0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Darren Hasley

  • Burtininkas
  • ***
  • 58
  • „Patirtis yra tai, ką gauni, ieškodamas kažko kito."
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #30 Prieš 3 metus »
Dėmesio!

Pirma žiobarotyros pamoka yra pratęsiama viena para. Vadinasi pamoka baigsis nebe gruodžio 19d. (apie 2O val.), o gruodžio 20d. (apie 20 val.). Kas nepasirodėte, puiki proga pasirodyti, kas nepabaigėte praktikos - ją pabaigti.

Ats: -Informacija-
« Atsakymas #31 Prieš 2 metus »
Sveiki gyvieji ir negyvieji forumo gyventojai!

  Sveikinu visus išgyvenusius karščių kupiną vasarą ir sulaukus rudenėlio. Mokinius taip pat labai sveikinu su mokslo metų pradžia žiobariškose mokyklose, nors ir nežinia kam čia džiaugsmas, o kam - ne.
  Žinoma, į šios lentos temą nerašyčiau norėdama vien tik pirmokiškai jus pasveikinti sulaukus naujojo sezono, tad žemiau galite susipažinti su taisyklėmis, kurias žinant kviečiu jus į savo pamokas.
Pamokos:
  Visų pirma prašau laikytis forumo taisyklių. Jei pamatysiu, kad jų nesilaikote, parašysiu tai po jūsų įrašu raudona spalva.
  Rpg pamokų praktikos dalyje reikalauju bent dviejų įrašų po mažiausiai 1500 simbolių, arba trijų, kurie būtų trumpesni, tačiau bent 600 simbolių.
  Ariellos pamokose galite išdykauti, tačiau tai neturėtų sugriauti visos pamokos. Nesusprogdinkite jos taip mylimos klasės ar nenužudykite savo personažo jos pamokoje, man reikia gyvų mokinių, kuriems galėčiau skirti taškus, o ne lavonų, todėl iš anksto dėkoju, kad norėdami nuveikti kažką tragiškai baisaus paklausite manęs ar tai daryti leidžiu.
Namų darbai: 
  Šį sezoną bus penki namų darbai bei egzaminas. Jeigu juose kažko nesuprantate būtinai man parašykite ir aš pasistengsiu jums viską paaiškinti, tik, žinoma, atsakymų galite nesitikėti. Stenkitės neišsiduoti, mat vertinimo sistema tokiu atveju yra ganėtinai negailestinga.
Kita: 
  Galimybė parašyti arešto rpg yra, tad jeigu bus norinčių parašykite man į asmenines žinutes ir galėsime pasitarti.
  Jeigu nesuprantate kodėl buvote įvertinti taip, kaip buvote, aš visada laukiu laiškelio, kuriame atakuojate mane klausimais. Laiškeliai - gėris, o klausimai - dar didesnis.
  Greitu metu visų namų darbų ir pamokų datos bus sukeltos į tvarkaraštį, tačiau kažkas gali ir keistis.

  Sėkmės naujame sezone ir nenumirkit, bent jau iki to laiko, kol jūsų darbų neįvertinau. Ačiū!
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Ariella Annė Brown »
“Sometimes just to say your own truth out loud is enough to find others like you.”

*

Amina Mizuno

Ats: -Informacija-
« Atsakymas #32 Prieš 2 metus »
Labas rytas!

Kaip spėjote pastebėti iš paskelbtų profesorių sąrašo, dėstysiu žiobarotyrą šiais mokslo metais. Po daugiau nei vienerių metų pertraukos grįžtu į profesorės vietą, tikiuosi ši patirtis bus kažkuo kitokia.

Trumpai apie pamokas. Šiemet turėtų įvykti penkios žiobarotyros pamokos. Visose pamokose galios tie patys postų ilgio reikalavimai:

  • 1 postas 2400 simbolių ilgio
  • 2 postai 1200 simbolių ilgio
  • 3 postai 600 simbolių ilgio

Tvarkaraštyje jau yra nurodytos preliminarios pamokų ir namų darbų datos, kurios mokslo metų eigoje nežymiai keisis. Jeigu nesugebate rasti tvarkaraščio arba jis jums painiojasi, štai datos:


  • Žiobarotyros I pamoka Kovo 2 - Kovo 16
  • Žiobarotyros II pamoka Kovo 17 - Kovo 31
  • Žiobarotyros III pamoka Balandžio 1 - Balandžio 15
  • Žiobarotyros IV pamoka Balandžio 16 - Balandžio 30
  • Žiobarotyros V pamoka Gegužės 1 - Gegužės 15


