0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #30 Prieš 9 metus »
-Labas, koks tavo vardas? Kodėl tu sėdi medyje?
Keitė pažvelgė į ją pažadinusio balso savininką. Tai buvo berniukas, tikriausiai antrakursis.
-Keitė,-trumpai atsakė Keitė apsnūdusiu balsu.-O kas draudžia sėdėti medžiuose? Čia gražu,-mergina apsidairė.-Nesijaučia, jog gali būti skausmo ir pykčio.
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.

*

Neprisijungęs Fasiras von Sjuardas

  • *****
  • 1110
  • Lytis: Vyras
  • Per ilgai užsibuvote su manim, ilsėkitės ramybėje
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #31 Prieš 9 metus »
Liucijus guviai atsakė:
- O aš Liucijus. Nesakiau, kad medžiuose sėdėti draudžiama. Bet keistai atrodai.
Berniukas prisiminė, koks dar jo pažinotas žmogus kalbėjo tokiu tonu. Jo pusseserė, visada besitrankanti su bernais. Ačiū likimui, kad toji suaugo į protą ir elgiasi jau normaliai.
- Atrodo, kad tu liūdi,- atvirai tarė klastuolis. Ko geri, dar nebuvo pratęs elgtis blogai.- Tave paliko tavo vaikinas?
Berniukas šyptelėjo, mintyse lygindamas Keitę su pussesere.

„Kuris iš jų yra tikrasis košmaras – gąsdinantis sapnas, kurį regėjai, kai miegojai, ar nemaloni realybė, laukianti, kol nubusi?“

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #32 Prieš 9 metus »
Keitė piktai dėbtelėjo į Liucijų.
-Koks dar vaikinas?-paklausė.-Aš tiesiog neišsimiegojau. Vakar vakare vėlai išėjau iš namų pasivaikščioti, o po to grįžusi duris radau jau užrakintas,-ji liūdnai šyptelėjo.-Mūsų namai milžiniški, manęs nepasigedo. Žinai, Skubio Dū namelis ant Džonsono Kvailojo ir Liuminicensijos Šernienės gatvių kampo. Pati raktų neturėjau, o belstis į duris būtų tas pats kas belstis į Hogvartso duris trečią nakties. Sakai, keistai... kiekvienas turime savą supratimą apie tai, kas yra keista, o kas ne.
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.

*

Neprisijungęs Fasiras von Sjuardas

  • *****
  • 1110
  • Lytis: Vyras
  • Per ilgai užsibuvote su manim, ilsėkitės ramybėje
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #33 Prieš 9 metus »
Liucijus nusišypsojo.
- Nesakyk, kad tik blogai išsimiegojai,- angelo balseliu prabilo. Norėjo dar kažką pridurti, bet išsigando pikto Keitės žvilgsnio.- Iki, sėkmės su meile.
Liucijus atsistojo ir vėl pradėjo bėgti taku. Švarus, grynas oras, ne taip, kaip Londone. Gerav čia. Tik kaži, ar yra kur nors padori kavinukė?

„Kuris iš jų yra tikrasis košmaras – gąsdinantis sapnas, kurį regėjai, kai miegojai, ar nemaloni realybė, laukianti, kol nubusi?“

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #34 Prieš 9 metus »
Keitė atsiduso.
Meile.
Kokia dar meile?
Kai ji kitąkart sutiks Fasą, ji jam psichologiškai sprandą nusuks.
Ir jei jis grifas ne dėl to, kad davė Paskirstymo kepurei kokį kyšį, tai gal jis pagaliau pajus sąžinės graužatį.
Bet kol kas...
Keitė vėl patogiai atsirėmė į šakas.

