0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Armand Desrosiers

  • VII kursas
  • *
  • 236
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Gaze into the fire, surrender to them
Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #120 Prieš 6 metus »
Abejingumas neblėso tamsuolio akyse
Net kai ir pasirodė netoliese žmogysta
Figūra per jauna, kad palaikytų atskiriama
Vardas iškritęs, nežinomas kaip rūkana

Varnas barsuku jį palaikyti galėtų
Išsiblaškęs, neturintis reikiamų baimių
Nei savisaugų nei paprastų norų

Švilpt ir atsidūrė
Šalia kaip gebenė
Velnio siusta

Ką varganas studentas veikia
Aksomu išpuoštame vakare
Rūkų apvilktame ežere
Kur hidros savo puotą kelią

Keliauk sau sveikas
Kol galūnės tavo sveikos
Kol kojos pavelka svorį tavo


Vos girdimu balsu, pasakė žmogysta
Stovėdama vienu metru per arti bernelio žavaus
Kaip giltinas baisus, ar iš Mito garsaus
Bandė šokį pradėti su nepažįstamuoju žiniu


« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Velin Vauhelt »

*

Neprisijungęs Nichol Elkhai Syberg

  • VII kursas
  • *
  • 158
  • Taškai:
  • Lytis: Vyras
  • Everybody is just a nobody
Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #121 Prieš 6 metus »
Aš pamačiau tave ir tuojau
Pasikalbėti atėjau.

Pradėjo švilpis draugiška nata
Žiūrėdamas žemėn, į akis.
Giliai krūtinėj širdį greita
Banga užliejo nauja mintis.

Tamstyte, ką čia veikiate parimęs
Ant seno klevo, visas toks sulinkęs?
Kupra jums tarsi latrui auga,
Siela nepatikliai nuoguoja.

Gal jums bendro trūksta?
Iš tiesų, ar jūs nerūkstat?
Nes juk šūlo trūksta,
Jei tokį vakarą jūs tad
sėdit.

Ar nemanot, kad už tokius Gamtai pokštus bjaurius
Jums nemalonė ne viena dar klius?

Visiškai staiga trenkė vėjo žaibas -
Iš dangaus ėmė kristi raukšlėti lapai,
Ir net vienas kitas dar vis laibas
Vaisius. Iš visų pakampių ryškūs kvapai
Išniro. Nichol tarsi mažas vaikas
Šastelėjo į šalį. Nemalonu pasidarė labai
Tokį šaltą, mistišką vakarą mainais
Į menką šneką su kvailiais
Iškeisti.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Nichol Elkhai Syberg »
It's a totally over complicated statement here.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

  • Burtininkė
  • *****
  • 683
  • Lytis: Moteris
  • meow
Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #122 Prieš 6 metus »
Merdor'as ėjo nežinomais keliais ir tyrinėjo aplinką. Jam reikėjo kažkokios vietos, kur galėtų būti su savimi. Berniuko mintys skraidė it drugiai vasarą, bet jų buvo labai daug. Jam beeinant kilo daug klausimų, tačiau jis negebėjo nei į vieną atsakyti. Ką jis čia veiks? Kas jo laukia? Merdor'as spėjo parašyti jau kelis laiškus tėčiui ir vieną trumpą laišką mamai. Iš tėčio atsakymo nebuvo ir tas jį nuliūdino, jis tikėjosi, kad ims bendrauti su juo, tačiau iš mamos gavo gan greit. Suirzęs dėl tokio dalyko vaikinukas nežadėjo ir tuo pačiu tingėjo, jai atsakyti. Nebus tėčio atsakymo, neatsakysiu mamai...
Eidamas netoli ežero, kažkur proskynoje, pirmakursis paspyrė akmenį, kuris buvo atsiduręs prieš jį iš nežinia kur. Akmuo atsimušė į medį, kuris patraukė vaikinuko akį. Išraižytas hieroglifas, primenantis menulį, jį vertė sustoti ir apžiūrėti. Kur menulis, ten šviesa apgaubta tamsos... Deja, mėnulio danguje dar nebuvo, nors jis jau dairėsi. Jausdamas potraukį Merdor'as prisiartino prie medžio su mėnulio ženklu. Įdomu, kas jį čia išraižė? Jis uždėjo savo delną ant išraižyto mėnulio, lyg už jo būtų kažkas ypatingo. Vaikinukui kilo keisti jausmai, būtent todėl, kad tai buvo mėnulis. Nusileidusios kopėčios vienuolikmetį stipriai išgąsdino, pažadino iš minčių, kuriose jis skendėjo. Apžiūrėjęs kopėčias vaikinukas nesusilaikė nepabandęs užlipti jomis. Užlipęs į nedidelį namuką Merdor'as nejausdamas plačiai išsišiepė. Mano būsimi namai... Jis iš karto įsimylėjo, rodos, niekuo neypatingą namelį. Berniukas jautėsi saugiai tik jame, Hogvartso negalėjo priimti į antrus namus, nes jame buvo per daug žmonių.