  • Žiobarotyros I namų darbas Kovo 2 - Kovo 6
  • Žiobarotyros II namų darbas Kovo 16 - Kovo 20
  • Žiobarotyros III namų darbas Kovo 30 - Balandžio 3
  • Žiobarotyros IV namų darbas Balandžio 13 - Balandžio 17
  • Žiobarotyros V namų darbas Balandžio 27 - Gegužės 1


Kitą jums aktualią informaciją rasite pirmame šios temos pranešime ir taisyklių puslapyje. Stebėkite savo pranešimus pamokose, kadangi galite gauti pastabą arba komentarą, A.Ž. kiekvieno negaudysiu - būkite atidūs. Pamokose kvailioti leidžiu, tačiau jauskite tam ribas - apsivemti drauge visu koledžu nėra gerai, nes tai priverstų nutraukti pamoką. Jeigu reikia profesorės atsako į jūsų veiksmus, pataginkite mane Discord'e arba parašykite A.Ž., kad būtų sureaguota laiku. Kitą aktualią informaciją skelbsiu naujame pranešime.

Sėkmės, laukiu visų jūsų žiobarotyros pamokose!

*

Neprisijungęs Rafael Beaumont

  • Burtininkas
  • ****
  • 260
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #33 Prieš 1 metus »
Sveikučiai! Šiais mokslo metais dėstysiu ne MGP, o žiobarotyrą. Tikiuosi, kad jums mano pamokos bus įdomesnės nei praėjusios.

 Štai keletas dalykų, kuriuos jums reikia žinoti:
1. Laikykitės visų RPG rašymo taisyklių(taisyklės yra čia).
2. Jeigu per pamoką planuojate pyktis, surengti varlių ar gyvūnų ataką būkit malonūs praneškit. Man reikės tam pasiruošti.
3. Pastabas rašysiu purpurine spalva, tad patikrinkite ar po jūsų post šios spalvos nėra.
4. Praktikoje įvertinimą rašysiu ne tik už užduoties atikimą, bet ir už kūrybiškumą( tai yra vertinimas susidės iš užduoties atlikimo ir kūrybiškumo bei įdomumo jūsų post'e)
5. Už skyrybos klaidas tikrai nebausiu tik, prašau, vartokite lietuviškas rašmenis.
6. Jei jums reikės mano reakcijos parašykite į žinutes čia ar discord.

Taigi kaip ir viskas. Lauksiu jūsų savo pamokose!
,,Tavo mokytojas gali gulėti griovyje, girtas.''
Kovinis girto Rafo režimas. Tada Rafas sako : grrrrr

*

Neprisijungęs Juzefas Levinsas

  • Žiobarotyros profesorius
  • *
  • 517
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #34 Prieš 1 metus »
Sveiki,
būtų malonu, jeigu žiobarotyros pamokose ne tik rinktumėte taškus, bet ir vystytumėte savo personažą, kurtumėte (arba griautumėte) santykius su kitais personažais, įgytumėte kokių nors patirčių. Žinoma, norint gauti maksimalų balų skaičių į pačią užduotį sureaguoti reikia. Nebūtina užduoties atlikti idealiai ir dar geriau, jei kažkas nesiseks, tačiau vis dėlto tai - pamoka.
Juzefas į savo darbą žiūrės rimtai, todėl ribos bus. Įžūlumas, nepasitenkinimas, pykčiai ir panašūs dalykai - jie gali būti, nes yra visokio charakterio personažų. Tačiau jeigu sugalvosite nusiaubti klasę ar padaryti ką nors panašaus, prašau prieš tai tartis su manimi. Hogvartsas - mokykla, kurioje taip pat galioja taisyklės.
Norėčiau pabrėžti, kad mokiniai nežino, jog Juzefas yra paranojikas. Todėl būtų keista, jeigu tai pastebėtumėte jam neįprastai nesielgiant. Jeigu jis galvoja apie tai, kad jį kas nors nužudys, tačiau to neparodo, tai logiška, kad niekas nieko ir neturėtų įtarti. Jeigu jis ką nors parodys, pavyzdžiui, pradės paniškai dairytis, tada, aišku, mokiniai gali pastebėti, jog profesorius neramus.
Vertinant pamokas atsižvelgsiu į bendras rašymo forume taisykles, post'ų skaičių, pačios užduoties atlikimą.
Būtų smagu sulaukti ilgesnių, kupinų personažo apmąstymų post'ų. Įvairesnių (ne tik tokių, kokių reikalaujama užduotyje) veiksmų post'uose.
Mielai rašysiu su jumis RPG savo pamokose, tad nebijokite siūlyti per PM arba DC.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 mėnesius sukūrė Juzefas Levinsas »

