Renginiai
  • Lapkričio 19 d. - Atostogos
  • Gruodžio 01 d. - Naujų mokslo metų pradžia
Aktyvios pamokos
  • Šiuo metu aktyvių pamokų nėra.

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Stevie Green

• III kursas
  • *
  • 250
  • Taškai: 138
  • Lytis: Moteris
Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #150 Prieš mėnesį »
Kai Nihal pasakė, kad ant lapelio mato raudonas dėmes, Stevie apstulbo: lapelis, kurį ji bandė ištraukti, tebegulėjo skrynioje. Mergaitė žvilgtelėjo į draugę ir pratarė:
- Įdomu... Aš ne tą lapelį bandžiau ištraukti. Matai, yra kitas.
Grifiukė gana sunkiai, bet vis dėlto pasiekė kitą lapelį ir atsistojo šalia Nihal. Stevie apžiūrėjo popierėlį ir pastebėjo, kad vienoje pusėje kažkas parašyta. Ji skubiai atvertė tą pusę ir norėjo perskaityti, tačiau tekstas buvo parašytas mergaitei nežinoma kalba.
- Kaip manai, kokia čia kalba? - parodė lapelį draugei Stevie, visai pamiršusi, kad ta tuo metu apžiūrinėja kitą lapelį. - Parašyta raidėmis, bet pati kalba neatrodo net matyta.
Stevie pamąstė ir nutarė dar kartą gerai apžiūrėti visus skrynios kampus. Mergaitė įlipo į skrynią, nors nebuvo malonu, žinant, kad čia neseniai gulėjo skeletas. Jau atrodė, kad nieko daugiau neras, tačiau kamputyje Stevie rado mažą kišenėlę, iš kurios ištraukė keletą auksinių monetų.
- Žiūrėk, ką dar radau!
Sarcasm - an ability to insult idiots without them realizing it.

*

Neprisijungęs Nihal Eris

• II kursas
  • *
  • 91
  • Taškai: 40
  • Nusišypsok ir būk šviesa kitiems
« Atsakymas #151 Prieš 2 savaites »
Nihal stebėjosi lapelio senumu, nes matėsi, kad jis buvo jau gan senas.. Tačiau dabar ne apie tai, lapelis greičiausiai buvo ištepliotas žmogaus krauju.. Kas buvo ir keisčiausia.. Tačiau Stevie radus dar kitą lapelį mėlynplaukė jau kiek sutriko..
- Tikrai, kad įdomu, lyg siaubo kambaryje.. Skeletas, lapeliai.. Kraujas, man čia tikrai patinka.. - tik šyptelėjo grifė ir žvilgtelėjo į lapelį kurį laikė draugė..
- Man rodos čia lotynų kalba, bent jau labai panaši, aš jos truputį mokiausi.. - prisiminus pamokas ji kiek nusipurtė ir apsižvalgė aplink, kur buvo galima matyti tik gulinčius skeletus, skrynią ir Stevie ten besikrapštančią..
- Ką radai? - Su susidomėjimu klaustelėjo Eris.. - Ėj, gal jas čia ir paliekam, nereikia man jokių pasekmių ateityje, žinai kaip būna, - tik nutęsė mergiotė ir vos laikėsi jų nepaėmusi.. - Tiesa sakant, čia gali būti prakeiksmas.. Žodžiai ant lapelio, skeletas, kišenė ir dar monetos, neatrodo keista?

