0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Medinis draugų namelis
« Atsakymas #420 Prieš 5 metus »
- Taip negalima, tačiau mano motinai viskas dzin buvo, - kalbėjo vaikis jausdamas šiokį tokį liudesį ir žvilgtelėdamas į merginą, kuri irgi neatrodė labai laiminga..
- Na iš veido sprendžiu, kad ir tau nėra gerai? -Bandydamas išgauti iš jos tiesą klaustelėjo Elijah, nes prie merginos jis jautėsi gan jaukiai..
- Taip nori, bet dabar jau aš nebenoriu, puikiai gyvenu be jos, kam man ji, juk jai aš irgi buvau nereikalingas, dabar viskas apvirto aukštyn kojom, kaip ten sakoma, lazda turi du galus, - pakartodamas savo mėgstamą posakį Elijah nutylo, paprasčiausiai nebežinojo ką sakyti, nes tas liūdesys tiesiog valdė vaikino mintis, kūną.. viską ką tik gali.. Tačiau Anika kažkaip jį ramino, o dar rami namelio aplinka, taipogi veikė hipnotizuojančiai..
- Taigi, ką tu čia veiki? Ir be to ko taip į mane žiūri? - klaustelėjo grifas, kai netyčia susidūrė Anikos ir Chris' o žvilgsniai.. - Neprisirišk prie manęs, aš nesu tas kas galvoji.. - nenorėdamas, kad mergina su juo suartėtu, bandė pasakyti tiesą apie save.. tačiau nepabaigė..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Anika Alanis

  • III kursas
  • *
  • 119
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • After all this time? Always
Ats: Medinis draugų namelis
« Atsakymas #421 Prieš 5 metus »
Vaikinui taip kamantinėjant, Anika pajuto, kaip stipriai ji nori kam nors išsipasakoti.
- Na jei ištiesų nori žinoti mano istoriją tai štai. Kai man buvo penkeri, mudu su tėčiu lankėmės Godriko Dauboje. Gerai nepamenu ko, tėtis turėjo svarbų reikalą. Sutiko jis ten pažįstamą ir užsikalbėjo, o man buvo nuobodu laukti, tai aš kažkur nuklydau. Užėjau pamenu kažkokį skersgatvį, nelabai vykęs buvo rajonas. Ten buvo du vyrai. Vienas labai liesas, aukštas, pilkaodis, nepaprastai bjaurus. Kitas vyriškis buvo žemas, kiek rubuilis, visas net drebėjo žiūrėdamas į ilgšį užversta galva. O tas jam kažką aiškino toks įnirtęs, net spjaudėsi. Pokalbis matomai turėjo būti itin slaptas, nes mane pamatęs ilgšis čiupo už savo lazdelės, kita ranka mane pagriebęs trenkė į sieną, net iki dabar pamenu, kaip rūgštu pasidarė ir užstaugė neva dabar tai pamokys mane nedorėlę, kaip svetimų pokalbių klausytis. Ir iš jo lazdelės žybtelėjo ugnis tiesiai man į veidą. Laimei tuo metu tėtis mane rado ir išgelbėjo. Tačiau visvien gavau šitą.
Mergaitė atstūmė savo plaukus nuo dešinio skruosto ir parodė didelį randą.
- Paskui, - tesė toliau, - tėtis čiupo mane ir oru nudangino į švento Skutelio magiškųjų ligų ir traumų ligoninę. Po nudegimo pamenu tik kaip jis palatoje ginčijosi su mama, tada mačiau jį paskutinį kartą. Manau, kad ilgšis jį pažino tada, kažką jam padarė. Manau mama iki šiol mane dėl to kaltina.
Anika nusuko žvilgsnį į šalį, kad vaikinas nematytų, jog ji nutilo tik dėl to, kad ašaros užspaudė gerklę.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Anika Alanis »

