0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Nihal Eris

Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #135 Prieš 5 metus »
Nihal stengėsi iš paskutiniųjų, tačiau turbūt tai neatrodė labai tikra, nes jei būtų vaiduoklis, nebūtų pakeitusi balso du kartus..
- Galėčiau, jei nori.. - storu balsu burbtelėjo mėlynplaukė.. - Aišku, kad nebijai.. Juk iš Grifų Gūžtos.. - nutęsė grifė..
Ji manimi tikrai netiki.. neapgausiu tik susimausiu, gal geriau jai pasirodyti..
- Buu, - iš po kampo išokusi violetinių akių savininkė norėjo išgąsdinti Stevie.. - Bet tavęs jau neapgausi, neįdomu taip, - šyptelėjo Eris.. - paaugusi po vasaros sakyčiau..
Nihal po trijų mėnesių pamatė merginą.. su kuria jau ne kartą buvo susitikusi, tačiau pamiršo ką reiškia bendrauti.. nebežinojo ko klausti..
- Tai ką čia veiki? - Susidomėjo grifė, nes buvo keista sutikti ją čia.. - nesitikėjau tavęs čia surasti.. sakau gal pamokose sėdi, o pasirodo.. - nusijuokė mėlynplaukė..

*

kablelis

Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #136 Prieš 5 metus »
Steve beveik negirdėjo, ką kalba "vaiduoklis", nes labai įdėmiai apžiūrinėjo keistąją dėmę ant lubų. Ir mergaitę daug labiau išgąsdino tai, kad "vaiduoklis" taip netikėtai pasirodė. Stevie vos nenusirito nuo staliuko.
- O, sveika, - pratarė Stevie, kai šiaip ne taip išlaikė pusiausvyrą. - Ką aš čia veikiu? Tiesą sakant, nežinau. Išėjau pasivaikščioti, o kaip čia atsidūriau, tai nežinau... O į pamokas kažkaip nesinori eiti, - šyptelėjo ji.
Stevie atsisėdo ant staliuko ir pakėlė akis į draugę.
- Aš paaugus? - nustebo mergaitė. - Nepasakyčiau. Man kaip tik atrodo, kad tu gerokai paaugai.
Grifiukė kurį laiką žvelgė į Nihal ir staiga prisiminė, ką gi ji darė, tuo metu, kai Nihal įėjo į duris. Stevie vėl atsistojo ant staliuko ir pasakė:
- Radau kažkokią labai įdomią dėmę ant lubų. Ir bandau išsiaiškinti, kas čia yra. Gal nori ir tu pažiūrėti?
Stevie pamojo ranka ir tikėjosi, kad Nihal susidomės.

*

Nihal Eris

Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #137 Prieš 5 metus »
Nihal buvo smagu stebėti, kaip Stevie vos nenusiryto nuo staliuko..
- Sakyčiau turi gerą pusiausvyrą, - šyptelėjo mėlynplaukė.. - Ne tau vienai į pamokas nesinori, patikėk ir man.. O dar profesorei keitėsi, vieni kvaili kiti geri liko, pavyzdžiui kerėjimo profesorius man kažkaip nelabai linpa, - šiek tiek paatviravusi nutylo Eris.. - Aš paaugau, na gal pora centimentrų.. - nusijuokė grifė, - bet tu rimtai paaugusi arba man ši landynė sukūrė haliucinacijas, - pokštaudama burbėjo violetinių akių savininkė.. Nihal mėgo šposus ir įvairius juokelius, tad ji kartais jais pasimėtydavo..
- Dėmę ant lubų? Įdomu, - susidomėjo mergina.. - Aišku noriu, nebūčiau aš jei kažko nesiimčiau ir kažko nedaryčiau.. - šyptelėjo Nihal ir nusprendė užsikopti ant stalo šalia merginos, tačiau nesėkmingai..
-  Aa! - Surėkė mergina, kai pajautė, kad jos abi jau ant žemės, tiesiog sugūžėjusios daugiau į vieną pusę merginos apvertė stalą, kuris buvo gan nestabilus..
- Stevie.. tu sveika, nes aš tai ne.. - tai ištarusi Nihal bandė atsistoti, tačiau jai labai skaudėjo nugarą.. - jez... mano nugara.. - suaimanavo antrakursė..