Pagulėjusi keletą minučių ji išgirdo balsą.
-Keite?
Atsisukusi ji pamatė vaikiną. Raudonplaukį, auksaakį maždaug dvidešimties metų amžiaus aukštaūgį kumpa nosimi.
Mergina suraukė antakius.
-Ar mes pažįstami?
-Na kaip čia pasakius,-atsakė nepažįstamasis. Jo akys nusidažė tamsaus pieniško šokolado spalva.
-Netai?-aiktelėjo Keitė.-Ar tu...
-Ša, nerėk ant visos gatvės,-sumurmėjo Natanielis. Jo nosis pamažu išsitiesino.-Ir ropškis iš medžio.
-Kiek laiko... kaip...aš nė neįtariau...
Natanielis mirktelėjo.
-Oklumantija. Ar jau galima vadinti mane meistru?
-Nė velnio. Penkerius metus nenaudojau prieš žmones legilimantijos.
-Tai kaip praėjo pasimatymas?
-KAS?!
-Oi baik, Keite. Tu čia susitinki su Fasu.
-Kiekvieną kartą meldžiuosi, kad jo čia nebūtų! Šita vieta tobula, Fasas- vienintelis jos minusas.
-Na žinoma.
Ir jie tylėdami patraukė namo.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Keitė Moris »
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.

*

Neprisijungęs Fasiras von Sjuardas

  • *****
  • 1110
  • Lytis: Vyras
  • Per ilgai užsibuvote su manim, ilsėkitės ramybėje
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #35 Prieš 9 metus »
Kažkoks burtininkas, susikišęs rankas į kišenes, pėdino parko taku. Buvo apsirengęs juodau apsiaustu ir tamsiai mėlynomis kelnėmis, apsimovęs drakono odos pirštines. Iš įpročio. Toks įprotis Fasą, ko gero, ir išskyrė. Na, dar akiniai ir juodi, susitaršę plaukai. Fasas Ahadą paliko namuose. Ligeris buvo priėdęs, todėl ir vėl neturėjo noro niekur eiti. Bet to ir nereikėjo.
Vaikinas neskubėdamas žingsniavo akmeninimis grįstu taku. Paskui susivokė, kad nežino, kur tiksliai Keitė liepė susitikti, bet nusprendė, kad greičiausiai - parko centre, po ąžuolu. Grifas ten ir nužingsniavo. Aplinkui nieko nesimatė, tad vaikinas tiesiog atsisėdo ir įsipatogino ant suoliuko.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Fasas Oldefortas »

„Kuris iš jų yra tikrasis košmaras – gąsdinantis sapnas, kurį regėjai, kai miegojai, ar nemaloni realybė, laukianti, kol nubusi?“

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #36 Prieš 9 metus »
Džeinė Meko ir jos juodoji pantera Naktis ėjo godriko daubos parko takeliu. Jos ką tik išėjo iš "kiauro katilo".
-Tokį vakarą nuostabu vaikščioti,-atsiduso ir tarė juodaplaukė.
Jos pantera pritariamai suurzgė. Mergina giliai įkvėpė gaivaus oro. Išties, šis parkas nuostabus. Gal nuotykių čia ir nepatirsi, bet pasivaikščioti ir atsipalaiduoti tikrai gali. Džeinė priėjo prie gluosnio ir atsisėdo po jo šakomis. Naktis atsisėdo šalia. Jos kiek pasėdėjo ir nuėjo į Oldefortų namus.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Džeinė Meko »

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #37 Prieš 9 metus »
Keitė stryktelėjo iš ažuolo ir nusisiautė Neregimąjį apsiaustą.
-Fasas Oldefortas,-garsiai ištarė.-Punktualus kaip visada.
Jai knietėjo paklausti, ar jis nesitikėjo, jog ji taip iššoks iš medžio, tačiau balselis galvoje liepė nenukrypti nuo plano ir palikti kontrolinį klausimą tokį, kaip suplanuota.
-Kur Džeinė?-paklausė Keitė ir nusišypsojo.-Žinai, kad jei meluosi, aš sužinosiu.
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.

