0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Liusės, arba kitaip Jekaterinos šeimos namai
« Atsakymas #15 Prieš 8 metus »
   Jekaterina apsidairiusi pribėgo prie baltos sienos ir palietusi ją delnu perėjo kiaurai. Visi buvę garsai paliko už nugaros. Liko tik gamta ir ramybė. Šiltas oras, saulė, paukščių čiulbesys ir vabzdžių duzgesys. Mergaitė patogiau pasiėmė lagaminus ir tekina nuskuodė per didelį sodą, vinguriuodama tarp medžių ir gyvatvorių, krūmų ir dekoratyvinių papuošimų. Greitai priėjo namą su melsvai dažytomis sienomis. Tyliai pravėrusi stiklines duris sudėjo daiktus ant kilimo ir ant pirštų galų nutipeno iki svetainės. O tuomet staigiai iššoko.
 - Tadaaa! Aš grįžau, - ir nusijuokė, kai išvydo abstulbusius brolius, seserį ir mamą. Su liūdesiu mergaitė suprato, jog tėtis vėl užsiiminėja auroriškais darbais. Bet tuomet jos šeima nusprendė ją uždusinti ir apkabinę tampė į visas puses.
 - Gana... negaliu... kvėpuoti, - kikeno ji.
 - Baik nesąmones kalbėti, taigi nemirsi, - nusijuokė Edmundas ir dar kažkoks vardas, kurių jie visi turėjo nemažai.
 - Einam, išgersi arbatos ir viską papasakosi, - Siuzana nusitempė savo seserį ir pasodinusi ant sofos bei įdavusi puodelį arbatos pasodino, su smalsumu klausydama jos pasakojimų.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Benedict Greasley

  • III kursas
  • *
  • 155
  • Taškai:
Re: Liusės, arba kitaip Jekaterinos šeimos namai
« Atsakymas #16 Prieš 8 metus »
Benedict greitu žingsniu ėjo namų link. Dar koks pusvalandis, ir būsiu namie. Pajutęs šiokį tokį nuovargį, berniukas nutarė truputį pailsėti. Jis ne pernelyg skubėjo, nes namie jo laukė krūvos darbų -  maisto ruošimas (mamos nebuvo, o tėvas... Na, tėvas gaminti niekada nemokėjo), namų tvarkymas, arbatos ruošimas, sesers prižiūrėjimas... Taip, Benedict į namus visiškai nesiveržė. Truputį pamąstęs ir pafilosofavęs apie maistą, pirmakusis išsitraukė žiobarišką arbatos pilną termosą ir moliūgų apkepėlę. Ketindamas papietauti, berniukas atsirėmė į sieną.

Sutrikęs Benedict apsidairė. Gatvės šalia jau nebebuvo - jis stovėjo kažkur tarp medžių, žolės ir kitų augalų. Čia tikriausiai sodas. Žinoma, čia sodas. Miškuose vaismedžiai paprastai neauga. Tik kieno šis sodas? Ir kaip aš čia patekau? Nepanašu, kad gatvė būtų persitransformavusi į... Šitą. Galbūt siena buvo kažkokios rūšies nešyklė? Kągi, pavalgyti vistiek reikia.
Išgėręs arbatą ir sukramsnojęs apkepą, berniukas nusišluostė rankas į žolę ir atsistojo ir pradėjo žingsniuoti. Kiaurus metus čia nesėdėsiu... Reikia vėl grįžti pro sieną. Žinoma, jei tik čia ji yra.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Liusės, arba kitaip Jekaterinos šeimos namai
« Atsakymas #17 Prieš 8 metus »
 - ...ir tada aš išvykau, - užbaigė savo kelių valandų pasakojimą mergaitė. Siuzana visą laiką nepratarė nė žodžio ir buvo susirūpinusi, o brolia ėmė vienas per kitą visko klausinėti.
 - Gerai, gerai, nežudykite. Einu pasivaikščioti, - Jekaterina nudūmė į savo kambarį ir persirengė. Vilkėjo džinsinius, gana trumpus, bet padoraus ilgio šortus ir juodą berankovę palaidinę. Taip pasiruošusi ji linksmai švilpaudama nučiuožė turėklais ir kiek tik kojos neša išdūmė laukan. Plačiai dainuodama savo visai neblogu balsu kažkokią seną dainą lakstė per žolę tuo sodu - labirintu, kol išgirdo kažką šnarant. Tyliai pribėgusi ten pamatė garantuotą hogvartsietį, bet nepažįstamą ir jaunesnį.
 - Ką čia darai? Kaip čia pateka? Kas tu toks? - gana piktai klausinėjo juodaplaukė, nors toli gražu nebuvo įniršusi.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Benedict Greasley

