0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

 • *
 • 1432
 • Lytis: Vyras
 • ,,Turėk drąsos naudotis savo protu."
Ats: Skelbimų lenta
« Atsakymas #255 Prieš 10 mėnesių »
Pastaruosiuose namų darbuose, jeigu nepastebėjote, nebaudžiau už skyrybos bei rašybos klaidas. Tačiau peržiūrėjau dažniausiai pasitaikiusias ir nusprendžiau sukurti atskirą postą, kur surašysiu žodžius, kuriuose dažniausiai yra daromos klaidos - kad kitąsyk darydami NIV namų darbus turėtumėte kur pasitikslinti. Beje, šitą postą (na, ir pagrindinį savo šių metų postą) turėčiau nuolat papildyti kitais dažnai su klaidomis rašomais žodžiais.
                         
#LietuviųRaštingumoLabui

ĮSIMINTINOS RAŠYBOS ŽODŽIAI
Eliksyras*, ypatingas, artefaktas, bet koks/ bet kas, priešnuodis, Bezoaro akmuo, Dumbldoras, Mirties relikvijos, pavyzdžiui, žvynuotas.
           
*Beje, lyg ir nėra visiškai uždraustas ir kitoks rašymo būdas - ,,eleksyras", tačiau pirmenybė visgi teikiama aukščiau užrašytai žodžio formai. Informacija čia.
                 
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 mėnesius sukūrė Sorenas von Sjuardas »
Prieš jus - labiausiai Hogvartsui nusibodęs profesorius, senas kaip Žemės branduolys, 12 metų vedęs NIV pamokas. Vestuvių pasiūlymai nebepriimami. O senukas mano paraše nevaizduoja Soreno. 

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

 • *
 • 1432
 • Lytis: Vyras
 • ,,Turėk drąsos naudotis savo protu."
Ats: Skelbimų lenta
« Atsakymas #256 Prieš 10 mėnesių »
Sveiki darsyk!                                                                                                                             
 
   Iš anksto atsiprašau už doublepost, skubu pranešt ir užpatentuot savo naują mintį.
   Kartais, ypač naujesni forumo nariai, mano, kad pamokose viską reikia atlikti tobulai ir tokiu būdu gauti taškų - tai pirma mano idėjos realizavimo priežastis, o antra - norėtųsi pabandyti pamokas padaryti nuotaikingesnes, įdomesnes, kad nereikėtų vien maišyti katilo (sužinojau, kad šią pastabą man davė Rosemarie, ačiū tau už tai), bet ir mąstyti, kaip padaryti kažką kita...
   Todėl sugalvojau papildomas rpg užduotis. Pamokose visi kartu gausite panašias užduotis - pavirinti katilą, išvirti eliksyrą ir taip toliau, tačiau tuo momentu paskutinio pamokoje jūsų parašyto posto pabaigoje žaliu šriftu aš užrašysiu papildomą asmeninę rpg užduotį (situaciją). Pabrėšiu, kad, jeigu baigėte darbą pamokoje, jos jau negausite (papildomai vargti nereikės), bet jei tuo metu tik pradėjote ar įpusėjote darbą - galite užduotį ir gauti.
   Užduotis parinksiu ir paskirsiu atsitiktiniams mokiniams. Kol kas manau, kad jų labiausiai tikėtis turėtų naujesni forumo nariai.
   Užduotį pateiksiu kaip situaciją - jūs turėsite aprašyti ją bei nuspręsti bei aprašyti, kaip į ją reaguos jūsų veikėjas.

Ką manote apie šį atnaujinimą?                                                                                             
 
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 10 mėnesių sukūrė Sorenas von Sjuardas »
Prieš jus - labiausiai Hogvartsui nusibodęs profesorius, senas kaip Žemės branduolys, 12 metų vedęs NIV pamokas. Vestuvių pasiūlymai nebepriimami. O senukas mano paraše nevaizduoja Soreno. 

