0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

kablelis

Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #150 Prieš 5 metus »
Kai Nihal pasakė, kad ant lapelio mato raudonas dėmes, Stevie apstulbo: lapelis, kurį ji bandė ištraukti, tebegulėjo skrynioje. Mergaitė žvilgtelėjo į draugę ir pratarė:
- Įdomu... Aš ne tą lapelį bandžiau ištraukti. Matai, yra kitas.
Grifiukė gana sunkiai, bet vis dėlto pasiekė kitą lapelį ir atsistojo šalia Nihal. Stevie apžiūrėjo popierėlį ir pastebėjo, kad vienoje pusėje kažkas parašyta. Ji skubiai atvertė tą pusę ir norėjo perskaityti, tačiau tekstas buvo parašytas mergaitei nežinoma kalba.
- Kaip manai, kokia čia kalba? - parodė lapelį draugei Stevie, visai pamiršusi, kad ta tuo metu apžiūrinėja kitą lapelį. - Parašyta raidėmis, bet pati kalba neatrodo net matyta.
Stevie pamąstė ir nutarė dar kartą gerai apžiūrėti visus skrynios kampus. Mergaitė įlipo į skrynią, nors nebuvo malonu, žinant, kad čia neseniai gulėjo skeletas. Jau atrodė, kad nieko daugiau neras, tačiau kamputyje Stevie rado mažą kišenėlę, iš kurios ištraukė keletą auksinių monetų.
- Žiūrėk, ką dar radau!

*

Nihal Eris

Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #151 Prieš 5 metus »
Nihal stebėjosi lapelio senumu, nes matėsi, kad jis buvo jau gan senas.. Tačiau dabar ne apie tai, lapelis greičiausiai buvo ištepliotas žmogaus krauju.. Kas buvo ir keisčiausia.. Tačiau Stevie radus dar kitą lapelį mėlynplaukė jau kiek sutriko..
- Tikrai, kad įdomu, lyg siaubo kambaryje.. Skeletas, lapeliai.. Kraujas, man čia tikrai patinka.. - tik šyptelėjo grifė ir žvilgtelėjo į lapelį kurį laikė draugė..
- Man rodos čia lotynų kalba, bent jau labai panaši, aš jos truputį mokiausi.. - prisiminus pamokas ji kiek nusipurtė ir apsižvalgė aplink, kur buvo galima matyti tik gulinčius skeletus, skrynią ir Stevie ten besikrapštančią..
- Ką radai? - Su susidomėjimu klaustelėjo Eris.. - Ėj, gal jas čia ir paliekam, nereikia man jokių pasekmių ateityje, žinai kaip būna, - tik nutęsė mergiotė ir vos laikėsi jų nepaėmusi.. - Tiesa sakant, čia gali būti prakeiksmas.. Žodžiai ant lapelio, skeletas, kišenė ir dar monetos, neatrodo keista?

*

kablelis

Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #152 Prieš 5 metus »
- Lotynų kalba? - nustebo Stevie. - Juk ji seniai išnykusi. O dabar ji, mano žiniomis, naudojama tik medicinoje ir religijoje.
Nihal spėjimas gerokai sudomino mergaitę. Iš kur šis skeletas čia atsirado? Ir kokio jis senumo?
- Tau čia tikrai patinka ar tai buvo sarkazmas? - paklausė Stevie draugės. Ji pati nebijojo, tačiau ką gali žinoti, kaip jaučiasi Nihal? - Jeigu nejauku, manau, galime eiti laukan. Ar bent jau į kitą kambarį.
Nihal reakcija į monetas Stevię kiek nuvylė. Ji pati mėgo tyrinėti viską ir bent pačiupinėti tokį atradimą buvo būtina. O Nihal, pasirodo, tiki tokiais dalykais kaip prakeikimai... Stengdamasi neparodyti savo nusivylimo, Stevie mąstė, kaip gi reaguoti.
- Tikrai nenori paimti? - paklausė mergaitė, nors ir pati nesuprato, kodėl. Kas iš to, jeigu ji ir paims tas monetas? paklausė savęs Stevie.
Tačiau ji padėjo monetas ten pat, kur jas rado ir galiausiai išlipo iš skrynios.
- Ką gi, manau, galime uždaryti, - pasakė Stevie. - Tačiau ką darome su radiniais? Palikti čia kažkaip keista. Bet vėl judinti tuos kaulus?..

