0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

• *
  • 1342
  • Lytis: Vyras
  • ,,Turėk drąsos naudotis savo protu."
Ats: Skelbimų lenta
« Atsakymas #255 Prieš 4 mėnesius »
Pastaruosiuose namų darbuose, jeigu nepastebėjote, nebaudžiau už skyrybos bei rašybos klaidas. Tačiau peržiūrėjau dažniausiai pasitaikiusias ir nusprendžiau sukurti atskirą postą, kur surašysiu žodžius, kuriuose dažniausiai yra daromos klaidos - kad kitąsyk darydami NIV namų darbus turėtumėte kur pasitikslinti. Beje, šitą postą (na, ir pagrindinį savo šių metų postą) turėčiau nuolat papildyti kitais dažnai su klaidomis rašomais žodžiais.

#LietuviųRaštingumoLabui

ĮSIMINTINOS RAŠYBOS ŽODŽIAI
Eliksyras*, ypatingas, artefaktas, bet koks/ bet kas, priešnuodis, Bezoaro akmuo, Dumbldoras, Mirties relikvijos, pavyzdžiui, žvynuotas.

*Beje, lyg ir nėra visiškai uždraustas ir kitoks rašymo būdas - ,,eleksyras", tačiau pirmenybė visgi teikiama aukščiau užrašytai žodžio formai. Informacija čia.

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 mėnesius sukūrė Sorenas von Sjuardas »
Prieš jus - labiausiai Hogvartsui nusibodęs profesorius, senas kaip Žemės branduolys, jau 10 mokslo metus vedantis NIV pamokas. Beje, vestuvių pasiūlymai nebepriimami. O senukas mano paraše nevaizduoja Soreno.   

*

• *
  • 1342
« Atsakymas #256 Prieš 4 mėnesius »
Sveiki darsyk!                                                                                                                             

Iš anksto atsiprašau už doublepost, skubu pranešt ir užpatentuot savo naują mintį.
   Kartais, ypač naujesni forumo nariai, mano, kad pamokose viską reikia atlikti tobulai ir tokiu būdu gauti taškų - tai pirma mano idėjos realizavimo priežastis, o antra - norėtųsi pabandyti pamokas padaryti nuotaikingesnes, įdomesnes, kad nereikėtų vien maišyti katilo (sužinojau, kad šią pastabą man davė Rosemarie, ačiū tau už tai), bet ir mąstyti, kaip padaryti kažką kita...
   Todėl sugalvojau papildomas rpg užduotis. Pamokose visi kartu gausite panašias užduotis - pavirinti katilą, išvirti eliksyrą ir taip toliau, tačiau tuo momentu paskutinio pamokoje jūsų parašyto posto pabaigoje žaliu šriftu aš užrašysiu papildomą asmeninę rpg užduotį (situaciją). Pabrėšiu, kad, jeigu baigėte darbą pamokoje, jos jau negausite (papildomai vargti nereikės), bet jei tuo metu tik pradėjote ar įpusėjote darbą - galite užduotį ir gauti.
   Užduotis parinksiu ir paskirsiu atsitiktiniams mokiniams. Kol kas manau, kad jų labiausiai tikėtis turėtų naujesni forumo nariai.
   Užduotį pateiksiu kaip situaciją - jūs turėsite aprašyti ją bei nuspręsti bei aprašyti, kaip į ją reaguos jūsų veikėjas.

Ką manote apie šį atnaujinimą?                                                                                             

« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 mėnesius sukūrė Sorenas von Sjuardas »
Prieš jus - labiausiai Hogvartsui nusibodęs profesorius, senas kaip Žemės branduolys, jau 10 mokslo metus vedantis NIV pamokas. Beje, vestuvių pasiūlymai nebepriimami. O senukas mano paraše nevaizduoja Soreno.   