*

Neprisijungęs Mėta Plunksnelė

 • I kursas
 • *
 • 4
 • Taškai:
Ats: Skelbimų lenta
« Atsakymas #257 Prieš 8 mėnesius »
Mėta Plunksnelė, I kursas, Grifų Gūžta

*

Neprisijungęs Sara Kwen

 • I kursas
 • *
 • 5
 • Taškai:
Ats: Skelbimų lenta
« Atsakymas #258 Prieš 8 mėnesius »
Sara Kwen, I kursas, Grifų Gūžta

*

Neprisijungęs Ieva Skyheart

 • II kursas
 • *
 • 7
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • 2 kursas (tikiuosi pereisiu į kitą)
Ats: Skelbimų lenta
« Atsakymas #259 Prieš 8 mėnesius »
Ieva Skyheart,1 kursas,klastūnynas (KL2)
– Aš esu mokytojas! – sukriokė Hagridas. – Mokytojas, Poteri! Kaip tu drįsti mokytojui grasinti, kad išsprogdinsi duris!
– Atsiprašau, sere, – tarė Haris, pabrėždamas antrąjį žodį, ir įsikišo lazdelę.
Hagridas apstulbo.
– Nuo kada pradėjai mane serinti?
– Nuo kada ėmei mane poterinti?

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

 • *
 • 1432
 • Lytis: Vyras
 • ,,Turėk drąsos naudotis savo protu."
Ats: Skelbimų lenta
« Atsakymas #260 Prieš 7 mėnesius »
Sveiki visi!
Ką veiki?
Postinu į NIV skelbimų lentą   
Nu kiek dar galima ?......
Tradicijos lieka tradicijom   
Stok
Ne   
STOK
Ne   
NU BAIK
   
STOK, GIRDI?!
   
GIRDI?!!!!! 
   
   Mane jau trečia diena vienas žmogus spiria eit sukurt NIV pamokos. Šiandien jau sunkiai atsidusau ir įlindau į NIV temą, pirmas dalykas, kurį supratau, tai kad pamiršau sukurti savo tradicinį ilgą pranešimą. Antras dalykas - man užėjo smalsumas, kokias pamokas jau esu anksčiau pravedęs ir prie to pačio perskaičiavau, kiek metų iš tikrųjų profesoriauju. Tai iš pradžių buvau šokiruotas, kad apsiskaičiavau, nes, pasirodo, NIV pamokas vedu tik 10-us metus, bet profesoriauju - 11 metų. O pasirodo, kad trečiaisiais savo profesoriavimo metais vedžiau tik MGP. Galit patikėt, kad Hogvartso Nuodų ir Vaistų legenda kažkada buvo išdavęs savo dalyką?   
   Taigi, aš, štukametis NIV profesorius, pusštukametis GG vadovas, juodabarzdis pelėda Kalėda ir visų baugintojas visus noriu vėl pasveikinti su nauju sezonu, kuris prasidėjo gražiu laiku - Adventu, ir naujais darbais bei tikslais. Deja, šiemet už gerus ir blogus atsiliepimus arba kritiką padėkoti negaliu, nes administracija, deja, nepadarė profesorių įvertinimo anketos. Bet visuomet laukiu jūsų pastebėjimų - ar per pm, ar viešai - šioje temoje. 
   Bet vėlgi ačiū savo įkvėpėjams ir palaikytojams - raudonajai, bet ne sovietinei komandai - grifiukams (velniškai daug vardyt reikėtų), be kurių nebūtų tiek ūpo vėl grįžti ir grįžti į savo darbo vietą, ir kitiem smagiem snapam. Vienam turbūt podarbinės depresijos įveikt neišeitų ;D
   
   
   
   Kasmet mano postas vis ilgėja ir prisipildo ir prasmingų, ir visai beprasmių žodžių. Bet kaip kas metais pabrėšiu – jeigu jums reikia pagalbos ar norite rpg, esate visada laukiami mano kabinete arba pm. Taip pat tikrai labai laukiu ir jūsų kritikos bei pageidavimų.
   
