4
 

0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

 • *****
 • 1566
 • Lytis: Vyras
 • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Ats: Oldefortų namas/ Fasiro von Sjuardo namas
« Atsakymas #180 Prieš 4 dienas »
   Jausdamas, kad buvusi mokinė netrykšta noru kalbėtis, von Sjuardas irgi nedėjo pernelyg daug pastangų pokalbiui palaikyti. Pusiau budriomis akimis nužvelgė kiemo vartus, patvorį, o tuomet ir Elridę. Jei tik jie sugalvotų eiti į vidų, reikėtų ją pakelti nuo pievos, kad netyčiom kas nors nenutiktų.
   Visgi lyg pajutusi, kad profesoriaus mintys ėmė suktis apie ją, mergina atsikėlė nuo žolės, paneigdama teorijas, jog buvo užmigusi (nebent ji buvo lunatikė) ir, rodos, nelabai drąsiai prisiartino prie Soreno ir Caroline.
   - Ir Rosemarie, - atsakė senasis eliksyrininkas.
   Sorenas mandagiai patylėjo, kol merginos susipažino. Pamanė, kad galbūt reikėtų pasiūlyti eiti į vidų ir jau pribudinti Jeffter'į, staiga atsidūrusį įvykio centre, tačiau neišdrįso. Su Fasiru jo santykiai vis dar buvo ne kokie, tiksliau, visai jokių nebuvo, todėl svetimuose namuose ministro tėvas negalėjo elgtis taip laisvai ir pasitikinčiai savimi. Ko gero, Elridė, matyt, kur kas dažnesnė Faso viešnia, čia galėjo jaustis labiau kaip šeimininkė nei jis.
   Kažin, ar kada nors pavyks prikalbinti sūnų pokalbiui. Galbūt pasiūlyti iškart po atkeikimo? Jeigu tik viskas pavyks gerai...
Prieš jus - labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas profesorius, senas kaip Žemės branduolys. Vestuvių pasiūlymai nebepriimami. O senukas mano paraše nevaizduoja Soreno. Armata strigoi

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

 • Magiškų žaidimų ir sporto departamento vadovė
 • *
 • 583
 • Lytis: Moteris
 • Nebūk šlykštus.
Ats: Oldefortų namas/ Fasiro von Sjuardo namas
« Atsakymas #181 Prieš 3 dienas »
Mergaičiukė vos vos linktelėjo išgirdusi nepažįstamosios vardą. Ar ji tikrai jį atsimins? Turbūt, kad ne. Baltapūkė buvo per daug pavargusi ir būtent dėl to nepasitikėjo savo atmintimi. Ir jei atvirai, ji nesupyktu, jei šis vakaras, tiksliau jau rytas, pasimirštų kaip ir daugelis kitų nemalonius jausmus keliančių prisiminimų. Ir vis dėl to jos atmintis buvo tokia, kad tokius dalykus atsiminė kur kas geriau, nei prieš kelias minutes pasakytus profesoriaus žodžius, kuriuos užsirašė ant lapo.
-Aš Elridė,-tyliai, tačiau pakankamai, kad būtų išgirsta, mergaitė paminėjo savo vardą ir pati to nesuvokdama nusižiovavo. Įtampa ją tikrai gerokai sekino nors ir buvo nuslūgusi ir ji po truputį ėmė gailėtis, kad nenuėjo miegoti kaip padarė Edgaras. Ką padarysi, kelio atgal nebebuvo. Mergaitė stypsojo lauke ir nesuvokdama to šalo savo galūnes laukdama, kada viskas baigsis.
Įsižiūrėjusi į vis dar tuščią kelią ir svarstydama, kurioje vietoje turėtų būti Fasiras grifiukė atsisuko į duris ir giliai įkvėpė gryno oro.
-Nežinau kaip jūs, bet aš jau einu į vidų,-taip tarstelėjusi ji praėjo pro stoviniuojančius vyresnėlius ir pravėrusi duris vėl įžengė į Fasiro namą. Apsidairiusi ir svarstydama, kur turėtų eiti Elridė kiek sudvejojo. Virtuvė ar svetainė? Pasirinkimas buvo tikrai sunkus, bet pagalvojus, kad Fasiras turbūt neturės nieko "žmogiško" mergaitė prisivertė patyliukais pėdinti svetainės link. Vis dėl to, pažadinti Edgaro, jei šis dar miegojo, nenorėjo.

