0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1721
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #75 Prieš 1 metus »
Tai ką ji dabar jam išklojo labai stebino. Gynė kažkokią mergaitę? Erka užstojo kitą žmogų, nors pati dažnai mėgsta sukelti peštynes? Sukosi mintys galvoje. Pasaulis vis dar sugebėjo nustebinti Aurį. Bent jau mokyklos pasaulėlis tai tikrai.
- Tai, ką padarei yra išties labai pagirtina. - Pradėjo kalbėti jis. Buvo gaila tos mažos mergaitės. Būdamas mokiniu Senkleris su draugais buvo tas, kuris sukeldavo peštynes. Bet jiems patikdavo peštis su vyresniais mokiniais. Kurie galėjo apsiginti ir net laimėti. Būdavo azarto, niekada nežinodavai kuo viskas pasibaigs. Puldinėti silpnesnius jam ir tiems, kurie sekiodavo paskui Senklerį atrodė kvaila ir juokinga. Nuobodu.
- Ar dar skauda? - Paklausė. Tada nuėjo prie spintos ir paėmė iš ten buteliuką su žalsvu tepalu jame.
- Pabandyk užtepti ant veido, gal sumažins skausmą. Kokiu daiktu tau padarė tuos randus? - Ji paklausė ar jis dar nori šnekėtis. Na taip. Prie kito klausimo jie dar net nepriėjo.
- Taip. Dar turim apie ką pasikalbėti. Bet tu pasitepk veidą, tada pasikalbėsim.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #76 Prieš 1 metus »
  Erka dabar puikiai prisiminė tą įvykį. Nors tai nutiko vos prieš porą mėnesių jai atrodė, kad tai nutiko prieš ištisus metus. Randus skaudėjo, todėl tą įvykį pamiršti buvo tikrai sunku. Tada išgirdo kitą Aurio klausimą.
- Dabar taip. Būna dienų, kai skauda, būna kai ne, - tarė violetinplaukė, o jis jai davė kažkokį buteliuką. Erka pasitepė randus. Juos griaužė, bet klastūnyno atstovė prie skausmo jau buvo pripratusi.
- Tiksliai nežinau, kas ten buvo. Tas daiktas buvo ilgas ir plonas. Su labai smailiu galu. Kaip adata, bet gal dešimt kartų ilgesnis. Randų neišeina pašalinti nei magijos pagalbas, nei žiobariškais būdais. Bet negaliu suprasti kodėl, - liūdnu balsu pratarė klastuolė ir dar kartą atsiduso.
- Apie ką dar norėtum pasikalbėti? - tyliai paklausė violetinplaukė.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1721
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #77 Prieš 1 metus »
Jai tepantis veidą Auris galvojo kodėl negalima magijos pagalba panaikinti tų randų. Keista. Na, bet jis nebuvo hileris ir ko nors bandyti tikrai nenorėjo.
- Pasiimk buteliuką, jeigu padeda. Kai įsiskaudės pasitepk vėl. - Buvo pats metas pradėti kitą šio pokalbio dalį. Ir jis ėmė kalbėti.
- Tik nepradėk siusti kaip tu iškart mėgsti daryti. Verčiau paklausyk manęs. Erka, Tu... Na tu jau pakankamai suaugusi, kad suprastum, jog pinigais iš dangaus nesninga. Kad reikia taupyti. Tu man dar pavasarį sakei, kad tėvų palikimas pamažu senka, kad neliko labai daug pinigų. O tau dar ilgai mokytis. O ir paskui turėsi gyventi. Nuomotis butą ar kambarį, pirkti maistą ir visokius daiktus. O dar tu turi gyvūnus, kuriuos reikės išlaikyti. Gal norėsi mokytis, gal reikės susimokėti už mokslą. Aš suprantu, tu nori save išreikšti, nori pasipuošti. Norisi auskarų, tatuiruočių ir panašiai. Bet reikia truputį pristabdyti. Pradėti taupyti. Ar  nenorėtum nuvykti kada į banką ir pasitarti su goblinais? Kad tam tikra dalis tavo pinigų būtų atidedama, arba kad gautum tik tiek, kiek reikia vadovėliams ir panašiems daiktams pirkti? Galiu tave palydėti į banką. Suprask, tų pinigų, kuriuos dabar taip laisvai leidi tau dar tikrai gali prireikti.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #78 Prieš 1 metus »
  Erka pasitepė veidą. ir nors šiek tiek griaužė, bet skausmas pamažu atlslūgo.
