0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

  • V kursas
  • *
  • 693
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • My strategy? I don't give up.
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #150 Prieš 5 metus »
Negi jis tarp žiobarų buvo genijus? Hm, galbūt jis kvailas. O gal apsimeta? Po velnių! Ką man daryti? Ir taip vos sugebu išstovėti! Bethany tylomis, beveik nepastebimai atsiduso. Jos akys vėl nuklydo iki berniuko, kurio vardo dar nežinojo. Akimirką mergaičiukė ėmė trokšti jo apkabinimo. Nors, jeigu užgriūtų su visu apkabinimu, turbūt, bent jau taip spėjo, kad nukristų žemėn ir jį nusitemptų kartu. Ir dar išgąadintų, o jam ir taip sunkiai sekėsi bendrauti.
- Labai mėgstu fantastines knygas, - šyptelėjo dar sykį, it specialiai atitaikiusi knygų žanrą, kurį itin mėgo, - be to, nuostabios knygos yra tos, kurios susijusios su graikų mitologija.
Dvylikametė antra ranka įsitvėrė lentynos. Jos jėgos seko, pamažu turėjo artėti momentas, kuomet nuslys ant žemės ir neatsikels. Pamažu sukosi galva, it sėdėtų lengvoje karuselėje ar kokiame kitame atrakcione.
- Gyvenimas žiaurus? Ak, taip... Žinau tuos gyvenimo žiaurumus, - išties, gyvenime ji patyrė daug šilto ir šalto, tačiau viską dabar sutiko su šypsena. Net pati nesuprato, kaip? Pamačius jo mirksnį, Bethany panoro iškišti liežuvį, tačiau susivaldė.
- Iš tiesų, - šiaip, visai gražiai skamba ta levanda, - mano vardas yra Bethany. Daugelis mane vadina Medučiu. Tai ką? Snickers'ai gydo peršalimą? - kilstelėjo antakius ir pro lūpas išleido oro, bandydama nupūsti keletą plaukų nuo veido.
- Ne, - net nepajuto kaip vėl ėmė į jį žiūrėti, - aš dar ilgai nemirsiu. Peršalimas nėra sunkiai išgydomas.
O jis tikrai genijus?

*

Neprisijungęs Clementine Martes

  • VI kursas
  • *
  • 559
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • dADdY'S GiRl
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #151 Prieš 5 metus »
 Saimonui nepatikdavo mitologija. O dar ir mitologinės knygos. Fe. Vaikinui visada prie širdies būdavo filmai tokie kaip "žvaigždžių karai". Bet kaip elgtis Saimonui? Nejaugi jam reikia su ją sutikti ir atrodyti, kad tai viskas jam prie širdies. Tai aišku, kad jis taip nepasielgs.
- G-grai-kų mi-to-lo-gija? A-r tau vis-kas g-ge-rai, k-kai pa-tin-ka tau toks š-šlamštas? - Pasakė ir pagalvojo, kad jis labai draugiškai pasielgė ir kuo plačiau nusišypsojo Levandai. Nors turbūt tai visiškai kitaip atrodė.
- Nie-ko t-tu ne-žinai. Mo-ky-kis iš la-biau paty-rusių žmo-nių, ar-ba-tė-lė. - Dar kartą pagalvojo, kad čia Simon esąs draugiškas ir jam pirma kartą pavyksta tinkamai bendrauti su mergaitėm, kad jas neįžeisti. Ak, turbūt ji tuoj nualps nuo mano tokio elgesio. Na va, bus sudaužta širdis mergaitei. Sau kažką prisigalvojo.
- Be-tha-ny? Na jau n-ne. Bū-si bran-gu-tė ar-ba arba-tė-lė. - Sustojo, nes nuo tokio kiekio plepalų, Saimonui pradėjo trūkti oro. - To-kioms k-kaip t-tau, iš-gy-dys. - Pasakė ir pradėjo įsivaizduoti, kaip jis pasigirs kitiems berniukams, kokį jis pažengimą padarė.
- Ak, ai-šku. - Nusiminęs pasakė. - T-tai g-gal tau grei-čiau p-pa-dėti, k-kad mir-tum? Nors n-ne, t-tu m-man bran-gu-tė d-dar r-eikalinga č-čia. - Pritūpė prie Bethany ir kažkokiu žudančiu žvilgsniu pradėjo į ją žiūrėti.