*

Neprisijungęs Fasiras von Sjuardas

  • *****
  • 1110
  • Lytis: Vyras
  • Per ilgai užsibuvote su manim, ilsėkitės ramybėje
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #38 Prieš 9 metus »
Fasas krūptelėjo, kai Keitė staiga iššoko iš medžio, o jai ironiškai pagyrus Fasą ir uždavus klausimą, apsimestinai šyptelėjo.
- Džeinė mano namuose, Godriko Dauboje. - tvirtu balsu atsakė vaikinas. ,,Vienas dalykas, kurį ji tikrai paveldėjo iš Godriko Grifo, jeigu yra jo palikuonė: pomėgį ,,sukelti bangas" savo pasirodymu. Pasipūtimą." - mintyse nusišaipė Fasas, puikiai suvokdamas, jog ir pats tokį pomėgį turi. Tada Fasas jau ketino klausti, ko čia jį pakvietė, bet nusprendė luktelti, kol pati keitė suteiks malonę jam tai sužinoti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Fasas Oldefortas »

„Kuris iš jų yra tikrasis košmaras – gąsdinantis sapnas, kurį regėjai, kai miegojai, ar nemaloni realybė, laukianti, kol nubusi?“

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #39 Prieš 9 metus »
Keitė šnarpštelėjo. Melo nepajuto, ir iškart pasigailėjo bent jau šįkart nepanaudojusi legilimantijos. Ji išmoko neblogai perprasti žmones ir be jos, tačiau Fasas- išimtis. Jis moka meluoti, paprastai jo neperprasi.
Bet jo nekantrumą iš tolo ir be legilimantijos pajusi.
-Pasikviečiau tave čia dėl kelių dalykų,-ramiai ir lėtai išdėstė.
Pauzė.
-Pirma,- toliau tęsė ji,- kokio velnio tau reikėjo knistis mano prisiminimuose?
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.

*

Neprisijungęs Fasiras von Sjuardas

  • *****
  • 1110
  • Lytis: Vyras
  • Per ilgai užsibuvote su manim, ilsėkitės ramybėje
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #40 Prieš 9 metus »
Fasas smalsiai nužvelgė Keitę. ,,Įdomu, kiek jau laiko tupėjo tame medyje...". Išgirdęs klausimą,  Fasas kilstelėjo antakį.
- Na, supranti, nesu legilimantas, kad galėčiau skaityti mintis be jokių kerų,- apmaudžiai tarė.- Ir turėjau būtinai sužinoti, kokį užkeikimą uždėjai per apsiausto skiautę. Kai taip ilgai slėpeisi ir nepasitikėjai manim, maniau, kad... nežinau, kad nori dėl kažko atkeršyt, ar ką.
Fasas paskyrė pusę sekundės laiko, kad sumąstytų - kurį klausimą užduoti pirmiausia: kodėl ji jam uždėjo Sergėtojo užkeikimą, ar kodėl nuolat slėpėsi.
- Sėskis šalia,- nekantriai pasiūlė grifas.- Ar gali pasakyt, kodėl uždėjai man tą suknistą užkeikimą?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Fasas Oldefortas »

„Kuris iš jų yra tikrasis košmaras – gąsdinantis sapnas, kurį regėjai, kai miegojai, ar nemaloni realybė, laukianti, kol nubusi?“

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #41 Prieš 9 metus »
Keitė sukryžiavo rankas. Nė velnio.
-O ką tu manei?-paklausė.-Leisk atspėsiu,-pasakė pavarčiusi akis,-pikta juodoji ragana Keitė paima gerojo Faso apsiausto skiautę, kad jam pakenktų... nužudytų... prakeiktų... atimtų jaunystę...-mergina palingavo galvą.-Žinai, Fasai, galvojau, kad esi daug protingesnis už mane, bet kai kada tu būni toks kvailas...
Ji papurtė galvą.
-O dabar įsivaizduok,-Keitė ramiai dėstė toliau.-Tu esi Juodasis ar kaip jis ten. Priešais tave- Grifo palikuonė pilna galia, legilimantė. Dar yra Švilpynės palikuonė ,spėju, padalinta galia, animagė. Ir dar yra maždaug tokio pat galingumo (gal truputėlį mažesnio) kaip ir tu burtininkas, animagas. Atsakyk man į klausimą- kam tau jo reiktų? Animagą tu jau turi, galingumą irgi. Visa bėda- jis stovi priešais tą švilpinukę. Ką tu darai? Viskas paprasta: tu jį nužudai.
Įkvėpusi Keitė tęsė:
-Taigi, kai viską susumavau, man lyg ir suveikė mano grifiškas kraujas,-sumurmėjo ji.
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.

