0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #15 Prieš 9 metus »
Džeinė susimąsčiusi pažvelgė į Liusę.
-Turbūt todėl, nes buvai ten su manimi,-tarė Džeinė.-aš esu grynakraujė IR klastuolė, tad manęs jie negali liesti,-mąsliai tarė juodaplaukė.
Ji užgniaužė delne atsiradusią liepsnelę ir tarė:
-Aš nepritariu klastuoliams, kuriems būtinai reikia, kad kraujas būtų grynas. Man nesvarbu.
Džeinė nutilo ir atsisėdo ant žolės.
[[Luna: per trumpas. Max. 600 simboliai.]]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Allison Luna Meko »

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Liuse Paik

  • V kursas
  • *
  • 186
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Just think.
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #16 Prieš 9 metus »
-Turbūt. Tikriausiai. Dėl tėvų esu įsitikinusi. Nors jie galėjo vaidinti, jog nieko nežino, bet kam? Tai būtų kvaila. Dėl kitų giminių, tai nemanau. Bet kas juos žino. Šiaip visi, ir mano tėvai, ir seneliai, ir brolis pasižymi visišku žiobaroškumu. Visišku,- pasakė Liusė. Ji neužsiminė, jog vaidinti paprastą žiobarą jos tėvai galėtų, jei turėtų ką nuo jos slėpti. Bet ji tuo abejojo. Ji buvo visiškai paprasta varnanagė.- Bet, kaip sakė Džeinė, kadangi buvau su ja, manęs nelietė.
[[Luna: per trumpas. Max. 600 simboliai.]]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Allison Luna Meko »
I'm not better than anyone else. Not smarter. Not prettier. Not more friendly. We are all different. I am different.

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #17 Prieš 9 metus »
Fasas suplojo rankomis.
- Tai būtent! Grynakraujai neliečia žiobaro ar puskraujo, kurį užstoja kitas grynakraujis!
Žvelgdamas į Džeinę, tarstelėjo:
- Man irgi nesvarbu. Svarbu yra mano mamai ir broliui. Bet smagu, kai vien dėl kraujo turi daugiau galimybių.
Fasas išsitraukė lazdelę iš kuprinės ir suėmęs ją už abiejų galų, pradėjo sukti tarp rankų.
- Liuse, Džeine. Susitarkim, kad niekur vieni neisim už Hogvartso ribų. Aš jau gabena į ligoninę Grace, vakar - Keitę. Jeigu nesisaugosim, ryt gabensiu Liusę, o poryt - Džeinę. O dar po kiek laiko kažkas jau gabens mane.- šyptelėjo. Pasižvalgė į ligoninės langus, bet Keitės atsistojusios nebuvo matyti.
[[Luna: per trumpas. Max. 600 simboliai.]]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Allison Luna Meko »
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #18 Prieš 9 metus »
Džeinė dėbtelėjo į Fasą. Susinervino, todėl iš rankų išsiveržusi liepsnelė padegė žolę.
-O velnias!-sumurmėjo Džeinė ir užgesino žolę.
-Primenu, kad man čia nieko neatsitiks- čia Klastūnyno namelis,-atšovė Džeinė.
Tada pagalvojo.
-Reikėtų susigalvoti bendravimo būdą,-tarė juodaplaukė.-pagal kurį galėtume susitarti, kur ir kada susitikti. Arba visur eiti kartu.
[[Luna: per trumpas. Max. 600 simboliai.]]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Allison Luna Meko »

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #19 Prieš 9 metus »
Fasas nužvelgė nusvilusią žolę ir pasišaipė iš Džeinės:
- Pradėk valdyti nervus.- Tada parėjo prie reikalo. - Bendravimo būdas - gera idėja. Tačiau ką siūlai? Pelėdas? O jeigu kažkas mokykloje tikrina paštą? Netinka. Rupūžės laiškų nenešioja. Panteros irgi. Vienas iš mūsų irgi negali būti ,,laiškanešiu", nes nei žinotų kur kas yra, nei turėtų noro lakstyti. Nebent jūs turite kokį kitą pasiūlymą.
[[Luna: per trumpas. Max. 600 simboliai.]]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Allison Luna Meko »
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Liuse Paik

  • V kursas
  • *
  • 186
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Just think.
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #20 Prieš 9 metus »
-Gerai, aš pritariu Fasui,- tarė Liusė.
Džeinė patarė sugalvoti bendravimo būdą. Neblogas sumanymas.
-Galėtumėm tiesiog susitart susitikimų vietą,- pasiūlė varnanagė.
Ji pradėjo galvoti, kokia vieta tiktų. Gali būti kambarys iki Pareikalavimo, ežero pakrantė...
[[Luna: per trumpas. Max. 600 simboliai.]]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Allison Luna Meko »
I'm not better than anyone else. Not smarter. Not prettier. Not more friendly. We are all different. I am different.