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

  • V kursas
  • *
  • 693
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • My strategy? I don't give up.
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #152 Prieš 5 metus »
Rimtai, ką gi aš darau su šituo keistuoliu? Kąąą? Ne, berneli, neprisiflirtuosi. O gal, prisifiltruos, iš kur man žinot? Aš jo nepažįstu, aaaaa!
- Taip, man patinka mitologija, - išvis, yra šiam pasauly būtybių, kurios mėgtų mitologiją? Graikų?, - ypač graikų. O žiobaro parašyta garsioji ,,Persio Džeksono" knygų serija yra kažkas nuostabaus, - suprato, kad jis visiškai nemėgo mitologijos. Kaip man jį vadint? Barsuku? Ne, į švilpį nepanašus. Grifas? Nee, pernelyg nedrąsus. Varnas? Aišku ne, būčiau mačiusi jį! Klastuolis? Hm, nemanau, kad jis koks lyderis.
- Tai iš ko man mokytis? Tavęs? Hm, atrodai nelabai vyresnis, - pasistengė nesusiraukti išgirdusi savo naująją pravardę. Tai levanda, tai arbatėlė, tai brangutė... Laukiam atsirandant naujos pravardės. Šmaikštu. Nei kiek.
- Tai kuo man tave vadinti? - neišsilaikė ir atsitūpė. Atsisėdo ant grindų, - išgydo ne tik tokioms kaip aš. Žmones ir kitas raganas bei burtininkus irgi pagydo.
Kas čia vyksta po galais? Noriu arbatos. Lovos. Kažko šilto. Malonaus. Bethany trumpam užmerkė akis. Padėti, kad mirčiau?! Ajajaj, kur aš atsidūriau... Ji atsimerkė. Pasuko galvą į šoną ir vėl pamatė jį keistai pritūpusį ir spoksantį. Gero gyvenimo.

*

Neprisijungęs Clementine Martes

  • VI kursas
  • *
  • 559
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • dADdY'S GiRl
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #153 Prieš 5 metus »
 Saimonas nusprendė patylėti dėl graikų mitologijos. Neturi skonio, tiesiog. Jam buvo išvis įdomu, kas domisi graikų mitologija? Vat žaidimo "Warcraft" istorija kur kas įdomesnė, nei tos mitologijos. Net nenorėjo galvoti, kad kiekvieno žmogaus skoniai skirtingi, Saimonui atrodė, kad Bethany yra tiesiog 'neteisi' dėl savo nuomonės.
- M-metai t-tik s-skaičiai. - Pabandė mirktelėti mergaitei, bet deja, tiesiog sumirksėjo. - M-mano v-vardas y-yra k-kaip a-š. T-toks n-nežinomas ir paslaptingas. - Neįsivaizduoja, ką norėjo su šituo pasakyti, bet tiesiog tai norėjo ištarti. - O š-šiaip e-es-u Sa-i, - Nesugebėjo toliau pasakyti. Vaikinui prasidėjo astmos priepuolis. Vat ką privedą, Saimoną prie bendravimo su mergaitėm daugiau nei dešimt minučių.
- J-jei-gu a-š mir-siu, t-tai b-bus t-tavo k-kaltė. - Pasakė, o vėliau tiesiog ištraukė iš savo kelnių kišenės inhaliatorių ir atgavo pradinę būseną kur toliau galėjo kvailiotis.
- M-matai, tavo savijauta ne-susilygina su m-mano. - Pabandė pasirodyti, bet ir vėl sumalė dar vieną nesąmonę. - O d-dėl t-tavęs, tai g-gal t-tau pad-ėti nuvesti iki li-go-ninės sparno? - Pasakė ir atstatė nugarą Bethany. - Sėsk. - Užnorėjo, kad mergaitė jam atsisėstu ant nugaros ir jis galėtu ją nunešti.

