0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Nichol Elkhai Syberg

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Everybody is just a nobody
Burtų Trikovės Turnyras
RPG stiliaus konkursas
Taisyklės:
  • Turnyro metu negalima kautis su kitais dalyviais;
  • Po kiekvienos užduoties būtina parašyti „pasiruošimo“ žinutę kuri bus taip pat vertinama (žinutę galima rašyti bet kur, pavyzdžiui: bibliotekoje, pamokoje, mokytojo kabinete ar kitose vietose. Tikimasi, kad į savo pasiruošimo darbus įtrauksite ir kitus forumo narius (mokinius, mokytojus galbūt magijos ministerijos darbuotojus));
  • Nesinaudoti galiomis kurių kiti konkurso dalyviai gali neturėti (nesinaudoti animagija, stebuklingomis burimo be lazdelės galiomis ir panašiais dalykais. Pageidautina, kad burtažodžius kurių jūsų kursui nereikėtų mokėti išmoktumėte bibliotekoje su viena ar keliomis RPG žinutėmis (Jei esate antrame kurse žinoma negalite mokėti sudėtingų kerų?));
Rašant žinutę turnyro tema negalima  naudoti tokių sąvokų kaip:
  • „Net neįsivaizdavau kokia bus turnyro užduotis...“ – Užduotis bus paskelbta iškart po prieš tai ėjusio išbandymo.
  • „Nežinojau kokius burtus turėčiau panaudoti...“ – Atrašyti į tema duodama tikrai pakankamai laiko (Tarpai tarp užduočių skirsis), per tą laiką turnyro dalyvis turi parašyti žinutę(es) kaip jis ieškojo tam tikro burtažodžio, prašė mokytojo pagalbos ar atliko praktinius užsiėmimus.
Žinutės turi būti įdomios, bei atitikti minimalius turnyro reikalavimus:
  • Dešimties eilučių ilgio žinutės yra būtinos (pageidautina ilgesnės);
  • Suprantama gramatinė struktūra;
  • Rišlus tekstas.
Informacija apie taškus:

Už ką skiriami taškai:
  • Atsakymo į turnyro užduotį originalumas, kurybingumas (ar sugalvojote burtus/eliksyrus, ar nukopijavote iš kur nors kitur, ar jūsų išbandymo įveikimo būdas nėra kaip kito dalyvio, );
  • Žinutės turinio rišlumas, įdomumas;
  • Pasiruošimo užduočiai žinučių originalumas, įdomumas (taip ar jums padėjo kiti forumo nariai, tačiau už šį faktorių komisija neskirs daugybės balų).
Po kiekvieno išbandymo visi komisijos nariai įvertina kiekvieną dalyvi dešimtbale tašku sistema (1-10).

Komisija:
  • Arwen Evenstar
  • Sanguinary Black
  • George Smith
  • David Lockwood



Pirmoji užduotis

Perskaitykite įžangines žinutes temose būtent šia eilės tvarka:


Užduoties įžanga didžiojoje salėje.
Gabrielės užduotis ežero glūdumos temoje.
Soreno užduotis pamiškės temoje.
Džeinės užduotis rojaus kampelio temoje.

Užduoties eiga: Siekiant, kad vienas turnyro dalyvis nemaišytų kitam aprašyti savo kovos, taip pat kad dviems dalyviams nereikėtų laukti, kol kovą prašys pirmas dalyvis ir pan., viskas vyks atskirose temose. Logiškai mąstant, žiūrovai negali būti vienu metu trijose vietose (ežere, pamiškėj ir pan.), o liepti pasirinkti, kurią kovą stebėti, irgi būtų nesąmonė. Tad tarkim, jog pirmiausia prieš savo priešininką kovoja vienas dalyvis, po to visi persikelia į kitą vietą ir galiausiai į trečią. Nors realiai visi trys gali rašyti jiems paskirtose temose iškart. Žiūrovai gali įsiterpti tarp žinučių ir parašyti komentarus. Kiti turnyro dalyviai (kurie "laukia savo kovos", nors iš tiesų kitoje temoje lygiagrečiai aprašinėja savają) irgi gali komentuoti, ką mato ar girdi iš palapinės.

