0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Ats: Aukštutinio Fleglio giria
« Atsakymas #30 Prieš 8 metus »
-Džesi, ką po velnių čia..-ji pradėjo purkštauti,kai  šis prispaudė ją prie medžio. Ir kodėl man reikėjo į jį atsiremti?-...darai,-nejučiom sudejavo Kasiopėja, kai vaikino lūpos palietė jos kaklą. Kiek sudrebėjusi ji išpūtė akis. -Tai galėtų vykti dažniau, Džes,-nusprendusi žaisti jo žaidimą, išsitiesusi Kasiopėja švelniai perbraukė per jo pečius, leisdamasi žemyn jo krūtine, kol jos rankos sustojo ties pilvu. Šyptelėjusi ji pasistiebė ir prikišo savo veidą prie vaikino.-Tau tik tereikia prisipažinti,-ji sukuždėjo prie pat jo lūpų. O ne, jie tikrai nesibučiavo, bet Kasiopėjos ir Džesio lūpos buvo taip arti, kad net kalbant katras nors iš jų galėjo pajausti brūkštelėjimą. Atsitraukusi ji nuleido rankas ji kukliai sukikeno. -Sugalvosim vėliau,-ji vėl sukikeno ir vėl perbraukė pirštais per garbanas.- No problem, mate,-prašneko ir ji tu pačiu akcentu, be paliovos krizendama.

*

Neprisijungęs Jesse Diamond

  • VII kursas
  • *
  • 239
  • Taškai:
  • I may leave, but I'm never gone
Ats: Aukštutinio Fleglio giria
« Atsakymas #31 Prieš 8 metus »
Džesis primerkė akis ir pabandė įskaityti Kasiopėjos jausmus. Visgi, jis buvo žaidėjas, kazanova, tad tikrai mokėjo perskaityti ką jam jaučia merginos. Ak, Kess, kiek daug tu man šiuo momentu pasakai, brangute... pagalvojo vaikinas. Jaunuolis žinojo, kad jei žmogui patinka kitas žmogus, jis natūraliai bando atkartoti jo veiksmus ir žodžius. Jam net pašiurpo oda, kai suprato, kad įsivėlė į sunkų žaidimą. Nenorėjo skaudinti savo geriausios draugės, bet tuo pačiu ir nenorėjo įsipareigoti, norėjo dar paskraidyti nuo vienos prie kitos ir tik tada pasilikti prie tos, kuri labiausiai patinka.
- Žinai, man regis yra kažkokia šviesiaplaukė septintakursė, kurios figūra... Tiesiog wow, o jos charakteris, žinai, nerealus, - sumelavo Džesis, norėdamas bent kiek pagelbėti Kasiopėjai ir sau.

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Ats: Aukštutinio Fleglio giria
« Atsakymas #32 Prieš 8 metus »
-Ką tu sakai,-apsimetė nusistebusia, Kasiopėja papurtė galvą.-Pora kaip tvora,-sarkastiškai leptelėjo ji nepatikliai šypsodamasi.-Kaip ateities spėjikė, galiu išburti tavo puikią ateitį. Žinai, nuo vienos merginos prie kitos...-nutęsė Kasiopėja. Sudaužai vienos širdį, eini daužyt kitos širdies pagalvojo mergina ir prunkštelėjo.-Tipinis Džesis,-ji vėl sarkastiškai vyptelėjo, tačiau greitai surimtėjo ir mirktelėjo jam.-Tai kabink ją, ko tu lauki,-ji nusišypsojo, tarsi drąsintų jį tolesniam žingsniui. Kišenėje vartydama mažą lankstomą peilį, Kasiopėja mielai šyptelėjo ir gūžtelėjo pečiais, dedamasi, esą, nieko tokio, draugauja jis su kuo tik nori. Nekaltai pamirksėdama akutėmis, Kasiopėja kiek patrypčiojo vietoje, mat jau darėsi šaltoka,

*

Neprisijungęs Jesse Diamond

  • VII kursas
  • *
  • 239
  • Taškai:
  • I may leave, but I'm never gone
Ats: Aukštutinio Fleglio giria
« Atsakymas #33 Prieš 8 metus »
- Ne, Kess, tu nesupranti... - atsiduso Džesis ir prikando lūpą. Jis labai retai būdavo rimtas ir kalbėdavo rimtai, bet tai buvo tokia akimirka. - Jei aš tave įsimylėsiu, aš nesugebėsiu tau būti pakankamai geras, skaudinsiu tave, pats to nenorėdamas. Juk žinai mano charakterį, brangute, nuo vienos merginos prie kitos, jau ir taip esi išklausiusi tiek daug merginų nusiskundimų manimi, kaip joks kunigėlis savo gyvenime išpažinčių nėra klausęsis... Tu... Tu gera, tiksliau, geriausia mano draugė, tu kitokia nei visos, man kitos nerūpi, tačiau tavo jausmus noriu pasaugoti ir aš pažadu, tu gausi savęs vertą vaikiną.
Džesiui buvo skaudu sakyti šiuos žodžius, bet jis privalėjo tai padaryti. Giliai širdyje jis Kasiopėją tikrai laikė kažkuo daugiau, nei drauge, bet tikriausiai ir pats to nesuprato. Jaunuolis lėtai nuleido ranką medžio kamienu, pasivertė juoduoju jaguaru ir nušuoliavo tolyn į girią, sustojo už keliolikos metrų ir pakėlė žaliai gelsvas akis į dangų.