VERTINIMAS
Vėl tradiciškai įmesiu informaciją, už ką būsite vertinami, kaip galite užsidirbti bausmę.
   
Klasės darbai. Juos vertinsiu, atsižvelgdamas į:
- Posto ilgį ir jūsų minčių dėstymą;
- Originalumą.
Pamokoje galite gauti iki 14 taškų (iki 4 už teorinę ir iki 10 už praktinę dalį).
                     
Pamokoje už atsakymą į teorinį klausimą galima skirti nuo 0 iki 2 taškų:
0 taškų – jei į teorijos klausimą atsakyta neteisingai.
1 taškas – jei į teorijos klausimą atsakyta iš dalies teisingai.
2 taškai – jei į teorijos klausimą atsakyta teisingai.
   
Paprastai pamokoje reikalausiu 3 praktinio darbo postų. Kiekvienas iš jų bus įvertintas iki 3 taškų:
 Du taškai už posto parašymą,   
o +1 tašką gausite, jeigu rašysite įdomius ir ilgus postus.
   
Namų darbai. Vertinsiu be didelių taisyklių. Vertinimo sistema dešimtbalė (Nuostabiai, Geriau negu tikėtasi, Trolis ir pan...), ją žinote puikiai. Atlikdami namų darbų užduotis, nepyškinkite visko nuo interneto, naudokitės vaizduote ir logika. Bet jeigu tektų kalbėti apie tikrus įvykius ir asmenybes (pavyzdžiui, jums gerai žinomą Nikolą Flamelį), tai reikėtų bent jau gimimo metus internete rasti. Nebent labai gerai rašote ir einate prieš sistemą. Taškai minusuojami už blogą darbą nebus, galite gauti nebent 0.
   
Taškų bonusai už pirmą postą mano pamokose skiriami nebebus dėl įsigaliojusių naujų taisyklių.
   
Taškų atėmimas už:   
- Vėlavimą į pamoką, rašymą už kitą asmenį, rašymą ne III vienaskaitos asmeniu ir ne būtajame laike (kitaip tariant už RPG taisyklių nesilaikymą).
- Neatėjimą į areštą;   
- Nedarbą pamokoje;   
- Per didelio šumo kėlimą pamokoje. 
Svarbu: Kai pamatysiu, kad blogai parašėte postą, po juo parašysiu pastabas ir kartais raudonai pažymėsiu jūsų padarytas klaidas. Posto ištaisymui turėsite laiko iki pamokos galo.
   
Pastaba: taškai, kuriuos skirsiu RPG postuose dažnai skirsis nuo tų, kuriuos skirsiu iš tikrųjų. Susprogdinę katilą itin įdomiame poste, jūs gausite bonusinių taškų, tačiau, savaime suprantama, RPG poste Sorenas iš jūsų atims 20 taškų.
   
KITOS TAISYKLĖS
Dėmesio!
1. Draudžiu rašyti postus, kuriuose rašote, jog vėluojate. Jeigu postinate jau pamokai prasidėjus, darykite užduotis taip, lyg sėdėtumėte pamokoje nuo pat pradžios.
2. Nerašykite postuose to, ką kalba ar veikia kiti, jūs rašote tik už save! Postai turi būti ne trumpesni kaip 600 simbolių. Kad jums pavyktų parašyti tokio ilgio žinutes, naudokitės visais jutimais, galvokite, kalbinkite kitus.
3. Nebūkite vunderkindai. Jeigu jūsų žinutės bus įdomios, bet jums visiškai nesiseks, aš skirsiu taškus už kūrybingumą. Nebijokite improvizuoti.
4. Papostinę bent per keletą dienų peržvelkite, ar aš prie jūsų žinutės neparašiau pastabos. Postus galėsite ištaisyti iki pamokos galo, kada skirsiu taškus.
Už šių taisyklių nepaisymą atiminėsiu taškus arba neužskaitysiu jūsų RPG postų!

