0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Transfigūracijos profesorius
 • *
 • 431
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #75 Prieš mėnesį »
Tai ką ji dabar jam išklojo labai stebino. Gynė kažkokią mergaitę? Erka užstojo kitą žmogų, nors pati dažnai mėgsta sukelti peštynes? Sukosi mintys galvoje. Pasaulis vis dar sugebėjo nustebinti Aurį. Bent jau mokyklos pasaulėlis tai tikrai.
- Tai, ką padarei yra išties labai pagirtina. - Pradėjo kalbėti jis. Buvo gaila tos mažos mergaitės. Būdamas mokiniu Senkleris su draugais buvo tas, kuris sukeldavo peštynes. Bet jiems patikdavo peštis su vyresniais mokiniais. Kurie galėjo apsiginti ir net laimėti. Būdavo azarto, niekada nežinodavai kuo viskas pasibaigs. Puldinėti silpnesnius jam ir tiems, kurie sekiodavo paskui Senklerį atrodė kvaila ir juokinga. Nuobodu.
- Ar dar skauda? - Paklausė. Tada nuėjo prie spintos ir paėmė iš ten buteliuką su žalsvu tepalu jame.
- Pabandyk užtepti ant veido, gal sumažins skausmą. Kokiu daiktu tau padarė tuos randus? - Ji paklausė ar jis dar nori šnekėtis. Na taip. Prie kito klausimo jie dar net nepriėjo.
- Taip. Dar turim apie ką pasikalbėti. Bet tu pasitepk veidą, tada pasikalbėsim.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • IV kursas
 • *
 • 243
 • Taškai: 177
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #76 Prieš mėnesį »
  Erka dabar puikiai prisiminė tą įvykį. Nors tai nutiko vos prieš porą mėnesių jai atrodė, kad tai nutiko prieš ištisus metus. Randus skaudėjo, todėl tą įvykį pamiršti buvo tikrai sunku. Tada išgirdo kitą Aurio klausimą.
- Dabar taip. Būna dienų, kai skauda, būna kai ne, - tarė violetinplaukė, o jis jai davė kažkokį buteliuką. Erka pasitepė randus. Juos griaužė, bet klastūnyno atstovė prie skausmo jau buvo pripratusi.
- Tiksliai nežinau, kas ten buvo. Tas daiktas buvo ilgas ir plonas. Su labai smailiu galu. Kaip adata, bet gal dešimt kartų ilgesnis. Randų neišeina pašalinti nei magijos pagalbas, nei žiobariškais būdais. Bet negaliu suprasti kodėl, - liūdnu balsu pratarė klastuolė ir dar kartą atsiduso.
- Apie ką dar norėtum pasikalbėti? - tyliai paklausė violetinplaukė.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Transfigūracijos profesorius
 • *
 • 431
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #77 Prieš mėnesį »
Jai tepantis veidą Auris galvojo kodėl negalima magijos pagalba panaikinti tų randų. Keista. Na, bet jis nebuvo hileris ir ko nors bandyti tikrai nenorėjo.
- Pasiimk buteliuką, jeigu padeda. Kai įsiskaudės pasitepk vėl. - Buvo pats metas pradėti kitą šio pokalbio dalį. Ir jis ėmė kalbėti.
- Tik nepradėk siusti kaip tu iškart mėgsti daryti. Verčiau paklausyk manęs. Erka, Tu... Na tu jau pakankamai suaugusi, kad suprastum, jog pinigais iš dangaus nesninga. Kad reikia taupyti. Tu man dar pavasarį sakei, kad tėvų palikimas pamažu senka, kad neliko labai daug pinigų. O tau dar ilgai mokytis. O ir paskui turėsi gyventi. Nuomotis butą ar kambarį, pirkti maistą ir visokius daiktus. O dar tu turi gyvūnus, kuriuos reikės išlaikyti. Gal norėsi mokytis, gal reikės susimokėti už mokslą. Aš suprantu, tu nori save išreikšti, nori pasipuošti. Norisi auskarų, tatuiruočių ir panašiai. Bet reikia truputį pristabdyti. Pradėti taupyti. Ar  nenorėtum nuvykti kada į banką ir pasitarti su goblinais? Kad tam tikra dalis tavo pinigų būtų atidedama, arba kad gautum tik tiek, kiek reikia vadovėliams ir panašiems daiktams pirkti? Galiu tave palydėti į banką. Suprask, tų pinigų, kuriuos dabar taip laisvai leidi tau dar tikrai gali prireikti.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • IV kursas
 • *
 • 243
 • Taškai: 177
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #78 Prieš mėnesį »
  Erka pasitepė veidą. ir nors šiek tiek griaužė, bet skausmas pamažu atlslūgo.
- Ačiū, - tarė keturiolikmetė jam pasiūlius pasiimti buteliuką. O jam prakalbus apie pinigus ji kiek nustebo, bet nusprendė atsakyti.
- Taip sakiau, bet nesakiau, kad jų liko labai kritiškai mažai. Dar užteks bent iki kol baigsiu hogvartsą, o paskui kaip nors prasisuksiu. O dėl atdėjimo tai bandžiau gražiai pasikalbėti su goblinais. Ir ką manai? Nenorėjo jei manęs klausyti. Labai jau nemandagūs tie goblinai, - pratarė violetinių plaukų savininkė. Ji nežinojo ką dar galėtų pridurti, todėl tiesiog tylėjo.
- O ką tu galėtum pasiūlyti? - paklausė keturiolikmetė norėdama išslaidyti labai nejaukią tylą, kuri dabar vyravo šiame kabinete.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Transfigūracijos profesorius
 • *
 • 431
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #79 Prieš mėnesį »
- Aš suprantu, kad jų nėra kritiškai mažai. Bet tu juos leidi neatsakingai. Aš turiu galvoje tavo auskarus ir tatuiruotę. Juk tai brangu, patikėk, žinau. - Jis nusišypsojo. - Kažkada paauglystėje irgi turėjau visokių planų, taigi aš žinau kiek kas kainuoja. Bet tai, kad bandei kalbėtis su goblinais išties šaunu. Gerai, kad planuoji į ateitį. - Jis pasvarstė ką čia geriau reiktų padaryti. Gringotse jau taip buvo, kad burtininkas ateina į savo saugyklą ir ima pinigų tiek kiek jam reikia. Tikriausiai dėl to goblinai nesivėlė į kalbas. O gal todėl, kad ji dar labai jauna ir jiems neatrodė, kad reikia su ja rimtai kalbėtis.
- Galiu tau pasiūlyti arba pradėti rimtai taupyti, tai yra leisti pinigus atsakingai. Arba galiu tave per atostogas ar savaitgalį palydėti į banką. Ir pasikalbėti su goblinais, kad galbūt į tavo saugyklą įvestų apribojimą. Tarkim, kad per metus iš savo saugyklos galėtum paimti tik dvidešimt galeonų. Sumą tik šiaip pasakiau, nebūtinai tiek mažai. Priklauso nuo to, kiek tiksliai tu dar turi pinigų. O prisimink, mokytis tau dar treji metai. Gali nežinia kas nutikti. O ir kai baigsi mokyklą pinigai tau nepamaišys.