*

Nihal Eris

Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #153 Prieš 5 metus »
- Taip lotynų, pažiūrėk tu į tuos ženklus, galiu galvą guldyti, kad tai lotynų.. - užtikrintai kalbėjo Nihal.. Be to ji retai kada klydo, nors puikuotis nelabai mėgo..
- Tai nebuvo sarkazmas iš ties patinka, o dar tas skeletas ir visa kita, jaučiuosi kaip dalyvaudama, kokiame tai detektyve.. Tiesiog nuostabu, - burbtelėjo mėlynplaukė ir žvilgtelėjo į šalia stovinčią merginą.. - O tau čia patinka?
Tikrai merginą gundė tos auksinės monetos, tačiau prakeiksmas dėl jų gali pasilikti visam gyvenimui..
- Gal ne, dėkui.. - šyptelėjo Nihal ir apžiūrėjo skrynią dar kartą.. - Na kaip ir daugiau nieko... - nuliūdusi klabėjo Eris, - tačiau dabar reikia išsiaiškinti ką reiškia tas užrašas, negi taip ir paliksim? - Kiek suinteresuota klaustelėjo grifė, nes jai taip, tai Stevie tikrai keista.. - Nemanau, kad reikia uždaryti, juk mūsų darbas dar tikrai nebaigtas.. Juk mes net neišsiaiškinome ką reiškia tie žodžiai, o tu jau nori uždaryti ir sukišti skeletą atgal??

*

kablelis

Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #154 Prieš 5 metus »
- Na, bent jau tikrai nebūčiau pagalvojusi, kad rasime tiek daug keistų dalykų, - šyptelėjo Stevie, nors ir pati iki galo nesuprato, ar jai patinka tai, ką merginos dabar daro, ar ne.
Grifiukė išlipo iš skrynios ir atrodė, kad nebėra daugiau ką čia veikti. Tačiau Nihal entuziazmas visai pradžiugino Stevię. Kurį laiką Stevie galvojo, kad jai vienai norisi viską išlandžioti ir iščiupinėti, tačiau pagaliau ji atrado kažką, kam irgi viskas yra įdomu.
- Žinoma, nebaigtas, - smagiai pasakė mergaitė. - Tai buvo tik testas tau. - Stevie nusijuokė ir paaiškino: - Paprastai aš esu ta nenormali, kuriai viskas įdomu. O kiti tik sako, kad jau laikas baigti. Tad džiaugiuosi, kad mūsų nuomonės sutampa!
Stevie dar kartą paėmė lapelį iš Nihal rankos ir žvilgtelėjo į žodžius.
- Gal ir lotynų kalba, negaliu ginčytis. Tačiau kaip mes išsiaiškinsime, kas čia parašyta?
Grifiukė priėjo prie lango ir pažvelgė į lauką.
- Oho, pažiūrėk, kokia audra! - sušuko Stevie draugei.

*

Nihal Eris

Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #155 Prieš 5 metus »
- Aha aš irgi nebūčiau pagalvojusi, - šyptelėjo Nihal ir pažvelgė į draugę.. Tačiau iš jos žvilgsnio buvo sunku spręsti ar jai čia patinka ar ne..
- Taip nebaigtas ir manau mums reikia iššifruoti tai, padirbkime žiobarišką darbą tapkime kriminalistėmis, - nusijuokė mėlynplaukė.. - Testas man, kaip tai suprasti? Kam čia testų? - šyptelėjo Eris.. Jai buvo smagu, kad šįkart ne ji viena kažką bandys aiškintis, o tai bus visai smagu.. - Taip, kaip galime baigti, kai žodžiai ant lapelio dar neiššifruoti? A? - Klaustelėjo violetinių akių savininkė ir padavė lapelį Stevie..
- Aš gal ir galiu bandyti čia kažką išversti, tačiau mano lotynų kalbos žinios nėra didelės, - gūžtelėjo pečiais grifė ir stengėsi prisiminti lotynų kalbos abėcėlę.. Net nepajuto, kaip draugė dingo iš jos akiračio.. - Žinau, turi plunksną ir lapelį? - Klaustelėjo Nihal, tačiau draugės nematė, ji stovėjo prie lango, o jos žodžiai tik pradžiugino mergaitę.. Dabar tai iš čia tikrai neišeisim..
- Šaunu, - šyptelėjo Eris žvelgdama pro langą..

