0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Re: Medinis draugų namelis
« Atsakymas #30 Prieš 9 metus »
Keitė įėjo į namelį. Rankoje laikė paruoštą lazdelę, nors kažkas jai kuždėjo, kad tai banalu.
Lauke ant pievutės gulėjo kažkokia pirmakursė klastuolė. Jos Keitė neužkalbino nenorėdama nemalonumų.
Įėjusi į koridorių Keitė išvydo tai, ko labiausiai bijojo. Šalia jos vardo buvo išraižytas naujas. Džeinė Meko.
-O ne,-sukuždėjo Keitė. Melsdamasi, kad toji mergaitė tebegulėtų ant ežero pakrantės, varnė išpuolė lauk. Mergaitė tebebuvo ten pat.
-Ei!-šūktelėjo Keitė.-Ei! Ar tu-Džeinė Meko?
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Keitė Moris »
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.

*

Neprisijungęs Sorenas von Sjuardas

  • Eliksyrininkas ir magizoologas
  • *****
  • 1715
  • Lytis: Vyras
  • Viskas įmanoma, tik kažin, kokia kaina.
Re: Medinis draugų namelis
« Atsakymas #31 Prieš 9 metus »
Kažkoks ketvirtakursis iš Grifų gūžtos sėdėjo jaukiai įsitaisęs ant suoliuko ežero pakrantėje. Suoliukas buvo pasuktas į Uždraustojo miško, ir medinio Draugų namelio pusę. Vaikinas kažką įnikęs skaitė, o įsižiūrėjęs į jį galėjai suprasti, jog tai - Fasas Oldefortas. Užsidėjęs akinius jis buvo palenkęs galvą į storą knygą, nors išties viena akimi stebėjo namelį, o kairėje rankoje laikė savo burtų lazdelę. Arčiau Hogvartso suoliukai buvo išnešti, galbūt pataisyti, todėl Fasas įsitaisė prie ežero. Keitė įėjo į namelį, o po to išėjo kiek sutrikusi, nulėkė pas Klastūnyno pirmakursę. ,,Ką ji daro?" pamanė Fasas.
Labiausiai Hogvartsui nusibodęs, 13 metų vedęs NIV pamokas ir senas kaip Žemės branduolys profesorius.
Vestuvių pasiūlymai nebepriimami.  

*

Neprisijungęs Grace Nicholson

  • V kursas
  • *
  • 94
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • The sun, The moon, The truth
Re: Medinis draugų namelis
« Atsakymas #32 Prieš 9 metus »
Grace per keletą žingsnių atsilikdama nuo Keitės sekė paskui ją link draugų namelio.
Vos Keitei įėjus į namelį jos akys išsipletė iš siaubo. Grace įsekė paskui ją į namelį. Jos akys nukrypo į naujai išraižyta vardą. Džeinė Meko. Ne, ne ne. Grifiukė norėjo kažką pasakyti Keitei, bet ji jau bėgo link pirmakursės Klastuolės.
 -Ei!-šūktelėjo Keitė.-Ei! Ar tu-Džeinė Meko?
 Grace nusivijo Keitę.
-I'm a wizard.
-Prove it.
-Sorry, no magic outside Hogvarts!

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Medinis draugų namelis
« Atsakymas #33 Prieš 9 metus »
Ei!- išgirdo Džeinė netoli.- ar tu Džeinė Meko?
Džeinė kiek pagulėjo, tuomet tingiai pramerkė vieną akį ir tarė:
- Taip, o ką?

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Re: Medinis draugų namelis
« Atsakymas #34 Prieš 9 metus »
Iš pradžių mergaitė nereagavo. Keitė jau norėjo pribėgti ir papurtyti ją, kai ji tarė:
-Taip, o ką?
-Ar tu ten išraižei savo vardą?-išpyškino Keitė.-Ar supranti, į kokį pavojų save įstūmei?
Varnė žinojo, kad mergaitė nekalta, ji nežinojo apie jai gresiantį pavojų. Tiesiog Heilės, namelio ir Helenos Varnanagės įtempti nervai pagaliau prasiveržė. Ji įbedė akis į mergaitę tikėdamasi, kad šįkart ji atsakys greičiau.
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Medinis draugų namelis
« Atsakymas #35 Prieš 9 metus »
Rudaplaukė ėmė ją kaltinti:
-Ar tu ten išraižei savo vardą?-išpyškino ta mergina.-Ar supranti, į kokį pavojų save įstūmei?
Džeinė dėbtelėjo į ją:
-Vien dėl to, kad aš naujokė, manai, kad nieko nesugebu ir kad esi geresnė už mane? Na, deja, turiu tave nuvilti. Man nerūpi, ar tai pavojinga. Po velnių, aš savo naminiu gyvūnėliu laikau panterą!
Džeinė išsiema iš savo kišenės panterą Naktį. Ši išauga iki įprasto dydžio, tuomet Džeinė dėbteli į rudaplaukę labai panašiu į savo panteros žvilgsniu.
-Beje, man nuobodu. Gal patarsi ką veikti?