- Ačiū, - tarė keturiolikmetė jam pasiūlius pasiimti buteliuką. O jam prakalbus apie pinigus ji kiek nustebo, bet nusprendė atsakyti.
- Taip sakiau, bet nesakiau, kad jų liko labai kritiškai mažai. Dar užteks bent iki kol baigsiu hogvartsą, o paskui kaip nors prasisuksiu. O dėl atdėjimo tai bandžiau gražiai pasikalbėti su goblinais. Ir ką manai? Nenorėjo jei manęs klausyti. Labai jau nemandagūs tie goblinai, - pratarė violetinių plaukų savininkė. Ji nežinojo ką dar galėtų pridurti, todėl tiesiog tylėjo.
- O ką tu galėtum pasiūlyti? - paklausė keturiolikmetė norėdama išslaidyti labai nejaukią tylą, kuri dabar vyravo šiame kabinete.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1721
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #79 Prieš 1 metus »
- Aš suprantu, kad jų nėra kritiškai mažai. Bet tu juos leidi neatsakingai. Aš turiu galvoje tavo auskarus ir tatuiruotę. Juk tai brangu, patikėk, žinau. - Jis nusišypsojo. - Kažkada paauglystėje irgi turėjau visokių planų, taigi aš žinau kiek kas kainuoja. Bet tai, kad bandei kalbėtis su goblinais išties šaunu. Gerai, kad planuoji į ateitį. - Jis pasvarstė ką čia geriau reiktų padaryti. Gringotse jau taip buvo, kad burtininkas ateina į savo saugyklą ir ima pinigų tiek kiek jam reikia. Tikriausiai dėl to goblinai nesivėlė į kalbas. O gal todėl, kad ji dar labai jauna ir jiems neatrodė, kad reikia su ja rimtai kalbėtis.
- Galiu tau pasiūlyti arba pradėti rimtai taupyti, tai yra leisti pinigus atsakingai. Arba galiu tave per atostogas ar savaitgalį palydėti į banką. Ir pasikalbėti su goblinais, kad galbūt į tavo saugyklą įvestų apribojimą. Tarkim, kad per metus iš savo saugyklos galėtum paimti tik dvidešimt galeonų. Sumą tik šiaip pasakiau, nebūtinai tiek mažai. Priklauso nuo to, kiek tiksliai tu dar turi pinigų. O prisimink, mokytis tau dar treji metai. Gali nežinia kas nutikti. O ir kai baigsi mokyklą pinigai tau nepamaišys.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #80 Prieš 1 metus »
Erka klausėsi ką jai pasakojo Auris. Aš tikrai neatsakingai leidžiu pinigus. Tas tiesa. Pagalvojo ketvirtakursė. Bet aš juk ir taupau. Gal ir ne itin stipriai, bet taupau. Dar pridėjo mintyse violetinplaukė.
- Bet kas tau sakė, kad aš visiškai netaupau? - paklausė violetinplaukė. - Aš taupau. Gal nežymiai, gal ir per mažai, bet taupau.
  Erka ir vėl neturėjo ką daugiau pridurti, todėl tiesiog tylėjo. Vėl ta prakeikta tyla. Pagalvojo violetinplaukė.
- Gal ir reikėtų per atostogas nuvažiuoti į gringotsą. Gal goblinai tavęs labiau klausys nei manęs, - pratarė violetinių plaukų savininkė. Gal išties būtų gerai. Aš tikrai per daug neatsakingai leidžiu pinigus ir tikrai per mažai taupau. Tai tikrų tikriausia tiesa. Dar apie tai pagalvojo klastūnyno atstovė.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1721
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #81 Prieš 1 metus »
- Tai viskas gerai Erka. Suprantu, kad norisi ir šį ir tą nusipirkti. - Nusišypsojo jai vaikinas. - Suprantu, kad nelaidai pinigų jau taip, kad visai nieko neliktų. Bet tik sakau, kad reiktų labiau susikoncentruoti į jų taupymą. Gerai, jei sutinki, tai tikrai tau padėsiu. Palydėsiu į banką. Išsiaiškinsim kiek ten pinigų liko tavo saugykloje ir užsibrėšim ribą kiek tu gali išleisti per metus, kad liktų ir tam laikui, kai pabaigsi mokyklą. - Išties šis pokalbis susiklostė gana paprastai. Ji nepuolė nei ginčytis su juo nei ką.