*

Neprisijungęs Grinčas Drakundukas

  • IV kursas
  • *
  • 46
  • Taškai:
  • Šaldytuvas...keičia pasaulį!
Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #123 Prieš 6 metus »
Ryte buvo nepaprastai gražus oras: sniegas matėsi net per lango apačias. Grinčas norėjo eiti į lauką ir gerai išsivolioti sniege, prisiminti senus laikus ir pro snieguotas akis žiūrėti į platų kraštovaizdį, juosiantį Hogvarsto mokyklą. Išsiruošęs ir apsijuosęs kelis šalikus išeilės užsidėjęs žieminę striukę Grinčas išsiruošė pasivaikščioti. Jį begalo žavėjo gamta, todėl nusprendė pamažėle eiti gilyn miško: ia mainėsi ir žaidė saulės atspindžiai saulės šviesa šildė Grinčo skruostus jis džiaugėsi gamtos stebuklų - sniegu. Nepajautė kaip paskendo savo mintyse ir netrukus išgirdo keista grūmojimą. Už medžio tupėjo didelė gauruota rudu kailiuku meška. Susidomėjęs meškinu Grinčas ėmė jai sveikintis: džiaugėsi jos draugija. Bet jo nelaimei jis nebuvo draugiškas puolė berniuką. Išsigandęs Grinčas puolė bėgti per tankumynus, kol netyčia atsitrenkė į senas kopėčias apsidžiaugęs Dievo malone berniukas jautėsi lyg koptų į dangaus karalystę. O įkyrusis svečias visą laiką piktai grūmojęs stebėjo jaunuolį lipantį kopėčiomis.Netrukus Grinas nepastebėjo durų ir asttrenkė galva į jas tada pravėręs, liko stipriai nustebęs be jo buvo kitas jaunuolis.
- Atsiprašauu, kad įsibroviau į jūsų namuss, aš nežinojau..mane meška norėjo suėsti...atsiprašau, kad atsitrenkiau į duris, - supratęs, kad nusišneka Grinčas iš naujo bandė sėkmę:
- Leiskite prisistatyti esu - Grinčas Drakundukas - man vienuolika metų esu kilęs iš pranžūzijos irr mėgstu valgyti..ir nemoku kalbėti....nutęsė sakinį į tylumą.
niam niam niam