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Re: Medinis draugų namelis
« Atsakymas #36 Prieš 9 metus »
Nedaug trūko, kad Keitė užsiliepsnotų.
-Pirma, nemanau, kad esu geresnė už tave,-Atšovė Keitė.-Ne, pala- aš manau, kad esu geresnė už tave, bet nemanau taip dėlto, kad esi jaunesnė. Antra, nemanau, kad nieko nesugebi. Trečia, ta pantera į tave nežiūri kaip į savo šeimininkę. Ketvirta, tu negali manęs nuvilti, nes tu nežinai, ką aš galvoju, o aš taip negalvojau. Penkta, šiuo atveju tu savo noru visa šlaputėlė įlipai į elektros lizdą. Ir šešta, ne tavo nuobodulys mum svarbiausia!
Keitė nesijautė taip siaubingai, kai aprėkė Dorotą. Ji jautėsi visai kaip tada, kai netyčia nuskėlė uolos kraštą ant kurio stovėjo berniukas. Jis nemirė, tik susilaužė ranką ir patyrė tam tikrą siaubo kiekį. Keitės nuomone, gavo ko nusipelnė. Tikėkimės,-pamanė Keitė prisiminusi tą įvykį,-kad Džeinė nebus tokia kvaila, kad man ir vėl nepavyks suvaldyti tos netyčinės magijos.
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.

*

Neprisijungęs Grace Nicholson

  • V kursas
  • *
  • 94
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • The sun, The moon, The truth
Re: Medinis draugų namelis
« Atsakymas #37 Prieš 9 metus »
Po akimirkos Keitė ir Džeinė jau šūkaujo viena ant kitos. Buvo akivaizdu, kad Keitė norėjo viską išaiškinti Džeinei, tačiau šiai viskas buvo vienodai.
-Keite, ar nemanai, kad reikėtų viską ramiai jai paaiškinti?-Grade čiupo Keitei iš rankos, norėdama ją truputį apraminti.
-I'm a wizard.
-Prove it.
-Sorry, no magic outside Hogvarts!

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Medinis draugų namelis
« Atsakymas #38 Prieš 9 metus »
-Pirma, nemanau, kad esu geresnė už tave,-štai kaip ta mergina prabilo.-Ne, pala- aš manau, kad esu geresnė už tave, bet nemanau taip dėlto, kad esi jaunesnė. Antra, nemanau, kad nieko nesugebi. Trečia, ta pantera į tave nežiūri kaip į savo šeimininkę. Ketvirta, tu negali manęs nuvilti, nes tu nežinai, ką aš galvoju, o aš taip negalvojau. Penkta, šiuo atveju tu savo noru visa šlaputėlė įlipai į elektros lizdą. Ir šešta, ne tavo nuobodulys mum svarbiausia!
-Keite, ar nemanai, kad reikėtų viską ramiai jai paaiškinti?-Kažkokia kita mergina čiupo rudaplaukei už rankos, norėdama ją truputį apraminti.
Džeinė norėjo jas sudraskyti į skutelius. Taip ir būtų padariusi, jei ne tas jos smalsumas.
-O Dieve. Aišku, tu varnanagė?- prunkštelėjo Džeinė atsisukusi- Na, šiaip ar taip, susipažinkim. Aš, kaip jau žinai, esu Džeinė. O tu?
Pantera šalia jos apurzgė rudaplaukę, tačiau Džeinė Naktį sulaikė. Šiaip ar taip, įdomu, kas gi tokia ta įžūloka rudė ir kita mergina...

