2
2

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Davina Murrell

 • VII kursas
 • *
 • 301
 • Taškai: 52
 • Lytis: Moteris
 • Nėra taisyklės be išimties.
Ats: Ateities būrimo profesorės kabinetas
« Atsakymas #90 Prieš 7 mėnesius »
Atėjus vakarui Davina sugrįžo iš lauko į pilį. Dauguma mokinių jau gulėjo savo lovose, tad mergina stengdamasi neatkreipti dėmesio tyliai ėjo koridoriumi. Hogvartso pilis skendėjo tyloje. Pasukusi į koridorių, kuriame vykdavo pamokos mėlynakė praėjo pro kelis kabinetus ir staigiai sustojo išvydusi, kaip berniukas ištraukė mokytojos burtų lazdelę ir įsidėjo krištolinį rutulį į apsiaustą. Pabeldusi į duris rudaplaukė žengė į kabinetą.
-Labas vakaras,-šyptelėjo profesorei ir atsistojo šalia berniuko, kuris kaip spėjo mergina buvo pirmakursis.
-Nemandagu vogti iš kitų, ypač, kai žmogus su tavimi elgiasi maloniai,-tyliai, jog tik berniukas išgirtų kalbėjo rudaplaukė,-Manau turėtum gražinti pavogtus daiktus ir atsiprašyti,-šyptelėjo berniukui ir užstojo kelią, jei šis mėgintų bėgti.

Ats: Ateities būrimo profesorės kabinetas
« Atsakymas #91 Prieš 7 mėnesius »
 -Cessiondi,- ištarė savo vardą net nesitikėdama, kad mokinukas jį prisimins iš pirmo karto. Pamačiusi atsakymą, netrukus nusisuko ir pylė iš ąsotėlio vandens į virduliuką, lazdele uždegdama ugnelę ir kol vandenukas užvirs, žiūrėjo į lentynoje esančias arbatžoles, galvodama, kurios labiausiai turėtų tikti, nebūtų per aštrios, tačiau ne per saldžios, kaip antai oriknės milteliai, kurie, sumaišyti su karštu vandeniu, Ateities Būrimo meistrei priminė sirupą.
 Cessiondi jau tiesė ranką prie vienos iš dėžučių, tačiau prisiminus, kad ta arbata kartoka, vis dėl to paėmė paprasčiausią kinrožių arbatą, nusprendusi ją pagarinti pora prieskonių.
 -Sveika,- nesutriko išgirdus kitą pasisveikinimą ir trumpam atsisukus pamatė vyresnę mokinę.- Rodos, reiks užkaisti daugiau arbatos.
 Šypsodamasi, kad bent šiandien neliko viena su papūga, Khanna tyliai pati sau dainuodama indišką vaikišką dainelę, įpylė dar vandens iš ąsotėlio ir šiam pakankamai sušilus, įbėrė šaukštą arbatžolių bei šiek tiek kardamono ir cinamono. Atsinešė tris puodelius ir pamaišius jau raudoną vandenį, tiesė ranką prie keistokos kišenėlės, buvusios saryje, tačiau ten neradusi lazdelės, pritūpė jos ieškodama - juk ką tik užkaitė arbatinį, neturėjo jos kur nors pamesti. Tačiau neradusi, žvilgtelėjo į Selestę, jau prabudusią ir žiūrinčią savomis protingomis akimis.
 -Karma visagalė,- savo keistoku balseliu pratarė nuo spintos ir nieko daugiau nesakydama, pakilo ir snapu pagriebdama storą audinį, naudojamą bala žino kokiam būrimo metodui, palaukė kol šeimininkė kilstes arbatinį ir užmetė ant liepsnos, taip ją užgesindama. Shetaka tiesiog supilstė arbatą į puodukus, galvodama, ką spalvingoji draugė norėjo tuo pasakyti ir atsisukus žvilgtelėjo į mokinius.
 -Cukraus turėtų pakakti, bet jei kas, sakykit,- tarstelėjo paduodama po puoduką garuojančio skysčio mokinukams.- Ne Indiška arbata, bet kinrožės su šiek tiek kardamono ir cinamono. Indijoje daug kardamono. Porą ankštyčių įdėdavom į šiltą pieną,- kiek papasakojo atsinešdama savąjį puodelį su Džamnos upės atvaizdu ir gurkštelėjo arbatos pati. Tiesa, buvo išvirusi ir skanesnės arbatos, tačiau ir ši buvo gerai pavykusi.
Bet kas gali prisekti pasakų, bet kortos gerose rankose ar neužburtas rutulys ant pagalvėlės niekad nesumeluos.