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Ats: Aukštutinio Fleglio giria
« Atsakymas #34 Prieš 8 metus »
-Džesi, aš...-prasižiojo Kasiopėja tačiau buvo per vėlu - jaguaras nubėgo. ...pralaimėjau nuskambėjo jos mintyse. Ašarotom akim ji pažvelgė į debesis. Išsitraukusi peilį, ji pažvelgė į jį ir kažin ko įsiutusi taip, kad net akys pajuodavo, Kasiopėja suklikusi sviedė jį į medį. Ašmenys sužvilgėjo saulės šviesoje ir įsmigo į medžio žievę.-Kas darosi su mano gyvenimu,-ji sukuždėjo dangui ir atsidususi nuleido galvą, leisdama ašaroms bėgti skruostais.
Priėjusi prie medžio ji šiaip ne taip ištraukė gana giliai įsmigusį peilį ir įsikišo kišenėn. Nejučiomis pradėjusi kūkčiotis, mergina susmuko prie to medžio, paraudusiais pirštais braukydama per sniegą. Giliai atsidususi Kasiopėja sužvarbusiomis rankomis apkabino save ir pradėjo eiti gilyn į mišką - į priešingą pusę, nei nubėgo jaguaras.

*

Neprisijungęs Jesse Diamond

  • VII kursas
  • *
  • 239
  • Taškai:
  • I may leave, but I'm never gone
Ats: Aukštutinio Fleglio giria
« Atsakymas #35 Prieš 8 metus »
Jaguaras bėgo net nežiūrėdamas kur bėga, galvojo, kas ką tik nutiko. Vaikinas norėjo, kad draugei būtų geriau, bet išėjo kaip visada. Mielas jis nemokėjo būti, švelnus sugebėjo tik apsimesti... Jaunuolis keikė save dėl savo poelgio, bet nieko nebegalėjo padaryti, nebent kaip nors pabandyti ištaisyti ką pridirbo per paskutines šešiasdešimt sekundžių. Juodakailis apsisuko ir pakreipė ausis, kad išgirstų, kur nuėjo Kasiopėja. Pagaliau! Pagaliau radęs merginos siluetą, Džesis nubėgo paskui ir pasivijo garbanę. Jaguaras švelniai sumurkė ir pradėjo glaustytis merginai prie kojų. Atsivertęs žmogumi, Džesis skvarbiai pažiūrėjo Kasiopėjai į akis ir suraukęs antakius paklausė:
- Kas, Kess? Ką norėjai pasakyti?..

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Ats: Aukštutinio Fleglio giria
« Atsakymas #36 Prieš 8 metus »
Kasiopėja kluptelėjo bekeliaudama mišku. Vos neišsitiesusi ant žemės, mat nepastebėjo kelmo, ji papurtė galvą iškvėpdama. Atsidususi ji atmerkė gerokai pajuodusias akis - rudo žvilgėjimo nebuvo matyti. Dar kartą pakračiusi galvą, ji užsimetė ant galvos gobtuvą ir nuėjo tolyn, šluostydamasi be perstojo tekančias ašaras.
Dabar tai glaustosi piktai mintyse subambėjo Kasiopėja, stebėdama atbėgusį ir besiglaustantį prie kojų jaguarą.
-Nieko. Tai vis tiek nesvarbu,-prikimusiu balsu prašneko ji, apeidama Džesį ir nusisukusi pėdindama tolyn. Tačiau kuo toliau ji ėjo, tuo labiau tos ašaros byrėjo ir tuo garsiau ji kūkčiojo. Paslėpusi veidą delnuose, Kasiopėja vėl sukniubo prie kažkokio kito medžio.