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Re: Medinis draugų namelis
« Atsakymas #39 Prieš 9 metus »
Keitė atsiduso, pamėgino nusiraminti ir ramiai viską paaiškinti, bet kai prabilo, žodžiai pasipylė iš burnos kaip žirniai- šįkart iš susierzinimo.
-Aš Keitė. Namelį gaubia prakeiksmas, mes nežinome, koks jis, ką jis daro ar panašiai, bet jį nameliui uždėjo žmogus, kuris nenorėjo, kad namelyje kas nors lankytųsi. Kai kurie namelyje išraižyti vardai kartais švyti, kartais namelis ką nors kviečia nemėgstamais vardais, namelyje mistiškai atsiranda laiškai ir vyksta panašios nesąmonės.
Baigusi savo iškalbą Keitė įbedė piktą žvilgsnį į Džeinę laukdama jos atsakymo. Galva tvinksėjo, kraujas virė. Keitė mąstė, kaip ilgai laikys ištampyti nervai.
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Medinis draugų namelis
« Atsakymas #40 Prieš 9 metus »
-Aš Keitė. Namelį gaubia prakeiksmas, mes nežinome, koks jis, ką jis daro ar panašiai, bet jį nameliui uždėjo žmogus, kuris nenorėjo, kad namelyje kas nors lankytųsi. Kai kurie namelyje išraižyti vardai kartais švyti, kartais namelis ką nors kviečia nemėgstamais vardais, namelyje mistiškai atsiranda laiškai ir vyksta panašios nesąmonės.- atsakė rudė.
Tuomet įsispoksojo į Džeinę labai panašiai kaip piktas pudelis.
Ne, nepanašiai.
Visiškai taip pat.
Tai Džeinę suerzino.
Labai suerzino.
-Tai puiku! Aš ką tik atvykau! IR JAU SUGEBĖJAU KAŽKUR ĮSIPAINIOTI! PO VELNIŲ!
Tuomet ji įsiutusi nusisuko į ežero pusę ir ėmė mėtyti akmenukus.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Džeinė Meko »

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Grace Nicholson

  • V kursas
  • *
  • 94
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • The sun, The moon, The truth
Re: Medinis draugų namelis
« Atsakymas #41 Prieš 9 metus »
-Aš Keitė. Namelį gaubia prakeiksmas, mes nežinome, koks jis, ką jis daro ar panašiai, bet jį nameliui uždėjo žmogus, kuris nenorėjo, kad namelyje kas nors lankytųsi. Kai kurie namelyje išraižyti vardai kartais švyti, kartais namelis ką nors kviečia nemėgstamais vardais, namelyje mistiškai atsiranda laiškai ir  vyksta panašios nesąmonės,-išpylė Keitė.Jei būčiau Džeinės vietoje, pagalvočiau, kad Keitei ne visi namie
-Aš Grace. Pirmakursė iš Grifų Gūžtos. Patikėk ja,-Grace mostelėjo ranka į Keitę,-Ji sako tiesą.
-Tai puiku! Aš ką tik atvykau! IR JAU SUGEBĖJAU KAŽKUR Į SIPAINIOTI! PO VELNIŲ!,-surėkė Klastuolė.
Tuomet ji įsiutusi nusisuko į ežero pusę ir ėmė mėtyti  akmenukus.
Grace su Keite susižvalgė.Ji mane rimtai nervina...
-Gerai. Dabar negalvok, kad esi visažinė ir visagalė. Jei nenori nieko sužinoti - tai puiku. Vaikščiok čia kol būsi nužudyta!- šūktelėjo Grace



-I'm a wizard.
-Prove it.
-Sorry, no magic outside Hogvarts!