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Medinis draugų namelis
« Atsakymas #422 Prieš 5 metus »
Elijah klausėsi merginos, o dar išvydęs randą ant merginos skruosto jis neišsigando, o užjaučiamai patepšnojo merginai per petį..
- Žinai, tiesa sakant mano bėdos yra juokingos palyginus su tavosiomis, be to niekada negalvojai atkeršyti? Jei jie rimtai susidorojo su tavo tėčiu? - Vaikis paklausęs nusukė žvilgsnį, prisiminęs, kad jis nori atkeršyti savo pusbrolio ir dėdės žudykams net dega tuo kerštu, be to aišku kodėl, vaikinas yra daug stipresnis už bet kurį paprastąjį burtininką, o jokie kerai jo nedabaigs..
- Neliūdėk, ką nors sugalvosi, gal tavo tėvas gyvas, tik jie jį ten kur nors laiko? - Klausiamai pažvelgė į Aniką..
Elijah nebuvo iš liūdnu vaikų, tačiau šįkart liūdesys buvo daug stipresnis ir net norėdamas pakelti, šalia sėdinčiai kompanijonei nuotaiką, jis negalėtu.. Nebent pakeistu temą..
- Tai kada čia atvykai, kuris koledžas?
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Anika Alanis

  • III kursas
  • *
  • 119
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • After all this time? Always
Ats: Medinis draugų namelis
« Atsakymas #423 Prieš 5 metus »
- Atkeršyti? - šypelėjo Anika nurydama guzą gerklėje. - Jei ir norėčiau, nežinočiau, kaip tą ilgšį rasti, be to, nežinia kas tėčiui nutiko, gal tikrai jis dar gyvas.
Anika stipriai užsimerkė vildamasi, kad tai tiesa ir atsimerkusi dirbtinai linksmai sutiko pakeisti temą.
- Aaam, aš iš varno nago. Pirmas kursas. O tu?
Vaikinui ją palietus mergaitė vėl išraudonijo. Ją užplūdo šiluma, jaukumas, ji ir pati nežinojo kodėl. Akimirką net mažiau pati save kaltino dėl tėčio dingimo...
- Jei plačiau tai aš kilusi iš burtininkų šeimos. Tėti, kaip apsėstas domėdavosi magiškaisiais gyvūnais, kitokiais burtininkais, kaip tarkim animagai tai visokio plauko padarų esu mačiusi. - Nusijuokė, ir šį kartą nuoširdžiai. - Taigi nors ir pirmi metai hogvartse, bet nesijaučiu pasimetusi. O tu? Kokia tavo istorija, be to, kad mama.... Na tą istorijos dalį jau žinau.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 5 metus sukūrė Anika Alanis »

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Medinis draugų namelis
« Atsakymas #424 Prieš 5 metus »
- Taip atkeršyti, juk jei jis laiko tavo tėvą? - Rimtu tonu šnekėjo vaikis.. - Aš galėsiu padėti jei tau reiks.. - kaip visada draugiškai šyptelėjo ir perbraukė per savo plaukus.. turbūt dėl kvailo įpročio, kai šie dar buvo ilgi..
- Aš iš Grifų Gūžtos, taip pat pirmas kursas.. - kilstelėdamas lupų kampučiais pažvelgę į merginą, kuri buvo išpilta raudoniu..
- Visokio plauko padarų? - Šiek tiek išsigandęs žvilgtelėjo į merginą.. nenorėjo, kad ši sužinotu apie jo rasę.. - Tiesa, gal esi mačiusi vilkolakių ar vampyrų? - šiek tiek susijaudinęs klaustelėjo Elijah.. Jei ji sužinos turbut tą pačią akimirką pradės rėkt.. Juk visi taip daro.. 
- Na apie mane, net nežinau, tėvas va.. - vos nepasakęs tiesos vėl nutylo,  - tėvas manimi rūpinosi nuo mažens, o čia aš dėl motinos kaltės, ši buvo ragana, tai gavau laišką ir toliau jau viską žinai.. - šyptelėjo vaikis ir laukė merginos atsakymo į jo užduotus klausimus...
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Anika Alanis

