0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Hayato Shinohara

  • Menininkas
  • ****
  • 226
  • Lytis: Vyras
  • Viso pasaulio apgaulės taikinys
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #30 Prieš 3 metus »
Sveiki, europiečiai,
Seniai Hogvartsas vorų nematė

Po pustrečių metų pūstelėjus koronavirusuotam pavasariniam vėjui per skyle languos, užsižiebė keistas noras vėl pabraidyt Hogvartso koridoriais, turint pilną teisę kankinti ir skriausti aplinkinius. Gavęs šiokią tokią progą sezonui grįžtu į profesoriavimą ir netgi išmėginu dalyką, kurio dar nesu išmėginęs, ir netgi ne su savo tradiciniu profesorium veikėju, bet nauju. Galgi pavyks užkurti seną pirtį naujesniais metodais ir smagia šiluma praskaidrinti jums karantino dienas?..

Informacija
   Paprastai pamokoje reikalauju 1-2 teorinės dalies bei 3 praktinio darbo postų. Tiek klasės, tiek namų darbus vertinu atsižvelgdamas kūrybingumą, logiką, posto/darbo ilgį. Kadangi ANJM yra dalykas, kuriame interpretacijoms vietos esti mažiau, turėtumėt pasitikrint informaciją ir internete.
   Jei bus katastrofiškai daug klaidų, visų taškų negausit, bet pavienės klaidos pažymio nepaveiks.
   Mano pamokose galima kartkartėmis ir paplepėti, padirbti nesąmonių, tačiau tas neturėtų sugriauti visos pamokos eigos. Jeigu norite krėsti šunybes, galinčias stipriau paveikti pamoką, tai turi būti suderinta su manim.
   Pamokose stenkitės nebūti vunderkindais – juk neįdomu, kai viskas pasiseka iš pirmo karto? Jeigu jūsų žinutės bus įdomios, bet jums visiškai nesiseks, savo pamokos rpg poste aš paskirsiu jums mažai taškų, bet realiai jų gausite daugiau. Nebijokite improvizuoti.     
   Taškai, kuriuos skirsiu RPG postuose, gali skirtis nuo tų, kuriuos skirsiu iš tikrųjų. Kerais netyčia išjungę suolo draugą itin įdomiame poste, jūs galite gauti daugiau taškų, tačiau, savaime suprantama, RPG poste Hayato iš jūsų atims taškų arba skirs areštą.
   Papostinę bent per keletą dienų peržvelkite, ar aš prie jūsų žinutės neparašiau pastabos.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Hayato Shinohara »
MIORK SO KUNCHYOM
„Kažkas, išmeskit mane iš mano galvos/ Nekenčiu minčių, kurių negaliu paneigti“

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1721
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #31 Prieš 2 metus »
Sveikučiai, beieškodamas savo vietos gyvenime atklydau į Hogvartsą ir vesiu jums Apsigynimą nuo juodosios magijos.
Su manimi tikrai galima sutarti, galima ir pokštus krėsti ir pajuokauti. Bet, jeigu imsitės ko nors labai drastiško tikrai galiu paskirti areštą ir patikėkit sugalvosiu ką nors klaikiai nuobodaus.
Jei per pamoką ar dėl Namų darbų kas neaišku parašykit man asmeninę žinutę.  Per pamoką irgi galite ko nors klausti, mielai atsakysiu. Jei reikės papildomai padirbėti, ar pasitreniruoti kokius kerus irgi galime tartis ir dirbti kartu.

Pamokose dažniausiai vyks praktika.  Vertinsiu jus kaip parašyta forumo taisyklėse. Postuose man svarbiausia kūrybiškumas, leiskite išsiplėsti jūsų vaizduotei. Taip pat logika, rišlumas.
Nemanau, kad pasakiau kažką labai naujo, bet kol kas tiek. Jei kils kokių klausimų išsiaiškinsime laikui einant.
Sėkmės
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 2 metus sukūrė Auris Senkleris »

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1721
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #32 Prieš 2 metus »
Sveiki, pamoka pratęsiama iki sausio 24-osios vakaro. Jei kam nors dar reikia, galite pabaigti savo darbus.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1721
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #33 Prieš 2 metus »
Sveikučiai!
Štai ir atlėkė naujieji mokslo metai. Linkiu, kad jie jums būtų ne tik įdomūs ir smagūs, bet kad ir išmokytų ko nors naujo.
O dabar trumpai apie pamokas.
Kaip ir praeitais mokslo metais galite per jas krėsti išdaigas. O jei sugalvotumėte ką nors tokio, kas sujauktų visą pamoką iš pradžių parašykite man. Jeigu bus šiaip kokių neaiškumų ar klausimų irgi rašykite.
Kaip ir praeitą sezoną per pamokas daugiausia bus praktiniai darbai, o ne teorija.
Nepamirškite laikytis forumo taisyklių tiek rašydami pamokose, tiek atlikdami namų darbus.
Kol kas manau tiek.
Sėkmės ir iki susitikimo pamokose.

