0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Fasiras von Sjuardas

  • *****
  • 1110
  • Lytis: Vyras
  • Per ilgai užsibuvote su manim, ilsėkitės ramybėje
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #15 Prieš 9 metus »
Fasas, mėgaudamasis grynu, gaiviu vakarinio parko oru, neskubėdamas žingsniavo neblogai apšviestais Godriko Daubos parko takais. Ahadas nemėgo tokių naktinių pasivaikščiojimų, arba šiandien tam tiesiog neturėjo ūpo ir liko miegoti Faso kambaryje ant savo sofos. Vaikinas žygiavo visiškai be baimės, nes jį saugojo stiprūs Skydiniai kerai. Grifiukas priėjo prie upelio, kuris tekėjo per vieną parko dalį. Upė buvo neapšviesta, bet Fasas vis vien žvilgtelėjo į vandenį. Išvydo blukų, siluetinį savo atspindį. Bet tokį save, rodos geriausiai ir pažinojo: neaiškų, šešėlinį vaikiną. Įsivaizdavo, kad tai - lyg antra jo dvasia, žmogišku pavidalu. Vaikinas atsistojo ir nuėjo toliau. Ėjo gana ilgai, kol pateko į parko centrą. Ten atsisėdo į ,,legendinį" suoliuką po senu ąžuolu.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Fasas Oldefortas »

„Kuris iš jų yra tikrasis košmaras – gąsdinantis sapnas, kurį regėjai, kai miegojai, ar nemaloni realybė, laukianti, kol nubusi?“

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #16 Prieš 9 metus »
Keitė nudrožė tiesiai į Godriko Daubos parką. Atsisėdo po medžiu, prisitraukė kelius prie savęs, apkabino juos, pasidėjo ant jų galvą ir užsimerkė.
Čia, Godriko Dauboje, gimė Haris Poteris. Šis miestelis turėtų būti lyg pavogtas rojus, bet...
Čia buvo tiesiog per tylu. Keitė nesiilgėjo Londono šurmulio, tačiau čia visad buvo tylu, dauguma namų seni ir pustuščiai. Be to, netoli senųjų namų miškelyje gyveno testraliai. Jų Keitė siaubingai pasiilgo. Ne konkrečiai tų, bet apskritai testralių. Tie padarai tylūs ir neburzgia, o čia visi tartum tik ir burba dėl legilimantijos ir kitų reikalų...
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.

*

Neprisijungęs Fasiras von Sjuardas

  • *****
  • 1110
  • Lytis: Vyras
  • Per ilgai užsibuvote su manim, ilsėkitės ramybėje
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #17 Prieš 9 metus »
Fasas sėmė iš parko viską, ko norėjo: tamsą, gryną orą, tylą ir ramybę. Buvo smagu sėdėti čia ir be Ahado, kuris, vos buvo ištrauktas iš Uždraustojo miško, neditraukė nuo vaikino lyg amžinas šešėlis. Staiga Fasas išgirdo žingsnius. Visai netoli jo, ant kito suolelio kažkas atsisėdo. Fasas prisimerkė ir nustebo supratęs, kas ten. Ramybę, gaubusią vaikiną, lyg žiobaras su šluota nušlavė. Bet užbaigti pokalbį grifiukas norėjo.
- Labas darsyk.- pasisveikino prisėlinęs. Pasistengė, kad balsas skambėtų draugiškiau. - Ką veiki čia tokiu vėlyvu metu?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Fasas Oldefortas »

„Kuris iš jų yra tikrasis košmaras – gąsdinantis sapnas, kurį regėjai, kai miegojai, ar nemaloni realybė, laukianti, kol nubusi?“

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #18 Prieš 9 metus »
Pažinusi balsą Keitė tyliai keiktelėjo. Na žinoma. Dar vienas pliusas, kurį turėjo Londonas- jokio Faso, jokios Džeinės. Mergina piktai trinktelėjo galva į medį.
-Hm, o pats?-paklausė ji.-Aš nieko. Už kurio medžio lindi Džeinė?
Gal kiek per bjauriai,-pamanė Keitė.-Bet rimtai. Jie visada visur būna kartu.
Vis dėl to ji papurtė galvą.
-Nepyk,-sumurmėjo.-Aš kiek nervuota.
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.