- Aš tau padėsiu, jei kada nors tau ko reikės. Žinok tai. - Pasakė dar.
- Na, kad jau aptarėm tai, ką aš norėjau kaip ir viskas. Gali lėkti sau. Nebent norėtum dar ką nors papasakoti ar paklausti ar pasikalbėti. Ai ir dar, kai pasibaigs tepaliukas veidui. Pasakyk, duosiu dar.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1721
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #82 Prieš 1 metus »
Auris buvo labai užsiėmęs. Reikėjo pasiruošti paskutinei pamokai. O laikas taip greitai tirpo. Šiuo metu visi stalai ir kėdės klasėje buvo sukišti į kabineto galą. O grindys pamažu dengėsi langeliais ir ėmė atrodyti kaip žaidimų lenta.
Šiuo metu Auris sėdėjo prie savo stalo apkrauto knygomis, popieriais, pieštukais, rašikliais ir tuščiais kavos puodeliais. Ant laisvo plotelio buvo pasidėjęs pergamentą ir rašalo. Ant pergamento braižė runas. Jau baiginėjo. Baigęs pradėjo baksnoti brėžinį lazdele ir murmėti burtažodžius. Visa tai turėjo padėti perkelti mokinius į žaidimą. Bet iki to dar jam buvo kur padirbėti. Burtažodžius skaitė iš jam priklausančios knygos. Toji dabar buvo atremta į popierių stirtą. Viskas Aurio klasėje šiuo metu atrodė baisiai chaotiškai. Joje siautėjo visiška betvarkė.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #83 Prieš 1 metus »
Erka priėjo prie Aurio kabineto. Norėjo jo paklausti apie prisiminimą, kurį pamatė Alano galvoje. Violetinplaukė vis dar negalėjo suprasti kaip tai galėjo nutikti. Auris nužudė žmogų? Tai jam labai netinka. Ir dar Alano akivaizdoje? Gal tai melas? Bet kaip Alanui pavyko pameluoti? Juk man nepavyko nė kiek pameluoti. Palvojo klastuolė, tačiau prie jo kabineto durų sustojo. Gal visgi nereikia? Ar taip jo nesupykdysiu? Dar pridėjo mkntyse, bet nusprendė, kad visgi reikia tą padaryti, todėl atidarė duris bei įėjo į kabinetą.
- Labas, galima? - paklausė ji. Auris darė kažką tikrai keisto, tačiau Erka dabar klausinėti tikrai neketino. Buvo daug svarbesnis klausimas, kuris jau netrukus turėjo išslysti iš Klastūnyno atstovės lūpų. Tiksliau ji tik manė, kad turėjo išslysti, o kaip bus turbūt nežinojo niekas.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1721
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #84 Prieš 1 metus »
Auris visai pasinėrė į magiją. Ir kai prasivėrė klasės durys, o pro jas įėjo Erka taip nieko jai ir neatsakė. Negalėjo nutraukti kerėjimų, nes viskas, kuo užsiėmė jau kurį laiką sugriūtų. Bet po kelių minučių pabaigė pirmą etapą ir galėjo kuriam laikui palikti savo užsiėmimą.
- O Erka, sveikutė. - Nusišypsojo jai. Tada įdėjo knygą į stalčių ir truputį pralaisvino stalą. O iš kampo atzvimbė kėdė ir nusileido šalia jo stalo.
- Sėskis. - Pakvietė mergaitę. Pats manė, kad ji atėjo čia norėdama paprašyti, kad jis vėl pasirūpintų pulku Erkos turimų augintinių. O gal šiaip apie ką nors pasikalbėti.
Auriui reikėjo toliau tęsti savo darbą, bet neketino išprašyti violetinplaukės lauk.