*

Neprisijungęs Mėta Plunksnelė

• I kursas
  • *
  • 4
  • Taškai:
« Atsakymas #257 Prieš 2 mėnesius »
Mėta Plunksnelė, I kursas, Grifų Gūžta

*

Neprisijungęs Sara Kwen

• I kursas
  • *
  • 5
  • Taškai:
« Atsakymas #258 Prieš 2 mėnesius »
Sara Kwen, I kursas, Grifų Gūžta

*

Neprisijungęs Ieva Skyheart

• II kursas
  • *
  • 7
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • 2 kursas (tikiuosi pereisiu į kitą)
« Atsakymas #259 Prieš 2 mėnesius »
Ieva Skyheart,1 kursas,klastūnynas (KL2)
– Aš esu mokytojas! – sukriokė Hagridas. – Mokytojas, Poteri! Kaip tu drįsti mokytojui grasinti, kad išsprogdinsi duris!
– Atsiprašau, sere, – tarė Haris, pabrėždamas antrąjį žodį, ir įsikišo lazdelę.
Hagridas apstulbo.
– Nuo kada pradėjai mane serinti?
– Nuo kada ėmei mane poterinti?

*

• *
  • 1342
« Atsakymas #260 Prieš mėnesį »
Sveiki visi!
Ką veiki?
Postinu į NIV skelbimų lentą   
Nu kiek dar galima ?......
Tradicijos lieka tradicijom   
Stok
Ne   
STOK
Ne   
NU BAIK

STOK, GIRDI?!

GIRDI?!!!!! 

Mane jau trečia diena vienas žmogus spiria eit sukurt NIV pamokos. Šiandien jau sunkiai atsidusau ir įlindau į NIV temą, pirmas dalykas, kurį supratau, tai kad pamiršau sukurti savo tradicinį ilgą pranešimą. Antras dalykas - man užėjo smalsumas, kokias pamokas jau esu anksčiau pravedęs ir prie to pačio perskaičiavau, kiek metų iš tikrųjų profesoriauju. Tai iš pradžių buvau šokiruotas, kad apsiskaičiavau, nes, pasirodo, NIV pamokas vedu tik 10-us metus, bet profesoriauju - 11 metų. O pasirodo, kad trečiaisiais savo profesoriavimo metais vedžiau tik MGP. Galit patikėt, kad Hogvartso Nuodų ir Vaistų legenda kažkada buvo išdavęs savo dalyką?   
   Taigi, aš, štukametis NIV profesorius, pusštukametis GG vadovas, juodabarzdis pelėda Kalėda ir visų baugintojas visus noriu vėl pasveikinti su nauju sezonu, kuris prasidėjo gražiu laiku - Adventu, ir naujais darbais bei tikslais. Deja, šiemet už gerus ir blogus atsiliepimus arba kritiką padėkoti negaliu, nes administracija, deja, nepadarė profesorių įvertinimo anketos. Bet visuomet laukiu jūsų pastebėjimų - ar per pm, ar viešai - šioje temoje. 
   Bet vėlgi ačiū savo įkvėpėjams ir palaikytojams - raudonajai, bet ne sovietinei komandai - grifiukams (velniškai daug vardyt reikėtų), be kurių nebūtų tiek ūpo vėl grįžti ir grįžti į savo darbo vietą, ir kitiem smagiem snapam. Vienam turbūt podarbinės depresijos įveikt neišeitų ;D

Kasmet mano postas vis ilgėja ir prisipildo ir prasmingų, ir visai beprasmių žodžių. Bet kaip kas metais pabrėšiu – jeigu jums reikia pagalbos ar norite rpg, esate visada laukiami mano kabinete arba pm. Taip pat tikrai labai laukiu ir jūsų kritikos bei pageidavimų.

VERTINIMAS
Vėl tradiciškai įmesiu informaciją, už ką būsite vertinami, kaip galite užsidirbti bausmę.

Klasės darbai. Juos vertinsiu, atsižvelgdamas į:
- Posto ilgį ir jūsų minčių dėstymą;
- Originalumą.
Pamokoje galite gauti iki 14 taškų (iki 4 už teorinę ir iki 10 už praktinę dalį).

