0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Nichol Elkhai Syberg

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Everybody is just a nobody
Aš manau 3 užduočių bus užtektinai, tačiau turėsite apsimesti, kad nežinote kokios jos ir mokytis kerus, burtažodžius kai nevyks turnyras :)
Galėsite pabandyti mokytojų (kad ir tų pačių komisijos narių) pagalbos ir galbūt jie jums skirs papildomas užduotis, bet pagrindiniai išbandymai bus tik trys, kaip knygoje.
It's a totally over complicated statement here.

*

Neprisijungęs Nichol Elkhai Syberg

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Everybody is just a nobody
Norėčiau pranešti, kad pagaliau buvo surinkta pilna turnyro komisija, žmonės kurie yra paminėti po taškų skyrimo skiltimi vertins jus kitą mėnesį vyksiančiame „Burtų Trikovės Turnyre“!
Taip pat kviečiu visus mokinius aktyviau registruotis šiame nuostabiame renginyje! Visi, net pirmakursiai gali dalyvauti šiame renginyje (žinoma, jei pirmakursis(ė) pateks į turnyrą jam(jai) reiks ilgai kalti burtažodžius bibliotekoje, bei pritaikyti juos praktikoje :))
It's a totally over complicated statement here.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
 :hp_hpxperts: valio! O pala... Tai kada viskas prasidės?

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Nichol Elkhai Syberg

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Everybody is just a nobody
:hp_hpxperts: valio! O pala... Tai kada viskas prasidės?
Viskas prasidės kai susirinks bent 4-5 norintys dalyvauti... Be to George prašė, kad nepradėčiau organizuoti BBT iki balsavimo pabaigos, nes šiek tiek susijauktų sensacijų skiltis...
It's a totally over complicated statement here.

O dalyviai turnyro metu turės naujus vardus ir pavardes, ar senus? Nes jei senus, tai biški nelogiška.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Gal darom kas kaip nori?.. Nes aš norėčiau likti Džeine

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Nichol Elkhai Syberg

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Everybody is just a nobody
Galima bus ir pakeisti (žinoma jei Arwen sutiks), bet aš nemanau, kad čempionai norės pasikeisti vardus... Žinoma čia jau ne mano reikalas... Be to kol kas nesusirinko tiek daug dalyvių ir manau, kad tai yra kur kas didesnė problema nei vardų keitimas.
It's a totally over complicated statement here.

*

Neprisijungęs Kasiopėja Evers

  • VII kursas
  • *
  • 10
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • I love cats. Yes, even Mrs. Norris.
Vardas: Leila
Mokykla:.Biobetonsas
Kodėl manai, kad kaip tik tu turėtum būti šios mokyklos atstovas? Taip paaiškėjo, kad pagal viską turėjau mokytis Biobetonse. Žinoma, aš neturiu kokių tai galių, ir nesu animagė, bet esu gana stropi mokinė. Nors man nesiseka pažintyse, bet susidūrusi su pavojumi galiu parodyti savo tikrą drąsą.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
tai... kiekviena mokykla jau turi po cempiona, gal pradedam?

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

Tipo tik trys žmonės pasisiūlė dalyvaut konkurse? Nėra daugiau norinčių?

Be to, aš gražiai parašiau Nikolajaus, kad jis BTT pradėtų tik kitą mėnesį, kai rinkimai bus pasibaigę.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
manau, jeigu butu noreje dar kas nors prisideti, jau butu uzsirase. tarp kitko, pasiulymas: gal pradekit sita daikta per mano gimtadieni, rugsejo 28? :D

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Nichol Elkhai Syberg

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Everybody is just a nobody
3 žmonės yra tikrai per mažai, o be to taisyklėse parašiau, kad turnyrą pradedame kitą mėnesį. Džeine, jei taip nori, kad viskas greičiau prasidėtų pakviesk kitus forumiečius prisijunkti :D Reikia juk konkurencijos... Nors turnyrą vis tiek pradėsiu kitą mėnesį, kad ir kaip būtų.
Įmanoma per 28, nes berods balsavimas tada baigiasi :D
It's a totally over complicated statement here.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
as kvieciu. bet nieks nenori... nu dar pameginsiu :)

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Brielle Siri Devers

  • Burtininkė
  • ****
  • 252
  • Lytis: Moteris
  • Ella está tratando de matarme
Vardas: Luelė
Mokykla:Biobetonsas
Kodėl manai, kad kaip tik tu turėtum būti šios mokyklos atstovas? Nes manau, kad esu verta atsovauti Biobetonsui vien dėl to, kad mano mama ten mokėsi, aš turiu prancūziško kraujo iš mamos pusės. Nenorėčiau nuvilti savo mamos, kai ji taip tikisi, kad aš pateksiu į turnyrą ir atnešiu Biobetonsui pergalę. Žinoma, jei nelaimėsiu ar nebūsiu išrinkta, tai bent būsiu pabandžiusi.
"If he wants to sleep with half of London, he should sleep with half of London"

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
na, va. jau 4 zmones :)

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○