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

  • Burtininkė
  • *****
  • 683
  • Lytis: Moteris
  • meow
Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #124 Prieš 6 metus »
Įsitaisęs vaikinukas išsitraukė balto popieriaus gabalėlį ir ėmė jį plėšyti. Kodėl jis jį plėšė, nežinojo, jam tiesiog buvo įdomu. Skendėti mintyse, Merdor'as nejautė jokios vienatvės. Ramybė ir tyla, viskas ko jam reikėjo, prie ko jis buvo pripratęs. Deja, jo tyla buvo greitai sudrumsta. Jis išgirdo kažką apačioje medžio, lyg meška būtų įbėgusi į medį iš visų jėgų. Nustebęs pirmakursis susiraukė ir jau slinkosi pažiūrėti, kas ten apačioje. Išgirdęs kaip kažkas atsitrenkė į dureles vaikinukas atsitraukė atgal ir ėmė ieškotis peilio. Jei čia tikrai bus meška... Ji liks be kailio. Jam nespėjus išsitraukti peilio į namelį įsiveržė kažkoks nepažįstamas berniukas, rodos, bendraamžis. Merdor'as šyptelėjo dėl tokio įsiveržimo ir juokingos istorijos.
-Sakai meška užpuolė?-jam toks pasiteisinimas atrodė visiškai juokingas. Ne, daugiau nei juokingas, jo manymu, tai buvo tragikomedija. Nemaniau, kad čia esantys žmonės dar kvailiau šneka ir bando dar kvailiau pasigirti... Mat, Merdor'as buvo įpratęs, kaip jo mokykloje vaikai giriasi nebūtais dalykais, kad pasirodytų ir daugelis jais tiki. Jis, turbūt, negalėtų pamiršti, kaip viena klasiokė sakė, kad matė tikrą nykštuką. Bet dabar, tai atsiminęs vaikinukas nejučia susiraukė. Ji iš tikrųjų ją matė... Ką?
-Aš Merdor,- šyptelėjęs vaikinukas tęsė.-Mėgsti valgyti ir nemoki kalbėti? Tai kas dabar kalba? Plokštelė?-nusijuokęs paklausė vaikinukas. Jam atrodė keista, kad jis netyli, o dar keisčiau, kad tas Grinčas jo, rodos, bijojo. Pala... Grinčas? O čia ne iš populiaraus filmo? Atsiminęs filmą, kurį rodydavo Kalėdų metu vaikinukas klausiamai nužvelgė Grinčą, tačiau nieko neklausė.

*

Neprisijungęs Grinčas Drakundukas

  • IV kursas
  • *
  • 46
  • Taškai:
  • Šaldytuvas...keičia pasaulį!
Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #125 Prieš 6 metus »
Iš išgąsčio Grinčas nežinojo, kas blogiau: ar būti suėstam nedraugiško miško draugo, ar šnekėti su nepažįstamu Hogvarsto mokiniu - Merdor Jensen. Jis tik žinojo, tai kad jei nusileis bus suėstas meškino, o jei pasiliks čia bus subadytas peilio, todėl jo veidas buvo pakraupęs, sustingęs ir su išsiplėtusiomis akimis, o antakiai buvo pakelti. Galiausiai visiškai įlipęs jis liko spaustis prie sienos, kol netyčia dėl šlapių batų paslydo ant grindų ir paslydęs atsisėdo staigiai ant grindų.
- Ką..kam tau tas peilis? - išraudęs ėmė klausinėti Grinčas ir dar labiau išplėtė akis, - tai ne aš šneku, Merdon Jensen, tai šneka mano išgastis ir noras, kad nenužudytum..Prarijęs amą nuo to keistojo peilio, Grinčas bandė atsistoti, bet jis visą laiką slidinėjo tarsi ant ledo, todėl liko sėdėti kampe, kuris buvo iškaltas senų lentukių.
O viepatie, jis nori mane nužudyti? NIEKO NESUPRANTUUU!!!!!
niam niam niam

