0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

• Nuodų ir Vaistų profesorius
  • *
  • 1453
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: Skelbimų lenta
« Atsakymas #270 Prieš mėnesį »
Sveiki visi

Pas tave kampe voras tupi
Palik
Tu išsivalyk savo kabinetą
Palik
Vorą palikt?
PALIK.

Praslinko jau kelios dienos po mano tryliktojo profesoriavimo sezono pradžios, esu vis dar gyvas, reikia tikėtis, kad būsiu gyvas ir toliau, kad toliau kentėsit jūs, o ne aš (čia ne man reikia pajust 13-ųjų metų žiaurumą). Ir kad ir toliau būsiu užėmęs kabinetą, kad niekas neperdažytų sienų nei rožine, nei balta, nei juoda, nei dar kokia spalva. Nors pats byškį ne baisiau buvau pasielgęs su sienom, bet čia smulkmena.
   A, dar noriu pasveikint visus, kurie nebaigė mokyklos ir tęsia savo kankynę tenai. Bent jau rugsėjis gražus, bent kol neprasidėjo areštai ir Hogvartso iš požemių nedrebina pirmakursių nelaimės ir verksmai. Nors dar lyg tai nė vienas nepaliko invalidas nuo to... Bet gal po tiek laiko mokymosi pas mane pagaliau susprogdinsit tą mokyklą, hm? Ar bent jau porą žiobariškų, mūsų šaly jų skaičius vietom galėtų ir sumažėt... Jeigu kas, aš šitaip nesakiau.
   Kaip visada, dėl mano grįžimo kalti į darbo vietą stumiantys grifiukai, jiem už tai galima ir dėkot, nuperkant po kokį šokoladuką arba įpilant skanios arbatos. Ar pala... Hogvartse šitų dar nedraudžia? ;D Jeigu kas, rykit nesveiką maistą bei maištaukit ir toliau. Kalėjime bent skaniai šeria, kiek girdėjau. Ir psichų valgiaraštį papildysit.

VERTINIMAS
Vėl tradiciškai įmesiu informaciją, už ką būsite vertinami, kaip galite užsidirbti bausmę. Padariau kelias korekcijas.

Klasės darbai. Juos vertinsiu, atsižvelgdamas į:
- Posto ilgį ir jūsų minčių dėstymą;
- Originalumą.
Pamokoje galite gauti iki 14 taškų (iki 4 už teorinę ir iki 10 už praktinę dalį). Visi postai pamokose turi būti rašomi pagal visas Forumo RPG postų taisykles. Į klaidas stengsiuos nekreipt dėmesio, bet vis tiek būtų fainiau, kad jų nebūtų :)

Pamokoje už atsakymą į teorinį klausimą galima skirti nuo 0 iki 2 taškų:
0 taškų – jei į teorijos klausimą atsakyta neteisingai.
1 taškas – jei į teorijos klausimą atsakyta iš dalies teisingai.
2 taškai – jei į teorijos klausimą atsakyta teisingai.

Paprastai pamokoje reikalausiu 3 praktinio darbo postų. Kiekvienas iš jų bus įvertintas iki 3 taškų, vertinimas gali kiek keistis, bet žiūrėsiu į kūrybingumą, logiką, posto ilgį. Jei bus katastrofiškai daug klaidų, aišku, visų taškų negausit, bet pavienės klaidos pažymio nepaveiks.
Beje, mano pamokose galima kartkartėmis ir paplepėti, padirbti nesąmonių, nors tas neturėtų sugriauti visos pamokos eigos (jeigu norit kažkokias šunybes krėst, tai turi būt suderinta su manim).

Namų darbai. Vertinsiu be didelių taisyklių. Vertinimo sistema dešimtbalė (Nuostabiai, Geriau negu tikėtasi, Trolis ir pan...), ją žinote puikiai. Atlikdami namų darbų užduotis, nepyškinkite visko nuo interneto, naudokitės vaizduote ir logika. Bet jeigu tektų kalbėti apie tikrus įvykius ir asmenybes (pavyzdžiui, jums gerai žinomą Nikolą Flamelį), tai reikėtų bent jau gimimo metus internete rasti. Nebent labai gerai rašote ir einate prieš sistemą, tada jau atleistina. Taškai atiminėjami už blogą darbą nebus, galite gauti nebent 0.