*

Neprisijungęs Fasiras von Sjuardas

  • *****
  • 1110
  • Lytis: Vyras
  • Per ilgai užsibuvote su manim, ilsėkitės ramybėje
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #19 Prieš 9 metus »
Fasas susiraukė.
- Neįsiėsk su ta Džeine. Kai tu pradėjai slapstytis, veikiam su ja, kartais su Nikki ar Liuse. Nežiūrėk į mane kaip į kvailį. Man neužtenka testralių draugijos. Džeinė man nėra mergina ar kas panašaus, kaip kad tu galvoji. Mus tris - mane, tave ir Džeinę - spaudžia tas pats juodasis burtininkas, bet kadangi tu prie manęs nesidedi vedama neapykantos Džeinei ir man,- Fasas gūžtelėjo pečiais.- Kas man belieka? Ir prašau, nepyk ant manęs. Ką aš tokio blogo padariau?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Fasas Oldefortas »

„Kuris iš jų yra tikrasis košmaras – gąsdinantis sapnas, kurį regėjai, kai miegojai, ar nemaloni realybė, laukianti, kol nubusi?“

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #20 Prieš 9 metus »
Keitė prikando lūpą. Prisiminė Natanielį. Jo žodžius.
"Tam, kuris atsidėkodamas už Sergėtojo užkeikimą tave partrenkė."
Tai būtų atsakymas į Faso žodžius.
Bet ji neprisivertė pasakyti jam tiesos. Tik ne tos tiesos.
-Tai, ką judviem jaučiu, nėra neapykanta,-ramiai pasakė Keitė.-Nors kartais jūs ir... nesvarbu. Su Džeine susidraugaut mums nepavyks, pats žinai, o tu...-Keitė užsičiaupė. Jau ir taip daug pasakei,-pareiškė sau mintyse.
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.

*

Neprisijungęs Fasiras von Sjuardas

  • *****
  • 1110
  • Lytis: Vyras
  • Per ilgai užsibuvote su manim, ilsėkitės ramybėje
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #21 Prieš 9 metus »
Fasas prisimerkęs pažvelgė į Keitę.
- Na, na, pratęsk. Ir neskiesk, kad tai nėra neapykanta.
Fasas stovėdamas šalia Keitės, sunėrė rankas. Buvo sumanęs du dalykėlius, tik abejojo, kuria seka tai daryti. Kol kas reikia kantriai palaukti, o kitą vakarą galės truputį paeksperimentuoti... Fasas sustabdė mintis, prisiminęs, jog prieš jį - nebloga legilimantė. Kad ir kokia trenkta. ,,The doooctor is in... " skambėjo mintyse tik patyrusiai ausiai gurdima metalu ir būgnais apipinta melodija.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Fasas Oldefortas »

„Kuris iš jų yra tikrasis košmaras – gąsdinantis sapnas, kurį regėjai, kai miegojai, ar nemaloni realybė, laukianti, kol nubusi?“

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #22 Prieš 9 metus »
-Na, tavo trūkumus jau išsakiau prieš tai. Neketinu kartoti,-atsakė Keitė.-Bet,-pridūrė sukdama aplink pirštą trumpų plaukų sruogą,-galiu pridėti visažiniškumą ir tą amžiną "man labai gaila, kad apie mane taip manai". Tu nepriimi savo trūkumų. Tu suverti kaltę ant to žmogaus, kuris tai pasako. Ir neapsimesk, kad daug išmanai apie neapykantą. Animagai įtarūs ir greit perpranta žmones ir jų jausmus, tačiau susipainioti baisiai paprasta. Aš legilimantė ju seniai. Atpažįstu jausmus kitų galvose ir didžiąją dalį laiko suprantu savuosius. Ar tu...
Ji nutilo. Taip, tai tas žvilgsnis.
Tas žvilgsnis, kurį ji jau išmoko atpažinti. Kai ją įtarė esant legilimante ji dažnai jį išvysdavo.
Tas žvilgsnis, kuris pasirodo, kai žmogus savo galvoje klykia, dainuoja or daro nesąmones. Kad nukreiptų savo mintis.
Kad apsisaugotų nuo legilimanto.
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.