*

Neprisijungęs Markas Moore

  • Burtininkas
  • ****
  • 499
  • Lytis: Vyras
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #34 Prieš 1 metus »
Sveiki gyvi ir negyvi,

 Nežinau, kiek gyvi, bet aš tai ne. Tačiau! Šį sezoną kentėsim visi kartu. Penktas sezonas mano kišenėje, tai let's go. Kaip visada, norėčiau, kad žinotumėte, mylėtumėte ir laikytumėtės taisyklių. Kas dar su jomis nesusipažinote, būtinai paskaitykite (tas ypač galioja naujokams).
 O dabar pasikartosiu:
  • Negalima aprašinėti veikėjo atėjimo į klasę ne prisiminimų forma, t.y. atsikėlė, pavalgė, pasibeldė į duris. Tokia yra taisyklė ir reikėtų jos laikytis.
  • Pasikartojantys atsakymai negauna taškų. Senas dalykas, tik primenu.
  • Išdaigas krėsti leidžiu, bet jeigu tai sutrukdys klasės darbą (pvz. priliesite visur vandens) reikia susitarti su manimi. Mažus gyvūnus taip pat į pamokas priimu, bet už jų saugumą neatsakau.
  • Sausai ir tobulai atlikus užduotį, negausite taškų maksimumo. Leiskite savo veikėjams klysti ir ką nors pridirbti. Nepamirškite, kad pamokas galima išnaudoti ir kaip veikėjo istorijos ar asmenybės vystymo laiką, net nebūtina pilnai atlikti užduoties, kad būtumėte įvertinti dešimtuku.
  • Galite prieštaraut Markui. Jo pamokos ne visada saulytė ir zuikučiai, tai jeigu jums padės stiklainį su gyvūno liekanomis, galite pareikšti, kad jūs - veganas ir kovotojas už gyvūnų teises ir pasiųsti mokytoją už tokias darbo priemones vienaragių gaudyt.
  • Vertinimo sistemos nekartosiu, kam įdomu, pasiskaitykit čia.
  • Gramatikos klaidos atims taškų tik tuo atveju, jeigu jų bus nors su vežimu vežk. Ir po kad nerašoma bendratis.
  • Pastabos, kaip ir visada, bus parašytos raudonai. Pelėdą siųsiu tik beviltiškiems naujokams. Klaidas išsitaisykit iki pamokos pabaigos.
  • Jei kas nors neaišku, parašykite a.ž.
  • Svarbiausia informacija mokiniams.

Kabineto aprašymą rasite čia. Jį įkelsiu ir į pirmą pamokos įrašą, tad laikykimės tvarkos.

Sėkmės ir gražios vasaros.

   Jūsų beprotiškai neišsiilgęs profesorius,
   Markas Moore
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 metus sukūrė Markas Moore »

*

Neprisijungęs Tobias Liam Walters

  • Burtininkas
  • ***
  • 120
  • "We're all someone's monsters."
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #35 Prieš 1 metus »
kaip ten sakoma? Trečias kartas nemeluoja...

Sveika, gyvoji, pusgyve, negyvoji ir nenoriu-sakyti Hogvartso liaudie!

Šį sezoną jums teks draugauti turėti reikalų su manimi. Tiksliau, Tobiju.

Kadangi niekas netrokšta ilgai skaityti, greitai priminsiu svarbiausius dalykus:
1. Savo pamokose reikalauju laikytis visų forumo taisyklių.
2. Pastabas, komentarus ar pan po jūsų post'ais rašysiu raudona spalva.
3. Jei norite susprogdinti ar kitaip nusiaubti kabinetą, parašykit man pm, susitarsim, kur yra ribos (na, žinote, kad Tobias netyčia nemirtų).
4. Jei yra kokių klausimų/pasiūlymų/pastabų, visada rašykit pm, pasistengsiu atsakyti ir pagelbėti.

Tai maždaug tiek, ir visų labai lauksiu pamokose (dalykas, ko niekada nepasakytų Tobias)

Gero rudens sezono!
Suffering is like anything else. Live with it long enough, you learn to like the taste.


*

Neprisijungęs Vegard Saeterhaug

  • Dvasininkas
  • ****
  • 367
  • Lytis: Vyras
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #36 Prieš 1 metus »
Sveiki (ne)gyvi!

