0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Marlena Ashley Hatfield

  • II kursas
  • *
  • 85
  • Taškai: 133
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #60 Prieš 1 savaitę »
 Kuo toliau, tuo labiau keistasis transfigūracijos profesorius Marlenai nepatiko. Nors turbūt ir nebuvo, kad jis mergaitei patiktų - jau Matthew stovėjo aukščiau Rafael mokytojų patikimo varnei skalėje. Ir nors susiklosčiusi situacija buvo pernelyg nemaloni, Marlena nenorėjo, kad Lunos rankose atsidurtų dar vienas laiškas apie jos elgesį. Tačiau lazdelės rudaplaukės principingumas neleido atiduoti. Na, dar ir savisaugos instinktas - ką ji darys be geriausiai šiuo metu valdomo ginklo?
-Aš jumis nepasitikiu,-be jokių užuolankų garsiai pasakė faktą varnė.-Ir būtent dėl priežasties, kurią ką tik pasakėte, aš jums savo lazdelės neatiduosiu. Arba su tuo sutinkate, arba aš išeinu.
 Ir nukulniuoju tiesiai pas direktore. Pasprink savo areštais, Beaumont. Mintyse pratęsusi savo sakinį, Marlena tvirčiau suspaudė lazdelę ir net nepajuto, kaip ji perėjo į gynybinę poziciją. Kodėl? Tarkim, mokytojas bandytų paimti magiškąjį įrankį jėgą. Na, mažoji Hatfield dar negalėjo numatyti savo reakcijos, bet tikėjo, kad ji nebūtų labai maloni profesoriui. O dabar jau net areštas nebebuvo įdomus - vieninteliu tikslu tapo pabėgimas nuo keistojo profesoriaus. Ir Ashley nenustebo, kad jam patiko profesorius Moore - abu atrodė nulipdyti iš to paties šūdo. Cha, išmatos broliai. Piktas Ashley žvilgsnis toliau gręžė skylę Rafael kaktoje.
Are you dead?/Sometimes I think I'm dead/'Cause I can feel ghosts and ghouls wrapping my head/But I don't wanna fall asleep just yet

*

Neprisijungęs Rafael Beaumont

  • Transfigūracijos profesorius
  • *
  • 36
Ats: Transfigūracijos profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #61 Prieš 2 dienas »
 Mergaitės nepaklusnumas varė Rafael į neviltį. Profesorius buvo pasipiktinęs jos auklėjimu ir elgesiu.  Na. žinoma jam tik aštuoniolika, bet jis vis tiek turėtų būti aukščiau. Juk yra profesorius. Gal jis yra nepatiko Marlenai, bet dėl to ji neturėjo teisės neklausyti jo. Juk po velnių yra bent kelios mandagumo taisyklės, kurias turėtų mokėti net neišprusią žmonės. Išgirdęs kitus žodžius buvęs švilpis atsiduso ir nuleido rankas. Tada atsirėmė į savo stalą.
- Jeigu jau taip manimi nepasitiki, tebūnie. Pasilik tą savo lazdelę, bet užduočiai jos naudoti negalėsi. Pasilik. Areštą atlikti privalai, - sumurmėjo paskutinį sakinį kiek tyliau. Su tuo velnio neštu ir pamestu vaiku laiko leisti nenorėjo. Galėjo teigti, kad tos Marlenos kiek prisibijojo. Jai atsistojus į gynybos poziciją prunkštelėjo. Juk nė nemanė jai ką nors daryti. Jeigu nori tegul turi tą savo lazdelę. Juk per prievartą jos atimti negali. Tada ta mergaitė galėtų jį išvadinti priekabiautoju ir jam tektų skristi iš darbo. Būtų labai panašiai kaip Markas sakė ,,Šerno galvoje''. Plius Rafael dar tektų ir emigruoti į kokią Rusiją ar į Indiją kur niekas nesužinotų apie tokius dalykus.