokia šalta, negi neturi jokių jausmų, aš irgi jų neturiu, tačiau žmonėms kuriuos myliu, aš leidžiu būti pasiekiamas.. - atsikirto vaikinas dar vis abejodamas Lunos šaltakraujiškumu, nes jis vis dėl to manė, kad ji tik stengiasi prisimesti..
- Taip man ji tikrai patinka, tačiau aš dėl jos nieko nežinau.. - šyptelėjo Elijah, o išgirdęs žodį kovosi iškart suprato, kad šis variantas vampyrui priimtiniausias.. - Aš noriu kovoti, tačiau manau geriausia pradėti nuo kažko ypatingo? - Klaustelėjo vaikinas ir nieko nelaukęs pakilo nuo sofos ir prirėmė merginą prie sienos, tačiau apsimetė, kad jis tik vėl bando kovoti..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Luna Gardner

  • Burtininkė
  • *****
  • 970
  • Lytis: Moteris
  • Ir nelaša kraujas rašalu juodu - J. Aistis
Ats: Jaukus kambarys su židiniu
« Atsakymas #314 Prieš 5 metus »
Išgirdusi susierzinusį grifo balsą mergina sutrikusi žvilgtelėjo į rudaplaukį. Norėjai, jog būčiau švelnesnė, o dabar pats elgiesi šiukščiai? Tačiau šių žodžių garsiai neištarė. Nenorėjo dar labiau suerzinti vaikino. Visą laiką kovodama ir siekdama savo tikslų dabar Luna nuleido rankas ir visą šaltakraujiškumą nustūmė į šalį.
-Neabejoji?-netikėdama paklausė mergina ir kryptelėjo galvą į Elijah'aus pusę.-Galbūt dėl to, jog žinau, kad šie gali skaudžiai nukentėti,-liūdnai atsakė mėlynakė ir nusisuko nuo grifo. Prieš kelias akimirkas buvusi kandi ir šalta dabar Luna tapo švelnia ir liūdna. Regis, dar viena antgamtinė galia. Pasikeisti vos per kelias akimirkas. Klausydamasi vaikino žodžių šešiolikmetė užsimerkė. Stovint prie židinio raminanti šiluma veikė, kaip miego magnetas.
-Turbūt,-gūžtelėjo pečiais ir staigiai atmerkė akis pajutusi, kaip vaikinas ją prispaudžia prie sienos. Nesitikėjusi tokio veiksmo ir praradusi budrumą mergina sutrikusi žvilgtelėjo į Elijah'ų. Pabandžiusi ištrūkti iš supančiojusių gniaužtų juodaplaukė liko stovėti prispausta prie sienos. Ištrūkti nepavyko.
-Maniau, kad kova baigta,-šyptelėjo varnė.
I am a wolf and I am stronger than fear.