0 Nariai ir 1 Svečias peržiūrinėja šią temą.

*

Neprisijungęs Klarė Konė Karter

  • VII kursas
  • *
  • 552
  • Taškai:
  • Lytis: Moteris
  • Al que al cielo escupe, en la cara le cae.
Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #195 Prieš 3 metus »
Šaltas, tačiau kaip reta giedras žiemos rytas išvedė Klarę į mišką. Žaliaakei jau kelias dienas tiesiog knietėjo išsitraukti bloknotą ir niaukti į lauką piešti, tačiau krituliais nesiskundžiantis škotiškas oras maišė grifiukės planus. Susikrovusi priemones į kuprinę, šiltai apsimutūriavo, prigriebė pleduką, jei sumanytų atsisėsti ir iškeliavo pro plačius pilies vartus, piešiančios laimės ieškoti.
Toli nenukeliavus žvilgsnį patraukė gluosnis galiūnas, per vasarą vos matomas šakas dabar galėjo siausti vėjas. Kadangi žmonių žiemos rytą lauke nebuvo daug, ilgakasė sumanė išnaudoti progą ir nupiešti kelis plikų šakų eskizus, tamsiame miške žiemą vis tiek stebuklingų vaizdų pro tankias šakas neužmatysi.
Y cada anochecer es una cita entre misterio y realidad para que no se te olvide soñar

*

Stevie Green

Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #196 Prieš 3 metus »
Žiema. Idiotiškiausias metų laikas visatoje. Kam reikia tokio laiko, kai vos išėjus į lauką norisi mauti atgal į vidų, nes yra prakeiktai šalta? Tik jau ne Stevei Green. Vis dėlto ji pabandė išeiti iš pilies - gal pavyks bent kartą gyvenime nesušalti?
Mergina nemėgo daug prisirengti, tad gal ir nereikia stebėtis, kad nuolat šalo. Vis dėlto šįkart ji nutarė tiesiog greitai žingsniuoti, o gal net ir pabėgioti. Kiek galima sėdėti viduje?! Ypač kai rytas toks nuostabus!
Stevie patraukė miško link. Tai buvo vieta, kurioje yra neįmanoma praleisti per daug laiko. Ji buvo visai netoli artimiausių medžių, kai netoli gluosnio galiūno pastebėjo kažkokią figūrą. Kadangi daugelis mokinių, ko gero, bijojo šalčio, vieniša figūrėlė grifę sudomino. Ji priėjo arčiau ir netruko pamatyti, kad tai yra kvidičo komandos draugė. Rudaplaukė jau norėjo pasisveikinti, kai pamatė, kad šviesiaplaukė grifė yra užsiėmusi. Ir tada Stevię pagavo smalsumas. Ji nebandė su juo kovoti, tad priėjo ir ištarė:
- Sveika. Ką čia veiki?

*

domutis

Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #197 Prieš 3 metus »
Atėjo dar vienas nuostabus vakaras Hogvartse. Dienos ilgėjo. Ši diena buvo įpatinga ,nes šiandien buvo Domanto tėvų vestuvių metinės. (Turėjo būti). Grifas norėjo nuvykti į Godriko Daubą į kapines. Bet niekas jo neišleido. Na bent atšvesiu mokykloje... Liūdnai pamastė Grifas. Domantas pasuko link Gluosnio Galiūno tikėdamasis ,kad medis jo nesutraiškys. Atokesnė vieta. Su Grifu ėjo ir jo katinas Dyzelis. Domantas nusiėmė nuo kaklo medalioną ir jį atidarė. Aš jūsų labai pasiilgau. Pabūčiavo nuotraukas esančias medalione.
-Na ką Dyzeli tu mano vienintelis draugas.,-Tarė Grifas katinui.
Gyvūnėlis pradėjo trintis aplink kojas. Domantas pritūpė ir paglostė augintinį. Iš apsiausto kišenės ištraukęs skanėstą padavė katinėliui.