Užduoties tikslas: atimti kokį nors daiktą (patys sugalvokite, kas tai gali būti) iš savo priešininko. Tame daikte turėtų būti aprašyta ar kažkaip užšifruota užuomina apie antrąją užduotį (kaip kiaušinis HP knygose). Kokia bus antra užduotis, sugalvosiu vėliau. Bet kai atimsit tą kažkokį daiktą, iš jo neturėtų būti iškart aišku, kokia ta antra užduotis bus. Irgi reikės apsimesti, kad užduotis neaiški, ieškoti informacijos kur nors bandant suprasti, kas lauks kitoj užduoty.

Pirmai užduočiai atlikti duodu dvi savaites - viską pabaigti reikėtų iki sausio 7 d. Jeigu nepavyks to padaryti dėl kokios nors priežasties, rašykit - galbūt galėsim duoti daugiau laiko. Kadangi šitas turnyras ir taip ilgai užsitęsė (o dar laukia dvi užduotys), tai nereikėtų tempti laiko ir pirmos užduoties vykdyti mėnesį ar pan...

Pirmos užduoties rezultatai:
Gabrielė: 33 t.
Sorenas: 30 t.
Džeinė: 32 t.



Antra užduotis

  • Mokyklos teritorijoje aprašykite, kaip tyrinėjate savo atrastą daiktą ir bandote išsiaiškinti, kas ten paslėpta.
  • Paieškos rezultatas turėtų būti kokia nors užuomina, žemėlapis ar pan. iš kurio būtų aišku, į kokią mokyklos apylinkių vietą reikia nueiti (nepamirškit, kad keliauti oru neįmanoma).
  • Galutinę temą pasirinkite kokią nors apleistą, kurioje seniai niekas nerašė. Ten parašykite, kaip sutinkate kokią nors magišką būtybę ir ją nukenksminate (žudyti ar stipriai sužaloti nereikia).
  • Kur rašyti žinutes (apie tai kaip ieškote ir galutinę temą) sugalvokite patys.
  • Kai baigsite rašyti, atsiųskite man į PM nuorodas į visas su antra užduotim susijusias žinutes.
  • Jei užduotis būtų atliekama knygoje, tai vertintume pagal tai, kas greičiau viską išsiaiškins, atliks ir grįš į mokyklą. Bet šiuo atveju vertinsim RPG žinučių grožį, vaizdingumą ir pan. (kaip pirmoj užduoty).
  • Iki vasario 1-8 d. būtų gerai pabaigt šitą užduotį.

 
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Nichol Elkhai Syberg »
It's a totally over complicated statement here.

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Vardas: Fasas.
Mokykla: Durmštrangas.
Kodėl manau, kad kaip tik aš turėčiau būti šios mokyklos atstovas? Aš visada rašau, kad esu mokęsis Durmštrange. Mėgstu pasirodyti išmanantis nemažai (bent jau pagal amžių) juodos magijos, kad esu animagas. Esu šaltakraujis ir nepasimetantis, greitai pritaikau žinias prie situacijos.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Fasas Oldefortas »
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Vardas: Džeinė
Mokykla: Hogvartsas
Kodėl manau, Kad kaip Tik aš turėčiau būti šios mokyklos atstovė?: esu animagė, nors dar ne visai įvaldžiusi šį reikala, labai išsigandusi ir supykusi galiu iš delnu leisti ugnį. Esu drasi, gudri ir nevengiu netgi pačiu kvailiausiu sumanymu, jeigu manau, Kad jei gali būti veiksmingi. Visad  kaunuosi iki galo ir niekada nepasiduodu.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Sanguinary Black

  • Hogvartso ūkvedys
  • *
  • 486
  • Lytis: Vyras
  • The one and only!
Atleiskit už nekorektišką pastabą, bet negaliu susilaikyti. Aš suprantu, kad šiais laikais visi mokiniai yra overpowered, gali daryti, bet ką ir bet kur, ir moka visus įmanomus burtažodžius. Bet ar jums patiems nekeista, kad kas antras Hogvartso penktakursis yra animagas ir turi, dar visokių nerealių sugebėjimų? Kai knygose yra vos keli animagai visoje Didžiojoj Britanijoje ir tie patys tik patys talentingiausi ir galingiausi. Aš suprantu, kad Hario Poterio pasaulis yra išgalvotas, bet net ir jis vadovaujasi tam tikrais logikos dėsniais.
(\__/) (+'.'+) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny to your signature help him gain world domination.
Taip mano triušis sukapotas į tris dalis...