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

  • Burtininkė
  • *****
  • 683
  • Lytis: Moteris
  • meow
Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #126 Prieš 6 metus »
Vaikinukui netgi ėmė patikti tokia Grinčo baimė jam. Ko jam taip bijoti? Juokinga! Tyrinėdamas bendraamžį Merdor negalėjo nustoti šypsotis. Visos minos, kurias matė ant Grinčo veido jam kėlė didžiulį juoką.
-Maniau, kad tu sunki, pikta ir dar stora meška,- šyptelėjęs atsakė vaikinukas. Pilnai išsitraukęs peilį, kurio rankena buvo gražiai išgraviruota nesuprantamais rašmenimis, o ašmenyse galėjai matyti savo atspindį. Apsitvarkęs savo mėlynus plaukus Merdor pasistengė būti draugiškas. Visą laiką čia vienas neištemsi...
-Ooo... Iš kur tu mano pavardę žinai? Rodos, nesakiau,- pakrapštęs galvą vaikinukas niekaip negalėjo atsiminti. Jo antakis pakilo ir jis įsistebeilijo į bendraamžį. Kiba ateitį mato? Žiūrėdamas į tokį baikštų padarėlį Merdor vėl šyptelėjo. Grifas, bet bijo... Na, nieko tokio. Jis apsuko peilį ašmenimis į save ir ištiesė Grinčui.
-Imk, jei nori, gali padurt mane, kaip, tavo manymu, aš norėjau,- Merdor vėl šyptelėjo jam. Jis iš paskutiniųjų stengėsi būti draugiškas. Vaikinukas dar nėra turėjęs draugo, tad nenutuokė kaip su tokiu elgtis, tačiau, kadangi buvo filmų mėgėjas, bandė daryti kaip juose.

*

Neprisijungęs Grinčas Drakundukas

  • IV kursas
  • *
  • 46
  • Taškai:
  • Šaldytuvas...keičia pasaulį!
Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #127 Prieš 6 metus »
Pakraupęs Drakundukas bandė šyptelėti tuo pačiu naujajam pašnekovui, kad neatrodytų, kaip iš adamsų šeimynėlės Trečiadienė, kuri niekada nemokėjo šypsotis. Grinčas išsišiepė mandangiai parodydamas truputį priekinių dantų ir žiūrėdamas tiesiai Merdor į akis:
- Na... galėčiau būti meška...galiu juo persirengti ir lakstyti per Hogvartsto kolidorius riaumodamas. .man regis mačiau tave vienoje pamokoje, - ėmė sukti ratus sumišęs Drakundukas, bandydamas išsisukti iš nelabai patogios situacijos, ir pastatyti kojas į padoresnę pozą. Tačiau pamatęs atsuktą peiliuko rankeną jaunuolio rankose į savo pusę giliai nusiminė. Netrukus perkreipta šypseną pakeitė rimtas ir antakius suglaudęs veidas, kuris buvo nukreiptas į peiliuką. Jis negali rimtai kalbėti..gal jis nori mirti kaip ir aš? tyliai mintyse save klausinėjo Drakundukas. Tada atsistojęs rimties būsenoje jis priėjo prie Merdor ir paėmė peiliuką iš jo rankų, tada nuleidęs veidą žiūrėjo į jį kurį laiką, delnuose suglaudęs ir stebėjo peiliuką tardamas:
- Nenoriu žudyti.. gyvenimas taptų dar tuštesnis,- liūdnai taręs Grinčas ištiesė delną ir kitoje rankoje laikydamas burtų lazdelę mintimis ištarė burtažodį paversdamas vietoj peiliuko į rudą drugelį, kuris pasileido skristi ir apskridęs kelis ratus pirmakursio rankose vėl atvirto į peiliuką, kurį netrukus atidavė Merdor.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Grinčas Drakundukas »
niam niam niam