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

  • V kursas
  • *
  • 693
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • My strategy? I don't give up.
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #154 Prieš 5 metus »
Neverta. Visiškai neverta. Beprasmiška yra ginčytis dėl dalykų, tiksliau, skirtingų nuomonių. Yra argumentai už ir prieš. Taip arba ne. Tokie gamtos dėsniai. Bethany jautė kietą grindinį, tačiau nesijudino. Nepakako jėgų. Jeigu ne šalia nesąmones daręs vaikis, miego debesis būtų apglėbęs mergaičiukę ir ši būtų užmigusi, pasidėjusi galvą sau ant kelių. Tačiau dabar miegas neėmė. Metai - tik skaičiai. Hm, nuskambėjo kaip frazė iš benamio, kuris šiukšlyne ieškojo obuolių, o prie jo priėjusi moteris paklausė kiek jam metų, juk jaunai atrodė tas jaunuolis. Bet sakykim, jo valia ir laisvė. Dar pasakyk, kad esi šarvais apsiginklavęs riteris, tai aš tapsiu karžygio žmona. Karžygė.
- Metai irgi šiokią, tokią reikšmę turi, - pažvelgė į lubas, nuleido žvilgsnį į save, - nes kitaip, kam juos skaičiuoti? - matė savo balsvus delnus, nors šaltis nebekrėtė kaip pirmiau, - paslaptingas kaip naktis...
Jai jau buvo nusibodę nuolat į jį žvilgčioti, tačiau kai jis ėmė dusti Bethany vos nepersigando. Kas dabar bus? Ką man daryti?
- Aš neprisiimu jokios atsakomybės už tavo visokius rodomus, daromus ar sakomus dalykus, - skeptiškai palydėjo žvilgsniu kai šis išsitraukė inhaliatorių. Dvylikametė patraukė storo megztinio rankoves žemyn, kad bent kiek siektų ne tik riešus, bet tai menkai tegelbėjo.
- Mhm, - pasiramstydama į lentyną, atsistojo, - aš nesu raitelis ir jodinėti nemoku.
Ji gūžtelėjo pečiais. Net ir sirgdama buvo ganėtinai geros nuotaikos. Vietoj to, kad užšoktų paslaptingajam riteriui ant nugaros, prilietė jo ranką, tačiau nespėjo jos įstverti. Kita ranka buvo įsitvėrusi lentynos.
- Verčiau duotum ranką ir palydėtum, - visiškai nenorėjo, kad kas nors pamatytų ją jojančią ant kažkokio genijaus nugaros.

*

Neprisijungęs Clementine Martes

  • VI kursas
  • *
  • 559
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • dADdY'S GiRl
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #155 Prieš 5 metus »
 Atstatė nugarą. Saimonas buvo pasiruošęs. Kažkam. Pajautęs, Bethany jis pernelyg išsigando ir nukrito ant žemės.
- T-tu l-labai s-u-n-k-i. - Pasakė. Nors neesmė, kad ten buvo tik jos ranka, O Simon pagalvojo, kad čia ji jau užlipo. - A-š e-su n-ne a-arklys koks nors, k-kad ta-ve čia ve-žio-ti. - Sustojo. - Aš es-u žir-gas. - Mirktelėjo ir pakėlė du kartus antakius.
 Voliotis ant grindų buvo pernelyg šalta ir nepatogu. Geriau gulėti šiltoje lovoje su minkštom pagalvėm. Užsisvajojęs berniukas net nenorėjo atsistoti. Jis taip ir toliau voliojosi, o kai kada netgi pradėdavo sukiotis. Vis toliau svajodamas, kad nori atsidurti šiltoje lovoje. O kas jam trukdo?
 Atsistojęs vaikinas nusivalė savo kelius ir pažiūrėjo į levandų arbatėlę.
- A-r n-ne-no-ri m-man p-pa-lai-kyti kom-pa-niją? L-lovoje. A-š pa-gu-lėsiu, o t-u galėsi didžiuo-tis, kad pa-lai-kai man kompaniją. - Kažką sumalė ir pradėjo žiūrėti į Bethany.