*

Neprisijungęs Juzefas Levinsas

  • Žiobarotyros profesorius
  • *
  • 517
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #35 Prieš 6 mėnesius »
Labas, mano mokinukai! Norėčiau atkreipti dėmesį į tai, kad dažnai savo pamokose duodu galimybę kokiems nors nutikimams. Mokiniai, dirbdami su Juzefo duotomis priemonėmis, dažnai gali patirti visokių kuriozų ir nutikimų. Tačiau kartais atrodo, kad visai nesvarbu, kokia bus ta pamoka ir kad net neverta stengtis galvoti idėjų pamokoms, nes vis tiek beveik niekas į tai nekreipia dėmesio. Pavyzdžiui, kad ir pirmoji pamoka su batu šį sezoną. Užduotis yra jį suklijuoti, bet praktiškai niekas net negalvoja apie tai. Va, ačiū Ikelui, kuris reaguoja į pamoką.
Suprantu, kad kiekvienas vystome savo personažą. Ir kad nereikia būti pavyzdingiausiu mokiniu. Ir kad gali būti pamokų, kuriose personažai, žargoniškai tariant, šakojasi. Tačiau neturėtume pamiršti, kad Hogvartsas yra burtų ir kerėjimo MOKYKLA. Jeigu jūsų personažas NIEKADA nepajudina nei piršto per pamokas, visiškai nereaguoja į užduotis, tai kaip, jūsų manymu, jis pereina iš kurso į kursą? Laikykimės bent šiek tiek logikos, nes profesorius, kurio pamokose būna vien tik chaosas, nelaimingi nutikimai, vargiai galėtų profesoriauti. Veiksmo pamokose galima sugalvoti ne tik stipriai mokyklos taisykles laužančiais būdais. Žinoma, kalbu tik apie savo pamokas. Galbūt yra profesorių, kuriems toks elgesys pamokose patinka, tai ten ir siauskite. Bet ne Juzefo pamokose.
Aš jau praeitame informaciniame pranešime esu rašiusi apie tai, jog ribos bus ir kad Juzefas į savo darbą žiūri rimtai. Vis dėlto tai yra pamokos, o ne šiaip kokie nors RPG. Tam tikrus dalykus, kuriuos darote per pamokas, galite perkelti į kitus RPG, o čia nepamiršti ir to, kad žmogus kūrė idėjas tikėdamasis, jog į tai bent kiek bus reaguota. Jau ne pirmas sezonas, kai ribų nėra. Pavyzdžiui, nepaisant to, kad pirmame informaciniame pranešime esu rašiusi, jog jeigu mokiniai nori nusiaubti kabinetą ar padaryti ką nors panašaus, pirmiausia susitartų su manimi, praeito sezono antroje pamokoje du mokiniai išsprogdino tualetą, kuriame vyko pamoka, nors su manimi pasitarta dėl to nebuvo. Dar kartą pabrėžiu, jūsų personažai neturi būti pavyzdingi mokiniai ar mandagūs žmonės. Tačiau privalo būti tam tikros ribos, jeigu jau jūsų personažas mokosi Hogvartse, nėra iš jo išmetamas ir eina iš kurso į kursą. Patarčiau prieš rašant veiksmą į kito personažo pusę tiesiog pagalvoti, o kas būtų, jeigu iš tiesų Hogvartse taip pasielgtumėte? Kas iš to, jeigu rašau, kad Juzefas skundžia mokinius koledžo vadovams, direktorei, jeigu elgesys nei trupučio nepasikeičia bent kuriam laikui. Jeigu Juzefui taip nesisektų profesoriauti, jis tikriausiai tą darbą mestų.
Pamenu, kad yra profesorių, kurie rašydavo, jog personažas gali klysti, nebūkit vunderkindais. O, kad ir aš galėčiau taip parašyti savo pamokoje. Dabar galiu parašyti nebent taip: gal bent kažkiek dalyvaukit pačioje pamokoje, gal bent kiek nors reaguokit į mano sugalvotas idėjas... Nes tikrai yra liūdnoka, kai tu svarstai, kokią pamoką sukurti, o visai ne esmė, kokia ji. Vis tiek visi tik žodžiuojasi ir lupasi. Pastebėjau, kad kitų profesorių pamokose būna ir klausimų iš mokinių, susijusių su pamokos tema, ir vaikai atlikinėja praktiką. Pas mane kuo toliau, tuo labiau nieko panašaus. Juzefas tapo piktu profesoriumi. Aš jam to neplanavau ir nenoriu, kad jis toks būtų. Bet kaip jis gali nepykti, kai jo pamokose vyksta tokie dalykai...
Galbūt rizikuoju savo pamokose sulaukti mažesnio aktyvumo. Tikiuosi, kad taip nebus ir kiekvienas esate laukiamas. Iki susimatymo jose.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 mėnesius sukūrė Juzefas Levinsas »