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

  • Burtininkė
  • *****
  • 683
  • Lytis: Moteris
  • meow
Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #128 Prieš 6 metus »
Nusijuokęs iš tokio Grinčo pasakymo Merdor trumpam sustingo. O gal visgi įdomu su kitais...
-Riaumodamas? Norėčiau pamatyti...-patraukęs pečiais lyg niekur nieko vaikinukas šyptelėjo Grinčui. Nors, tikėti Grinču nežadėjo, juk vaikinukas buvo tik vienoje pamokoje. Priėjęs išvada, kad bendraamžis turi galią matyti ateitį, tačiau ją slepia, nors tai buvo tik klaidingas vaikinuko spėjimas, nebekreipė į tai dėmesio.
Merdor žiūrėjo į bendraamži blankia šypsena. Jam kilo netgi susižavėjimas nuo tokių grimasų vis besikeičiančių kito vaikio veide. Pas mėlynplaukį veido išraiška keisdavosi retai, o jei ir keisdavosi tai ne taip ir žymiai. Išgirdęs Grinčo žodžius pirmakursis susikrimto. Nejau jis taip į širdį ima? O juo labiau pamatęs tokią magiją jis dar stipriau nustebo.
-Tai tu ką? Didysis burtininkas? Kad būdamas mano amžiaus gebi tokius dalykus daryti...-su jaučiamu pavydu paklausė Merdor.

*

Neprisijungęs Grinčas Drakundukas

  • IV kursas
  • *
  • 46
  • Taškai:
  • Šaldytuvas...keičia pasaulį!
Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #129 Prieš 6 metus »
Grinčas iš gėdos nežinojo, kur dėtis, jis jautėsi, tarsi iškritęs iš medžio, todėl atidavęs peiliuką tiesiai Merdor į delnus, berniukas mažumėlę atsitraukė ir netrukus pajautė, kai rausta jo žandai ir šypsena tapo persikreipusi. Todėl nusprendė atsisėsti: atsisėdęs į kampą mažumėlę Grinčas pasijautė ramiau, dėl išgirstų klausimų berniuką perkratė baimęKodėl aš sakiau jam apie meškiną..dabar jis tikrai gali pamanyti, kad esu keistuolis.. bemąstydamas berniukas stengėsi klausytis, ką naujasis draugas jam sako, tačiau kartu jį sukaustė baimė prarasti naująjį bičiulį, nes jis neturėjo nevieno draugo, todėl ėmė striginėjančiai kalbėti:
- Na taipp.......aš galiu, - netrukus Grinčo vyzdžiai padidėjo, - bet geriau to neišgirsti, nes riaumojimas yra baisus.
Kai Grinčas baigė kalbėti apie pirmąjį klausimą pakėlė antakius ir ėmė daugiau mirksėti, nes berniukui ėmė graužti akis: tada su snieguotomis pirštinėmis ėmė jis trinti akis. Kai berniukui praėjo graužimas, jis atsimerkė be galo plačiai ir jautėsi, tarsi matytų kosmosą.
- Matau kosmosą! - tačiau supratęs, kad stipriai ne į temą prašneko Grinčas susigėdo:kodėl man taip nesiseka būti rimtu...Merdor yra rimtas...ir man reikia tokiu būti...na gal atsiprašysiu, kad neišeitų jis iš šios trobelės arba neįmestų meškinui.. ir ėmė atsiprašinėti, - aš atsiprašau, kartais taip nutinka, kai įtrinu akis, tada raibuliuoja rutuliukai tamsūs, - pasakęs kelis sakinius Grinčas netrukus suglaudė stipriau rausvų žandų raumenis  ir klausėsi įdomiojo pašnekovo klausimų:
- Na suprantate, mane nuo vaikystė traukia gamta - gyvybė, todėl drugelį gavosi savaime sukurti, - šiek tiek jausdamasis pakylėtas Grinčas toliau ėmė kalbėti bandydamas užsimaukšlinti kepurę tvirčiau ir nuleidęs delnus šalia juosmens ėmė sukioti juos, - galbūt tai buvo netyčia arba atsitiktinumas, - praradęs savitvardą pirmakursis ištempė žandus ir pakėlęs antakius ėmė pasakoti viską kitais žodžiais,- noriu jums pasakyti, kad gamta yra labai nuostabi, todėl visada ją mėgau nuo mažens ir tai gavosi netyčia.. atsikvėpęs nuo kalbos Grinčas išsitraukė sumuštinį šyptelėdamas:
- Gal netyčia išalkote? Taip ir maniau, kad nereikėjo siūlyti...
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 6 metus sukūrė Grinčas Drakundukas »
niam niam niam

