0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • *****
  • 1519
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Sorenas von Sjuardas
« Prieš 4 metus »
Vardas, pavardė: Sorenas von Sjuardas, kaip jis prisistato ir pasirašo dabartiniais laikais. Pilnas vardas - Sorenas Džonas Sebastianas von Sjuardas.
Amžius: gimė 1981, birželio 9 (taip sako, kai tenka kalbėti su žmonėmis. Kartais pamiršta, jog turi elgtis žmogiškai. Tarp žinančių jo tikrąją rasę eina kalbos, kad jis gimė bent 100 metų anksčiau).
Lytis: vyras.
Gyvenamoji vieta: dažnai kinta. Pastaruoju metu - Godriko Dauba ir Hogvartsas.


Šeima:
Tėtis Gilbertas Dmitrijus von Sjuardas. Vampyras. Gimė Anglijoje, ilgą laiką gyveno Vokietijoje ir Rusijoje, vėliau persikėlė į Norvegiją, dar vėliau - Angliją. Dirba auroru, labai daug keliauja. Superinis šaškininkas. Su tėvu Sorenas matosi labai retai.
Mama Alisa von Sjuard, vėliau pakeitė pakeitusi pavardę į Orlova . Vampyrė. Tikra anglė. Magiškųjų Gyvūnų priežiūros dalyko mokytoja, dirbanti Rusijos Magijos mokykloje. Paskutinįsyk su ja Sorenas matėsi, kai baigė Hogvartsą, 2006 metais sužinojo apie jos žūtį Kaukazo kalnuose, trolių urve.
Senelis Leopoldas Džonas von Sjuardas. Vampyras. Didžiausias autoritetas Sorenui, jį augino ir mylėjo, įskiepijo vertybes ir pagarbą žmonijai, įpratino prie gyvūnų kraujo.
Pirmoji žmona Gabriella von Sjuard, iki 2016 metų, kai jis sužinojo apie jos neištikimybę (Gabriellos aprašymas) vėliau:
antroji žmona Natalie Catherine von Sjuard (Natalie aprašymas) Visi trys vaikai gimė, Sorenui esant santuokoje su ja (ji yra visų trijų mama). Deja, kaip ir Soreno dukra, Natalie buvo neaiškiais tikslais nužudyta Slapstūnų organizacijos 2017 rugpjūtį.
sūnūs dvyniai Fasiras (Soreno kopija pagal dvasią) ir Ravenas (guvuolis, šeimos numylėtinis, plepys),
dukra  Solveiga Silvia ), bene mylimiausias Soreno vaikas, kurį jis lepino, užstodavo nuo mamos ir mėgdavo su ja kalbėtis. Deja, dukra buvo nužudyta 2017 rugpjūtį, Slapstūnų organizacijos.
 įdukra Beatričė Riddle. Dabar vyras su įdukra nebebendrauja.

Išvaizda: neaukšto ūgio, tamsių plaukų. Akys auksinės, jose kartais šmėsčioja neįžvelgiamos nuotaikos žiburėliai. Tvirto, nelabai stambaus sudėjimo, stiprus, barzdotas. Išvaizda
Charakterio bruožai: protingas, žinantis savo vertę, geraširdis šaltakraujis ir visomis jėgomis einantis už gėrį ir už jam svarbius dalykus ir žmones. Drąsus, originalus. Kartais pasipūtęs, šaltas, kantrus, paslaugus. Turi savas vertybes, kurių laikosi: pirmoje vietoje - savitvarda, pagarba aplinkiniams ir negerti žmonių kraujo. Stengiasi būti malonus ir geras visiems, nuoskaudas slepia savyje ir vėliau užmiršta.
Gyvūnai: magnum interfectorem rūšies magiškasis voras Spaikas, tokio paties amžiaus, kaip ir Sorenas, susaistytas su šeimininku mintimis.
Mėgstamiausi
Veikla: žaisti kvidičą, tyrinėti gamtą, maišyti eliksyrus ir gilintis į Nuodų ir Vaistų mokslą, domėtis magiškaisiais gyvūnais. Vyras niekuomet nepraleidžia progos pagilinti žinias ekspedicijoje, skaityti knygas apie jo mėgstamus dalykus.
Maistas: žiobariška pica, kraujas.
Muzika: sunkusis metalas, klasika.
Spalva: auksinė.
Kita: mėgsta gąsdinti vaikus, nors po to išeina juos ilgai guosti. Gynėjas - lokys. Mėgstamiausias burtažodis - expeliarmus. Nesiseka kerėjimas. Lazdelė:  Ygdrasilas, auksinio drakono širdies styga.