*

kablelis

Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #138 Prieš 5 metus »
- Man, tiesą sakant, kuo toliau, tuo mažiau į pamokas norisi. Pernai stengiausi, nes kažkodėl atrodė, kad tėvai sužinos, jeigu neisiu. O šiemet noriu smagiai praleisti mokslo metus. Ne tik pamokose, - linksmai pasakė Stevie, tikėdamasi, kad Nihal sutiks būti jos nuotykių drauge. - Man, tiesą sakant, beveik niekas nelimpa iš profesorių. Kiek supratau, profesorės Tonks nebebus. Šito tai gaila...
Stevie nutilo ir nutarė, kad mokslai yra pernelyg nuobodi tema, kuria galima šnekėtis su tokia smagia mergina kaip Nihal.
Šiai bandant užpilti ant staliuko, atsitiko tai, ko, tiesą sakant, Stevie laukė nuo pat to momento, kai ji užlipo pirmą kartą: staliukas neišlaikė ir abi merginos atsidūrė ant žemės. Trečiakursė tik pagalvojo, kad taip ir turėjo nutikti. Juk čia aš. Tačiau atrodė, kad jai viskas gerai. Bent kol kas skausmo nejautė. Tačiau panašu, kad Nihal nukentėjo rimčiau...
- Aha, man viskas gerai, - nusimetusi kelias nuolaužas ir atsistojusi atsakė Stevie. Išsigandusi ji paklausė: - O kas tau atsitiko?
Mergaitė išspardė aplinkui besimėtančias staliuko lūženas ir prisiartino prie draugės. Ji gerokai išsigando, nes matė, kad Nihal bando atsistoti, tačiau negali.
- Ar galiu tau kuo padėti? - susirūpinusi paklausė Stevie. - Nežinau jokių kerų. Bet... Gal padės, jeigu masažą padarysiu?
Ji atsiklaupė prie Nihal ir tikėjosi, kad atsiras būdas jai padėti.

*

Nihal Eris

Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #139 Prieš 5 metus »
- Man dėl kiekvieno išėjusio profesoriaus gaila.. - nuliūdo mergina, tačiau neilgam.. - Tiesa sakant, puiku, nes aš ir šituos metus noriu praleisti kūpinus nuotykių, juk nuobodu sėdėti pamokose ar griaužti knygas.. - šyptelėjo mėlynplaukė ir pagalvojusi, kad tai yra gan neįdomu, užsikeberiojo ant staliuko.. tačiau... nelabai sėkmingai..
- Aj aj.. - suaimanavo mergina, jai bais skaudėjo nugarą.. - Na meluočiau jai sakyčiau, kad viskas gerai, tačiau skauda.. skauda nugara.. skausmas baisus.. turbūt aš ją nubrozdinau.. - išvedė išvadą violetinių akių savininkė.. - Ne, nereik padėt... Viskas man gerai.. Dzin sugis ta nugara iki mano vestuvių.. - pokštavo Nihal, nes nemėgo būti per daug rimta.. - Tai pasakok, ką mes darysim? Sakyčiau sulaužėm staliuką.. - sarkazmiškai šyptelėjo grifė ir žvilgtelėjo į Stevie..
- Juk žinai, kad jį turim sutvarkyti, be to tu vyresnė ir burtažodžių turėtum žinoti.. - bandė suktis iš padėties ir ieškoti būdo.. Na galvok Nihal, galvok.

