0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

Sostų Žaidimas/Game of Thrones
« Prieš 9 metus »

Citata iš:  Vikipedijos, Drakonų Motinos
„Sostų žaidimas“ (angl. Game of Thrones, lietuviškai dar išverstas kaip „Sostų karai“) – viduramžiškos maginės fantastikos serialas, sukurtas JAV kabelinės televizijos HBO. Serialas kuriamas remiantis Džordžo R. R. Martino knygų serija „Ledo ir ugnies giesmė“, o pavadintas pagal pirmąją serijos knygą – „A Game of Thrones“ ('Sostų žaidimas').

Serialas filmuotas daugiausiai Šiaurės Airijoje ir Didžiojoje Britanijoje, tačiau kai kurie epizodai filmuoti ir Islandijoje, Kroatijoje bei Maltoje. Vaidina daugiausiai britų ir airių aktoriai. Pirmajam sezonui filmuoti išleista apie 60 mln. JAV dolerių. Televizijoje debiutavo 2011 m. balandžio 17 d., kai pirmąją seriją parodė HBO kanalas. Lietuvoje pirmąjį sezoną pradėjo rodyti BTV 2012 m. sausio 17 d.

Vos pasirodęs „Sostų žaidimas“ susilaukė žiūrovų bei kino kritikų dėmesio, tad net neįpusėjus per HBO kanalą rodyti pirmojo sezono serijų, paskelbta apie antrojo sezono filmavimą. Tuo tarpu pirmasis sezonas buvo nominuotas 63-iuose „Emmy“ apdovanojimuose Geriausio draminio serialo kategorijoje. 69-iuose „Auksiniuose gaubliuose“ nominuotas kategorijoje Geriausias televizijos serialas – drama. Peter Dinklage abiejuose (Emmy ir Auksiniuose gaubliuose) apdovanojimuose atsiėmė prizus kaip „geriausias antraplanis aktorius“ 2011-ųjų metų serialuose.

Ar žiūrit/žiūrėjot? Aš ką tik baigiau ir labai laukiu 5 sezono! Per tą laiką ketinu perskaityt visas sagos knygas.

DĖMESIO! Šioje temoje gali pasitaikyti spoiler'ių, tad jei nesate tikras, kad norite sužinoti, kas numirė ir pnš., geriau eikit lauk iš šios temos.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Sostų Žaidimas/Game of Thrones
« Atsakymas #1 Prieš 9 metus »
Skaičiau dvi pirmas knygas. Įdomu :). Aišku, man labiausiai patikęs veikėjas buvo Daneiris. O jums?

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

Re: Sostų Žaidimas/Game of Thrones
« Atsakymas #2 Prieš 9 metus »
Skaičiau dvi pirmas knygas. Įdomu :). Aišku, man labiausiai patikęs veikėjas buvo Daneiris. O jums?

Sakyčiau, man irgi:) Nors nepatiko, kaip ji pasielė su Dorėja. Bet buvo labai kietai, kaip ji Astapore(seriale) šnekėjo, iš viso, man tokia faina ta Valyrijos kalba... Ar žinojot, kad seriale dotrakių ir Valyrijos kalbos yra ne šiaip sau belekokie žodžiai, o tikros sukurtos kalbos su žodžiais, gramatika ir pnš.
Ir dar labai Melisandra faina, gal ne iš knygos(nes antrą knygą tik pradėjau skaityt, tai ten apie ją tik prologe buvo parašyta, ir tai, ne per daugiausiai), bet iš serialo, tokia labai... Na nežinau. Faina:D
Dar labai fainas Nedas Starkas, gaila, kad [spoiler= O dieve spoileris]nužudė vargšelį.[/spoiler]

O tu serialo žiūrėjai kažkiek?

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Sostų Žaidimas/Game of Thrones
« Atsakymas #3 Prieš 9 metus »
Ne. Geras?

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

Re: Sostų Žaidimas/Game of Thrones
« Atsakymas #4 Prieš 9 metus »
Jo, pažiūrėk būtinai!

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Sostų Žaidimas/Game of Thrones
« Atsakymas #5 Prieš 9 metus »
Ok, pažiūrėsiu :)

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Sostų Žaidimas/Game of Thrones
« Atsakymas #6 Prieš 9 metus »
Ką tik buvau knygyne ir nusipirkau 3 dalį. Ji vadinasi "kardų audra,,. ŽIAURIAI ĮDOMU!!! ;)

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

Re: Sostų Žaidimas/Game of Thrones
« Atsakymas #7 Prieš 9 metus »
Mane tai labai užknisa, kad tos dalys labai brangiai kainuoja ir, netgi mokėdamas 60/70 litų už knygą, nesugebi gauti normalaus vertimo. Juk tikrai, pirmosios ir antrosios knygos vertėjai galėjo susitikti ir nutarti, kaip pavadinti įvairias vietas ir pnš., nes kai Tyrionas Neūžauga keičiasi į Kipšas Tirionas, Sersi į Sersėja, Kasterli uola - Kasterlių uola, Šei - Šaja, Targeirin - Targarien, Oldstounas - senamietis, OldTAUNAS - senamiestis... Na, manau, pagaunat, kad čia yra visiška pieva ir knygos leidžiamos padrikai ir grynai dėl pinigų. Šiaip aš pats esu toks gan lituanistiškas žmogus, bet kai knygoje pamatau, kad parašyta Sersėja ar Šaja, akys ima vemti.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Sostų Žaidimas/Game of Thrones
« Atsakymas #8 Prieš 9 metus »
Nu jo, biski durnai... Galėjo visas knygas tas pats vertėjas versti. Tada gal būtų buvę normaliai. :(

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Ema Evans

  • *
  • 224
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Fricai Anglát.
Re: Sostų Žaidimas/Game of Thrones
« Atsakymas #9 Prieš 9 metus »
Man iš viso tokių knygų vertimai į lietuvių kalbą.. Na, nežinau. Varčiau knygyne, tai išversti vardai akis rėžia. Nežinau, kiek laiko ištverčiau skaitydama  :laugh:
Dabar baiginėju paskutinę (penktos dalies antrą knygą) dalį  :)
암흑 내 최고의 친구입니다.

Re: Sostų Žaidimas/Game of Thrones
« Atsakymas #10 Prieš 9 metus »
Man ten kažkaip labai neaiškiai su tomis visomis antromis dalimis:SS Galėtų tiesiog duot naują pavadinimą knygai, ir tiek

*

Neprisijungęs Ema Evans

  • *
  • 224
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Fricai Anglát.
Re: Sostų Žaidimas/Game of Thrones
« Atsakymas #11 Prieš 9 metus »
Tai kad, man atrodo, yra leidimų, kai tos knygos nėra išskaidytos. Bet neįsivaizduoju, kokio turėtų būti storio.. O lietuviška trečia knyga tik viena ar dvi?
암흑 내 최고의 친구입니다.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Sostų Žaidimas/Game of Thrones
« Atsakymas #12 Prieš 9 metus »
3 knyga viena, bet 993 psl storio. :P

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

Re: Sostų Žaidimas/Game of Thrones
« Atsakymas #13 Prieš 9 metus »
Man labai fainas šitas video: https://www.youtube.com/watch?v=2EoQCtPR2-I

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Sostų Žaidimas/Game of Thrones
« Atsakymas #14 Prieš 9 metus »
Tai tipo sostų žaidimų veikėjai - buldogai?  ;D
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.