0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Re: Houri šeimos Vila
« Atsakymas #15 Prieš 9 metus »
Kasiopėja jautėsi kaip panda. Toks jausmas, kad tuoj jos šortų sagos plyš, ir ji nusiridens kaip statinė laiptais žemyn. Semas nusivedė Kasiopėją į Aleksės darbo kambarį, o Kasiopėja tik suaimanavo. Ji judėjo vangiai ir nenoriai, tačiau, kai pamatė visąkalną suknelių skirtų jai, kaip mat atkuto ir puolė žiūrėti.
Kasiopėjai labiausiai iš visų suknelių patiko samaninės spalvos suknelė. Tiesą sakant, mergina nenorėjo jos ir nusivilkti. Tik prikalbinta Semo ji išlindo iš jos, ir vėl išokusi į savo šortus ir palaidinę, ji pastebėjo baltą suknelę. Suknelė šiek tiek pirminė gulbę. Pora nustebo perskaičiusi kortelę.
-Kasiopėjos vestuvinė suknelė,-sumurmėjo Kasiopėja, išplėtusi akis skaitydama lapelį. Šalia jos kažkam sujudėjus, Kasiopėja atsisuko.-Tau viskas gerai?-susirūpinusi paklausė Semo, galvodama, kad šiam pasidarė bloga ir jis net klūptelėjo. Tačiau šis tik pabučiavo ją ir... paklausė ar ji tekėsianti už jo. -O Dieve, taip,-ji sukuždėjo, nė kiek neabejodama, kad Semas tai girdi. ji atsiklaupė greta jo.-Aš tekėsiu, bet,-ties paskutiniu žodžiu ji įžvelgė Semo akyse baimę.-Dar yra Hogvartsas kurį reikia pabaigti,-ji švelniai uždėjo delną jam ant skruosto.-Taip,-ji dar kartą sukuždėjo, žibančiomis, ašarų pilnomis akimis.

*

Neprisijungęs Katherine Rivers

  • VI kursas
  • *
  • 2
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Houri šeimos Vila
« Atsakymas #16 Prieš 9 metus »
Semas jautėsi kaip koks klounas.
-Tu čia rimtai? Ar juokavai?- jau išsigandęs paklausė Kasiopėjos Semas. Jis negirdėjo nieko, tik savo neritmingą ir stiprų širdies plaikmą.
-Kas čia vyksta?!?- suriko iš niekur nieko atsiradusios Semo sesutės Ariana ir Sara. Joms pastėbėjus Kasiopėjos vestuvinę suknelę akys išsiplėtė kaip teniso kamuoliukai. -Kieno čia suknelė? Nejaugi tavo?- kreipėsi į Kasiopėją, beartėdamos prie vos vos blizgančios suknelės. Ant jos perksiatė užrašą, kad tai kaip tik jos suknelė. Ir nesulaukusios atsakymo, suklykė ir pradėjo šokinėti lyg pametusios galvas. Bet tada lyg ką supratusios, piktai dėbtelėjo į Semą. -Kada ruošėtės mums pranešti? Kaip tu iš viso drįsti šitaip elgtis!?! Mes apie savo brolio vestuves sužinome tik dabar?!? Aš laukiu pasiaiškinimo...- apšaukė vargšą Semą Sara, kurią greitai pakeitė Ariana.
-Ei, mes dar nieko nesiruošiame vesti ar tekėti. Tiesiog taip išėjo, kad mama apgalvojo mūsų ateitį,- paaiškino Semas. -Be to, jums neatrodo kad mes kiek per jauni?
-Tai tada kas čia per rankos prašymai?- nenusileido sesutės.

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Re: Houri šeimos Vila
« Atsakymas #17 Prieš 9 metus »
Ji atsistojo ir sukikenusi padėjo atsistoti ir Semui. Ji uždarė spintą, kol sesutės dar ko nors neprisigalvojo. Tad sunėrė savo ir Semo pirštus.
-Atėjus laikui, tekėsiu. Tik už tavęs,-ji sušnabždėjo jam į ausį, pasistiebusi, mat kitaip nepasiektų. Ji pabučiavo jam į žandą ir nusišypsojo dvynėms.-Ateitis kol kas komplikuota ir neaiški. Man septyniolika, jam šešiolika, ir nė vienas iš mūsų nėra baigęs Hogvartso, taigi,-ji iškišo liežuvį ir išsitepė Semą iš dirbtuvių. Iš paskos atkurnėjo ir Sara su Ariana, tačiau Kasiopėja prieš uždarydama Semo kambario duris atsisuko į jas.-Atsiprašau, norime pabūti dviese,-ji lazdele išbūrė dvi perlines apyrankes ir davė dvynėms. Šios laimingos pasitraukė.
Kasiopėja atsiduso ir uždariusi atsirėmė į duris. Mergina nusišypsojo Semui.