*

Neprisijungęs Fasiras von Sjuardas

  • *****
  • 1110
  • Lytis: Vyras
  • Per ilgai užsibuvote su manim, ilsėkitės ramybėje
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #42 Prieš 9 metus »
((Sorry, sakiny ,,animagą tu jau turi, galingumą irgi" kažko nesumaišei?))
Fasas susiraukė.
- Bet kokiu atveju, man tavo apsaugos nereikia. Jeigu TAU mano pagalbos nereikia, gerai, galiu nieko nebedaryt. Bet... na, draugai man rūpi. Nepalieku likimo, ar juodųjų burtininkų valioj, kad ir koks būtų pavojus,- atidžiai žiūrėdamas į Keitę, nuoširdžiai tarė Fasas.- Nemaniau, kad TU mane nužudysi. Maniau, kad tave užvaldęs Juodasis, tad bet kokie tavo veiksmai būtų priklausę nuo JO. O iš kur man žinoti, kas tau pasidarė, kai lakstai velniai žino, kokiais Uždraustojo miško kampais... žinau, kad tau nepatinka, kai tai sakau, bet. Kai tu pati nuo manęs bėgi ir manim nepasitiki, kai tau rodos, ar aš turėčiau būt dėl tavęs tikras?
Fasas prisimerkęs žiūrėjo į varniukę. Dabar jau buvo šimtu procentų įsitikinęs, kad jo kaukas pasikeitė pavidalą.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Fasas Oldefortas »

„Kuris iš jų yra tikrasis košmaras – gąsdinantis sapnas, kurį regėjai, kai miegojai, ar nemaloni realybė, laukianti, kol nubusi?“

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #43 Prieš 9 metus »
((Ne))
Keitė prunkštelėjo.
-Na, reikia tau mano pagalbos ar ne, kas padaryta, tas padaryta. Tau trenks- skausmą pajusiu aš. Tave nužudys- liksi sveikas, mirsiu aš. Jei žinai būdą tai nutraukti, prašau, pasidalink mintimis, nes viskas , ką pavyko išsiaiškinti apie burto nutraukimą- "užkeikimas nutruks įvykus nesuplanuotiems įvykiams", o tokių jau įvyko krūvą,-ramiai atšovė mergina.-Okey, kadangi spėju, kad mano draugija tave ne itin džiugina, tai antras dalykas...
Keitė kyštelėjo ranką į kišenę. Laikas.
-Prieš paskirdama mokinį į koledžą, Paskirstymo kepurė jam visada ką nors pasako,-pasakė Keitė.-Visada. Net jei jos apsisprendimas tetrunka akimirką, ji pasako nors vieną sakinį.
Giliai įkvėpusi Keitė paklausė:
-Ką ji pasakė tau?
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.

*

Neprisijungęs Fasiras von Sjuardas

  • *****
  • 1110
  • Lytis: Vyras
  • Per ilgai užsibuvote su manim, ilsėkitės ramybėje
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #44 Prieš 9 metus »
Fasas nurijo seilę. Net neįtarė, kad Keitė taip tiesmukai to paklaus. ,,Nėra ko slėpti, reikia sakyti tiesą... tik ar reikia, vis dėl to? Vargu, ar šita sumauta varniūkštė jos verta. Kad ir kokia tiesa...". Fasas atsismaukęs rankovę, žvilgtelėjo į laikrodį. Visada tai darė, kai reikėdavo nukreipti žvilgsnį, arba jį kas nors sunervindavo. ,,Nebe laikas gaišti.". Apsisprendimui - pusė sekundės.
- Aš manau, kad Sergėtojo užkeikimas ant manęs neveiks...- pasakė Fasas ir nutilo. Daugiau iškloti nenorėjo.- Kepurė man pasakė ne vieną sakinį,- atsargiai tarė Fasas. Žiūrėdamas į nekantrų Keitės veidą, jis suabejojo. - Kodėl tau tai rūpi?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Fasas Oldefortas »

„Kuris iš jų yra tikrasis košmaras – gąsdinantis sapnas, kurį regėjai, kai miegojai, ar nemaloni realybė, laukianti, kol nubusi?“