  • III kursas
  • *
  • 119
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • After all this time? Always
Ats: Medinis draugų namelis
« Atsakymas #425 Prieš 5 metus »
- Tuomet reikia išsiaiškinti, kas tas žmogus, net nenutuokiu kaip. Ir net neįsivaizduoju, kaip galėtum man padėti. - Mergaitė pasimuistė savo fotelyje.
- Pažinojau kadaise tokį vilkolakį, geras žmogus buvo. Vienišius, be gaujos. Gyveno, kaip sugebėjo, visokiais eleksyrais gyvas tebuvo, kad suvaldyt virsmus. Tėtis sakydavo, kad gaujose jie būna žiaurūs, net žmonėmis būdami. O vampyro nesu sutikus. Nors mano tėtis vieną lyg pažinojo. Pasakodavo, kad ne visi jie renkasi žmonėmis maitintis, kaikurie visiškai sėkmingai tarp mūsų gyvena, įsilieja į visuomenę.
Šviesiaplaukė matė, kad vaikinas nenori kažko sakyti, bet nutarė jo nespausti. Paprastai ji būdavo smalsi ir bet kokia kaina siekdavo sužinoti, ką nuo jos slepia, tačiau šį kart pagalvojo, kad nelys kur jai nereikia.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Medinis draugų namelis
« Atsakymas #426 Prieš 5 metus »
- Tu teisi, na šitą reikalą palikim.. Juk mes tik vaikai.. - peiverstižnai šyptelėjo Elijah ir išpiltas šalčio bangos žvilgtelėjo į Aniką..
- Įsislieja į visuomenę? - Dar labiau išsigandęs priverstinai kilstelėjo lupų kampučiais, - netikiu, kad vampyrai nesimaitina žmonėmis.. Tai kuo tada jie gyvena? Juk negavus kraujo turėtu apimti baisus jausmas? O apie grynakraujus vampyrus esi kažką girdėjusi? - Bandydamas apsimesti, kad jam ši tema yra įdomi, toliau uždavinėjo klausimus.. Juk jei nesidomėsiu bus blogiau.. Ir nieko nelaukęs atsistojo.. Nes fotelis buvo gan nepatogus..
- Tu nieko prieš jai aš prigulsiu? - Praėjąs pro pat merginą klaustelėjo vaikis, nes daugiau praėjimų nebuvo.. - Tiesa sakant man šis fotelis nepatogus.. - kiek įsidrąsinęs nutęsė berniūkštis.. ir nutipeno prie sofos, kuri taipogi buvo tame pačiame kambaryje..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Anika Alanis

  • III kursas
  • *
  • 119
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • After all this time? Always
Ats: Medinis draugų namelis
« Atsakymas #427 Prieš 5 metus »
- Na tėtis pasakojo, kad jie kažkaip gaudavo kraujo aukojamo donorystei, kad žmonių nekandžioti ar panašiai, - ji sukikeko kaip varpelis savo skardžiu balsu.
- Bet čia mano žinios ir baigiasi, o kodėl tau taip parūpo? - Anika smalsiai pažiūrėjo į vaikiną. - O, nieko nuostabaus, kad nori prigulti, tik pažiūrėk kiek valandų.
Anika parodė į laikrodį ant sienos, buvo jau po vidurnakčio. Net nepastebėjo, kad jau taip vėlu, nes tamsu nebuvo - aplink degė daugybė žvakių, matyt užburtos užsidegti savaime.
Laikas kažkur dingsta su šiuo berniuku, pagalvojo Anika ir taip pat įsitaisė krėsle patogiau.
- Gal mums derėtų eiti? - pasiūlė mergaitė, nors ir nenorėdama, - jeigu kas pamatytu, kad mūsų nėra lovose, turėtume bėdos.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Medinis draugų namelis
« Atsakymas #428 Prieš 5 metus »
- Na vis tiek kažkada teks man tau pasakyti tiesą, aš aš.. - ir žodžiai užsikirto, atrodė, kad vaikį tuoj supaliaryžuos.. Gal geriau nieko aš nesakysiu jai, nes ši tikrai iš šia dings..
- Aš nemiegu.. - nepagalvojęs tarstelėjo Elijah ir prigulė ant sofos, - tiesiog tas fotelis, jis spaudžia nugarą, - nutęsė  vaikinas, - o tau jis patogus? Kilstelėjęs vieną antakį paklausė Chris' as Anikos..
- Nemanau, kad mums laikas, aš retai naktimis būnu Hogvartso pilyje.. Nesuk galvos, nieks net nepastebės.. - drąsindamas tarė vaikis, - nebent tu nori jau eiti, tai gali, nors norėčiau, kad dar pabūtum, visai gerai su tavimi jaučiuosi arba ši trobelė, ji nuostabi.. - užbaigė sakinį vaikis ir atsisėdo, nes jam pasirodė nemandagu gulėti.. - Be to gal ir tu nori prisėsti čia, nes tie foteliai yra patys nepatogiausi ant kurių teko sėdėti..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Anika Alanis