         
ĮSIMINTINOS RAŠYBOS ŽODŽIAI
(Nepykit, bet jau atsibosta, kai namų darbuose nuolat kartojasi šios klaidos. Pasiskaitykit, kam problemos su gimtąja kalba.)
Eliksyras, ypatingas, artefaktas, bet koks/ bet kas, priešnuodis, Bezoaro akmuo, Dumbldoras, Mirties relikvijos, pavyzdžiui, žvynuotas...
   
KITA SVARBI INFORMACIJA
   Nuo pernai metų į savo pamokas įvedžiau naują dalyką - papildomas RPG užduotis.
   Pamokose visi kartu gausite panašias užduotis - užkaisti katilą, išvirti eliksyrą ir taip toliau, tačiau tuo momentu paskutinio pamokoje jūsų parašyto posto pabaigoje žaliu šriftu aš užrašysiu papildomą asmeninę rpg užduotį (situaciją). Pabrėšiu, kad, jeigu baigėte darbą pamokoje, jos jau negausite (papildomai vargti nereikės), bet jei tuo metu tik pradėjote ar įpusėjote darbą - galite užduotį ir gauti.
   Užduotis parinksiu ir paskirsiu atsitiktiniams mokiniams. Kol kas manau, kad jų labiausiai tikėtis turėtų naujesni forumo nariai. Užduotį pateiksiu kaip situaciją - jūs turėsite aprašyti ją bei nuspręsti bei aprašyti, kaip į ją reaguos jūsų veikėjas.
   
Registracija:                                                                                                   
Vardas, kursas
Ko tikiesi iš NIV pamokų?                                                                               
Jeigu esi dalyvavęs šiose pamokose anksčiau - gal turi pastebėjimų, ką turėčiau daryti kitaip, kad pamokos būtų įdomesnės?
   
Iš esmės tai reikalinga tik tam, kad pažiūrėčiau, kas lankys, ar turiu galimybių atskirti pamokas, ar verta daryti kelias, ir kad išgirsčiau jūsų nuomonę, kaip galiu patobulinti NIV pamokas.
   
Prieš jus - labiausiai Hogvartsui nusibodęs profesorius, senas kaip Žemės branduolys, 12 metų vedęs NIV pamokas. Vestuvių pasiūlymai nebepriimami. O senukas mano paraše nevaizduoja Soreno. 

*

Neprisijungęs Šerė Bridon

 • III kursas
 • *
 • 144
 • Taškai:
 • Lytis: Moteris
 • Šiuolaikinis antikvaras♡
Ats: Skelbimų lenta
« Atsakymas #261 Prieš 7 mėnesius »
Šerė Bridon, II kursas,

 iš NIV pamokų tikiuosi kitokių užduočių, keistų eliksyrų, orginalumo namų darbuose ir pamokose,

buvau tik vienoje pamokoje nelabai ką galiu įvertint, bet ji patiko, tikrai buvo smagu, o ir kitos pamokos skaitėsi lengvai...
Kuo gilesnė bedugnė, į kurią krinti, tuo daugiau šansų išmokti skraidyti.

*

Neprisijungęs Hubertas Šefleris

 • IV kursas
 • *
 • 49
 • Taškai:
 • “Magic can be found in stolen moments.”
Ats: Skelbimų lenta
« Atsakymas #262 Prieš 7 mėnesius »
Hubertas Šefleris, II kursas

Norėčiau, jog NiV pamokos ir šį sezoną išlaikytų savo kokybę. Šaunūs, originalūs ir išsamūs profesoriaus post'ai yra viskas, ko mums, mokinukams, reikia. Iki šiol ši pamoka dar nenuvylė, tad nemanau, kad yra dėl ko baimintis. :)

*

Neprisijungęs Jasmine Diana Amneta

 • VI kursas
 • *
 • 135
 • Taškai: 201
 • Lytis: Moteris
Ats: Skelbimų lenta
« Atsakymas #263 Prieš 7 mėnesius »
Jasmine Diana Amneta, IV kursas
Kiek pastebėjau, praeito sezono pamokos buvo kiek įdomesnės - ne tik maišyti katilą ir stebėti kaip keičiasi gėralo spalva. Tikiuosi, kad pamokos išliks tokios įdomios, Jūsų, profesoriau, fantazija nepabėgs ir rasiu laisvą valandžiukę parašyti į NIV pamoką.
Laikrodį matau, laiką jau žinau...