*

Neprisijungęs Caroline Elase Wilding

 • ****
 • 346
 • Lytis: Moteris
 • Praeitis palieka negyjančius randus
Ats: Oldefortų namas/ Fasiro von Sjuardo namas
« Atsakymas #182 Prieš 1 dieną »
Elridė. Ant žolės patogiai tysojusi būtybė pagaliau įgijo ir vardą. Negalėjo pažadėti, kad prisimins, visgi jos dienotvarkė tokia pilna įvykių ir naujų žmonių... Vaje, ir kaip, būdama tokia be galo užsiėmusi, dar sugebėjo atrasti laiko neaiškiais reikalais susitikti su metų metus nematytais moksladraugiais (o gal labiau likimo broliais)? Žavingai pasibaisėtina.
Susimąstęs profesorius skrajojo savo minčių plotmėse , o priešais vis dar stovinti panelė, regis, buvo nepailsėjusi. Apie save tylėjo - ratilų po akim net neapsimoka maskuoti, nors šiaip galėjo miegoti nors ir paromis. Tik va kažkodėl kiekvieną mielą naktelę prieš akis stovėdavo snapais kapojančios ferumos, veidrodžiai, randai, peiliai, kruvinos bei purvinos Demonų metro grindys ir iš akinamai žydrų į žemės rudumo persimainiusios akys. Saldžių sapnų.
Elridė pasišalino, palikdama juodu su Sorenu vienus. Caroline prisėdo ant laiptelių šalia, ranka pasiremdama ant kelių. Virš ramių Godriko daubos stogų danguje po truputį blanko žvaigždės, horizonte mėlyna užleido vietą švelniai rausvos ir oranžinės juostai. Aušo. Retai kada stebėdavo saulėtekius, kažkodėl juose nematė nei minties, nei prasmės. Ne kitaip buvo ir dabar, tačiau bent pabandė susikaupti ir kažkur nukreipti mintis. Nesėkmingai, deja. Ta žadėtoji Rosemarie, kurios iš mokyklos dorai prisiminti nesugebėjo, vis dar nesirodė, namo viduje taip pat atrodė tylu, tad mergina sau leido pasiduoti. Apčiuopė dėžutę ir mikliai išsitraukė vieną.
 - Gal labai neprieštarausit,- dirstelėjo į von Sjuardą ir suspaudė tarp lūpų cigaretę.
Pirmuose ryto spinduliuose žybtelėjo liepsnelė, ir netrukus nikotino, dervų ir dar balažin kokio velnio pilnas dūmas susimaišė su sidabraspalviu lengvučiu rytiniu rūku. Iškvėpė, akis įsmeigė į švintantį dangų ir užsigalvojusi nukratė pelenus. Senasis barzdočius vėl sėdėjo susimąstęs apie velniai žino ką.
 - Tikiuosi, gyvenimas jums vis dar mielas, profesoriau,- nepasukdama galvos tarstelėjo.-Būtų gaila, jei mokiniai prieš akis nebeturėtų pavyzdžio. Mes turėjom geriausius ir pažiūrėkit, iki ko nusiritom,- iškalbingai patylėjo, leisdama Sorenui į vietas sudėlioti visas neigiamas mintis apie jaunąją kartą.- Baisu ir pagalvot, kas gali įvykt su dabartiniais,- Carol išpūtė dūmą ir vyptelėjo.
Visgi padėjo, jautėsi kiek ramesnė ir ne taip nervinosi. Mergina nelabai sau leido tikėtis, kad viena nuotykių pilna naktis kažką pakeis, bet leido sau išgyventi akmirką, o tai - jau savaime laimėjimas.
Sulaukiam sūnaus paklydėlio, prikeliam neišsimiegojusius, atkeikiam tą elfą ir visi laimingi skirstomės namučio. Na, beveik laimingi.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 1 dieną sukūrė Caroline Elase Wilding »
"Nesakysiu, kad viskas bus gerai, nes taip nebus".

 

 • Hogvartsas.LT © 2007-2019