0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

 • Burtininkas
 • ****
 • 344
 • Lytis: Vyras
Devyni, plieniniai varpo dūžiai, pažadino Vegard Saeterhaug iš miego. Galva tiesiog plyšo, o kraujyje virė pyktis ir pagunda nužudyti Magiškųjų gyvūnų profesorių - Rafael Beaumont. Pakilęs iš kietos, nepatogios ir senos Hogvartso lovos, vaikinas atsiduso ir greitai apsirengė. Į vidinę Klastūnyno uniforminio apsiausto kišenę įsidėjo labai stiprių ir veiksmingų nuodų buteliuką, kitoje kišenėje gulėjo dvi taurės ir nedidelis butelis gero vyno. Kodėl Saeterhaug taip troško nužudyti tą kvailį? Ha, ogi jis atėmė net 50 taškų iš Klastūnyno! Tikrai svari priežastis žmogžudystei. Lazdelė vietoje, butelis yra, taurės...yra. NUODAI YRA. Cigaretės? Kur cigaratės? Ai, va. Dar kartą patikrinęs ar viską pasiėmė pasuko link išėjimo. Dar vienas nelemtas atodūsis paliko jauno žmogžudžio lūpas. Na ir kas per profesorius? Profesoriaus parodija. Tai žodžiu, išėjo jis link to kabineto. Nupėdimo ten ganėtinai greitai. Pasibeldė ir laukė, tai ką?

*

Neprisijungęs Rafael Beaumont

 • Burtininkas
 • ****
 • 224
Profesorius sėdėjo savo kabinete užsivertęs darbais. Jis taisė mokinių darbus. Jam labai stipriai skaudėjo galvą po vakarykščio pasilinksminimo bare. Galvos skausmas buvo nepakeliamas, o rakto nuo spintelės kur guli alkoholis neturėjo. Raktelis liko jo miegamajame. Beaumont sunkiai atsiduso toliau taisydamas darbus. Jis dar turėjo sugalvoti kokia bus kitos pamokos tema.
Staiga kažkas pasibeldė į duris. Rafael'is sunkiai atsiduso ir užsimerkė. Nenorėjo kažkieno priimti į savo kabinetą konsultacijai ar pokalbiui dėl taškų.
- Užeikit, - galiausiai ištarė profesorius pasitvarkydamas savo kiek susivėlusius plaukus. Šiandien daug laiko prie plaukų nepraleido, kadangi ne tai jam rūpėjo. Jis tik norėjo išgerti, kadangi jam buvo tikrai sunku.
,,Tavo mokytojas gali gulėti griovyje, girtas.''
Kovinis girto Rafo režimas. Tada Rafas sako : grrrrr

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

 • Burtininkas
 • ****
 • 344
 • Lytis: Vyras
Išgirdęs už durų kažką panašaus į "užeikit", Vegard patraukė durų rankeną ir užėjo į vidų. Nutaisęs rimtą, maniakišką veido išraišką, labai gražiai pasisveikino:
- Labas rytas, gerbiamas Profesoriau Beumont. - Netrukus dar pridūrė: - Mokykloje sklinda kalbos, jog esate vyno mėgėjas, gal norite paragauti? - iš kišenės ištraukė dvi plastikines taures ir butelį vyno, net nepastebėjo kaip nuodų buteliukas iškrito ant grindų, laimei nesudužo, phew.
- Oj, iškrito mano vitaminai. - Šiek tiek pamelavo Saeterhaug.
Ant stalo padėjęs butelį vyno ir dvi plastikines taures, Vegard atsisėdo. Tikiuosi, labai to norėčiau, jog jis norėtų gert, nes kitaip aš jo nei su Imperio nepriversiu gert. Nors ne, gal su užvaldymo kerais ir pavyktų... Apsidairęs jis nusuko akis į profesorių ir laukė jo atsakymo. Viešpatie, nu a gersi tu a ne?

