0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Darren Hasley

• Burtininkas
  • 58
  • „Patirtis yra tai, ką gauni, ieškodamas kažko kito."
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #30 Prieš 2 metus »
Dėmesio!

Pirma žiobarotyros pamoka yra pratęsiama viena para. Vadinasi pamoka baigsis nebe gruodžio 19d. (apie 2O val.), o gruodžio 20d. (apie 20 val.). Kas nepasirodėte, puiki proga pasirodyti, kas nepabaigėte praktikos - ją pabaigti.

« Atsakymas #31 Prieš 1 metus »
Sveiki gyvieji ir negyvieji forumo gyventojai!

Sveikinu visus išgyvenusius karščių kupiną vasarą ir sulaukus rudenėlio. Mokinius taip pat labai sveikinu su mokslo metų pradžia žiobariškose mokyklose, nors ir nežinia kam čia džiaugsmas, o kam - ne.
  Žinoma, į šios lentos temą nerašyčiau norėdama vien tik pirmokiškai jus pasveikinti sulaukus naujojo sezono, tad žemiau galite susipažinti su taisyklėmis, kurias žinant kviečiu jus į savo pamokas.
Pamokos:
  Visų pirma prašau laikytis forumo taisyklių. Jei pamatysiu, kad jų nesilaikote, parašysiu tai po jūsų įrašu raudona spalva.
  Rpg pamokų praktikos dalyje reikalauju bent dviejų įrašų po mažiausiai 1500 simbolių, arba trijų, kurie būtų trumpesni, tačiau bent 600 simbolių.
  Ariellos pamokose galite išdykauti, tačiau tai neturėtų sugriauti visos pamokos. Nesusprogdinkite jos taip mylimos klasės ar nenužudykite savo personažo jos pamokoje, man reikia gyvų mokinių, kuriems galėčiau skirti taškus, o ne lavonų, todėl iš anksto dėkoju, kad norėdami nuveikti kažką tragiškai baisaus paklausite manęs ar tai daryti leidžiu.
Namų darbai: 
  Šį sezoną bus penki namų darbai bei egzaminas. Jeigu juose kažko nesuprantate būtinai man parašykite ir aš pasistengsiu jums viską paaiškinti, tik, žinoma, atsakymų galite nesitikėti. Stenkitės neišsiduoti, mat vertinimo sistema tokiu atveju yra ganėtinai negailestinga.
Kita: 
  Galimybė parašyti arešto rpg yra, tad jeigu bus norinčių parašykite man į asmenines žinutes ir galėsime pasitarti.
  Jeigu nesuprantate kodėl buvote įvertinti taip, kaip buvote, aš visada laukiu laiškelio, kuriame atakuojate mane klausimais. Laiškeliai - gėris, o klausimai - dar didesnis.
  Greitu metu visų namų darbų ir pamokų datos bus sukeltos į tvarkaraštį, tačiau kažkas gali ir keistis.

Sėkmės naujame sezone ir nenumirkit, bent jau iki to laiko, kol jūsų darbų neįvertinau. Ačiū!
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Ariella Annė Brown »
“Sometimes just to say your own truth out loud is enough to find others like you.”

*

Amina Mizuno

« Atsakymas #32 Prieš 10 mėnesių »
Labas rytas!

Kaip spėjote pastebėti iš paskelbtų profesorių sąrašo, dėstysiu žiobarotyrą šiais mokslo metais. Po daugiau nei vienerių metų pertraukos grįžtu į profesorės vietą, tikiuosi ši patirtis bus kažkuo kitokia.

Trumpai apie pamokas. Šiemet turėtų įvykti penkios žiobarotyros pamokos. Visose pamokose galios tie patys postų ilgio reikalavimai:

• 1 postas 2400 simbolių ilgio
  • 2 postai 1200 simbolių ilgio
  • 3 postai 600 simbolių ilgio

Tvarkaraštyje jau yra nurodytos preliminarios pamokų ir namų darbų datos, kurios mokslo metų eigoje nežymiai keisis. Jeigu nesugebate rasti tvarkaraščio arba jis jums painiojasi, štai datos:

• Žiobarotyros I pamoka Kovo 2 - Kovo 16
  • Žiobarotyros II pamoka Kovo 17 - Kovo 31
  • Žiobarotyros III pamoka Balandžio 1 - Balandžio 15
  • Žiobarotyros IV pamoka Balandžio 16 - Balandžio 30
  • Žiobarotyros V pamoka Gegužės 1 - Gegužės 15

