0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Oliveris Llewellyn

  • II kursas
  • *
  • 631
  • Taškai: 32
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Medinis Draugų namelis
« Atsakymas #495 Prieš 3 mėnesius »
Nespėjo nė įeiti į namelį, kai pasigirdo kažkoks triukšmas, kuris iš karto sukėlė paniką. Geriau turbūt būtų ten neiti, bet leisdamas laiką su broliu Oliveris nenorėjo visko sugadinti. Jis ir taip pernelyg nuobodus. Taigi ryžosi eiti vidun. Laimei, tas triukšmas neužsitęsė, ir berniukas lengviau atsikvėpė.
- Ką reiškia tas žodis? - droviai paklausė, kai Kristupas ištarė kažką neaiškaus. Nustebo, kad Eliotas nepasidomėjo, bet šį kartą ir pačiam buvo labai įdomu. Iš viso šis berniukas atrodė keistas, bet įdomus. Negi jis išties čia kažką keps? Laimei, Eliotas puolė visko iš eilės klausinėti, tad Oliveriui daugiau nereikėjo nieko sakyti. Gali būti, kad šis mokinys šiek tiek vyresnis, tad jam gal nė nepatiks bendrauti su jaunesniais. Bet brolis privers bendrauti, ar ne? Tik kad tas brolis dabar visai nekreipė dėmesio į Oliverį. Tai nustebino ir šiek tiek įskaudino. Bet ir vėl nedrįsęs papriekaištauti broliui berniukas atsisėdo šalia ir droviai stebėjo, ką gi Kristupas dabar darys.

*

Neprisijungęs Kristupas Danil

  • III kursas
  • *
  • 81
  • Taškai:
  • Neprasidėk su žvalgais.
Ats: Medinis Draugų namelis
« Atsakymas #496 Prieš 3 mėnesius »
Kristupas trumpam nuraudo atsiprašęs, bet nuvijo tą nelemtą raudonį nuo savo skruostų. Išgirdęs abiejų vardus Kristis linktelėjo dvyniams.
- Labas, Eliotai, labas Oliveri. - tarė. Oliveris jam pasirodė mažiau kalbantis, o tai atitiko jį patį. Eliotas kalbėjo drąsiai. Tačiau Oliveris buvo pernelyg ramus švilpiukui. Nors ne visada tai parodydavo, jis pagal energiją ir nuotykių troškimą labiau atitiko Eliotą.
- Kaip jus atskirti? - Kristupas uždavė ramybės nedavusį klausimą abiem berniukams. - Jūs identiški. - taip ir buvo. O antrakursis nebuvo tikras, ar jie nuolat skirtingai elgiasi.
- Eliotai, taip, aš kepsiu mėsą. Man patinka Didžiosios salės maistas, bet paprastas daug skanesnis. Gaminsiu be magijos, nes dievinu maisto gaminimą. Tai vienas mano didžiausių pomėgių. Gal norit ir jūs kažką pagaminti? Arba gal man jums kažką paruošti? Oliveri, vybačti ukrainietiškai yra atsiprašau. Aš ukrainietis, o anglų kalba be proto sunki, tad retkarčiais netyčia pasakau kokį žodelį gimtąją kalba. O kad jau apie kalbas, kiek mokat kalbų? Aš truputį suomiškai, truputį lietuviškai, pilnai šneku ukrainietiškai, ir angliškai, bet angliškai su akcentu ir sunkiai, kaip matot. - Danil nusišypsojo iš savo žodžių.

*

Prisijungęs Eliotas Llewellyn

  • II kursas
  • *
  • 456
  • Taškai: 10
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Medinis Draugų namelis
« Atsakymas #497 Prieš 3 mėnesius »
Kristupas pasirodė esąs šaunus vaikis, ir Eliotas skubiai nutarė, kad jie būtinai taps draugais. Viskuo nepatenkintas nuoboda (kaip, pavyzdžiui, toji Leticija) kažkokiame namelyje tikrai nesiruoštų kepti mėsos. Vadinasi, Kristupui patinka nuotykiai, o kaip tik to iš draugo Eliotas ir norėjo.
Užduotas klausimas patiko, ir berniukas nusišypsojo. Žvilgtelėjęs į Oliverį kilstelėjo antakius ir kažką perdavė jam slapta dvynių kalba. Tada atsisuko į Kristupą ir maloniai atsakė:
- Mus atskirti yra talentas. Nė kiek neabejoju, kad to išmoksi.
Gaminti Eliotas nemėgo. Na, turbūt. Niekada to nebuvo daręs, o štai padėti namų ruošoje visai nepatiko. Kartais tėtis sakydavo duoti mamai pailsėti, ir tada berniukas raukydavosi. Bet čia ne namų ruoša. Čia Hogvartsas ir nuotykis. Tai žavėjo, tad berniukas kiek pasvarstęs pasakė:
- Mielai ką nors pagaminčiau, bet mes nieko neatsinešėme. Nepagalvojau, kad gali reikėti. Be to, miegamajame neturime mėsos. O iš kur tu gavai tą mėsą? Ar tau atsiuntė mama? Ar pelėdos gali nešioti kepsnius? - dar vieną klausimų laviną užpylė ant Kristupo. Apie kalbas nesakė nieko. Pasirodė, kad bendramokslis nori kiek pasipuikuoti, bet pabijojo prarasti šaunų draugą. Be to, pats laikas ką nors pasakyti ir Oliveriui.