- Na, tai ką pasakysi? - Paklausė.
- Tikiuosi, kad kai išėjau iš profesorės Clarke klasės neprikrėtei ten išdaigų.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #85 Prieš 1 metus »
  Erka atsakymo taip ir nesulaukė. Bet nieko keisto. Juk jis kerėjo. Violetinplaukė tyliai jį stebėjo. Jai buvo išties įdomu ką jis čia daro. Tiksliau kam jis visą tai daro. Juk turi būti kokia nors priežastis, ar ne? Gal kokiai pamokai ruošiasi. Bet vis tiek. Kas turi būti per pamoką, kad reikėtų tiek įvairių kerų ir tiek įvairaus šlamšto? Tai būtų labai jau keista. Pagalvojo klastūnyno atstovė ir apsidairė. Tokio viskuo nukrauto Aurio kabineto ji dar nebuvo mačiusi. Na, bet visada būna pirmas. Dar pagalvojo ji. Erka ilgai mąstė ar verta jo to klasti. Taip pat norėjo sužinoti ir apie bučinį, kuris buvo skirtas Clarke. Tai taip pat buvo labai keista. Ji nemanė, kad kas nors norėtų Glorią bučiuoti savo noru. Tuo labiau Auris. Tikrai kažkas privertė jį tai padaryti, tačiau kas? Dar mintyse pridėjo, o tada atsisėdo ant kėdės, kuri netikėtai iš kažkur atzvimbė.
- Norėčiau tavęs paklausti keletos klausimų. Aš tada elgiausi pakankamai gerai. Pakankamai, - tarė ji aiškiau ištardama žodį pakankamai. - Per vieną iš nuodų ir vaistų pamokų reikėjo pažvelgti į kito mintis. Ne per tą, kurioje atsiradai ir bučiavaisi. Per kitą. Aš praktiką atlikau kartu su Alanu. Ir jo mintyse pamačiau kažkokį parką, kuriame tu... Tu... Žudei... Aš aišku nemanau, kad tai tiesa, bet vis dėlto noriu pasiklausti ar tai tiesa. Be to, per tą kitą pamoką kodėl bučiavai Clarke. Juk to nenorėjai, ar ne?
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1721
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #86 Prieš 1 metus »
Auris bijojo, kad kada nors Erkai teks susidurti su jo priešais. O tada ji ims klausinėti. Bet dabar. Viskas, ką ji pasakė išmušė Aurį iš vėžių. Bet ne vien tai ko ji paklausė. Dar ir tai, kad pridėjo antrą klausimą apie Clarke. Prie tokio regis labai svarbaus ir gal gąsdinančio klausimo apie žmogžudystę ji uždavė ir kitą, tokį nereikšmingą. Koks keistas vaikas. Kokį šimtąjį kartą pagalvojo jis. Bet ką man daryti? Ką aš jai galiu atsakyti?
Bent jau žudyti tai nieko Auriui neteko. Nors ketino, bet iki tokio dalyko nepriėjo dar niekados. Ką ji matė Alano galvoje? Kodėl jis jai tai parodė? Norėjosi iškviesti Alaną ir pasiteirauti jo ką sau galvoja. Kiek laiko ji viską žino? Kiek laiko turėjo prisiruošti, kad užduotų man šį klausimą? O jei kas nors sužinos? Auris įsivaizdavo Askabaną. Mažą vienutę, psichus. Ką man dabar daryti? Meluoti negalėjo. Juk kažką tai ji vis tiek matė.
- - Nieko tame parke nežudžiau ir nenužudžiau. - Pagaliau pasakė. Ir tas juk buvo tiesa. Simonas liko gyvas.