*

kablelis

Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #156 Prieš 5 metus »
Stevie spoksojo į audrą už lango, kai staiga suprato, kad Nihal jos kažko klausė.
- Ak, taip, atsiprašau, - po kelias akimirkas trukusios tylos pratarė ji. - Plunksną tai tikrai turiu. O lapelių mes ir čia radome pakankamai, ar ne? Manau, drąsiai galime panaudoti tą lapelį, kurį radai tu. Tą kruviną.
Grifiukė susidomėjusi laukė, kaip reaguos draugė. Nors keista monetų baimė stebino Stevię, ji tikėjosi, kad Nihal sutiks aprašinėti kruviną lapelį. Kas gi gali nutikti? paklausė savęs Stevie. Po kurio laiko ji šyptelėjusi paklausė draugės:
- O tu tikrai lotynų kalbos ekspertė, ar ne? Man tie ženklai nieko nesako...
Grifiukė apsižvalgė tikėdamasi rasti antrąjį lapelį, kurį būtų galima panaudoti vertimui užrašyti. Jos nuostabai, lapelio niekur nesimatė.
- Gal žinai, kur pasidėjo antrasis lapelis? - paklausė Stevie.

*

Nihal Eris

Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #157 Prieš 5 metus »
Nihal ši diena turbūt nepasimirš niekada.. Žmogaus griaučiai, krūvini lapeliai, lotynų kalba, visko per daug, tačiau tas merginos neliūdino, atvirkščiai privertė nepaleisti šypsenos.
- Jei pluksną turi šaunu, o lapelis bus gerai ir tas kur su krauju, juk koks skirtumas, kas gali atsitikti? - Šyptelėjo ir drąsiai išlemeno mėlynplaukė.
- Aš nesu ekspertė, tačiau truputį nusimanau, juk šiek tiek mokiausi ankščiau, manau, galiu išversti tai, - šyptelėjo Eris ir pakėlusi akis nužvelgė draugę ir vėl grįžo prie lapelio.
- Ne, nežinau kažkur pradingo, tačiau ir ant šito galime rašyti, juk skirtumo nėra, tik pirma reiks suprasti kažką, tikiuosi nebus užkeikimas, - nusišypsojo violetinių akių savininkė ir tuptelėjo ant grindų.
- Pradedam, - kilstelėjo lupų kampučiais ir kibo į darbą.
- Pirma raidė J, antra e, trečia i, tai gaunasi Jei, skaitom toliau, tik dabar jau nebe po raidę, o po žodį, nes prisiminiau ir man rods labai puikiai. -Dustelėjo mergina ir ėmėsi darbo, - jei skaitai šį prakeiksmą.. Man tęsti? - Klaustelėjo Nihal ir kilstelėjo akis į Stevie. - Aj tęsiu, - drąsiai išverbleno Grifė ir pabaigė skaityti užkeikimą, - vadinasi tu jį perėmei ir tapai prakeiktu vienai valandai... - mergina prasižiojo ir blizgančiomis akimis žvilgtelėjo į draugę, o tada pradėjo jaustis blogai, ėmė krėsti šiurpas, rankos ir kojos nušalo ir mergina krito ant žemės, ją ėmė tampyti.. - Žinai tuoj vemsiu..

*

kablelis

Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #158 Prieš 5 metus »
Stevie padavė plunksną Nihal ir su nekantrumu laukė, kada draugė išvers paslaptingąjį užrašą. Grifė negalėjo atsistebėti jaunesnės draugės išmanumu. Pati Green niekada jokių kalbų nesimokė. Ji ir gimtąja kalba rašė tikrai nekaip. Tad kad kažkas sugeba suprasti tekstą, parašytą kalba, kuri net nebėra naudojama?.. Tai Stevei buvo nesuvokiama, tačiau tikrai įdomu.
Nihal perskaičius pirmąją sakinio dalį, Stevie užvertė akis. Ji nežinojo, ar draugė apsimeta, kad tai skaito, ar toks tekstas iš tiesų yra parašytas ant lapelio, tačiau mergaitė gerokai nusivylė. Tai yra neįdomiausias variantas, koks tik gali būti niūriai pagalvojo rudaplaukė, tačiau kantriai laukė, kas gi bus toliau.
Kai Nihal parkrito ant žemės, Stevie gerokai nustebo. Tai tikrai negali būti tikra. Po paskutinių draugės žodžių Stevie garsiai pasakė:
- Atsiprašau, bet netikiu, kad tu tikrai blogai jautiesi. Tad išeinu į kitą kambarį ir palauksiu tavęs ten. Deja, šį kartą mūsų nuomonės išsiskyrė, nes man tokie juokai nepatinka...
Stevie perėjo per kambarį, atidarė duris ir išėjo. Duris, žinoma, uždarė.