*

Neprisijungęs Rafael Beaumont

 • Burtininkas
 • ****
 • 224
Išgirdęs pasisveikinimą žodžiu, profesoriau susiraukė. Tikėjosi, kad į jo kabinetą netyčia užsuko Matthew su buteliu skanaus vyno. Deja, jam nepasisekė. Beaumont pavardės nešiotojas giliai atsiduso. Išgirdęs žodžius vyno dar labiau susiraukė. Iš kur mokinys gali turėti vyno? Reikės jį įduoti jo koledžo vadovui. Žinoma, po tai kai šiek tiek išgersiu su juo pagalvojo profesorius.
- Labas rytas. Na, mėgstu išgerti, bet keista, jog tai žino mokiniai, - pasakė profesorius rimtu veidu. Apsimetė ramiu, nors viduje iš tiesų degė iš noro išgerti. Norėjo pajusti malonų vyno skonį skalaujantį burną.
Iš vaikino atėjusio pas jį kišenės iškrito buteliukas. Tamsus buteliukas. Rafael'is nespėjo perskaityti buteliuko etiketės. Viskas buvo įtartina, bet Beaumont nieko nesakė apie tai. Jo smegenyse plaukiojo vienas žodis - vynas. Jis tiesiog buvo per daug pavavrgęs, kad galvotų apie ką nors kito. O pilkšvai melsvų akių savininkas neturėjo kažko su kuo galėtų pasišnekėti apie sunkumus ir nuopuolius darbe.
- Taigi, išgerkime. Beje, iš kokio tu koledžo, jaunuoli? - profesorius paklausė parodydamas kėdę esančią priešais jo stalą, taip it suteikdamas leidimą vaikinui atsisėsti.
,,Tavo mokytojas gali gulėti griovyje, girtas.''
Kovinis girto Rafo režimas. Tada Rafas sako : grrrrr

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

 • Burtininkas
 • ****
 • 344
 • Lytis: Vyras
Planas ėjo pagal planą, Vegard netvėrė savame kailyje iš džiaugsmo, bet nereikėjo sukelti daugiau įtarimų. Ar Vegard tikrai psichiškai stabilus? Akivaizdžiai ne, bet kam čia rūpi? Jis juk žudo dėl pinigų, nors verta paminėt, jog Rafael žudomas dėl atimtų taškų, o tai dar labiau parodo, jog Vegard ne visi namie. Kišenėje jis gniaužė labai stiprių nuodų buteliuką. Atkimšęs vyną, vaikinas lėtai jį įpylė į taurę, vėliau į kitą. Galėtum atsistot ir eit kažko pasiimt? Man reikia tau nuodų įpilt. Tiesa, Vegard nežinojo kokia yra mirtina šių nuodų dozė, o pusę buteliuko supilt - labai jau gaila. Šie nuodai ir nėra pigūs, vienas toks buteliukas kainuoja 60 galeonų. Agh, kaip bus smagu žiūrėti į konvulsijų kankinamą profesorių... Tegul miršta, nu ką padarysi.

*

Neprisijungęs Rafael Beaumont

 • Burtininkas
 • ****
 • 224
Kai vaikinas tiesiog praignoravo Beaumont klausimus, profesorius rauktelėjo antakius. Keista, jog mokinys ignoruoja klausimus, bet gal tiesiog mokinys kitoks.
Staiga, profesorius prisiminė, kad jam reikia patikrinti dar ir kitus darbus. Rafael'is prancūziškai nusikeikė ir atsistojo.
- Atsiprašysiu, - ištarė atsistodamas ir nusisukdamas į lentyną. Iš ten išsitraukė nemažą krūvą darbų, kuriuos turėjo patikrinti jau seniai. Vyras pasitvarkė savo plaukus ir atsisėdo atgal į kėdę.
- Jaunuoli, pasakyk, kodėl nusprendei ateiti būtent pas mane? - paklausė Beaumont. Šis klausimas jo galvoje kirbėjo vos jaunuoliui parodžius butelaitį. Juk vaikinas galėjo nueiti pas savo koledžo vadovą Matthew ir išgerti su juo, o ne su Rafael'iu.
,,Tavo mokytojas gali gulėti griovyje, girtas.''
Kovinis girto Rafo režimas. Tada Rafas sako : grrrrr

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

 • Burtininkas
 • ****
 • 344
 • Lytis: Vyras
Vegard laimei, profesorius atsistojo ir nusisuko. Vegard šypsojosi laimė. Labai greitai ir labai ramiai, į vieną taurę įlašino keletą lašelių paslaptingojo skysčio, tiek užtenka nužudyti žmogui, dėl viso pikto ir į savo taurę įsilašino keletą lašelių, visgi, Vegard negeria, bent ne ketvirtame kurse. Profesorius netrukus atsisėdo atgal į savo krėslą ir Vegard dirbtinai, tačiau įtikinamai šyptelėjo.
- Visuomet žavėjausi Magiškaisiais gyvūnais, o jūsų dėstymo metodika labai mane traukia. - Juodai melavo profesoriui į akis, tiesa, po gėrimo, jis nebeilgai bus profesoriumi, greičiau, Londono ar kokios kitos skylės kapinių valdovu.
Vegard dabar turėjo stebėti, kaip viskas rutuliuosis ir dar vėliau, konvulsijų kankinamam profesoriui pakeisti atmintį, dėl viso pikto, niekada negali žinoti, galbūt nuodų dozė bus per maža ir auka atsipeikėjusi įduos žudiką.
- O ne, įsipyliau ir sau, ot žioplas daiktas, esu. Aš negeriu, man tik keturiolika. - Kvailai sukikeno vaikinas.