Taip, taip. Po kiek laiko vėl grįžtu į Magijos pasaulio pedagogo kėdę ir šį kartą išbandau visiškai sau naują dalyką - Apsigynimą nuo juodosios magijos. Taigi, be lyrinių nukrypimų pristatau informaciją:

I. Būkit žmonės, laikykitės nustatytų RPG (ir ne tik) taisyklių. Nepridarykit darbo nei man, nei Magijos ministerijai ir malonėkit rašyt be gramatinių klaidų.
II. Rekomenduoju pamokose laikytis rimties, nesiveskite į pamokas gyvūnų.
III. Planuoju pravesti tris pamokas ir sukurti penkis namų darbus, na ir žinoma egzaminas mokslo metų pabaigoje iš visų trijų pamokų.
IV. Pastabos po įrašais bus rašomos raudona spalva.
V. Perspėju, laiko daug neturiu, todėl neprašykit atsakymų pamokose labai dažnai.
VI. Jeigu netenkina gautas įvertinimas kviečiu susisiekti su manimi. Didesnė galimybė gauti atsakymą bus jeigu parašysit į Discord.
VII. Nedarykit savų personažų vunderkindais, klysti yra normalu. Vertinu ne atliktus tobulai darbus, o kūrybingumą.
VIII. Pamokose teorijos nebus, vien praktika. Pamokose reikalaučiau bent dviejų postų.

Su didžiule meile, Vegard Saeterhaug.
Londono Šv. Juozapo parapija visuomet renka aukas dvasininkų ir parapijos išlaikymui. Jūsų aukos maloniai laukiamos Vegard Saeterhaug adresu. :)

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1721
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #37 Prieš 7 mėnesius »
Labas vakarėlis.
Pamoka pratęsiama iki rugpjūčio 3 dienos

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1721
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #38 Prieš 6 mėnesius »
Sveiki. Pamoka pratęsiama iki rugsėjo 15 vakaro.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1721
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #39 Prieš 3 mėnesius »
Sveikučiai visi mokiniai
Nors aš čia jau senokai, bet pagalvojau, kad po ilgo laiko reikia atnaujinti informaciją.
Pamokose kaip ir seniau nebus arba bus labai mažai teorijos klausimų. Per pamokas nebūtina gerai atlikti užduoties, jūsų personažas gali klysti. Be to galite ir mažai aprašinėti užduotį, turite laisvę vystyti savo personažą ir vis tiek gauti visus taškus už postus pamokose.
Jeigu planuojate labai smarkiai siaubti klasę ar daryti kažką labai griaunamo būtų gerai dėl to pasitarti iš anksto.
Jeigu jums reikia mano posto pamokoje parašykite man žinutę.
Per pamokas galite klausinėti ar bandyti kalbėtis, Auriui patinka bendrauti su mokiniais. Jeigu norėsite arešto, apie kurį rašytume RPG, tai dėl to reiktų susitarti iš anksto.
Apsigynimo nuo juodosios magijos klasė dažnai keičiasi. Pokyčius aš visada aprašysiu pirmame pamokos poste. Bet yra kai kas, kas nepasikeičia niekada ir visada būna palikta klasės gale. Tai nusiraminimo kampelis, kuris yra atskirtas užuolaidėle. Jame yra sėdmaišis, staliukas. Popieriaus, pieštukų, flomasterių ir kitokių piešimo reikmenų. Ten gali nueiti mokiniai, kurie labai dėl ko nors susijaudina, bijo, nerimauja. Arba tie, kurie labai pasiunta gali būti ten nusiųsti atvėsti. Kampelyje galima ramiai pasėdėti arba išrašyti arba išpiešti savo jausmus. Lapelius su užrašais ar piešinukais galite pasiimti sau arba jeigu norite, kad Auris juos perskaitytų palikite kampelyje arba atneškite jam.
Per metus vyksta daug apsigynimo nuo juodosios magijos pamokų, o ne trys ar keturios.
Ir žinoma rašykite laikydamiesi visų forumo taisyklių.
Tai tiek.
Sėkmės ir įdomių mokslo metų.

*

Neprisijungęs Auris Senkleris

  • Apsigynimo nuo juodosios magijos profesorius
  • *
  • 1721
Ats: -Informacija-
« Atsakymas #40 Prieš 3 mėnesius »
Labas. Šiek tiek apie dabartinę pamoką.
Aurio prisiminimas dar iš tų laikų, kai jis nedirbo mokykloje. Todėl vos į jį patekę mokiniai nepažins vieni kitų. Bet kai supras, kad tai ne jų prisiminimas, supras, kad turi grįžti iš jo jau galės pastebėję mokinius juos atpažinti.