*

kablelis

Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #130 Prieš 5 metus »
Artėjo ruduo. Nors buvo tik pirmos rugsėjo dienos, bet jau galėjai tą jausti. Tad Stevie norėjo išnaudoti pakankamai neblogą orą ir praleisti jį lauke. Be tikslo išklydusi į lauką mergaitė netyčia atsidūrė prie ežero. Ji nebuvo pasiėmusi maudymosi kostiumėlio, tad maudytis nėjo. Tačiau Stevie patraukė palei ežero krantą tolyn ir galiausiai priėjo keistą ir nelabai jaukią pamiškę. Grifiukė niekada čia nebuvo buvusi, tad, nors ir nelabai drąsiai, tačiau gana smalsiai žingsniavo toliau.
Oho, naktį čia tikrai nebūtų jauku pagalvojo Stevie. Staiga jos akis užkliuvo už kažko panašaus į sieną. Ar čia yra kažkoks pastatas? paklausė savęs mergaitė. Padvejojusi ji priėjo prie to tamsuojančio dalyko ir pamatė, kad tai tikrai yra siena. Ji buvo medinė, tačiau, matyt, sena, nes buvo pajuodusi. Radusi duris Stevie jas nedrąsiai pravėrė. Durys atsidarė, bet bjauriai girgždėjo. Iš vidaus pasmelkė keistas kvapas. Kurį laiką pasvarsčiusi Stevie nėrė vidun. Duris paliko atidarytas.

*

Nihal Eris

Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #131 Prieš 5 metus »
Nihal mėgo gamtą, o ypač stebėti medžius, kaip šie atsikrato lapų, tviskuliuojantį ežerą, šalį paliekančius paukščius, tačiau ko labiausiai ji nemėgo buvo žiema.. Šalta.. Bjaurus oras, pūgos.. Brr, - net nusikratė mergina prisiminusi tą šaltuką..
Mažais žingsneliai ji vaikščiojo ežero pakrante, kai staiga priėjo seną ąžuolą, kurio ji atrodė dar buvo ir nemačius, tačiau pažvelgus atidžiau buvo galima pamatyti kopėčias ir ant durų, kurios buvo pravertos mėnuliuką.. Tad mergina buvo gan drąsaus būdo, o jei ten neįlips ir nepasižiūrės kas ten gero ji neužmigs ir kankinsis.. Tad greit užsiropštus viršun išvydo užrašą "buveinė".. Įdomu, bet jei buvo praverta reiškia kažkas čia jau yra, tačiau kas nerizikuoja tas.. - nebaigus savo posakio mintyse mergina išvydo žmogaus šešėlį kitame kambaryje..
- Kas ten? - Garsiai paklausė Nihal ir atsistojo už kitos sienos, kad jos nepamatytu..

*

kablelis

Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #132 Prieš 5 metus »
Išgirdusi balsą, Stevie vos nenusivertė nuo staliuko, ant kurio buvo užlipusi, nes pamatė įdomaus ant lubų ir norėjo apžiūrėti iš arčiau. Kiek nurimusi grifiukė susimąstė, ką jai daryti: ar prisistatyti, ar apsimesti, kad čia nieko nėra?
Iš kur ji sužinojo, kad čia kažkas yra? svarstė Stevie, iš balso supratusi, kad paskui ją atėjo mergaitė. Balsas kažkur girdėtas...
Stevie kuo tyliau nulipo nuo staliuko ir pritykino prie durų. Nieko nepamatė. Tada ji išslinko pro duris ir kuo tyliau ėmė ieškoti nepažįstamosios. Mergaitė tikėjosi, kad toji slėpsis ir nesižvalgys, nes grifiukei atrodė labai svarbu pirmai pamatyti atėjusiąją.
Tačiau ji nedrįso labai daug vaikščioti, nes bijojo ką nors nuversti, tad galų gale grįžo į tą patį kambarį ir vėl susimąstė. Tikrai manau, kad ją pažįstu. Ko gero, ji kokia nors mokinė. O jeigu ir profesorė, tai nieko baisaus. Iš balso neatrodo, kad daug vyresnė...
Galiausiai Stevie sukaupė drąsą ir garsiai pasakė:
- Stevie Green, trečias kursas, Grifų Gūžta.
Mergaitė daugiau nieko nepasakė ir tikėjosi, kad atėjusioji pagaliau pasirodys arba bent pasakys, kas ji tokia. Jeigu tai ne vaiduoklis pagalvojo Stevie ir šyptelėjo.