*

Neprisijungęs Ryan Jones

  • ****
  • 399
  • Lytis: Moteris
  • Niekada nesakyk niekada
Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #198 Prieš 3 metus »
Pavasaris džiugino šiluma. Jones seniai beprisiminė tokį šiltą ir gražų pavasarį. Kadangi šiandien diena buvo labai graži, vaikinukas nusprendė išsivesti visą savo zoologijos sodą pasivaikščioti. Ryan'as su kuprine ant pečių išėjo iš pilies ir tada atidarė ją. Iš šios po truputį išlipo jo gyvūnai: Drakonas - Trėjus, varlė - Varlytė, granianas - Viesulas, šuo - Nala, fenekas - Simba., pitonas - Fredis ir katinas - Markas. Taigi pilkaplaukis su savo žvėrynu einančiu paskui jį pajudėjo link Gluosnio galiūno. Tikėjosi, nenumirti nuo medžio šakų. Juk jis galėjo užmušti vaikinuką. Galiausiai rudaakis priėjo savo tikslą. Čia jis pamatė septintakursį iš Grifų Gūžtos. Su juo antrakursis buvo susitikęs požemiuose ir pamokose.
- Sveikas, - pasakė Jones pavardės savininkas ir nusišypsojo vaikinui. Jų pirmas susitikimas buvo trumpas ir vaikinai nespėjo deramai susipažinti vienas su kitu.
There's no such thing as fate.

*

domutis

Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #199 Prieš 3 metus »
-Sveikas Jones.,-Tarė Varnanagių šeimos atstovas.
Grifas atsisuko į Jones prieš tai nusivalydamas ašaras.
-Matau atsivilkai su visu savo zoologijos sodu.,-Kandžiai tarė Grifas.
Kodėl man visi trukdo kai noriu būti vienas? Grifas peržvelgė zoologijos sodą.
Drakonas, varlė, granianas, šuo, fenekas, pitonas, katinas.
-Manau nemažai už juos paklojai. Juk jie vis dėl to magiški gyvūnai. Tikiuosi visus esi registravęs.,-Kandžiai tarė Varnanagių šeimos atstovas.
Dyzelis trynėsi aplink kojas. Dyzeli, ne laikas trintis aplink kojas.
-Jones, pasistenk ,kad tavo zoologijos sodas nepultų mano katino ,nes įduosiu tave profesorei Roanai Amnetai jei neklystu ji Švilpynės vadovė. Ar ne?,-Kandžiai tarė Grifas.
Domantas nužvelgė Jones. Ir nusišypsojo.

*

Neprisijungęs Ryan Jones

  • ****
  • 399
  • Lytis: Moteris
  • Niekada nesakyk niekada
Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #200 Prieš 3 metus »
Išgirdęs, kad Domantas taip pat pasisveikino, Jones nusišypsojo. Jis galvojo, kad galbūt galės susidraugauti su juo.
- Na, mano gyvūnams patinka pasivaikščioti, tad taip atėjau su savo visu zoologijos sodu, - pasakė vaikinas maloniai, nors grifo tonas ir buvo kandus. Jones apžvelgė savo gyvūnus ir pamatė, kad Varlytė sėdi ant Marko, o katinas tam visiškai neprieštaravo.
- Na, aš daug iš jų gavau dovanų. Šiaip taip, jie visi yra registruoti ir gyvena mano kuprinėje, - pasakė. Jam nepatiko, kad visi Grifų Gūžtos mokinio pasakymai yra sakomi kandžiu tonu, bet kol kas Ryan'as laikėsi ramiai.
- Mano gyvūnai yra išauklėti ir jie nepuola svetimų gyvūnų ir pagaliau nustok kalbėti kandžiu tonu. Aš nenoriu pyktis. Ir taip ji yra Švilpynės vadovė, - tarė galiausiai nesusilaikęs antrakursis. Jam nepatiko, kad su juo buvo elgiamasi nedraugiškai ir blogai. Juk taip negalima.
There's no such thing as fate.