Ats: Skelbimų lenta
« Atsakymas #264 Prieš 4 mėnesius »
Sveiki visi!
Taigi jau kaip daugelis turbūt žinote šį sezoną aš jums dėstysiu nuodų ir vaistų pamokas.
Vertinimas:
RPG pamokos metu galite daugiausiai gauti 12 arba 14 taškų.
Į šiuos taškus susidės: 
(skliausteliuose yra kiek daugiausiai galite gauti taškų)
-Taškai už teorinę dalį (2-4t.)
-Taškai už praktikos darbo originalumą (4t.)   
-Taškai už patį praktikos darbą (4t.)
-Taškai už gramatiką, leksiką, logiškumą (2t.)
Už vieną teorinį klausimą skiriama:
0 taškų – jei į teorijos klausimą atsakyta neteisingai.
1 taškas – jei į teorijos klausimą atsakyta iš dalies teisingai.
2 taškai – jei į teorijos klausimą atsakyta teisingai.
Galiu pamokoje užduoti ir du teorinius klausimus.
Pamokos praktiniuose darbuose prašysiu priklausomai nuo temos 2 – 4 postų. Taigi jeigu neparašote vieno iš postų, jūs automatiškai niekaip negalite surinkti visų taškų.
Laisvojo stiliaus pamokose galite gauti iki 10 taškų. Bus užduodami 5 klausimai, o už kiekvieną iš jų galima gauti po 2 taškus.
Namų darbus kaip įprasta vertinsiu dešimtbale sistema. Jeigu tam tikri dalykai nebuvo minėti pamokoje, tai tada reikia sugalvoti patiems. Taškai minusuojami už darbus nebus, galite gauti nebent 0.
Jei postuose bus kažkokių tai klaidų (ypač dėl RPG taisyklių) raudonai po postu parašysiu, kas negerai ir iki pamokos galo turėsite laiko jį pataisyti. Pataisius gražinsiu bent pusę atimtų taškų.
Į ką dar turėtumėte atkreipti dėmesį:
- Nebūkite vunderkindais. Kaip jau matėte vertinsiu ir originalumą, tad darbas nebūtinai turi pavykti, kad gautumėte visus galimus taškus.
- Jeigu dalyvaujate praktinėje dalyje, savo postuose rašykite, kad esate klasėje jau nuo pamokos pradžios, t.y. nevėluojate.
Bent kartais patikrinkite savo postus pamokoje, ar neparašiau jums kokio nors komentaro.
Registracija mano pamokose nebūtina, tik prašyčiau, kad į až arba čia parašytumėte, ko norėtumėte iš NIV pamokų, kokias temas norėtumėte nagrinėti ar šiaip ką norėtumėte veikti.
Visiems sėkmingo sezono, daug taškų, ir tikiuosi susitikti su jumis NIV pamokose! Jei kas neaišku klauskite čia arba až.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 mėnesius sukūrė Gabriella Eier »
But you only need a light when its burning low
Only miss the sun when it starts to snow
Only know you love her when you let her go

*

Neprisijungęs Roana Amneta

 • III kursas
 • *
 • 146
 • Taškai: 30
 • Lytis: Moteris
Ats: Skelbimų lenta
« Atsakymas #265 Prieš 4 mėnesius »
Norėčiau, kad pamokos būtų ne VSMT lygio sunkumo ir norėtųsi, kad bent viena pamoka vyktų lauke, o ne požemiuose kaip visada.

