0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Elijah Chris Dawson

• VI kursas
  • *
  • 493
  • Taškai: 302
  • Lytis: Vyras
Ats: Pavėsinė po šimtamečiu ąžuolu
« Atsakymas #45 Prieš mėnesį »
- Taip yra, bet ar gražu kištis į mano gyvenimo paslaptis? - Kiek pašaipomis nutęsė Grifas, jis nesuprato, kodėl mergiotė taip įžūliai elgiasi, tačiau, jei ji nori jis pasakys, tokia čia ir paslaptis. - Nieko aš nenorėsiu, - šyptelėjo vaikinas, - juokavau.. - gūžtelėjo pečiais Chris' as su šypsena veide.
- Taigi, aš vampyras, - sau ramiai išspaudė Dawson' as ir žvilgtelėjo į Elridę. - Na va dabar žinai tiesą.. - kryptelėjo galvą Dawson' as.
- Ką veikiu Hogvartse? Į šitą klausimą bandau atsakyti visus šešis metus, tačiau atsakymo dar vis neradau, tad turbūt trinuosi iš neturėjimo ką veikti, - gūžtelėjo pečiais Elijah ir pastebėjo, kad ta mergiotė žengė žingsnį arčiau vampyro, tačiau šis nesuprato, ko ji nori. Kodėl taip elgesi, gal ji nori mane sumušti, aišku, nuo tokios minties vaikinas vos nesuprunkštė.
- Burtų lazdelę? - Kiek abejodamas pakartojo merginos žodžius, jam su tuo labai nesisekė, tačiau gal ko išmoks su baltapūke, - turiu, - ištraukęs ją iš apsiausto kišenės suimė į rankas. - Tu ką dvikovos nori? Žinok neverta, nes man su tuo ne kaip sekasi.. - kiek susirūpinęs išlemeno Dawson' as, nes jei jau nelankė pamokų, tai žinok, kad ir burti jis nelabai moka, na žino Nedovanotinus kerus ir apsauginius, tačiau su tokiais jis sužeis ją, o kur tada reiktu dėtis, nors gal jis tik manė, kad nieko nemoka. Gal jam sekasi daug geriau nei jis pats įsivaizduoja.

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

• VI kursas
  • *
  • 487
  • Taškai: 255
  • Lytis: Moteris
  • 1 galas - penkių klausimų ats
« Atsakymas #46 Prieš mėnesį »
-Nežinau, negirdėjau aš apie gražų elgesį nieko,-linksmai atsakiusi Grifiukė stebėjo Elijah ir laukė. Na, laukė ir sulaukė. Išgirdusi ant ko visą laiką "rovėsi" panelytė giliai įkvėpė, o tada pergalingai nusišypsojusi linktelėjo.
-Buvo sunku?-rodos, mergaitė iššorėje elgėsi paprastai, bet viskas tik dėl jos pažįstamu, dėl kurių vampyrams baimės ji neturėjo. Nors viduje visgi siautėjo šioks toks sumišimas. Ji reikalavo to, prašė pasakyti, bet nuoširdžiai nesitikėjo nieko ypatingo. Na, bet ko norėjo, tą gavo.
-Triniesi?-Grifė kiek prunkštelėjo, jai tai atrodė juokinga, kadangi Hogvartse tiesiog "trintis", jos manymu, neįmanoma. Veiklos čia susirasi visada, magijos pasaulyje tiesiog egzistuoti neįmanoma, juolab, kai prie jo žmogus priklauso jau nuo pat mažens...
-Negi šaka...-rimtai atsakiusi į Elijah pakartotus žodžius Grifiukė klastuoliškai šyptelėjo.-Kovos nenoriu,  nors matant tavo nepasitikėjimą savimi norėtųsi...-mergaitė išsitraukė savąją burtų lazdelę ir ją gerai nužvelgė. Atrodo, užteko pažvelgti į kedro pagaliuką ir paauglė pasijautė dar drąsiau.
-Norėjosi nuveikti visai ką kitą... Bet jei jau taip... Tarkim... Pasilinksminam,-taip pasakius Elridės akys įsistebeilijo į berniuką, jos veide žaidė klastuoliška šypsena...
-Aguamenti,-paprastutis burtažodis, tačiau Elijah sausas namo nebegrįš.
*L*