*

Nihal Eris

Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #159 Prieš 5 metus »
Po savo paskutiniųjų žodžių "tuoj vemsiu", ji to nepadarė, tačiau viskas kilo ir leidosi, kraujas ėmė plusti iš nosies srove, o galva sukosi ratais, kurie rodos vertė merginą  jaustis girta.
- Ne - ti - ki? - Skiemenimis paklausė Nihal, ir ranką apšluostė kraują, kuris visiškai nekrešėjo. - Gal ir kraują suvaidinau? - Klaustelėjo mergina ir išgirdo, kaip durys užsitrenkia.. Ką aš dabar darysiu, turbūt mirsiu čia nuo kažkokių kerų arba tiesiog tas dvi valandas ar kiek ten prasikankinsiu skausmuose.
- Padėk! - Gana tyliai surėkė mergina ir rodos ėmė tempti akyse ir ši prarado sąmonę, kas buvo turbūt baisiausia. Sąmonės praradimas reiškia, kad ji ir liks čia gulėti, žmogus esantis su ja vienoje patalpoje nė nesiruošia padėti, super, mėlynplaukei ateina galas, tačiau ji šito nesitikėjo iš Stevie, turbūt galima pagalvoti, kad tai juokai, tačiau dabar - tikra.

*

kablelis

Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #160 Prieš 5 metus »
Jau uždarydama duris Stevie akies krašteliu lyg ir pastebėjo, kad Nihal iš nosies pasileido kraujas. Tad nors ir nemėgo tokių juokų, mergaitė nutarė vis tik patikrinti, ar draugė tikrai apsimetinėja. Tad ji pravėrė duris - tikėjosi, kad Nihal to nepastebės ir žvilgtelėjo vidun. Draugė nejudėjo. Stevie kurį laiką žiūrėjo į ją. Jeigu ji apsimetinėja ir aš prieisiu, tik apsijuoksiu svarstė grifė. Tačiau jeigu ji neapsimetinėja, o aš neprieisiu, tai bus negerai. Ko gero, jau geriau apsijuokti, ar ne? Tam ir reikalingi draugai. Stevie apsisprendė patikrinti, ar Nihal apsimeta, ar ne. Draugystė buvo tas dalykas, kurį mergaitė labai vertino ir tai jai buvo tikrai svarbu. Ir ji nutarė, kad tai yra puiki proga įrodyti, kad ji yra draugė. Na, o jeigu Nihal apsimetinėja, jos abi vėliau turės iš ko pasijuokti.
Tad Stevie lėtai prisiartino prie draugės. Tik priėjusi visai arti Stevie pamatė, kad kraujas jai nepasivaideno. Tai mergaitę gerokai išgąsdino: burtų srityje ji niekada nesijautė pernelyg užtikrinta. O medicina buvo iš viso tamsus miškas... Nežinodama ką daryti, Stevie visu greičiu nulėkė į kitą kambarį, ten rado kažkokį dubenį. Su visu dubeniu ji rūkte nurūko iki ežero ir grįžusi supylė prisisemtą vandenį Nihal ant galvos.
- Ar tu mane girdi? - nelabai drąsiai paklausė Stevie.

*

Nihal Eris

Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #161 Prieš 5 metus »
Nihal gulėjo be sąmonės ant grindų, tačiau ji ne tik, kad sau gulėjo, o sapnavo, nors gal tai ir vyko iš tikrųjų, ji slankiojo čia, šioje buveinėje, kurioje dabar ji gulėjo ir matė, kaip du burtininkai kovėsi dėl aukso monetų, tų, kurios gulėjo skrynioje, aišku, jai buvo sunku suprasti, kaip kas ji ten buvo, tačiau atrodė tikra. Kai staiga vienas vyras sugriebęs peilį smogė kitam į nugarą ir išsigandęs sukišė jo kūną į dėžę, mergina suprato, kad ji ką tik pamatė, tai, ką tyrinėjo su Stevie. Čia ne pabaiga, tas vyras paėmęs lapelį su to žmogaus krauju, užrašė užkeikimą, kurį neperseniausiai perskaitė pati mėlynplaukė, ir jį užkeikė, pasinaudojęs burtų lazdele.
Sapną, greit nutraukė vanduo, kuris užliejo merginos galvą, ši greit prasimerkusi pašoko ir pažvelgė į draugę.
- Girdžiu, - išlemeno Eris, - dabar aš viską žinau, žinau kas nutiko čia, viską pamačiau, kai netekau sąmonės.. vienas žodis tinka tam apibūdinti - tragedija. - Greitakalbe išpylė violetinių akių savininkė ir pakilo nuo žemės, rodos galva dar truputėlį sukėsi, tačiau buvo daug geriau.
- Aš, manau, mums laikas iš čia nešdintis.