Taip pat turiu klausimų. Kodėl daugiausiai 12 taškų? Ar RPG pamokose bus užduodamas tik vienas klausimas ir tada praktika? Kiek pamenu sistemą, tai už du teisingai atsakytus klausimus galima gauti 4 taškus.

*

Neprisijungęs Vanilla Hinkley

 • VII kursas
 • *
 • 169
 • Taškai: 48
 • Lytis: Moteris
 • jei mirsiu, pažadėk nusivesti į Eliziejaus laukus.
Ats: Skelbimų lenta
« Atsakymas #266 Prieš 4 mėnesius »
Mano pamokose įprastai būna tik vienas teorinis klausimas, tai gal ir ji tiek norės užduoti. Priklauso nuo profesoriaus.

O šiaip, tikiuosi įdomių pamokų - sutinku su Roana, kad vyktų ir lauke (bent viena). Taip pat, kad būtų kokia nors ekskursija, darbas porose ar kažkas apie eliksyrus, niekada nepaminėtus ankstesnėse pamokose. Kad tai nebūtų vien sausa teorija ar vien praktika kurioje reikia tik pagaminti eliksyrą ir jį išbandyti. Gal būtų galimybė eliksyrus gaminti ir pakeisti su draugo, taip išbandyti ar gerai išvirtas? Na, bet čia tik mano vienos noras.
×Yes, dear?×
I assure you, brother, the sun will shine on us again

*

Neprisijungęs Roana Amneta

 • III kursas
 • *
 • 146
 • Taškai: 30
 • Lytis: Moteris
Ats: Skelbimų lenta
« Atsakymas #267 Prieš 4 mėnesius »
Įdomumo dėlei paklausiau kaip bus.

O šiaip nepagalvojau, tavo mintys dėl ekskursijos ir eliksyrų mainų visai gera. Būtų įdomu tokio pobūdžio pamokose sudalyvauti.

Ats: Skelbimų lenta
« Atsakymas #268 Prieš 4 mėnesius »
Dėl teorijos, tai kaip ir sakė Vanilla, užduosiu tik vieną teorinį klausimą.
EDIT: šiek tiek susimaišiau. Taip, už vieną klausimą duosiu max 2 taškus, bet kartais galiu užduoti ir du. Pataisiau informacijos postą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 4 mėnesius sukūrė Gabriella Eier »
But you only need a light when its burning low
Only miss the sun when it starts to snow
Only know you love her when you let her go

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

 • *
 • 1432
 • Lytis: Vyras
 • ,,Turėk drąsos naudotis savo protu."
Ats: Skelbimų lenta
« Atsakymas #269 Prieš mėnesį »
Sveiki visi!
Pernai kažkas nukniso mano tradicinį pasisveikinimą įžanginiam NIV poste ir perdažė NIV kabineto sienas.....

Girdi? 
M?
Mane vėl priėmė ;DDD 
?...
Už ką?...
Tu ir vėl?..

   Kol jūs šutot mokyklose, univeruose ar kur nors gamtoje, kur gražus kraštovaizdis, apsupti tų kažkokių invazinių šlykštynių musiukų ir uodų aureolės, Sorenas grįžo iš Havajų ir su dideliu entuziazmu rašė savo tradicinį NIV pasisveikinimo ir informacijos postą. Šiemet grįžtu į Hogvartsą jau dvyliktus metus, gražus skaičius, gal ties juo ir reikėtų sustot? ;D
   Beje, ačiū, kad nenugriovėt kabineto per tą sezą su nauja profesore, reikės tik persidažyt sienas į kalėjiminę pilką. Vien todėl šiemet aš ir vėl būsiu jūsų ištikimas kankintojas jau minėtame požeminiame kabinete (kai dar paspaus +30, tai dar ne taip bėgsit pas mane), kur jūs virsite eliksyrus arba eliksyrai virs jus bei jūsų nervus.
    Mąsčiau, kokią dar nesąmonę pasakyt, mat paprastai iš mano litanijų tikimasi itin daug šito gero, bet neprimąsčiau. Tikiuos, nesikeikiat, kad grįžau.
   A, dar kai kas. Ačiū grifiukams už palaikymą ir įkvėpimą grįžti į savo pamėgtą vietą, nors šiemet, rodos, jiems ir nevadovausiu, mat rupūžėkai susirado naują kulto objektą. Bet čia ne esmė.
   