*

Neprisijungęs Arwen Evenstar

  • Hogvartso direktorė & Kerėjimo profesorė
  • *
  • 867
  • Lytis: Moteris
  • miau
    • Sparnuota
Ir aš atsiprašau už pastebėjimą, tačiau ar esat tikri, jog už trijų mėnesių (maždaug po tiek laiko bus nauji mokslo metai) visi dabar į konkursą užsiregistravę nariai dar bus likę forume? Jei liks, tai ar per tą laiką nebus persigalvoję? Gal net mokytojais bus tapę... Mano nuomone, kiek per anksti skelbiama apie konkursą, kuris vyks ne už kelių savaičių, bet už kelių mėnesių.

*

Neprisijungęs Nichol Elkhai Syberg

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Everybody is just a nobody
Galbūt ir per anksti, bet kas sako, kad vėliau prisijungę nariai nesumanys sudalyvauti? O ir šiaip sprendžiant iš to kiek laiko dabartiniai forumiečiai praleidžia prie hogo nemanau, kad taip staiga visi ims ir Bum - nebėra.
Dėl konkurso, tai jei spėsiu viską paruošti galima bus daryti anksčiau (gal net už kokio mėnesio) paskelbiau dėl to, kad planuoju RPG pakurt kaip „ruošiu“ tam tikras vietas kuriose vyks turnyras...
Kaip sakoma geriau anksčiau negu vėliau :-)
P.S. Jei mokiniai taps mokytojais jie tikrai atras veiklos šiame konkurse :-) Dėl kitų mokslo metų sugalvojo Dovydas, nes pagal knygą viskas vyko žiemą, bet galėtumėme pradėti ir šiek tiek greičiau jei konkursas patrauks forumiečių žvilgsnius anksčiau.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Nichol Elkhai Syberg »
It's a totally over complicated statement here.

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Sangu, tada pagal ką kas turės atsisakyt galių? :) Gal pradėsim skirstyt, kas bus animagas, o kas paprastas burtininkas? :)
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Hei, jei viskas žiemą, tai argi forumo suvokimu antras "mokslo metų" mėnuo (šiuo arveju Spalis) nėra žiema? Be to, juk tikrai ne viskas ten vyko žiemą.
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.

*

Neprisijungęs Sanguinary Black

  • Hogvartso ūkvedys
  • *
  • 486
  • Lytis: Vyras
  • The one and only!
Sangu, tada pagal ką kas turės atsisakyt galių? :) Gal pradėsim skirstyt, kas bus animagas, o kas paprastas burtininkas? :)

Nereikia nieko į nieką skirstyti, nors anksčiau forume buvo tokia sistema, kur galias reikėdavo pirkti. Tačiau, būtų gražu, kad ir patys kurdami savo personažus naudotumėtės nors trupučiu logikos ir sveiko proto. Aš esu buvęs ir mokiniu ir  suprantu, kad būti mokiniu kartais yra sudėtinga. Norisi padaryti daugiau nei pagal personažo amžių gali. Tačiau, bent jau pasistenkite elgtis, nors truputi realistiškai ir pagal tai, kokio amžiaus yra jūsų personažai.   
(\__/) (+'.'+) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny to your signature help him gain world domination.
Taip mano triušis sukapotas į tris dalis...

*

Neprisijungęs Nichol Elkhai Syberg

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Everybody is just a nobody
Keitę, konkursas prasidės kai viskas bus sudėliota į savo vietas, šiuo metu tik preliuminari komisija tėra...
Šiaip tikrai galima pagalvoti, dėl šiokio tokio greičio, kaip Arwen ir sakė būtų nemalonu jei nežinočiau kas vis dar nori būti tam tikros mokyklos čempionu...
It's a totally over complicated statement here.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Per BTT mes galim nenaudoti savo galiu, m? :)

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Nichol Elkhai Syberg

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Everybody is just a nobody
Šiaip manau pridėsiu taisyklę, kad turite naudotis kerais pagal savo kursą arba jei labai norite panaudoti ką nors reikės sėdėti bibliotekoje ir mokytis :D
(Paredaguosiu taisykles kai prie PC būsiu)
It's a totally over complicated statement here.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Ok, logiška, Nichol. :)

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Um... Aš žiūriu, kad čia niekas už Biobetensą nenori būt. Jei kas norėtų būt už Hogvartsą, aš galėčiau būt už Biobetensą.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Nichol, kiek bus turnyro užduočių? Būtų gerai, kad daugiau :)
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.