  • III kursas
  • *
  • 155
  • Taškai:
Re: Liusės, arba kitaip Jekaterinos šeimos namai
« Atsakymas #18 Prieš 8 metus »
Netikėtai išgirdęs piktoką balsą Benedict krūptelėjo, bet nudžiugo. Dėkui Merlinui, kažkas čia vis dėl to yra. Tik ar savininkas, ar taip pat pasiklydęs? Berniukas žengtelėjo žingsnį ir atidžiai apžiūrėjo nepažįstamą mergaitę. Galiausiai ją apžiūrėjęs ir nusprendęs, kad ji nėra jau tokia ir pikta ir kad jo nenužudys, pirmakursis rimtu veidu pakratė mergaitei ranką.
-Laba diena, esu Benedict Greasley, Hogvartso pirmakursis, motina ragana, tėvas - žiobaras, dvi seserys, vyresnė ir jaunesnė, man vienuolika metų, mokausi Varno Nago koledže. Patekau čia netyčia. Ėjau namo, nusprendžiau pailsėti ir pavalgyti, atsirėmiau į sieną ir atsidūriau čia. Bet galite nesijaudinti, vistiek pailsėjau ir pavalgiau. Dabar klaidžioju po tikriausiai jūsų sodą ir bandau grįžti atgal į gatvę. Beje, jūs nuostabiai dainuojate.
Berniukas, mandagiai ir korektiškai atsakęs į klausimus, šįkart pats paklausė nepažįstamosios:
-O kas jūs tokia? Ir, jei leistumėte paklausti, kokios rūšies nešyklė yra ta siena, jei ji iš viso - nešyklė? Ir kodėl sodas panašus į labirintą? Juk jūs, tikiuosi, jame nelaikote Minotauro?
Pirmakursis, uždavęs labiausiai jam rūpimus klausimus, lengviau atsikvėpė ir laukė, kol mergaitė į juos atsakys.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Liusės, arba kitaip Jekaterinos šeimos namai
« Atsakymas #19 Prieš 8 metus »
   Jekaterina prikando lūpą, kad neimtų kvatoti, kaip nepažįstamasis, kuris jau buvo pažįstamas, ėmė prisistatinėti lyg iš penktojo dešimtmečio. O geri laikai tuomet buvo... visai nieko būtų sugrįžti laiku atga.l pagalvojo ji.
 - Aš Jekaterina Houly, Hogvartso antrakursė, grynakraujė. Man trylika ir aš mokausi Klastūnyne. Bet nepergyvenk, nežudysiu, esu geros nuotaikos, - sukikeno ji. - Taip ir esi tikrai ne pirmas, kuriam šitaip atsitiko. O, girdėjai? Ačiū.
Šiek tiek raustelėjo ji, nes namie tikėjosi pabūti ramiai namie, be jokių nuotykių ir kitokių kvailų dalykų.
 - Siena ne nešyklė. Tiesiog perėjai kiaurai ją, palietęs ranka tinkamą vietą. Kadangi siena apaugusi vijokliais, jos nesimato. O sodas yra milžiniškas ir magiškai išplėstas, todėl yra labirntas. Ir ne, minotauro neauginu, nors būčiau nieko prieš. Užeisi? - paklausė ji. O Jekaterinai buvo visai smagu su juo bendrauti.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Benedict Greasley

  • III kursas
  • *
  • 155
  • Taškai:
Re: Liusės, arba kitaip Jekaterinos šeimos namai
« Atsakymas #20 Prieš 8 metus »
Jei kviečia, tikriausiai labai nemandagu būtų atsisakyti... O aš atsisakyti ir nenoriu.
-Mielai priimsiu Jūsų kvietimą,-vis dar užsigalvojęs apie sieną ir išplėstą sodą tarė Benedict.
-Jūsų sodas labai dailus. Ar Jūs laikote kokių sodininkų? Ir ar kartais Jums nepasitaiko, kad pasiklystate labirinte?
Berniukas smalsiai dairėsi aplinkui. Viskas atrodė taip nepriekaištingai, kad jis neabejojo, kad čia arba burtai, arba nuostabūs sodininkai. Tikriausiai burtai, burtininkai dažniausiai renkasi burtus. Be to, sodininkai žymiai brangiau atsieitų. O siena labai įdomiai užkerėta. Ji lyg yra, ir jos kartu nėra...
-O būna atvejų, kad per sieną pereina žiobarai?-vis dar susidomėjęs paklausė pirmakursis.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Benedict Greasley »