*

kablelis

Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #140 Prieš 5 metus »
- Man tikrai ne visų išeinančių profesorių gaila, - šyptelėjo Stevie, prisimindama pamokas, kurios jai nepatiko. - Bet ką čia šnekėti apie tuos mokslus, tai nuobodu.
Kai Nihal pasakė, kad nori turėti mokslo metus, kupinus nuotykių, Stevie tiesiog nušvito. Panašu, kad šie mokslo metai bus tikrai smagūs.
- Žinai, man atrodo, kad mes galim šiais mokslo metais rimtai pasilinksminti, - pratarė mergaitė. - Be to, manau, kad tau reikėtų susipažinti su mano broliais. Nors jie ir jaunesni, bet su jais labai smagu visokias nesąmones daryti.
Stevie matė, kad draugei skauda nugarą, tačiau niekas neatėjo į galvą, kuo gi ji galėtų padėti. Tai grifiukę šiek tiek erzino, nes ji jautėsi taip, tarsi tik žiūrėtų, kaip draugei skauda, ir nieko nedarytų. Na, bet yra kaip yra. Ne tą burtažodį panaudosi ir bus blogiau... pagalvojo Stevie.
- O kada tuoksies? - smalsiai paklausė mergaitė, niekada negirdėjusi tokio pasakymo.
Stevie žiūrėjo į staliuką ir jai kažkodėl labai norėjosi juoktis. Galiausiai ji pratarė:
- Aha, manau, kad turėtume jį sutaisyti. Bet tik dėl to, kad man įdomu, kas ten per dėmė ant lubų, o nuo grindų neįžiūriu.
Galiausiai Stevie neištvėrė ir pradėjo kvatoti. Ji ir pati nesuprato, kas gi čia tokio juokingo, bet ji niekaip negalėjo liautis.
- Aha... Aš žinau... Burtažodį... Tuoj, - šiaip ne taip išspaudė Stevie, niekaip negalėdama nustoti juoktis. - Reparo, - pridūrė ji, tačiau lazdelės rankoje neturėjo. Ko gero, tikėjosi, kad Nihal pabandys sutaisyti vargšą staliuką. Tačiau draugė to kurį laiką nepadarė, tad Stevie išsitraukė lazdelę ir garsiai pasakė:
- Reparo!
Pagaliau pavyko iš pirmo karto. Staliukas susitvarkė ir atrodė kaip naujas. Stevie nieko nelaukdama užlipo ant jo.

*

Nihal Eris

Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #141 Prieš 5 metus »
Apie mokslu kalbėti tikrai nebuvo įdomu, nes juk mokytis reikia visiems, o jei čia paverkšlensi ar skusiesi tikrai geriau nepasidarys, juk žinai, kad vis tiek tai reiks iškęsti.
Nuotykiai - pagrindinis Nihal tikslas šiais metais, nes mokytis ji tikrai išsimokslins, o patirti tokių potyrių, kurie išsilyks gyliai atmintyje, kiekvieną dieną tikrai neįmanoma, tai būna atsitiktiniai atvejai..
- Aš tau pritariu, manau, tikrai, kad pasilinksminsim, reiks kažką gal iškrėsti? - Kiek pašaipomis nutęsė mėlynplaukė. Juk iš mokyklos retai kada meta, o areštą atlikti būna visai smagu, tai lyg pamoka, kurioje dar kažko išmoksti.. - Tavo broliais? Turi jaunesnių brolių Hogvartse? Klausyk visai linksmai tu čia, tai va prijunksime juos dar prie mūsų linksmų išdaigų, kaip ten sako, kuo daugiau tuo smagiau, - šyptelėjo violetinių akių savininkė ir bandė pramankštinti nugarą.. Rodos nebeskauda, turbūt ten tik sumušimas bus užlikęs..
- Tuoksiuosi? - Kiek keistokai nužvelgė Stevie.. - Geri tavo bajeriai.. - tęsė grifė.. Kodėl ji čia taip manęs paklausė visiškai ne į temą.. Kiek rūpinosi mergina, nes tas klausimas ją šiek tiek suglumino.. - Aj, - ėmė juoktis mergina, - žinau apie ką tu čia.. - prisiminė Nihal, - Ten posakis yra, kurį minėjau, aš dar nesituokiu, - nesulaikydama juoko išlemeno Eris.. Ir po kiek laiko vėl surimtėjusi žvilgtelėjo į draugę..
- Jei žinai burtažodį greičiau taisyk, pažiūrėsim, ką tu ten pamatei, - šyptelėjo mėlynplaukė ir laukė, kol Stevie imsis darbo, nes Nihal neturėjo lazdelės, tiksliau pamiršo ją kambaryje ant staliuko prie savo lovos..
- Na štai, tau pavyko, - dūstelėjo grifė.. - O dabar lipkim.. - šyptelėjo Nihal ir užlipus Stevie ji užsikorė taip pat, tik šįkart ne į vieną pusę sugužėjo..