  • III kursas
  • *
  • 119
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • After all this time? Always
Ats: Medinis draugų namelis
« Atsakymas #429 Prieš 5 metus »
- Panašu, kad tu teisus, - vėl pasimuistė mergaitė ir nusprendus, kad ant sofos bus patogiau, persėdo šalia vaikino. - Nenoriu eiti, man čia patinka. Beje kokią tiesą turėjai omenyje? Ir nesakyk, kad tai, jog tu nemiegi ir buvo tas dalykas kurį norėjai man pasakyti.
Ji pažvelgė tiesiai jam į akis. Jis sėdėjo taip arti, kad galėjai matyti kiekvieną milimetrą.
Dėl Dievo, jis tobulas, taip nesąžininga. Pagalvojo Anika ir nusisuko. Jeigu ji galėjo matyti jo tobulumą, jis galėjo iš arti matyti jos randą ir mergaitei pasidarė nejauku.
Tačiau visgi, jis buvo pirmas žmogus per jau nežinia kiek laiko, kuriam ji parodė savo randą. Tai reikalavo didelio pasitikėjimo ir ji pasitikėjo vaikinu, nė pati nesuvokė kodėl. Juk nebuvo iš tų žmonių kurie atsiveria betkam.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Medinis draugų namelis
« Atsakymas #430 Prieš 5 metus »
- Aš visada teisus, - su šiokiu tokiu sarkazmu išlemeno vaikis.. O išgirdęs kitą klausimą kiek suglumo..
- Ne, ne tą tiesą turėjau omeny, aš vam.. - įkvėpė oro.. - aš vampyras.. - atsidūso vaikinas.. - Tikiuosi nerėksi ir nepabėgsi, aš iš tų, kuriuos apibūdinai,  nesu blogas, - šyptelėjo Elijah jausdamas merginą taip šalia, kiek pasimetė..
- Gal tau šia tema ir nemalonu šnekėti, bet tas randas jis visai patrauklus.. - jausdamas kaip mergina kompleksuoja, bandė ją pagirti, nors jis sakė gryną tiesą...
- Be to aš neskriaudžiu žmonių, na gal ankščiau.. aš nepaprastas, aš grynakraujis, - šito sakyti gal ir nereikėjo.. dabar Chris' as jautėsi per daug išsipasakojęs.. Anika buvo pirma, kuriai jis išsipasakojo neskaitant Lunos.. 
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Anika Alanis