*

Neprisijungęs Jesse Diamond

  • VII kursas
  • *
  • 239
  • Taškai:
  • I may leave, but I'm never gone
Ats: Aukštutinio Fleglio giria
« Atsakymas #37 Prieš 8 metus »
Džesis iš įpročio delnu perbraukė per plaukus ir atsiduso. Ji kai supyksta, tai jau supyksta... pagalvojo jis, niekaip neišmąstydamas, kaip atitaisyti padėtį. Kasiopėja ėjo vis tolyn ir Džesio viltis, regis, išėjo kartu su ja.
- Kess, nepyk, aš pamelavau apie tą merginą, aš net nesusipažinau su teritorija, ką tik atvykau ir iš karto norėjau pamatyti tave, nes... - pasiilgau tavęs, pasiilgau tavo juoko, pasiilgau visko, kiek man padarei ir kiek padėjai, pasiilgau laiko, praleisto kartu... - ...nes tu man rūpi, prisiekiu. Ar tau atrodo, kad taip stengčiausi dėl kokios nors kitos?
Vaikinas skėstelėjo rankomis ir liko stovėti vienas, nes mergina pasišalino, tikriausiai net nenorėjo jo matyti...
- Kess... - Džesis priėjo merginai iš už nugaros ir apkabino per liemenį. Panardino savo veidą į jos garbanas ir tylėjo. Nieko net ir nereikėjo sakyti.

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Ats: Aukštutinio Fleglio giria
« Atsakymas #38 Prieš 8 metus »
Kasiopėja, tiesą sakant, net nesiklausė. Ji net nenorėjo išgirsti. Ji klūpėjo sniege, slėpdama pajuodusias akis ir raudoną nosį delnuose, ir kūkčiojo taip, tarsi būtų sužinojusi, kad ją veda sušaudymui. Drėgmė skverbėsi pro jos džinsus, šalo visas kūnas, tačiau Kasiopėjai buvo nė motais - jai labiau skaudėjo viduje.
Visiškai nusivylusi savo gyvenimu, jau buvo visai beatsigulanti ant balto sniego, kol ją kažkas apkabino. Atpažinusi rankas, tuo labiau kvapą, Kasiopėja jau norėjo traukti peilį ir susmeigti Džesiui į plaštaką, tačiau kažkas viduje jai neleido. Nežinia kodėl ji atsisuko į vaikiną ir įsikniaubė jam į krūtinę. Jos pečiai kratėsi jai beverkiant, tačiau jos rauda buvo tyli - retkarčiais pasigirdavo tik mažas kūkčiojimas.

*

Neprisijungęs Jesse Diamond

  • VII kursas
  • *
  • 239
  • Taškai:
  • I may leave, but I'm never gone
Ats: Aukštutinio Fleglio giria
« Atsakymas #39 Prieš 8 metus »
Džesio šaltomis rankomis laikė Kasiopėją - visą drebančią ir tirtančią iš skausmo ir šalčio - priglaudęs prie krūtinės ir susimąstęs žiūrėjo į tolį. Vienu metu jam dužo, plyšo ir į šipulius subyrėjo širdis, bet tuo pačiu metu jaunuolis jautėsi laimingas, galėdamas apkabinti, priglausti, pajusti Kasiopėją šalia savęs, ko, jis galvojo, kad nebedarys visą likusį gyvenimą. Džesis nušluostė merginos ašaras ir, dėl saugumo, iš merginos paėmė peilį ir įsidėjo į vidinę palto kišenę. Šviesiaplaukis stovėjo tylėdamas ir jautė kaip garbanė po truputį nurimsta ir jos ašaros nebeteka fontanais. Jaunuolis šyptelėjo.
- Pralaimėjai, - tarė jis, tyliai pabučiuodamas merginą į kaktą ir tvirčiau suspausdamas glėbyje.

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Ats: Aukštutinio Fleglio giria
« Atsakymas #40 Prieš 8 metus »
Kasiopėjos kūnas kiek atlėgo, o ji pati pakėlė galvą į Džesį. Žandais vis dar bėgo ašaros - bėgo, kol vaikinas jų nenuvalė. Nuleidusi akis ji pažvelgė į kairę, vengdama akių kontakto, tačiau ir vėl priglaudė savo galvą prie Džesio krūtinės. Rodos, net miškas nuščiuvo - Kasiopėja girdėjo tik vaikino širdies plakimą ir retkarčiais save pačią sušniurkščiojant. Įsiraususi giliau, ji atsiduso ir sudrebėjo - nors nenorėjo to pripažinti, jai patiko, jai velniškai patiko, būti žaidėjo glėbyje.
-Šūdas,- tyliai sumurmėjo ji, pamačiusi, veikiau išgirdusi, kad Džesis ją kiaurai perprato. -Tu esi tikras šiknius, Džesi,-ji liūdnai šyptelėjo vėl pakėlusi akis.-Bet, po velnių, esi teisus. Aš sušiktai tave įsimylėjau.