*

domutis

Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #201 Prieš 3 metus »
-Jones, aš tavimi tikiu ,bet tikriausiai mano katinas nelabai.,-Normaliai tarė Domantas.
Grifas išgirdo prašymą.
-Gerai.,-Nusišypsojo.
Domantas nužvelgė zoologijos sodą.
-Tavo gyvūnai iš tiesų gražūs.,-Maloniai tarė Grifas.
Domantas pažvelgė į savo katiną. Būk malonus ir pareik į pilį. Grifas neprarado vilties ,kad gyvūnas supras. Lyg perkūnas iš giedro dangaus gyvūnas tikriausiai suprato ir pasuko link pilies. Grynakraujis jis tikriausiai. Domantas nebuvo įsitikinęs ,kad šis vaikinukas grynakraujis burtininkas. Domantas labai buvo nepatenkintas ,kad jis iš žiobarų šeimos. Dėl šio pykčio kilo didelis nepasitenkinimas žiobarais. Per septynerius metus Grifas pasijuto tikru burtinininku ir tikėjosi jog susiras grynakrauję merginą.

*

Neprisijungęs Ryan Jones

  • ****
  • 399
  • Lytis: Moteris
  • Niekada nesakyk niekada
Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #202 Prieš 3 metus »
- Man tavo katinas gražus. Kuo jis vardu? - pasidomėjo vaikinas ir dirstelėjo į Marką. Jo katinas ramiai sėdėjo prie kitų gyvūnų ir vizgino savo uodegą. Kaip visad nepatenkintas pagalvojo Jones ir nusijuokė.
- Ačiū. O ankščiau tu neturėjai dar kažkokio paukščio? - pasidomėjo vaikinukas. Jis bent prisiminė taip, bet tiksliai nežinojom, bet tikėjosi, kad nesumaišė nieko.
- Taigi ką čia veiki su savo katinu šią gražią dieną? - pasidomėjo pilkų plaukų turėtojas. Jis nužvelgė savo gyvūnus ir nepamatė Varlytės. Berniukas suraukė savo antakius, bet tada pamatė Varlytę ant bato, tad paėmė ją į rankas ir pasidėjo ją ant peties. jis pradėjo labai sutarti su Varlyte po susitikimo saloje su visomis jos draugėmis. Juk santykiai su gyvūnais turi būti geri.
« Paskutinį kartą keitė: Prieš 3 metus sukūrė Ryan Jones »
There's no such thing as fate.

*

domutis

Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #203 Prieš 3 metus »
-Ammmm. Dyzelis jo vardas.,-Nusišypsojo.
Domantas išgirdo dar vieną klausimą.
-Turiu iki šiol. Pelėdą Narcizą.,-Vėl nusišypsojo.
Grifas išgirdo velniai žino kelintą klausimą.
-Aš....Aš...Nenoriu apie tai kalbėti. Ir beje tau tai turėtų nerūpėti ,Jones.,-Tarė labai liūdnas.
Galbūt iškrito kelio ašaros ,bet Domantas nematė to.
-O kodėl tu sumastei ateiti su visu zoologijos sodu? Ar į tave niekas nežiūrėjo kaip į išprotėjusį gyvūnų mylėtoją? Ir neisižeisk už šią frazę.,-Nusišypsojo.
Domantui kilo mažas pavydas dėl to ,kad Jones turėjo daug nuostabių gyvūnų.
-Tu grynakraujis? Taip manau dėl to ,kad sakei jog tau dauguma gyvūnų padovanojo ir aš manau ,kad tai tėvų dovanos ,o už žiobarų pinigus nenupirksi ponio. Ar aš ne teisus?.-Paklausė Domantas.