*

kablelis

Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #142 Prieš 5 metus »
- Aha, jie pirmam kurse, nors jiems dar tik dešimt, - su tam tikru pasididžiavimu pasakė Stevie. - Tėvai labai nustebo, kai gavo pelėdą. Bet man smagu, kad jie čia, nes mes esam geri draugai.
Nihal prasitarus, kad tuoktuvės greit neįvyks, Stevie kiek nusivylė. O gaila, juk būtų smagu, ar ne?
Draugei užlipus ant staliuko, tas pavojingai susvyravo, tačiau šį kartą išlaikė. Stevie žvilgtelėjo į Nihal ir labai norėjo juoktis, tačiau stengėsi to nedaryti. Stovėti ant staliuko buvo kiek nejauku, bet Stevie buvo pernelyg smalsi. Ji žiūrėjo į dėmę ant lubų, bet niekaip negalėjo suprasi, kas gi ten - lubos buvo šiek tiek per aukštos.
- Manau, reikia ant staliuko kėdę pasistatyti, - pasakė Stevie ir nušoko ant žemės. - Man atrodo, kažkuriam kitam kambaryje yra, nueisiu ir atnešiu.
Mergaitė išėjo iš kambario ir patraukė ieškoti kėdės. Pro praviras duris ji pamatė nedidelę, bet iš pažiūros tvirtą kėdutę. Stevie ryžtingai iki galo atidarė duris ir įžengė į tą kambarį. Staiga ji sušuko:
- Nihal! Ateik čia! Ką aš radau!

*

Nihal Eris

Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #143 Prieš 5 metus »
- Dešimt ir pirmam kurse? Gal jie kokie vunderkindai? - Domėjosi Nihal, nes pirmą kartą per savo istoriją girdi, kad kažką į Hogvartsą priėmė dešimties metų, jai tai buvo kiek keista, tačiau suprato, kad Stevie tuo labai didžiuojasi..
Eris užlipus ant stalo šis susvyravo, tačiau, kad ir kaip bebūtų gaila abi merginos puikiausiai išsilaikė ir šįkart jos jo eilinį sykį nesulaužė.. Nes tada vėl taisyk, nors gal buvo visai ir smagu, juk susigadinti savo sveikatą reikia, tada į pamokas nereiks kulnuoti.. O tik ligoninėje pagulėti..
Mėlynplaukė matė, kad draugė nepasiekia lubų, tad manė, jau, kad ji tiesiog jas paliks, tačiau ne ši sumanė atnešti kėdę..
- Ėj, palauk! - sušaukė violetinių akių savininkė, - ką tu čia sau galvoji, juk ne juokas čia, dar susitrenksi galvą ar ranką susilaužysi, o dar netyčia ir sprandą nusisuksi, - kiek nerimaudama užbaigė Nihal, tačiau Green nurūkė jos vis tiek atsinešti.. Tad Nihal liko sėdėti ant to staliuko, kai išgirdo šūksnį..
- Kas yra? - Eidama link jos dar suburbėjo Eris... ir įžengė į kambarį, kur buvo kita grifė..

*

kablelis

Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #144 Prieš 5 metus »
- Nežinau, ar vunderkindai, mes visi labai nustebome, - atsakė Stevie, stengdamasi neparodyti, kaip labai džiaugiasi dėl savo brolių. - Pažiūrėsime, kokie bus jų pažymiai.
Nihal paklausus, kas yra, Stevie susierzino. Jai atrodė, kad draugė turėtų atlėkti kaip akis išdegusi. Pagaliau Nihal įėjo pro duris. Tuo metu Stevie klūpėjo prie kažkokio daikto. Kurį laiką mergaitė nesuprato, kas tai, tačiau galiausiai suvokė - skrynia.
- Visai kaip iš senovės istorijų, ar ne? - atsisukusi į draugė paklausė Stevie.
Mergaitė apžiūrėjo skrynią iš visų pusių. Ji jautė kažkokią neaiškią baimę, bet galiausiai paklausė:
- Atidarom?
Stevie pasiėmė lazdelę ir norėjo burtais atverti skrynią, bet staiga pamiršo burtažodį.
- Am... - nutęsė ji. - Staiga užkrito burtažodis.
Mergaitė pasitraukė ir paslaugiai užleido skrynią draugei.