*

Neprisijungęs Fasiras von Sjuardas

  • *****
  • 1110
  • Lytis: Vyras
  • Per ilgai užsibuvote su manim, ilsėkitės ramybėje
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #23 Prieš 9 metus »
Fasas šyptelėjo, kai jam mintyse prisiminus dainą, Keitė sukluso, įtardama ar suvokdama bandymą apsisaugoti nuo minčių skaitymo.
- Aš niekada nevaidinu visažinio, bet šį tą, kiek man reikia, tikrai išmanau, pavyzdžiui tai, kad tu esi legilimantė.- ramiai pasakė jis.- Neapykantos neišmanau, na ir kas? Bet kas tada tavo legilimantiškose akyse taip maloniai žybsi - pagarba? Smalsumas? Draugiškumas? Meilė?- sarkazmiškai užbaigė. Fasas atsisėdo ant suolo, kur sėdėjo ir Keitė, bet tyčia toliau.- Grifų gerąsias savybes tu žinai - taurumas, kilnumas drąsa. Bet visiems grifiukams yra būdingos ir kelios blogos savybės. Niekas nesam šventi ir tobuli. Šalia drąsos gali eiti kvailumas, šalia kilnumo - pasipūtimas. Šalia taurumo - vienatvės, keršto pomėgis.- atvirai, bet bejausmiu balsu pasakė Fasas.- aš nebėgu nuo savo brolio, kai jis bijo. Nuo Džeinės - kai ji, galbūt meluoja. Nuo tavęs, kai visa savo esybe visiškai pasiunti mane velniop, bent man taip atrodo.
Fasas žiūrėjo į didįjį ąžuolą. ,,Kaip ten sako? Nuo atviros drąsos iki visiškos kvailustės - vienas žingsnis. Pažiūrėkim, ar nebūsiu irvėl susimovęs."
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Fasas Oldefortas »

„Kuris iš jų yra tikrasis košmaras – gąsdinantis sapnas, kurį regėjai, kai miegojai, ar nemaloni realybė, laukianti, kol nubusi?“

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #24 Prieš 9 metus »
Keitė šyptelėjo. Vėl grįžo noras pažiūrėti Fasui į akis ir smagiai skelti jam antausį.
Bet nepadarė. Vien dėl to kvailo Sergėtojo užkeikimo.
-Kas gi susivokės nesąs tobulas,-atšovė.-Ar pats būsi išimtis.
Ji prisimerkė.
-Klausi, kas mano akyse? Na, nežinau, kas jose, bet pagalvojusi apie tave juntu tik pyktį. Ant savęs, ne ant tavęs. Pyktį, kad buvau tokia kvaila ir nutariau, jog mano gyvybė verta tavosios.
Keitė palinko arčiau Faso.
-Mėgsti žaidimus, ką? Na, vienas jau prasidėjo.
Daugiau nieko netarusi Keitė atsistojo ir nuėjusi toliau atsisėdo ant žolės po kitu medžiu.
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.

*

Neprisijungęs Fasiras von Sjuardas

  • *****
  • 1110
  • Lytis: Vyras
  • Per ilgai užsibuvote su manim, ilsėkitės ramybėje
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #25 Prieš 9 metus »
Fasas sėdėjo lyg nieko nepajutęs. O tada išsitraukė burtų lazdelę ir nukreipė į Keitę. Taip veikti nemėgp, bet šikart bent nepakenks
- Legilimes.- sušvokštė jis. Ir pro akis ėmė lėkti Keitės prisiminimai. Slapstymasis miške. Buvimas su testraliais. Pyktis ant Faso prie ežero. Biblioteka... Naktis, Faso apsiausto skiautė, Sergėtojo užkeikimas. Lėkė, kol prisiminimų savininkė jų nesustabdė. Fasas išpūtęs akis ir pakreipęs galvą pažiūrėjo į Keitę.
- Gal tu paskutinė kvaiša?- sušvokštė.- Kokio velnio taip pasielgei!
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Fasas Oldefortas »