*

Neprisijungęs Ryan Jones

  • ****
  • 399
  • Lytis: Moteris
  • Niekada nesakyk niekada
Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #204 Prieš 3 metus »
- Įdomus vardas, - pasakė Jones ir nusišypsojo. Tada stebėjo katiną, kuris nuėjo Hogvartso pilies link.
- Supratau. Keista, bet aš kažkaip pelėdos niekada neturėjau, - pasakė vaikinukas susimąstydamas kodėl gi jis niekada neturėjo pelėdos. Juk tai labai nuostabus paukštis.
- Ohhhhh supratau, - sumurmėjo berniukas. Jis girdėjo Domanto tikrai liūdną balsą. Jis norėjo paklausti dėl ko jis liūdnas, bet negalėjo, nes Domantas sakė, kad tai yra ne jo reikalas.
- Na, su juo su zoologijos sodu reikia išeiti pasivaikščioti, kadangi gyvūnams reikia prasimakštinti ir panašiai. Na, aš turbūt visam Hogvartsui toks jau seniai atrodau, tad nieko tokio. Plius visada reikia mėgautis tuo kas tau patinka, - tarė pilkaplaukis. Jis stengėsi nekreipti dėmesio į aplinkinių nuomonę. Juk tu esi tu. Tu gali daryti tai kas tau patinka. Nesvarbu kas tai bebūtų. Juk tai tau maloni veikla. Niekas tavęs neturi stabdyti nuo darymo kas tau patinka. Juk tavo hobiai yra didelė dalis tavęs.
- Taip, aš esu grynakraujis. Na, daugelį gyvūnų man padovanojo, bet ne tėvai. Keletą įsigijau pats tai yra granianą ir katiną bei varlę. Jeigu taupai gali nusipirkti viską už nesvarbu kokią valiutą, - pasakė berniukas rimtai.
There's no such thing as fate.

*

domutis

Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #205 Prieš 3 metus »
Domantas tik stovėjo ir keistai klausėsi Jones plepalų.
-Auksiniai žodžiai.,-Tarė Domantas po Ryan trečio sakinio.
Plepunėlis vis dar kalbėjo beveik nesustodamas. Grifas pasipiktino ,kad Jones pasakė jog už pinigus galima įpirkti ,bet ką.
-Jones, bet juk neįmanoma nupirkti meilės,jausmų,skausmo ir daug kitų dalykų. Pinigai yra tik pasipuikavimo priemonė ir jie beveik nereikalingi...
Po neilgos pauzės pagalvojo. Įdomu nėra tokio darbo ,,gerų žodžių meistras,,? Po šios kvailokos minties nusišypsojo. Grifas pavydėjo Jones dėl jo kraujo. Prakeikti žiobarai. Domantui labai nepatiko ,kad jis yra žiobarų kraujo ,bet kraujo nenupirksi ir nepakeisi ,kad ir kaip norėtusi. Būtų mano valia žemėje žiobarų neliktų nei kvapo. Giliai įkvėpęs atsiduso.

*

Neprisijungęs Ryan Jones

  • ****
  • 399
  • Lytis: Moteris
  • Niekada nesakyk niekada
Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #206 Prieš 3 metus »
- Na, jie nėra auksiniai, bet ačiū, - ištarė berniukas ir droviai nusišypsojo. Tada nužvelgė gyvūnus patikrindamas ar nei vienas nepradingo. Jis vis dažniau ima mąstyti apie tai, kad jo gyvūnams reiktų zoologijos sodo. Juk jo kuprinė nors ir yra magiška nėra guminė! Greitai jo augintiniams gali pradėti trūkti vietos ir kas bus tada?
- Aš nekalbėjau apie jausmus. Viską tai omenyje turėjau daiktus, gyvūnus, - apsigynė Jones. Jis žinojo, kad už pinigus nenusipirksi meilės ir panašiai. Jis omenyje turėjo kiek kitus dalykus, o Domantas jį suprato neteisingai.
- O kokio kraujo tu burtininkas? - paklausė berniukas tokio it lempinio klausimo, bet šio Domanatas klausė Ryan'o ankščiau, tai jis nebuvo visiškai lempinis. Dabar berniukas laukė atsakymo.
There's no such thing as fate.