*

Nihal Eris

Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #145 Prieš 5 metus »
- Kur čia nenustebsi, - nutęsė Nihal ir pagaliau įžengė į kambarį, kur Stevie klūpėjo prie kažkokios įdomios dėžės, tiksliau skrynios, kuri buvo gan didelė.. Nihal nieko nelaukusi taip pat pribėgo prie jos.. skrynia buvo apsėta voratinklių, o dar kur visos dulkės..
- Aha, dar betrūksta, kad ten lobį rastume, - nusivaipė mėlynplaukė.. Ir išgirdusi kitą klausimą šiek tiek suglumo.. Atidarom?
- Am.. Aišku, kad taip, jei neatidarytume kaži ar ramybę rastume.. - nusivaipė Eris ir nugvelbė iš merginos burtų lazdelę, nes savąją paliko..
- Atsiprašau, bet jau ankščiau minėjau, kad savo lazdelę palikau ant spintelės prie lovos, vis dėl to esu labai neapdairi, - numykė violetinių akių savininkė ir pagaliau nukreipė ją į spyną, kuria buvo užrakinta skrynia..
- Alohomora - ištarė Nihal ir kerai iškart suveikė, spyna atsirakino, teliko ją nuimti ir pažvelgti į vidų, tačiau grifė šiek tiek jaudinosi, nes nežinojo ko ten tikėtis, viena buvo aišku, kad ten ne turtai..
- Na ką pasiruošusi? - Gražinusi lazdelę dar klaustelėjo merginos ir pravėrė skrynią....
- AAAAA.. - suspiegė mergina ir atšoko atgal.. - Kas per velnias? Matei?

*

kablelis

Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #146 Prieš 5 metus »
- Aha, lobis būtų neblogai, - pasakė Stevie, nors, tiesą sakant, tikėjosi, kad ten bus kas nors įdomesnio. - Vis dėlto tikiuosi, kad ta skrynia nebus tuščia. Va tada tikrai nusivilčiau...
Kai Nihal ištraukė lazdelę Stevei iš rankos, ši susiraukė. Buvo galima paprašyti pagalvojo Stevie. Kita vertus, pati žiopla, kad taip leidi iš tavęs atimti lazdelę.
- Kur aš tau pamatysiu? - paklausė Stevie, nes kai Nihal atšoko, skrynios dangtis vėl užsidarė ir dar garsiai sudundėjo. - Tu iš karto sprukai. Bet garsas tai įspūdingas, ar ne?
Stevie nutilo ir suprato, kad vis dar girdisi dungstelėjimo aidas. Tada grifiukė nutarė, kad pats laikas jai pačiai pažiūrėti, kas gi taip išgąsdino draugę. Stevie priėjo prie skrynios ir bandė pakelti dangtį. Tas buvo sunkus, tačiau mergaitė įtarė, kad Nihal padėti nenorės, todėl stengėsi iš paskutiniųjų. Pagaliau dangtis pakilo, ir Stevie paleido jį taip, kad skrynia liktų atidaryta.
Mergaitė pagaliau pažvelgė į vidų ir išvertė akis.
- Na... Taip, nesistebiu, kad išsigandai. Jeigu būčiau nieko nežinojus, būčiau ir aš išsigandus. O dabar ko nors tokio ir galėjau tikėtis. Be reikalo nemanau, kad būtum taip reagavus.
Stevie įdėmiai pažiūrėjo į skrynios vidų. Taip, ji pamatė teisingai, ten gulėjo žmogaus skeletas. Su kaukole ir daugybe mažų kauliukų.
- Gal ištraukiam jį? - pasiūlė Stevie ir tik po to pagalvojo, kad, ko gero, nelabai realu, kad Nihal sutiks.