*

Neprisijungęs Juzefas Levinsas

  • Žiobarotyros profesorius
  • *
  • 517
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #36 Prieš 5 mėnesius »
Mokinukai mano, po to karto prieš kelias savaites, kai parašiau ilgą informacinį post'ą dėl personažų pamokoje, visi kaip vienas emėte klijuoti batą. :D Noriu pabrėžti, kad jūsų personažas neprivalo dirbti atsakingai ir būti geras mokinys, jeigu jis toks nėra.
Turiu omenyje tai, jog pamokų metu neturėtų bėgti upeliais bėgti kraujas dėl kito mokinio smurto ir griūti bei sprogti klasė, o personažas tiesiog atsižvelgtų į pamokos temą, atlikinėtų bent kažkiek užduotį (jei norite maksimalaus įvertinimo), bet tai nereiškia, kad jis turi idealiai atlikti pamokos darbą.
Pamokose jūs galite ir apsipykti, ir kuo nors apsimėtyti, ir reikšti nepasitenkinimą dėl duoto darbo, ir kokią nors išdaigėlę iškrėsti. Kaip ir tikrame gyvenime. Tiesiog norėjau pasakyti, kad viskas turėtų vykti proto ribose.
Tad ateikite į pamoką ir lai personažai būna joje savimi, tačiau nepamirškime logikos ir pagalvokime, kad tam tikri dalykai (stiprios muštynės, klasės nusiaubimas) jokioje mokykloje nėra toleruojama.
Iki susitikimo antroje pamokoje, kuri jau prasidėjo!
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 mėnesius sukūrė Juzefas Levinsas »

*

Neprisijungęs Juzefas Levinsas

  • Žiobarotyros profesorius
  • *
  • 517
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #37 Prieš 5 mėnesius »
Pamoka apie siuvimą yra šiek tiek pratęsiama, bus uždaryta spalio 22 dienos ryte. Tad dar galite apsilankyti!

*

Neprisijungęs Juzefas Levinsas

  • Žiobarotyros profesorius
  • *
  • 517
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #38 Prieš 4 mėnesius »
Anksčiau mano pamokose būdavote pratę gauti maksimalų įvertinimą bet kokiu atveju, jeigu parašydavote reikiamą post'ų skaičių. Informuoju, kad nuo šiol maksimalus įvertinimas bus skiriamas tik tiems mokiniams, kurie bent kažkiek atlikinės užduotį. Tai nereiškia, jog užduotis turi būti atlikta idealiai arba visa (dar įdomiau, jeigu taip nėra ir jeigu mokiniai rašo ne dėl taškų, o pamokose vysto savo personažą). Tačiau kažkuriuo momentu mokinys turi atlikinėti užduotį, jeigu norima gauti 10 taškų. Žiobarotyros pamokų vertinime bus atsižvelgiama į: bendras rašymo forume taisykles, post'ų skaičių, užduoties atlikimą.

*

Neprisijungęs Juzefas Levinsas

  • Žiobarotyros profesorius
  • *
  • 517
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #39 Prieš 2 dienas »
Sveiki, mano mokinukai. Pastaruoju metu gaunu daug namų darbų, padarytų su AI.
Kai tai yra akivaizdu, net tekstas nekoreguotas, kol kas nuimu 5 balus, tačiau svarstau ir apie tai, kad jeigu tai nesiliaus, iškart rašysiu 0.
Darbus, kuriuose yra AI atspindžių, bet matosi, kad rašyta ir mokinio, kol kas praleidžiu. Šiandien tai priklauso nuo to, kaip akivaizdžiai ir kiek AI yra naudotas darbe. Kiekvienas darbas individualus. Gal kažkam nuimsiu, o gal kažkam ir ne. Priklausys nuo to, kiek matysiu paties mokinio įdėtų pastangų.
Tačiau mes esame rašymo forume. Pasinaudoti idėja - viena, o kopijuoti tekstą ir jį redaguoti - visai kas kita.
Jūs galite imti kad ir visas idėjas iš AI. Jeigu rašysite patys, o ne kopijuosite ar redaguosite, to tikrai nesimatys.
Be to, ar jums patiems NEBŪTŲ PATOGIAU parašyti savo žodžiais? Tuomet nei įtarimų kiltų profesoriui, nei reikėtų sėdėti prie teksto korekcijos ir galvoti, ar tinka.
Juk jeigu esate čia, tai mokate ir mėgstate rašyti. Man asmeniškai atrodo daug paprasčiau iš gautos idėjos viską parašyti savais žodžiais. Ir net greičiau.
Tad pagalvokite apie tai. Atlikdami mano namų darbus idėjas imkite iš kur norite. Tačiau gauti redaguotų tekstų aš nepageidauju, o apie copy - paste išvis nėra kalbos.
Sėkmės atliekant namų darbus.

(nuostabiai)