*

Neprisijungęs Jesse Diamond

  • VII kursas
  • *
  • 239
  • Taškai:
  • I may leave, but I'm never gone
Ats: Aukštutinio Fleglio giria
« Atsakymas #41 Prieš 8 metus »
Jaunuolio pastangos sugauti Kasiopėjos žvilgsnį nuėjo veltui, jis niekaip negalėjo pažvelgti į tas nuostabias (na taip, dabar paraudusias ir juodas) rudas merginos akis ir vienu žvilgsniu nuraminti, pasakyti, kad viskas gerai, dabar ji gali jaustis saugi.
Išgirdęs garbanės žodžius, iš pradžių Džesis sutriko, vėliau nusijuokė, o merginai betariant paskutinius žodžius, surimtėjo.
- Aš... - šviesiaplaukis tikriausiai pirmą kartą savo gyvenime sutriko ir nebeišgalėjo nieko doro pasakyti. Myliu tave..? Ne, negaliu meluot... - Tu man irgi patinki, - atsakė Džesis kiek awkward balsu. - Tu man patikai ilgą laiką, tiesiog gal buvau kiek per drovus, gal pats nesuvokiau savo jausmų, bet dabar esu beveik šimtu procentų užtikrintas.

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Ats: Aukštutinio Fleglio giria
« Atsakymas #42 Prieš 8 metus »
-Mhm,-numykė mergina, nebežinodama nei ką daryti, nei kuo tikėti. Viskas buvo taip painu.
Garbanė norėjo tikėti Džesiu. Tikrai. Ji troško juo tikėti visa širdimi, tačiau bijojo. Bijojo likti įskaudinta kaip ir visos kitos.
Suknistas žaidėjo būdas.
Surasti merginas, priversti jas įsimylėti ir palikti ant ledo kraujuojančiomis širdimis. Argi jos ne naivios? Viena iš tų kruvinų naivių esybių gali tapti Kesė.
Jos širdis jau ir taip nesmagiai suvirpėjo, kai išgirdo, kad Džesiui ji patinkanti. O kas bus, kai jis ją pavedžios už nosies ir pames? Jos maža širdelė duš į milijonus mažyčių šukelių, o Kasiopėja jau nesugebės nei jų surinkti, nei atsitiesti.
Nuleidusi galvą Kasiopėja nusivalė vienintelę riedančią ašarą.

*

Neprisijungęs Jesse Diamond

  • VII kursas
  • *
  • 239
  • Taškai:
  • I may leave, but I'm never gone
Ats: Aukštutinio Fleglio giria
« Atsakymas #43 Prieš 8 metus »
Džesis stovėjo tylus, ramus, susikaupęs ir susimąstęs. Retai jam tekdavo glėbyje laikyti verkiančias merginas. Nebent jos verkdavo iš laimės, turėdamos galimybę pabūti su juo. Jaunuolis jautėsi kiek nejaukiai ir neįprastai. Apskritai, jis nebuvo dar niekam rimtai įsipareigojęs, o dabar, per kelias minutes jis nusprendė savk gyvenimą (ar bent jau kurią jo dalį) pašvęsti vienam žmogui. O tai, žinant jo charakterį, turėtų būti sunkiai įveikiama ir niekas nežino, kas gali susišviesti vaikinui. Regis, tą suprato ir Kasiopėja.
- Na, kogi tu verki, nurimk, dabar mes turim vienas kitą, juk žinai, kad gali manim pilnai pasitikėti, - atsakė Džesis ir sunėrė poros pirštus. - Tau šalta, tu visa drebi iš šalčio, tuoj pavirsi į senį besmegenį.
Vaikinas sprigtelėjo Kasiopėjai į viršugalvį, kur turėjo būti jos smegenys ir nusijuokė.
- Kur einam? - paklausė jis. - Nenoriu, kad per mane susirgtum dar...

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Ats: Aukštutinio Fleglio giria
« Atsakymas #44 Prieš 8 metus »
Atsidususi ji įjungė dirbtinės šypsenos rėžimą ir pakėlė galvą.
-Aš neverkiu, iš kur parovei,-ji nervingai sukikeno, nepatikliai žvilgčiodama į jų rankas. Rodos, ji tik ir laukė kol Džesis nubėgs paskui kitą sijonėlį. -Ei,-ji suzyzė laisva ranka pasitrindama pakaušį, o po to žaismingai kumštelėdama jam per petį.- Galim grįžti pas mane, jeigu nori, -Kasiopėja pasiūlė gūžtelėdama pečiais.
Dar kartą Kasiopėjai pažvelgus į Džesio akis, taip ir norėjosi užtraukti kokią Blank Space ar kokią kitą Taylor Swift dainą per visą mišką. Atsidususi ji tankiau sumirksėjo ir liūdnokai šyptelėjo.
-Džesiii,-staiga suzyzė ji, spoksodama į vaikiną didelėmis juodomis kačiuko akutėmis.-Gal galiu atgauti savo peilį?