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

  • V kursas
  • *
  • 693
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • My strategy? I don't give up.
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #156 Prieš 5 metus »
O jis tikrai protingas? Linkčiau tuo suabejoti, mm. Bethany vos vos prilietė jo ranką, o šis jau ėmė paisyti savo nesąmones, tad šįkart ji nesusilaikė ir užvertė akis aukštyn. Mažas vaikas. Mergaičiukė stovėjo atsirėmusi u tą pačią lentyną.
- Deja, aš priliečiau tik tavo ranką, - kilstelėjo antakius, - žirgas, kur gi ne.
Dvylikametė pasuko galvą į šoną, šitaip nors keletą akimirkų pasirengusi nematyti to vaikio nesąmonių. Nors ir nelaikė savęs suaugusia, protinga, išsimokslinusia, bet galėjo pasakyti, jog šitam ,,žirgui" turbūt tik žiobarų pasaulyje sekėsi būti genijumi. Tik deja, čia ne tas pasaulis. Kai išgirdo, jog kažkas vėl darėsi kitoje pusėje, nei ji žiūrėjo (tiksliau, stebėjo vieną tašką), pasuko galvą į berniuką. Viskas? Pasivoliojai kaip kirminas tarp rudeninių lapų? Puiku. Hah, kaip šmaikštu.
- Tai, eime? - jau buvo pasirengusi net ir lėtu žingsniu, bet vis tiek išeiti iš bibliotekos, - gerai, gerai. Labai didžiuosiuos, kad palaikau tau kompaniją. O dabar einam.
Kaip noriu levandų arbatos ir į lovą...

*

Neprisijungęs Clementine Martes

  • VI kursas
  • *
  • 559
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • dADdY'S GiRl
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #157 Prieš 5 metus »
- Turėk garbę man palaikyti kompaniją. - Pasakė be visų tų mikčiojimų.
 Saimonas vis galvojo, apie jos sveikatą. O gal ji užkrės jį? Kaip tada ji turės jam palaikyti kompaniją? Na, jau ne. Daglasas-Braunas nenorėjo susirgti. O jinai atrodė tikrai ne kaip. Todėl pasiėmęs jos ranką jis ją norėjo nuvesti link ligoninės sparno.
 Vaikinas pirmą kartą taip 'arti' bendrauja su mergaitę. Ankščiau, jam neužtekdavo drąsos kažką pasakyki netgi. Viskas užbaigdavo, kad jos pabėgdavo kai jis pradėdavo rodyti visus tuos gestus. Čia jam pasisekė, mat levandų arbatėlė negalėjo pajudėti netgi. Tobula.
 Jau koridoriuose, Simon vis labiau galvojo apie tai, kad kodėl jis turi ją vesti link ligoninės sparno. Nesąmonė. Viską apgalvojęs, jis greitai paleido ranką jos ir pažiūrėjo į ją.
- Na, ką gi. A-š e-ei-nu iš čia. Sė-kmės t-tau einant toliau link ligoninės sparno. - Pamojavo ir pradėjo bėgti. Berniukas net nesuprato, kad jis paliko mergaitę koridoriuje taip ir nepalydėdamas ją iki ligoninės sparno. Ką gi, 'tikras vyras' vadinasi.