*

Neprisijungęs Oliveris Llewellyn

  • II kursas
  • *
  • 631
  • Taškai: 32
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Medinis Draugų namelis
« Atsakymas #498 Prieš 3 mėnesius »
Taip. Jie su Eliotu būtinai kada nors apsimes vienas kitu. Kristupas susipainios, ir bus smagu. Tam, tiesa, Oliveriui reikėtų daugiau šnekėti, kad nebūtų visai aišku, kuris brolis yra žymiai šnekesnis. Tik kad jis nežinojo ką pasakyti. Bendravimas tikrai nebuvo jo stiprioji pusė. Piešti žymiai paprasčiau.
- O kokia čia mėsa? - droviai paklausė, kai Kristupas pradėjo kalbėti apie maisto gaminimą. Buvo kiek baisu, kad tai nebūtų kokia arkliena ar varniena. Bet berniukas atrodė esantis normalus, tad turbūt nevalgytų tokių nesąmonių. O Eliotas, aišku, pareiškė, kad jis nori gaminti. Apie Oliverį, aišku, nė nepagalvojo, o tai vis labiau liūdino. Tiesa, bent jau užsiminė, kad jie nieko neturi. Tai jau buvo gerai, ir berniukas nusišypsojo broliui. Jam čia visai patiko, nors Kristupas atrodė daug panašesnis į Eliotą.
- Mes mokame tik anglų kalbą, - kiek susigėdęs sumurmėjo. Atrodė, kad Kristupas daug šaunesnis. Už jį patį, ne brolį, žinoma. Eliotas yra pats šauniausias. - O iš kur tu moki tiek daug kalbų?
Įsitaisęs patogiau stebėjo tą berniuką ir tikėjosi pamatyti, kaip jis tokioje keistoje vietoje išties iškeps normalų maistą.

*

Neprisijungęs Kristupas Danil

  • III kursas
  • *
  • 81
  • Taškai:
  • Neprasidėk su žvalgais.
Ats: Medinis Draugų namelis
« Atsakymas #499 Prieš 3 mėnesius »
Panašu, jis susirado draugų. Tikrų draugų. Na, Džezefos nepamiršo, bet kai tau tik dvylika, su pasiutusiais berniukais bendrauti įdomiau. Dar vienas svarbus aspektas - šie draugai nesityčiojo, nors Kristis turbūt buvo jų ūgio, jei ne žemesnis.
- Na, aišku. Tikiuosi, kad išmoksiu. - šyptelėjo Eliotui. Dvynys daug klausinėjo. Bet ne nervinančiai pliurpė, kaip Džezefa. - Aš našlaitis, mėsos mama neatsiuntė. Žinai herbologijos profesorių? Jis mano globėjas. Davė mėsos. O dėl pelėdų nežinau. Galima išbandyti. Bet turiu tik katiną. - o taip, jis turėjo Danielį. Puikus augintinis jis buvo. Ir švilpiukas žinojo, kad atėjus vakarui, miego laikui, Danielis kažkaip atseks pas šeimininką. - Na, dar kuprinėje turiu visokių ridikėlių, agurkų, salotų lapų. - vaikis neketino valgyti vienos mėsos. - Gal pamokyti, kaip gaminti salotas? Tada galėtume pasidalinti pagamintą maistą. - pasiūlė Danil.
- Oliveri, čia jautiena. Ir nieko tokio, kad mokate tik vieną kalbą. Aš, kad ir moku gana daug kalbų, pavydžiu jums taip puikiai kalbėti angliškai. Iš kur kalbos? Na, aš pats ukrainietis, tai moku ukrainietiškai. O mano globėjas yra pusiau lietuvis, pusiau suomis. Tai išmokė dar dviejų kalbų.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 mėnesius sukūrė Kristupas Danil »