• Žiobarotyros I namų darbas Kovo 2 - Kovo 6
  • Žiobarotyros II namų darbas Kovo 16 - Kovo 20
  • Žiobarotyros III namų darbas Kovo 30 - Balandžio 3
  • Žiobarotyros IV namų darbas Balandžio 13 - Balandžio 17
  • Žiobarotyros V namų darbas Balandžio 27 - Gegužės 1

Kitą jums aktualią informaciją rasite pirmame šios temos pranešime ir taisyklių puslapyje. Stebėkite savo pranešimus pamokose, kadangi galite gauti pastabą arba komentarą, A.Ž. kiekvieno negaudysiu - būkite atidūs. Pamokose kvailioti leidžiu, tačiau jauskite tam ribas - apsivemti drauge visu koledžu nėra gerai, nes tai priverstų nutraukti pamoką. Jeigu reikia profesorės atsako į jūsų veiksmus, pataginkite mane Discord'e arba parašykite A.Ž., kad būtų sureaguota laiku. Kitą aktualią informaciją skelbsiu naujame pranešime.

Sėkmės, laukiu visų jūsų žiobarotyros pamokose!

*

Neprisijungęs Rafael Beaumont

• Burtininkas
  • 224
« Atsakymas #33 Prieš 7 mėnesius »
Sveikučiai! Šiais mokslo metais dėstysiu ne MGP, o žiobarotyrą. Tikiuosi, kad jums mano pamokos bus įdomesnės nei praėjusios.

Štai keletas dalykų, kuriuos jums reikia žinoti:
1. Laikykitės visų RPG rašymo taisyklių(taisyklės yra čia).
2. Jeigu per pamoką planuojate pyktis, surengti varlių ar gyvūnų ataką būkit malonūs praneškit. Man reikės tam pasiruošti.
3. Pastabas rašysiu purpurine spalva, tad patikrinkite ar po jūsų post šios spalvos nėra.
4. Praktikoje įvertinimą rašysiu ne tik už užduoties atikimą, bet ir už kūrybiškumą( tai yra vertinimas susidės iš užduoties atlikimo ir kūrybiškumo bei įdomumo jūsų post'e)
5. Už skyrybos klaidas tikrai nebausiu tik, prašau, vartokite lietuviškas rašmenis.
6. Jei jums reikės mano reakcijos parašykite į žinutes čia ar discord.

Taigi kaip ir viskas. Lauksiu jūsų savo pamokose!
,,Tavo mokytojas gali gulėti griovyje, girtas.''
Kovinis girto Rafo režimas. Tada Rafas sako : grrrrr

*

Neprisijungęs Juzefas Levinsas

• Žiobarotyros profesorius
  • *
  • 229
« Atsakymas #34 Prieš 2 mėnesius »
Sveiki,
būtų malonu, jeigu žiobarotyros pamokose ne tik rinktumėte taškus, bet ir vystytumėte savo personažą, kurtumėte (arba griautumėte) santykius su kitais personažais, įgytumėte kokių nors patirčių. Žinoma, norint gauti maksimalų balų skaičių kokiu nors būdu į pačią užduotį sureaguoti reikia.
Juzefas į savo darbą žiūrės rimtai, todėl ribos bus. Įžūlumas, nepasitenkinimas, pykčiai ir panašūs dalykai - jie gali būti, nes yra visokio charakterio personažų. Tačiau jeigu sugalvosite nusiaubti klasę ar padaryti ką nors panašaus, prašau prieš tai tartis su manimi. Vis dėlto Hogvartsas - mokykla, kurioje taip pat galioja taisyklės.
Norėčiau pabrėžti, kad mokiniai nežino, jog Juzefas yra paranojikas. Todėl būtų keista, jeigu tai pastebėtumėte jam neįprastai nesielgiant. Jeigu jis galvoja apie tai, kad jį kas nors nužudys, tačiau to neparodo, tai logiška, kad niekas nieko ir neturėtų įtarti. Jeigu jis ką nors parodys, pavyzdžiui, pradės paniškai dairytis, tada, aišku, mokiniai gali pastebėti, jog profesorius neramus.
Vertinant pamokas atsižvelgsiu į bendras rašymo forume taisykles, post'ų skaičių, pačios užduoties atlikimą ar reagavimą į užduotį.
Būtų malonu sulaukti ilgesnių, kupinų personažo apmąstymų post'ų. Įvairesnių (ne tik tokių, kokių reikalaujama užduotyje) veiksmų post'uose.
Mielai rašysiu su jumis RPG savo pamokoje, tad nebijokite siūlyti per PM arba DC.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš mėnesį sukūrė Juzefas Levinsas »