*

kablelis

Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #162 Prieš 5 metus »
Stevie vos nepradėjo šokinėti iš džiaugsmo, kai Nihal atsigavo. Nors grifė kurį laiką manė, kad draugė taip ne itin vykusiai juokauja, galiausiai keturiolikmetė gerokai išsigando.
- Kaip gerai, kad tu gyva! - sušuko Stevie.
Ji išklausė Nihal žodžių ir su kiekvienu sakiniu vis labiau ir labiau stebėjosi. Galiausiai ji paklausė:
- Kaip tu gali žinoti? Kas ten buvo?
Grifei buvo labai smalsu, kas gi ten įvyko. Deja, draugė atrodė pernelyg išsigandusi, kad galėtų apie tai kalbėti. Ką gi, kada nors kitą kartą papasakos pagalvojo Stevie, tačiau vis dar buvo apmaudu, kad nepavyks visko sužinoti iš karto.
Nihal pasiūlius nešdintis, rudaplaukė neprieštaravo. Neaišku, kas čia buvo, tačiau draugė be reikalo taip neišsigąstų. Ko gero, nešdintis dabar būtų tikrai protingiausia. Tad Stevie pasakė draugei:
- Pritariu, tikrai geriau šiauškim atgal į pilį.
Po šių žodžių Stevie kiek nedrąsiai atidarė kambario duris, išėjo iš trobelės ir, žvilgtelėjusi, ar Nihal ateina iš paskos, nuėjo pilies link.

*

Paul

Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #163 Prieš 4 metus »
Pamačiusi keistą violetinį žaibą Emma vėl nusipurtė . Reikia kuo greičiau rasti saugią vietelę. Po kojomis čežėjo šlapi lapai ir samanos, o medžiai po truputį vis retėjo. Nejaugi mes pasiekėme pamiškę? Nors jai  iš paskos ėjo Camille, Emma vėl pasijautė atsiskyrėle.
Priėjusios šimtametį ažuolą proskynoje jos pamatė jos kamiene esantį mažą mėnuliuką. Varnanagė dar nebuvo girdėjusi apie šią vietą, todėl nežinojo ko laukti, palietus tą mėnuliuką. Greitai apsvarsčiusi visas galimybes ji atsisuko į Camille:
- Ką manai? Ar verta rizikuoti?
Paklaususi Emma žvilgtelėjo pro klastuolės petį ir pamatė violetinio žaibo trenktą vietą - vienišą krūmą proskynoje. Hm, keista, juk paprastai žaibas trenkia į medį.

*

Neprisijungęs Camille Cornet

  • II kursas
  • *
  • 206
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Jausmai keičiasi - prisiminimai ne .-.
Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #164 Prieš 4 metus »
Vėl sužaibavus per mergaitės kūną perbėgo šiurpuliukai. Mėnulis medyje atrodė labai traukiančiai. Priėjusi arčiau ji lėtai palietė mėnulį. Kažkas sujudėjo. Staiga prie pat Camilles veido su dideliu greičiu nusileido kopėčios. Pažvelgus į viršų šviesiaplaukė pamatė kad medinės kopėčios veda į patį medžio viršų. Staiga vėl trenkė žaibas, bet su juo jau nukrito kažkoks medis. Cornet abejojo lipti ten, nes bijojo, kad medis nukris kol jos bus viršuje. Lėtai iš pradžių tikrindama ar kopėčios išlaikys ją atsisukus į Emma mergaitė pasakė:
- Aš lipu jeigu tu nenori tai pašauk mane mes tada eisime kitur.
Lėtai eidama į viršų jos kojos drebėjo, nes nuo vėjo kopėčios linko į visas puses. Užlipus mėlynakė apžiūrėjo patalpa. Ji buvo pakankamai sena, bet atrodė visai įdomiai.
„Pačius svarbiausius savo gyvenimo žodžius mes ištariame tylėdami“
Paulo Coelho