  • III kursas
  • *
  • 119
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • After all this time? Always
Ats: Medinis draugų namelis
« Atsakymas #431 Prieš 5 metus »
Akimirką ji sėdėjo sutrikusi ir kol ši informacija pasiekė jos suvokimą, praėjo šiek tiek laiko tylumoje.
- Tai štai kodėl apie juos klausinėjai! - mergaitė net pašoko nuo sofos iš entuziazmo. - O jūs turit iltis ar čia tik mitas? Parodyk.
Ji vėl atsisėdo šalia jo ant sofos ir įsmeigė akis. Kad ir kaip bebūtų keista, ji nebijojo, ji džiaugėsi. Pagaliau sutiko vieną tų žmonių, kuriais tėtis taip žavėjosi. Kalbėjosi ir galėjo paliesti, tarsi tėtis vėl būtų su ja. Žinoma kvaila buvo taip galvoti, tai net menkai susiję dalykai, tačiau Anika jautėsi pakylėta.
- Kalbėti nemalonu nėra, tiesiog randas neprideda grožio ar ne? - šyptelėjo mergaitė kiek apsiraminusi. - Visi kas pamato tai, pradeda žiūrėti į mane kitaip, ima manęs gailėti, net jei nežino kas nutiko. Matau tai iš jų akių.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Medinis draugų namelis
« Atsakymas #432 Prieš 5 metus »
Elijah nesitikėjo tokios merginos reakcijos, nes dauguma išsigąsdavo ir imdavo rėkti..
- Mitas apie iltis? Tu gal juokauji? - iššiepęs savo dantis leido merginai tai išvysti..
- Na? - Žvilgtelėjo į merginą..  - patinka? - šyptelėjo.. Ir matė merginos džiaugsmą, jokios baimės, nieko.. - Kodėl tu nepradėjai rėkti ir nepabėgai? Rimtai nebijai? Tu antra tokia, - su džiaugsmu akyse pažvelgė į Aniką..
- Kodėl, aš manau kitaip, manau prideda, juk kiekvienas randas, ar tai mažas ar tai didelis žmogų puošia.. O šis tau tinka, gali jo neslėpti, o jei jo labai nenori, tai aš grynakraujis.. - su užuominomis kalbėjo vaikis, nebuvo tikras, kad jo kraujas išgydys jos randą, bet vilčių turėjo..
- O man tas randas visiškai nekliūna.. - dar kart pakartojo vaikis ir nuoširdžiai nusišypsojęs žvelgė merginai į akis..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“

*

Neprisijungęs Anika Alanis

  • III kursas
  • *
  • 119
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • After all this time? Always
Ats: Medinis draugų namelis
« Atsakymas #433 Prieš 5 metus »
- Jos nuostabios, - ištarė mergaitė su džiaugsmu apžiūrėjus iltis. - Nežinau kodėl, bet man tokie dalykai patinka, gal dėl to, kad esu savo tėvo dukra. Kita vertus jaučiuosi ypatinga pati, kai turiu į patingų draugų. Gal kvaila, nežinau. Tačiau žinau, kad niekada nebuvau, kaip visi. O kas dar be manęs sužinojęs neišsigando?
Anikai buvo įdomu apie vaikiną dabar sužinoti viską.
- O dėl rando, aš noriu jį turėti. Tai tarsi priminimas, kad tėtis mane gelbėjo ir dingo ne be priežasties. Jei tavęs tai netrikdo aš...
Anika nebaigė sakinio, tačiau nubraukė savo šiesius plaukus nuo veido užsikišdama juos už ausies, kaip darydavo kai būdavo viena.
- Taip patogiau, - nusišypsojo vaikinui. - O kuo skiriasi grynakraujai nuo ne grynakraujų?

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

  • Burtininkas
  • *****
  • 649
  • Lytis: Vyras
Ats: Medinis draugų namelis
« Atsakymas #434 Prieš 5 metus »
- Puiku, kad patiko, be tavęs kita mergina kuri neišsigando - Luna, nuliūdusiu tonu nutęsė vaikinas.. - Bet dabar nenoriu apie ją kalbėt.. - tęsė Chirs' as. Žvilgtelėdamas į šalia sėdinčią merginą, sofa buvo gan maža.. tad jų rankos dažnai susiliesdavo, tačiau jis nelabai ėmė tai į plaučius, nes prarado viltį susirasti merginą, jam patiko ir Luna iki jų pirmo ginčo..
- Tikrai aš nieko prieš, man jis patinka, jis ypatingas.. - nuoširdžiai šyptelėjęs tęsė vaikėzas.. - Dabar turbūt supratai, kaip galėčiau padėti surasti tau tėvą, paprasčiausiai aš vampyras, o šis pranašumas už tuos žmones, kurie gali laikyti jį yra daug didesnis, o dar tai, kad grynakraujis visiškai.. - šyptelėjo merginai.. - Grynakraujai yra nemirtingi.. nei sidabras, nei medinis kuolas jų nenužudys.. jiems sutverta amžinybė.. - užbaigė Elijah..
„Šypsena yra kreivė, ištiesinanti viską“