   Ką pasakyt rimtesnio, tai sveikinu nemažą mūsų forumo dalį, kurią sudaro dvyliktokai, galėsit grįžt į forumą tęst mokymosi vidurinėje procesą.

   O dar rimčiau, tai pamokose bemaž viskas išliks taip, kaip buvo, lyg tai padariau porą korekcijų informacijoje, tai galite užmesti akį. Kaip visada drąsiai į čia arba man pm rašykite, kas negerai, ko norėtumėte ar ką reikėtų patobulinti. Kasmet mano postas vis ilgėja ir prisipildo ir prasmingų, ir visai beprasmių žodžių. Bet kaip kas metais pabrėšiu – jeigu jums reikia pagalbos ar norite rpg, esate visada laukiami mano kabinete arba pm.

VERTINIMAS
Vėl tradiciškai įmesiu informaciją, už ką būsite vertinami, kaip galite užsidirbti bausmę.
   
Klasės darbai. Juos vertinsiu, atsižvelgdamas į:
- Posto ilgį ir jūsų minčių dėstymą;
- Originalumą.
Pamokoje galite gauti iki 14 taškų (iki 4 už teorinę ir iki 10 už praktinę dalį). Visi postai pamokose turi būti rašomi pagal visas Forumo RPG postų taisykles. Į klaidas stengsiuos nekreipt dėmesio, bet vis tiek būtų fainiau, kad jų nebūtų :)
                     
Pamokoje už atsakymą į teorinį klausimą galima skirti nuo 0 iki 2 taškų:
0 taškų – jei į teorijos klausimą atsakyta neteisingai.
1 taškas – jei į teorijos klausimą atsakyta iš dalies teisingai.
2 taškai – jei į teorijos klausimą atsakyta teisingai.
   
Paprastai pamokoje reikalausiu 3 praktinio darbo postų. Kiekvienas iš jų bus įvertintas iki 3 taškų, vertinimas gali kiek keistis, bet žiūrėsiu į kūrybingumą, logiką, posto ilgį. Jei bus katastrofiškai daug klaidų, aišku, visų taškų negausit, bet pavienės klaidos pažymio nepaveiks.
Beje, mano pamokose galima kartkartėmis ir paplepėti, padirbti nesąmonių, nors tas neturėtų sugriauti visos pamokos eigos. Aišku, nepažadu, kad Sorenas jūsų nepasikvies pokalbiui po pamokų... ;D
   
Namų darbai. Vertinsiu be didelių taisyklių. Vertinimo sistema dešimtbalė (Nuostabiai, Geriau negu tikėtasi, Trolis ir pan...), ją žinote puikiai. Atlikdami namų darbų užduotis, nepyškinkite visko nuo interneto, naudokitės vaizduote ir logika. Bet jeigu tektų kalbėti apie tikrus įvykius ir asmenybes (pavyzdžiui, jums gerai žinomą Nikolą Flamelį), tai reikėtų bent jau gimimo metus internete rasti. Nebent labai gerai rašote ir einate prieš sistemą, tada jau atleistina. Taškai atiminėjami už blogą darbą nebus, galite gauti nebent 0.

Taškų atėmimas už:   
- Vėlavimą į pamoką;
- Neatėjimą į areštą;   
- Nedarbą pamokoje;   
- Per didelio šumo kėlimą pamokoje. 
- Jei pažeisite Forumo RPG taisykles, būsite tiesiog perduoti Magijos Ministerijai.
Svarbu: Kai pamatysiu, kad blogai parašėte postą, po juo parašysiu pastabas ir kartais raudonai pažymėsiu jūsų padarytas klaidas. Posto ištaisymui turėsite laiko iki pamokos galo.
   