*

Neprisijungęs Hostas Juodasis

 • I kursas
 • *
 • 6
 • Taškai:
Ats: Ateities būrimo profesorės kabinetas
« Atsakymas #92 Prieš 7 mėnesius »
Pirmakursis kruptelėjo išgirdęs kažką įeinant bei kuždesį, kad gražintu paimtus daiktus atgal. Jaunuolis visas išbalo, Jį išmušė šaltas prakaitas. Kiek apmąstęs parodė nepažįstamai merginai kortelę -" yra vietos deryboms?". Nematant profesorei gražino rutulį į vietą, o burtų lazdelia per rankovęs padėjo ant žemės ir su koja spirtelėjo. Lazdelė tyliai nusirideno po kitų suolu. Hostas palaukė kol Cessiondi baigs  pasakoti apie arbatą ir kai ji baigė parodė pirštu į ant žemės  gulinčia lazdelę bei kortelą “ čia kartais  ne jūsų lazdelė?”. Paskubomis paauglys išgėrė arbatą kuri buvo gan gardi ir ėmė dairytis kaip prasmukus pro jį prigavusia panelę, kuri stovėjo be galo jam nepatogioje vietoje pabėgti.                                                                         

*

Neprisijungęs Davina Murrell

 • VII kursas
 • *
 • 301
 • Taškai: 52
 • Lytis: Moteris
 • Nėra taisyklės be išimties.
Ats: Ateities būrimo profesorės kabinetas
« Atsakymas #93 Prieš 7 mėnesius »
Profesorei pasakius, jog reiks užkaisti daugiau arbatos mergina ruošėsi atsisakyti, tačiau tik maloniai šyptelėjo. Išgirdusi, kaip profesorė tyliai dainuoją kažkokią dainelę Davina susimąstė.
-Ar tai indiška dainelė?-žodžiai buvo nesuprantami, tačiau girdėti ir tai jai priminė indų spektaklį, kurį matė dar būdama maža, tačiau ta melodija rudaplaukei iki šiol buvo įstrigusi.
Išvydusi, jog šalia stovintis berniukas išsigando ir gražino visus daiktus, mėlynakė kaltai šyptelėjo.
-Nenorėjau tavęs išgąsdinti, tačiau negalima taip elgtis,-žvilgtelėjo į berniuką.-Be to, nebūtinai turi iš čia išeiti, juk nieko nesakysiu, nes daiktus gražinai.-Tyliai, kaip ir praėjusį kartą kalbėjo mergina.
-Dėkui,-paėmusi į rankas profesorės paduotą puodelį su arbata rudaplaukė dėkodama nusišypsojo. Arbata kvepėjo pasakiškai, tad Davina nieko nelaukdama paragavo ir žvilgtelėjo į profesorę.
-Arbata tiesiog nuostabi,-nors mergina neitin mėgo arbatą, tačiau ši išties buvo pasakiška.