„Kuris iš jų yra tikrasis košmaras – gąsdinantis sapnas, kurį regėjai, kai miegojai, ar nemaloni realybė, laukianti, kol nubusi?“

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #26 Prieš 9 metus »
Keitė atsistojo. Pažvelgė į Fasą.
Dabar ji jau iš tiesų jo nekenčia.
-Net neįsivaizduoju!-suriko.
Nežinojo ką ir bedaryti. Akyse kaupėsi ašaros.
"Šis užkeikimas nutruks nebent įvykus nenumatytam įvykiui".
Ką gi, nenumatytas įvykis jau įvyko. Ir net ne vienas.
Bet užkeikimas tebeveikė.
"Aš niekada nevaidinu visažinio".
Aha. Tik žinai apie tikriausiai paslaptingiausią pasaulio užkeikimą ir seniai palaidotą pranašystę.
-Primenu, kad už mokyklos ribų draudžiama naudoti magiją,-sušnypštė Keitė.-Nors dėl tėvelio matyt išsisuksi...
Daugiau netarusi nė žodžio ji nubėgo į Skubio Dū namelį.
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.

*

Neprisijungęs Fasiras von Sjuardas

  • *****
  • 1110
  • Lytis: Vyras
  • Per ilgai užsibuvote su manim, ilsėkitės ramybėje
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #27 Prieš 9 metus »
Fasas paniuręs pažvelgė Keitei pavymui. Šalia jo staiga išdygo magijos ministerijos darbuotojas ir prabilo:
- Jūs pažei...
- Obliviate.- metė Fasas. Pasigailėjo, kad Nužudymo užkeikimas jam daugiau kainuotų. Fasas stebėjo, kaip vyras su netikru prisiminimu grįžta i Ministeriją. Kai tas išnyko, vaikinas palengva akmenimis grìstu takur pėdino namo. Perėjo kelias gatves ir pravėręs savo kiemo vartus, įžengė į savo namą ir kambarį.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Fasas Oldefortas »

„Kuris iš jų yra tikrasis košmaras – gąsdinantis sapnas, kurį regėjai, kai miegojai, ar nemaloni realybė, laukianti, kol nubusi?“

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #28 Prieš 9 metus »
Keitė įsilipo į medį. Faso aplinkui nebuvo. Džeinės irgi.
Mergina įsitaisė ant šakų.
Kad tik Fasas neateitų.
Keitė užsimerkė. Ir vėl nemiegojo visą naktį.
Ir viskas vien dėl to kvailio.
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.

*

Neprisijungęs Fasiras von Sjuardas

  • *****
  • 1110
  • Lytis: Vyras
  • Per ilgai užsibuvote su manim, ilsėkitės ramybėje
Re: Godriko Daubos parkas
« Atsakymas #29 Prieš 9 metus »
Liucijus bėgo akmenimis grįstu parko takeliu. Sportavo vakare, kaip visada. Klastuolis stebėjo lekuančią aplinką ir grožėjosi ja. Paskui paduso ir sulėtėjo, prisėdo ant laukiačio paprasto suolo. Keista, bet jis nebuvo sugadintas žiobarų, kaip bet kur kitur. Liucijus atsisėdo. Staiga pamatė medyje tupinčią mergaitę. Ji buvo jam kaži kur matyta. Nustebęs berniukas paižiųrėjo į ją.
- Labas, koks tavo vardas? Kodėl tu sędi medyje?- paklausė Liucijus Kampinis.

„Kuris iš jų yra tikrasis košmaras – gąsdinantis sapnas, kurį regėjai, kai miegojai, ar nemaloni realybė, laukianti, kol nubusi?“