Pastaba: taškai, kuriuos skirsiu RPG postuose dažnai skirsis nuo tų, kuriuos skirsiu iš tikrųjų. Susprogdinę katilą itin įdomiame poste, jūs gausite daugiau taškų už įdomų postą, tačiau, savaime suprantama, RPG poste Sorenas iš jūsų atims 20 taškų.
   
KITOS TAISYKLĖS
Dėmesio!
1. Draudžiu rašyti postus, kuriuose rašote, jog vėluojate. Jeigu postinate jau pamokai prasidėjus, darykite užduotis taip, lyg sėdėtumėte pamokoje nuo pat pradžios.
2. Nerašykite postuose to, ką kalba ar veikia kiti, jūs rašote tik už save! Postai turi būti ne trumpesni kaip 600 simbolių. Kad jums pavyktų parašyti tokio ilgio žinutes, naudokitės visais jutimais, galvokite, kalbinkite kitus.
3. Nebūkite vunderkindai. Jeigu jūsų žinutės bus įdomios, bet jums visiškai nesiseks, aš skirsiu taškus už kūrybingumą. Nebijokite improvizuoti.
4. Papostinę bent per keletą dienų peržvelkite, ar aš prie jūsų žinutės neparašiau pastabos. Postus galėsite ištaisyti iki pamokos galo, kada skirsiu taškus.
Už šių taisyklių nepaisymą atiminėsiu taškus arba neužskaitysiu jūsų RPG postų!

         
ĮSIMINTINOS RAŠYBOS ŽODŽIAI
(Nepykit, bet jau atsibosta, kai namų darbuose nuolat kartojasi šios klaidos. Pasiskaitykit, kam problemos su gimtąja kalba.)
Eliksyras, ypatingas, artefaktas, bet koks/ bet kas, priešnuodis, Bezoaro akmuo, Dumbldoras, Mirties relikvijos, pavyzdžiui, žvynuotas...
   
KITA SVARBI INFORMACIJA
   Nuo pernai metų į savo pamokas įvedžiau naują dalyką - papildomas RPG užduotis.
   Pamokose visi kartu gausite panašias užduotis - užkaisti katilą, išvirti eliksyrą ir taip toliau, tačiau tuo momentu paskutinio pamokoje jūsų parašyto posto pabaigoje žaliu šriftu aš užrašysiu papildomą asmeninę rpg užduotį (situaciją). Pabrėšiu, kad, jeigu baigėte darbą pamokoje, jos jau negausite (papildomai vargti nereikės), bet jei tuo metu tik pradėjote ar įpusėjote darbą - galite užduotį ir gauti.
   Užduotis parinksiu ir paskirsiu atsitiktiniams mokiniams. Kol kas manau, kad jų labiausiai tikėtis turėtų naujesni forumo nariai. Užduotį pateiksiu kaip situaciją - jūs turėsite aprašyti ją bei nuspręsti bei aprašyti, kaip į ją reaguos jūsų veikėjas.
   
Registracija:                                                                                                   
Vardas, kursas
Ko tikiesi iš NIV pamokų?                                                                               
Jeigu esi dalyvavęs šiose pamokose anksčiau - gal turi pastebėjimų, ką turėčiau daryti kitaip, kad pamokos būtų įdomesnės?
   
Registruotis nėra būtina, tačiau man įdomios jūsų nuomonės apie mano pamokas ir kaip galėčiau jas patobulinti.
Prieš jus - labiausiai Hogvartsui nusibodęs profesorius, senas kaip Žemės branduolys, 12 metų vedęs NIV pamokas. Vestuvių pasiūlymai nebepriimami. O senukas mano paraše nevaizduoja Soreno. 

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2017