Pamokoje už atsakymą į teorinį klausimą galima skirti nuo 0 iki 2 taškų:
0 taškų – jei į teorijos klausimą atsakyta neteisingai.
1 taškas – jei į teorijos klausimą atsakyta iš dalies teisingai.
2 taškai – jei į teorijos klausimą atsakyta teisingai.

Paprastai pamokoje reikalausiu 3 praktinio darbo postų. Kiekvienas iš jų bus įvertintas iki 3 taškų:
 Du taškai už posto parašymą,   
o +1 tašką gausite, jeigu rašysite įdomius ir ilgus postus.

Namų darbai. Vertinsiu be didelių taisyklių. Vertinimo sistema dešimtbalė (Nuostabiai, Geriau negu tikėtasi, Trolis ir pan...), ją žinote puikiai. Atlikdami namų darbų užduotis, nepyškinkite visko nuo interneto, naudokitės vaizduote ir logika. Bet jeigu tektų kalbėti apie tikrus įvykius ir asmenybes (pavyzdžiui, jums gerai žinomą Nikolą Flamelį), tai reikėtų bent jau gimimo metus internete rasti. Nebent labai gerai rašote ir einate prieš sistemą. Taškai minusuojami už blogą darbą nebus, galite gauti nebent 0.

Taškų bonusai už pirmą postą mano pamokose skiriami nebebus dėl įsigaliojusių naujų taisyklių.

Taškų atėmimas už:   
- Vėlavimą į pamoką, rašymą už kitą asmenį, rašymą ne III vienaskaitos asmeniu ir ne būtajame laike (kitaip tariant už RPG taisyklių nesilaikymą).
- Neatėjimą į areštą;   
- Nedarbą pamokoje;   
- Per didelio šumo kėlimą pamokoje. 
Svarbu: Kai pamatysiu, kad blogai parašėte postą, po juo parašysiu pastabas ir kartais raudonai pažymėsiu jūsų padarytas klaidas. Posto ištaisymui turėsite laiko iki pamokos galo.

Pastaba: taškai, kuriuos skirsiu RPG postuose dažnai skirsis nuo tų, kuriuos skirsiu iš tikrųjų. Susprogdinę katilą itin įdomiame poste, jūs gausite bonusinių taškų, tačiau, savaime suprantama, RPG poste Sorenas iš jūsų atims 20 taškų.

KITOS TAISYKLĖS
Dėmesio!
1. Draudžiu rašyti postus, kuriuose rašote, jog vėluojate. Jeigu postinate jau pamokai prasidėjus, darykite užduotis taip, lyg sėdėtumėte pamokoje nuo pat pradžios.
2. Nerašykite postuose to, ką kalba ar veikia kiti, jūs rašote tik už save! Postai turi būti ne trumpesni kaip 600 simbolių. Kad jums pavyktų parašyti tokio ilgio žinutes, naudokitės visais jutimais, galvokite, kalbinkite kitus.
3. Nebūkite vunderkindai. Jeigu jūsų žinutės bus įdomios, bet jums visiškai nesiseks, aš skirsiu taškus už kūrybingumą. Nebijokite improvizuoti.
4. Papostinę bent per keletą dienų peržvelkite, ar aš prie jūsų žinutės neparašiau pastabos. Postus galėsite ištaisyti iki pamokos galo, kada skirsiu taškus.
Už šių taisyklių nepaisymą atiminėsiu taškus arba neužskaitysiu jūsų RPG postų!

ĮSIMINTINOS RAŠYBOS ŽODŽIAI
(Nepykit, bet jau atsibosta, kai namų darbuose nuolat kartojasi šios klaidos. Pasiskaitykit, kam problemos su gimtąja kalba.)
Eliksyras, ypatingas, artefaktas, bet koks/ bet kas, priešnuodis, Bezoaro akmuo, Dumbldoras, Mirties relikvijos, pavyzdžiui, žvynuotas...

