0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Europa Ziegler

  • IV kursas
  • *
  • 111
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • merde
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #180 Prieš 5 metus »
-Aš ir pati likau nustebinta,- nusijuokė Europa,- žiauri nesu, tačiau šaltakraujiškumo tikrai netrūksta, na, ar bent taip atrodė,- šyptelėjo ir žvilgtelėjo į vyresnįjį brolį.- Nė nežinau, iš kur pas mane tas gerumas, kai giminės tokie... žiaurūs. Neįsižeisk,- sukikeno,- bet matyt to išmokau čia. Ko gero, iš klastuolių,- kaskart prabilus apie koledžą, gyvatėlės akyse šmėstelėdavo laimė. Juk Klastūnynas buvo ir, žinoma, yra, vienintelė tikrų tikriausia keturiolikmetės šeima, kurioje savyje užsisklendusiai mergaičiukei pavyko rasti puikių draugų!
-Puikiai gyvenu ir nežinodama, kas jis toks,- vyptelėjo ketvirtakursė, kuri smalsumu toli gražu nedegė,- pakako jau to, kad sužinojau, kas mano gimdytoja, gyvenimas tikrai nepagerėjo, sakyčiau, priešingai.- Nagiii, gal galime nekalbėti apie visus ryšius, negi nesupratai, kad bandžiau nutraukti šitą temą?- piktokai pamintijo baltaplaukė, nusukdama pilkšvas akis į lentynas.
-Hmm,- nutęsė,- nemeluosiu, tavo istorija nėra dalykas, apie kurį trokštu viską žinoti. Daug įdomiau būtų pažinti patį tave, jei jau dabar esame brolis ir sesuo,- šyptelėjo Europėlė, tačiau jos nugara pralėkė šiurpuliukai. Dar niekada nesakė šių žodžių kalbėdama apie save,- pasakyk man tris dalykus, be kurių negalėtum gyventi,- patogiau įsitaisė krėsle ir pažvelgė į brolį, visiškai ignoruodama tai, jog motina nuo šiol dirba Hogvartse - kaip ir minėjo anksčiau, kalbėti apie ją nenorėjo.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #181 Prieš 5 metus »
- Kai giminės tokia, tikrai iš kur gali būti čia pas mus kažkiek gerumo.. Aš jo tai tikrai neturiu, - šyptelėjo vaikis visus kitus merginos žodžius sutikdamas galvos linktelėjimais arba tiesiog be reakcijos, nes jautėsi, kad jaunesnioji sesuo nelabai norėjo kalbėti apie šeimą, praeitį, tad jis stengėsi taip pat nukreipti šią temą..
- Trys dalykus be kurių negalėčiau išgyventi, tai turbūt kraujo, keršto ir savo arogantiškumo, - šyptelėjo Chris' as, - o tu? Be to kiek tau metų? tu jaunesnė už mane kaip suprantu? - Klaustelėjo Europos Elijah, nes jam buvo įdomu sužinoti daugiau apie seserį.. - Be to kokie tavo pomėgiai? Ką mėgsti veikti? Ir kur tu leidi vasaros atostogas? - Kiek susidomėjęs klaustelėjo Dawson' as ir nusukė žvilgsnį į knygą, kur jokios įdomios informacijos nerado.. Tiesiog buvo per daug nuobodu..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Europa Ziegler

  • IV kursas
  • *
  • 111
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • merde
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #182 Prieš 5 metus »
-Trys dalykai, be kurių aš negalėčiau išgyventi - tai oras, vanduo ir maistas,- nevykusiai papokštavo mergaičiukė. Tiesą pasakius, tokių dalykų jos gyvenime nebuvo, juk vienuolika savo gyvenimo metų nieko neturėjo ir sugebėjo išgyventi.- Na, dar turiu katę,- gūžtelėjo pečiais ir patraukė plaukų sruogą nuo veido.- Man keturiolika, o tau?
-Uff,- kiek susiraukė,- net nežinau. Neturiu, kaip ir. Viskas, ką darau, tai stengiuosi mokytis, jog manęs neišmestų ir man nereikėtų grįžti į tą purviną skylę. Lažinuosi, jog tavo pomėgiai daug šaunesni...- liūdnai vyptelėjo,- Čia, Hogvartse. Visai smagu, nes labaaaaaai,- pabrėžė,- mažai žmonių, visur ramu, o aš galiu išniukštinėti kiekvieną mokyklos kampą,- sukikeno Klastūnyno globotinė,- tik šią vasarą kurį laiką atostogavau pas draugę. Na, ji tokia... labai įdomi,- nusijuokė keturiolikmetė,- bet po to vėl grįžau mokyklon.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #183 Prieš 5 metus »
- Oras, vanduo ir maistas yra gan svarbūs žmogui, - tik šyptelėjo Elijah žvilgtelėdamas į Europą..  - Katę, aš pelėdą turiu, - šyptelėjo Dawson' as, - tačiau čia ją visi turi.. tad tuo nepasigirsiu, - ištarė Chris' as ir žvilgtelėjo į merginą.. - Man penkiolika..
- Mano pomėgiai yra ne šaunesni, o žiauresni ir tau jų geriau nežinoti, - šyptelėjo Dawson' as, - nes paskui kaži ar dar norėsi su manimi kalbėti, - nusijuokė grifas ir užmetė žvilgsnį į knygą.. - Kaip nuobodu, - tai ištaręs vampyras nustumė knygą nuo savęs ir bandė užmegzti pokalbį..
-  Taip, aš irgi kai mėgstu vienatvę ir man ramiau, tai galiu sau rasti daugybė tokių vietų sau ramiai pasėdėti ir atsipalaiduoti, nes mano tėvas yra labai keistas žmogus.. - kiek liūdnokai šmestelėjo Elijah ir žvilgtelėjo į seserį..
- Mh.. Gal per kitas atostogas norėtum su manimi nukeliauti į Ispaniją? Ir šiaip su manimi pagyventi, turim mes gana didelį namą, manau, vietos užteks visiems, tėtis labai apsidžiaugė, kai apsakiau, kad turiu sesę ir jis tavęs nekaltina, nes pasirodo aš esu nelabai tyčiukas, - kiek liūdnokai veptelėjo jaunasis vampyras ir vėl užmetė žvilgsnį į Europą.. - Nes, manau, norėtum pažinti šiek tik pasaulio?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Elijah Chris Dawson »
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Europa Ziegler

  • IV kursas
  • *
  • 111
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • merde
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #184 Prieš 5 metus »
-Kodėl tavo tėvas keistas?- kiek suraukė antakius Europa. Žinoma, nepyks, jei garbanius neparodys noro papasakoti, juk ir pati ne kažin ką pasakoja apie save ar savo praeitį.
-Oh,- nustebo baltapūkė,- umm, nė nežinau. Keliauti man beveik neteko, na, tik iš vaikų namų į Hogvartsą ir į Florencijos, tos draugės, pas kurią praleidau kurį laiką praėjusią vasarą, namus. Tai viskas, nebent užskaitytume ir kelionę iš Amerikos į vaikų namus,- liūdnokai vyptelėjo Klastūnyno globotinė,- Ispanija taip toli, tačiau taip vilioja ir man būtų tikrai malonu su tavimi ten nuvykti. Turime metus laiko artimiau susipažinti, nes ką gi tu gali žinoti, gal nuvykusi pas jus, apiplėšiu, o tada namą... susprogdinsiu,- nusijuokė keturiolikmetė,- aš, žinoma, juokauju, tačiau ar tau pačiam nebaisu dar beveik nepažįstamą žmogų, nors ir seserį, kviesti pas save į namus?

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #185 Prieš 5 metus »
- Kodėl keistas? Visu pirma, jis vampyras, visu antra labai griežtas, visu trečia labai geras, - šyptelėjo Elijah, - manau tai yra gana keista, - dar sykį kilstelėjo jo lupų kampučiai..
- Aš manau tu jau nebenori gyventi vaikų namuose, gal jau laikas juos palikti kai radai giminių? Aš juk vyresnysis brolis, - ši frazė jaunajam vampyrui nuskambėjo gan keistai, tačiau jis stengėsi būtų komunikabilus ir draugiškas. - turiu pasirūpinti sesers saugumu, o iš kur aš žinau, kaip ten su tavimi elgėsi.. Ech.. Gaila ankščiau apie tave nežinojau, seniai būtų nereikėja ten gyventi, - dar sykį išspaudė šypseną ir tęsė toliau.. - Ne, nebaisu, nes namuose pilna įvairių apsauginių, tiksliau vampyrų, - kiek tyliau sušnypštė vaikis, - taip pat namai dideli vietos užteks, be to ne kiek aš kviečiu, o mano tėvas, tačiau ir aš tikrai norėčiau.. Aišku mes daug keliaujam tektu priprast, tačiau, manau, tau tai patiktu, - nenuleisdamas šypsenos nuo veido užbaigė vaikinukas..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Europa Ziegler

  • IV kursas
  • *
  • 111
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • merde
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #186 Prieš 5 metus »
     Europa jau kone žadėjo stebėtis dėl to, jog vyresniojo brolio tėvas buvo vampyras, tačiau tada prisiminė tą susitikimą pelėdynę, kuomet, matyt, įvyko pasivertimas. Kažin, kaip labai nemandagu būtų paklausinėti labiau?,- pati savęs paklausė mergaitė,- Kas tau pasidarė ir nuo kada tau rūpi mandagumas?-pati sau ir atsakė, o tada atsigręžė į Elijah:
-Gal galėtum daugiau papasakoti apie būvimą vampyru? Juk ir pats esi toks, tiesa? Anądien pelėdyne tu, na, žinai,- baltapūkė klastuolė gūžtelėjo pečiais,- ar užuosdamas mano kraują - žinoma, jei užuodi - nenori manęs čia ir dabar pribaigti?- kilstelėjo antakį.
-Oi, ne. Vaikų namuose aš jau seniai negyvenu. Gyvenu čia ir nemanau, jog norėčiau kraustytis pas tave. Kai pagalvoju, jog man kada nors reikės palikti šitą vietą, net šiurpas nukrato, tad noriu kuo ilgiau pasidžiaugti. Bet man tikrai malonu ir aš visai norėčiau susipažinti su tavo tėčiu,- nusišypsojo Europa, o tada pabandė sugrįžti prie vampyrų temos - magiški ir mistiniai dalykai itin domino mergaičiukę.
-Kuo maitinat tuos vampyrus, saugančius jūsų namus?

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #187 Prieš 5 metus »
Elijah buvo gan plepus šią dieną, net pats tuo nusistebėjo, niekada neteko tiek daug šnekėti, o čia dar ir sesuo, kurią jis atrodo nežinia kaip atrado.. 
- Vampyru? Na taip anądien aš transformavausi ir nenorėjau, kad mane tokį pamatytum, tačiau jei nori apie tai sužinoti tai tebūnie, - šyptelėjo Dawson' as.. - Būti vampyru nėra lengva, visu pirma tai labai sudėtinga, reikia išmokti kontroliuoti savo alkį, kad neperkastum gerklės savo artimam žmogui, be to aš neužuodžiu tavo kraujo, - nusijuokė vaikis, - jei tu susižeistum tada taip, kitas reikalas, tačiau dabar ne, aš nenoriu tavęs pribaigti, - dar sykį kilstelėjo lupų kampučiais.. Elijah buvo keista, kad Europa tiek daug klausinėja, tačiau turbūt jei įdomu sužinoti apie antgamtines būtybes, kurios taip pat yra tarp mūsų.
- Na kaip nori, - tik numykė vaikis, - o vasarą būtinai keliausim į Ispaniją. - Burbtelėjo vaikis ir išgirdęs sekantį klausimą vėl ėmė šnekėti lyg ratas, kuris niekada nesustoja suktis..
- Spėk, - šyptelėjo, - krauju, tik neklausk iš kur gauname, tu žinok nenori to žinoti, be to vampyrai gyvena visą amžinybę, jei jų niekas nenužudo. Na, kokių dar klausimų?
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Europa Ziegler

  • IV kursas
  • *
  • 111
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • merde
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #188 Prieš 5 metus »
     Europėlė, rankomis pasirėmusi smakrą, įdėmiai klausėsi pasakojimo apie antgamtines būtybes, apie kurias, keturiolikmetė, tiesą sakant, beveik nieko nežinojo. Išgirdusi, jog vampyrai užuodžia kraują tik tada, kai jis išsiskverbia į paviršių, baltapūkė liežuviu perbraukė per apatinę lūpą, kurią amžinai nukramtydavo ir kuri dažniausiai pasruvusi krauju. Dabar, ko gero, mergaitės laimei, to nebuvo. Phew,- atsiduso ketvirtakursė klastuolė. Kas gi dabar žino, gal kvailas įprotis kandžioti lūpą galėjo atvesti ją iki mirties?
-Aha, gerai,- truputį kilstelėjo lūpų kampučius. Kas žinojo, kad vyresnysis visai neseniai atrastas brolis galėjo būti toks įdomus pašnekovas?
-Jooo...- nutęsė,- gal geriau liksiu nesužinojusi,- išpūtė akis, mintyse įsivaizduodama visus nekaltus žvėrelius (gal net žmones!!!), kuriuos Elijah arba jo tėvui, nors, ko gero, tarnams, teko nužudyti, jog pamaitintų gaują sargybinių.- Turiu jų gal tūkstantį, bet man jau vėlu, o namų darbai patys už save nepasidarys,- liūdnai vyptelėjo,- man buvo nuoširdžiai smagu su tavim pasikalbėti ir labai tikiuosi, kad tai nebus toks pirmas susitikimas,- šyptelėjo Klastūnyno globotinė ir su savimi pasiėmusi knygą nukulniavo į miegamąjį.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #189 Prieš 5 metus »
Elijah po šešiolikos metų sutiko seserį, kuri nežinia iš kur atsirado, tačiau atsirado ir maža to, rodosi visai smagiai bendrauja, nors aišku dažnai tai žmonės daro iš reikalo, tačiau ši tikrai buvo susidomėjusi vampyrais.
- Gerai lėk, bet dar susitiksim, nes turiu ir tau klausimų ir norėčiau artimiau susipažinti, kaip asmenybė mane labai sudominai, - plačiai nusišypsojo Dawson' as ir nužvelgė merginą, kuri jau buvo beišeinanti, - ir man buvo labai smagu, ačiū tau! - dar sykį kilstelėjo lupų kampučius ir nusekė merginą žvilgsniu, šiai išėjus jis irgi nepasiliko. Kokių dar staigmenų tą motina prikrės, sesuo, kas toliau gal brolis?
Elijah čia irgi neužsibuvo, nieko nelaukęs padėjo knygą į lentyną ir patraukė link išėjimo, nes po šio susitikimo ir knygos jam ėmė neberūpėti.
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

  • Burtininkė
  • *****
  • 683
  • Lytis: Moteris
  • meow
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #190 Prieš 5 metus »
Elridė ir vėl buvo bibliotekoje, tik šį kartą į ją įėjo neskubėdama. Mergina buvo visiškai sutrikusi. Statulėlė, esanti jos kišenėje, varė iš proto, tačiau mergaitė išlaikė ramų veidą ir eiseną. Jokia mintis, ką šioji užuomina galėtų reikšti, neatėjo, tad grifė nusprendė paskaityti kažką įdomesnio apie Gluosnį Galiūną. Patraukusi lentynos su knygomis apie Hogvartsą link grifė giliai atsiduso ir nužvelgė savo rankas. Jos vis dar gijo po apsilankymo akhamanų šventykloje, ten panelytė nė už ką negrįžtų.
Sustojusi prie lentynos mergina nužvelgė visas knygas, bet kurioje galėtų kažkas būti apie tą nelemtą medį, nenutuokė. Išvis, būtų logiškiau, kad ji pasiimtų kokią nors herbologijos ar panašią knygą, tačiau, jos manymu, jose tekstų ieškoti kur kas ilgiau, o prie knygų, susijusių su Hogvartsu, informacija bus trumpa ir aiški.
– Koledžų man nereikia... Pilies pastatymo istorijos taip pat... – garsiai mąstydama Elridė skaitė kiekvieną knygos nugarėlę ir dėjosi į rankas, jos manymu, jai galinčias kažkuo padėti knygas. O kai susirinko gerą krūvelę, mergina atsisėdo ant žemės ir pasiėmė knygą nuo stirtos viršaus. Ji vertė puslapius, permesdama akimis tekstus, tačiau nieko gero nerado, tad numetė knygą į šalį ir pasiėmė antrąją. Deja, bet ir antroje knygoje mergina nieko gero nerado ir dėl to šiek tiek supyko. Krūvelėje vis dar buvo šeši informacijos šaltiniai, tad, neprarasdama vilties, Elridė pasiėmė dar vieną. Bet ir vėl! Knygoje nerado nieko gero – na, ir blogo taip pat – apie magišką medį. Susierzinusi, kad nieko neranda, vyresnėlė sviedė knygutę kažkur tolyn ir vėl ėmėsi kitą.
Taip bemėtydama knygas grifė peržiūrėjo beveik visas buvusias stirtoje – liko vos dvi. Jau prarasdama viltį mergaitė pasiėmė dar vieną knygutę, ji buvo kiek storesnė, ir, stengdamasi nurimti ėmė ją lėtai vartyti. Po truputį versdama puslapius Elridė vis labiau niršo ant visko, kas ją supo, tačiau tas pyktis labai greit nuslūgo, kai ji knygoje išvydo judančią Gluosnio Galiūno nuotrauką. Apsidžiaugusi, kad visgi rado tai, ko jai reikėjo, ėmė atidžiai skaityti tekstą, nors jo buvo nedaug.
Kelis kartus perskaičiusi mergaičiukė išsitraukė iš kišenės lapuką, šis buvo ir aplamdytas, ir greit pasižymėjo jai reikalingus dalykus. Tada grifė lėtai atsistojo – mat nuo sėdėjimo ant žemės buvo nutirpusios kojos –ir nužvelgė padarytą netvarką bibliotekoje. Jai reikėjo visa tai sutvarkyti, bet merginai rūpėjo dingti iš šios vietos ir keliauti kažkur pamąstyti, kokią užuominą visgi nori pasakyti ta statulėlė.
– Ai... Gal jei vakare nieks nebus sutvarkęs ateisiu...– tyliai burbtelėjusi moksleivė patraukė lauk iš bibliotekos į kitą vietą. Vylėsi, jog ten kils daugiau minčių dėl užduoties.

*

Neprisijungęs Adelė Ginger

  • Burtininkė
  • ****
  • 428
  • Lytis: Moteris
  • extra meilės kamuoliukas
Ats: Lentyna su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #191 Prieš 4 metus »
  Pavarčiusi akis nieko neatsakė. Galėjo jau ir priprasti prie grifo nuolatinių pašiepimų ar kokių kandžių frazių. Nieko, nieko, vieną dieną aš jam atsilyginsiu už visus, mano širdį rėžiančius, įžeidimus. Ne jos kaltė buvo, kad lentyna krito būtent į jų pusę, o ne atvirkščiai.
- Neaiškink man,- šįkart įpykusiai suburbėjo.- Įsikibk ten, įsikibk ne ten,- pakėlusi balsą pyškino.- Vairuok pats kur nori, kaip nori, gal čia tu norėjai mus užmušti,- nusiropštė nuo sofutės, kurią Marcus'as nuleido ant žemės.- Išeinu.
  Ji buvo ne juokais įtūžusi, reikėjo tik sekundėlės ir dūmai būtų pradėję rūkti iš tų mažyčių ausyčių. Visa užsiraukusi, piktai sukryžiavusi rankas ties krūtine nužingsniavo į kitą knygų skyrių. Kažkodėl netraukė grįžti į kambarį, gal visgi turėjo vilties, kad tas kvailas vaikis jos atsiprašys. Pft, pasaulio pabaiga būtų, jeigu tas šiknius nuspręstų atsiprašyti. Sunkiai atsirėmė į lentyną, nusileido ja, prisėdo ant šalto grindinio. Adelė nebūtų pykusi, jos jausmai tiesiog pasiekė viršūnę, mat žaliukas per daug įsismagino su visais tai įžeidinėjimais. Nei verkė, nei ką. Tik bandė sutvardyti savo vidinį demoną, kuris jau žadėjo išlįsti ir ištaškyti grifui smegenukus.
Dieve, kai tai nesvarbu
Ir neteka vanduo, nors verkiu.


*

Neprisijungęs Bastiano Zuccarelli

  • Šluotų meistras
  • ****
  • 259
  • Lytis: Vyras
  • Mamma mia!
Ats: Lentyna su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #192 Prieš 4 metus »
   Marcus susiraukęs ir apstulbęs žvelgė į Adelę. Pirmai vos jų neužmuša, o tada apkaltina jį ir įsižeidus pasišalina? Na, be komentarų. Green'as sušvokštė, piktai ir garsiai iškvėpdamas orą. Kodėl ji Varno Nage, jei elgiasi kaip klastuolė?
   Vaikis kurį laiką dėbsojo tai į sofą, tai į lentynas. Vienam griauti bibliotekos lyg ir neliko smagumo.
   Atsiprašyti irgi nesinorėjo.
   ,,Gal paleisti į orą lentynas už jos ir tada ją ,,išgelbėti"?" - mintijo šelmis, tačiau suprato, kad, ko gero, jo įgūdžiai ir reakcija yra per menki tokiai avantiūrai. Jis anaiptol nenorėjo užmušti jos, kad ir kokia bjaurastis ji buvo. Kad ir kokie bjaurūs plaukai, na, aišku, jis juos patvarkė, bet...
   - Na, gerai, - skėstelėjo jis rankomis į tylą.
   Lėtai priėjo prie Ginger, sunkiai atsiduso. Teks įprasti atsiprašinėti už nieką.
   - Atsiprašau, jei įžeidžiau. Nenorėjau, - sumurmėjo jis nelabai noriai. - Aš buvau išsigandęs, kad mudu galim stipriai nukentėt. Nepyk.
   Ir tik pabandyk neatleisti, pusžale rupūže. Jis stengėsi atsiprašyti, prisivertė, nors iš tikrųjų tai šitai turėjo padaryti ji.
„Bet turėtum susimąstyti, ar tavo moralė nesivolioja ten, kur siunti kavą", - Mio

Kaip ten buvo, kaip nebuvo,
Bet kardų matuot aš neisiu
Su tavim, niekingas bėdžiau,
Netikša tu nelaimingas
“.
- Kalevala

*

Neprisijungęs Megan Čeis

  • I kursas
  • *
  • 9
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
Ats: Lentyna su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #193 Prieš 4 metus »
Megan Čeis nusprendė vėl pasiimti įdomią ir jei patinkančią knygą iš bibliotekos, nes jai buvo nuobodu ir ji neturėjo ką veikti. Iš pradžių ji galvojo pasiimti savo mėgstamas knygas apie fantastinius gyvūnas, bet eidama prie to skyriaus netyčia užtiko lentyną su knygomis apie Hogvartsą. Ji pagalvojo: "Kokių slaptų dalykų dar nežinau apie šia magišką mokyklą". Tad ji nusprendė pasiimti knygą ar net kelias apie Hogvartsą ir jo istorija. Taigi ji ieškojo knygų gana buvo daug ir su įvairiausiais viršeliais bei užrašias: viena knyga buvo raudona su Grifų Gūžtos simboliu liūtu, kita žalia su Klastūnyno gyvatės simboliu, trečia mėlyna su Varnangės simboliu dar buvo geltona su Švilpynės simboliu. Megan nusprendė pasiimti raudoną knyga, nes tai buvo jos gūžta ir ji norėjo kuo daugiau apie ją sužinoti. Sekančią knygą ji rado juoda ir stora ant jos buvo parašyta "Hogvartso istorija" tad ji nusprendė ir ją pasiimti. Tų knygų buvo tiek daug, kad ji būtų galėjusi pasiimti jas visas ir skaityti amžinai. Ji nusprendė, kad šiam vakarui jei užteks dviejų knygų, bet tai nereiškias, kad ji nenorės daugiau sužinoti. Megan tiksliai nežinojo kaip ji rado šį skyrių taigi apsižvalgė tarp kokių knygų ji galėtš šį skyrių vėl rasti ir nukulniavo, pas bibliotekininkę, užregistarvo knygas, kad jos yra paiimtos ir nužingsnaivo link savo gūžtos kambario

*

Neprisijungęs Elliw Gwawr Dwynwen Goff

  • VII kursas
  • *
  • 903
  • Taškai:
  • Personažas priklausė Dafydd Carwyn Llewellyn
Ats: Lentyna su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #194 Prieš 3 metus »
Kadangi buvo kilusi iš žiobarų šeimos, natūralu, kad Elliw apie Hogvartsą nežinojo labai daug. O vis dėlto mergaitė buvo smalsi, tad nutarė, kad reikėtų kada nueiti į biblioteką ir pasiskaityti daugiau.
Šioje pilies vietoje ji dar nesilankė, tad natūralu, kad sugebėjo tris kartus pasiklysti. Nežinodama, kur galėtų rasti ką nors įdomaus apie mokyklą ji pasiklausė bibliotekininkės. Net ir turėdama labai aiškias nuorodas Elliw reikiamos lentynos ieškojo gal visą pusvalandį. Pagaliau ji pamatė knygas, ant kurių nugarėlių buvo Hogvartso pavadinimas. Susidomėjusi kiek aukščiau galvos esančia knyga rudaplaukė bandė ją ištraukti. Vos tik ištraukė, knyga išsprūdo iš rankos ir trenkė į galvą.
- Auč, - susiraukusi burbtelėjo Elliw. Ji pasilenkė paimti knygos, tačiau tada iš kišenės išbyrėjo saldainiai. Elliw sunkiai atsiduso ir atsitūpė jų susirinkti. Deja, nepastebėjusi knygos už jos užkliuvo ir skaudžiai plojosi ant grindų.
- Kas per... - sumurmėjo mergaitė ir skubiai atsistojo. Nusprendė saldainius paaukoti grindų dievams. Dar kartą atsargiai pasilenkusi pagaliau paėmė knygą ir atsisėdo. Vis dėlto knygos kurį laiką neatsivertė - atrodė, kad tuoj subyrės kėdė.
Elliw mirė būdama 22 m.
320 teleskopų (23-11-01)
"Gyvenimas ne be reikalo panašus į dryžuotą kalėjimo uniformą." Sergej Lukjanenko