[RPG metu Vegard dar vis ketvirtame kurse.]

*

Neprisijungęs Rafael Beaumont

 • Burtininkas
 • ****
 • 224
Išgirdęs kitus vaikino žodžius, profesorius šyptelėjo. Jo savimeilė buvo maloniai paglostyta. Juk kiekvienam profesoriui malonu kai jo darbas yra giriamas ir pagerbiamas. Nevisi profesoriai juk patinka mokiniams, ir nevisi sugeba dėstyti įdomiai.
- Na, tikrai džiugu, kad tau patinka tiek mano dėstomas dalykas, tiek kaip jį dėstau. Manau, kad tik praktikos metu mokiniai tikrai gali ką nors išmokti, - ištarė profesorius pasitvarkydamas savo plaukus ir pažvelgdamas į gardžiai atrodančią vyno taurę. Įdomu ar vaikinukas pataikys mano skonio receptoriams tinkantį vyną ar ne? pagalvojo Beaumont pavardės nešiotojas paimdamas taurę į rankas ir pateliuškuodamas vyną.
- Na, aš keturiolikos metų buvau pradėjęs mokytis kaip atskirti gerą šampaną nuo blogo šampano, gerą vyną nuo blogo vyno, - tarė gurkšteldamas gurkšnelį vyno. - Šis kiek aitrokas, - sumurmėjo. Jo skoniui šis vynas nebuvo pats geriausias.
,,Tavo mokytojas gali gulėti griovyje, girtas.''
Kovinis girto Rafo režimas. Tada Rafas sako : grrrrr

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

 • Burtininkas
 • ****
 • 344
 • Lytis: Vyras
Žinojau, jog protu nepasižymi, gi smegenėlės senai pragertos, bet kad nesuprasti juodo melo sakomo tiesiai į akis? Kiek metų jis jau geria? Dirbtinai šyptelėjęs, Vegard pažvelgė į profesoriaus taurę. Pasitaisęs juodus plaukus, užkritusius ant akių, Vegard apsidairė ir ištempė ausis. Tiesa, tai galėjo sukelti profesoriui įtarimų, bet tas alkoholikas jau nieko nebesupranta.
- Labai įdomu, profesoriau. Geriate nuo ankstyvo amžiaus? - Įdomiu balsu ir švytinčiomis iš laimės akimis paklausė vaikinas. Gerk, gerk, Rafuti. Pasimėgauk paskutiniais alkoholio lašais savo gyvenime.
- Profesoriau, šis vynas vienas geriausių, jis ir turi būti šiek tiek kitoks, nei kokį jūs geriate. - Pašaipiai, tačiau labai ramiai tarė Vegard.
Nagi, aš noriu matyti kaip tave ištinka konvulcijos.

*

Neprisijungęs Rafael Beaumont

 • Burtininkas
 • ****
 • 224
Profesoriui pradėjo suktis galva. Šis vynas tikrai nebuvo kažkoks geras. Tai buvo prastas ir labai keistas vynas. Beaumont iš viso pradėjo mąstyti, jog šis vynas tai degtinės ir vyno mišinys. Buvo per daug aitrus ir per daug deginantis.
- Na, degustavimas tai nėra gėrimas. Tai mokėjimas atskirti gerą vyną nuo blogo. Na, arba kokį kitą gėrimą. Kai šeima iš kartos į kartą užsiima vyno ir šampano gamyba, to išmoksti nori nenori, - sumurmėjo profesorius. Jo gerklė išdžiuvo. Jaunuolis atsikrenkštė. - Koks čia vynas? - paklausė prikimusiu balsu. Po kelių akimirkų magizoologas pradėjo kosėti. Rudaplaukis užsidengė savo burną. Baigęs kosėti atitraukė ranką. Kraujas. Galiausiai vyras viską suprato. Tai nebuvo vynas. Tai buvo nuodai. Suknisti nuodai. Vaikinukas ne šiaip pasišnekėti atėjo ir kyšį įkišti, o nunuodyti profesorių. Magizoologas mintyse nusikeikė ir nebeišsilaikės nuslydo nuo kėdės. Vėl pradėjo smarkiai kosėti krauju. Vos kosulys baigėsi, jam prasidėjo traukuliai.
,,Tavo mokytojas gali gulėti griovyje, girtas.''
Kovinis girto Rafo režimas. Tada Rafas sako : grrrrr