*

Neprisijungęs Erka Forrm

 • IV kursas
 • *
 • 243
 • Taškai: 177
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #80 Prieš mėnesį »
Erka klausėsi ką jai pasakojo Auris. Aš tikrai neatsakingai leidžiu pinigus. Tas tiesa. Pagalvojo ketvirtakursė. Bet aš juk ir taupau. Gal ir ne itin stipriai, bet taupau. Dar pridėjo mintyse violetinplaukė.
- Bet kas tau sakė, kad aš visiškai netaupau? - paklausė violetinplaukė. - Aš taupau. Gal nežymiai, gal ir per mažai, bet taupau.
  Erka ir vėl neturėjo ką daugiau pridurti, todėl tiesiog tylėjo. Vėl ta prakeikta tyla. Pagalvojo violetinplaukė.
- Gal ir reikėtų per atostogas nuvažiuoti į gringotsą. Gal goblinai tavęs labiau klausys nei manęs, - pratarė violetinių plaukų savininkė. Gal išties būtų gerai. Aš tikrai per daug neatsakingai leidžiu pinigus ir tikrai per mažai taupau. Tai tikrų tikriausia tiesa. Dar apie tai pagalvojo klastūnyno atstovė.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Transfigūracijos profesorius
 • *
 • 431
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #81 Prieš mėnesį »
- Tai viskas gerai Erka. Suprantu, kad norisi ir šį ir tą nusipirkti. - Nusišypsojo jai vaikinas. - Suprantu, kad nelaidai pinigų jau taip, kad visai nieko neliktų. Bet tik sakau, kad reiktų labiau susikoncentruoti į jų taupymą. Gerai, jei sutinki, tai tikrai tau padėsiu. Palydėsiu į banką. Išsiaiškinsim kiek ten pinigų liko tavo saugykloje ir užsibrėšim ribą kiek tu gali išleisti per metus, kad liktų ir tam laikui, kai pabaigsi mokyklą. - Išties šis pokalbis susiklostė gana paprastai. Ji nepuolė nei ginčytis su juo nei ką.
- Aš tau padėsiu, jei kada nors tau ko reikės. Žinok tai. - Pasakė dar.
- Na, kad jau aptarėm tai, ką aš norėjau kaip ir viskas. Gali lėkti sau. Nebent norėtum dar ką nors papasakoti ar paklausti ar pasikalbėti. Ai ir dar, kai pasibaigs tepaliukas veidui. Pasakyk, duosiu dar.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

 • Transfigūracijos profesorius
 • *
 • 431
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #82 Prieš 8 valandas »
Auris buvo labai užsiėmęs. Reikėjo pasiruošti paskutinei pamokai. O laikas taip greitai tirpo. Šiuo metu visi stalai ir kėdės klasėje buvo sukišti į kabineto galą. O grindys pamažu dengėsi langeliais ir ėmė atrodyti kaip žaidimų lenta.
Šiuo metu Auris sėdėjo prie savo stalo apkrauto knygomis, popieriais, pieštukais, rašikliais ir tuščiais kavos puodeliais. Ant laisvo plotelio buvo pasidėjęs pergamentą ir rašalo. Ant pergamento braižė runas. Jau baiginėjo. Baigęs pradėjo baksnoti brėžinį lazdele ir murmėti burtažodžius. Visa tai turėjo padėti perkelti mokinius į žaidimą. Bet iki to dar jam buvo kur padirbėti. Burtažodžius skaitė iš jam priklausančios knygos. Toji dabar buvo atremta į popierių stirtą. Viskas Aurio klasėje šiuo metu atrodė baisiai chaotiškai. Joje siautėjo visiška betvarkė.