Gyvenimas iki Hogvartso.
Vaikystė ir paauglystė.
Sorenas gimė Angljoje, tėvo ir senelio gimtinėje, ten gyveno porą metų, vėliau persikėlė į Vokietiją, o dar vėliau, būdamas 8 metų - į Rusiją (kur tėvas gavo auroro darbą. Iki 14 metų gyveno mylinčioje auroro ir MGP profesorės šeimoje, mokėsi Durmštrange. Tėvai didžiąją dalį laiko skyrė darbui, todėl Soreną augino ir auklėjo senelis, iki šiol tebesąs jam didžiausias autoritetas ir mylimiausias žmogus (vampyras). 
4 kurse dalyvavo Hogvartso 2014 metų Burtų Trikovės Turnyre (ir laimėjo), tęsė mokslus Hogvartse.
Sorenui dalyvaujant Burtų Trikovės Turnyre ir mokantis Hogvartse, mama buvo neištikima tėvui ir gimė netikras Soreno brolis Igoris Orlovas. Sorenas, tiesą sakant,  jo nemėgo, nes jis buvo tik puskraujis vampyras (paradoksalu, kad visi Soreno vaikai irgi yra būtent tokie). Keturiolikmetis su savo mama matydavosi, pažinojo ir jos kitą vyrą Aleksiejų. Po to, kai mama išėjo iš namų, von Sjuardai (sūnus, tėvas ir senelis) persikėlė į Angliją, Sorenas tęsė mokslus Hogvartse ir baigė šią mokyklą su pagyrimu.

Baigus Hogvartso mokyklą.
Po mokyklos baigimo (2000) Sorenas dviems metams grįžo į Rusiją, kad padėtų mamai ir Igoriui, mat šio tėvas sėdėjo kalėjime. Tada trejerius metus studijavo Suomijoje magiškuosius gyvūnus, daugmaž dvejus metus su ekspedicijomis (siekdamas geriau pažinti savo giminaičius vampyrus, kurie ne visi turėjo išsiugdytą tokią savitvardą, kaip Sorenas) keliavo po Transilvaniją (Rumunija), buvo nusitrenkęs net į Prancūziją, o po to penkerius metus mokytojavo Durmštrange.
2003 metais Sorenas vedė Gabriellą Morris (dabar - Gabriella von Sjuard). Vėlgi daug keliavo, keldamasis profesoriaus kvalifikaciją, tyrė akromantulus, trolius ir kitus magiškuosius gyvūnus (vyras nepasižymėjo šeimyniškumu).
2017 metais netikėtai susilaukė dvynių sūnų (Fasiro ir Raveno) ir dukros Solveigos su Natalie Pierina Wright. Neilgai trukus Sorenas išsiskyrė su Gabriella bei susituokė su Natalie. Iki dabar dirba Nuodų ir Vaistų dalyko profesoriumi Hogvartso mokykloje.

Giminės medis: Sorenas von Sjuardas (vienturtis) - tėvas Gilbertas Dmitrijus von Sjuardas (anglas) ir motina Alisa Horner (anglė).
Gilbertas Dmitrijus von Sjuardas - brolis Eginhardas von Sjuardas (kuris susituokė su giminei nežinoma moterimi ir susilaukė sūnaus Karmos Eistibus Jikiniki, o vėliau buvo nužudytas vampyrų medžiotojo), tėvas Leopoldas Džonas von Sjuardas (anglas, apsigyvenęs Vokietijoje), mama - Bernarda von Portus (vokietė).


« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Sorenas von Sjuardas »
Prieš jus - labiausiai Hogvartsui nusibodęs profesorius, senas kaip Žemės branduolys, 13 metų vedęs NIV pamokas. Vestuvių pasiūlymai nebepriimami. O senukas mano paraše nevaizduoja Soreno.  

  • Hogvartsas.LT © 2007-2017