*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

 • Burtininkas
 • ****
 • 344
 • Lytis: Vyras
Ats: Magiškųjų gyvūnų priežiūros profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #100 Prieš 11 mėnesių »
Vegard pradėjo stebėti pirmuosius nuodų sukeliamus ženklus. Viskas vyko pagal planą. Svarbiausia, jog tas girtuoklis neužsilenktų per greitai, kelionė į Azkabaną ar dar į kokią bjaurią vietovę tikrai nebūtų maloni. Vaikinas jau nebesiklausė profesoriaus, jis tiesiog laukė tinkamos akimirkos. Rankose atsargiai suko lazdelę. Saeterhaug išsiviepė. Spektaklis prasideda, mielasis. Profesorius pradėjo kosėti ir galiausiai nukrito nuo kėdės. Klastuolis atsistojo, priėjo prie gulinčio, traukulių kankinamo profesoriaus.
- Atėjo ir tavo valanda, šlykštyne. - Pašaipiai tarė Vegard. - Dek pragare, Rafaeli...
Keturiuolikmetis nukreipė lazdelę į profesorių, reikia pratrinti jam atmintį. Juodaplaukis bijojo, jog kerai neišeis, su visomis žudynėmis išgaruoja jo meistriškumas.
- OBLIVIATE. - Sukliko Saeterhaug, kerai neišėjo... Vaikinas sukluso, profesorius rodos jau buvo nebegyvas. Mėšlas.
Susirinkęs visus įrodymus, Vegard išbėgo ir kabineto ir pasileido link kiemo su ašaromis akyse...

*

Neprisijungęs Rafael Beaumont

 • Burtininkas
 • ****
 • 224
Ats: Magiškųjų gyvūnų priežiūros profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #101 Prieš 11 mėnesių »
Profesorius pradėjo sunkiai gaudyti orą. Suprato, kad artėja paskutinioji jo akimirka. O jis dar tiek daug turėjo padaryti. Žinoma, nebeturės taisyti mokinių darbų, tačiau mirti visai nenorėjo. Prancūzas buvo dar visai jaunas. Galiausiai vaikino akys užsimerkė. Kvėpavimas sulėtėjo, jis buvo ant mirties slenksčio, tačiau į kabinetą atbėgo mokinys pamiršęs atiduoti namų darbus. Būtent tas užuomarša išgelbėjo Rafael'į. Jis iškvietė kitus profesorius ir hilerį, tad Beaumont buvo išgelbėtas. Jei mokinukas būtų atėjęs vėliau profesoriaus gyvųjų tarpe jau tikrai nebebūtų. Tačiau tikrai ne visi mokiniai buvo tokie geri kaip jis. Kiti norėjo nunuodyti prancūzą, tad nuo šiol rudaplaukis tikrai bus daug atsargesnis su tuo ką geria.
,,Tavo mokytojas gali gulėti griovyje, girtas.''
Kovinis girto Rafo režimas. Tada Rafas sako : grrrrr

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • VI kursas
 • *
 • 851
 • Taškai: 118
 • 310 teleskopų (23-01-05)
Ats: Magiškųjų gyvūnų priežiūros profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #102 Prieš 2 mėnesius »
Kai esi penktame kurse, ir ateina pavasaris, ko gero, rūpėti turi tik viena: kažkaip išlaikyti egzaminus, pasirinkti norimus dalykus ir sėkmingai mokytis toliau. Bet tik ne Elliw Gwawr Dwynwen Goff. Ne, ji negalvojo apie teleskopus ar bjaurias mergiūkštes. Nemąstė netgi apie Liuciją, Sabriną, Joaną trečiąją (koks keistas vardas!), Vėtratrūnę (dar vienas keistas vardas!) ar Sarah. Ne, ši keista mergina galvojo tik apie tai, kad reikia kaip įmanoma labiau sugadinti profesoriams gyvenimą. Ir, žinoma, jais visais pasiskųsti.
Būtent su tokiu tikslu ji artėjo magiškųjų gyvūnų priežiūros profesoriaus kabineto link. Su šituo buvo gerokai sunkiau nei su apsigynimo nuo juodosios magijos "profesoriumi". Ano noras nužudyti mokinius švietė iš tolo. Šis buvo kitoks, bet pagaliau klastuolė atrado vietą, kurią galima labai sėkmingai prikišti. Taigi dabar ji nenorėjo nieko daugiau, tik ateiti ir rėžti viską tiesiai į akis. To profesoriaus gerai nepažinojo (ko gero, jis nebuvo patekęs nei į bjaurių, nei į gerų mergiūkščių kategoriją), tačiau tai netrukdė gadinti gyvenimo. Nieko gero nežadanti šypsena atsirado velsietės veide, o ji pagaliau pasiekė reikiamas duris.
Čia iškilo kitas klausimas: ar reikia belstis? Ko gero, taip, vis dėlto ji nebuvo tokia jau nemandagi. Kelis kartus stipriai tvojusi į duris (suskaudo ranką) nelaukė atsakymo: atidarė jas ir garsiai ištarė:
- Laba diena.
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute. Elliw yra 19 m.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko

*

Neprisijungęs Sigurd Eddi Hallgrimsson

 • Magiškųjų gyvūnų priežiūros profesorius
 • *
 • 377
 • Lytis: Moteris
Ats: Magiškųjų gyvūnų priežiūros profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #103 Prieš 2 mėnesius »
Šeštadienio popietė slinko ramiai, taisant nuobodžius mokinių namų darbus apie Ciberijo drugelius. Deja, nuo nemėgstamų, bet privalomų veiklų neišsisuksi, tad Sigurdas sėdėjo šiek tiek surūgęs. "Šiek tiek" buvo netikslu, profesorius greičiau nė kiek netroško matyti gyvo organizmo savo akyse, išskyrus Maerilį, sfinkso katiną, tyliai snaudžiantį greta. Todėl nenuostabu, jog garsus beldimas į duris sugadino savaitgalio idilę.
-Kas ten? - niauriai suurzgė jis, nepakeldamas akių nuo stalo. Neketino švaistyti laiko išdykėliams mokiniams, kurie pasibaladoję kaipmat skuosdavo šalin. Tačiau šį kartą buvo kitaip: ausis netrukus pasiekė pasisveikinimas. Suirzęs islandas kilstelėjo galvą ir nustebo - tarpduryje stovėjo žmogus, kurį mažų mažiausiai tikėjosi išvysti. Be to, buvo labai keista girdėti ją kalbant, o ne rėkiant kažkokias nesąmones. - Amm… Sveika. Reikia kažkokios pagalbos?
Vis dėlto širdyje jis sunerimo. Gal atėjo pasaulio pabaiga?
AKA Profesorius Rūgpienis

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

 • VI kursas
 • *
 • 851
 • Taškai: 118
 • 310 teleskopų (23-01-05)
Ats: Magiškųjų gyvūnų priežiūros profesoriaus kabinetas
« Atsakymas #104 Prieš 2 mėnesius »
Ko gero, gerbiamasis profesorius, tik ir siekiantis palikti mokinius uždraustajame miške, nustebo. O ir kas nenustebtų pamatęs Elliw, besielgiančią kaip normalų žmogų? Na, nebent pati Elliw. O ji kaip tik spoksojo į šviesiaplaukį jaunuolį, kuris apsimetė, kad turi juos išmokyti magiškųjų gyvūnų priežiūros paslapčių.
- Pagalbos? Man? - apsimetė įsižeidusi. - Ne, greičiau jau jums reikia pagalbos! Jeigu tik ir trokštate nusižudyti, nebūtina tai demonstruoti mokiniams!
Nežinodama, ką daryti toliau, velsietė vis dėlto uždarė duris ir patraukė prie lango. Svarstė, ar kada nors čia teko lankytis, tačiau to prisiminti nepavyko. Spoksojo į lauką ir galvojo, kaip paaiškinti šitam ne itin protingam asmeniui, kad jis neturi teisės leisti vaikų į uždraustąjį mišką.
- Ar žinote, kaip vadinasi Hogvartso kieme prasidedantis miškas? Jeigu ne, su mielu noru jums pranešiu - tai yra uždraustasis miškas. Galbūt nežinote, ką tas žodis reiškia, tačiau tą taip pat gali paaiškinti. Uždraustasis reiškia, kad ten eiti negalima. O jūs verčiate mokinius eiti būtent ten! Ar nežinote, kaip tai pavojinga? Manau, reikia pasirūpinti, kad jūsų mokykloje ir kvapo neliktų!
Nuo tokios ilgos prakalbos Elliw net užduso, bet galiausiai ją užbaigusi atsisuko į profesorių ir įsispoksojo į jį. Ar jam užteks protelio bent tam, kad atsistotų, išeitų ir daugiau niekada negrįžtų?..
Elliw yra Magijos ministrė. Visais su MM susijusiais klausimais kreiptis asmenine žinute. Elliw yra 19 m.
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko