0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

  • V kursas
  • *
  • 693
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • My strategy? I don't give up.
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #165 Prieš 5 metus »
Jos akys klaidžiojo ties lubomis. Nesvarbu, kad nieko nematė. Tamsa buvo miela, raminamai veikė akeles ir pačią mergaitę. Varnė gal ir būtų užmiršusi, kad tokiu metu ji turėjo miegoti, tačiau per didelė tyluma ir jokios gyvybės nebuvimas koridoriuose, net pačioje pilyje, neleido pamiršti. Prie to prisidėjo, žinoma, ir tamsa. Buku žvilgsniu Medutis palydėjo Simoną ir nusišypsojo patenkinta, kad galop liko tarp galybės knygų viena. O tu galvoji, aš tave seksiu? Nusijuokiu. Sukikenu. Bepročio žiobarų genijaus aš neseksiu niekados. Pala, jis atsisveikino? Nepastebėjau, hm. Varnė lengvai ištraukė lazdelę ir vėl uždegė švieselę, kartodama tą pačią serenadą.
- Lumos.
Mergaitė tyliai, tačiau neskubėdama ir tvirtai statydama kojas ant grindinio, atsikapstė iki lentynos vidurio, stabtelėjo šalia jo. Tamsoje skaityti buvo sunku, tačiau sugebėjimas rasti ko ieškojo - įdomios, plonos knygiūkštės, paprasto skaitalo vienai nakčiai. Kaip tik. Pasišviesdama lazdele, varnė dairėsi vietos, kur galėtų pasimėgauti skaitalu. Jau nieko nebebijodama, mergaitė vėl pajudėjo ir išsyk sustojo sustingdyta baimės, šoko ir netikėtumo. Pamačius Simoną be kelnių, Bethany paleido iš vienos rankos knygą, iš kitos - lazdelę, su nedideliu šviesos žiburėliu. Tas žiburėlis kažkur nuriedėjo po šalia buvusia lentyna ir tarsi užgeso. Iš tos baimės neturėjusi kur dėtis, varnė pamažu ėmė kopti lentyna aukštyn. Rankos, kojos, kaip ir visas kūnas drebėjo. Pasižiūrėti žemyn Medutis bijojo, tad lipo iki pat viršaus. Pasiekusi viršų, priglaudė prie savęs kelius ir šiek tiek palenkė galvą pirmyn, norėdama pamatyti, ar labai aukštai užsirioglino, mat tikrai nežinojo kaip teks nulipti.

*

Neprisijungęs Clementine Martes

  • VI kursas
  • *
  • 559
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • dADdY'S GiRl
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #166 Prieš 5 metus »
  Vaikinas su netiesiais žingsniais vis svyravo į šonus. Jam buvo sunku išlaikyti pusiausvyrą, todėl jis iš visų jėgų stengėsi eiti tiesiai, nors po kelių sekundžių jis sustojo eiti, nes jis tiesiog apšalo. Arba kitaip sakant, jis ant tiek axrinel pamatęs, kaip brangutė pradeda lipti ant lentynos. Netgi neturėjo žodžių, kad kažką pasakyti. O ką išvis galima buvo pasakyti, kai matai, kaip mergaitė pradeda lipti ant lentynos ir po to pradeda bijoti iš jos lipti?
 - Šok! Šok! Šok! Šok! - Dar trūko kokio stuksenimo.
  Anglas išsižiojęs žiūrėjo ką Bethany toliau darys. Jam jau netgi nebuvo juokinga, o tokios nesąmonės ji sugebėjo truputi prablaivinti.
 - O dabar rimtai, ar tu šoksi ar kaip? Man kviesti pagalbos? - Pasiteiravo.

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

  • V kursas
  • *
  • 693
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • My strategy? I don't give up.
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #167 Prieš 5 metus »
Tamsa jos nei kiek nebaugino. Išties, tamsūs šešėliai gal net nuramintų mergaitę, tačiau varnė visa drebėjo priglaudusi kelius prie savęs, stengdamasi nepažiūrėti žemyn ir bijodama pajudėti. Aukščio baimė jos nepersekiojo, bet Bethany tikrai bijojo krustelti ar ne ten pastatyti koją, priversti siūbuoti lentyną, o galų gale nukristi žemėn su visomis knygomis.
- Aš niekur nešoksiu, - kategoriškai pareiškė. Pamažu Medutis liovėsi bijoti aukštumos, kurioje įsikabarojusi sėdėjo, kūnas nebedrebėjo. Tik rankų pirštai neklausė, sunkiai lankstėsi ir buvo ganomi įvairių tirtėjimo traukulių.
- Net jeigu eisi kviest pagalbos, pakliūsi į bėdą pats, - atsigulė ant lentynos ir įsistebilijo į nenušviestas lubas, - o šiaip, šokti dar nesiruošiu. Man labai gerai ir čia.
Medutis pajuto, kad apačioje lentyna ėmė drebėti ir instinktyviai atsisėdo. Akimirką užgniaužė kvapą, o Bethany net nepajėgė kvėpuoti iš tos baimės. Didžiausias košmaras, jo nuomone, kas galėjo nutikti, tebuvo kritimas žemyn. Mieliausiai atrodė kietos grindys, tarsi išskėstomis rankomis laukusios kada varnė tėkšis žemėn. Nesvarbu, garsiai ar tyliai.

*

Neprisijungęs Clementine Martes

  • VI kursas
  • *
  • 559
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • dADdY'S GiRl
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #168 Prieš 5 metus »
  Saimonas tik žiūrėjo į Bethany ir laukė, kol kažkas įdomaus įvyks. Bet taip nebuvo.
 - Nagi, greičiau šok. - Nuobodžiaujant, su rankom prisilietė prie lentynos ir pabandė ją bent kažkiek pajudinti, bandydamas išprovokuoti brangutę nušoktį, bet pamažu lentyna pradėjo drebėti. Tuoj kažkas tikrai bus.. Nespėjo netgi pagalvoti, kaip tikrai ir įvyko vienas įvykis.. Lentyna nuo drebėjimo pradėjo pamažu svyruoti ir tuoj, tuoj ji jau nukris.. Daglasas-Braunas žagtelėjo ir tiesiog apšalęs žiūrėjo į visa tai ir netgi neturėjo žodžių, kad jis galėtu kažką pakomentuoti čia. Gūžtelėjęs pečiais jis atsitraukė ir žiūrėjo toliau kas bus.
 - Manau, kad tos lentynos tuoj nukris. - Lyg ir taip tai nebuvo aišku. Netoli jo, Bethany gresia tai, kad ji susižeis, o berniukas pradėjo galvoti apie tai, kaip tokiam momentui jam trūksta popkornų..

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

  • V kursas
  • *
  • 693
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • My strategy? I don't give up.
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #169 Prieš 5 metus »
Bethany nuleido kojas žemyn ir ėmė jas linksmai bei žaismingai tabaluoti ore. Neskaitant virpulio, drebančių pirštų ir baimės, kad tuoj prisiplos, jautėsi visai ramiai, linksmai ir patenkinta.
- Nešoksiu, - kategoriškai pareiškė, bet pasigailėjo. Lentyna dar labiau sujudėjo, tačiau mergaitė tik stipriau prispaudė delnus prie lentos, į kurią atsirėmusi sėdėjo. Bejudant lentynai, Medutis suvokė, kad ją judino ne kas kitas, o tas pats beprotis genijus - kaip kitaip lentyna šitaip baisiai judėtų? Ji net pamiršo kvėpuoti iš tos baimės. Mergaitė sėdėdama šiaip, taip laikėsi it nedidukas lapelis audros metu ant šakos, kedenamos milžiniško vėjo, tačiau giliai įkvėpusi suvokė, jog anksčiau ar vėliau nukris. Bethany nieko neatsakė į Simono komentarą, tik pažvelgė žemyn. Dėka tamsos, nematė net grindų. Jai susvaigo galva. Lentyna siūbavo į šalis, o galop ir lemtingai. Mergaitė krito nugara atgal, nespėjo suklykti, įsitverti ir to suvokti. Nugarą perliejo skausmas - varnė trenkėsi ant žemės. Skausmas buvo stiprus, Medutis nepajėgė atsistoti. Pasimuisčiusi, pakėlė akis į lubas ir tik pajuto kaip iš baimės suspaudė širdį - ant jos užkrito begalė knygų, o vėliau ir visa lentyna, prispausdama ją galutinai. Bethany girdėjo tik širdies plakimą, aplink matė tik dar tirštesnę, ją rijusią tamsą. Užmerkusi akis mergaitė apsimesdama rami, nors viduje visa drebėjo iš baimės mirti, mėgavosi paskutiniais oro gurkšniais.

*

Neprisijungęs Clementine Martes

  • VI kursas
  • *
  • 559
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • dADdY'S GiRl
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #170 Prieš 5 metus »
  Klastuolis dar labiau apšalo pamatęs, kaip brangutė nukrito nuo lentynos. Velniop mokyklos taisykles, jis su savo labai netvarkinga išvaizda nubėgo prie pirmo profesorio, kad papašyti pagalbos. Vaikis pats nieko nepadarytu, nes ne jo jėgose tai, bet jis tikėjosi, kad suaugusieji tikrai padės.
  Po kelių minučių klastuoliui pasisekė. Jis surado Hogvartso darbuotoją kuri nedelsiant nubėgo į biblioteką, bet tai, kad Saimonas dabar padėjo Varno Nago koledžo atstovei, jam pačiam nuo to nebuvo geriau. Nes darbuotoja pamačiusi jo išvaizdą pasakė, kad jis pasiliks arešte pas ją ir tai dar ne viskas. Rudaakis dėl baimės visiškai prablaivėjo ir visai pamiršo apie mergaitę. Dabar jam buvo galvoje jo bausmė, kurią jis turės. Turint baisiausias mintis kurias jis galėjo turėti, nuėjo link klastūnyno berniukų kambario ir tikėjosi, kad tai daugiau niekada nepasikartos.

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

  • V kursas
  • *
  • 693
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • My strategy? I don't give up.
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #171 Prieš 5 metus »
Bethany būtų gal net ir užmigusi, tačiau negalėjo pajudėti, o ir oro trūko. Vienintelis dalykas, padėjęs išlikti ramiai, tebuvo širdies plakimas. Mergaitė nežinojo, kiek laiko praėjo. Staiga išgirdo bruzdezį, pajuto nuimamą svorį, kuriuo buvo prispausta. Tingiai atsimerkusi, sugebėjo atpažinti magijos mokyklos, tiksliau Hogvartso, darbuotoją. Įsikibusi į jo ranką, leidosi pakeliama. Darbuotojui uždavinėjant klausimus, ji tik linkčiojo arba purtė galvą. Išsilaikyti pati nesugebėjo, tad darbuotojui teko leisti Bethany perkelti svorio centrą jam. Labai pamažu, kai netvarka bibliotekoje liko už nugaros, varnė drauge su gelbėtoju, mažyčiais žingsneliais tipeno iki ligoninės sparno. Jame minkšta lova atgaivino smarkiai sutrenktą nugarą. Išgėrusi gauto viralo, mergaitė itin greitai užmigo.

*

Neprisijungęs Europa Ziegler

  • IV kursas
  • *
  • 111
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • merde
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #172 Prieš 5 metus »
     Nors labai vėlu dar nebuvo, Hogvartso pilis jau skendėjo tamsoje. Žiema... Europa neskubėdama slinko bibliotekos link, kur tikėjosi rasti informacijos apie mokyklą bei jos apylinkes. Klastūnyno globotinė, tiesa, didžiuliu smalsumu netryško, tiesiog prireikė kiek papildomos informacijos namų darbams.
     Pasiekusi biblioteką, baltaplaukė akimis susirado lentelę, ant kurios buvo parašyta „knygų apie Hogvartsą skyrius“, ir nužingsniavo jos link. Bibliotekoje buvo kaip niekad tylu. Žinoma, čia turbūt veikė kažkokia magija, kad jokie pašaliniai garsai netrukdytų skaitantiesiems ar šiaip atėjusiems ramiai pabūti, tačiau šį vakarą ir žmonių čia buvo ne itin daug: tik bibliotekininkė, vartanti savo popierius, gal pirmo ar antro kurso bernužėlis, vartantits, rodos, nuotykių knygą ir Europa, toli gražu ne puikios nuotaikos ketvirtakursė, atbildėjusi į biblioteką dėl informacijos namų darbams trūkumo.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #173 Prieš 5 metus »
Elijah žingsniuojant į pilį, užėjo keistas noras paskaityti kokią knygą apie Hogvartsą ar šiaip apie pilies istoriją šiek tiek kažką sužinoti, nes čia jam buvo viskas svetima, nieks apie tai jam niekada nepasakojo..
Tad ilgai eiti nereikėjo jis tik pravėrė bibliotekos duris ir prasmuko link lentynos, kur buvo užrašyta "knygų apie Hogvartsą skyrius", jis buvo iš žmonių, kuris tikrai nesidomėjo knygomis ar istorijomis, tačiau šįvakar jame tiesiog degė noras... O dar ir bibliotekoje tvyrojo ramybė, keletas žmonių ten tebuvo, o Chris' ui to tik ir reikėjo, tačiau staiga jam už akių užkliūvo viena mergužėlė, tiksliau šį širdies plakimą Dawson' as jau pažino, tik nesuprato iš kur.. Tačiau ji stovėjo nugara į berniūkštį tad šis nelabai ir galėjo ką matyti.. tad nieko nelaukęs nugrėbė pirmą pasitaikiusią knygą ir prisėdo prie laisvo staliuko..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Europa Ziegler

  • IV kursas
  • *
  • 111
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • merde
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #174 Prieš 5 metus »
     Iš lentynos išsitraukusi kiek apdriskusią, tikrai ne pirmos jaunystės knygą pavadinimu „Koledžų atsiradimas", Europėlė (gal šis deminutyvas nebelabai tiko klastuolei? Juk šioji jau perkopė į antrąją pusę visų mokymosi metų, o ir pradėjo skaičiuoti keturioliktus metus, kas, palyginus, nėra jau taip ir mažai) klestelėjo ant minkšto krėslo, visai šalia dar vieno, ką tik atkulniavusio bibliotekos lankytojo.
     Knyga, kad ir kaip bebūtų keista, Klastūnyno globotinei pasirodė... visai nieko. Istorija, matyt, bus tas dalykas, kuris mergužėlei ir tiko, ir patiko. Juk visai įdomu sužinoti apie tai, kas vyko prieš kelis dešimtmečius, kai Europos nė planuose nebuvo (aišku, vargu ar ji išvis juose kada buvo, žinant faktą, jog visą tą laiką iki atvykimo į Hogvartsą praleido šaltuose vaikų namuose), ar net šimtmečius!
-Gal netyčia turi plunksną ar, eee, kokį tušinuką, pasiėmiau tik popieriaus, o su kuo rašyti palikau savo...- baltaplaukė kilstelėjo pilkas akis į dešinėje sėdėjusį bernužėlį. Elijah - prieš maždaug metus atsiradęs vyresnysis brolis,- Oh,- atsiduso,- čia tu...

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #175 Prieš 5 metus »
Elijah pagaliau atsivertė pirmąjį knygos puslapį, tačiau negalėjo susikoncentruoti į skaitymą, nes ta mergiotė jam nedavė ramybės, jam atrodė, kad ji kažkur lyg ir matyta ir tikrai artima.. Tačiau ilgai galvoti nereikėjo, kai ilgai nelaukus ji pati prisistatė prie Dawson' o.. Jaunesnioji sesuo? Rimtai? Nuostabu gal pagaliau teks susipažinti..
- Amm.. Nea, neturiu, pats čia tuščias atėjau, - nusišypsojo vaikinas, - Aha, aš, - dar sykį šyptelėjo seseriai.. - Gal prisėsi šalia, va šalia laisva vieta? Juk nenori pyktis dėl motinos kaltės? Mes nekalti, kad ji mus paliko, o dabar dar ir radom vienas kitą... Gal pavyks gerai sutarti, - mandagiai burbtelėjo Chris' as ir žvilgtelėjo merginai į akis.. Ji atrodė gan miela mergaitė, tik vaikinas nesuprato, kodėl ją motina paliko, dėl kokių priežasčių.. O tai dar labiau kėlė pyktį, kad maža to paliko vyresnį sūnų, tai dar paliko visai jauną savo dukrą, tai buvo išties baisu..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Europa Ziegler

  • IV kursas
  • *
  • 111
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • merde
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #176 Prieš 5 metus »
-Ah, nieko tokio,- vyptelėjo mergaičiukė ir jau buvo besiruošianti kartu su knyga grįžti į klastuolių irštvą. Žinoma, ne tik todėl, kad neturėjo su kuo rašyti, bet ir todėl, kad didžiuliu noru bendrauti su broliu tikrai netryško. Ir nė pati nežinojo kodėl. Argi jis kaltas dėl to, kad keturiolikmetė dar visai mažytė buvo palikta, juolab, kad garbaniaus likimas buvo visai panašus.
-Aš ne, nenoriu, tiesiog, eee...- nutęsė. Nežinojo, kaip „nusimuilinti", tad pasiliko ir vos vos šyptelėjo vyresnėliui.- Žinoma, nekalti. Na, nebent sugebėjau kažką iškrėsti būdama vos poros mėnesių,- sukikeno gūžtelėjusi pečiais.
-Man labai nesmagu, jog turėjome susipažinti ne itin mielomis sąlygomis,- po trumpos pertraukėlės pradėjo kalbėti,- buvome susitikę tą kartą astronomijos bošte, bet nė nepamenu, ar tada sužinojau tavo vardą, tad, na, žinai,- lengvai šyptelėjo. Buvo šiek tiek keista, jog Europa nebuvo tokia šalta, kaip įprasta, o dar išsakė šiokius tokius jausmus.
-Ką skaitai?- bandė nutraukti temą apie kraujo ryšius ir tą susitikimą pelėdyne.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #177 Prieš 5 metus »
- Ech.. - dustelėjo Elijah, - tu gal ir pyksti ant manęs, kad ją palikau ten tada gulėti ir man buvo ant jos nusispjaut, tačiau nepamirškim, kad ji su mumis pasielgė taip pat, - šyptelėjo vaikinas ir džiaugėsi, kad mergina sutiko pasilikti, jis norėjo labiau pažinti savo sesę, nes ši tikrai nekalta dėl motinos kvailų klaidų.. 
- Man irgi nelabai malonu, tačiau gal teks ateityje visai maloniai bendrauti, - dar sykį vaikino veidą papuošė šypsnis ir jis tęsė toliau, - aha buvome, tačiau ir tą sykį nelabai malonei ten susipažinom, - truktelėjo pečiais Chris' as ir žvilgtelėjo į knygą, kurią atsinešusi buvo Europa..
- Be to mano pilnas vardas - Elijah Chris Dawson, jei įdomu, - ištiesdamas ranką šyptelėjo jaunasis vampyras laukdamas atsakymo..
- Aj buvau lauke su drauge ir kažkaip panorau ateiti paskaityti kažką apie mokyklą, nes kažkaip nieko apie ją nežinau ir iš tikrųjų nežinau, ką veikiu čia.. Juk mano istoriją turbūt jau žinau, o aš tavosios nelabai, tačiau kaži ar tu nori čia atsiverti nepažįstamam jaunuoliui, - šyptelėjo garbanius..tačiau nejautė, kad Europa jam svetima.. - O tu čia ką skaitai?
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Europa Ziegler

  • IV kursas
  • *
  • 111
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • merde
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #178 Prieš 5 metus »
-Ne, aš visai nepykstu. Pati nežinau, kas man tada pasidarė, ir, nemeluosiu, gailiuosi, jog neišėjau iškart po to, kai ji pasisakė, kas tokia esanti,- pirštais perbraukė per švelnius pilkus plaukus,- dar labiau negaliu paaiškinti to, jog padėjau jai. Paprastai to, nedarau. Gal neveltui patekau į Klastūnyną,- sukikeno ketvirtakursė,- tik ką tu veiki Grifų Gūžtoj, juk ten tik, pasak šios knygos,- trumpam pilkas akis nudelbė į rankosę laikytą knygą,- patenka kilniaširdžiai drąsuoliai,- kilstelėjo antakį ir padarė trumpą pauzę,- aš juokauju. Netikiu šitais kvailais stereotipais.
Padėjusi knygą apie Hogvartso koledžus ir jų atsiradimą ant kelių ir vėsiu delnu švelniai perbraukusi viršelį, Europėlė vėl kilstelėjo savo akis į vyresnėlį.
-Gal,- gūžtelėjo pečiais keturiolikmetė. Žinoma, ji būtų visai nieko prieš, tik mintis apie brolį ir apskritai šeimą mergaitę, tiesą sakant, kiek gąsdino. Juk šioji niekada nežinojo, ką tai reiškia, nė neišmanytų, kaip turėtų su vyresniuoju broliu elgtis!
-Europa Ziegler,- šyptelėjo baltaplaukė ir paspaudė Elijah delną,- aišku, negaliu žinoti, ar tai tikra mano pavardė, juk ta,- pikčiau pasakė, omenyje turėdama motiną,- galėjo vaikų namuose pasakyti bet ką, jog tik būtų tikra, kad ūgtelėjusi neatseksiu savo šaknų. Nemeluosiu, bandžiau. Nieko gero,- juokėsi ji.
-Ne, visai ne. Apie tave žinau turbūt lygiai tiek, kiek ir tu apie mane, bet taip, aš nelabai mėgstu atsiverti. Nesvarbu, pažįstamas ar ne,- Europa apsižvalgė, pati kiek stebėdamasi savo plepumu. Juk įprastai pokalbiuose būna ta, kuri tik klausosi ir linkčioja, o ne ta, kuri vis čiauškia. Keista...
-Ieškau informacijos namų darbams,- atkišo knygą garbaniui.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #179 Prieš 5 metus »
- Tiesa sakant aš irgi likau nustebęs, kai tu jai padėjai, vien tik pamatęs tavo ženkliuką ant uniformos, pamaniau, kad mes turbūt turėtume apsikeisti koledžais, nes mano šaltakraujiškumas ir žiaurumas yra didesnis nei drąsa ar kilniaširdiškumu.. - veptelėjo jaunuolis.. - Manau mūsų abiejų vieta turėjo būti Klastūnyne, tačiau kepurė parinko, kaip jai geriau, - šyptelėjo Dawson' as.. - O dėl to, kad jai padėjai, manau, kaltas yra tav užsislėpęs kažkur giliai gerumas.. Nes aš būčiau leidęs tai numirt.. - Užbaigė Elijah ir vis kilstelėdavo akis į mažąją seserį..
- Malonu, - atleisdamas delnus išspaudė vaikinas.. - Na taip žinoti yra sunku, tačiau aš turbūt numanau kas tavo tėvas, - ištarė vaikis, tačiau nemanė, kad tai išeis į gerą, todėl nutylo..
- Jei nori sužinoti daugiau apie mane, tik klausk.. - gūžtelėjo pečiais.. - Neturiu ko slėpti, daug kas žino mano kvailą istoriją.. Be to žinai, ta... įsidarbino Hogvartse, jei dar nematei profesorių sąrašų tai žvilgtelėk, - ištiesdamas lapelį padavė merginai..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“