0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Re: Sostų Žaidimas/Game of Thrones
« Atsakymas #30 Prieš 8 metus »
Žinau.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Rosemarie Mortimer

  • Burtininkė magizoologė
  • *****
  • 711
  • Lytis: Moteris
  • I wonder why
Ats: Sostų Žaidimas/Game of Thrones
« Atsakymas #31 Prieš 8 metus »
Haha. Biškį jau keletą mėnesių pavėluotai, bet aš Nedas per tą testą.
Vargšas Nedas *nusibraukia ašaras*

I wish I told a different tale

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Ats: Sostų Žaidimas/Game of Thrones
« Atsakymas #32 Prieš 8 metus »
Still Daenerys. Fun.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Ana Skywalker

  • I kursas
  • *
  • 13
  • Taškai:
  • I find your lack of faith disturbing
Ats: Re: Sostų Žaidimas/Game of Thrones
« Atsakymas #33 Prieš 8 metus »
.... nesugebi gauti normalaus vertimo. Juk tikrai, pirmosios ir antrosios knygos vertėjai galėjo susitikti ir nutarti, kaip pavadinti įvairias vietas ir pnš.,..

Jetau, visiškai sutinku, mane irgi labai nervino tai, bet paskui apsipratau. Dabar skaitau jau paskutinę išleistą dalį, antrą dalį drakonų šokio. Smagu :D O serialo, tai taip, kaip ir visi, laukiu nesulaukiu. Nors dėl Winds of Winter bijau, kad vėl kokius 2-3 metus reikės laukt vertimo.

Ir šiaip neužknisa jūsų, kad Winds of Winter lietuviškai bus Šiaurės vėjai? Nu man taip norėjosi, kad būtų Žiemos Vėjai.. :D

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Ats: Sostų Žaidimas/Game of Thrones
« Atsakymas #34 Prieš 8 metus »
Tai va, vakar pabaigiau žiūrėti.
Man čiut infarkto neįvarė pati pabaiga, aš tikėjausi, kad [spoiler]Jon Snow mirs šeštam sezone pagal trailer, bet jis mirė paskutinėj serijoj pabaigoj penktam sezone![/spoiler]
Bet šiaip nerealus serialas.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Aretha Leverett

  • I kursas
  • *
  • 149
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Be so good they can't ignore you
Ats: Sostų Žaidimas/Game of Thrones
« Atsakymas #35 Prieš 8 metus »
Aš oficialiai šoke. Šiandien Sophie Turner aka Sansos Stark gimtadienis (žinoma, didžiausi sveikinimai, nors ji to ir nematys) ir jai suėjo 20metų. Galiu prisiekt visada maniau, kad jai dar net nėra 18 ;D
Stars like her are more than just light. Touch her and you'll blister. Love her and you'll burn.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Ats: Sostų Žaidimas/Game of Thrones
« Atsakymas #36 Prieš 8 metus »
Ariai Stark dabar irgi 18, greit sueis 19, nros nebūčiau patikėjusi nei už ką :DD
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Aretha Leverett

  • I kursas
  • *
  • 149
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Be so good they can't ignore you
Ats: Sostų Žaidimas/Game of Thrones
« Atsakymas #37 Prieš 8 metus »
O dieve...maniau jai tikrai kokia šešiolika:DD
Dėl Jon Snow, tai ir man ten vos infarkto nebuvo, žiauriai žiauriai gaila, bet..yra daug teorijų apie jo sugrįžimą, taigi laukiam naujo sezono! :D
Bėje, ar aš viena penktame sezone pasigedau Bran Stark?
Stars like her are more than just light. Touch her and you'll blister. Love her and you'll burn.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Ats: Sostų Žaidimas/Game of Thrones
« Atsakymas #38 Prieš 8 metus »
Nop, ne tu viena.
Jooo, man irgi infarktas totalus buvo, bet tipo kūrėjai sako, kad mirtis GoT seriale neamžina, taigi dar turiu vilčių, nes - omg - jis toooks fainas buvo.
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Aretha Leverett