*

Nihal Eris

Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #147 Prieš 5 metus »
Nihal šiek tiek laiko buvo išsijungusi, tiksliau atrodė, kad ji tranzavosi į kitą vietą, tačiau ne, ji vėl buvo čia, net sau įžnybo, kad suprastu ar tai tikra, nes žmogaus skeletą ne kiekvieną dieną pamatysi.. O dar kai dėžė užsidarė, garsas buvo neapsakomai didelis atrodė, kad tuoj ausų būgneliai sprogs.. tačiau deja, jie nesprogo..
- Na taip, kur tu čia pamatysi, - nutęsė Nihal, - tikrai, kad įspūdingas, žinai, džiaugiuosi, kad dar ausimis girdžių, - nusijuokė Eris ir žengė žingsnius artyn dėžės, ji nebijo, baimė dingo, tik pirmos emocijos buvo kiek keistokos..
- Tau padėt? - Vos tik mergina paklausė draugė jau pakėlė dangtį.. - Am.. supratau, - tik šveistelėjo mėlynplaukė ir nubėgo artyn..
- Tiesa sakant nieko nesuprantu, kaip šie griaučiai čia atsidūrė.. Negi čia buvo nužudytas žmogus.. - tai pasakiusi mergina nusipurtė, nesuprato, ką pati pasakė..
- Taip ištraukiam , gal ką rasim? - Burbtelėjo Eris ir bandė prisiliesti prie skeletų, tačiau jie ėmė traškėti, o mergina bijojo kažką sulaužyti, tačiau to neparodė, nenorėjo pasirodyti bailė prieš naująją draugę.. - Padėk, - tik nutęsė violetinių akių savininkė ir po truputį kėlė skeletus, kai staiga išvydo lapelį.. - Matai?

*

kablelis

Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #148 Prieš 5 metus »
- Aš maniau, kad tu labai išsigandai, - nustebusi pratarė Stevie, kai draugė pasisiūlė padėti. Mergaitė apsidžiaugė, kad Nihal ne taip ir išsigando - pirmoji tokia emocija normali, tačiau panašu, kad draugė nėra bailė. Tai Stevei patiko.
- Neįsivaizduoju, kas galėjo nutikti, - atsiliepė grifiukė. - Bet galime sugalvoti savo istoriją, juk įdomu! Bet nemanau, kad kas nors nužudė jį ar ją čia. Gal tik sukišo į skrynią ir atnešė. Bet ar čia Hogvartso mokinys?
Ši mintis Stevię gerokai išgąsdino ir ji sutriko. Tačiau tada Nihal kibo į darbą ir reikėjo padėti. Stevie norėjo pakelti galvą ir viršutinę kūno dalį, kai draugė rado kažkokį lapelį.
- Palaikyk, kaulus, ištrauksiu jį! - entuziastingai sušuko Stevie. Ji prisiartino prie draugės ir bandė pasiekti lapelį. Tačiau šis buvo toliau nei atrodė. Mergaitė vos neįkrito į skrynią, bet niekaip negalėjo to lapelio pasiekti.
- Aš... Gal nelipsiu į skrynią, kur guli griaučiai, - po kiek laiko apmaudžiai pasakė Stevie. - Gal geriau pirmiau iškeliam ir tada jau žiūrėsim, kas ten per lapelis?

*

Nihal Eris

Ats: Buveinė gūdžioje pamiškėje prie ežero
« Atsakymas #149 Prieš 5 metus »
- Išsigandau, bet tik tam kartui, nes pamatyti žmogaus griaučius vos pravėrus skrynią nėra malonu.. - tik numykė Nihal...
- Sugalvoti savo istoriją? - Nusijuokė Eris.. - Bet juk jai čia gulintis individas yra nužudytas, tai.. Be to kam kišti griaučius į dėžę, o jei čia rimt Hogvartso mokinys.. - mergina net nusipurtė, nes ta mintis neatrodė labai maloni. 
Mėlynplaukei betraukiant kaulus kažkas užbaltavo, paprastas baltas lapelis, tik neaišku ar ten kas užrašyta ar ne.. Tačiau ji paleisti kaulų negalėjo, o Stevie bandė jį ištraukti, tačiau taip pat nesėkmingai.. - Padėk.. - burbtelėjo mergina, vos neišmesdama kaulų..
- Na štai, vsio.. - Merginos baigė darbą, kaulai buvo ištraukti, tad viską sutvarkiusi grifė nupėdino ištraukti lapelio.. - Va žiūrėk! - šuktelėjo violetinių akių savininkė ir iškėlė lapelį prieš lempą..
- Jis tuščias, tik matai keistokos raudonos dėmės.. Ėj čia kartais ne kraujas?