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Liusės, arba kitaip Jekaterinos šeimos namai
« Atsakymas #21 Prieš 8 metus »
 - Gali mane tujinti. Prie formalumų ir jūsinimų aš nepratusi, - ramiai pasakė Jekaterina, tikėdamasi, kad daugiau nebus tokių pokštų.
 - Ačiū. Ne, tikrai nėra jokių sodininkų. Tik pora tarnų ir namų elfė Knopkė. Tiesą, pradžioje būdavo. Kažkada dvi dienas klaidžiojau, kol išėjau iš čia, bet galiausiai ištyrinėjau visą sodą. Galėčiau užrištomis akimis jį visą pereiti ir nueiti ten, kur noriu. Į miškelį, laukus, ar dar kur, - paaiškino apie sodo magiją ir dydį Liusė.
 - Niekada nebūna, nes žiobarai kad ir atsiremtų į sieną, ar paliestų delnu reikiamą vietą, bet nepatektų kiaurai ją. Ji apsaugota nuo žiobarų, kad tokių atsitiktinumų nebūtų. Juk kaip paaiškinsi žiobarui, kad siena jį prarijo. Kiltų panika, arba gautum naikinti prisiminimus, - tarsi nieko nebūtų buvę diskutavo mergaitė. Į kairę, į dešinę, pirmas išėjimas iš dešinės, po krūmu šone ir taip toliau, kol galiausiai pasimatė didelis namas su melsvais suktukais dažytomis sienomis.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Benedict Greasley