  • I kursas
  • *
  • 149
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Be so good they can't ignore you
Ats: Sostų Žaidimas/Game of Thrones
« Atsakymas #39 Prieš 8 metus »
Kai Bran man grynai mėgstamiausias veikėjas, net pati nežinau kodėl, tai taip liūdna be jo. Vis žiūrėjau laukdama kada jį parodys. Kai knygą skaičiau got pirmą ir ten nemažai Bran buvo, tai blemba tokia eurofija:DD
Tai Jon Snow ir buvo pastebėtas filmavimuose šešto sezono ir čia tokia viena iš teorijų, kad, nu kai jis turi Starkų kraujo, tai turbūt ir turi tokią pačią ability kaip Bran. Tai kalbūt jis į savo vilką persikūnijo ar kaip čia pasakyt
Stars like her are more than just light. Touch her and you'll blister. Love her and you'll burn.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Ats: Sostų Žaidimas/Game of Thrones
« Atsakymas #40 Prieš 8 metus »
Kaaai spoileris, bet vis tiek not bad, laukiu aš jo prisikėlimo :DD
Man tai pastoviai euforija, kai Daenerys pasirodo, ji mano fav veikėjas, nupušus aš dėl jos, ypatingai penktam sezone devinta serija buvo tokia omg, galvojau, nupušiu rimtai žiūrėdama :DD
Clever as devil and twice as pretty

*

Neprisijungęs Aretha Leverett

  • I kursas
  • *
  • 149
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Be so good they can't ignore you
Ats: Sostų Žaidimas/Game of Thrones
« Atsakymas #41 Prieš 8 metus »
yeees, Daenerys labai kieta kaip personažas ten ir pati tokia graži man. Žiūrėjau dar neseniai aš per tv senas serijas ir kaip tik papuoliau, kur jos nemažai rodė. Buvo smagu prisimint viską:DD Įdomus plot su ja
Stars like her are more than just light. Touch her and you'll blister. Love her and you'll burn.

*

Neprisijungęs Yecatherine Delilah Lutterworth

  • ***
  • 123
  • Lytis: Moteris
  • Intellectual passion drives out sensuality.
Ats: Sostų Žaidimas/Game of Thrones
« Atsakymas #42 Prieš 8 metus »
Ką aš žinau, man ji pradėjo patikt po to, kai dariau testą su tais INTP ir ENFJ ir išmetė, kad tipo Daenerys Targaryen charakteris kaip mano, tada ja susidomėjau ir GoT pradėjau žiūrėt :))))
Clever as devil and twice as pretty

Ats: Sostų Žaidimas/Game of Thrones
« Atsakymas #43 Prieš 6 metus »
Man pačios pirmos serijos buvo kiek nuobodžios. Tačiau svarbiausia yra nenustoti žiūrėti, nes man pačiai taip buvo nustoju žiūrėti, o pradėti vėl žiūrėti būna sunku. Kai įsižiūri GoT jis tampa tiesiog priklausomybė :D 7 sezoną aš pamilau iš pačios pirmosios serijos. Mėgavausi kiekviena sekunde ir kiekvieną sekunde įsimylėdavau vis labiau :P :P

*

Neprisijungęs Hope Džein Shilck

  • II kursas
  • *
  • 121
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Klastūnyno Prefektė
    • Soundcloud, see u there
Ats: Sostų Žaidimas/Game of Thrones
« Atsakymas #44 Prieš 5 metus »
Sakyčiau tai vienas stipriausių serialų tiek vaidybine, tiek technine prasme.

Dažniausiai, scenaristas rašydamas scenarijų nutola nuo knygos turinio ir prideda tai, kas jo manymu pritrauks žiūrovų. O šį kartą scenaristas nenutolsta per daug nuo pagrindinio siužeto ir prikausto paprastumu. Sakydama paprastumu, noriu pabrėžti, kad leidžia žaidimui eitis pačiam. Neištempia to, kas galėtų būti ištempta. Nehiperbolizuoja, kad galėtų būti hiperbolizuota. Tai serialas, kuris turi viską, ko reikia geram serialui. Tai tikras pavyzdys, kaip galima sukurti knygos ekranizaciją atskleidžiant pagrindinę mintį tokią, kokią ir nori pasiūsti rašytojas, o ne taikstytis prie auditorijos - mūsų.

Pagalvokime, šis serialas galėtų būti 12 sezonų ir vis tiek žiūrėtumėm. Jo reitingai būtų aukšti. Bet režisieriai leidžia istoriją palikti tokią, kokia ji yra ir nesivaiko honorarų. Todėl, tai tikras serialas.
We Slytherins are brave, yes, but not stupid. For instance, given the choice, we will always choose to save our own necks.
But you must remember that you could be great, you know, it’s all here in your head, and Slytherin will help you on the way to greatness, no doubt about that.
Klastūnyno Prefektė Hope Džein Shilck
 (KL2)