*

domutis

Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #207 Prieš 3 metus »
Po Ryan šyptelėjimo Grifas taip pat nusišypsojo tik kvaila veido mimika. Kai švilpis pradėjo gintis Domantas norėjo jį sustabdyti ,bet pagalvojo: tegul šneka ,kad man? Grifas galbūt dešimtą kartą nužvelgė zoologijos sodą. Jam sekasi.
-Aš esu niekingo žiobarų kraujo kitaip tariant purvakraujis burtininkas. Kad tu žinotum kaip tai pikta.,-Žodžius pasakė įniršęs.
Nors Domantas ir nekentė žiobarų vistiek mylėjo savo tėvus.
-Grynakraujai net nežino kaip jiems gerai. O purvakraujų visi kratosi... Tad trumpai tąriant žiobarų kraujo žmonės nelabai pritampa burtininkų pasauliui...
Tai pasakęs nuliūdo ir nuleido galvą. Rudaplaukis tikrai jautėsi labai blogai ir dėl mirties ir dėl žiobarų kraujo.
-Jeigu reiktų kovoti su žiobarais tikrai kovočiau.

*

Neprisijungęs Ryan Jones

  • ****
  • 399
  • Lytis: Moteris
  • Niekada nesakyk niekada
Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #208 Prieš 3 metus »
Markas sumiaukė. Šis jo miaukima reiškė, kad jam nuobodu. Jones atsiduso. Jo Markas visada būdavo toks galima teigti nenustygstantis vietoje. Jam reikdavo veiksmo.
- Žiobarai nėra blogi. Jie yra gana draugiški. Nesvarbu, kad esi žiobariškos kilmės burtininkas, tu vis tiek esi burtininkas, - tarė Jones pavardę nešiojantis vaikinas. Jam kilmė nelabai ir rūpėjo. Jo manymu visi yra vienodi ir turi rodyti save ne savo krauju, o darbais. Kas iš to jei esi populiaraus burtininko sūnus, bet nei velnio nemoki nieko padaryti pats?
- Na, tikrai nėra taip, kad visi kratosi žiobarų. Juk yra burtininkų, kurie sukuria šeimas su žiobarais ir panašiai, - pasakė pilkaplaukis suraukdamas savo antakius. Jis nesuprato tokio Domanto požiūrio ir jo tikrai nepateisino.
- Galėtum paimti ir nužudyti savo draugus žiobarus? - su šiokiu tokiu pasibaisėjimu paklausė vaikštančio zoo savininkas.
There's no such thing as fate.

*

domutis

Ats: Gluosnis galiūnas
« Atsakymas #209 Prieš 3 metus »
Domantas stebėjo kniaukiantį katiną ir aplamai visą zoologijos sodą. (Nežinia kelintą kartą). Staiga pro Domanto galvą praskrido Narciza ir į rankas įmetė laišką.
Citata
p. Domantui Varnanagiui.
Ant atplėšiamos vietos buvo nupaišyti Hogvartso inicialai. (Ten kur reikia atplėšti laišką) Įdomu ,kas man siūs laišką iš Hogvartso Hogvartse? Atplėšęs laišką vaikinukas išvydo:
Citata
Ponaiti, Domantai Varnanagi,
Pranešame ,kad esate pakviestas dėstyti Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykloje.
Jūsų atsakymo laukiame Rūgpjučio. 31 d.
Per skaitymus Domantas negirdėjo ką sakė Ryan.
-Ryan, žiūrėk laiškas iš Hogvartso.,-Ištiesė pergamentą berniukui.
Domantas norėjo kuo greičiau rašyti laišką ,kad sutinka ,bet kur dabar čia rašysi viduryje pievos.