Ats: Ateities būrimo profesorės kabinetas
« Atsakymas #94 Prieš 7 mėnesius »
 -Taip, iš Indijos. Žadu ten turbūt vėl nukeliauti. Gal net pasilikti ilgam. Tačiau greičiausiai klajinga siela neleis ten pasilikti su visam,- Cessiondi šyptelėjo, tačiau nė pati nesuvokė ar dėl to džiaugiasi ar ne, keista, kad pakankamai subrendęs žmogus taip klajoti.
 Ir neapsispręsti labiau nei klajoklis paukštis.
 O su ja klajojantis paukštis dažnai paslaptingai tylėdavo ir nepasakydavo ką mano, nes gyvenimas vis dėl to buvo raganos, o ne papūgos.
 Juk žmonių smegenys labiau išsilavinusios.
 Nors gal ir ne.
 Selestė buvo protinga. Protingesnė už kvailiukus pirmakursius, kurie dažnai pamiršdavo kuo skiriasi būrimai. Tačiau neužtraukė gėdos saviškiams, nes tiesą sakant, buvo ir labai protingų pirmakursių.
 -Kokia aš kerėpla!- garsiau nei turbūt derėjo pasakė ir atsiduso, pamačius lazdelę po suolu, nors galėjo tvirtinti, kad ten nebuvo nuėjusi po to, kai užkaitė vandenį. Nors kokių dalykų šiam gyvenime nepasitaiko... Cessiondi paėjusi septynetą žingsnių pasilenkė ir pasiėmė lazdelę. Tamsiaplaukė užkišo plaukų sruogą už ausies ir įsidėjusi lazdelę į keistoką kišenėlę, buvusią saryje, gurkštelėjo arbatos. Bent kam nors iš čia esančių dar patinka tokia arbata. Žinoma, jei tik neapsimeta...
Bet kas gali prisekti pasakų, bet kortos gerose rankose ar neužburtas rutulys ant pagalvėlės niekad nesumeluos.

*

Neprisijungęs Hostas Juodasis

 • I kursas
 • *
 • 6
 • Taškai:
Ats: Ateities būrimo profesorės kabinetas
« Atsakymas #95 Prieš 6 mėnesius »
Hostas išklausė mokinės ir nusprendė pasilikti ilgiau, bet vis vien dairėsi kaip dingti. Po kelių akimirkų klausėsi dainuojančios profesorės bei jos pokalbio su mergina. Jaunuolis stebėdamas kaip Cessiondi pasiimą savo lazdelę nusprendė išeiti dabar ir atsistojas parodė kortelę "ačiū už arbatą, man jau laikas". Nors panelė vis dar stovėjo prieš išėjimą, pirmakursis greitai prasmuko pro šoną bei nugvelbė jos lazdelę. Tik kelios kortos pažįro su užrašais "cha, cha, cha...". Hostas ištrukęs iš kabineto ir pakliuvęs į laiptine pradėjo bėgti kaip pašėlęs, nuo ko priminė didelį skrendanti apsiaustą koridoriuje. Pirmakursis po ilgo bėgimo sustojo tamsiam  kampe ir susįmąstė -"manau jau pabėgau, bent jau tiek nugvelbiau".                                                                         

*

Neprisijungęs Davina Murrell

 • VII kursas
 • *
 • 301
 • Taškai: 52
 • Lytis: Moteris
 • Nėra taisyklės be išimties.
Ats: Ateities būrimo profesorės kabinetas
« Atsakymas #96 Prieš 6 mėnesius »
-O ką veiksit Indijoje? Beje, mėgstat keliauti?-susidomėjusi paklausė mergina gerdama arbatą. Profesorė Cessiondi atrodė miela ir gera. Žinoma, Davinai nelabai teko bendrauti su profesoriais asmeniškai, tad neturėjo su kuo palyginti, tačiau vis vien indė rudaplaukei patiko. Išvydusi berniuko kortelę su užrašu, jog jam jau laikas, varnė ruošėsi jį sustabdyti, tačiau šiai nespėjus nieko pasakyti berniukas prasmuko pro šalį ir nugvelbė jos lazdelę, na, bent jau jis taip manė. Nulydėjusi akimis išskubėjusį pirmakursį Davina atsisuko į profesorę. Berniukas nė nenumanė kokia staigmena jo laukia. Išmokusi iš tėčio, jog savo lazdelę reikia saugoti ir niekada neprarasti budrumo mergina šįkart ją buvo palikusi saugioje vietoje, o "lazdelė", kurią nusinešė pirmakursis visai nebuvo burtų lazdelė. Berniukas pavogė ne ką kitą, kaip paprastą pieštuką. Na, bent jau pieštukų jam tikrai neteks vogti. Nuo tokios minties rudaplaukė šyptelėjo. 

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2019