- Mane užpuolė, o aš turėjau gintis. Kitaip nebesėdėčiau šioje kėdėje. Neturėjau kito pasirinkimo. Bet žudyti aš nežudžiau. - Jis sakė absoliučią teisybę. Ir dėl to balse nesijuto galvoje siaučiančio jaudulio. Apie Glorią kol kas nieko nepasakojo. Nes norėjo pabaigti šitą labai svarbią temą.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #87 Prieš 1 metus »
  Gal man visgi nereikėjo paklausti šio klausimo? Gal dabar juo viską sugadinsiu. Gal jis nenorės man apie tai pasakoti. Mintyse su savmi kalbėjosi Erka visą tą laiką stebėdama Aurį. Jai buvo keista klausti klausimų apie žmogžudystę, tačiau tai sužinoti jai atrodė svarbu. Svarbu net tuo atveju jei Alanas viską išsigalvojo. Tačiau kaip jis tą sugebėjo? Aš gi irgi bandžiau jam pameluoti, o ne parodyti tikras mintis, bet man tai nepavyko. Negi aš taip nieko nesugebu? Galvojo violetinplaukė. Tada išgirdo Aurio atsakymą. Išgirdus, kad jis nieko nenužudė Erkai palengvėjo, tačiau kai ji išgirdo, kad jį užpuolė vėl turėjo sunerimti. Maniau, kad jis ramiai čia dirba. Pagalvojo violetinių plaukų savininkė.
- O Alanas ten irgi buvo, ar ne? - dar paklausė klastuolė. Ji nesuprato kodėl Alanas galėjo ten būti, tačiau tos pamokos metu jo neklausinėjo. Jai buvo daug ramiau paklausti Aurio.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1721
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #88 Prieš 1 metus »
Gyvenimas nuolat sklidinas netikėtumų. Bent jau Aurio tai tikrai. Kartais tie netikėtumai būdavo labai nemalonūs. Pavyzdžiui dabar. Auris visiškai nenorėjo aiškinti jai tos istorijos. Ir pradėjo galvoti kaip viską supaprastinti.
- Alanas ten buvo tiesiog todėl, kad mes kartu vaikščiojom parke. - Apie kitus kartu buvusius žmones Auris nepasakojo. Nes Erka neužsiminė nei apie Juzefą, nei apie Dori. Auris tikėjosi, kad  ji jų ir nematė Alano mintyse. Todėl Senkleris kalbėjo tik apie save ir Alaną.
- Jaunystėje susidėjau su nekokia kompaniją. - Kalbi taip, lyg dabar būtum žilas senolis. Mintyse nusišaipė buvęs Klastuolis. - Na esmė tokia, kad dabar nekaip sutariam su tais žmonėmis. Ir netyčia susitikom tame parke. Jie mus užpuolė. Mane ir Alaną. Aš gyniausi. Štai tai ir matei Alano mintyse. - Auris labai tikėjosi, kad Erkai nekils papildomų klausimų ir jie labai greitai baigs šią temą. Ir niekada prie to nesugrįš.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

  • Magijos istorijos profesorė
  • *
  • 624
  • Lytis: Moteris
  • Einu į tūliką, parašyk žinutę, kad nebūtų nuobodu!
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #89 Prieš 1 metus »
  Erka klausėsi Aurio atsakymo, kuris, tiesą sakant, buvo netikėtas. Susidėjo su nekokia kompanija? Juos užpuolė? Na, tai labai jau keista. Pagalvojo violetinių plaukų savininkė. Tai ją labai stebino. Erka būtų daug mažiau nustebusi jei dabar čia iš kažkur atsirastų Elliw ir prisimintų jos vardą. Nors tai ir buvo neįmanoma. Tada stojo ilga tyla, kuri, tiesą sakant, nebuvo labai jau jauki. Klastuolė norėjo ją kuo greičiau išsklaidyti.
- Ką jaunystėje?! Juk tu dar visai jaunas. Dažniausiai žmonės jaunystę mini turėdami omeny tavo amžių. Na, taip manau todėl, nes prieš porą metų naktį sakei, kad tu dar visai jaunas. Atsimeni? - tarė klastūnyno atstovė tikėdamasi, kad taip išsklaidys tą nejaukią tylą ir ji daugiau nesugrįš.
  Erka dar norėjo jo paklausinėti ir apie tą įvykį parke, tačiau nusprendė tą klausimą palikti ramybėje. Dabar norėjo sužinoti atsakymą ir į antrąjį klausimą.
- Na, gerai. O kodėl tądien bučiavai Clarke? - dar kartą klausimą pakartojo violetinių plaukų savininkė.
Reikia naujos temos, bet tingi ją sukur(k)ti? Ne bėda - parašyk man PM ir bus!