*

Neprisijungęs Clementine Martes

  • VI kursas
  • *
  • 559
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • dADdY'S GiRl
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #158 Prieš 5 metus »
  Klastūnyno koledžas kaip visada linksminosi ir Saimoną nepaliko ramybėje. Klastuolis susiraukė, jis pernelyg drovus tokiems dalykams. Bet kiti 'bičai' buvo pernelyg įkyrus.
 - N-a, g-gerai, įpilk.. - Vos tarstelėjo. Klastuolis prarijo seiles ir paėmė tą plastikinį puoduką. Jis padarė pirmą gurkšnį. Antrą. - Ar jūs tikrai įsitikinę, kad jis nealkoholinis? - Paklausė kitus klastuolius. Jie pradėjo tyliai šnabždėtis ir kikenti. Rudaplaukis viską suprato..
  Praėjo apie keturiasdešimt minučių. Saimonas važiavo su rožiniu dviračių per Hogvartso koridorių ir dainavo "Makarėna" dainą. Jis buvo be viršutinių drabužių, o jo kojų nagai buvo padažyti į raudoną spalvą.
 - Nešdinkit triušiai! - Jis taip kreipėsi į kelis mokinius kurie stovėjo jam pakeliui. Jis pasuko kairėn, ir privažiavo prie bibliotekos. Buvo naktis, todėl nebuvo bibliotekininkės. Linksmumas tik prasideda.

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

  • V kursas
  • *
  • 693
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • My strategy? I don't give up.
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #159 Prieš 5 metus »
Bethany eilinį sykį sakė sau, jog eis anksčiau miegoti, neslampinės iki išnaktų ir vėliau nemiegos iki vidurdienio. Deja, mergaitė, vos tik sutemo, suprato, kad ir tąnakt anksti miegoti nenueis. Išvis, net nežinojo ar nueis prieš saulės patekėjimą.
Kai jau buvo pakankamai tamsu, tylu ir ramu, varnė su lazdele rankoje išlindo iš miegamojo. Vilkėjo tamsų sijonuką ir priderintus marškinėlius, o kaklą juosė keturios grandinėlės su pakabukais. Palaidi plaukai tvarkingai gulėjo ant pečių. Jos akys tamsa mėgavosi, tad lumos kerų net neprireikė. Savo tikslą, tiksliau, biblioteką, Bethany pasiekė greitai. Įsmukti vidun atrodė vaikų žaidimas, be to, ne pirmą kartą varna šitaip elgėsi. Tiesa, bibliotekoje be šviesos buvo sunkiau. Pirštų galais leisdama lentynas ir knygų nugarėles, mergaitė galop pasidavė.
- Lumos, - pusbalsiu tarstelėjo ir aiktelėjo. Medutis stovėjo šalia tos pačios lentynos, kur praeitais mokslo metais sutiko paiką vaikį, kuriam Hogvartsas - net ne vieta. Lyg to būtų negana, jis varnę spėjo ir pabučiuoti. Žinoma, šįmet.
Jos naktinius pamąstymus pertraukė kažkokie garsai ar triukšmas už bibliotekos durų. Bethany atsiduso. Švieselė lazdelės gale erzino akis. Pirštukais lietė knygų nugarėles, šitaip bandydama nusiraminti. Tačiau kai kažkas įsibrovė pro duris (bent jau tai priminė įsibrovimą), nusprendė labai nerizikuoti.
- Nox, - švieselė išnyko, lazdelę užkišo už sijono viršaus taip, kad galiukas dar matėsi. Nutilusi it pelė po šluota, mergaitė girdėjo net širdies plakimą ir savo kvėpavimą. Visgi, nežinojo kas dar be jos buvo bibliotekoje.