*

Prisijungęs Eliotas Llewellyn

  • II kursas
  • *
  • 456
  • Taškai: 10
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Medinis Draugų namelis
« Atsakymas #500 Prieš 3 mėnesius »
Eliotas buvo patekintas. Pagaliau sutiko nuotykių norintį mokinį. Ne tokį, kuris tik ir skundžiasi, kad jis per daug klausinėja ar yra nemandagus. Mandagiam būti yra siaubingai nuobodu, todėl energingas berniukas nė nesiruošė vargintis. Geriau jau lįsti į visus įmanomus (o gal ir neįmanomus) nuotykius.
- Tu neturi mamos ir tėčio? - nustebęs paklausė berniukas, tačiau klausime buvo nė kąsnelio užuojautos. - Ir profesorius yra tavo globėjas? Geras!
Jau užsisvajojo, kaip kuris nors profesorius (geriausia Auris) tampa jo globėju. Vis dėlto susiprato, kaip gerai yra turėti mamą ir tėtį. Ir, žinoma, brolius bei seseris. Bet apie tai nieko nesakė ir, žinoma, neparodė jokios užuojautos ar atjautos.
- Pas mus namuose yra katinų, bet mes čia turime pelėdą, - pasigyrė Eliotas jau nekantraudamas imtis maisto gaminimo. Apsidžiaugė, kad Kristupas turi daržovių. Baisiausiai norėjo jas supjaustyti ir, jei pasiseks, viską aptaškyti sultimis. Bus tikrai smagu.
- Aš galiu supjaustyti pomidorus, jeigu tik tokių turi, - dar pasakė. Išsirinko daržovę, kur, jo nuomone, labiausiai taškosi. Tai skambėjo kaip puikaus nuotykio pradžia, ir berniukas norėjo greičiau pradėti. Dar paklausė: - O kaip tu užkursi ugnį? Kas čia degs? Ar naudosi magiją? Aš nežinau kerų, kurie sukuria ugnį.
Dairėsi po namelį ieškodamas, kas čia galėtų degti, ir džiaugėsi čia būdamas. Panašu, kad Kristupas - šauniausias berniukas mokykloje. Po jo paties ir Oliverio, žinoma.

*

Neprisijungęs Oliveris Llewellyn

  • II kursas
  • *
  • 631
  • Taškai: 32
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Medinis Draugų namelis
« Atsakymas #501 Prieš 3 mėnesius »
Elioto reakcija kiek išgąsdino. Gal Kristupui liūdna, kad jis našlaitis? Kodėl brolis taip nejautriai reaguoja? Ir, regis, nė nesiruošė atsiprašyti. Ir kas čia gero, kad profesorius yra globėjas? Jų mama ir tėtis yra patys geriausi pasaulyje, Eliotas turėtų džiaugtis juos turintis. Brolio elgesys nemaloniai stebino, bet Oliveris nieko nesakė. Neketino priekaištauti Eliotui. Jis vis dėlto geras dvynys.
- Galima susipažinti su tavo katinu? - nedrąsiai paklausė Oliveris apsižvalgydamas. Nepastebėjo, kad gyvūnas būtų čia, bet ką gali žinoti. Kartais katinai iš tiesų mėgdavo slėptis.
- Iš aš noriu padėti, - sulinksėjo į pasiūlymą išmokti, kaip gaminti salotas. Jeigu pavyks, grįžęs namo padės mamai. Kadangi jie turės dar vieną broliuką ar sesutę, mamai tikrai reikės pagalbos. Oliveris droviai nusišypsojo ir žvilgtelėjo į Eliotą. Jis tikriausiai nė nesusimąstė, kad galės padėti mamai. Turbūt tiesiog nori nuotykių. Bet vis tiek nuveiks ką nors naudingo.
Oliveris jau laukė, kada jie pradės gaminimą - brolis uždavė tikrai gerus klausimus. Pats dar norėjo pasiteirauti, kur yra tos negirdėtos šalys, apie kurias kalbėjo Kristupas, bet nenorėjo pasirodyti esąs kvailas, todėl nutylėjo. Taip, jis pernelyg kvailas bendrauti su kitais mokiniais, bet iš paskutiniųjų stengėsi to neimti į galvą.

*

Neprisijungęs Kristupas Danil

  • III kursas
  • *
  • 81
  • Taškai:
  • Neprasidėk su žvalgais.
Ats: Medinis Draugų namelis
« Atsakymas #502 Prieš 2 mėnesius »
- Na, kaip čia pasakius. Kai man buvo dveji, jie paliko mane vaikų namuose. Ir jeigu nieko neatsitiko, jeigu jie nemirė, tai aš turiu mamą ir tėtį. Tik nežinau kur jie ir taip toliau. Taip, Badis mano globėjas, mes kartu gyvenam. O dabar, Eliotai, matau nori pradėti. Tai netempiam gumos. Oliveri, šaunu, kad padėsi. - Kristupas pasirausė kuprinėje ir po minutėlės mestelėjo Eliotui dežutę su pomidorais. - Oliveri, ką tu nori? Gal ridikų? Juos reikia smulkiai susmulkinti. Beje, kadangi čia virtuvė, čia turi būti pjaustymo lentelė, peiliai... - pamažu berniukas pradėjo tiesiog murmėti priemones. - Žodžiu, susiraskit peilius ir pjaustymo lenteles ir pradėkit. Nebijokit pasakyti, jei reiks pagalbos. Apie ugnį kalbant... Aš žinau kerus, bet jų nemoku. Bet moku uždegti ugnį degtukais. Tai žiobariškas būdas. - Kristis išsitraukė degtukų dėžutę. Vienu degtuku brūkštelėjo per uždegamąjį dėželės šoną. Tada degtuką prikišo prie senoviškos viryklės. Ir netrukus ji užsidegė. - Matot? Paprasta.

*

Prisijungęs Eliotas Llewellyn

  • II kursas
  • *
  • 456
  • Taškai: 10
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Medinis Draugų namelis
« Atsakymas #503 Prieš 2 mėnesius »
Kodėl mama ir tėtis gali norėti kažkur palikti savo vaiką? Na jau ne, jų mama ir tėtis tikrai taip nedarytų. Jie tikrai myli visus, net ir gerokai erzinančius mažuosius. Be to, juk Oliveris sakė, kad bus ir dar vienas. Tą mama su tėčiu irgi mylės. Norėjo kažką dar apie tai pasakyti, bet Kristupas jau perėjo prie maisto temos.
- Nereikia man tos pjaustymo lentelės! - išdidžiai pareiškė, bet peilį mielai susiras. Taigi nuslinko ieškoti to puikaus daikto ir suradęs patį didžiausią grįžo pas Kristupą ir Oliverį. Švilpis kaip tik uždegė ugnį, ir Eliotas plačiai išsišiepė.
- Man patinka ne visur naudoti magiją, - atvirai pasakė ir pridūrė: - Mūsų mama ir tėtis yra burtininkai, bet mes lankėme žiobarišką mokyklą. Be to, mūsų namuose yra žiobariškų daiktų. Nieko blogo tame nematau, taip dar įdomiau gyventi. O kaip tavo ir profesoriaus namai? Jūs turite, pavyzdžiui, televizorių ir elektrą? Ką veiki per atostogas? Ar į profesorių kreipiesi vardu? - dar pažėrė klausimų ir pagaliau ėmėsi darbo. Išsitraukė pirmą pomidorą ir laikydamas jį rankoje perpjovė. Žinoma, sultys iš karto nutekėjo delnu žemyn ir atsidūrė už rankovės.
- Šlapia! - pranešė Eliotas, tačiau dėl to buvo labai patenkintas. Juk tai kuo puikiausias nuotykis.

*

Neprisijungęs Oliveris Llewellyn

  • II kursas
  • *
  • 631
  • Taškai: 32
  • Tingėti - Llewellyn'ų prerogatyva.
Ats: Medinis Draugų namelis
« Atsakymas #504 Prieš 2 mėnesius »
Kristupo istorija atrodė esanti labai liūdna. Oliveris labai džiaugėsi turintis pačius geriausius mamą ir tėtį, bet dabar apie tai nieko nesakė. Atrodė, kad šitam berniukui tikrai gali būti liūdna. Eliotas, aišku, to nepaisė ir dargi buvo nusiteikęs viską aptaškyti. Dėl šito Oliveris buvo daugiau nei tikras, bet jau pradėjo suprasti: kažką aiškinti tiesiog beviltiška.
- Galiu susmulkinti ridikus, - droviai sutiko gerokai už brolį tylesnis dvynys ir nuėjo ieškoti reikmenų. Paėmė nedidelį peilį ir dvi pjaustymo lenteles. Kad ir ką kalbėtų Eliotas, jam tokia tikrai yra reikalinga. Grįžęs padėjo šalia brolio.
- Imk. Ne tavo pomidorai, todėl neištaškyk visko, - tyliai sumurmėjo ir atsisuko į Kristupą. Eliotas, aišku, jau uždavė milijoną klausimų, bet jo brolis turėjo tik vieną: - O kur ridikai?
Išties norėjo nuveikti kažką naudingo. Spėjo, kad mamai bus smagu, jeigu grįžęs Kalėdų atostogų pasisiūlys ką nors supjaustyti. Ir jis ne toks kaip Eliotas, specialiai peiliu tikrai nesišvaistys. Droviai stebėdamas naująjį pažįstamą ir brolį Oliveris stengėsi per daug negalvoti apie tai, kad Kalėdų atostogos bus dar labai negreitai.