*

• III kursas
  • *
  • 250
« Atsakymas #152 Prieš 2 savaites »
- Lotynų kalba? - nustebo Stevie. - Juk ji seniai išnykusi. O dabar ji, mano žiniomis, naudojama tik medicinoje ir religijoje.
Nihal spėjimas gerokai sudomino mergaitę. Iš kur šis skeletas čia atsirado? Ir kokio jis senumo?
- Tau čia tikrai patinka ar tai buvo sarkazmas? - paklausė Stevie draugės. Ji pati nebijojo, tačiau ką gali žinoti, kaip jaučiasi Nihal? - Jeigu nejauku, manau, galime eiti laukan. Ar bent jau į kitą kambarį.
Nihal reakcija į monetas Stevię kiek nuvylė. Ji pati mėgo tyrinėti viską ir bent pačiupinėti tokį atradimą buvo būtina. O Nihal, pasirodo, tiki tokiais dalykais kaip prakeikimai... Stengdamasi neparodyti savo nusivylimo, Stevie mąstė, kaip gi reaguoti.
- Tikrai nenori paimti? - paklausė mergaitė, nors ir pati nesuprato, kodėl. Kas iš to, jeigu ji ir paims tas monetas? paklausė savęs Stevie.
Tačiau ji padėjo monetas ten pat, kur jas rado ir galiausiai išlipo iš skrynios.
- Ką gi, manau, galime uždaryti, - pasakė Stevie. - Tačiau ką darome su radiniais? Palikti čia kažkaip keista. Bet vėl judinti tuos kaulus?..

*

Neprisijungęs Nihal Eris

• II kursas
  • *
  • 91
  • Taškai: 40
  • Nusišypsok ir būk šviesa kitiems
« Atsakymas #153 Prieš 1 savaitę »
- Taip lotynų, pažiūrėk tu į tuos ženklus, galiu galvą guldyti, kad tai lotynų.. - užtikrintai kalbėjo Nihal.. Be to ji retai kada klydo, nors puikuotis nelabai mėgo..
- Tai nebuvo sarkazmas iš ties patinka, o dar tas skeletas ir visa kita, jaučiuosi kaip dalyvaudama, kokiame tai detektyve.. Tiesiog nuostabu, - burbtelėjo mėlynplaukė ir žvilgtelėjo į šalia stovinčią merginą.. - O tau čia patinka?
Tikrai merginą gundė tos auksinės monetos, tačiau prakeiksmas dėl jų gali pasilikti visam gyvenimui..
- Gal ne, dėkui.. - šyptelėjo Nihal ir apžiūrėjo skrynią dar kartą.. - Na kaip ir daugiau nieko... - nuliūdusi klabėjo Eris, - tačiau dabar reikia išsiaiškinti ką reiškia tas užrašas, negi taip ir paliksim? - Kiek suinteresuota klaustelėjo grifė, nes jai taip, tai Stevie tikrai keista.. - Nemanau, kad reikia uždaryti, juk mūsų darbas dar tikrai nebaigtas.. Juk mes net neišsiaiškinome ką reiškia tie žodžiai, o tu jau nori uždaryti ir sukišti skeletą atgal??

*

• III kursas
  • *
  • 250
« Atsakymas #154 Prieš 1 savaitę »
- Na, bent jau tikrai nebūčiau pagalvojusi, kad rasime tiek daug keistų dalykų, - šyptelėjo Stevie, nors ir pati iki galo nesuprato, ar jai patinka tai, ką merginos dabar daro, ar ne.
Grifiukė išlipo iš skrynios ir atrodė, kad nebėra daugiau ką čia veikti. Tačiau Nihal entuziazmas visai pradžiugino Stevię. Kurį laiką Stevie galvojo, kad jai vienai norisi viską išlandžioti ir iščiupinėti, tačiau pagaliau ji atrado kažką, kam irgi viskas yra įdomu.
- Žinoma, nebaigtas, - smagiai pasakė mergaitė. - Tai buvo tik testas tau. - Stevie nusijuokė ir paaiškino: - Paprastai aš esu ta nenormali, kuriai viskas įdomu. O kiti tik sako, kad jau laikas baigti. Tad džiaugiuosi, kad mūsų nuomonės sutampa!
Stevie dar kartą paėmė lapelį iš Nihal rankos ir žvilgtelėjo į žodžius.
- Gal ir lotynų kalba, negaliu ginčytis. Tačiau kaip mes išsiaiškinsime, kas čia parašyta?
Grifiukė priėjo prie lango ir pažvelgė į lauką.
- Oho, pažiūrėk, kokia audra! - sušuko Stevie draugei.

• Hogvartsas.LT © 2007-2017