*

Neprisijungęs Clementine Martes

  • VI kursas
  • *
  • 559
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • dADdY'S GiRl
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #160 Prieš 5 metus »
  Rudaakis prasibrovė į biblioteką. Buvo tamsu ir nesimatė jokios gyvos sielos. Klastuolis žagtelėjo ir nieko nematęs už kažką užklupo ir nukrito. Lyg nieko nebuvo, jis atsistojo ir eidamas pradėjo svyruoti, tai į dešinę, tai į kairę.
 - Turbūt, biblioteka čia pasiklydo. - Sau sušnabždėjo. Padaręs kažkokį keistą judesį, nieko nereiškiantį, kuris atrodė, lyg jis pradėjo šokti, prie kažko prisilietė. Apsvaigęs vaikis buvo įsitikinęs, kad tai buvo žmogus.
 - Aš esu triušių valdovas, o tu, triuši, prisistatyk kas esi. - Kalbėjo su siena. Jis žiūrėjo į sieną kokias penkias minutes bandydamas sulaukti atsakymo. O nesulaukęs, jis pajautė kažką, kas priminė pykčio jausmą, bet nevisai, ir pradėjo lipti ant sienos. Išgirdęs kažkokį dar garsą, rudaplaukis atsisuko. Ištraukęs burto lazdelę iš kelnių galinės kišenės, jis ištarė burtažodį, kurį vienintelį te mokėjo.
 - Lumos. - Tarstelėjęs pastebėjo kažkokią pabaisą.

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

  • V kursas
  • *
  • 693
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • My strategy? I don't give up.
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #161 Prieš 5 metus »
Bethany tamsoje bandė įžvelgti keistai beeilgusį asmenį, tačiau matė tik tamsų siluetą ir taip tamsioje patalpoje. Keisčiausias dalykas pasirodė jo veiksmai. Dar pasakykit, kad jis girtas. Hm, ką veikia vadovai? Įdomu... Mergaitė prisispaudė prie lentynos ir netyčia, tikrai netyčia, užkliudė knygą. Šis, raidžių kupinas lapų rinkinys, akimirksniu šleptelėjo ant žemės, o garsas nuvilnijo per visą biblioteką. Po galais! Varnė persigando, širdis ėmė plakti žymiai greičiau, delnai prakaitavo, o baimė kėlė šlykštų jausmą, it norą išpilti prieš keletą valandų, gal net daugiau, suvalgytos vakarienės likučius. Tiesa, Medutis neatkreipė dėmesio į žodžius, kuriuos galėjo išgirsti sklindančius nuo šešėlio. Galbūt jie sklido per tyliai, o gal jos tai nei kiek nedomino. Laukti nebuvo kada. Reikėjo veikti. Mergaitė, vis dar prisispaudusi prie lentynos, palinko pirmyn, bandydama nors kažką įžvelgti. Nieko. Vos tik akelės pamatė tolėliau užsižiebusį šviesos žiburėlį, smegenys pradėjo šauktis pagalbos ir visiškai painioti mintis. Išorėje likusi rami, Bethany tyliai, sparčiais, nedideliais žingsneliais, atsargiai atkako iki lentynos siaurojo šono ir prisiplojo prie jo. Jei šešėlis neprieis prie pat, net nepastebės mergaitės. Mat Medutis buvo plonytis ir žemas, o lenta, už kurios slėpėsi platesnė ir aukštesnė.

*

Neprisijungęs Clementine Martes

  • VI kursas
  • *
  • 559
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • dADdY'S GiRl
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #162 Prieš 5 metus »
  Saimonas pastebėjo Bethany. Tai tikrai buvo ji. Pala, koks jos vardas? Anglas buvo visiškai pamiršęs jos vardą. Ar tai alkoholio poveikis, ar ne, jis nežinojo. Bet užtat jis puikiai prisiminė, kaip jai buvo davęs visokias pravardes.
 - O, brangutė. - Pritraukė burto lazdelę prie savo veido ir dabar tai tai atrodė taip, kaip žmonės pritraukia prie savo veido fanariką, kad atrodyti baisiau, kai jie pasakoja siaubo istorijas. Ir tai atrodė lygiai taip pačiai. Tik tuo metu berniuko veidas primindavo kažkokią košę. Taip, košę.
  Klastūnyno globotinis apsidžiaugė pamatęs brangutę. Gal netgi per daug? Jis atsistojo į keistą pozą ir nusičiaudė.
 - Į sveikatą. - Pats sau pasakė. Vaikinas ir vėl kažką išgirdo. Jis išpūtė akis ir pradėjo žiūrėti į lubas ir į sienas primindamas kažkokį psichinį ligonį. - Tu tai girdėjai? - Pernelyg prisiartino prie brangutės. - Triušiai mus tuoj puls. 