*

Neprisijungęs Katherine Rivers

  • VI kursas
  • *
  • 2
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Houri šeimos Vila
« Atsakymas #18 Prieš 9 metus »
Semas žiūrėjo į Kasiopėją, kuri šiam nusišypsojo nuostabia ir perline šypsena.
-Taigi, norėjai pabūti dviese? Tu dabar mane barsi? Ar aš kuom nors nusikaltau?- nekaltai pašmaikštavo Semas prajuokindamas Kasiopėją. O šiai nespėjus atsakyti jis ją pertraukė: -Ar tu norėjai pabūti dviese, kaip tiesiog... Dviese?- mirktelėjo apkabindamas savo svajonių ir ateities žmonelę.
-Padainuok,- paprašė jos Semas. -Prašau, aš tau pritarsiu,- mirktelėjo ir padarė "miranda face". -Ya rite!-pajuokavo Semas. Šitaip prajuokindamas ir taip jau neliūdną Kasiopėją. Semas pakštelėjo Kasiopėjai į skruostą, tada pasižiūrėjo į jos akis. Jose buvp matyti tiek daug visko - Skausmo, baimės, laimės, džiaugsmo, patirties ir viso kito, ko net pačios žymiosios Semo sesutės nėra patyrusios.
-Kasiopėja, man jau seniai kniedi paklausti. Kokia tavo istorija? Papakok man viską, prašau. Aš dar daug ko apie tave nežinau, bet kadangi likom dviese gana slėpti vienas nuo kito viską. Papasakok visas savo paslaptis, o aš tau savo...- tardamas žodį pasalptys, Semas šelmiškai mirktelėdavo Kasiopėjai.

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Re: Houri šeimos Vila
« Atsakymas #19 Prieš 9 metus »
Kasiopėja paėmė jį už rankos ir nusivedė prie lovos. Ji atsisėdo, o Sema pasodino šalią. Kasiopėja padėjo jo galvą sau ant kelių ir pradėjo žaisti su Semo plaukais, žiūrėdama į jo akis.
-Na, nuo manęs buvo slepiama mano prigimtis iki vienuolikos metų. Saugumo sumetimais, kad Fernandesas nesuvoktų, kad aš Evers. Maniau, kad esu žiobarė, bet kai gavau laišką į Hogvartsą, viskas paaiškėjo.-ji švelniai kalbėjo Semui, žaisdama su jo plaukais.-Trečiame kurse numirė mano tėtis. Po jo mirties mes su mama labai suartėjome. Tiesą sakant, ji vienintelė likusi iš mano giminės. Mes išsikapstėme, o jis vis dar ten,-Kasiopėja pašiaušė jo plaukus ir nusišypsojo.-Man buvo sunku po tėčio mirties. Gedėjau vos ne iki ketvirto kurso, tačiau sugebėjau suimti save į vadžias. Bet vis tiek, tada mano gyvenime plytėjo tik tuštuma.-ji nurijo gumulą, susidariusį gerklėje.-Bet penktame kurse sutikau tave. Ir viskas apsivertė aukštyn kojomis. Tu tarsi nušvietei man kelią, kurio nesuradau. Ir štai kur mes esame dabar,-ji nusišypsojo ir pasilenkusi pabučiavo Semą. -Ačiū, kad esi ir buvai šalia,-ji sukuždėjo, žvelgdama į jo akių gilumą.
Kasiopėja atsiduso. Grifas ramiai miegojo sesučių kambaryje, ji tai žinojo, mat Sarai ir Arianai labai patiko Kasiopėjos liūtas, o šis tik ir davėsi glostomas ir kitaip niurkomas. Kur Katerina Atėnė Kasiopėja net nenutuokė, bet ir per daug nesijaudino - katė pažinojo šį namą geriau, nei Kasiopėja.
-Come on, skinny love,-ji pradėjo tyliai dainuoti, vis dar žiūrėdama į Semo akis.

*

Neprisijungęs Katherine Rivers

  • VI kursas
  • *
  • 2
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Houri šeimos Vila
« Atsakymas #20 Prieš 9 metus »
Semas įdėmiai klausė Kasiopėjos gyvenimiškų išsipasakojimų. Jai užbaigus juos ir pradėjus dainuoti, nuo melodiškumo ir švelnumo Semas nejučia užsnūdo. Jam užmigti padėjo dar ir tai, kad Kasiopėja švelniai glostė Semo plaukus,  kaip kokį katiną. Per miegus jis pradėjo knarkti, bet tas garsas labiau panešėjo į katino murrrkimą. Jį pažadino švelnus pliaukštelėjimas per žandą.
-Jėzau! Galėtum biškį tyliau? Visi namai dreba!- išgirdo jo seses priekaištaujant. Semas pajautė kažką užkritusį ant jo. Kai pramerkė akis pamatė ant jo veido užkritusias tankias garbanas - Kasiopėjos.
-O!- suriko, kai jos garbanos pateko į jo pravirą burną. Sesutės sukikeno.
-Kas čia taip juokinga?  - piktai dėbtelėjęs į sesutes Semas paklausė.
-Pasižiūrėk į veidrodį...- ir kikendamos išbėgo iš Semo kambario. Jis atsargiai atsikėlė, priėjo prie veidrodžio ir net amo neteko. Jis buvo ne tik kad aprengtas suknele, bet dar ir išdažytas kaip kokia cirko akrobatė - akys buvo tris kartus apvestos juodu pueštuku, šėšėliai buvo ryškiai rožiniai, o lūpos! Šiosios buvo nudažytos žydra spalva, o svarbiausia, kad visi dažai buvo atsparūs vandeniui! Semas tai suprato tik  gerai prašveitęs veidą. Pagalaiu netekęs vilties, pažadino Kasiopėją, ir palaukė, kol ši atsipeikės iš savo juoko priepuolio.
-Gal gali tai,- rankom parodė į savo veidą,- sutvarkyti? Prašau? - vos ne verkšleno jis. Mažiausiai jam dabar reikėjo, kad jį tokį pamatytų ir kiti.