Taškų atėmimas už:   
- Neatėjimą į areštą (jeigu atėję į pamoką elgsitės nesąmoningai be išankstinio susitarimo su manim, būsite be perspėjimo pakviesti į areštą);   
- Nepaklusnumą arešto metu.

Jei pažeisite Forumo RPG taisykles, būsite tiesiog perduoti Magijos Ministerijai.
Svarbu: Kai pamatysiu, kad blogai parašėte postą, po juo parašysiu pastabas ir kartais raudonai pažymėsiu jūsų padarytas klaidas. Posto ištaisymui turėsite laiko iki pamokos galo.

Pastaba: taškai, kuriuos skirsiu RPG postuose dažnai skirsis nuo tų, kuriuos skirsiu iš tikrųjų. Susprogdinę katilą itin įdomiame poste, jūs gausite daugiau taškų už įdomų postą, tačiau, savaime suprantama, RPG poste Sorenas iš jūsų atims 20 taškų.

KITOS TAISYKLĖS
Dėmesio!
1. Draudžiu rašyti postus, kuriuose rašote, jog vėluojate. Jeigu postinate jau pamokai prasidėjus, darykite užduotis taip, lyg sėdėtumėte pamokoje nuo pat pradžios.
2. Nerašykite postuose to, ką kalba ar veikia kiti, jūs rašote tik už save! Postai turi būti ne trumpesni kaip 600 simbolių. Kad jums pavyktų parašyti tokio ilgio žinutes, naudokitės visais jutimais, galvokite, kalbinkite kitus.
3. Nebūkite vunderkindai. Jeigu jūsų žinutės bus įdomios, bet jums visiškai nesiseks, aš skirsiu taškus už kūrybingumą. Nebijokite improvizuoti.
4. Papostinę bent per keletą dienų peržvelkite, ar aš prie jūsų žinutės neparašiau pastabos. Postus galėsite ištaisyti iki pamokos galo, kada skirsiu taškus.
Už šių taisyklių nepaisymą atiminėsiu taškus arba neužskaitysiu jūsų RPG postų!

ĮSIMINTINOS RAŠYBOS ŽODŽIAI
(Nepykit, bet jau atsibosta, kai namų darbuose nuolat kartojasi šios klaidos. Pasiskaitykit, kam problemos su gimtąja kalba.)
Eliksyras, ypatingas, artefaktas, bet koks/ bet kas, priešnuodis, Bezoaro akmuo, Dumbldoras, Mirties relikvijos, pavyzdžiui, žvynuotas...

KITA SVARBI INFORMACIJA
   Nuo užpernai metų į savo pamokas įvedžiau - papildomas RPG užduotis.
   Pamokose visi kartu gausite panašias užduotis - užkaisti katilą, išvirti eliksyrą ir taip toliau, tačiau tuo momentu paskutinio pamokoje jūsų parašyto posto pabaigoje žaliu šriftu aš užrašysiu papildomą asmeninę rpg užduotį (situaciją). Pabrėšiu, kad, jeigu baigėte darbą pamokoje, jos jau negausite (papildomai vargti nereikės), bet jei tuo metu tik pradėjote ar įpusėjote darbą - galite užduotį ir gauti.
   Užduotis parinksiu ir paskirsiu atsitiktiniams mokiniams. Kol kas manau, kad jų labiausiai tikėtis turėtų naujesni forumo nariai. Užduotį pateiksiu kaip situaciją - jūs turėsite aprašyti ją bei nuspręsti bei aprašyti, kaip į ją reaguos jūsų veikėjas.

Registracija:                                                                                                   
Vardas, kursas
Ko tikiesi iš NIV pamokų?                                                                               
Jeigu esi dalyvavęs šiose pamokose anksčiau - gal turi pastebėjimų, ką turėčiau daryti kitaip, kad pamokos būtų įdomesnės?

Registruotis nėra būtina, tačiau man įdomios jūsų nuomonės apie mano pamokas ir kaip galėčiau jas patobulinti.
Prieš jus - labiausiai Hogvartsui nusibodęs profesorius, senas kaip Žemės branduolys, 13 metų vedęs NIV pamokas. Vestuvių pasiūlymai nebepriimami. O senukas mano paraše nevaizduoja Soreno. 

• Hogvartsas.LT © 2007-2017