*

Neprisijungęs Auksė Marlena Hale

  • V kursas
  • *
  • 693
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • My strategy? I don't give up.
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #163 Prieš 5 metus »
Bethany meldėsi, kad jos nepastebėtų, tačiau galėjo slėptis ir kitoje pusėje, būtent ten jai ir reikėjo bėgti. Tyliai bėgti. Deja, varnė suprato per vėlai, išvydusi tą, kurio labiausiai nenorėjo išvysti. Turbūt taip elgėsi gyvenimas, palikęs spręsti pačiam Medučiui, už ką.
- Žiobarų genijus, - leptelėjo be jokio susidomėjimo. Nepamiršusi pastarojo susitikimo prie laužo, mergaitė nusprendė net suvaidinti šaltą, pasikėlusią ir išlepusią mergiotę, tik tam, kad ją paliktų ramybėje. O gal dar ir ką veikt atras ir nenuobodžiaus šitaip šalia vaikio. Bethany sukryžiavo rankas ties krūtine ir skeptiškai debtelėjo į Simoną. Kai šis nusičiaudėjo, norėjo sakyti įprastą sakinį, tačiau jis pats sau tai pasakė. Mergaitei neliko nieko kito tik atsidusti, atmesti vieną plaukų sruogą atgalios pasimaivant ir pavartyti akis. Visas šis spektaklis tebuvo kaukė, kurios ji nenorėjo nusiimti ir parodyti tikrosios savęs dėl daugybės priežasčių. Gaila, bet varnė priežasčių dar nespėjo sugalvoti. Bethany nieko negirdėjo, išskyrus berniuko sapaliones.
- Ne, aš nieko negirdėjau, - šaltokai pakomentavo, - ir jeigu triušiai puls, tai tik tave, genijau.
Varnė pabandė atsitraukti, kol tas visiškai prie jos neprisišliejo. O jis tikrai girtas, man atrodo. Jeigu jau brangutę prisiminė. Fe. Fui. Fui.

*

Neprisijungęs Clementine Martes

  • VI kursas
  • *
  • 559
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • dADdY'S GiRl
Ats: Vieta prie lentynos su knygomis apie Hogvartsą
« Atsakymas #164 Prieš 5 metus »
  Nieko negirdėjo. Ar ji nenormali? Tai buvo pačios pirmos mintys apie ką vaikinas pagalvojo. Jis pradėjo labai analizuoti jas ir priėjo galiausiai prie to, kad jis pradėjo bijoti tos merginos dar labiau nei kada nors ją bijojo.
 - Visogero. Prašy-čiau m-manęs nesekti. - Žagtelėjęs priėjo prie išėjimo durų ir koridoriuje pamatė dar du tokius pačius klastuolis kurie važiavo tik su violetiniais dviračiais per koridorių, tik jie patys nebuvo padažyti taip kaip klastuolis. Berniukas tik pradėjo juoktis ir pradėjo klykti jiems iš paskos. Jis ant tiek įsijautė, kad jis (kažkodėl) nurengė ir kelnes, kur jo kojos (kažkodėl) buvo visos drugelių ir paukščiukų tatuiruotėse. Prisiminęs Varno Nago koledžo atstovę, jis ir vėl grįžo į biblioteką, norėdamas ją pakviesti linksmintis su kitais klastuoliais, visai pamiršęs apie jo mintis kurios buvo apie keturias minutes atgal.