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #21 Prieš 9 metus »
Fasas sukando dantis, bet šyptelėjo.
- Ne, šiaip reikėtų ir bendravimo būdą sugalvoti. Gal Džeinė kažką pasiūlys.
Fasas patraškino pirštus. Pažiūrėjo į Džeinę. ,,Ar tu visiškai ja pasitiki? Ar ji gali sužinoti apie mus ir mūsų talentus?"- mintyse paklausė jis, kvailai tikėdamasis, kad ji išgirs.
[[Luna: per trumpas. Max. 600 simboliai.]]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Allison Luna Meko »
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #22 Prieš 9 metus »
-Kas sakė, kad panteros nenešioja laiškų?-jei paprašyčiau, mano pantera nuneštų laišką. Be to, patikima apsauga.
O dėl vietos...
-Pasiūlyčiau susitikti čia, bet... Liusei grėstų pavojus.
Džeinė minutėlę pagalvojo.
-O kas jei... Kambary iki pareikalavimo?
[[Luna: per trumpas. Max. 600 simboliai.]]
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 7 metus sukūrė Allison Luna Meko »

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #23 Prieš 9 metus »
Fasas išgirdęs šyptelėjo.
- Galim kambary iki pareikalavimo. Na, jeigu tavo pantera nėra tokia pasipūtusi laiškų nešiojimui, tebūnie. Tada ir aš galėčiau panešiot kartais, nepastebimas,- jis mirktelėjo Džeinei.
Tada ketvirtakursis pasisuko į Liusę.
- Tik norėsiu, kad duotum vieną priesaiką, jeigu jau susidėjai su mumis. Vėliau, Kambary Iki Pareikalavimo. Susitiksim vakare.
Ir Fasas kažkur išlėkė.
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Liuse Paik

  • V kursas
  • *
  • 186
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Just think.
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #24 Prieš 9 metus »
"Taip, kambarys iki Pareikalavimo tiks."- pagalvojo Liusė. O laiškelių nešiojimui ji turi savo pelėdą.
Išgirdusi apie priesaiką Liusė pradėjo kiek nerimauti. Ji suprato, kad kambary iki Pareikalavimo reiks išgirst ar pamatyt ne tokią paslaptį, jog vis dar miegi su pliušiniu meškiuku ar jog tau iš tikrųjų visai nepatinka pica su pievagrybiais, nors visiems sakai jog tai tavo mėgstamiausia. Apie tai pagalvojusi Liusė nusišypsojo sau po nosimi. Tikrai ne.
-Kam tos priesaikos?- paklausė Džeinės.
I'm not better than anyone else. Not smarter. Not prettier. Not more friendly. We are all different. I am different.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #25 Prieš 9 metus »
-Ach, nežinau,-užvertė akis Džeinė.-Aš jau daviau Nesulaužomą priesaiką Fasui. O tos priesaikos dėl šito,-Džeinė įžiebė delne liepsnelę,-ir dėl dar kai ko. Be Faso negaliu sakyti.
Džeinė paglostė savo panterą. Neabejojo, jog ji sutiks nešioti laiškelius. Juk tai buvo svarbu.
-O ar sutiksi TU ją duoti?-paklausė Džeinė Liusės.
Ji beveik neabejojo, jog Liusė sutiks. Nebuvo bailė. Džeinė užgesino liepsnelę.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Liuse Paik

  • V kursas
  • *
  • 186
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Just think.
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #26 Prieš 9 metus »
Džeinė uždegė liepsnelę ant rankos.
-Ar sutiksiu? Taip. Tikriausiai,- pasakė Liusė. Nieko nepadarysi, negi atsisakys? Ir šiaip ji buvo patikimas žmogus, paslapčių neišduodavo, tad jai nebūtų sunku duoti priesaiką. Bet šiaip ji dažnai neprisiekinėdavo, kaip pavyzdžiui, seniau sutikti žiobarai - ko nors paprašai, tai ir sako - viskas bus gerai, viską padarysiu, prisiekiu gyvybe. Tik magiškos priesaikos skiriasi nuo žiobariškų tuo, jog jos visada išsipildo.
I'm not better than anyone else. Not smarter. Not prettier. Not more friendly. We are all different. I am different.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #27 Prieš 9 metus »
-Tai gerai,-tarė Džeinė.-nes tai yra svarbu. Aš pasitikiu tavimi, tačiau Fasas...
Juodaplaukė nutilo. Fasas ir ja nepasitikėjo. Tik po priesaikos viską jai atskleidė. Džeinė atsistojo ir nuėjusi įsilipo į obelį. Jos pantera atsisėdo prie medžio ir užvertė galvą. Džeinė atsistojo ant šakos ir pradėjo ja laipioti pirmyn atgal. Reikėtų čia užsikabinti supynes,-pagalvojo Džeinė. Ji nusijuokė ir šūktelėjo Liusei:
-Lipk čia!

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Liuse Paik

  • V kursas
  • *
  • 186
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Just think.
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #28 Prieš 9 metus »
-Tuojau!- atsiliepė Liusė ir šiaip ne taip įsikorė į medį. Laipioti anksčiau nelabai laipiojo, bet vieną kitą kartą įlipdavo.
Varnė apsidairė.
-Čia gražu,- sumurmėjo.
Nusiskynė vieną obuoliuką ir užsisvajojusi žvelgė į ežerą.
I'm not better than anyone else. Not smarter. Not prettier. Not more friendly. We are all different. I am different.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Būstinė ant žole apaugusio kalnelio
« Atsakymas #29 Prieš 9 metus »
Liusė įsilipo. Džeinė jai nusišypsojo ir atsisėdo ant šakos. Nusiskynė obuolį ir pradėjo jį valgyti.
-Kaip manai, kur išbėgo Fasas?-paklausė Liusės Džeinė, tabaluodama kojomis.-gal Keitės aplankyti?
Ji susimąstė. Reikėtų ir jai nors kartą aplankyti Keitę. Staiga atskrido paukštelis. Džeinė ištiesė ranką ir paukštelis nutūpė jai ant piršto.
-Koks gražus,-tarė Džeinė, apžiūrinėdama paukštuką.
Jis buvo skaisčiai geltonas su keliomis žaliomis plunksnelėmis. Džeinė nusijuokė ir patupdė paukštelį Liusei ant peties.

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○