  • III kursas
  • *
  • 155
  • Taškai:
Re: Liusės, arba kitaip Jekaterinos šeimos namai
« Atsakymas #22 Prieš 8 metus »
Benedict nusijuokė. Knopkė -  tai, man atrodo, mygtukas? Keistas vardas elfei.
-Jūsų... Tai yra, Tavo elfės vardas labai įdomus. Sakyčiau, orginalus,-tęsė pokalbį berniukas.-Bet kas atsitinka, jei, tarkime, susidraugauji su žiobaru, kuris gavęs laišką į Hogvartsą? Ar jis taip pat negali įeiti, ar jau laikomas burtininku?
Besidomėdamas visai paprastais ir visiems puikiai žinomais (išskyrus jam pačiam) dalykais, pirmakursis pamatė namą. Jo manymu, didelį namą. Šiek tiek daugiau nei didelį.
-Tai čia... Tu gyveni? -berniukas negalėjo patikėti. Namas buvo toks milžiniškas, kaip jame gyventi ir nepasiklysti? Ko gero, čia tas pats, kaip ir su labirintu - dvi dienas išklajojęs, viską žinai mintinai. Benedict, jau truputį apsipratęs su savo mintimis, atsisuko į Jekateriną norėdamas kažką pasakyti, tačiau koja slystelėjo ir hogvartsietis  tėškėsi į žemę.
-Jūsų žolė labai kvepia,-pamiršęs klausimą, o gal šmaikščią pastabą tepratarė berniukas.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Liusės, arba kitaip Jekaterinos šeimos namai
« Atsakymas #23 Prieš 8 metus »
 - Na, taip, ji išties labai jau smulkaus sudėjimo. O su tais žiobarais... žiobaras nėra žiobaras, jeigu turi laišką. Jam gali būti devyneri metai r jis pereis sieną, o tėvai ne. Nes jis skaitosi kaip burtininkas. Gimęs žiobarų šeimoje. Grynakraujai jų nelabai mėgsta, bet aš ir mano šeima neturime neko prieš juos, - pasakojo apie viską Jekaterina, kažkodėl pasijutusi dėl visako rami.
 - Taip. Mano namukas. Pagrinde čia gyvenu aš, du mano broliai, sesuo, mama, elfė ir pora tarnų. Taigi jis ir nemažas tam reikalui, - šyptelėjo juodaplaukė.
 - Tau viskas gerai? Nes paprastai namie vaikštome be batų, basa koja sunku paslysti, - vos susilaikė nenusijuokusi juodaakė, bet nusprendė, kad tai būtų labai nemandagu. Juk vis dėlto tyčia žmonės nekraičioja ant grindų.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Lutterworth namai
« Atsakymas #24 Prieš 8 metus »
   Jekaterina atsirėmė į sieną ir perlindo per juą. Iškart nutilo visas triukšmas, vien gamta. Linksmai nusijuokusi mergina pasileido bėgti per žolę, kol galiausiai juokdamasi krito ant žolės ir suprunkštė. Kas jai darosi? Nubėgusi tolyn ji iįvydo baltą namą su daugybe stiklo. Pravėrusi stiklines duris keturiolikmetė atmetė plaukus ir perbraukė juos pirštais. Tuomet ištraukė vieną vienintelį smeigtuką ir jie išsileido. Siekė juosmenį, buvo švelniai banguoti. Papurčiusi galvą Jekaterina uždainavo ,,Burn" ir nubėgo į savo kambarį. Nukritusi ant lovos toliau juokėsi kaip kokia durnė. Tuomet atsistojo ir ėmė šukuotis plaukus. Juk prižadėjo sau, kad pasikeis. Nutipenusi į vonią išsiplovė galvą ir palikusi plaukus drėgnus nubėgo į koridorių ir pasibelgė į Piterio duris. Jam buvo dvidešimt metų. Jau. Vaikinas atidarė duris ir nusišypsojęs apkabino Jekaterinutę.
 - Kaip tu greit augi tai aš nesuprantu, - nusijuokė Piteris.
 - Aš irgi tavęs pasiilgau, - nusišypsojo juodaplaukė. - Klausyk, aš atėjau su prašymu. Noriu į Hogvartsą grįžti pasikeitusi, beeet. Net nenumanau, kaip tai padaryti.
Susijuokiau.
 - O labai paprastai. Ateik, - atsisėdusi pas jį ant kėdės mergina nerimastingai pažvelgė į brolį, kuris naudodamas burtus pradėjo ją keisti. Šiaip Klastuolė net nenumanė, ką jis daro, bet nesipriešino. Akyse viskas pažaliavo ir vėl tapo normalu. Pamirkčiojusi juodaplaukė atsistojo ir susivirduliavo.
 - Na, ką. Viskas, - nusišypsojo Piteris ir paleido sesutę gudriai išsišiepęs. Sutrikusi Jekaterina nubėgo į savo kambarį ir pasižiūrėjo į veidrodį.
 - O dieve, - žioptelėjo mergina. Šviesūs, beveik balti plaukai ir žalsvai melsvos akys, siauresni vedio bruožai. Kuo toliau, tuo labiau ji žiojosi. Rodos, net aukštesnė buvo. Apsisukusi ant kulno Klastuolė nusijuokė ir palietė rankomis plaukus. Ne šiurkštūs ir juodi, o šviesūs, vos ne kaip sniegas ir švelnesni už šilką. Kaip į mane reaguos Hogvartsiečiai. Sukikenau, kai į kambarį įėjo Siuzana.
 - Jekaterina dar negrįžusi... Jekaterina? - nustebo rudaplaukė ir šviesiaplaukė jau lūžo iš jos reakcijos.
 - Dėkok Piteriui, - pasakiau ir apsikabinau merginą bei nusišypsojau. Viskas dabar jau ramu, esu su šeima. - Pasiilgau tavęs, Siuzana. Man atrodo, jau baigei mokslus?
 - Taip, aukščiausiais įvertinimais, - nusijuokė sesuo. Ji tikrai buvo išgražėjusi.
 - Mama namie? - Jekaterina perbraukė ranka plaukus ir nusišypsojo.
 - Taip, apačioje. Einam? - mergina sulinksejo. Pasimatys su kitu broliu Edmundu ir mama. Galbūt ir tėtis bus grįžęs... kuo ji abejojo.
 - Mano mergytė! - sušuko... tėtis? - Oi, atsiprašau, tikėjausi, kad nusileis Jekaterina. Kuo tu vardu?
 - Izebelė, - koketiškai pasakiusi Jekaterina pradėjo žvengti. Kiti trys sutriko. - Čia aaaš!
Ir prasidėjo sveikinimai ir audra visokių kitokių dalykų. Prisivalgiusi ir prisigėrusi dėl šventės visokių dalykų mergina nuėjo į viršų ir pakedenusi švieisiusplaukus persirengė ir griuvo į lovą - namai namučiai. Pagaliau ji yra su šeima ir visiškai kitokia, nei buvo anskčiau. Nusišypsojusi šviesiaplaukė užmerkė akis ir užmigo.

Ryte prabudusi Jekaterina iškart ėmė gailėtis sprendimo nusidažyti plaukus ir pasikeisti veidą. Taigi apsirengusi pabeldė pas Piterį į duris.
 - Jau blogai? - nusijuokė jis ir mergina jam pritarė. Brolis jai padavė dailų, bet nedidelį pakabuką.
 - Kam jis? - Klastuolė nustebo.
 - Kai norėsi būti blondine, tereiks paprašyti to mintimis, o taip visą laiką būsi savimi, - paaiškino brolis seseriai. Mergina užsikabino pakabutį ir persimainė. Padėkojusi jam nuėjo į savo kambarį mąstydama, kodėl ji taip keistai pasijuto, kai pasikeitė išvaizdą...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 8 metus sukūrė Jekaterina Lutterworth »
Clever as devil and twice as pretty