*

• VI kursas
  • *
  • 493
« Atsakymas #47 Prieš 2 savaites »
- Tai jau ne mano bėda, kad tu negirdėjai, - atsikirto Chris' as, jis nenumanė, kodėl ši baltapūkė mergiotė prie jo kabinėjasi.
- Labai, - šyptelėjo vaikinas, tačiau džiaugėsi, kad ši nepanikavo, nes jau pratęs prie to tikrai buvo, vienas vaikinukas, bėgo kiek kojos neša tiesą išgirdęs, tačiau jis ir sakydamas žinojo, jog šiai viskas dzin, ji turbūt ir mirti nebijotu.
- Na gal ir ne, nežinau, tiesiog, tipo lankau pamokas, darau namų darbus ir.. - pasikasė pakaušį, - žinai, aš čia ką smagiausia darau tai naktimis slampinėju į Uždraustąjį mišką, va ką veikiu Hogvartse, laužyti taisykles yra tiesiog nuostabu, - šyptelėjo vaikinukas ir pažvelgė į El.
- Gal ir šaka.. - pašaipomis "nuleido" Dawson' as ir stebėjo, kaip ta mergina išsitraukė lazdelę, žinojo, kad čia jo silpnoji pusė, tačiau žinojo, kad ji tuo mėgausis.
- Pasilinksminam? - Klaustelėjo šis ir vos tik spėjo išsitraukt lazdelę gavo srovę vandens, po , kurios dabar jau teks grįžti Grifui šlapiam, tačiau kol mergina mėgavosi tuo, šis irgi laiko neleido veltui.
- Impedimenta, - šuktelėjo šis ir tikėjosi, jog kerai pavyko, juk turėjo taip būti, nėra sėkmingų žmonių..

*

Neprisijungęs Elride Endlercat

• VI kursas
  • *
  • 487
  • Taškai: 255
  • Lytis: Moteris
  • 1 galas - penkių klausimų ats
« Atsakymas #48 Prieš 2 savaites »
-Bijojai?-pašaipiai prunkštelėjusi paklausė mergiotė. Ji netikėjo, kad tas vaikinukas išdrįs ją užpulti, kadangi tai galėjo padaryti per visą laiką, kol buvo šioje vietoje.
-Kai tu naktinis gyvis, nesistebiu... Aš mieliau lovoj vartyčiausi nei po miškus lakstyčiau,-taip pasakius merginos mintys trumpam nuklydo į mergaičių miegamąjį, kur jos laukė šilta lova, tinginė.-Nors laužyti taisykles turbūt linksma, bet neatsimenu, kada tai dariau,-patraukusi pečiais Elridė atsiminė paskutinį kartą, kai buvo Uždraustajame miške, iš tikrųjų, ji buvo visiškai pamiršusi, kad toji vieta buvo uždrausta. Nors miško pavadinimas rėkte rėkia, kad yra uždraustas.
-Iš dalies teisingai...-tyliai burbtelėjo mergiotė.
-Protego,-Elridė spėjo sušukti burtažodį, kai jos ausis pasiekė vaikinuko žodis.-Mmm... Visai pamiršau, kad esi greitas, bet bent jau išsimaudėi,-taip pasakiusi ji šyptelėjo. Taip, mergiotė naudojosi savo galimybėmis ir mėgavosi tuo, tačiau nežadėjo laidyti jokių burtažodžių, kurie kažkaip žiauriai galėtų paveikti žmogų, todėl atsistojusi tiesiog laukė, kol Elijah sugalvos dar kartą ja pulti.
*L*

*

• VI kursas
  • *
  • 493
« Atsakymas #49 Prieš 3 dienas »
Baltapūkė ir rudaplaukis visą laiką liejo tulžį viens ant kito, nežinia kodėl jaunuoliai, taip keistai bendravo, tiksliau nemėgo viens kito, tačiau rodos El, tas labai patiko, ji mėgaujasi kiekvienu savo pašaipiu žodeliu ar kokiu nevykusiu komentaru.
- Aš bijojau, gal tu pablūdai? - Prunkštelėjo vampyras, jis nesiruošė pulti merginos, tačiau ši rodosi ir tiesą žinodama nesiruošė elgtis šiek tiek mandagiau, tad turbūt belieka ją tik pagąsdinti, tačiau šis buvo labai aptingęs.
- Vartytis lovoje yra laiko gaišimas, - pašaipiai burbtelėjo Chris' as, žinodamas, kad kol kiti miega, jis nuveikia labai daug. - Labai linksma, tad jei nebūtum tokia arogantiška su mielu noru pasiūlyčiau, naktį kur nors nužingsniuoti, - kilstelėdamas antakį kryptelėjo galvą į merginos pusę ir stebėjo šios reakciją, laukdamas dabar pykto komentaro.
- Kažkas spėjo sureaguoti ir apsisaugoti, džiaukis savo sėkme, - riktelėjo vampyras ir stengėsi išlikti ramus, tačiau nenorėjo vienas grįžti šlapias į pilį.
- Klausyk, - šyptelėjo vaikinukas, greit kilstelėdamas lazdelę ir ištardamas, - Aguamenti, - dabar turbūt abu paaugliai į pilį grįš ne sausi.

• Hogvartsas.LT © 2007-2017