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Re: Houri šeimos Vila
« Atsakymas #21 Prieš 9 metus »
Kasiopėja pati buvo užsnūdusi. Ją pažadino tik krizenimas, prie pat lovos. Mergina pasirąžė ir pati prapliupo juoku. Semas atrodė tiesiog nuostabiai.
-Graži suknelė,-pagurė Semą Kasiopėja vis dar tebekvatodama iš Semo išvaizdos. Kaltininkės jau buvo pabėgusios iš nusikaltimo vietos, o pats Semas vos sau plaukų nuo galvos nesirovė, nerimaudamas, kas dabar bus.-Na na na, gal sutvarkysiu, o gal ir ne,-ji mįslingai pažiūrėjo į jį, stebėdama, kaip jo akyse auga baimė. Ji sukikeno.-Eikš,-Kasiopėja ėmė murmėti nesuprantamus žodžius ir baksnoti lazdele jo veidą, vis dar kikendama. Baigusi patapšnojo Semui per galvą.-Kaip naujas,-Kasiopėja dar kartą sukikeno, žiūrėdama į jau normaliai atrodantį Semą, tik su suknele. -Ahem, tau suknelė tinka,-Kasiopėja išlemeno ir vėl ėmė leipti juokais. Mergina juokdamasi vartėsi milžiniškoje Semo lovoje, negalėdama atsikratyti padažyto Semo vaizdo mintyse.

*

Neprisijungęs Katherine Rivers

  • VI kursas
  • *
  • 2
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Re: Houri šeimos Vila
« Atsakymas #22 Prieš 9 metus »
SEMAS po Kasiopėjos žodžių greitai nulėkė į spintą persirengti. Šį kartą apsirengė maudymosi glaudes, o ant jų paprastus šortus, ir dar rankšluostį ant kaklo.
-Eisime maudytis,- pranešė iš spintos rėkdamas Semas Kasiopėjai, taip suteikdamas laiko susirinkti daiktus ir persirenkti vonioje. Jam išėjus iš spintos, Kasiopėjos nė kvapo nebuvo likę, kaip ir tikėtasi. Semas dar trumpai palaukė jos, o paskui stvėrė už rankos ir abu nubildėjo laiptais žemyn. Jie buvo likę vieni, tad galėjo daryti ką nori.
-Mes likom vieni. Visi kiti iškeliavę pas dėdę, jis švenčia savo katės gimtadienį. Tiesą sakant tas mūsų dėdė labai keistas, kad švenčia katės gimtadienį. Jeigu aš būčiau jo vietoje geriau jau tokių dalykų neminėčiau. Tuo labiau nesikviesčiau į svečius labai tolimų pažystamų iš aplink pasaulio. O tu kaip manai?- pliurpė nesustodamas Semas. Jis po viso to akrobatiškos gražuolės įvaizdžio atsitikimo, bandė jį pamiršti, bet gaila, kad jam tai vis primindavo paprasti Kasiopėjos pasityčiojimai. SSemas, norėdamas jai už tai atkeršyti, prisipylė visą pilną kibirą ledukų ir ledinio vandens, ir kai jiedu buvo prie baseino, užpylė jį ant jos - savotiškas "ice bucket challange".
-Oi. Aš visada norėjau tai išbandyti,- laimingas sau čiulbėjo.

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Re: Houri šeimos Vila
« Atsakymas #23 Prieš 9 metus »
Kasiopėja kaip Kapitonas Amerika, žaibo greičiu viską susirinko,  persirengė ir po penkių minučių jie su Semu jau lėkė prie baseino.
-Aš švesčiau katės gimtadienį. Tu žinai, aš myliu kates. Trintuko švęsdavau,  Grifo švenčiu.  O kada Katės gimtadienis? Kažkaip neprisiruošiau pa...ŠALTA!-Kasiopėja pliurpė nesąmones apie kačių gimtadienius,  kol Semas neužpylė ant jos viso kibirą ledinio vandens. Vanduo žliaugė kriokliu nuo merginos plaukų, o garbanėlės sudarė pudelio įvaizdį. Bet jos veidas buvo legendinis - akys išsiplėtusios, burna truputį praverta, o nosis suraukta, lyg jai panosėn būtų kažkas pakišęs šūdo gabalą. Kasiopėja kreivai dirstelėjo į Semą ir pliumptelėjo į gerokai šiltesnį baseino vandenį. -Eikš,  eikš,  nieko nebus gi,-ji klastingai nusišypsojo Semui pamažu nerdama į vandenį.