*

Neprisijungęs Klerė Hikari

  • III kursas
  • *
  • 589
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • We're all mad here.
Re: Medinis draugų namelis
« Atsakymas #42 Prieš 9 metus »
-Tai puiku! Aš ką tik atvykau! IR JAU SUGEBĖJAU KAŽKUR ĮSIPAINIOTI! PO VELNIŲ!-sušuko Džeinė ir nusisukusi į ežero pusę ėmė mėtyti akmenukus.
Keitė susižvelgė su Grace. Ji visai nežinojo, ką daryti. Jie dar nė negavo nė pusės atsakymų į iškeltus klausimus, o į šitą marmalą įklimpo dar vienas žmogus. Ir dar koks,-sumurmėjo Keitė mintyse.
-Gerai. Dabar negalvok, kad esi visažinė ir visagalė. Jei nenori nieko sužinoti - tai puiku. Vaikščiok čia kol būsi nužudyta!- šūktelėjo Grace
-Reikėjo pagalvoti prieš išraižant čia savo vardą,-tyliai, kad išgirstų tik Džeinė,sumurmėjo Keitė.-Čia, Hogvartse pavojai ant kiekvieno kampo. Reikia viską iš anksto apgalvoti.
Tai buvo jos mintys. Tai, ką sakė pati sau, kai sužinojo apie prakeiksmą.
Ji žinojo, kad Džeinė tik dar labiau supyks arba ją ignoruos. Tačiau ji turėjo kažką pasakyti, o tik tai atėjo į galvą.
Galop, Džeinei tylint, Keitė apsisuko ant kulno ir nuėjo prie namelio. Vos atidarius duris, ji išvydo tiesiai į ją lekiantį peilį.
-Protego! Depulso!-suriko Keitė, bet kerai peilio nepalietė. Nebežinodama, ką daryt, metgina atšoko į šalį. Medžioklinis peilis praskrido gal centimetro atstumu nuo jos rankos ir nulėkė link Džeinės.
-Džeine, ATSARGIAI!-suriko Keitė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Keitė Moris »
No one else is dealing with your demons
Meaning maybe defeating them could be the beginning of your meaning, friend.

*

Neprisijungęs Džeinė Meko

  • VII kursas
  • *
  • 688
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • wattpad- @2valandaryto , come chat with me
Re: Medinis draugų namelis
« Atsakymas #43 Prieš 9 metus »
-Gerai. Dabar negalvok, kad esi visažinė ir visagalė. Jei nenori nieko sužinoti - tai puiku. Vaikščiok čia kol būsi nužudyta!- šūktelėjo Grace
-Reikėjo pagalvoti prieš išraižant čia savo vardą,-tyliai, kad išgirstų tik Džeinė,sumurmėjo Keitė.-Čia, Hogvartse pavojai ant kiekvieno kampo. Reikia viską iš anksto apgalvoti.
Džeinė tuo tikėjo. Tikėjo viskuo, kuo pasakė merginos- juk namas iš pat pradžių jai pasirodė nepaprastas!
Staiga sušvilpė peilis ir vos nekliudė Keitės.
-Džeine, atsargiai!- sušuko Keitė.
Anksčiau Džeinė buvo pastebėjo berniuką, kuris netoli sėdėjo ir apsimetė, kad skaito, tačiau nemanė, jog jis metė peilį. Mesta buvo iš Uždraustojo miško pusės. Peilis pasuko link jos.
Džeinė išsitraukė savo medžioklinį peilį(jį pasiėmė iš namelio),lazdelę ir atskriejusį peilį atrėmė peilį savo peiliu.
-O velnias!-suriko Džeinė.- kas čia darosi?!
Atsakydama jos pantera tik suurzgė.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 9 metus sukūrė Džeinė Meko »

¸ ° . ° :. .• ○ . ° . ● ¸ . • ○ ° . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ . ° :. . • ○ * . ° ● ¸ ° ° . * ¸. ° . . ¸ . ° ¸. * ● ¸ ° ° . . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . °¸ . ° :. . • ° . * :. . ¸ . ● ¸ ° . ° :. . • ○ . ° . ● ¸ . • ○

*

Neprisijungęs Grace Nicholson

  • V kursas
  • *
  • 94
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • The sun, The moon, The truth
Re: Medinis draugų namelis
« Atsakymas #44 Prieš 9 metus »
Keitė apsisuko ir nuėjo link namelio. Grace liko prie Džeinės norėsama su ja pasikalbėti, tačiau...
-Atsargiai Džeine!-suklykė Keitė.
Grifiukė atsistojo ir pamatė tiesiai į jas lekiantį peilį.Grace jau norėjo trauktis lazdelę, bet suprato nespėsianti. Mergaitė instinktyviai užsidengė galvą rankomis ir atsitūp, nors kažin ar tai būtų padėja. Šis namelis vieną dien išžudys.
Staiga Grace išgirdo susiliečiant metalą. Mergaitė nedrąsiai atsimerkė ir suprato, kad Džeinė atrėmė peilį savuoju. Grifiukė negalėjo pratari nė žodžio. Ji čiupo Džeinę už rankos ir nusitempė pas Keitę.
-Keite! Ar matei kas jį metė?-paklausė ji.
-I'm a wizard.
-Prove it.
-Sorry, no magic outside Hogvarts!