*

Nihal Eris

Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #133 Prieš 5 metus »
Nihal girdėjo tik įvairius garsus, tačiau atsakymo jokio nesulaukė.. Tik matė, kaip mergina pro ją praėjo, o paskui grįžo vėl į tą patį kambarį.. Stevie? Gal juokaujat? - šyptelėjo mergina ir dar stengėsi neišlįsti, jai buvo įdomu ką darys grifė..
- Žinau kas tu, - dar vis pasislėpusi kalbėjo mėlynplaukė.. - ką čia veiki? Nebijai, kad kas pagaus ir bausme skirs? O paskui gero nelauk.. - tyliai kikeno mergina, o dar stengėsi pastorinti savo balsą, kad mergiotė neatpažintu..
- Aš tavo košmaras.. Aš čia gyvenu ir pykstu ant kiekvieno čia atklydusio.. Čia aš žuvau.. - bandydama neišsiduoti toliau tęsė mergina, pakeitusi balsą, kas jai iš dalies gerai sekėsi.. - Būčiau dėkinga jai paliktumėte mano buveinę.. Ir daugiau kojos nekeltumėte.. - šypsojosi grifė... Ką aš darau? O jei ji labai išsigąs? Bet ji grifė, turi būti drąsi ir pilna narsos, o be to ką vaiduoklis jai padarys..

*

kablelis

Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #134 Prieš 5 metus »
Kai balsas vėl prabilo, Stevie iš paskutiniųjų bandė suprasti, kas gi čia šneka. Ji sėdėjo ant to paties staliuko ir įtemptai klausėsi. Kai atrodė, kad jau tuoj tuoj atpažins, mergina pastorino balsą. Aha! Ji pakeitė balsą. Vadinasi, nori, kad neatpažinčiau mąstė trečiakursė, nė sekundei nepatikėjusi tuo, ką mergina šnekėjo. Greičiausiai iš Grifų Gūžtos, su kuo gi aš dar bendrauju? Elride? Tikiuosi, kad ne...
Stevie nutarė šiek tiek pasilinksminti ir apsimesti, kad patikėjo balso šnekomis.
- Aš... - pradėjo ji, stengdamasi nutaisyti išsigandusį balsą. - Aš atsiprašau. Nežinojau to. O ar galėtum papasakoti, kas nutiko? Man labai smalsu. O tada aš iš karto išeisiu.
Gal čia Nihal? staiga toptelėjo grifiukei. Bet ne, ką gi ji čia veiktų. Manau, kad tik aš tokia keista, kad užkampiais trainiočiaus. Stevie labai tikėjosi, kad "vaiduoklis" papasakos savo mirties istoriją, nes tokiu atveju būtų daugiau laiko atpažinti balsą.
- Beje, nebijau, kad mane nubaus, - vėl prabilo Stevie. - Mano žiniomis, čia vaikščioti galima. Na, bent jau mokyklos taisyklės nedraudžia.
Mergaitė nutarė, kad reikia vis tik išsiaiškinti, kas yra ant lubų, ir vėl atsistojo ant staliuko. Nors ji ir nepatikėjo, kad kalbasi su vaiduokliu, tikėjosi, kad tas, kas kalba, staigiai neįeis, nes tada Stevie būtinai nusvers nuo staliuko.