KITA SVARBI INFORMACIJA
   Nuo pernai metų į savo pamokas įvedžiau naują dalyką - papildomas RPG užduotis.
   Pamokose visi kartu gausite panašias užduotis - užkaisti katilą, išvirti eliksyrą ir taip toliau, tačiau tuo momentu paskutinio pamokoje jūsų parašyto posto pabaigoje žaliu šriftu aš užrašysiu papildomą asmeninę rpg užduotį (situaciją). Pabrėšiu, kad, jeigu baigėte darbą pamokoje, jos jau negausite (papildomai vargti nereikės), bet jei tuo metu tik pradėjote ar įpusėjote darbą - galite užduotį ir gauti.
   Užduotis parinksiu ir paskirsiu atsitiktiniams mokiniams. Kol kas manau, kad jų labiausiai tikėtis turėtų naujesni forumo nariai. Užduotį pateiksiu kaip situaciją - jūs turėsite aprašyti ją bei nuspręsti bei aprašyti, kaip į ją reaguos jūsų veikėjas.

Registracija:                                                                                                   
Vardas, kursas
Ko tikiesi iš NIV pamokų?                                                                               
Jeigu esi dalyvavęs šiose pamokose anksčiau - gal turi pastebėjimų, ką turėčiau daryti kitaip, kad pamokos būtų įdomesnės?

Iš esmės tai reikalinga tik tam, kad pažiūrėčiau, kas lankys, ar turiu galimybių atskirti pamokas, ar verta daryti kelias, ir kad išgirsčiau jūsų nuomonę, kaip galiu patobulinti NIV pamokas.

*

Prisijungęs Šerė Bridon

• II kursas
  • *
  • 93
  • Taškai: 95
  • Šiuolaikinis antikvaras♡
« Atsakymas #261 Prieš mėnesį »
Šerė Bridon, II kursas,

iš NIV pamokų tikiuosi kitokių užduočių, keistų eliksyrų, orginalumo namų darbuose ir pamokose,

buvau tik vienoje pamokoje nelabai ką galiu įvertint, bet ji patiko, tikrai buvo smagu, o ir kitos pamokos skaitėsi lengvai...
Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti.

*

Neprisijungęs Hubertas Šefleris

• II kursas
  • *
  • 9
  • Taškai: 25
  • “Magic can be found in stolen moments.”
« Atsakymas #262 Prieš mėnesį »
Hubertas Šefleris, II kursas

Norėčiau, jog NiV pamokos ir šį sezoną išlaikytų savo kokybę. Šaunūs, originalūs ir išsamūs profesoriaus post'ai yra viskas, ko mums, mokinukams, reikia. Iki šiol ši pamoka dar nenuvylė, tad nemanau, kad yra dėl ko baimintis. :)

*

Neprisijungęs Jasmine Diana Amneta

• IV kursas
  • *
  • 76
  • Taškai: 155
« Atsakymas #263 Prieš mėnesį »
Jasmine Diana Amneta, IV kursas
Kiek pastebėjau, praeito sezono pamokos buvo kiek įdomesnės - ne tik maišyti katilą ir stebėti kaip keičiasi gėralo spalva. Tikiuosi, kad pamokos išliks tokios įdomios, Jūsų, profesoriau, fantazija nepabėgs ir rasiu laisvą valandžiukę parašyti į NIV pamoką.
Tai, kad nematau laikrodžio nereiškia, kad laikas stovi vietoje, o aš nesikeičiu.

*

Prisijungęs Torė Finitsis

• I kursas
  • *
  • 78
  • Taškai: 244
  • Love and hate what a beautiful combination
« Atsakymas #264 Prieš mėnesį »
Torė Finitsis, I kursas

Iš NIV pamokų tikiuosi įdomių užduočių, keistų eliksyrų ir dar keistesnių namų darbų.

• Hogvartsas.LT © 2007-2017